NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.04. 11:39:33

visca el barca írta:Iturralde González tudja kinek kell szurkolni, nagy arc lehet :D

http://www.pestiriport.hu/WebArticleSho" target="_blank ... =Hungarian
Tuti kamu. :D
Elég hülyeség az egész...Azért lett a kedvenc csapata mert tetszett neki a név hangzása... :lol: Ugyanmár...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.04. 11:16:56

Iturralde González tudja kinek kell szurkolni, nagy arc lehet :D

http://www.pestiriport.hu/WebArticleSho ... =Hungarian" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 22:13:28

Ahogy én elképzelem a dolgokat:
Lenyilatkozták, hogy az orvosi stáb nem ajánlotta Akeem leigazolását, de Moniz erőltette. Így már érthető, hogy nem tudta magát túltenni a tragédián, és ezáltal nem tudta ellátni a feladatát.
Nagyon sajnálom az embert, tényleg "összetört", ez látszott rajta, csak nem tudtuk mi van a háttérben.

Akik viszont nagyon hőbörögnek, h vissza kell jönnie (bár itt nem találkoztam ilyennel, inkább vannak Facebookon):

Szabad kezet és elég nagy anyagi támogatást kapott a keret kialakításához. Horror árakért és fizukért idehozott olyan játékosokat, akiktől az egész Fradi-tábor csak a fejét fogja (Tuijp, Valpoort, és ők már az Adams tragédia előtt is szarok voltak).
Ha valahogy vissza is hoznák, kétlem, hogy bármi is változna, ezért szerintem ez egy sajnálatos, de szükséges döntés volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.02. 09:44:29

Ez megint valami edzőbuktatás volt. Moniz hangotemelt dolgok ellen, plusz az orvosoknak is beszólt múltkor, hát mennie kellett... Szomorú, még Újpest szurkolóként is, mert szimpatikus. De itthon továbbra sem változik semmi. Az, hogy szezon közepén elküldenek egy edzőt úgy, hogy még mindig az élmezőny közelében vannak, szerintem mindent elmond a mai honi labdarúgásról ( a szakmai részéről) :roll:
Kép
socio66

2013.12.02. 09:04:19

Szerintem rossz úton jár a Fradi, megint a kapkodás, a fejetlenség, a felszínes hibakorrigálás történik, ahelyett hogy időt adtak volna egy remek szakembernek, és egy hazai szinten kiemelkedő képességű keretnek.
Valami nem működött az egyértelmű, de nem igaz hogy soha nem lehet valakinek időt adni, segíteni a problémák megoldásában, mindig el kell takarítani, aztán kezdődhet minden elölről, az újabb 3-4 éves 'projekt' egy újabb garnitúra máshol kiselejtezett játékossal, új edzővel, nagy reményekkel..nagyon bosszantó ez.
Közben meg a Debrecen vezeti a bajnokságot relatíve aprópénzből gazdálkodva, zömében magyar játékosokkal.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.01. 22:29:40

Én borzasztóan sajnálom Monizt, s még adtam volna neki időt, de tényleg nehéz megmagyarázni az utóbbi hetek, sőt hónapok teljesítményét. A tegnapi Pécs meccs betette a kaput. Nagyon fog hiányozni, s megint az a baj, hogy fogalma sincs az embernek hogyan tovább....:?
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.01. 22:20:40

messideco írta:#Csakazújpest!

Fordítottunk a Paks ellen, 1-0-ról 4-2 ide. Jó formában a srácok, csak így tovább :)
És (sajnos) úgy néz ki a kupában is továbbjutottatok, mivel elküldtük Monizt...

Emberileg nagyon csipáztam, de kijött, hogy vannak ám hiányosságai. Nagyon szimpatikusan kommunikált a szurkolókkal, ezért kedvelte mindenki, de aki 2 hónap alatt nem tudja túltenni magát és a csapatot egy tragédián, az sajnos nem alkalmas a Fradi kispadjára.

Persze lehet a téli szünetben rendbe jöttek volna a dolgok, de ezt már nem tudjuk meg.

Komolyan nagyon szimpatikus edző volt, de a tegnapi nyilatkozatával nálam is kiverte a biztosítékot.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy ki fog jönni, remélem egy legalább ilyen jó edzőt megfogunk!

Találkozunk szerdán a Szuszában!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.30. 18:01:37

#Csakazújpest!

Fordítottunk a Paks ellen, 1-0-ról 4-2 ide. Jó formában a srácok, csak így tovább :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.11.28. 12:00:25

Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.23. 19:39:33

Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.17. 16:03:19

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni" target="_blank ... at-2295577

EZ MI? EZ KOMOLY? Hát hihetetlen, elmegy a fidesz a jó ..... oda :evil:

Vidék le van sz.rva, hajrá Pest, hátha így sikerül az egyik csapatnak dobogóra kerülni :evil:
Adósságba az ország, erre meg az Mtk-nak ennyi pénzt adnak. Mi a francnak, hogy jól szórakozzon az a 200 néző??? Borsodba megye 2be kimennek annyian meccsre. Szánalom...

