Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.22. 00:00:54

D.i.N.h.O írta:
mark watney írta:"Tiszta szégyen hogy Messi nem nyert eb-t az argentinokkal..."
Ilyet nem mondtam, ezt csak te adod a szamba...
Ne hazudozzál már, ez ugyanazt jelenti, amit te nagy ügyesen bepötyögtél, hogy az EB-t ne is hasonlÍtsuk a Copához mert annyira nem nívós..:D Ez csak a te hülyeséged kifordÍtása..

De mintha már mondtad volna, hogy mész szóval sziaa!!
Basszus, en azt mondtam, hogy az EB nivosabb. (mert komolyabb es tobb csapat harcol erte) Ti meg azt akarjatok a szamba adni, hogy felhandalom Messinek, hogy nem nyert EB-t. Amiben az az ovodas poen, hogy nem indulhat, leven masik kontinenshez tartozik. Ez mar ovodas szint.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.06.21. 23:56:53

mark watney írta:"Tiszta szégyen hogy Messi nem nyert eb-t az argentinokkal..."
Ilyet nem mondtam, ezt csak te adod a szamba...
Ne hazudozzál már, ez ugyanazt jelenti, amit te nagy ügyesen bepötyögtél, hogy az EB-t ne is hasonlÍtsuk a Copához mert annyira nem nívós..:D Ez csak a te hülyeséged kifordÍtása..

De mintha már mondtad volna, hogy mész szóval sziaa!!
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.21. 23:46:59

"Tiszta szégyen hogy Messi nem nyert eb-t az argentinokkal..."
Ilyet nem mondtam, ezt csak te adod a szamba...

"CR egyedül fejben erősebb Leonál, de abban akkorát ver rá, hogy jelenleg előrébb jár nála
(Kicsit nálam ez teniszes párhuzamban Nadal-Federer)"

Ezzel egyet ertek.
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.21. 23:35:20

mark watney írta: de az nem vb,de meg csak nem is eb,
Tiszta szégyen hogy Messi nem nyert eb-t az argentinokkal... Azért a dél-amerikai focit ennyire nem kéne lehúzni csak azért, hogy több érved legyen CR mellett...
CR egyedül fejben erősebb Leonál, de abban akkorát ver rá, hogy jelenleg előrébb jár nála
(Kicsit nálam ez teniszes párhuzamban Nadal-Federer)
Nem beszelgetni akartok, hanem mindenkit meggyozni az igauatokról
Madridosként egy Barca fórumon azért ezt vicces olvasni tőled

Adios
LajoS9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.02.04. 14:45:46

2018.06.21. 23:31:14

Végre elmész, ideje volt
Barcelona have now scored 105 goals in 39 matches this season, an average of 2.61 goals per game #fcblive [via fcb]

Kép
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.21. 23:22:43

MNS; irtam mar, de nem tudom, h trollkodtok, nem megy a szovegertes, vagy szelektiven, ami faj, azt nem fogadjatok be; 2014ben nem vitte dontobe a valogatottat, a csapat resze volt, es ha onnan valakit ki kellene emelni, az sokkal inkabb Mascherani vahy Di Maria lenne. A ket Copas dontobe menetelrol nem tudok nyilatkozni, mert nem kobettem, de az nem vb,de meg csak nem is eb, annak minimalis sulya van.
Masreszt azt is irtam, hogy az argentinok nem becsulik meg, a katalanok igen. Nyilvan meg van az oka miert, ezekre is irtam erveket.

kz86; de akik szerint nem Messi, hanem CR a goat, azoknak is vannak szilard, mar-mar objektiv erveik. Nem olyan egyertelmu ez, mint sokelfogult szurkolo szerint, akarmennyit jar is vissza Messi labdakert. Ma se sokat ert.

