La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.29. 16:28:56

kennyke04 írta:
2023.08.29. 16:05:52
Rendben, lehet hogy nem egy velejéig romlott ember ő, de akkor legyen tisztességes, kérjen bocsánatot és mondjon le. Erre még ő van felháborodva, ami szerintem gusztustalan.

Ez egyértelmű, ezt írtam én is. Addig a pontig gázos lett volna, de azért... nem tudom, megbocsájtható, ha azonnal mindent megtesz, amit meg kellett volna tennie. De enélkül rohadtul nagy gáz, amit művel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2023.08.29. 16:05:52

bence0330 írta:
2023.08.29. 13:13:24
Remélem ez lesz a katalizátor, ami végre elkezdi lebontani ezt a romlott közeget.

Én Rubiales mellett max annyit tudok felhozni, hogy létezik az a nagyon erősen felfokozott hangulat, mikor szinte nem is vagy eszednél, úgy teng túl benned az adrenalintól kezdve minden, és fél mp. alatt hirtelen nem gondolkodva teszel valami ösztönszerűt. Ettől még nem lesz ő egy velejéig romlott erőszaktevő, csak elkövetett egy jó nagy hibát, amit utána nagyon sűrű bocsánatkéréssel és felelősségvállalással kell megoldani.
Rendben, lehet hogy nem egy velejéig romlott ember ő, de akkor legyen tisztességes, kérjen bocsánatot és mondjon le. Erre még ő van felháborodva, ami szerintem gusztustalan.
sansz írta:
2023.08.29. 00:19:50
gránit írta:
2023.08.28. 18:41:51
Ami nagyon tetszik a történetben, hogy a női válogatott példásan összezárt, és kijelentették, hogy Rubiales távozásáig nem lépnek pályára. Hozzáteszem, az igazi válasz az lett volna, ha Jenni ott helyben pofán vágja Rubiales-t. Ilyenkor, mint lenni szokott, a bűnös megpróbál a mártír szerepében tetszelegni, hogy boszorkányüldözés zajlik ellene, hogy bántják szegényt, miközben egyszerűen ostoba volt. Ehelyett megpróbálta eljátszani, hogy a világ összeesküdött ellene, és a földönkívüliek által pénzelt háttérhatalom bántja őt. A kormány is megszólalt az ügyben, hogy jó lenne, ha Rubalies távozna, erre is kitört a mártírkodás, hogy a kormány beleszól a szuverén szövetség dolgaiba (ha ez így lenne, azonnal repült volna a pozíciójából). Erre a mártírkodásra nem szabad alkalmat adni, ott helyben kellett volna megszégyeníteni és leüvölteni a fejét. A teljes szolidaritásvállalás viszont példaértékű, ahogy egy személyként álltak ki a sértett mellett és a bűnössel szemben.

A mártírkodást olyan szinten műveli Rubiales és a haveri köre, hogy levelet írtak az UEFA-nak, hogy zárják ki Spanyolországot. Az UEFA a hírek szerint komolytalannak vélte a kérést, és nem zárják ki Spanyolországot az UEFA-ból. Ettől nem kell tartanunk.

