La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
15
71%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
29%
 
Szavazatok száma: 21
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.01.24. 20:18:29

Max körzeti rivális :)

Mallorca sokkal jobb,nincs kérdés ma. Ezért imádom ezeket a helyik kupakat,van akinek egész évben kevésbé megy,de kupára maximálisan osszekapjak magukat.

Este meg kell mutatni,egyik legnagyobb spanyol rangadó, kupában pláne. Rohadt nehéz terep,őrült szurkolók,de talán hullámvölgyből kifelé mászó csapatunk. Én felkészültem,hogy hosszabbítás lesz,úgyhogy lehet sokáig fent leszünk,de hajrá
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 20:09:25

Simeonéval egyetértek.

Közben Mallorca-Girona 38. percben 3-0(!!!) Nem lenne rossz, ha eltakarítanák az útból a városi riválist. Ha neadjisten továbbjutnánk, nem ártana.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.01.24. 14:53:14

Diego Simeone: "VAR audio leaks? It’s not about leaking them, but what happens in them. They think we’re all fools, and it makes us angry."
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 19:27:34

Chino írta:
2024.01.23. 18:51:57
Most nem tudom, hogy sírjak-e vagy röhögjek. A Sport lehozta, hogy a spanyol szövetség feljelentést tett a VAR hanganyag kiszivárogtatásáért. :mrgreen:
A spanyol szövetség szokás szerint remekül észlelte a probléma mibenlétét. :) De nálam tényleg vicc kategória, ha a kibocsátott hanganyagnak nem kell tartalmaznia azokat a jeleneteket, amiket végül nem néztek vissza, amikor pont ez a legnagyobb hibája jelenleg a VAR működésének, és azt nem érti soha senki, hogy xy esetet miért nem nézték vissza... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.23. 18:51:57

Most nem tudom, hogy sírjak-e vagy röhögjek. A Sport lehozta, hogy a spanyol szövetség feljelentést tett a VAR hanganyag kiszivárogtatásáért. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 17:07:02

Chino írta:
2024.01.23. 14:45:23
Ennyire buta, 0 IQ-s játékost még nem láttam, mióta focit nézek, pedig az nem 4-5 éve van.
Vagy akkora zseni, hogy tudja, meddig mehet el. :D És látod, megteheti... Gúnyolódhat, pofázhat egész meccsen, szándékosan arcon könyökölhet valakit büntetlenül és még kézzel is szerezhet gólt. Ha belegondolunk, hogy mindez konkrétan csak egy játékos egy meccs játékideje alatt... :D A VAR szoba helyében kiállnék az Almeria elé, letérdelnék, bocsánatot kérnék olyan 46-szor és felajánlanám a havi fizetésemet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.23. 14:45:23

bence0330 írta:
2024.01.23. 10:34:03
Persze ezzel egyetértek, de attól még sajnálom az Almeriát, és kicsit magunkat is, illetve igazságtalannak tartanám, ha Vinit nem tiltanák el (ha nem is 4 meccsre), hiszen ez 100ból 100-szor piros lenne a pályán és az automatikusan minimum 1 meccs+x perc.

De persze, a VAR-szobát kéne rendbe tenni, hosszútávon ez az egyetlen működő dolog. Miért hívják ezt amúgy szivárogtatásnak? Nem úgy volt, hogy mostantól erről hangot kapunk és kész? Csak a konkrét vizsgálat alattira számít? Miért? Hiszen pont sokszor (pont itt is!!!) azzal van a gond, hogy vissza sem néznek egy esetet. Akkor az nem derülhet ki, miért? Akkor megette a fene az egészet. Konkrétan az egész 100 percnyi anyagot publikussá kéne tenni, nyilván kivágva az üres részeket.
Én úgy tudom, hogy a pályán nem szankcionált cselekedettel utólag nem foglalkoznak.
Én valahogy ezt nem tudom úgy tekinteni, mint amit "szándékos" könyöklésnek ítélnek. Pl. felugrásnál fentebb van a kéz és eltalálja az ellenfelet, vagy mikor a mögötte lévő ellenféltől el akar szakadni és ahogy hátracsap/hátranyúl eltalálja a nyakáát/arcát, ez szerintem valami törlesztés volt. Már azért a "gólörömért" is kellett volna kapnia valamit, amit az Atma ellen csinált, főleg hogy köze nem volt a gólhoz.
A vicces az, hogy pont az a meccs előtt nyilatkozta le, hogy visszavesz és minden hasonló konkliktust kerülni fog.
Ennyire buta, 0 IQ-s játékost még nem láttam, mióta focit nézek, pedig az nem 4-5 éve van.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 10:34:03

