La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
15
71%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
29%
 
Szavazatok száma: 21
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.23. 11:55:41

Vini lehet,hogy emberileg nem a legmegfelelőbb személy,de én inkább mégis azt gondolom,hogy érzelmes,latinos és emellett instabil (tán még nem is a legokosabb). Tyúk vagy tojás esete nálam,hogy ő provokál vagy őt provokálják. Az ellenfél legjobbját mindig próbálják kizökkenteni valamivel és ha a piros ász a rasszista kártya,akkor azt nyomják. Jártam-keltem meccseken különböző sportágakban. Égett a pofám,hogy a szurkolók milyen szinten ostobák,milyen bekiabálások,rigmusok vannak. Mintha megkeresnéd az 1000 emberből a leghülyébb 10et és az ő viselkedését átveszi a másik 490,aki nincs ott a toppon agyilag. Olyanok,mint a magyar politika szereplői. Nem szurkolnak,nem azt akarják mutatni,hogy ők milyen jók,hanem szidják a másikat és lehordják,mert ők a rosszabbak. A rasszista kártya szerintem a határvonal mögött van. Arról az ember nem tehet. Olyan nekem,mintha valakit betegségekkel,tragédiákkal próbálnának heccelni,kizökkenteni. Ezeknek nincs helye sem a sportban,sem az utcán. Ez felmenti-e Vinit? Nem. Megértem-e őt? Meg. Én levonultam volna a pályáról,ment volna vele a csapat is. És akkor jöhetne a liga a "nincs itt semmi látnivaló,csak a fekete provokált" szöveggel. Aztán a Barca-Real kézenfogva mehetne a francia ligába ki ezért,ki azért. A vége túlzás picit,de biztos mindenki érti.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.23. 11:48:23

Nagybarcelona írta:
2023.05.23. 11:15:28
Kèrdès mit kell majd tennie "szegèny" Viniciusnak, hogy ki merjèk majd állítani
De hát kiállították. Csak volt még ott a kavarodásban néhány ember, akiknek szintén járt volna kiállítás.

Meccs közben nagyon sokat hibáznak a bírók, szerintem a hétvégén bekapott első gólunk is szabálytalan volt. Koundé lábát érték úgy, hogy a labda messze nem ott volt, pedig nem szoktam Koundét védeni, de ez szabálytalan volt szerintem. Sok hibát követnek el a bírók, ezeknél valószínűleg szigorúbban büntethetik, ha a nagyobb balhékat nem tudják kezelni. Lahoznak pont ezért nem lett volna szabad ilyen szinten meccseket adni, mert amikor békésen csordogál a meccs, indokolatlanul csinálja a showműsort és próbál feleslegesen erélyességet mutatni, de ha elszabadul a pokol, akkor meg pont nem erélyes.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 11:15:28

gránit írta:
2023.05.23. 10:23:40
Érthető, nem csak Vinicius-nak járt volna ott a piroslap
Ennèl voltak sokkal nagyobb bírói tèvedèsek is, kirúgásra mègsem volt pèlda. Kèrdès mit kell majd tennie "szegèny" Viniciusnak, hogy ki merjèk majd állítani, ès meddig mehet el a bíróknál, amikor kevesebbèrt más játèkos 3-4 meccses eltiltást kap. (Lewa, Canales az előbbi az orrára mutogatott, az utóbbi meg merte jegyezni Lahoznak, hogy ha azèrt ki akarja állítani, mert megkèrdezte rápakol e egy extra percet, akkor ne is társalogjanak)


Nem biztos, hogy a legszerencsèsebb dolog abban a szezonban, ahol:

-A La Liga a hírek szerint(Tebas) a bírók irányítását át akarja venni az RFEF-től

-A legutóbbi La Liga közgyűlés fő tèmája a bírók hibái ès magas fizetèse volt

-A bírók szővetsège a bírókat èrt attrocitások következtèben fel akarta függeszteni a bajnokságot

-A bíróságon folyó Negreira ügy következtèben a Real Madrid TV a csapatukat èrt vèlt vagy valós bírói hibák kielemzèsère fejtette a hangsúlyt, ahol több volt bíró, is felszólalt az ügyben, legjelentősebb kifakadása Iturralde Gonzaleznek volt
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.23. 10:23:40

Érthető, nem csak Vinicius-nak járt volna ott a piroslap.