https://www.goal.com/en/news/rejected-u ... b3796dc0fc

Attól már igen, hogy ilyen elképesztő alakok vezetik a spanyol labrarúgást.
Csak a játék kedvéért leszek az ördög ügyvédje. Azért a fociban nagyon sok mindent láttunk már. Férfi edzők adnak seggre pacsit a játékosoknak, de láttunk már a hereveregetéstől kezdve jóformán mindent,amit eksztázisban műveltek sokan. Ahhoz sem kell mélyre ásni,hogy olyan képet találjunk,ahol Guardiola egyik kezével Graelish nyakát fogja, a másikkal az alfelére ver/markol rá. És ez messze nem a legdurvább, millió hasonló van. Ez most zaklatás? Visszaélés a vezető pozícióval?
Én úgy emlékszem,hogy a hölgy több nyilatkozatban is elmondta,hogy ez az egész úgy egy semmi,egy baleset, felfokozott hangulat volt stb. Ezekután kissé tényleg nagy füstje lett a dolognak. A videón mindenkivel szemmel láthatóan kölcsönös örömmámorban ölelkezik és puszilkodik. A férfi edzőt is megpuszilja és megöleli. Oké, a csók nem mehet, de a puszi és az ölelés sem akkor? Az lenne a várt jövő,hogy egy vb győzelem után esetleg csak távolról integessen mindenki egymásnak?
Ha a játékos konzekvensen azt mondta volna végig,hogy ezt nem tudja sem elfogadni,sem megbocsátani,akkor ki kell állni mellette mindenkinek. Jöjjenek a jogvédők, a csapattársak,klubelnókók, miniszterek stb. De ha nem,akkor ez tényleg boszorkányüldözés és mindenki csak a saját PRja miatt kiabál most. És valóban van itt nyomásgyakorlás.
Lehet az elnök szexuális ragadozó,pedofil, sorozatgyilkos is,mert nem ismerem. De ez a csók egy semmi volt. Nem lehet ezt hétköznapi emberek mindennapjaira lefordítani. Én nem szeretném,ha az én alfelemet paskolnák,vagy valaki szájon csókolna, de mi a munkatársakkal se szoktunk sikoltozva egymás nyakába ugrani és puszilkodni egymással.
Nézd, nem tudom mit dolgozol, de feltételezem nem is szoktatok a kollégáiddal világversenyt nyerni, aminek nagyon örülnétek, szóval szerintem érzed a hasonlatod mennyire nem illik ide. Inkább sportolsz valamit!? Én 25 éve rúgom a bőrt barátaimmal amatőr szinten kispályán, simán megöleljük egymást, seggre is csapunk/kapunk egymástól, mert közvetlen baráti kapcsolatunk van, míg ha felmegyek a srácokkal Barcás szurkolóira, ott meg leginkább csak egymás kezébe csapunk. Most a csapattársadtól/barátodtól (amiről most beszélünk még nemi különbség is van) kapott "intim zónát" átlépett gesztus nagyon sokban különbözik, ha ugyanazt a főnököd/nem közeli barát/pláne ha mindez még nemi szerepekben is különbözik.
És itt a legfontosabb, hogy nem maga a csók határozza meg az eset súlyosságát, hanem ez az egész amit ezzel előidézett Rubiales, az egész médiacirkusz az ő hibája és még ezzel mentalitással, szítja is az egész tüzet.
Lehet számon kérni a csajt, miért nem baszta ott egyből pofán...!? Rubiales tettére lehet kifogás, a nagy extázis, de ugyanaz a mértékű, sőt mint játékos, felteszem még nagyobb, plussz egy ilyen váratlan közjáték, akaratán kívül, elvárható lenne, hogy egyből lereagálja!? Szerintem még az öltözőben sem épp ez járt a fejében, mert nem érezhette a súlyát, milyen lavina is lesz ez. Először még lehet ő se fogta fel, hogy juj de mekkora "bűn" is volt ez, próbálta enyhíteni a dolgot, de mehettek olyan dolgok a háttérben, ami már átléptek újabb határokat nála is - állítólag adott ki egy közleményt a szövetség az ő nevében, pedig "nem hagyta jóvá", úgy és abban a formában. Szóval itt sokszor és folyamatosan hibázik a spanyol szövetség és nagyjából az egészet el lehet rendezni azzal, hogy elküldik a fenébe az embert. Itthon ez megszokott dolog, sajnos, remélem máshol még mindig győz az erkölcs és a józan ész...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.29. 13:13:24

Remélem ez lesz a katalizátor, ami végre elkezdi lebontani ezt a romlott közeget.

Én Rubiales mellett max annyit tudok felhozni, hogy létezik az a nagyon erősen felfokozott hangulat, mikor szinte nem is vagy eszednél, úgy teng túl benned az adrenalintól kezdve minden, és fél mp. alatt hirtelen nem gondolkodva teszel valami ösztönszerűt. Ettől még nem lesz ő egy velejéig romlott erőszaktevő, csak elkövetett egy jó nagy hibát, amit utána nagyon sűrű bocsánatkéréssel és felelősségvállalással kell megoldani.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.29. 04:21:15

