Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2012.08.18. 14:04:17

Láttátok ezt a Hazard gyereket szerintem tiszta Thiago, kicsit sötétebb bőrű lenne, akár ikrek is lehetnének, kicsit nézve a játékát az is nagyon hasonló, nem tudom, ti mit gondoltok?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.18. 13:23:07

Kicsit se örülök ennek az igazolásnak, de elviselem, és szorítok neki, ahogy tettem azt Alvesnél is a Barca esetében.

szerintem nagyon túlértékelt RvP, akinek volt 1db igazán jó szezonja, egy közepesnél valamivel jobb csapatban, emellett sérülékeny, és egyáltalán nem az a ragadozó fajta, aki eldönti a fontos meccseket, esetleg címeket.

ettől függetlenül jó pár Pl elsőséget kívánok neki MOST MÁR :D

ahhoz meg külön grt, hogy a nagy gyerekkorom óta csakazarsenalos Robinka kikötött az ősi riválisnál...ilyenkor értékelődnek fel mégjobban olyan arcok, mint Giggs,Raúl,Zanetti,Puyol,és még folytathatnám.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.08.17. 23:31:02

én azt olvastam hogy 23 at kér Song ért, amit utalna is Llorentéért.
Abi & Tito
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.17. 23:16:25

barca99 írta:
Messi-Ini írta:Szerintem ha Ferguson bátor lesz,akkor meghúz egy ilyet.:

------Van Persie-----
-Rooney--------------
Young-Kagawa-Nani
------Carrick--------


Ez azért ütős egy támadó szekció lehetne :D
Nyilván az új Fifában ez lesz az alapfelállás, de a való életben nem esélyes. SAF szereti a biztonságot, anno a 4-5-1-ben is Rooney védekezett CR helyett szélen, valószínűbb egy visszafogott kezdő, megfelelően rotálva.


Remélem nem arra céloztál azzal a fifás megjegyzéssel amire gondolok,mert akkor nagyon mellé fogtál...
Ez a "felállás" butácska fantáziám szüleménye,ami egyébként simán jó is lehetne,feltéve hogy a Nani-Young páros visszazárna,és képes lenne akkora munkát elvégezni mint pl. nálunk Pedro vagy Sanchez.

Ez a megfelelő rotáció meg érdekes lesz...Mert az oké hogy rotál majd,de szerinted egy Van Persie-Rooney-Chicharito-Berbatov-Welbeck ötöst hogy rotálsz úgy hogy mindegyiknek jólegyen?
Ugyanúgy igaz ez a középpályára is,ahol középen annyi játékos lesz,hogy az valami eszméletlen...Ha marad a 2 középső középpályás,akkor oda ottlesz a Cleverley-Carrick-Fletcher-Scholes-Anderson-Kagawa hatos,ami 2 posztra elég meredek lehet...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.17. 22:32:24

Távozók ellenére továbbra is tartom, hogy Wenger egy nagyon jó Arsenalt rakhat össze a mostani szezonra. Tavaly több vicc is született a Van Persie függőségből, amik ha nem is voltak igazak, alapjuk volt. Semmi nem garantálja, hogy a holland a következő szezont is kihúzza sérülés nélkül, így legalább ezért nem kell aggódni. :)

Twitter-nyálazás közben futottam bele, hogy Wenger állítólag telefonon meggyőzte Sahint, plusz akar még egy vkp-t is. Ha Giroud nem bukik el, mint Chamak, akkor van egy normális befejező csatáruk, a helyzeteket majd megcsinálja neki Cazorla, Sahin, Arteta, Ox-Chambo, tele lesz/lehet a pálya intelligens játékosokkal. Song szintén pótolható egy jó vkp-val plusz Sahinnal, nem mellesleg lesz egy jó ballábas pontrúgójuk.

Így szerintem nem gyengülnek jelentősen, viszont kiegyensúlyozottabbak lesznek.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.17. 17:57:00

Nagyon jól fog rajta az abrosz állni...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.17. 17:52:48

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.17. 16:46:47

Ide is beírom, hátha akadnak olyanok, akiknek lenne kedvük PL-fantasyhoz, de figyelmen kívül hagyják a Fantasy sport játékok topic "történéseit".

http://fantasy.premierleague.com
A kód: 100083-57731

De hogy ne legyek annyira off:

José Bosingwa
Chelsea :arrow: QPR
Ez megnyithatja az utat Azpilicueta előtt, aki iránt továbbra is érdeklődnek a kékek.