Orbánka remélem véletlenül felejtette csak el mondani, hogy a saját fizetéséből állja majd ezt és nem az adókból :@
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.07. 20:03:11

Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.03. 11:41:38

Grat a fradinak, egyértelmű, hogy megérdemelt a győzelem. Viszont ez a Besic.... Tudását elismerem, de örülnék ha összetalálkozna egy olyan focistával, mint Pepe, aztán mikor szájrapuszit akar neki adni (lásd Futácsellen), "véletlenül" eltörné az orrát... Hihetetlen mennyi unszimpatikus egy ember...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.11.03. 11:37:45

davi10 írta:Ez az állam veletek van szöveg meg végképp nem tudom honnan jött, mert ha valakit nyom az állam, akkor azt a vak is látja, hogy az a Videoton.
Mondod ezt úgy, hogy Kubatov az elnökötök. :^o
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.03. 10:53:07

A Vidi az előző fordulóban is kikapott, de azt nem tudtuk kihasználni, mert remiztünk a Pápával ráadásul hazai pályán.

Most a Vidi és a Diósgyőr is kikapott, úgyhogy jó lenne nyerni Újpesten. Ami viszont nem lesz könnyű, mert általában nem nyerni megyünk a lilákhoz, ráadásul most az új edzővel talán Kabáték is erőre kaptak. Így vagy úgy, de el kell hozni ma a 3 pontot, mert kár lenne kihagyni ezt a ziccert.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2013.11.02. 18:57:16

...ez bunda meccs volt... Leisztinger lefeküdt Kubatovnak, ennyi.

davi10 írta:Nagyon jót tett ez a 10-0, mostmár indulhatunk felfelé a tabellán!

Jenner nagyon élt ma, de az egész csapat jól teljesített (kivéve Józsit, aki hozta a szokásos alibi játékot, illetve Mateosban is több van ennél, bár ő sérült volt).

Nem genyóságból mondom, hanem mert tényleg így gondolom, kicsit sajnálom a Diósgyőrt. Szivicset is egy szimpatikus csávónak tartom, és meglepett, hogy ha jól számoltam 2 légiós volt a kezdőben.
Illetve vidéken szerintem ők az egyetlen csapat, ahol 10 000+ nézőt össze tudnak hozni.

Jövőhéten jöhet a Haladás, így, hogy lehiggadtunk ott is 2-3gólos győzelmet várok.

A Kaposvár - Videoton meg ahogy a nagykönyvben meg van írva :D Első az utolsó ellen 1-0 tizenegyessel :D

Holnap pedig remélem a Debrecen elhullajt legalább 2, de inkább 3 pontot.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.02. 18:27:57

Nagyon jót tett ez a 10-0, mostmár indulhatunk felfelé a tabellán!

Jenner nagyon élt ma, de az egész csapat jól teljesített (kivéve Józsit, aki hozta a szokásos alibi játékot, illetve Mateosban is több van ennél, bár ő sérült volt).

Nem genyóságból mondom, hanem mert tényleg így gondolom, kicsit sajnálom a Diósgyőrt. Szivicset is egy szimpatikus csávónak tartom, és meglepett, hogy ha jól számoltam 2 légiós volt a kezdőben.
Illetve vidéken szerintem ők az egyetlen csapat, ahol 10 000+ nézőt össze tudnak hozni.

Jövőhéten jöhet a Haladás, így, hogy lehiggadtunk ott is 2-3gólos győzelmet várok.

A Kaposvár - Videoton meg ahogy a nagykönyvben meg van írva :D Első az utolsó ellen 1-0 tizenegyessel :D

Holnap pedig remélem a Debrecen elhullajt legalább 2, de inkább 3 pontot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.01. 12:43:29

Na most nézem 2-kor kezdődik holnap a Diósgyőr-Fradi :shock:
Családbarát időpont :D

Ahogy a Miskolciakat ismerem sztem 8ezer néző legalább lesz, sajnos nem tudok lemenni, de azért lesznek Fradisták is szép számmal.

Nagyon jó meccsre számítok. Valamiért jobban bízom most a sikerben, mint a Mezőkövesd ellen. Ha most nem nyerünk, vagy legalább egy pontot nem tudunk elhozni, akkor valószínűleg elkezdődhet a tisztogatás.

Csak annyit kérek a Jóistentől, hogy Józsi helyett Buzsáky kezdjen, és Diallo is az elejétől a pályán legyen [-o<
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.10.30. 21:44:08

Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.28. 13:14:53

Az MTK megvan, megerőszakoljuk a Lokit is 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.27. 17:16:37

ZolTano írta:
tavaly utólsú utána percekben fordított a bajnok ellenünk, az egyikegy brutális öngól volt, én is írhatnék ilyet sokat. Bödén kívül, nem látom hol lenne a keretetek erősebb. ugyanúgy pancser az összes többi játékosotok, mint nekünk. ennyi. csak te ezt nem fogadod el, én meg igen. tudom sok volt az ígéret, az állam is veletek van és mégsem. de azért még hiszel benne. ébresztő! ;)
Ha szerinted Besic, Leonardo, Jenner, Mateos pancserek, akkor szerintem nincs miről beszélgetnünk...

