La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
15
71%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
29%
 
Szavazatok száma: 21
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.22. 07:25:04

Megnéztem én is a végét. Adta magát, hogy abból a szögletből betalálnak az utolsó percben. Nem igazán voltak meggyőzőek, de nagyon tepertek a győzelemért, még 1 emberrel kevesebben is. Abszolút megérdemelték! Jelenleg fényévekre vannak tőlünk mentalitásban.
safranek
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2023.12.03. 13:55:10

2023.12.22. 03:39:06

Bob_Marley írta:
2023.12.21. 23:21:25
Közhely,de ilyen gólok akár bajnokságot is eldonthetnek. Az egyik legkisebb gólt fejel emberhátrányban....grat nekik,mert akartak.
Nagy fordulónk lehetett volna, így felemás.
Ezt nagyon megtanultak. Menni a vegsokig. Nem tudom ki mondta, de igaz, a realt addig kell utni amig mozog. Grat nekik!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.12.21. 23:21:25

Közhely,de ilyen gólok akár bajnokságot is eldonthetnek. Az egyik legkisebb gólt fejel emberhátrányban....grat nekik,mert akartak.
Nagy fordulónk lehetett volna, így felemás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.21. 21:13:03

Andris írta:
2023.12.21. 21:01:12
Atletico utan a Girona es a Sociedad is dontetlent jatszott. Lehet h meg sincs veszelyben a negyedik helyunk? :D
Jelenleg nem a Socit kell annyira nézni, hanem a Bilbaót, ők nyertek. :)
Amúgy meg idén nagyon kicsi az esélye, hogy az 5. helyezett ne érjen be a BL-be. Ahhoz Kb egy angol házidöntő+csak olasz vagy csak német óriási menetelés kéne, vagy az olaszoknak és a németeknek is le kell hagynia a spanyolokat eredményben. Erre kicsi esélyt látok, persze nem lehetetlen.
Szóval ilyen értelemben ja, a Socit kell néznünk, mert ők a hatodikak. :)

De amúgy ja, sehol nem vagyunk még, féltáv csak. Lehet, hogy végig vánszorogni fogunk, de az is lehet, hogy egyszer csak átbillen valami, és 5-6 győzelemmel ott leszünk 1-2 pont távolságra. Én most azt mondanám, hogy a 2. helyre fogunk bekocogni.

Szerk:

Hú, közben a Reál 0-0-ára áll félidőben az Alavessel, a Reálnak 3 kapuralövése volt, az Alavesnek 6 :shock:
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.21. 21:01:12

Atletico utan a Girona es a Sociedad is dontetlent jatszott. Lehet h meg sincs veszelyben a negyedik helyunk? :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.20. 07:39:29

davi10 írta:
2023.12.19. 23:46:46
Ez a Savic hihetetlen, lasaan utoléri Ramos-t a pirosakkal :D
Ezt most nem néztem, de az utóbbi pár évben kb. akárhányszor néztem Atleti meccset valamiért, a csávó kiállíttatta magát. Ferran-nal is Ő birkózott teljesen indokolatlanul.
Második sárgával állították ki, bár az az arcon könyöklés amúgy is pirosat ért volna. Ebben a szezonban először küldték le, Ramos világcsúcsa még nem forog veszélyben.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.19. 23:46:46

Ez a Savic hihetetlen, lasaan utoléri Ramos-t a pirosakkal :D
Ezt most nem néztem, de az utóbbi pár évben kb. akárhányszor néztem Atleti meccset valamiért, a csávó kiállíttatta magát. Ferran-nal is Ő birkózott teljesen indokolatlanul.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.19. 23:14:53

Wow, az Atletico 0-0ról, emberhátrányból nyerésre áll, 3-1re (jelenleg ennyi). Szerk: na közben az utolsó percekben le is adták, 3-3, bár még lesz sok hosszabbítás.