A Portsmouthnál meg nem tudom, mi van:
Portsmouth have announced the signing of 10 new players before their opening League One game against Bournemouth.
Kieran Djilali, Mustapha Dumbuya, Jon Harley, Brian Howard, Izale McLeod, Lee Williamson, Jack Compton, Luke Rodgers and Liam Walker have all signed one-month contracts. :shock: :?:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.17. 15:53:13

Messi-Ini írta:Szerintem ha Ferguson bátor lesz,akkor meghúz egy ilyet.:

------Van Persie-----
-Rooney--------------
Young-Kagawa-Nani
------Carrick--------


Ez azért ütős egy támadó szekció lehetne :D
Nyilván az új Fifában ez lesz az alapfelállás, de a való életben nem esélyes. SAF szereti a biztonságot, anno a 4-5-1-ben is Rooney védekezett CR helyett szélen, valószínűbb egy visszafogott kezdő, megfelelően rotálva.
kurdt írta:
messi-deco írta:Megmondtam, és tartom a szavam, addig nem nézek Senal meccset, amíg Wenger a csapat edzője...
Ismételten megkérdezem: miért is?
Hagyjad, ez úgyis egy napig tart. :D

Egyébként meg lenne nagy sírás, ha elmenne Wenger, és az utódja is ennyi pénzből gazdálkodna... egy megcsípett EL-hely kb reális célkitűzés lenne.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.17. 14:44:24

Fergusonnál azért az sosem volt probléma, hogy nem tudta volna megtalálni mi az aktuális kerettel a legjobb szisztéma. Már pedig ez a keret most bivaly erősnek tűnik, és ha ezúttal is megtalálja a legjobbaknak az ideális helyet, akkor szerintem nagyon komolyan számolni kell velük és nem csak a PL-ben.
Gondolom Kagawát és Van Persie-t is okkal igazolta le, és nem azért, hogy két jó játékossal több legyen a keretben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.17. 14:30:40

barca99 írta:
matador írta:---Rooney---Van Persie---
Kagawa----------------Nani
-----Cleverley-Carrick-----
Bár van benne ráció, de én emlékszek olyanra a japántól, hogy ő olyan helyre szeretne igazolni, ahol a kedvenc posztján játszatják, vagyis a csatár mögött.
A két csatár meg szerintem RvP miatt érdekes, a népsportos MU-blog kommentjei között mintha azt fejtegették volna, a holland nem igazán játszott eddig kétcsatáros rendszerben.


Azt meg, hogy mennyire durva páros lesz ez majd az idő eldönti, a szájtátás megvolt anno a Drogba - Sevcsenko, Drogba - Torres duóknál is, és hát egyik sem alkotott maradandót. :)

Szerintem ha Ferguson bátor lesz,akkor meghúz egy ilyet.:

------Van Persie-----
-Rooney--------------
Young-Kagawa-Nani
------Carrick--------


Ez azért ütős egy támadó szekció lehetne :D
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.17. 14:05:23

messideco írta:Megmondtam, és tartom a szavam, addig nem nézek Senal meccset, amíg Wenger a csapat edzője...
Ismételten megkérdezem: miért is?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.17. 13:08:16

matador írta:---Rooney---Van Persie---
Kagawa----------------Nani
-----Cleverley-Carrick-----
Bár van benne ráció, de én emlékszek olyanra a japántól, hogy ő olyan helyre szeretne igazolni, ahol a kedvenc posztján játszatják, vagyis a csatár mögött.
A két csatár meg szerintem RvP miatt érdekes, a népsportos MU-blog kommentjei között mintha azt fejtegették volna, a holland nem igazán játszott eddig kétcsatáros rendszerben.


