Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.07. 19:04:36

Game90 írta:
Most valahogy így nézhet ki a legerősebb kezdő, ha mindenki egészséges Koscielny/Mertesacker...
Tényleg Mertesacker milyen idényt futott első ágyús évében? HOgy játszott? Milyen igazolás volt? :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.07. 18:51:39

Varatrix írta: Cazorla beismerő vallomást tett a twitterén miszerint ágyús.
4 évet kapott.

Na, végre hivatalos Cazorla 8) Sky Sports 16 millió fontról ír, az azért elég korrekt ár érte. Szokásos sablon dumát lenyomta, remek klub, trófeákért jött ( :D ), fantasztikus szurkolók, Wenger.

Itt egy cikk, van benne egy remek táblázat Cazorla erősségeiről és gyengeségeiről:
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... llo_Santi/

1467 - Santi Cazorla: csak Xavi, Pirlo, Messi és Alonso adott több pontos passzt az ellenfél térfelén az 5 topliga tavalyi szezonjában.

Despite suffering 86 fouls, Cazorla was the only outfield player to start every game in La Liga last season. Small but strong.

84 - Santi Cazorla created 84 goalscoring chances in La Liga last season, only 3 players created more (Ozil, Messi & Navas).


Most valahogy így nézhet ki a legerősebb kezdő, ha mindenki egészséges (Sagna, Rosicky és Wilshere nem az...): Szczesny/Fabianski - Sagna/Jenkinson, Koscielny/Mertesacker, Vermaelen/Djourou, Santos/Gibbs - Wilshere/Arteta/Diaby, Song/Coquelin - Walcott/Ox, Cazorla/Rosicky/Ramsey, Podolski/Gervinho - Giroud/Chamakh. Vagy Walcott, Podolski, Cazorla elöl, lehet variálni :) + van még egy RvP, Bendtner, Park, Arshavin négyesünk, akikből jó lenne minél több pénzt csinálni. Ja, Walcott sem hosszabbított még, minél hamarabb el kéne intézni azt is. Vagy már az ő helyére jött Santi? Sok a kérdőjel még sajnos...

Na mindegy, most örüljünk Cazorla-nak!

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.05. 12:16:15

Érdekes lesz az idei angol bajnokság.

A tavalyi kicsit unalmasabb játékot (leszámítva City) figyelembe véve szinte minden nagyobb csapat kreatív, támadó szellemű játékosokat vásárolt/vásárol.

Arsenal - Cazorla, Podolski, Giroud

Chelsea - Hazard, Oscar, Marin

United - Kagawa és jó eséllyel Lucas Moura

Izgalmasnak néz ki ez az idei bajnokság, szerintem a City, a MU és a Chelsea közül kerül ki a győztes, de az Arsenal és a Spurs is képvisel olyan játékerőt, hogy bárkit bármikor elkapjanak. Nagyon várom 8)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.03. 13:13:01

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2157289

Cazorla beismerő vallomást tett a twitterén miszerint ágyús. A további hírekből úgy bogoztam ki hogy ma teszik hivatalossá.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.02. 00:41:11

barca99 írta: Egyébként elég szép PL-szezon elé nézünk:
Jó elemzés, nem hiába a PL a kedvenc bajnokságom.
Gareth Tello írta: Én is láttam már több helyen ezt a Cazorla-dolgot, szerintem se lenne rossz az Arsenalba, bár nem könnyű alkalmazkodni az angol stílushoz. De szvsz ő van akkora klasszis, hogy ez ne okozzon neki nagy gondot.
Érdekes, ahogy írtad, hogy RvP-ről semmit sem hallani mostanában, pedig a nyár elején tömve volt a média mindennel. (Van Persie közel a Barçához, a Realhoz, A Juentushoz satöbbi.) Lehet, hogy a sok elutasítás Wengerék részéről ahhoz vezetett, hogy mindenki letett arról, hogy elhozza Robint, aki így hoppon maradt, és lenyom még egy idényt Londonban. :D Ez a verzió mondjuk nem lenne rossz az Ágyúsok szempontjából, pláne, ha Cazorla is jön. (Már ha van Persie eladása nélkül van annyi pénz, hogy elhozzák...)
Wilshere egész egyszerűen el van átkozva... Mikor is játszott utoljára tétmeccsen? Másfél éve...? Szegény embert az ág is húzza. Remélem, azért még egyszer az életben látom őt futballpályán. Szimpatikus játékos.
Wilshere utoljára 2011. július végén-augusztus elején játszott egy felkészülési meccsen a NY Red Bulls ellen, azóta sérült. Remélem ez a hosszú kihagyás nem fogja őt visszavetni a fejlődésben és nem lesz majd olyan sérülékeny, mint Diaby.