A labdarúgásban nehezebb a közönséget fegyelmezni, mert nagyon sokan vannak. Az NBA-ben már bevett dolog, hogy egy játékos rámutat valakire a közönségből, aki nem bír magával, a biztonságiak kiemelik, és soha többet nem teheti be a lábát nagyobb sportrendezvényre. Pedig ott is van 15-20 ezer néző, csak ott kevesebb a balhézó, olyan egyáltalán nincs, hogy a stadion szinte egész közönségével probléma legyen.

Piqué azért sokat csatázott az Espanyol drukkereivel, volt, amikor csitítást mutogatott nekik, ami jogos volt, ők kezdték őt támadni, joga van visszaszúrni. Ráadásul ő a közösségi oldalain is gyakran szájkaratézott. Nekem sem szimpatikus Vinicius, de teljesen megértem, ha kiakadon azon, hogy dehumanizálják. A Valenciának járna pár zártkapus hazai meccs.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 09:57:05

A bírók szövetsège menesztette Iglesias Villanuevat a Valencia-Real Madrid meccs VAR bíróját
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.23. 08:35:29

dinhopuyol írta:
2023.05.22. 10:43:28


Persze Vini nem az egyedüli hibás ebben, de talán elsőévesként nem kellett volna hergelnie majdnem az összes idegenbeli bajnokin, idióta módon táncikálni etc. A rasszizmus sajnos mindig is volt, van és lesz is, küzdeni kell ellene de legtöbbször úgyis csak kontraproduktív lesz, mint a meleglobbi. Engem ez nem is izgat annyira, játszák le a ligával meg a valenciával..addig se kell beszélniük a bajnoki 3. helyről. :mrgreen:

Az inkább érdekel, hogy a fedhetetlen madridisták, csodálatos jogvédők és a fairplay koronázatlan királyai hol voltak amikor a stadionjukban LE akkor már nagyon beteg lányát a szájukra vették vagy mikor Pepet és a családját mindenféle mocsokságokkal illették. Ja, hogy az nem rasszizmus volt csak homofób szöveg..Érdekes egy Dani Alvesnek bedobtak egy banánt és megette. Fejben k*baszott erősnek kell lenned, különben nem lehetsz a legjobb.
Nemcsak hogy megette, rá pár percre fontos gólpasszt is adott :lol: Úgy kell az ilyenekre választ adni

Ez a Vinicius egy nagy hisztikirály, ő szokott mindenkinél provokálni és nem véletlen tartják a semlegesek is az egyik legirritálóbb játékosnak, érdekes módon mikor a Bernabeuben Araujot majmozták akkor nem rohant ki hisztizni, kikérni a közönségtől mint sorstárs. [-X
Ha ő provokál, ne csodálkozzon hogy őt is provokációnak tesznek ki, színskála alapján a fél RM-ra lehetne huhogni mégis őt szemelték ki.(miért?)
Ahogy viselkedik és provokál, ha szőke-kékszemű lenne is rá lehetne akasztani a majom gúnykifejezést, nem kizárólag a bőrszíne miatt.

Elítélendő dolog a rasszizmus, de egy meccsen van minden, mivel jobb mikor egymás felmenőit oltogatják, meg mikor az illető feleségét prostituáltozzák le? Piqué sem rohant belekötni a fél Espanyol táborba, sőt a csapat sem hisztizett mikor most Shaqira Piqué-t oltó számát játszották a stadionban, inkább köszönték szépen jól elverték őket.