Azt meg, hogy mennyire durva páros lesz ez majd az idő eldönti, a szájtátás megvolt anno a Drogba - Sevcsenko, Drogba - Torres duóknál is, és hát egyik sem alkotott maradandót. :)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.17. 12:53:26

"Former ( 2003-08 ) Barcelona economic vice president Ferran Soriano (45) has been appointed as new chief executive of Man City."
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.17. 12:47:36

messideco írta:Megmondtam, és tartom a szavam, addig nem nézek Senal meccset, amíg Wenger a csapat edzője...
Még vagy 10 évig akkor. :lol:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.17. 12:10:22

Megmondtam, és tartom a szavam, addig nem nézek Senal meccset, amíg Wenger a csapat edzője...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.08.17. 01:36:38

Game90 írta:Ahogy várható volt, RvP elment.
És erről leginkább a csapatvezetés tehet. Mióta tartják is úgy számon Robint,mint Európa egyik legjobb csatára? (az egy dolog,hogy sokat volt sérült,sokan érezték,ha lesz egy teljes szezonja,ott robbantani fog). Nem 1-2 éve.. Mennyi lehetősége volt a csapatnak arra,hogy levegyen egy kicsi terhet a nagy ágyúk vállairól és megerősítsék a keretet? Ott volt a lehetőség, de nem éltek vele. Trófeát szeretne nyerni RvP,de maradt volna, ha nem húzza az utolsó pillanatig az Arsenal a vásárlást. Ha tavaly Cesc helyére nem csak egy Artetat hoznak,hanem mellé még legalább egy olyan embert,akit nem most raboltak egy ifi csapatból,talán másként alakult volna. A holland helyében már én is idegbajos lettem volna.. A hitegetés,amibe beleunt szvsz és nem (csak) a trófea hiányba. De ez nem egy védőbeszéd, mert Manchesterbe igazolni egy bunkó,tirpák (by Morfológus) dolog volt...
Game90 írta:U.i.: respect, aki elolvasta, kicsit hosszú lett és tudtam volna még írni :)
Végig olvastam. Jár a riszpekt? :lol:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.17. 00:54:49

Ahogy várható volt, RvP elment. Engem nem is az zavar, hogy eligazolt (na jó, azért egy kicsit igen), hanem, hogy pont a ManUnited-be, Arsenal-os csk-ként. ManCity vagy a Juve nem érdekelt volna, de a United kifejezetten zavar, szokni kell majd azt a mezt... Mindenesetre ez a 22-24 millió font korrekt ár érte (bár egy RvP for Webb cserének jobban örültem volna :mrgreen: ), 29 éves, 1 év volt hátra a szerződéséből, sérülékeny is, többet nem lehetett kihozni ebből a bizniszből, mert nem a Senal volt kedvező helyzetben. Viszont ez a heti 200+ ezres fizetés komoly. Rooney mennyit kap?

A BBC riportere szerint Wenger készen állt olyan összeget ajánlani Van Persie-nek, amit még Bergkamp vagy Henry sem kapott...

ManUnited rohadt erős lesz, Kagawa/Nani - Valencia/Young - Rooney - van Persie elöl, te jó ég. Kérdés, hogy hogyan férnek majd meg egymás mellett, főleg a Roo - RvP duó, mert mindketten szeretnek vissza lépegetni labdáért. De olvasgattam pár United fórumot, nem mindenki ugrik ki a bőréből, mert RvP hozzájuk igazolt...

Arsenal-ba meg nem hiszem, hogy fog majd csatár érkezni, a van Persie-ért kapott lóvét már elköltöttük. Morálisan valahol nagyon mélyen lehet a csapat, a legnagyobb értékek/csk-k (az új csk Vermaelen lesz!) folyamatosan hagyják el a klubot, de legalább nyereségesek vagyunk és tele van a board zsebe, hurrá...

Viszont szakmailag RvP távozásánál is nagyobb hiba lenne Song-ot 2 nappal a rajt előtt eladni, főleg 15-18 millióért, az elég kevés érte, egy top5-ös box-to-box játékosról beszélünk. Már megint mindent kezdhetnénk előröl, talán csak akkor nem lennék rohadtul ideges, ha jönne M'Vila.