Nem olyan stabil idén senki (sokakkal ellentétben sztem a Girona és a madrid sem, csak nekik kijött többnyire a lépés necces meccseken), de alkalmi szinten hihetetlen tartalékokat tudnak mozgósítani, különösen góllövésben. Bilbao, Sociedad, Atma, Girona, madrid... elképesztő.

Sztem az utóbbi 5 év legerősebb élmezőnye van idén. Mi is részei vagyunk, de a vicc az, hogy az összes többivel ellentétben mi nem lövünk sok gólt saját magunkhoz képest, ők meg sztem kb mindannyian kifejezetten sokat.
bence0330 írta:
2023.12.19. 20:41:42
Jobb híján ideteszem. Sokan írták, hogy nem éri meg sápítozni a VAR miatt. Hát megérte, annyira felgyülemlett már ez a sok nyomás rajtuk, hogy jövőre már nyilvános lesz onnan mindenki számára a beszélgetés. Azt nem tudom, hogy már élőben is hallható lesz-e.. Óriási lépés afelé, amit a VAR-tól eleve reméltünk.

A szuperkupán már debütál, és január 12-től a Ligában. :) Most már nem lehet lezserül kezelni a dolgokat talán.
Ez az év legjobb híre kb! :D
Pár év, és eljutunk oda, hogy MI fogja hozni az ítéleteket :D És legkevésbé se fogom bánni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.19. 20:41:42

Jobb híján ideteszem. Sokan írták, hogy nem éri meg sápítozni a VAR miatt. Hát megérte, annyira felgyülemlett már ez a sok nyomás rajtuk, hogy jövőre már nyilvános lesz onnan mindenki számára a beszélgetés. Azt nem tudom, hogy már élőben is hallható lesz-e.. Óriási lépés afelé, amit a VAR-tól eleve reméltünk.

A szuperkupán már debütál, és január 12-től a Ligában. :) Most már nem lehet lezserül kezelni a dolgokat talán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.18. 22:04:21

Sinya22 írta:
2023.12.18. 21:18:11
Viniciusnál a legnagyobb gond nem is a tudásával van, hanem a viselkedésével, főleg ebben a szezonban. Nagyon könnyen kizökkentig meccsek előtt, és meccsek közben is
Ennek a veszélye Bellinghamben is megvan, a Ligában 3, a BL mostani idényében 2 sárga lapja van. Ez Ramostól talán nem lenne sok, de egy támadó középpályástól szerintem igen. Minden esélye megvan rá, hogy lesz egy-két meccs életében, amit ki kell majd hagynia a sárgák miatt.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.18. 21:18:11

bence0330 írta:
2023.12.18. 20:30:13

Szerintem Rodrygo mindig is jobb játékos volt, mint Vini. Vini teljesítménye gólpontokban jobb volt, mióta jött Carlo, de ő a saját posztján játszhatott kb kivétel nélkül, Rodrygo meg ide-oda lett dobálva folyamatosan, hamis kilences, jobbszélső... és még poszton kívül is összehasonlítható volt a szintjük. Szerintem ügyesebb, többet tesz a meccsekhez a gólokon kívül is.
Viniciusnál a legnagyobb gond nem is a tudásával van, hanem a viselkedésével, főleg ebben a szezonban. Nagyon könnyen kizökkentig meccsek előtt, és meccsek közben is, nem egyszer láttam, ahogy kap egy rúgást a meccs elején, és onnantól kezdve a bírón kívül semmivel nem foglalkozik, ezen a szinten ez már nem fér bele, teljesítményén meg is látszik, illetve elég megosztó személyiség szerintem a madridisták körében is. Most hogy nincs 1 hónapja talán, nem igazán hiányzik, a gólok jönnek, érdekes lesz, hogy padra kerül-e hosszú távon.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.12.18. 21:15:12

Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.18. 20:30:13

Sinya22 írta:
2023.12.18. 17:41:30
Ez csak saját vélemény, de azóta is ilyen jó, mióta Vinicius megsérült, és nincs a pályán. Rodrygo-t sokkal komplettebb játékosnak érzem, fejben is ott van, nem vergődik, mint a honfitársa. Lassan úgy tudom visszatér Vinicius a sérüléséből, és gondolom a kezdőbe is, pedig az nem biztos, hogy jót tesz majd a Madridnak és Rodrygo-nak.
Szerintem Rodrygo mindig is jobb játékos volt, mint Vini. Vini teljesítménye gólpontokban jobb volt, mióta jött Carlo, de ő a saját posztján játszhatott kb kivétel nélkül, Rodrygo meg ide-oda lett dobálva folyamatosan, hamis kilences, jobbszélső... és még poszton kívül is összehasonlítható volt a szintjük. Szerintem ügyesebb, többet tesz a meccsekhez a gólokon kívül is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.18. 17:41:30

LG írta:
2023.12.18. 15:37:25

Rodrygo vagy kifogott egy nagyon jó formát, vagy szintet lépett ebben a szezonban, de remek mostanában. Bellingham pedig nuts.
Ez csak saját vélemény, de azóta is ilyen jó, mióta Vinicius megsérült, és nincs a pályán. Rodrygo-t sokkal komplettebb játékosnak érzem, fejben is ott van, nem vergődik, mint a honfitársa. Lassan úgy tudom visszatér Vinicius a sérüléséből, és gondolom a kezdőbe is, pedig az nem biztos, hogy jót tesz majd a Madridnak és Rodrygo-nak.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.18. 15:42:05

LG írta:
2023.12.18. 15:37:25
Elég jó szerintem is az idei Real, és még tudnak erősödni, ráadásul nekik az anyagi lehetőségei is megvannak hozzá.

Egy jó 9-es kellene nekik, mert Joselu azért sokszor kevésnek bizonyul, optimális esetben amúgy is cserecstár lenne csupán.

Illetve a védelemük nem olyan stabil idén, főleg egy jó balhátvéddel (Grimaldo?) nagyot tudnának javulni. Alaba gyengélkedik idén, de helyette van ember, csak sérült.

A fiatal középpályásaik is szépen fejlődnek, de a két nagy öreg is képes még odatenni magát.

Rodrygo vagy kifogott egy nagyon jó formát, vagy szintet lépett ebben a szezonban, de remek mostanában. Bellingham pedig nuts.
Speciel szerintem innen már nem tudnak javulni, az utóbbi egy hónapban bitang stabilak. Innen inkább csak lefelé látok én lehetőséget.

Alaba egyébként asszem keresztszalag szakadást szenvedett tegnap. Minden bizonnyal Ancellotti hibája, nem végeznek megfelelő fizikai felkészítést, teljesen alkalmatlanok egy ilyen csapat edzésére, nagy az a bizonyos kabát és ezért a sok sérült. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.18. 15:37:25

Elég jó szerintem is az idei Real, és még tudnak erősödni, ráadásul nekik az anyagi lehetőségei is megvannak hozzá.

Egy jó 9-es kellene nekik, mert Joselu azért sokszor kevésnek bizonyul, optimális esetben amúgy is cserecstár lenne csupán.

Illetve a védelemük nem olyan stabil idén, főleg egy jó balhátvéddel (Grimaldo?) nagyot tudnának javulni. Alaba gyengélkedik idén, de helyette van ember, csak sérült.

A fiatal középpályásaik is szépen fejlődnek, de a két nagy öreg is képes még odatenni magát.