Magnus
: Alves esete a Villarreal ellen volt '14-ben, valószinűleg az illetők egy életre megbánták hogy felspanolták :lol: :lol:
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.22. 22:35:14

A többieknek valószínűleg azért nem huhogtak, mert az ő esetükben nem tudnának védekezni azzal, hogy ez csak a játékosnak szól. Egy sokak számára ellenszenves játékos esetében úgy gondolták, mgengedhetik maguknak, úgyis azzal védekeznek majd, hogy hát ez csak Vinicius személyének szólt, nem rasszisták ők (kérdés, hogy akkor miért huhogással fejezték ki ellenszenvüket, amikor erre számos más lehetőség lett volna, de úgy tűnik, a spanyol közönség nem olyan kreatív, mint egykor a magyar volt).

Thouameninek meg Kluivertnek azért nem huhogtak, mert náluk nem tudták volna menteni ezt a vállalhatatlan dolgot. Vinicius esetében meg adhatták önmagukat, úgy gondolták, majd megmagyarázzák azzal, hogy ez csak Vinicius-nak szól, őt úgyis sokan nem kedvelik, majd úgyis sokan őt hibáztatják, vele lehet huhogni. Ha csak az ő személyének szólt volna, akkor nem a huhogást választják. Vagy csak ennyire nincs fantáziájuk. Annak idején a magyar lelátókon még születtek személyre szóló versikék, de hát azok még más idők voltak. Szidta őket Hofi Géza, nem tudta, hogy lesz annál még lejjebb is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.22. 20:03:24

Nagybarcelona írta:
2023.05.22. 15:52:05
brazilfan írta:
2023.05.22. 15:22:00

Pontosítanám magam, nem 9-szer történt ehhez hasonló, hanem 9 esetben tettek feljelentést, tehát a rasszista beszólások stb. valószínűleg gyakoribbak lehetnek.

Igen, amúgy mindenki tisztában van Vinicius viselkedésével, de ez nem mentheti fel a huhogást bocsánatos bűnnek tartókat.
Kultúrember nem huhog.
Szerintem a lènyegi dolgokban mindenki egyetèrt. De valamièrt nem a több tucat színesbőrű egyèb játèkossal törtènik meg, hanem pontosan Viniciussal
https://www.google.com/amp/s/www.dailym ... abuse.html
Itt egy cikk az előzmènyekkel, Tebas, Vinicius, egyèb reakciókkal.
Az Espanol ès Valencia illetèkes szurkolói is meg fogják kapni a büntetèst.
Lehet szépíteni a dolgot, hogy mennyire gusztustalan ez a huhogás stb., én is elítélem, de vajon miért csak akkor mikor Viniciusnál volt a labda. Ráadásul amikor kiment a szurkolók felé, Rüdigerék mentek onnan elhozni, de felé nem ment az ilyen megnyilvánulás.
Az ellenséges szurkolói megnyilvánulásokat nagyrészt magának köszönheti. Nem nagyon tudnék mondjuk a ligában olyan játékost mondani, aki ennyire provokatív lenne.
De ez a pályán sok más dologban is megnyilvánul. Ő is hergelte már nem egyszer az ellenfél szurkolóit.

Eto'o is nagyon kényes volt az ilyen dologra, de ő kb. annyit csinált, hogy az ellenfél egyik fekete játékosát odahívta és a szurkolók előtt mutatta, hogy mindkettejük bőrszíne ugyanolyan.
De a brazil, amúgy is borzalmasan gyenge fejben, semmilyen, még az "apróbb" provokációt sem tudja kezelni. Ha egymás után kétszer-háromszor homorít egy nagyot ne csodálkozzon ha egyszer kap egy nagyobbat, aztán elborúl az agya és megy ordítani bíróval és játékossal egyaránt.
Ha ezt nem tudja kezelni/kinőni sosem lesz belőle nagy játékos, ráadásul maholnap 23 éves, nem tudom sikerülhet-e neki.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2614
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.22. 15:57:58