Kedves Mindenki!
De en ezt az oldalt elengedem, ugyanolyan sertodos, neszologatos a tobbseg, mint a legtobb helyen, nem vahytok kulonbek. Nem beszelgetni akartok, hanem mindenkit meggyozni az igauatokrol. Itt is, a tobbi topicban is ugyanazt kell ismetelgetnem, mert ami nem tetszik, azt kiveszizek a kommentbol. Inkabb hagyjuk, mindenben igazatok van.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2018.06.21. 23:21:49

Sajnálom Messit. Róla már 23 évesen azt mondták a szakértők, hogy a valaha volt legjobb játékos, ami igaz is. Viszont ezzel olyan szinten felbaszták Ronaldo agyát, hogy az lett belőle, amit most látunk. Aki egy kicsit ért a focihoz, az tisztában van vele, hogy ki a jobb játékos, de amit Ronaldo az elmúlt 3 évben letett az asztalra, az valami elképesztő. Ez a görcsös akarás 1000-ból 999 embernél a visszájára sülne el, de Ronáldonál pont az ellenkezője történt. Ez van... Méltatlan ez a "levezetés" Messihez és erről ő is tehet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.21. 23:20:37

Leon írta:Sajnos van egy óriási különbség Ronaldo javára, ő mindig megy mindig akar,nála nincs sétálgatás meg unott tingli tanglizás... :?
Sajnos ez így van! Ronaldo hajt, megy előre, akar, Messi unottan sétálgat. Mégis mi a fene ez??? Egy Vb-n, lehet, utolsó VB-jén?
És az meg nem igaz, hogy Ronaldonak vannak társai, akik kialakítják neki a helyzetet. 4 gól, 1. Ő csinálta meg a 11-es szitut, 2. rávitte kapura, rálőtte, 3-4 gól rögzített helyzetből.
A különbség az akarat! Idén ha Ronci elviszi Messi elöl az Aranylasztit, sajnos meg is érdemli.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.21. 23:09:06

mark watney írta:
Cseri írta:64 gólt csak összesétált lélektelenül a 125 meccsen címeres mezben.
Es mennyi dicsoseget hozott vele az argentin focinak? Kivezette oket a vb-kre, nyert baratsagis meccseket, meg talan copa dontokbe vihette oket, ezt nem tudom. De ennyit arrafele meg nem szoktak ertekelni. Es egy sokszoros aranylabdas jatekostok sem ez az elvaras. Plane, hogy konyorogni kell neki, hogy felvegye a mezuket. Persze, hogy nem imadjak. Gondolkodj az o fejukkel, total ertheto. Meg az is, hogy Barcelonaban meg imadjak.
Szóval ha lényegében 3 döntőbe vezette őket zsinórban az nem becsülendő és nem dicsőség?
Szólni kellett volna neki és akkor nem lövöldözi a csoportkörben a gólokat hogy továbbjussanak, és Svájc ellen sem cselezi végig a fél csapatot helyzetet kialakítva az utolsó percben hogy továbbjussanak.
Nem tudtam hogy egy CSAPATsportban egy 5-szörös aranylabdástól akkor is elvárható hogy egy egész tornát önmagában megnyerjen ha a csapat pocsék.
Szerintem adjunk rá kapuskesztyűt is, és egyedül játsszon 11 játékos ellen.
Az isteni Maradona sem lőtt gólt VB döntőn, érdekes módon az ő csapata megoldotta a góllövést amivel győztek is.Ehhez képest Messinek meg jutott ami jutott.

Ahhoz képest hogy szerinted annyira kellett neki könyörögni, hogy jó pár év Spanyolországban élés után is az Argentin válogatottat választotta, pedig hívták a Spanyolba is, ahol együtt játszhatott volna a klubtársaival, nem lett volna kötelező, hányan választottak már más válogatottat a hazájuk helyett, Messi mégis megtette. Ehhez képest mit kapott? azt hogy folyamatosan rajta verik el a port, mintha 5 öngólt rúgott volna szándékosan, az meg hogy könyörögtek neki...Konkrétan követelték hogy mondjon le mert " nem érdemli meg a mezt".
thuram24
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018.03.06. 22:14:21

2018.06.21. 22:59:11

Az a testbeszéd amit a himnusznal nála látható volt az volt számomra a legfelhaboritobb a játék most nem is érdekel. Lehajtott fejjel dörzsöli a homlokát mintha szégyellné magát. Én lettem volna a csapattársa hat nem sok reményt ébresztett volna bennem. Egyszerűen nem vezér a jó játékos nem egyenlő a vezér alkattal. Alkalmatlan a csapaton belül erre a szerepre es itt most a szellemi vezérre gondolok.