Rodrygo vagy kifogott egy nagyon jó formát, vagy szintet lépett ebben a szezonban, de remek mostanában. Bellingham pedig nuts.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.18. 00:50:32

Figyi, én nézem a meccseitek nagy részét, és az utóbbi hetekben rendkívüli a stabilitás, de előtte sok karcos meccs volt, és rengetegszer csak Bellingham csillanások mentették meg a seggeteket. Meg azért olyan is volt, hogy még az sem.
Alapvetően a játékról beszéltem, volt kifejezetten gyenge periódusotok, amikor volt is pontvesztés, és lehetett volna még bőven több. És ez persze a szubjektív véleményem, de ezzel kapcsolatban nem fogsz az ellenkezőjéről meggyőzni semmivel, mert itt csak arról van szó, hogy hiszek-e a saját szememnek és ítélőképességemnek, vagy sem.
Ha már kérdezted: azt hiszem nagyjából Október hónapra esik az (biztos nem pontosan), amikor sorozatban 3-4 héten, legalább 5-6 meccseteket néztem szünet nélkül, és mindegyiken közepes volt a játék, mindegyiken veszélyben voltak a pontok.
Ez most az utóbbi 1 hónapra pl egyáltalán nem igaz, de arra viszont nagyon is az volt.

Ahogy a Barcáról se gondolom, hogy a sérültek visszatérése óta rosszul játszana, holott papíron volt 2 BL és 4 bajnoki meccsünk, amiken 18 pontból mindössze 8at szereztünk meg, úgy a realról se fogom azt gondolni, hogy a látszat ellenére mindig tökéletesek voltak csak mert másodikak vagytok a bajnokságban és 100%ra hoztatok egy csoportkört.

Mindezt viszont természetesen úgy írom, hogy nem kalkulálom bele a hiányzóitokat. Nagyon impresszív az, ahogy ezek ellenére megy a szekér, de azt szerintem figyelmen kívül hagytad, hogy milyen téma kapcsán írtam le amit írtam. Arról beszélünk, hogy behozható-e a hátrányunk, és erre nyugodtan leírhatom, hogy a real nem mindig olyan jó, mert ez így igaz. Hogy ez sérültek miatt van, vagy sem, az ebben a beszélgetésben a lényeg szempontjából irreleváns: van bőven esélyünk ledolgozni a hátrányt, és a real is tud visszább esni, egyik sem rendelkezik elhanyagolhatóan kicsi valószínűséggel, akármi megtörténhet.

Hogy a Barca milyen helyzetben van, arról még veled is nem fogok vitát nyitni. Maradjunk annyiban, hogy megnézném, hol tartanátok idén, ha 3,4 millióért igazolhattatok volna a nyáron, milyen lenne a csapatnál a hangulat, ha az elmúlt 5 évben max 1-2 hazai kupát tudnátok felmutatni a sorozatos BL betli mellé, ott lógna a levegőben a kizárásotok minden sorozatból, és közben lenne még 1,5 milliárd euró tartozásotok, aminek a fele rég lejárt. Valószínűleg igazad van, tényleg eltúlzom a dolgot, nem olyan vészes ez, minden adott hozzá, hogy örömfocit toljunk hétről hétre.
Szerk: Amúgy meg mi az, hogy közel sem járunk a csődhöz? Már konkrétan lábon ki is hordtunk egyet, nemtudom hallottál-e arról, hogy újabb hiteleket kellett felvennünk, hogy csak a lejárt tartozásainkat ki tudjuk fizetni... egyátlalán tudod, hogy mit jelent a csőd fogalma? Fizetésképtelenséget. Papíron elkerültük, de facto viszont csődben voltunk, és talán még mindig vagyunk is.
Ráadásul finoman szólva is erősen bizonytalan, hogy milyen pénzügyi éveket fogunk zárni most, hogy a különböző vagyonelemeinket nem tudjuk eladogatni már és bevételként lekönyvelni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.18. 00:25:58

A Reál szerintem is nagyon jó, az a középpálya a párját ritkítja amúgy, náluk van a világ jelenlegi legjobb játékosa, őket semmiképp sem fogjuk be már szerintem. Úgyhogy ha összekapjuk magunkat és elkezdjük belőni a helyzeteinket, akkor mehetünk a 2. helyért, én azzal kiegyeznék bőven, remélem senki nem gondolta, hogy a két Madriddal megállás nélkül nyerjük a bajnokságot. Néha mi fogjuk, néha ők. Idén BL-ben léptünk előre, remélem, legalább még 1-2 lépés lesz ott, és részemről rendben.