sansz írta:
2023.08.29. 00:19:50

Csak a játék kedvéért leszek az ördög ügyvédje. Azért a fociban nagyon sok mindent láttunk már. Férfi edzők adnak seggre pacsit a játékosoknak, de láttunk már a hereveregetéstől kezdve jóformán mindent,amit eksztázisban műveltek sokan. Ahhoz sem kell mélyre ásni,hogy olyan képet találjunk,ahol Guardiola egyik kezével Graelish nyakát fogja, a másikkal az alfelére ver/markol rá. És ez messze nem a legdurvább, millió hasonló van. Ez most zaklatás? Visszaélés a vezető pozícióval?
Én úgy emlékszem,hogy a hölgy több nyilatkozatban is elmondta,hogy ez az egész úgy egy semmi,egy baleset, felfokozott hangulat volt stb. Ezekután kissé tényleg nagy füstje lett a dolognak. A videón mindenkivel szemmel láthatóan kölcsönös örömmámorban ölelkezik és puszilkodik. A férfi edzőt is megpuszilja és megöleli. Oké, a csók nem mehet, de a puszi és az ölelés sem akkor? Az lenne a várt jövő,hogy egy vb győzelem után esetleg csak távolról integessen mindenki egymásnak?
Ha a játékos konzekvensen azt mondta volna végig,hogy ezt nem tudja sem elfogadni,sem megbocsátani,akkor ki kell állni mellette mindenkinek. Jöjjenek a jogvédők, a csapattársak,klubelnókók, miniszterek stb. De ha nem,akkor ez tényleg boszorkányüldözés és mindenki csak a saját PRja miatt kiabál most. És valóban van itt nyomásgyakorlás.
Lehet az elnök szexuális ragadozó,pedofil, sorozatgyilkos is,mert nem ismerem. De ez a csók egy semmi volt. Nem lehet ezt hétköznapi emberek mindennapjaira lefordítani. Én nem szeretném,ha az én alfelemet paskolnák,vagy valaki szájon csókolna, de mi a munkatársakkal se szoktunk sikoltozva egymás nyakába ugrani és puszilkodni egymással.
Ez már az off-ba való, de fontos téma, ami a sportot is érinti. Igen, például teljesen megszokott az amerikai fociban is a hátsóra pacsi. Egymás között. De ha egy külsős kezdené el markolászni valamelyiknek, valószínűleg az lenne az illető utolsó hibája az életben.

Van különbség a kéretlen és a nem kéretlen dolgok között. Ha a dolog az adott közegben normális és nem kéretlen, akkor nyilván nincs ebből gond. Gond akkor van, ha ez kéretlen. A puszi szerintem Magyarországon is teljesen megszokott, ismerősök között is, díjátadókon is szokták. Arcra, oldalra. Szájra azért elég durva. Nem tudom, aki szerint ez normális, mit szólna hozzá, ha a barátnőjét, feleségét csókolná valaki szájon.

Ami a klubot érinti ebben a történetben, hogy ezek tényleg levelet írtak az UEFA-nak, hogy zárják ki Spanyolországot, így a nemzetközi sorozatokból is, hogy tudjanak mártírkodni, és az emberek majd a felhajtásra meg a kormányra legyenek haragosak, ne rájuk (elvileg az volt a tervük, hogy a kormány beleszólt a szuverén szövetség dolgaiba, amit az UEFA irányelvei tiltanak, de ez sem állta meg a helyét, mert a kormány csak közleményeket adott ki, nem mozdította el Rubiales-t, nem szólt bele semmibe, csak egyes politikusok a véleményüket fejtették ki, amihez nekik is joguk van, az UEFA nem is vette komolyan ezt a döbbenetes kérelmet saját maguk kizáratásáért). De hát ma már minden kiszivárog, és még ezzel is maguk ellen hergelték a közvéleményt. Számomra az az elképesztő ebben, hogy a spanyol labdarúgást ilyen emberek vezetik. A Liga ebben az átigazolási szezonban durván lefelé csúszott a rangsorban, és még azt is Bellingham húzta fel. Saját magukat lövik lábon. Hogy van-e összefüggés a Liga és a szövetség hülyeségei között? Szerintem van, mert nagyjából ugyanaz az önpusztító sötétség árad Rubiales-ből is, mint Tebas-ból. Nincs jó kezekben a spanyol labdarúgás.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2023.08.29. 00:19:50