RvP 2011. február:
KATT
:roll:

Mondjuk miközben néztem ezt a videót, azért majdnem megkönnyeztem...
http://www.youtube.com/watch?v=IvCIo4jbl7o
socio66 írta:
egyébként az is vicces, hogy rvp egy 'majdnem legenda', ugyanakkor csomóan írják, hogy tulajdonképpen a nyolc évéből egyetlen egy volt kiemelkedő, ez kicsit paradox dolog.
Csak akkor húzták volna rá a legenda jelzőt, ha a lehetséges kupák helyett inkább marad annál a klubnál, ahol gyakorlatilag felnőtt, játékossá vált és a sorozatos sérülések ellenére sem adták el.

Egyébként ajánlom ezt az írást:
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... jdnem_hos/

Ha végiggondoljuk a dolgot, akkor Robin két lehetősége, vagyis hogy aláír-e újabb évekre az Arsenalhoz, vagy távozik, két lehetséges utat vázolt fel számára. Vagy olyanok nyomdokaiba lép, mint Dennis Bergkamp, és London északi részén örökre emlékezni fognak rá, és vállalja a kockázatot, hogy a klub talán még évekig nem lesz abban a helyzetben, hogy komoly trófeákért szálljon versenybe, vagy elmegy egy olyan csapathoz, ahol semmi nem különbözteti meg őt a többiektől, de reális esélye van arra, hogy a közeljövőben trófeákat nyerjen. Ő pedig az utóbbit választotta. A döntés pedig részben érthető. Az, hogy saját személyes meglátása szerint váltania kell, egy teljesen normális dolog. Azonban, hogy ez a váltás a Manchester Unitedbe való igazolását jelenti, már kicsit más téma.
messideco az Henry topikban írta:http://www.youtube.com/watch?v=w-H70yLl-DQ

Soha sem felejtem el :) A koleszben akkorát visítottam, hogy azt hitték elment az eszem :lol:
Én sem felejtem el... :) Akkoriban még nem volt Digink (asszem az adta), így kénytelen voltam stream-en nézni a meccset, ami késett 2-3 percet. Matyi természetesen rám írt, hogy Henry gólt lőtt, kicsit lelőtte a poént a srác :D


Más:
Örülök, hogy a West Ham próbál erősíteni, igaz, hogy ment Green, de jött Jääskeläinen, Alou Diarra, Collins, Maiga, Diamé. Newcastle pedig megtartotta a legnagyobb értékeit, sőt, jött még Anita is, jók lehetnek idén is. Csak azért emeltem ki ezt a két csapatot, mert az Arsenal után velük szimpatizálok még :)

Sky Sports understands Man City are stepping up their interest in Daniele De Rossi after the midfielder's agent flew to England for talks.
:!:

U.i.: respect, aki elolvasta, kicsit hosszú lett és tudtam volna még írni :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.08.16. 22:19:04

Ez a kép valami hatalmas öngól.Főleg Torressel meg Owennel MU mezbe. :lol:


"Eladtunk vagy 5 csapatkapitányt, elhagyott minket több klasszis, sokáig kapusunk sem volt, már nagyobb nevelőegyesület vagyunk, mint az Ajax, a játékosok a meccsek előtt mutatkoznak be egymásnak, szétszedtek minket többször, hónapokig nem nyerünk meccseket. Kérdem én, mi a [auto_cenzúra] csináljunk, hogy egyszer a sp?rs előttünk végezzen?"
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.16. 22:12:48

Tocy írta: Oké, csak itt azért fog játszani egy Nani is, meg lehet hogy egy Valencia is ( SAF előszeretettel használ két támadó szélsőt... ), sok lesz a támadóból.
Szerintem leírtam már:

Szerintem ez teljes csapatátalakítást fog eredményezni. Igaz, hogy korábban szeretett 2 szélsőt játszatni, de eddig Kagawához hasonló irányítót se használt, tehát a változás egyértelmű.

Szerintem Kagawa balszélről fog indulni, amolyan Silva-féle "hamis szélsőként" onnan fog irányítani. Mellesleg a válogatottban is ezt játssza. A két belső középpályás lehet Cleverley, Scholes, Carrick, Anderson és Powell. A jobbszélen meg lehet egy igazi, klasszikus szélső, Nani és Valencia rotálva mondjuk. Giggs és Young pedig legalább 3 helyre is befér ebben a felállásban szükség esetén.