A játék része meg egyszerűen kilátástalan volt egy szinte mélységi irányítóra raépíteni a csapatot nevetséges. Alapból már a labdanak az eljutasat próbálja az ellenfél megakadályozni meg mikor ha nagy nehezen hozzájut meg mindig csak egy nagyon jó indulattal megfogalmazva lesz egy előkészítő pozícióba és az meg messze nem egyenlő a góllal.... és mivel mellette egy potenciális előkészítő játékos nem volt ( pl dybala v banega ) gyerekjáték ezt egy felkészült szervezet csapatnak le védekeznie lásd Izland és Horvátország...

Számomra felfoghatatlan h Sampaoli ebben a szinte centire lesakozott taktikai felkészültségü futballban kb azt akarta játszani mint a 80-as években ahol meg működött h egy kiemelkedő játékos különbséget tudott tenni a sportág sebessége, taktikai felkészültsége miatt...

Messi futása vagy nem futása igazából lényegtelen neki egy szerepe van szinte labda felszedo el kérheti ötvenszer hátul de ahogy már írtam ennél jobban csapat nem is örül ha két négyes láncot minimum fel tud húzni előtte... a másik oldal meg futhat védő vonal mögé próbálhatja megbontani és próbálhat befejezo pozícióba kerülni de itt jön a probléma akkor meg nincs előkészítő ....

Bocsánat h kicsit hosszú lett
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.21. 22:59:07

Cseri írta:64 gólt csak összesétált lélektelenül a 125 meccsen címeres mezben.
Es mennyi dicsoseget hozott vele az argentin focinak? Kivezette oket a vb-kre, nyert baratsagis meccseket, meg talan copa dontokbe vihette oket, ezt nem tudom. De ennyit arrafele meg nem szoktak ertekelni. Es egy sokszoros aranylabdas jatekostok sem ez az elvaras. Plane, hogy konyorogni kell neki, hogy felvegye a mezuket. Persze, hogy nem imadjak. Gondolkodj az o fejukkel, total ertheto. Meg az is, hogy Barcelonaban meg imadjak.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.21. 22:48:22

Leo szerepe ebben a válogatottban annyi, hogy pajzsként védi a többieket a kritikától. Most is mindenki róla beszél miközben arról alig esik szó, hogy Meza, Acuna színvonalú játékosok képesek kezdők lenni és Salviót, aki abszolút támadó játékos, képes hátvédként játszatni Sampaoli.

Ezekért kár volt visszajönni, kijuttatni őket az utolsó meccseken. Mindenki szidja őt, miközben a maradék tíz játékosnak is produkálnia kellett volna magát. Remélem ha véget ér ez a szenvedés lemondja az egészet. Nem játszott ő se jól, de egyszer már megtapasztalták mi van akkor, ha nem számíthatnak rá. (Igazából kétszer, tavasszal láttuk milyen klasszis teljesítményt nyújtottak Spanyolország ellen) Tapasztalják meg nyugodtan újra, remélem Meza fogja váltani.

Szerintem 31 évesen neki sem hiányzik már hogy évente több alkalommal is 3000-4000 kilométert utazzon ezért. Maradjon csak itthon. Akinek Ő fontos, az csak jól járna ezzel a döntéssel.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2018.06.21. 22:45:22

Messinek nem volt kivel játszania, megint. Miért nem jött Banega? Rém gyengék, sajnos.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.06.21. 22:33:38

64 gólt csak összesétált lélektelenül a 125 meccsen címeres mezben.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.21. 22:29:05

Cseri írta:Argentína válogatott szinten már nem tartozik a futball elitjébe. Kilátástalanok és többen parasztok voltak,a déli szomszédok jól nyomjàk. Nigéria is ütni fogja őket. Sampaolit meg sokan várták itt is a Barca kispadjára... Messi,ha annak idején a spanyol válogatottat választja,de nem becsületből,vállalta ezt a terhet,pedig sok köszönet nem volt benne,saját országának szurkolói nem becsülik.