Aki végig látta a meccset, Nico milyen volt? Xavi dícséri, de én nem láttam. Jó volt?
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.22. 15:52:05

brazilfan írta:
2023.05.22. 15:22:00
Nagybarcelona írta:
2023.05.22. 14:42:31
Tebas szerint 9 esetből 8 Viniciussal kapcsolatban törtènt. Válaszolt is Vinicius bejegyzésére. Amúgy tisztában vagytok Vinicius viselkedésével, illetve mennyire "kedvelik" Spanyolország szerte?
Pontosítanám magam, nem 9-szer történt ehhez hasonló, hanem 9 esetben tettek feljelentést, tehát a rasszista beszólások stb. valószínűleg gyakoribbak lehetnek.

Igen, amúgy mindenki tisztában van Vinicius viselkedésével, de ez nem mentheti fel a huhogást bocsánatos bűnnek tartókat.
Kultúrember nem huhog.
Szerintem a lènyegi dolgokban mindenki egyetèrt. De valamièrt nem a több tucat színesbőrű egyèb játèkossal törtènik meg, hanem pontosan Viniciussal
https://www.google.com/amp/s/www.dailym ... abuse.html
Itt egy cikk az előzmènyekkel, Tebas, Vinicius, egyèb reakciókkal.
Az Espanol ès Valencia illetèkes szurkolói is meg fogják kapni a büntetèst.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.05.22. 15:35:32

Ha a Real vezetese is unja mar kicsit Vinit, remek alkalom nekik, hogy elcsereljek MBappera.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.05.22. 15:30:45

brazilfan írta:
2023.05.22. 15:22:00
Igen, amúgy mindenki tisztában van Vinicius viselkedésével, de ez nem mentheti fel a huhogást bocsánatos bűnnek tartókat.
Kultúrember nem huhog.
ezért lenne jó a PL rendszere, aki huhog arra ráverni több ezer eurós büntetést plusz örökös kitiltást.
de szerintem az ilyen nem a futball szeretetéért megy meccsekre, ki kell adni valahol a szexmentes házasság, gyári meló, haszontalan kölkök okozta hétközi feszültséget mielőtt megy vissza a szalag mellé gdp-t hajtani.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.22. 15:30:01

Eto'o-t a Zaragoza "szurkolói" huhogták, az is nagyon gáz volt.

A leghatékonyabb válasz erre, hogy az ilyen klubokat bojkottálják, amennyiben van más lehetőségük, így ezek a klubok kevésbé lesznek versenyképesek, és jó eséllyel kiesnek az első osztályból. Mint a Zaragoza. Aztán ha kiesik a Valencia, röhöghetnek rajtuk.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1075
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.05.22. 15:22:00

Nagybarcelona írta:
2023.05.22. 14:42:31
Tebas szerint 9 esetből 8 Viniciussal kapcsolatban törtènt. Válaszolt is Vinicius bejegyzésére. Amúgy tisztában vagytok Vinicius viselkedésével, illetve mennyire "kedvelik" Spanyolország szerte?
Pontosítanám magam, nem 9-szer történt ehhez hasonló, hanem 9 esetben tettek feljelentést, tehát a rasszista beszólások stb. valószínűleg gyakoribbak lehetnek.

Igen, amúgy mindenki tisztában van Vinicius viselkedésével, de ez nem mentheti fel a huhogást bocsánatos bűnnek tartókat.
Kultúrember nem huhog.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.05.22. 14:53:32

Ezt már nem rasszizmusnak hívnám hanem vinicius elleni személyes támadásnak. A real fél kezdője néger, mégis őt találják be. Mindenki tudja, hogy így ki lehet zökkenteni.
Én Alvessel vagyok, ő menőn kezelte, az is a mestallában történt mellesleg. (Talán az Eto’o-s eset is, de majd valaki kijavit)
Cé calmázott, de miután lőtt hármat. Az ilyenekre így kell válaszolni, vagy ott van Kean, őt a cagliari “szurkolók” találták be, tűrte, majd gólt rúgott.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.22. 14:44:09

De most te kivel vitatkozol, ha már engem idéztél be?
Mert a huhogással kapcsolatban tökéletesen egyet értek, ahogy írtam is számomra sem elfogadható.