David Silva-nak sikerült az alkalmazkodás, remélem neki is össze fog ill. csak nem lesz honvágya, mint Reyes-nek (de imádtam azt a játékost). Ha jön, akkor szerintem középen kéne erőltetni, mint irányító, nem kéne őt kitenni a szélre.

A megbízható wearethenorthbank.com blog információi szerint a Malaga elfogadta az Arsenal 21m eurós ajánlatát Santi Cazorláért, a játékos holnap utazik Londonba ahol átesik az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon, és remélhetőleg be is mutatják. Cazorla 21m eurós vételára rekordnak számít az Arsenalnál.

Van Persie itt tartásának csak akkor van értelme, ha mégis hosszabbít, de ha ezt nem teszi meg, akkor inkább adjuk el 15-20 millióért, mert jövőre ingyen mehetne. Ez most új hír róla:

Tegnap Robin van Persie interjút adott egy arab sportriporternek, ahol elmondta, egészen biztos benne, hogy marad Angliában. Továbbá elmondta, hogy egyetlen érdeklődő klubbal sem egyezett meg semmiről.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.01. 19:08:04

Pedig iszonyat kíváncsi lettem volna egy RvP - Cazorla - Wilshere trióval felálló Arsenalra kb. hozhattak volna olyan szintet, amiért évekkel ezelőtt imádtam őkat nézni.

Ha a spanyolnak nem lesz Reyes-szindrómája, iszonyat nagyot húz vele az Arsenal (bár így belegondolva náluk az is kérdés, meddig húzza sérülés nélkül), tudásra nincs nagyon lemaradva Iniestától, cserébe gólerős, és jó a lövőtechnikája.

Egyébként elég szép PL-szezon elé nézünk:
-ManCity - bomba keret, kezdenek összeszokni
-ManUtd - SAF csapata az utóbbi években rendre első vagy második, most is komoly esélyesek
-Arsenal - Wengert sosem lehet leírni, a dobogóért mindig harcban van; -Chelsea - igazoltak egy rakás technikás támadót, bár korszakváltás lesz és sok a fiatal, valószínűleg hullámzó teljesítményük lesz, de mindig bennük lesz egy jó meccs
-Liverpool - fiatal, tehetséges edző, aki már gyengébb kerettel is vitt egy kis tiki-takát a szigetre
-Tottenham - egy jól felépített csapatot vett át AVB, akinek valamit virítania kell, mert ha kétszer is megbukik a PL-ben, akkor elég sokat veszít az ázsiójából, Mourinho utódból lesz egy jó közepes edző.

És ha nem lenne elég, még ott vannak a tavalyi szezon meglepetéscsapatai is: Newcastle - keret kb. maradt egyben, edző szintén maradt, plusz érkezett Amalfitano és mehet Debouchy is. Swansea - edzőcsere, érkezett Laudrup (gondolom a Getafe - Bayern 2007/8 környékről mindenkinek megvan), Sigurdsson már elment, viszont jött Guzman a Villarrealtól, és Michu a Rayotól, nem biztos, hogy gyengültek. És akkor még nem írtam az Evertont és a Sunderland-et, akik kb. bárkit megverhetnek, viszont akárkitől kikaphatnak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.01. 17:46:58

Game90 írta:Egyre több helyen írják, hogy Cazorla közel van az Arsenal-hoz, hamarosan orvosira fog jönni, már a Sky Sports is lehozta:
http://www1.skysports.com/football/news ... -to-fly-in
http://arsenalfan.hu/hirek/2012/07/31/s ... vosin-lesz

Én nagyon örülnék neki, tapasztalt, beleillene a játékunkba, de az ő esetleges érkezése felvet két kérdést:
1. Walcott nem hosszabbít?
2. RvP-re már megvan a vevő? Mondjuk van Persie-ről mostanában nagyon keveset lehet hallani.