Persze ezzel egyetértek, de attól még sajnálom az Almeriát, és kicsit magunkat is, illetve igazságtalannak tartanám, ha Vinit nem tiltanák el (ha nem is 4 meccsre), hiszen ez 100ból 100-szor piros lenne a pályán és az automatikusan minimum 1 meccs+x perc.

De persze, a VAR-szobát kéne rendbe tenni, hosszútávon ez az egyetlen működő dolog. Miért hívják ezt amúgy szivárogtatásnak? Nem úgy volt, hogy mostantól erről hangot kapunk és kész? Csak a konkrét vizsgálat alattira számít? Miért? Hiszen pont sokszor (pont itt is!!!) azzal van a gond, hogy vissza sem néznek egy esetet. Akkor az nem derülhet ki, miért? Akkor megette a fene az egészet. Konkrétan az egész 100 percnyi anyagot publikussá kéne tenni, nyilván kivágva az üres részeket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.23. 10:10:20

bence0330 írta:
2024.01.23. 09:51:11
Nincs lehetőség legalább utólagos eltiltást adni ilyenkor? Oké, szerencsétlen Almeriának ez halottnak a csók, de mégiscsak szankcionálni kéne, ha valaki könyökkel ok nélkül szándékosan belevág a másik arcába.
Vininek lehet kijárna érte, a katalán lapok nyilván emlegetik is, hogy utólag akár négy meccses eltiltás is lehetséges.
De amúgy akármekkora csecsemő érzelmi inteligencia szintjén ez az ember, nem feltételezem róla, hogy szándékosan könyököl arcon valakit, vagy sérülést akar okozni.

Engem nem érdekel az eltiltása igazából. Nem érdekel a madrid 3 pontja se, tőlünk már sokkal többet vettek el idén, ahogy Xavi is mondta. Almeria se érdekel, nekik is csak egy meccsről van szó. Szimpik, de ígyis-úgyis kiesnek majd ha a madridnál jóval kisebb csapatok ellen nem képesek nyerni.

Sokkal jobban érdekel az, hogy azokat az embereket tiltsák el a tevékenységüktől, akik miatt előfordulhat az, hogy VAR ellenére rendszeresek az óriási, még csak nem is kétséges bírói mulasztások. Sőt, most hogy kikerült a hivatalosan nem nyilvánossá tehető audio is, már az is világos, hogy szándékos visszaélések tudnak történni, amiket a szabályok szerint teljesen el lehet sumákolni.

Az ASnél volt valaki asszem, aki már a meccs után megfogalmazta, hogy ez a meccs, ez a 3 pont inkább árt a madridnak mint csapatnak, illetve a játékosoknak. Ki tudja, egy meccsen bármi lehet, pláne náluk.. még az is lehet hogy amúgy is megfordították volna. Vagy legalább 1 pontot szereznek.
Így viszont a világ 80%a azon csámcsog, hogy milyen fokú is a bírói mulasztás. Az még csak fel sem merül, hogy önerőből szerezték meg a győzelmet. Pedig lehetett volna esélyük rá.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 09:51:11

Nincs lehetőség legalább utólagos eltiltást adni ilyenkor? Oké, szerencsétlen Almeriának ez halottnak a csók, de mégiscsak szankcionálni kéne, ha valaki könyökkel ok nélkül szándékosan belevág a másik arcába.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.23. 09:36:00

Chino írta:
2024.01.22. 20:27:06
Ahogy gondolod, de valahogy ezt is elnézte a VAR.