Így elöl simán szerepelhet együtt Rooney és RvP, mögöttük meg Kagawa.

---Rooney---Van Persie---
Kagawa----------------Nani
-----Cleverley-Carrick-----
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.16. 21:21:24

matador írta:
barca99 írta:
Volt egy jó Rooney - Chicharito és egy Rooney - Welbeck páros, erre jött Kagawa, valamelyik fiatal csatár így egyből hátrébb szorul. Most viszont ott lesz RvP is, egy Rooney - RvP - Kagawa kezdő pedig nem életszerű, legfeljebb kisebb csapatok ellen otthon.
Kagawa nem csatár, hanem támadó középpályás.

Annyira csatár, mint Iniesta. Tehát teljesen életszerű akárki ellen az, hogy ez a 3 játékos egyszerre legyen a pályán.
Oké, csak itt azért fog játszani egy Nani is, meg lehet hogy egy Valencia is ( SAF előszeretettel használ két támadó szélsőt... ), sok lesz a támadóból.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.16. 21:11:03

matador írta:Kagawa nem csatár, hanem támadó középpályás.

Annyira csatár, mint Iniesta.
Igen, ebben igazad van. A véleményemet azonban továbbra is tartom.

A Sir nagyon régóta játszatja a 4-4-2/4-4-1-1-et vagy idegenben a 4-5-1-t (amik végülis nagyon hasonló rendszerek, a felfogás a lényeg).

Rooney az utóbbi években sokszor játszott egy fél sorral visszább, tehát volt előtte valaki (Chicharito, Welbeck). Kagawa dettó egyanez a Dortmundban, előtte Barrios, majd Lewandowski. A lényeg, hogy mind a kettőjük mögött még volt két olyan ember, aki tud ütközni, ha kell (Carrick, Fletcher, Scholes, Anderson - Sahin, Kehl, Bender, Gündogan).

Szóval Kagawa ha nem is csatár, de olyan középpályás, aki mögé kell két ember, akik elvégzik a piszkos munkát. Még akkor is, ha a kis japán fürge és harcias, de ez inkább a passzsávok zavarására jó.

Tehát mint írtam - hacsak nincs eredménykényszer, vagy nagyon nulla ellenfél van az OT-on - nincs rá sok esély, hogy SAF egy "verőlegénnyel" plusz a Kagawa - Rooney - RvP hármassal álljon fel.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.16. 21:10:01

Oussama Assaidi
SC Heerenveen :arrow: Liverpool FC
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.16. 19:56:40

Ahogy az várható volt, az Arsenalnál mindenki bánkódik Robin távozása miatt. Wenger is azt mondta, inkább külföldre adták volna el, nehogy brillírozzon egykori csapat ellen. Ez nem jött be...
Kíváncsi leszek erre a Rooney-RvP párosra, ha érzik egymást, összeszoknak, a világ legjobb csatársorát alkothatják majd Messi után. Csak nehogy összevesszenek azon, ki végezze el a büntetőket. :lol:
Erős lesz a United. Nani, Kagawa, Young, Rooney, van Persie, szvsz idén lenyomják a Manszúr sejk FC-t.

Úgy tűnik, Defoe maradni fog a Tottenhamben, AVB még szeretne egy csatárt igazolni mellé, egyelőre Adebayor van képben.

Louis Saha
Tottenham :arrow: Sunderland (1 évre, ingyen)
Maradandót nem alkotott a White Hart Lane-en, bár a 11 meccs / 4 gól mutatója nem is olyan rossz ahhoz képest, hogy már 34. Elképzelhető, hogy levezetés gyanánt igazolt a piros-fehérekhez.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.16. 18:12:09

barca99 írta:
Volt egy jó Rooney - Chicharito és egy Rooney - Welbeck páros, erre jött Kagawa, valamelyik fiatal csatár így egyből hátrébb szorul. Most viszont ott lesz RvP is, egy Rooney - RvP - Kagawa kezdő pedig nem életszerű, legfeljebb kisebb csapatok ellen otthon.
Kagawa nem csatár, hanem támadó középpályás.

Annyira csatár, mint Iniesta. Tehát teljesen életszerű akárki ellen az, hogy ez a 3 játékos egyszerre legyen a pályán.
Válasz küldése