gránit írta:
2023.08.28. 18:41:51
Ami nagyon tetszik a történetben, hogy a női válogatott példásan összezárt, és kijelentették, hogy Rubiales távozásáig nem lépnek pályára. Hozzáteszem, az igazi válasz az lett volna, ha Jenni ott helyben pofán vágja Rubiales-t. Ilyenkor, mint lenni szokott, a bűnös megpróbál a mártír szerepében tetszelegni, hogy boszorkányüldözés zajlik ellene, hogy bántják szegényt, miközben egyszerűen ostoba volt. Ehelyett megpróbálta eljátszani, hogy a világ összeesküdött ellene, és a földönkívüliek által pénzelt háttérhatalom bántja őt. A kormány is megszólalt az ügyben, hogy jó lenne, ha Rubalies távozna, erre is kitört a mártírkodás, hogy a kormány beleszól a szuverén szövetség dolgaiba (ha ez így lenne, azonnal repült volna a pozíciójából). Erre a mártírkodásra nem szabad alkalmat adni, ott helyben kellett volna megszégyeníteni és leüvölteni a fejét. A teljes szolidaritásvállalás viszont példaértékű, ahogy egy személyként álltak ki a sértett mellett és a bűnössel szemben.

A mártírkodást olyan szinten műveli Rubiales és a haveri köre, hogy levelet írtak az UEFA-nak, hogy zárják ki Spanyolországot. Az UEFA a hírek szerint komolytalannak vélte a kérést, és nem zárják ki Spanyolországot az UEFA-ból. Ettől nem kell tartanunk.

https://www.goal.com/en/news/rejected-u ... b3796dc0fc

Attól már igen, hogy ilyen elképesztő alakok vezetik a spanyol labrarúgást.
Csak a játék kedvéért leszek az ördög ügyvédje. Azért a fociban nagyon sok mindent láttunk már. Férfi edzők adnak seggre pacsit a játékosoknak, de láttunk már a hereveregetéstől kezdve jóformán mindent,amit eksztázisban műveltek sokan. Ahhoz sem kell mélyre ásni,hogy olyan képet találjunk,ahol Guardiola egyik kezével Graelish nyakát fogja, a másikkal az alfelére ver/markol rá. És ez messze nem a legdurvább, millió hasonló van. Ez most zaklatás? Visszaélés a vezető pozícióval?
Én úgy emlékszem,hogy a hölgy több nyilatkozatban is elmondta,hogy ez az egész úgy egy semmi,egy baleset, felfokozott hangulat volt stb. Ezekután kissé tényleg nagy füstje lett a dolognak. A videón mindenkivel szemmel láthatóan kölcsönös örömmámorban ölelkezik és puszilkodik. A férfi edzőt is megpuszilja és megöleli. Oké, a csók nem mehet, de a puszi és az ölelés sem akkor? Az lenne a várt jövő,hogy egy vb győzelem után esetleg csak távolról integessen mindenki egymásnak?
Ha a játékos konzekvensen azt mondta volna végig,hogy ezt nem tudja sem elfogadni,sem megbocsátani,akkor ki kell állni mellette mindenkinek. Jöjjenek a jogvédők, a csapattársak,klubelnókók, miniszterek stb. De ha nem,akkor ez tényleg boszorkányüldözés és mindenki csak a saját PRja miatt kiabál most. És valóban van itt nyomásgyakorlás.
Lehet az elnök szexuális ragadozó,pedofil, sorozatgyilkos is,mert nem ismerem. De ez a csók egy semmi volt. Nem lehet ezt hétköznapi emberek mindennapjaira lefordítani. Én nem szeretném,ha az én alfelemet paskolnák,vagy valaki szájon csókolna, de mi a munkatársakkal se szoktunk sikoltozva egymás nyakába ugrani és puszilkodni egymással.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.28. 18:41:51