https://www.goltelevision.com/elgolazod ... ius-a-pozo
Ez az eset szerintem annyiban más, mint a legtöbb, hogy itt a lendülő kezet a világon semmivel nem lehet magyarázni. Megpróbáltam, de nem igazán megy. Nem ugrott, nem volt test-test elleni harc, semmilyen kontakt, súlypontemelkedés, egyensúlykeresés, egyszerűen semmi. Kb szembe futott a védővel, kontakt nem volt induláskor, és az arcába emelte a könyökét. Lehet h nem akarta arcon könyökölni, csak eltartani/ellökni valamelyest magától, a távolságot biztosítani, de így sikerült, és a kar szándékosan dolgozott.
Narancssárga, ugyanakkor az is elmondható, hogy Bellingham könyökös esete, ami miatt elvettek egy tökéletesen szabályos gólt, sokkal de sokkal kevésbé súlyos, és ugyanez a kategória.
Egyik miatt elvettek egy gólt, a másikat vissza se nézték, és mindkettőt tudatosan (most már ezt is tudjuk, pedig elvileg nem lehetett volna). Ugyanazon meccsről, ugyanarról a VAR bíróról beszélünk. Totál egyértelmű az, hogy valós problémával állunk szemben.

Csak mondom, hogy erről az esetről kikerült az audio. Nem szabadott volna kikerülnie, hiszen végül nem lett VAR vizsgálat hivatalosan, de kikerült.

Mivel nem tudok spanyolul, hiába hallgattam volna meg, muszáj vagyok elhinni. Állítólag a bíró látott valami szitut, ezt a szitut. Beszólt a VAR kollégának, hogy nézzék vissza.
Visszanézték, és azt mondták, hogy igen volt valami, de menjünk szépen tovább.

Gerard Romero osztotta meg a kiszivárgott hangfelvételt.
Jelenleg nem az eset, nem a meccs, és nem a bírók állnak vizsgálat előtt, hanem Gerard Romero. :roll:
Egészen elképesztő ami folyik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.01.23. 09:32:49

Chino írta:
2024.01.22. 20:27:06

Ahogy gondolod, de valahogy ezt is elnézte a VAR.

https://www.goltelevision.com/elgolazod ... ius-a-pozo
Az igen, hát ezt kedves sasszermű varosoknak hogy nem sikerült észrevenni? Ez sima piros, szándékosan belekönyököl az arcába, labda meg 20 méterre. Le sem fújták. Cserébe az Almería gólt simán érvénytelenítik mert Bellingham arcához lefordulás közben hozzáértek 1 ujjal. Elképesztő.

Nem a bicska, a kasza nyílik ki az ember zsebében. Okádék az egész.

Vinike meg sokadszorra bizonyítja hogy egy igazi értelmi fogyatékos. Méltó a 7-es mezre. =P~
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.01.23. 08:54:16

Chino írta:
2024.01.22. 20:27:06

Ahogy gondolod, de valahogy ezt is elnézte a VAR.

https://www.goltelevision.com/elgolazod ... ius-a-pozo
Neki mindent is szabad. Fordítva ez 3 meccs, 4 hisztis poszt, meg rasszizmus. :)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.22. 21:00:06

Chino írta:
2024.01.22. 20:27:06
Ahogy gondolod, de valahogy ezt is elnézte a VAR.

https://www.goltelevision.com/elgolazod ... ius-a-pozo
Aztanemjóját. :shock: Erről lemaradtam. Hát ez instant piros is lehetett volna (sőt, annak kellett volna lennie), szándékos könyökös az arcba.

Nova, én értem, mire gondoltál, és ha nem láttad a meccset, meg is értem, miért. :D De az a poén, hogy komolyan én is jobban sajnálom az Almeriát, mint magunkat ezzel kapcsolatban. De teljesen komolyan. Amilyen döbbenetes peche van ennek a csapatnak sorozatban, az felfoghatatlan. Így utolsónak lenni, hogy alig bír velük bárki sorban egymás után...

Remélem megfordul a szerencséjük.