De az is a legalja, hogy egy játékos leáll egy darab szurkolóval vitatkozni, ez röhejes ne haragudj.

Az megint egy félremagyarázás, ami az ütős, fojtogatós esetnél történt.
Egy szóval nem mondtam, hogy a vale-s nem kaphatott volna pirosat, sőt.
De ettől még Vini is egy idióta volt, hogy odacsapott, és az bizony tök jogos piros.
Ettől függetlenül a vale-st is küldtem volna zuhanyozni.


Te is tudod, hogy Vinicius egy provokátor direkt és indirekt módon is folyamatosan provokál.
Nem az első eset, hogy kifelé mutogat, magyaráz, csitítgat, stb.
Cé is megcsinálta, de őt mondjuk mindenhol tisztelet övezte, mert ilyenkor visszament a pályára, és bevert két gólt, majd kuss volt a lelátón.
Kicsit más.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.22. 14:42:31

brazilfan írta:
2023.05.22. 13:21:58
Courtois és Ancelotti is hallotta a huhogást. A spanyol szövetség szerint az utóbbi két évben 9 alkalommal történt hasonló - vagy került be az ellenőri jelentésbe -, valószínűleg nem csak azokon a meccseken, amikor Vinicius is játszott. Lehet, hogy nem kórusban csinálták, csak néhányan, de attól az még ugyanolyan undorító. És veszélyes is, mert a tömegpszichózis miatt könnyen terjed. Az ilyen bátor szurkolók négyszemközt sokkal visszafogottabbak szoktak lenni.
Azt meg, hogy meccs közben miket mondhatnak egymásnak a játékosok, jobb is, hogy nem halljuk.
Tebas szerint 9 esetből 8 Viniciussal kapcsolatban törtènt. Válaszolt is Vinicius bejegyzésére. Amúgy tisztában vagytok Vinicius viselkedésével, illetve mennyire "kedvelik" Spanyolország szerte? Elítélem a szurkolók ilyen megnyilvánulását, de valószínűleg inkább a szemèlyènek, mint a bőrszínènek szól az ilyesfajta utálat, amire Tebas is utal. Vannak kevésbé kultúrált szurkolók, akik ha a játèkán nem tudnak, keresnek máshol "fogást". Ha Vinicius nem fog változtatni a viselkedèsèn, ès nem jön rá arra, amire Tebas is utal, könnyen találkozhat a pályán is valakivel, aki komoly sèrülèst fog neki okozni. Ha Vinicius rasszistánk gondolja a spanyolokat, vagy a La Ligát, próbálja ki magát a Seria A-ban.

Szerk.: Kíváncsi lennèk pl. a Valenciai honfitársa, Gabriel Paulista vèlemènyère, aki a februári meccsükön úgy felrúgta Viniciust, hogy mèg a levegőben is utánarúgott
https://m.youtube.com/watch?v=wJNCK8O9k ... YWRyaWQ%3D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nagybarcelona 2023.05.22. 15:20:51-kor.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2023.05.22. 14:11:41

csababarca írta:
2023.05.22. 13:56:11
markionni írta:
2023.05.22. 10:11:51
Jogos a kritika altalaban, de erdemes megnezni ami tegnap tortent. Konnyu azt mondani, hogy hulye volt, de nem tudom ki hogyan reagalt volna ha szabalyosan fojtogatjak.
Általánosságban értettem.
De az hogy egy játékos paraszt, arra nem az a módi hogy pofán könyöklöm.

A szurkolókkal se kellene leállni vitatkozni, meg mutogatni. Bár ebben az esetben még jobban megértem, mert ezt a huhogást undorítónak tartom.