Ami nagyon tetszik a történetben, hogy a női válogatott példásan összezárt, és kijelentették, hogy Rubiales távozásáig nem lépnek pályára. Hozzáteszem, az igazi válasz az lett volna, ha Jenni ott helyben pofán vágja Rubiales-t. Ilyenkor, mint lenni szokott, a bűnös megpróbál a mártír szerepében tetszelegni, hogy boszorkányüldözés zajlik ellene, hogy bántják szegényt, miközben egyszerűen ostoba volt. Ehelyett megpróbálta eljátszani, hogy a világ összeesküdött ellene, és a földönkívüliek által pénzelt háttérhatalom bántja őt. A kormány is megszólalt az ügyben, hogy jó lenne, ha Rubalies távozna, erre is kitört a mártírkodás, hogy a kormány beleszól a szuverén szövetség dolgaiba (ha ez így lenne, azonnal repült volna a pozíciójából). Erre a mártírkodásra nem szabad alkalmat adni, ott helyben kellett volna megszégyeníteni és leüvölteni a fejét. A teljes szolidaritásvállalás viszont példaértékű, ahogy egy személyként álltak ki a sértett mellett és a bűnössel szemben.

A mártírkodást olyan szinten műveli Rubiales és a haveri köre, hogy levelet írtak az UEFA-nak, hogy zárják ki Spanyolországot. Az UEFA a hírek szerint komolytalannak vélte a kérést, és nem zárják ki Spanyolországot az UEFA-ból. Ettől nem kell tartanunk.

https://www.goal.com/en/news/rejected-u ... b3796dc0fc

Attól már igen, hogy ilyen elképesztő alakok vezetik a spanyol labrarúgást.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.28. 15:55:42

Követi valaki ezt a RFEF / Rubiales / UEFA balhét? Már ott tartanak, hogy azzal fenyegetőznek, hogy Spanyolország kilép az UEFÁ-ból?
Mi történik pontosan?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.08.17. 15:59:56

daffy írta:
2023.08.17. 14:53:52
davi10 írta:
2023.08.17. 14:18:21
És a La Liga legújabb szponzora......

Visit Saudi :D

Gondolom a klubokig olyan sok pénz már nem fog lecsorogni.
Azt hiszem 2 év múlva bővítik a bl csapatok számát is. Kb biztos vagyok benne,hogy elindul majd ott is 1-2 szaudi csapat. Aztán ismét értelmet nyerhet a szuperliga.
És Messi miatt bevehetnék esetleg a Miami-t is.
Aztán majd bekerülsz egy Al-Hilal, Miami, Qarabag BL csoportba. Isten hozott Európa!

Még jó, hogy tudunk spórolni a repülőjegyeket. JA...#nemide.....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.08.17. 14:53:52

davi10 írta:
2023.08.17. 14:18:21
És a La Liga legújabb szponzora......

Visit Saudi :D

Gondolom a klubokig olyan sok pénz már nem fog lecsorogni.
Azt hiszem 2 év múlva bővítik a bl csapatok számát is. Kb biztos vagyok benne,hogy elindul majd ott is 1-2 szaudi csapat. Aztán ismét értelmet nyerhet a szuperliga.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.17. 14:18:21

És a La Liga legújabb szponzora......

Visit Saudi :D

Gondolom a klubokig olyan sok pénz már nem fog lecsorogni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.06.04. 19:23:18

Azért nagyon komoly a sors, hogy így jött ki a sorsolás,mert a felsőház most játszik, kilenctől meg a harc a 17ik helyért 5 pályán. Csóri Celtat duplán megszivathatjuk,bár szerintem nyerni fognak,de ha kiesnenek akkor a Celta B meg nem tud feljutni,ha jól rémlik nem lehet a és b csapat egy osztályban.


Griezmannt én nagyon kedvelem, óriásit megy idén. Vb óta egyértelműen legjobb támadó a ligában,de összességében is az év csapatából kihagyhatatlan,szerintem

Stegen
Molina-Araujo-Militao-Balde
Zubimendi-Merino-Griezmann
Vinicius-Lewa-Benzema

Szerk Betis bekezdett,Cadiz bemakolt egy félidőt a két érvénytelen gólt lövő Elche ellen. Valladolid-Getafe nagyon paprikás de így ki fognak esni a hazaiak. Espanyol-Almeria elpotyog. Mi meg szépen beneztunk egy gólt,de minőség alapján a Celta rohadtul nem a kiesés ellen kéne izguljon.

Na közben Espanyol gól. Továbbra is tartom,kár értük,mert jobb minőség mint jó pár feljebb lévő csapat. Ezt mutatja,hogy a hatodik legtöbb gólt rúgták a bajnokságban.

Így az Almeria kieső helyen

Naegint iksz Barcelonában,megint a Valladolid-Getafe az élet halál meccs.