Még ponthullajtásból is volt nekik olyanjuk, amikor valami 24-5 kapuralövésből nem tettek el egyet sem, még akkor is jól játszottak, csak kb olyan volt, mint a mi tegnapi meccsünk. Talán a Rayo ellen.

Nem ők a fő esélyesei a BL-nek, de legalább annyi eséllyel megnyerhetik, mint a tavaszra gondolom visszaerősödő City után bárki. Az lesz érdekes, elérnek-e annyit, hogy Bellingham aranylabdás lehessen (nem tudom, hogy az EB beleszámít-e még, gondolom, igen...). Szerintem hacsak nem sérül le tényleg komolyan, és mondjuk a döntőig elmennének egy bajnoki arannyal a BL-ben, vagy Anglia az EB-n, akkor az övé kellene, hogy legyen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
tibcsaninja
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.05.26. 07:59:17
Tartózkodási hely: Miskolc

2023.12.18. 00:16:05

Andris írta:
2023.12.17. 22:54:51
A real egyebkent jo, de egyaltalan nem olyan nagyon jo. Volt iden mar kifejezetten rossz honapjuk nekik is, es 19 fordulo alatt akarmi megtortenhet, akarmi ketszer is.
Egyrészt semmi közöm hozzá, másrészt lehet ebből akár ötödik hely is a szezon végére, de ne haragudj, ezt nem hagyhattam szó nélkül. 23 meccs (19 győzelem, 3 döntetlen, 1 vereség), 54 lőtt, 18 kapott gól, meccsek bő negyede clean sheat, 100% BL csoportkör. Melyik volt a rossz hónap? Úgy, hogy nálunk is sérült a fél csapat, alapkezdők dőltek ki hónapokra. Gavi-nk meg soha nem is volt.

De nem csupán ez, hanem amúgy az is dehonesztáló, hogy sokkal nagyobb bajban lévőnek állítod be a Barcát, mint amilyenben van (sok higgadtabb fórumtarsaddal szemben). Korlátosan, persze, de nagyon bőven volt igazolás - legalábbis amikor jönnek, mindig jók. FFP, persze, de közel sem jártok a csődhöz, erre vizionálod az évtizedes klubújjáépítést. Egy épkézláb, saját stadionban játszó Barca nélkül a liga nem elég csábító, így nekünk is az lenne az érdekünk, hogy legyen valami változás nálatok.

Erre megelégszel a reménnyel, meg a helyzetekkel. Pár éve ritkán kommentelek itt, mert elzavartatok, amikor ugyanezzel foglalkoztam, hogy a saját bajainkon keseregjek, mert Vini, Rodri, mindenki értelmetlen, ne fölényeskedjek itt. Azóta bajnokságot, BL-t nyertünk, mégsem jönnek ide a legnagyobb nevek a ligába. Se CR--t, se Messit nem helyettesítettük marketingben. Nekünk legalább játékosokban jól sültek el a dolgaink eddig, de ebből nem lesz BL egy darabig, ha tovább épül le a liga marketingértéke. És ebben a logikában semmi lenézés vagy kárörvendés nincs, hanem tényleg problémának látom a dolgokat.
---------------------Casillas----------------------------
Cafu-------Maldini-------Ramos-----Roberto Carlos
---------------------Makelele--------------------------
-----Zidane-----------Kaka------------ C. Ronaldo
----------------Ronaldo--------Van Basten----------
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.18. 00:10:08