Ez azért már vicc kategória, rosszabb, mint Rosicky... :? Először 1-2 hétről volt szó, aztán 15-16 hónap lesz belőle.
http://www.soccerway.com/news/2012/Augu ... y-setback/
Én is láttam már több helyen ezt a Cazorla-dolgot, szerintem se lenne rossz az Arsenalba, bár nem könnyű alkalmazkodni az angol stílushoz. De szvsz ő van akkora klasszis, hogy ez ne okozzon neki nagy gondot.
Érdekes, ahogy írtad, hogy RvP-ről semmit sem hallani mostanában, pedig a nyár elején tömve volt a média mindennel. (Van Persie közel a Barçához, a Realhoz, A Juentushoz satöbbi.) Lehet, hogy a sok elutasítás Wengerék részéről ahhoz vezetett, hogy mindenki letett arról, hogy elhozza Robint, aki így hoppon maradt, és lenyom még egy idényt Londonban. :D Ez a verzió mondjuk nem lenne rossz az Ágyúsok szempontjából, pláne, ha Cazorla is jön. (Már ha van Persie eladása nélkül van annyi pénz, hogy elhozzák...)
Wilshere egész egyszerűen el van átkozva... Mikor is játszott utoljára tétmeccsen? Másfél éve...? Szegény embert az ág is húzza. Remélem, azért még egyszer az életben látom őt futballpályán. Szimpatikus játékos.

szerk.: Közben Ron Vlaar az Aston Villába igazolt.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.01. 17:43:05

Game90 írta:Egyre több helyen írják, hogy Cazorla közel van az Arsenal-hoz, hamarosan orvosira fog jönni, már a Sky Sports is lehozta:
http://www1.skysports.com/football/news ... -to-fly-in
http://arsenalfan.hu/hirek/2012/07/31/s ... vosin-lesz

Én nagyon örülnék neki, tapasztalt, beleillene a játékunkba, de az ő esetleges érkezése felvet két kérdést:
1. Walcott nem hosszabbít?
2. RvP-re már megvan a vevő? Mondjuk van Persie-ről mostanában nagyon keveset lehet hallani.
Elképesztően jó húzás lenne tőlük. A 17 font-millás ajánlat nagyjából takarja az értékét is. Szerintem! A fizetéséi balhék miatt Cazorla sem riad vissza a dologtól. Mindenki oldaláról egy logikus, jó transzfernek tűnik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.01. 17:17:58

Egyre több helyen írják, hogy Cazorla közel van az Arsenal-hoz, hamarosan orvosira fog jönni, már a Sky Sports is lehozta:
http://www1.skysports.com/football/news ... -to-fly-in
http://arsenalfan.hu/hirek/2012/07/31/s ... vosin-lesz

Én nagyon örülnék neki, tapasztalt, beleillene a játékunkba, de az ő esetleges érkezése felvet két kérdést:
1. Walcott nem hosszabbít?
2. RvP-re már megvan a vevő? Mondjuk van Persie-ről mostanában nagyon keveset lehet hallani.

Ez azért már vicc kategória, rosszabb, mint Rosicky... :? Először 1-2 hétről volt szó, aztán 15-16 hónap lesz belőle.
http://www.soccerway.com/news/2012/Augu ... y-setback/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.27. 18:48:54

Felkészülési meccs: Manchester City 2-0 Arsenal (Zabaleta, Yaya Touré). :D
MOM: Touré a gól-gólpassz kombinációjával.

David Hoilett
Blackburn :arrow: QPR
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.26. 19:24:58

Remekül indul ez a szezon, Sagna is sérült, Wilshere is csak október környékén térhet vissza (már ha akkor vissza fog, már azon sem lepődnék meg, ha csak 2013-ban látnánk őt újra játszani...), RvP még mindig nálunk van, Walcott sem hosszabbított még, miközben a Chelsea már majdnem 85 millió eurót költött, egy 20 éves srácra rögtön 32-t. Mindenesetre én nagyon kíváncsi leszek rájuk, erős keretük van, egy 2-3. hely simán bennük van. Ha Di Matteo-nak van egy kis esze, akkor támadó focit fog nyomatni, Hazard-ék szerintem min. 15 gólos (PL-ben) csatárt fognak csinálni Torres-ből.

Wenger az arsenal.com-nak nyilatkozott, ilyen nyíltan ritkán szokta kimondani a véleményét, szerintem most nem két darab 16 éves tehetségre gondolt:
"Azt azért el kell mondanom, hogy az átigazolásoknak nincs vége, mivel én még szeretnék játékosokat hozni."