Joaquin közben elköszönt,egy igazi szerethető figura akasztja szögre,42 évesen. Le a kalappal előtt,parádés pályafutás az övé =D>
Valencia egyenlít,ezzel úgy tűnik megmenekül.

Gyönyörű gólt lőtt az Espanyol,megint kieső az Almeria

Almeria-Getafe-Valladolid akik maradtak nagyjából

Ramazzani sárga szimulalasert,kidumaljak nézze meg,teljesen jogos büntető az Almerianak a döntés. Embarba egyenlít másodjára is a meccsen. Benttarthatja az Almeriat,ahogy Veiga a Vigot.

Na a Valladolid kiesett,de ha mi esetleg birozunk,hát ok mit élhetnek át az utóbbi hetekben. Gól a tartó labdába belefujas,jogtalan megadott gól,most meg lefujjak mikor szöglet jönne nekik.
Kép
Kép
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.06.01. 10:32:32

ocsike83 írta:
2023.06.01. 08:33:45
Fernando írta:
2023.06.01. 07:12:26
bunga írta:
2023.06.01. 07:08:50
A tét nélküli záróforduló az utolsó alkalom, hogy perceket kaphassanak azok a B-kerethez tartozó fiatalok, akiknek igérik, hogy alkalmanként játszhatnak az A.ban. Ez hitelesíthetné az igéreteket.
Alapesetben egyetértek, de a B csapat élet-halál harcot vív a RM B csapatával a másodosztályba jutásért. Gavit és Torrét is leküldeném erre a két meccsre.
+ ott van még TS gól nélküli rekordja, ami ha meglesz, akkor egyedül lesz az első helyen. Szinte biztos vagyok benne, hogy az alap kezdőnk lép pályára.
Ezekkel a szempontokkal én is egyetértek, és a közvetlen védelemhez én se nyúlnék. De ha Busi, Gavi, Torre nem játszik, akkor adja magát a középpálya másoknak és a csatársorban pedig a hazatért két U-17es kaphatna perceket.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.06.01. 08:33:45

Fernando írta:
2023.06.01. 07:12:26
bunga írta:
2023.06.01. 07:08:50
A tét nélküli záróforduló az utolsó alkalom, hogy perceket kaphassanak azok a B-kerethez tartozó fiatalok, akiknek igérik, hogy alkalmanként játszhatnak az A.ban. Ez hitelesíthetné az igéreteket.
Alapesetben egyetértek, de a B csapat élet-halál harcot vív a RM B csapatával a másodosztályba jutásért. Gavit és Torrét is leküldeném erre a két meccsre.
+ ott van még TS gól nélküli rekordja, ami ha meglesz, akkor egyedül lesz az első helyen. Szinte biztos vagyok benne, hogy az alap kezdőnk lép pályára.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.01. 07:12:26

bunga írta:
2023.06.01. 07:08:50
A tét nélküli záróforduló az utolsó alkalom, hogy perceket kaphassanak azok a B-kerethez tartozó fiatalok, akiknek igérik, hogy alkalmanként játszhatnak az A.ban. Ez hitelesíthetné az igéreteket.
Alapesetben egyetértek, de a B csapat élet-halál harcot vív a RM B csapatával a másodosztályba jutásért. Gavit és Torrét is leküldeném erre a két meccsre.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.06.01. 07:10:20

bunga írta:
2023.06.01. 07:08:50
A tét nélküli záróforduló az utolsó alkalom, hogy perceket kaphassanak azok a B-kerethez tartozó, vagy most oda szánt fiatalok, akiknek igérik, hogy alkalmanként játszhatnak az A.ban. Ez hitelesíthetné az igéreteket.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.06.01. 07:08:50

Jó volna jó szájízzel búcsúzni a szezontól a bajnoki cím mellé. Kaphatnánk valami pluszt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bunga 2023.06.01. 07:13:55-kor.
Kap
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2020.11.07. 05:38:20

2023.05.29. 01:13:23

Kiesett az Espanyol! :D :D :D
A városi rangadókat játszhatják a Barça B-vel innentől kezdve.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.05.28. 20:48:36

Gyakorlatilag nem dől el semmi,sőt még inkább osszerandul a brigád ha így marad.