Lehiggadva én sem hiszem, hogy csalások lennének, ha elég sok meccset játszanak le, lesz köztük pár olyan, ami olyan siralmas lesz, hogy csalásnak tűnik. Az a felfoghatatlan, hogy ezt pont most sikerült összehozni, mikor kinyílt a VAR hanganyaga a nézők felé.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.22. 20:27:06

NovaProspekt írta:
2024.01.22. 17:53:22
Chino írta:
2024.01.22. 17:11:42
Engem igazából az húz fel ebben, hogy egy Almeria szívott ekkorát ezzel. Szökőévente se fordul elő, hogy egy Realt idegenben megfogjanak, begyűjthessék az első(!) győzelmüket 20 forduló után és így kell hazamenniük.
Én nem néztem meg, mi történt azon a meccsen. De legyünk őszinték, nem emiatt bosszankodsz valójában. :mrgreen:
Ahogy gondolod, de valahogy ezt is elnézte a VAR.

https://www.goltelevision.com/elgolazod ... ius-a-pozo
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.01.22. 17:53:22

Chino írta:
2024.01.22. 17:11:42
Engem igazából az húz fel ebben, hogy egy Almeria szívott ekkorát ezzel. Szökőévente se fordul elő, hogy egy Realt idegenben megfogjanak, begyűjthessék az első(!) győzelmüket 20 forduló után és így kell hazamenniük.
Én nem néztem meg, mi történt azon a meccsen. De legyünk őszinték, nem emiatt bosszankodsz valójában. :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.01.22. 17:24:45

Túl sokat a Reallal foglalkozni és összeesküvés elméleteket gyártani szerintem sem kell, a súlyos játékvezetői hibák mellett azonban nem szabad szó nélkül elmenni. Legyen visszhangja az ilyen eseteknek, legyen számonkérve, banális tévedéseknél pedig megbüntetve a játékvezetők. Különben sosem lesz változás.

A VAR korában még mindig van gyalázatos ítéletek, nemcsak ebben a Ligában, PL-ben, sőt olykor a BL-ben is. Amikor pedig valaki milliók szeme láttára, többszörös visszanézés után is képes EGYÉRTELMŰEN rossz döntést hozni, az ilyen ember megérdemli, hogy egyrészt rázúduljon a népharag, másrészt pedig nem szabad többet engedni meccset vezetni semmilyen formában.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.22. 17:11:42

Andris írta:
2024.01.22. 14:07:29

Az meg, hogy a szurkolók és az újságírók ezzel foglalkoznak.. hát ez van. Ez már az ő szabadidős tevékenységük illetve megélhetésük.
Engem aztán rohadtul nem érdekel a madrid amúgy, általánosságban, és még a bírói hibák se. De azért vannak idén olyan meccsek, amiken annyi és olyan nagy és olyan elkerülhető hiba történik, ami bőven megugorja az ingerküszöböm. Ezek közül is kiemelkedik a tegnapi, egészen elképesztő ami történt.
Engem igazából az húz fel ebben, hogy egy Almeria szívott ekkorát ezzel. Szökőévente se fordul elő, hogy egy Realt idegenben megfogjanak, begyűjthessék az első(!) győzelmüket 20 forduló után és így kell hazamenniük.
Ráadásul nem annyiról szólt a dolog, hogy tévedett egyet a bíró, a pályán többnyire helyes ítéletek születtek, de hogy a VAR szobából kezdjék el magyarázni, hogy mi, miért, hogyan történt az már több mint bírói baki. Ott szinte semmilyen felelősséget nem vállaltak, mindenki azt szídja, aki a pályán van. Ha nem kerültek volna nyilvánosságra a hangfelvételek egész más lenne a helyzet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.22. 14:07:29

davi10 írta:
2024.01.22. 13:32:36
superman írta:
2024.01.22. 13:09:28
Lehozzák bármelyik csapatról, ahol van mit, ezek újságot akarnak eladni, más nem érdekli őket. Majd amikor a madrid számlái is előkerülnek, amiket Hernandez Hernandeznek fizetett, akkor megírja a sajtó, és lesz hivatalos bírósági eljárás.