Azt hiszem ezzel remekül leírtad. Nem sok köszönet volt benne, ahányszor lehetett ő lett a pofozózsák, és megkapott mindent a nyakába, kezdve attól hogy hazaáruló, nem igazi argentin.
Eközben például Ronaldot imádták minidig is és örömmel várták haza, a németek elleni 4-0-s kiesésnél sem hallottam olyat hogy a fél ország az ő fejét akarja, vagy hogy a családját fenyegetnék.
Rohadt rossz érzés lehet úgy teljesíteni, hogy csak miattad egy csapatnak nem nevezhető válogatottól szinte kötelességként elvárják a hazai szurkolók hogy nyerd meg a VB-t, mert ha nem akkor jobb ha többet haza sem látogatsz.
Ha megmented a csapatot akkor csak tetted amit kellett, ha viszont nem sikerült, akkor meg neked róják fel akkor is ha nem feltétlen rajtad múlt.


Sampaoli meg jó volt a Sevillánál, Chilénél, most meg mint valami amatőr.
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.21. 22:24:04

Cseri írta:Argentína válogatott szinten már nem tartozik a futball elitjébe. Kilátástalanok és többen parasztok voltak,a déli szomszédok jól nyomjàk. Nigéria is ütni fogja őket. Sampaolit meg sokan várták itt is a Barca kispadjára... Messi,ha annak idején a spanyol válogatottat választja,de nem becsületből,vállalta ezt a terhet,pedig sok köszönet nem volt benne,saját országának szurkolói nem becsülik.
Milyen megbecsulest erdemel ezert a lelektelen setalgatasert?
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.06.21. 22:23:21

üdv. vicc ez az argentin középpálya komolyan mondom, a jelenkor egyik legtehetségesebb és legkreatívabb argentin középpályását Pastorét ki se vinni a VB-re, a legtehetségesebb fiatalját akibe szintén van egy kis kreativitás (Lo Celso) végig a padon tartani mind két meccsen és Dybalát csak a padon kezdetni és az utolsó 30 percre behozni egy HATALMAS VICC!!!!! komolyan mondom hol találják ezeket a játékosokat akiket játszat a kis kojack, ez a Mesa, Acosta, Pabon hármas egy vicc, főleg az első kettő. igazság szerint már régóta mondogatom és megint beigazolódott hogy az argentin játékosnevelés a béka s... alatt van, nyomatják itt állandóan az "új Maradonákat" orrba szájba, ahelyett hogy a hiányos csapatrészekre (mint a középpálya és a védelem) feküdnének rá és oda nevelnének ki végre jó játékosokat, b.hatják azt hogy van 5-6 világsztár csatáruk ha egyszer képtelenek feljuttatni nekik a labdát. bocsánatot kérek ha egy kicsit nyers voltam, de cefetül fel tudják küldeni ezzel az agyam.
mvik
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.06.21. 22:21:48

Nehéz megszólalni, de már a himnusznál látszott, hogy tele a töke az egésszel és nincs kedve ehhez. Nagyon szomorú. Ahogy lentebb írták. A GOAT reklám után ez nagyon ciki.
Csak is Puyol
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.21. 22:20:27

RIP Nero tippszmixei :(

Remélem nem fogadtál olyan nagy tétben a továbbjutásra.
Hat attol fugg mi szamit nagynak de nem esett jol. :D
De nem is ez bant a legjobban, hanem hogy titkon biztam egy jo szereplesbe Messi miatt, de 2016 tavasza ota ujra le kell nyelnunk egy igen keseru pirulat a futballal kapcsolatban.