De a pofozkodás, könyöklés akkor sem fér bele, ha előtte inzultálják. Nem ez a megoldás.
https://twitter.com/i/status/1660405281904287745

ez volt a pofánverés. miután hátulról fojtogatta vagy 10 másodpercig amikor kiszabadult eltalálta kicsi orcáját. és ez volt a var szerint piros a másik meg semmit nem kapott.

https://twitter.com/i/status/1660354309651931137

a drága szurkolók a meccs alatt. gyerek felnőtt férfi nő mindegyik benne van és röhög.

https://twitter.com/i/status/1660406974830223363

ez még a meccs előtt a busz érkezése. lehet ellen szurkolni, lehet utálni de ez a legalja. a saját csapatukban is ugyanúgy vannak feketék és akkor egész szektorok majmoznak, huhognak, meg dögöljön meg. és se a liga se a szövetség nem tesz semmit. nem kell szeretni a másikat de vannak határok. lényegtelen hogy melyik csapatban játszik az ember ennek nincs helye. ha nem tetszik fütyüld ki de ezt ne. a saját játékosaik mondják nekik hogy fejezzék be de se a rendező, se bíró se a biztonságiak nem csinálnak semmit. mi kell még?
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.05.22. 14:02:37

Én is azokkal értek egyet, akik nem adnak igazat Viniciusnak.
Az igazi probléma az emberi viselkedése. Ő egy igazi provokátor. Hány, de hány színesbőrű van csak a La Ligában is, benne a Real Madridban is, akit még meg is tapsolnak.
Szerintem a sportban a "rasszizmus" a szidalmazás egyszerű, könnyített formája.
Az unszimpátiának semmi köze a bőrszínhez! Alapból lehet valaki szimpatikus, vagy unszimpatikus. S ha még a viselkedésével provokál is, akkor kihozza az emberekből azt a megnyílvánulást, amit valójában nem is akarnának tenni.
Ott van például Pique. Ő is szálka volt sokak szemében a katalán megnyilatkozásai miatt. Ha játszott Madridban, amikor a labdához ért füttykoncert fogadta. De ő ezt tudomásul vette, nem állt le vitázni a közönséggel.
De itt volt nálunk Neymar. Az ügyes, de provokatív cseleivel az ellenfélnél ő is kivívta az ellenszenvet.
Szerintem Vini ezzel a levelezgetéssel csak olajat öntött a tűzre. Az az érzésem, nem sokáig lesz Spanyolországban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.22. 13:56:11

markionni írta:
2023.05.22. 10:11:51
csababarca írta:
2023.05.21. 20:44:06
Vinicius :D Aranylabda top3 :lol:

Egyébként nagyon jó játékos lehetne, ha fejben összekapná magát.
Kvalitásai adottak, de ideggyenge, és pontatlan a kapu előtt még mindig, bár ebben javult.
Jogos a kritika altalaban, de erdemes megnezni ami tegnap tortent. Konnyu azt mondani, hogy hulye volt, de nem tudom ki hogyan reagalt volna ha szabalyosan fojtogatjak.
Általánosságban értettem.
De az hogy egy játékos paraszt, arra nem az a módi hogy pofán könyöklöm.

A szurkolókkal se kellene leállni vitatkozni, meg mutogatni. Bár ebben az esetben még jobban megértem, mert ezt a huhogást undorítónak tartom.

De a pofozkodás, könyöklés akkor sem fér bele, ha előtte inzultálják. Nem ez a megoldás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2614
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.22. 13:39:13

Kovbal88 írta:
2023.05.22. 13:03:18
Mi történt tegnap? Nekem videókból nem derült ki. Többet kapott a szurkolóktól, mint anno Figo Barcelonában? Amúgy Viniciusnak eleve nagyon ellenszenves feje van. Bár lehet csak nekem tűnik annak, mert a Realban játszik.
Utolsóként védeném pont őt, de azért ne az legyen már a színt, hogy akkor akadhat csak ki valaki, ha disznó feje, banán, stb repül felé.
Attól még, hogy nem szimpatikus hülyézzék le, de a huhogás egyértelműen bőrszínnek szól. Még sosem hallottam, hogy Haalandot, vagy Sergio Ramost mondjuk huhogják. Fütyüljék ki.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1075
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.05.22. 13:21:58