Nagyon jó a korkapcsolas, régi időket idézi.

Espanyol akármennyire rivális, brutális hogy ennyi rúgott góllal kieső helyen vannak.

Getafe-Valladolid ,Espanyol-Almeria igazi elet-halal meccsek lehetnek.

Szerk:jön a dráma,kiesik az Espanyol. Én azért sajnálom,mert egy csapatot erősít ha van rivalizálás, és az Espanyol ennyi rúgott góllal ki tud esni.
Kép
Kép
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.24. 23:56:12

recrea írta:
2023.05.24. 23:42:40
Alves, evett belőle…tökéletes válasz, Eto olykor hisztizett…számtalan színesbőrű játékos van, akit sosem huhogtak, akkor az miért van?
Amúgy a Vale színesbőrű játékosai is fel voltak háborodva a saját szurkolóikra? Vagy nekik nem szól a rasszizmus, csak ha idegen pályán csinálják?
A “legfekszek édesanyáddal” mitől jobb?

Annyira túl van ez tolva, hogy félelmetes.
És hisztizni Etoonak nem lehet, csak CR-nek, vagy Suareznek?
Csak mert valaki képes elviselni a rasszizmust (Alves), azért ne az legyen már a szegénységi bizonyítvány, aki nem.

De átfordítom, mikor válogatott sérelmek, szidalmazások, molinók voltak különböző román-magyar válogatott és klubcsapat meccsen és a magyarokat mindenféle féregnek hívják az megengedhető? Ott talán zárt kapus meccs lett a vége többször is.
Szerintem nincs túltolva, pont, hogy próbálják elmismásolni. A srác figuráját TIco szurkolók lelógatták egy hídról pár hete.

Ha Baldet huhognák felháborodnánk? Vagy Koundet, Dembelet, Fatit?

A Vale játékosait gondolom majd megkérdik mit gondolnak. Én biztos kiakadnék a "saját" szurkolókra is.

"A “legfekszek édesanyáddal” mitől jobb? " nem jobb, de csak mert valami elítélendő, még más is lehet az, másképp.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.05.24. 23:42:40

Troym írta:
2023.05.24. 23:10:08
recrea írta:
2023.05.24. 22:33:41
Az undorító, nagyképű, agyatlan, takony viselkedésének szól, és a legszebb, h aztán ő van megsértődve.
Emlékeim szerint Dinhot vagy Henryt senki nem huhogta…
Bocs, de hülye példa. Eto'ot huhogták, Alvesnek banánt dobtak. Eto'o mit tett? Alves?
Megbocsátható a huhogás, ha nem szimpi, akit huhognak?
Mit szabad tenniük és van amit nem szabad tenniük, hogy ne huhogják őket?
Ez rasszizmus bárki bárhogy csűri csavarja, mert kvázi azt mondja ki hogy egy színesbőrű játékos nem csinálhat meg olyat, amit egy nem színesbőrű megtehet.
Nem szimpi Vini? Üvöltsék neki, hogy s***fej.
Alves, evett belőle…tökéletes válasz, Eto olykor hisztizett…számtalan színesbőrű játékos van, akit sosem huhogtak, akkor az miért van?
Amúgy a Vale színesbőrű játékosai is fel voltak háborodva a saját szurkolóikra? Vagy nekik nem szól a rasszizmus, csak ha idegen pályán csinálják?
A “legfekszek édesanyáddal” mitől jobb?

Annyira túl van ez tolva, hogy félelmetes.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.24. 23:23:26

Közben a reál nyert, az atletico is gyakorlatilag már eldöntötte a meccset az espanol ellen, maradt az 1 pontos különbség a kisebbik madridi csapat javára. Mögöttük nagy lépésenként jönnek a csapatok, kb minden hely megvan a hatodikig.