Szurkolokat sajnalom, 18-20 orat utazni ezert az meleg.

Sampaoli is egy idiota, ez a nulla Acuna mit keresett Di Maria helyen, amikor mar 0-1re alltak miert hozta le Aguerot, Baneganak is jonnie kellett volna. Semmi elkepzeles nem volt, vicc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.06.21. 22:22:21-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.06.21. 22:17:38

Argentína válogatott szinten már nem tartozik a futball elitjébe. Kilátástalanok és többen parasztok voltak,a déli szomszédok jól nyomjàk. Nigéria is ütni fogja őket. Sampaolit meg sokan várták itt is a Barca kispadjára... Messi,ha annak idején a spanyol válogatottat választja,de nem becsületből,vállalta ezt a terhet,pedig sok köszönet nem volt benne,saját országának szurkolói nem becsülik.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.21. 22:16:48

geridoss írta:Annyira mondjátok, hogy Messi bohócokkal van körülvéve, de ő mit csinált? Semmit.

Távol álljon tőlem, hogy Ronaldot fényezzem, de 4 gólnál jár. Mezőnyben ő sincs semerre, de lövi a gólokat. Pedig az a portugál csapat sem az évtized legjobbja, hogy finoman fogalmazzák.
Csak ő hozzá képes a csapata eljuttatni a labdát a kapu előtt, most meg láttuk hogy hányszor jut Messihez kapu előtt a labda ha nem száll be a szervezésbe.

Ennek ellenére nagy feketepont Messinek, Ronaldo még ha gyenge is mezőnyben, dúl-fúr és rohan meg küzd, látni rajta az akaratot hogy mindent megtesz amit csak tud, eközben Messin meg még a tizinél is csak azt látni hogy" legyen már vége", egyedül az Izland elleni utolsó fél órában láthattuk hogy hajt, de ennyi..

Szerintem benne teljesen eltört ez az egész akkor amikor lemondta a válogatottságot, az tény hogy nem túl hálás szerep, ha ő nem lenne a válogatottban nem kiáltanák ki őket csúcsesélyeseknek. Papíron is vannak sokkal jobb kerettel rendelkező csapatok, hát még a gyakorlatban CSAPATKÉNT funkcionálók.

Remélem nyáron fejben helyre rakja magát, lejön róla a nagy VB teher, és újból feltámad és nyom egy olyan szezont mint 2014-15-ben.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.06.21. 22:10:45

Sajnos van egy óriási különbség Ronaldo javára, ő mindig megy mindig akar,nála nincs sétálgatás meg unott tingli tanglizás... :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.06.21. 22:09:14

Amúgy érdekes, hogy a zászlók és a történelem alapján hasonlítjuk össze gyakran a válogatottakat. Mert ha megnézzük a játékoskereteket, teljesen más a kép. Egyedül a csatáraik jobbak az argentinoknak, a horvát kapus, védők, KÖZÉPPÁLYÁSOK (!) messze az argentinok fölött állnak. Itt nem Horvátország volt a kisebbik csapat. :x
més que un club
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.06.21. 22:07:56

Annyira mondjátok, hogy Messi bohócokkal van körülvéve, de ő mit csinált? Semmit.

Távol álljon tőlem, hogy Ronaldot fényezzem, de 4 gólnál jár. Mezőnyben ő sincs semerre, de lövi a gólokat. Pedig az a portugál csapat sem az évtized legjobbja, hogy finoman fogalmazzák.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.21. 22:05:59

Legsimább meccs volt a vb-n. Az a válogatott ami még a vb-re nem találta ki, hogy ő most milyen rendszerben akar is játszani, annak nincs semmi keresni valója... de ha ma már ezt a 3-4-2-1et akarta, akkor az elejétől kezdve elfért volna Dybala, de azt hiszem nem ezen múlott. Ezek a horvátok nagyon jók.
Messi sétálgatása, az arca a himnusznál teljesen értelmezhetetlen. A goat reklám után ez így elég kínos.
Válasz küldése