Courtois és Ancelotti is hallotta a huhogást. A spanyol szövetség szerint az utóbbi két évben 9 alkalommal történt hasonló - vagy került be az ellenőri jelentésbe -, valószínűleg nem csak azokon a meccseken, amikor Vinicius is játszott. Lehet, hogy nem kórusban csinálták, csak néhányan, de attól az még ugyanolyan undorító. És veszélyes is, mert a tömegpszichózis miatt könnyen terjed. Az ilyen bátor szurkolók négyszemközt sokkal visszafogottabbak szoktak lenni.
Azt meg, hogy meccs közben miket mondhatnak egymásnak a játékosok, jobb is, hogy nem halljuk.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.05.22. 13:03:18

markionni írta:
2023.05.22. 10:11:51
csababarca írta:
2023.05.21. 20:44:06
Vinicius :D Aranylabda top3 :lol:

Egyébként nagyon jó játékos lehetne, ha fejben összekapná magát.
Kvalitásai adottak, de ideggyenge, és pontatlan a kapu előtt még mindig, bár ebben javult.
Jogos a kritika altalaban, de erdemes megnezni ami tegnap tortent. Konnyu azt mondani, hogy hulye volt, de nem tudom ki hogyan reagalt volna ha szabalyosan fojtogatjak.
Mi történt tegnap? Nekem videókból nem derült ki. Többet kapott a szurkolóktól, mint anno Figo Barcelonában? Amúgy Viniciusnak eleve nagyon ellenszenves feje van. Bár lehet csak nekem tűnik annak, mert a Realban játszik.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.22. 10:52:01

csababarca írta:
2023.05.21. 20:44:06
ha fejben összekapná magát.
Nálam akkor lehetne második polcos játékos. Nem a mostani mezőnyben,mert abban ennél is jobb,hanem az én kategorizálásom szerint. A sport együtt jár sok mással is,ezeket néhányan bírják és a legjobbak lesznek,néhányan nem és emiatt esélyük sincs feljebb lépni. Én a helyében a rendőrökig ütöttem volna a csávót,de nem is kapok milliárdokat,hogy ne tegyem.
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2023.05.22. 10:43:28

markionni írta:
2023.05.22. 10:11:51
csababarca írta:
2023.05.21. 20:44:06
Vinicius :D Aranylabda top3 :lol:

Egyébként nagyon jó játékos lehetne, ha fejben összekapná magát.
Kvalitásai adottak, de ideggyenge, és pontatlan a kapu előtt még mindig, bár ebben javult.
Jogos a kritika altalaban, de erdemes megnezni ami tegnap tortent. Konnyu azt mondani, hogy hulye volt, de nem tudom ki hogyan reagalt volna ha szabalyosan fojtogatjak.
Persze Vini nem az egyedüli hibás ebben, de talán elsőévesként nem kellett volna hergelnie majdnem az összes idegenbeli bajnokin, idióta módon táncikálni etc. A rasszizmus sajnos mindig is volt, van és lesz is, küzdeni kell ellene de legtöbbször úgyis csak kontraproduktív lesz, mint a meleglobbi. Engem ez nem is izgat annyira, játszák le a ligával meg a valenciával..addig se kell beszélniük a bajnoki 3. helyről. :mrgreen:

Az inkább érdekel, hogy a fedhetetlen madridisták, csodálatos jogvédők és a fairplay koronázatlan királyai hol voltak amikor a stadionjukban LE akkor már nagyon beteg lányát a szájukra vették vagy mikor Pepet és a családját mindenféle mocsokságokkal illették. Ja, hogy az nem rasszizmus volt csak homofób szöveg..Érdekes egy Dani Alvesnek bedobtak egy banánt és megette. Fejben k*baszott erősnek kell lenned, különben nem lehetsz a legjobb.
Válasz küldése