Imádom a Barcá (mint focicsapatot), de baromira rühellem ezt a vesztes mentalitást, hogy mi mindig a reallal foglalkozunk, akkor is, amikor a játékosunk mesterhármast szerez. Xavi se tudja elegánsan elütni az ezekre induli kérdéseket, mindig előjön a katalán kissebbségi komplexus.
Újságírók, lehozzák ezek arról a csapatról is, akiről nincs is mit.

Ez a madriddal való foglalkozás meg szerintem túl van misztifikálva, egy sajtótájékoztatón beszél Xavi mondjuk 30 percet, abból az egyik hülye újságíró a Madridról kérdezi, mert abból lesz a sztori. Beszél 2 mondatot és már lehet sírni, hogy folyamatosan a Madriddal vagyunk elfoglalva.
Pontosan erről van szó, ha egy újság(író) az információk és közénk be van szúrva, akkor már messze nem lehetünk biztosak abban, hogy megfelelő következtetéseket vonunk le, vagy hogy bármennyire is megkaptuk az összképhez szükséges információkat. Xavi és a csapat garantáltan nem foglalkoznak a kelleténél többet másokkal, pláne most, hogy a saját bajaik is bőven megvannak. Az, hogy ne legyenek képben, és véleményük se legyen, amúgy nem megkövetelhető szerintem, sőt akár még káros is lenne. Emberekről beszélünk, nem igáslovakról.

Az meg, hogy a szurkolók és az újságírók ezzel foglalkoznak.. hát ez van. Ez már az ő szabadidős tevékenységük illetve megélhetésük.
Engem aztán rohadtul nem érdekel a madrid amúgy, általánosságban, és még a bírói hibák se. De azért vannak idén olyan meccsek, amiken annyi és olyan nagy és olyan elkerülhető hiba történik, ami bőven megugorja az ingerküszöböm. Ezek közül is kiemelkedik a tegnapi, egészen elképesztő ami történt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.22. 13:36:52

superman írta:
2024.01.22. 13:09:28
[Imádom a Barcá (mint focicsapatot), de baromira rühellem ezt a vesztes mentalitást, hogy mi mindig a reallal foglalkozunk, akkor is, amikor a játékosunk mesterhármast szerez. Xavi se tudja elegánsan elütni az ezekre induli kérdéseket, mindig előjön a katalán kissebbségi komplexus.
Teljesen egyetértek, hozzátenném azt, hogy más csapatok szurkolói meg arról voltak meggyőződve, hogy a bírók mindig a Barcát segítették. Évekig UEFALONA-nak nevezték a csapatot, állandóan arról beszéltek, hogy minket hogy tol állandóan a játékvezetés.

Csak azt felejtették ki a mondókáikból, hogy amikor ellenünk játszottak, nem volt náluk a labda, és hozzá sem tudtak szagolni a mérkőzésekhez. Ezen kellett volna inkább sajnálkozniuk. Ahogy nekünk sem lenne szükségünk bírózásra, ha elvernénk őket. Azért marad a bírózás, mert nem verjük el őket, ehelyett néggyel tömtek ki minket. Nem bírózni kell, hanem meg kell nyerni a meccset, és akkor senkit nem érdekel a bíró.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.22. 13:32:36

superman írta:
2024.01.22. 13:09:28
Lehozzák bármelyik csapatról, ahol van mit, ezek újságot akarnak eladni, más nem érdekli őket. Majd amikor a madrid számlái is előkerülnek, amiket Hernandez Hernandeznek fizetett, akkor megírja a sajtó, és lesz hivatalos bírósági eljárás.

Imádom a Barcá (mint focicsapatot), de baromira rühellem ezt a vesztes mentalitást, hogy mi mindig a reallal foglalkozunk, akkor is, amikor a játékosunk mesterhármast szerez. Xavi se tudja elegánsan elütni az ezekre induli kérdéseket, mindig előjön a katalán kissebbségi komplexus.
Újságírók, lehozzák ezek arról a csapatról is, akiről nincs is mit.