safranek írta:
2023.12.17. 23:04:28
Andris írta:
2023.12.17. 22:54:51
Egyreszt akik nalunk olyanok, hogy erdemes lenne rajuk epiteni meg egy elit klub eseteben is, azok meg 6-8 ev mulva is jo korban lesznek.
Ebben a real is jol all, sot jobban all, mint a barca. Camavinga, Valverde, Vini, Rodrygo,, Bellingham, Diaz mind 6 ev mulva is jo korban lesznek es mar most is jok.
A milyenink is jók már most, csak épp nincs körülöttük semmilyen szinten jó és nyugodt környezet. A keretünk egyik harmada jó, de a másik rossz, a harmadik meg hiányzik. És még százezer dolog van, amiért sokkal könnyebb a helyzete a madridnak, Ancellottinak, meg a játékosoknak is.
Tehetségekben nem gondolom, hogy jobban állnának, de a tehetséggondozáshoz egyértelműen sokkal jobb és könnyebb terepük van most.

Ami Laportát illeti, szerintem sem garancia az ő személye arra, hogy kimaradunk a további szürkezónás balhékból. Aligha van a fórumon róla rosszabb véleménnyel bárki, mint én. :(
Ettől függetlenül nincs könnyű helyzetük, és sok sok év kell a munkához, az is lehet (és reménykedjünk), hogy nem ők fogják befejezni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.12.18. 00:01:10

Az a baj,hogy Laporta nekem nem garancia a simlis ugyek kerulesere.
safranek
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2023.12.03. 13:55:10

2023.12.17. 23:04:28

Andris írta:
2023.12.17. 22:54:51
Egyreszt akik nalunk olyanok, hogy erdemes lenne rajuk epiteni meg egy elit klub eseteben is, azok meg 6-8 ev mulva is jo korban lesznek.
Ebben a real is jol all, sot jobban all, mint a barca. Camavinga, Valverde, Vini, Rodrygo,, Bellingham, Diaz mind 6 ev mulva is jo korban lesznek es mar most is jok.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.17. 22:54:51

Rdinho10 írta:
2023.12.17. 22:34:05
Nezve ezt a realt,siman megnyeri (sajnos) a bajnoksagot:/ Elol is kezdenek “beerni”.Mi pedig addig epulunk,hogy ujra epulhetunk a kioregedett jatekosok miatt:D
Egyreszt akik nalunk olyanok, hogy erdemes lenne rajuk epiteni meg egy elit klub eseteben is, azok meg 6-8 ev mulva is jo korban lesznek.

Masreszt nem csapatot epitunk, hanem klubot kell ujraepiteni. Amig nem stabilizalodunk jogi es anyagi ertelemben, garantaltan nem lesz stabil es minden szinten versenykepes csapatunk. Tolem kioregedhet egy egesz generacio is, akkor is el kell erni hogy ne legyenek folyamatos jogi problemaink, lejart sokszaz millios tartozasaink, es az igazolasainkat egy harmadosztalyu csapat szintjere korlatozo tenyezok.

A real egyebkent jo, de egyaltalan nem olyan nagyon jo. Volt iden mar kifejezetten rossz honapjuk nekik is, es 19 fordulo alatt akarmi megtortenhet, akarmi ketszer is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.12.17. 22:34:05

Nezve ezt a realt,siman megnyeri (sajnos) a bajnoksagot:/ Elol is kezdenek “beerni”.Mi pedig addig epulunk,hogy ujra epulhetunk a kioregedett jatekosok miatt:D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.16. 20:21:25

bence0330 írta:
2023.12.12. 21:41:10
Bár a BL-ben pecsételődött meg, de a lényegi része tán ide illik: akkor ezzel véget ért egy nagyon komoly Sevilla-korszak. Tavaly már végük volt, de valahogy még előadtak egy utolsó hattyúdalt, most, hogy kiestek minden sorozatból, lehet, hogy sok évig nem lesz közül a nemzetközi porondhoz. Olyan szempontból kár, hogy mennyire különlegesen kupaspecialisták voltak.
Ma is simán buknak, durván leadták a szintet. Csak a gólkülönbségük miatt nincsenek kieső helyen.

Az Atletico is simán kikapott, az nekünk nem rossz.
Válasz küldése