Cazorla-nak nagyon örültem volna, de úgy látszik, hogy rendeződnek a Malaga anyagi gondjai.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.26. 19:02:55

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2152649

Amíg nem tilos az nso-ról linkelni :D

Mindig is csodálkoztam Aquilanin. Elvileg úgy volt kikiáltva, mint az Új Pirlo, stb, nagy jövőt jósoltak, korunk egyik meghatározó irányítóját látták a szakértők benne. Erre mindegyik csapatánál hamar megbukik, sehol sem marasztalják...
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.07.25. 22:32:01

Gareth Tello írta: Kicsit talán már túl sok is a támadó szellemű játékos: Hazard, Mata, Sturridge, Lukaku, Malouda, Lampard, Marin, Óscar, Ramires, Benayoun. Kihagytam valakit? :D

szerk.: Igen, Torrest. :oops: :lol:
Jó ezek közül mondjuk a Hazar, Mata kettős aki igazán húzhatja a csapatot.
Malouda meg Lampard már elég vén csontok, Benayoun kiegészítő ember, Ramires nálam középszerű Óscar meg Marin rejtély őket nem ismerem.

Ja, Torres is érdekes. Ha végre elkezdi lövöldözni a gólokat talán lehet egy jó szezonja végre a kékeknél is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.07.25. 20:59:54

Gareth Tello írta:
S.Agüero írta:Kemény kerete lesz a Chelseanek, ha így folytatják. Ilyen csapattal lehet, h már kezdeni tudnak valamit a támadásokkal is... :)
Hulkot leigazolták már?
Még nem. :D
Kicsit talán már túl sok is a támadó szellemű játékos: Hazard, Mata, Sturridge, Lukaku, Malouda, Lampard, Marin, Óscar, Ramires, Benayoun. Kihagytam valakit? :D

szerk.: Igen, Torrest. :oops: :lol:
Lukaku ha minden igaz, megy kölcsöne a Fulhamhez. Legalábbis a hírek erről szóltak. Egyébként ilyen játékosokkal nehezen képzelem el azt, hogy anti foci legyen majd ismét.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.25. 20:37:46

S.Agüero írta:Kemény kerete lesz a Chelseanek, ha így folytatják. Ilyen csapattal lehet, h már kezdeni tudnak valamit a támadásokkal is... :)
Hulkot leigazolták már?
Még nem. :D
Kicsit talán már túl sok is a támadó szellemű játékos: Hazard, Mata, Sturridge, Lukaku, Malouda, Lampard, Marin, Óscar, Ramires, Benayoun. Kihagytam valakit? :D

szerk.: Igen, Torrest. :oops: :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.25. 19:41:15

Kemény kerete lesz a Chelseanek, ha így folytatják. Ilyen csapattal lehet, h már kezdeni tudnak valamit a támadásokkal is... :)
Hulkot leigazolták már?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.25. 18:35:34

Bár korábban arról beszéltek a felek, hogy majd csak az olimpia végeztével kerülhet sor Oscar eladására, a Chelsea hivatalos honlapján tette közhírré: megvette az Internacional együttesétől a húszéves futballistát.

A pontos összeget még nem hozták nyilvánosságra, de korábban húszmillió eurós ajánlatról írtak a londoni lapok, mások 32 millióról tudnak.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.25. 15:46:26

Eden Hazard tesója, Thorgan (támadó középpályás, illetve szélső) is a Chelsea-be igazolt.

Rosickyt megműtötték, 6-8 hét múlva térhet vissza.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.24. 15:44:58

Arsenal - Malajzia XI

Mannone, Jenkinson, Vermaelen (c), Djourou, Gibbs, Diaby, Arteta, Coquelin, Santos, Gervinho, Chamakh

Az egyik lehető legjobb csapat, az Eb-n szereplő játékosok ugye nincsenek még ott :)
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.21. 20:05:20

Barátságos meccs: Ajax Cape Town 1-1 Manchester United.
A MU-ban bemutatkozott Kagawa, az ACT gólja meg igen durva. :shock:
http://sportgeza.hu/mindenidok/2012/07/ ... nunitedet/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.20. 19:53:36

ozsimiki írta: Amúgy az idénytől M.United visszavágást várok, még ha a City csak erősödik is majd... azt érzem,hogy Fergiék ezúttal kőkeményen élni fognak a lehetőségekkel, nem mint a tavasszal :S (8 pont fór...)