Ez a madriddal való foglalkozás meg szerintem túl van misztifikálva, egy sajtótájékoztatón beszél Xavi mondjuk 30 percet, abból az egyik hülye újságíró a Madridról kérdezi, mert abból lesz a sztori. Beszél 2 mondatot és már lehet sírni, hogy folyamatosan a Madriddal vagyunk elfoglalva.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.01.22. 13:09:28

NovaProspekt írta:
2024.01.22. 11:41:44
Chino írta:
2024.01.22. 11:18:29
És akkor nálunk van Negreia-botrány.
Abban biztos is lehetsz, h Madridban éppen most értesültek vmi új fejleményről, amit a napokban az AS, Marca, ABC meg kitudja melyik lapok nyilvánosságra is hoznak majd. :D
Lehozzák bármelyik csapatról, ahol van mit, ezek újságot akarnak eladni, más nem érdekli őket. Majd amikor a madrid számlái is előkerülnek, amiket Hernandez Hernandeznek fizetett, akkor megírja a sajtó, és lesz hivatalos bírósági eljárás.

Imádom a Barcá (mint focicsapatot), de baromira rühellem ezt a vesztes mentalitást, hogy mi mindig a reallal foglalkozunk, akkor is, amikor a játékosunk mesterhármast szerez. Xavi se tudja elegánsan elütni az ezekre induli kérdéseket, mindig előjön a katalán kissebbségi komplexus.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.01.22. 11:41:44

Chino írta:
2024.01.22. 11:18:29
És akkor nálunk van Negreia-botrány.
Abban biztos is lehetsz, h Madridban éppen most értesültek vmi új fejleményről, amit a napokban az AS, Marca, ABC meg kitudja melyik lapok nyilvánosságra is hoznak majd. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.22. 11:18:29

Tobias88 írta:
2024.01.22. 10:32:17
Nyilvánosságra hozták a Madridi hangfelvételeket. Vinicius kézzel szerzett góljánál közli a VAR bíró hogy a "vállával ért hozzá, lassítva mutatjuk neked". Innentől kezdve a bíró nem fog leállni kötekedni hanem mondja hogy OK és befújja, ez van. Ennyire nem lehet vak egy bíró, ha igen akkor vonják vissza az engedélyét. Ha csalt, akkor is.
Nem csak a kéznél volt ez a szituáció. A Mediapro minden párbeszédet kiadott és a tizenegyesnél is Hernandez Hernandez "magyarázta el" Maeso-nak, hogy mi történt és mit kell ítélni.
Ha nem egy ilyen újonc bíró van, hanem egy rutinosabb, töködsebb bíró valószínűleg más lett volna az ítélet. De a Bernabeuban a Real kárára egy kis csapat ellen egy ilyen játékvezető nem fog ítélni, főleg ha a VAR szobából olyan instrukciót kap. Itt nem is őt venném elő, hanem HH-t. A pályán helyes ítéletek születtek.

Ha egy ilyen történik még azt mondom OK, megesik, de 3 ilyen egy meccsen ami a végletekig kihegyezett már vicc. Nálunk Pedrit letalpalják a labdaszerzésnél, de az semmi, ott Bellinghamhez hozzá sem érnek, de visszafújják+sárga.

Baromira sajnáltam az Almeria játékosait. Tökutolsó nyeretlen csapat, most behúzhattak volna egy győzelmet a Real ellen erre 12 ellenfelet kapnak és ami a legszomorúbb, hogy a hosszabbítás 10. percében vesztik el a meccset.
Még a Marcán is részletesen boncolgatják az eseteket és igazságtalanságot emlegetnek. Ha ez történik, akkor már több mint gyanús.
És akkor nálunk van Negreia-botrány.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2024.01.22. 10:32:17

Nyilvánosságra hozták a Madridi hangfelvételeket. Vinicius kézzel szerzett góljánál közli a VAR bíró hogy a "vállával ért hozzá, lassítva mutatjuk neked". Innentől kezdve a bíró nem fog leállni kötekedni hanem mondja hogy OK és befújja, ez van. Ennyire nem lehet vak egy bíró, ha igen akkor vonják vissza az engedélyét. Ha csalt, akkor is.
94:39 6 - 1
Válasz küldése