Ami érdekes, hogy a konferencia-helyet még meg is csípheti a Sevilla, 1 pontra vannak a 7. helytől, ők, a Bilbao, a Girona és az Osasuna mennek ezért a helyért. Persze lehet, hogy BL első kalaposak lesznek az EL-győzelemmel, de azért gondolom most kaparnak, hogy beérjenek a top7-be, ha esetleg nem jönne össze a Roma elleni meccs. Nagy hőstett lenne ilyen első fél évvel...

szerk, elkiabáltam, az Espanol 15 perc alatt vágott 3 gólt és kiegyenlített az ATMA ellen. :shock:
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.24. 23:10:08

recrea írta:
2023.05.24. 22:33:41
Az undorító, nagyképű, agyatlan, takony viselkedésének szól, és a legszebb, h aztán ő van megsértődve.
Emlékeim szerint Dinhot vagy Henryt senki nem huhogta…
Bocs, de hülye példa. Eto'ot huhogták, Alvesnek banánt dobtak. Eto'o mit tett? Alves?
Megbocsátható a huhogás, ha nem szimpi, akit huhognak?
Mit szabad tenniük és van amit nem szabad tenniük, hogy ne huhogják őket?
Ez rasszizmus bárki bárhogy csűri csavarja, mert kvázi azt mondja ki hogy egy színesbőrű játékos nem csinálhat meg olyat, amit egy nem színesbőrű megtehet.
Nem szimpi Vini? Üvöltsék neki, hogy s***fej.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.24. 22:54:37

zsoltfree írta:
2023.05.24. 22:18:18
Viszont úgy tudom akkor pályán volt még Militao, Mendy, Tchouameni, Camavinga és Rüdiger. Azért ők sem eszkimók, őket nem huhogták? Vagy őket nem zavarta?

Őket is huhogták, és őket is zavarta. Ott vitatkoztak az alapvonalon túl a közönséggel.

recrea írta:
2023.05.24. 22:33:41

Emlékeim szerint Dinhot vagy Henryt senki nem huhogta…
Nem csak huhogták, hanem huhogják. Henry véleménye a dologról:

https://www.skysports.com/football/news ... regulation


Eközben Raphinha példamutatóan szolidaritást vállalt a hétvégén:

https://en.as.com/soccer/raphinha-sends ... -it-say-n/

Elég fura, hogy egy olyan országban, mint Spanyolország, ami hatalmas szárazsággal, vízhiánnyal küszködik, amely egyre elsivatagosodik, és kétséges, hogy néhány évtized múlva alkalmas lesz-e még egyáltalán az emberi életre, huhogással foglalkoznak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.05.24. 22:33:41

zsoltfree írta:
2023.05.24. 22:18:18
Nekem egy kicsit azért tág fogalom ez a rasszizmus a focimeccseken. Nem ismerem az elkövetők személyes motivációját, de ez szerintem nem a négersége ellen szólt, hanem a személye ellen. Ha kínai lenne vinicius, akkor ferdeszeműznék. De oké legyen rasszizmus. Viszont úgy tudom akkor pályán volt még Militao, Mendy, Tchouameni, Camavinga és Rüdiger. Azért ők sem eszkimók, őket nem huhogták? Vagy őket nem zavarta? Persze a mai blm korszakban jaj ki ne merne nem kiaalni szegény vini mellett, de szerintem pont ugyanúgy bántanák őt, tökmindegy milyen a bőrszíne.

Nyilván nem szimpatizálok ezzel, viszont ezek pont elveszik a figyelmet a valódi rasszizmusról, ahol tényleg csak a bőrszíne miatt bántanak valakit.
Az undorító, nagyképű, agyatlan, takony viselkedésének szól, és a legszebb, h aztán ő van megsértődve.
Emlékeim szerint Dinhot vagy Henryt senki nem huhogta…
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.24. 22:18:18

Nekem egy kicsit azért tág fogalom ez a rasszizmus a focimeccseken. Nem ismerem az elkövetők személyes motivációját, de ez szerintem nem a négersége ellen szólt, hanem a személye ellen. Ha kínai lenne vinicius, akkor ferdeszeműznék. De oké legyen rasszizmus. Viszont úgy tudom akkor pályán volt még Militao, Mendy, Tchouameni, Camavinga és Rüdiger. Azért ők sem eszkimók, őket nem huhogták? Vagy őket nem zavarta? Persze a mai blm korszakban jaj ki ne merne nem kiaalni szegény vini mellett, de szerintem pont ugyanúgy bántanák őt, tökmindegy milyen a bőrszíne.

Nyilván nem szimpatizálok ezzel, viszont ezek pont elveszik a figyelmet a valódi rasszizmusról, ahol tényleg csak a bőrszíne miatt bántanak valakit.
Válasz küldése