Chelseare nagyon kíváncsi leszek, de szerintem dobogó alsó foka max.
Jelen pillanatban a ManCity-t megint az 1. helyre várom, szerintem a 2-3. helyért fog küzdeni a Chelsea - ManUnited páros, 4. Spurs, 5. Senal, 6. Castle.

Angol értesülések szerint Robin van Persie megtagadta az ázsiai túrán való részvételt.

BBC: Az Arsenal három 15M font körüli ajánlatot (Man Utd, Man City, Juventus) utasított el Robin van Persiért, mert az jóval elmaradt az Arsenal által kért összegtől, ami 25M-30M fontra tehető.

Ferguson megerősítette a United ajánlatát van Persie-ért. "Az Arsenal felfedte, hogy ajánlatot tettünk van Persie-ért, mi titokban tartottuk volna a tárgyalásokat a megállapodás létrejöttéig."


Az a probléma, hogy 25-30 milliót egyik csapat sem fog érte adni, 20-at is max. a ManCity. De akkor már adjuk el Walcott-ot is, neki is lejár a szerződése jövőre (Chelsea már érdeklődött is), a zséből meg jöjjön Demba Ba/Lewandowski és Cazorla.

Ja, MU-ba ne igazoljon már, még a Juventus-szal is jobban megtudnék barátkozni...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.20. 15:11:30

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.07.19. 22:48:51

Game90 írta:Ki volt az, aki az Arsenal-ra szavazott? Vagy csak Ozsi részegen félrenyomott?
ennyire azért még nem sikerült berúgnom sosem. :D

Amúgy az idénytől M.United visszavágást várok, még ha a City csak erősödik is majd... azt érzem,hogy Fergiék ezúttal kőkeményen élni fognak a lehetőségekkel, nem mint a tavasszal :S (8 pont fór...)

Chelseare nagyon kíváncsi leszek, de szerintem dobogó alsó foka max.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.19. 22:21:15

sjd írta:
Game90 írta: Az arsenalreport.com internetes oldal pedig azt fejtegette, hogy az ún. Webster-szabály értelmében van Persie akár önmagát is kivásárolhatja magát a szerződéséből, amennyiben megtéríti az utolsó évében járó fizetését az Arsenal számára - amely összeg nagyságrendileg 5,2 millió angol font. A szabály értelmében a 28 évnél idősebb játékosok három évvel a futó szerződésük aláírását követően élhetnek ezzel a lehetőséggel.
Ezzel egyébként élt már valaki a futballtörténelem során? (Nem hangzik túl korrekt dolognak egyébként.)

Viszont akkor a Barca már régebben is az év üzleteit kötötte, amikor Henryt egy hasonló nagyságrendű összeg helyett elhozta 24 millióért.
Andy Webster volt az első játékos, aki kihasználta a FIFA átigazolási szabályzatának 17. cikkelyét. A Hearts 4 millió fontot szeretett volna kapni a 2006-ban a Wiganhez távozó játékosért. Webster tanácsadói azt javasolták, hogy éljen a szabállyal, és úgy hitték, Websternek a szerződéséből hátralevő utolsó évi fizetését (mintegy 250 000 fontot) kell megtérítenie a Hearts részére. Azonban a FIFA 625 000 font kifizetésére kötelezte a játékost, és eltiltotta a 2007–2008-as szezon elejéről, mondván, a védő nem tartotta be a 15 napos szezon végi határidőt. Webster a nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fellebezett, a jogi testület pedig úgy döntött, Websternek csupán 150 000 fonttal kell kárpótolnia volt klubját. A CAS elutasította a Hearts fellebbezését.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.19. 22:19:21

Game90 írta: Az arsenalreport.com internetes oldal pedig azt fejtegette, hogy az ún. Webster-szabály értelmében van Persie akár önmagát is kivásárolhatja magát a szerződéséből, amennyiben megtéríti az utolsó évében járó fizetését az Arsenal számára - amely összeg nagyságrendileg 5,2 millió angol font. A szabály értelmében a 28 évnél idősebb játékosok három évvel a futó szerződésük aláírását követően élhetnek ezzel a lehetőséggel.
Ezzel egyébként élt már valaki a futballtörténelem során? (Nem hangzik túl korrekt dolognak egyébként.)

Viszont akkor a Barca már régebben is az év üzleteit kötötte, amikor Henryt egy hasonló nagyságrendű összeg helyett elhozta 24 millióért.
Válasz küldése