Abban, hogy miben hiszek az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy a 2 keret közül melyik az erősebb.
Ez az állam veletek van szöveg meg végképp nem tudom honnan jött, mert ha valakit nyom az állam, akkor azt a vak is látja, hogy az a Videoton.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.10.27. 12:32:17

davi10 írta:
ZolTano írta:
miért is? komolyan kérdem. mitől sokkal jobb a Fradi? mert nyertetek egy derby-t? állítom ha nem a két halvérű az edzőnk, akkor ott nyerünk. kaptunk egy öngólt, meg 2 fejest, ami több mint elkerűlhető lett volna. azóta meg ugyanúgy szenvedtek mint mi. annyi, h a bajnokság elején nektek bejött, mi azt rendre elbuktuk az utólsó percekben (5 ilyen meccs volt) . ennyi. azabaj, hogy a Fradisták bele lettek ültetve a hintába és még Ők is lehiszik, hogy jók, közben meg meg rohadtul nem. nálunk is ez ment az utóbbi 10 évben. a mindig jövőre stb. minden évben bajnoki cím stb. ebből annyi, h lett 3 ezüstünk. ment a szédítés, ami most nálatok megy. igazán nem sértésnek szántam, rengetek Fradista jóbarátom van. Ők is így látják. hajrá magyar foci!
A Keretünk egyértelműen jobb, az már más kérdés, hogy a csapat nincs együtt. Amióta átjöttünk a Puskásba meccsről-meccsre szarabbak vagyunk. Tavaly hazai pályán egykapuztunk a bajnok győr ellen, a Debrecen ellen stb. nagyon ment a szekér. De a 2 klub kerete szvsz összehasonlíthatatlan...
tavaly utólsú utána percekben fordított a bajnok ellenünk, az egyikegy brutális öngól volt, én is írhatnék ilyet sokat. Bödén kívül, nem látom hol lenne a keretetek erősebb. ugyanúgy pancser az összes többi játékosotok, mint nekünk. ennyi. csak te ezt nem fogadod el, én meg igen. tudom sok volt az ígéret, az állam is veletek van és mégsem. de azért még hiszel benne. ébresztő! ;)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.27. 12:26:19

ZolTano írta:
miért is? komolyan kérdem. mitől sokkal jobb a Fradi? mert nyertetek egy derby-t? állítom ha nem a két halvérű az edzőnk, akkor ott nyerünk. kaptunk egy öngólt, meg 2 fejest, ami több mint elkerűlhető lett volna. azóta meg ugyanúgy szenvedtek mint mi. annyi, h a bajnokság elején nektek bejött, mi azt rendre elbuktuk az utólsó percekben (5 ilyen meccs volt) . ennyi. azabaj, hogy a Fradisták bele lettek ültetve a hintába és még Ők is lehiszik, hogy jók, közben meg meg rohadtul nem. nálunk is ez ment az utóbbi 10 évben. a mindig jövőre stb. minden évben bajnoki cím stb. ebből annyi, h lett 3 ezüstünk. ment a szédítés, ami most nálatok megy. igazán nem sértésnek szántam, rengetek Fradista jóbarátom van. Ők is így látják. hajrá magyar foci!
A Keretünk egyértelműen jobb, az már más kérdés, hogy a csapat nincs együtt. Amióta átjöttünk a Puskásba meccsről-meccsre szarabbak vagyunk. Tavaly hazai pályán egykapuztunk a bajnok győr ellen, a Debrecen ellen stb. nagyon ment a szekér. De a 2 klub kerete szvsz összehasonlíthatatlan...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.10.27. 12:05:57

davi10 írta:
ZolTano írta: Az Újpest kerete legalább annyira jó
Na azért túlzásokba ne essünk...
miért is? komolyan kérdem. mitől sokkal jobb a Fradi? mert nyertetek egy derby-t? állítom ha nem a két halvérű az edzőnk, akkor ott nyerünk. kaptunk egy öngólt, meg 2 fejest, ami több mint elkerűlhető lett volna. azóta meg ugyanúgy szenvedtek mint mi. annyi, h a bajnokság elején nektek bejött, mi azt rendre elbuktuk az utólsó percekben (5 ilyen meccs volt) . ennyi. azabaj, hogy a Fradisták bele lettek ültetve a hintába és még Ők is lehiszik, hogy jók, közben meg meg rohadtul nem. nálunk is ez ment az utóbbi 10 évben. a mindig jövőre stb. minden évben bajnoki cím stb. ebből annyi, h lett 3 ezüstünk. ment a szédítés, ami most nálatok megy. igazán nem sértésnek szántam, rengetek Fradista jóbarátom van. Ők is így látják. hajrá magyar foci!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.27. 11:53:41

ZolTano írta: Az Újpest kerete legalább annyira jó
Na azért túlzásokba ne essünk...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése