Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.08.28. 11:31:33

Initom írta:Egyre több helyen olvasom ,hogy Di Mariaért érdeklődik Wenger. Tájékozottabb Arsenal drukkerek kérdeznék a témában...van valami alapja?
Valamint Podolskit tegnap le kellett cserélni,fájt a combja,kb ott mint Messinek, + Wilshere a bokáját fájlalta végig a meccsen,egyik sérülés sem jönne jól a hétvégén esedékes Spurs elleni meccs miatt.
szerda, 08:03
Angel Di María meggyőzte Carlo Ancelottit, írja a Marca. A lap szerint az olasz szakember a következőket mondta a vezetőségnek: “Bár igaz, hogy Bale jön, nem akarom, hogy Di María távozzon.”

Persze ettől, lehet távozik, mondjuk pont az ágyúsokhoz..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.28. 11:19:11

Egyre több helyen olvasom ,hogy Di Mariaért érdeklődik Wenger. Tájékozottabb Arsenal drukkerek kérdeznék a témában...van valami alapja?
Valamint Podolskit tegnap le kellett cserélni,fájt a combja,kb ott mint Messinek, + Wilshere a bokáját fájlalta végig a meccsen,egyik sérülés sem jönne jól a hétvégén esedékes Spurs elleni meccs miatt.
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.27. 14:12:41

Schürrle :arrow: Mikel
Hazard :arrow: Azpilicueta

Mourinho time. :lol:

Igazságos döntetlen született szerintem, taktikus, szoros meccs volt.

Rooney tetszett, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz végül vele.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.08.26. 23:12:30

Nagyon éreztem, hogy X lesz. Látszott, hogy idény eleje van, mindkét csapat puhatolózott inkább, ténylegesen kockáztatni egyik sem akart. Szvsz ez a két csapat fog idén küzdeni a bajnoki címért, az erőviszonyok közel azonosak, úgyhogy marha kiélezett lesz egészen a végéig. De szerintem Mourinho rutinja döntő lesz Moyes-szal szemben, ahogy az NST is fogalmazott, ez az év amolyan ziccer Zsózénak és a Dinamonak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.08.26. 22:58:51

Nos, egy idény eleji, visszafogottabb, takitkus jellegű rangadó lett. Nem volt egy nagyon jó meccs, kevéske helyzettel. A megérzésem bejött, x született, bár azért gólos döntetlenre gondoltam.
Hiányozhat ez a 2 pont, mert hozható meccs lett volna akár, bár a cselszkij is húzhatta volna. De a Volna nevű játékos nem játszik :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.26. 19:57:51

MAN UNITED: De Gea - Phil Jones, Ferdinand, Vidic, Evra - Carrick, Cleverley - Valencia, Rooney, Welbeck - van Persie.
CHELSEA: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Ramires, Lampard - De Bruyne, Oscar, Hazard - Schürrle.

Mata? Valami bűzlik itt. :D

Heinrich írása: http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... invallasa/

Mata lehet a nyerőember: Juan Mata has scored in each of the last three Barclays Premier League games between Chelsea and Manchester United.

Nagyon kíváncsi vagyok az összecsapásra, közhely, de ez tényleg az a meccs, ahol minden megtörténhet. Talán a Chelsea most erősebb, a Unitednak viszont van egy RvP-je... :D

2-2 a tippem.

HAJRÁ, UNITED!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.08.26. 19:40:04

Érdeklődéssel várom az esti rangadót, kíváncsi leszek mire mennek a felek.
Moyesnek, mint új seprűnek, elég hatalmas árnyékból kellene kilépnie, a hazai premierén pedig pont a korábbi csodás párost kéne lenyomnia, a cselszkijt Jo5éval...

Nincs bombaformában a MU, a kékek meg nem tudni még hol járnak és mennyi van bennük, így mondjuk egy x-es csörtére számolok, inkább az idegek csatájának. De azért le kéne mákolni vhogy őket, otthon minden 3 pont kellene, pláne a nagyok ellen.

GO MU!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.26. 18:52:32

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2274385

Ha ez igaz, komoly erősítés érkezne Liverpoolba, de már Moses nélkül is eléggé sokat erősítettek a vörösök, de kit nem érdekelne egy minőségi Chelsea középpályás? :D Amúgy látom, hogy ma rangadó lesz az Old Trafford-on, Manchester Utd. vs Chelsea. Érdekes meccs lesz, nem vitás, szerintem a végeredmény x lesz, vagy Chelsea győzelem. :)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.08.26. 00:29:14

City égett egy nagyot, bár azért Wales-ben nem lesz egyszerű a többieknek sem, akkor is betli.

Holnap,ill már ma, M.U.-Chelsea, a Sir nélkül nem is érzem akkora nagy rangadónak,de azért még is csak két bajnokesélyes csatája lesz, remélem Moyes is felkerül Josecska azon listájára,"akitutálnikellmertlegyőzött"...

ettől függetlenül sajnos 50-50nek érzem a meccset, United még nem valami éles, bízok benne,h odahaza azért elverjük Lampardékat.

GO M.U.!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.08.25. 20:19:06

Állandósul ez a Spurs-tizenegyes taktika? :roll: A szövetség csapatot váltott, a MU helyett most a csirkések a kedvencek?
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.25. 20:14:01

A Palace után a Swansea-t is 1-0-ra vertük, ismét Soldado döntött, ismét büntetőből. :D
Ez a Walker-Dawson-Vertonghen-Rose védelem remekül funkcionál, állandósítani lehetne ezt a négyest. (Ezen a meccsen talán Walker volt a legjobb közülük.) Townsend a Tbiliszi elleni remeklésének köszönhetően kivételesen kezdett, ezt nagyszerű játékkal hálálta meg, ahogy a másik szélen Chadli is jól játszott.
Paulinho fantasztikus box-to-box munkát végzett, védekezett, ahogy tudott, 89%-os pontossággal passzolt, bátran ment előre, 7 (!) lövése volt, a játékot is ügyesen szervezte mélységből, egyelőre hatalmas pozitívum ebben az idényben a brazil középpályás játéka. Capoue is tetszett, ő most főleg a védekezéssel törődött, többnyire sikeresen.
Soldadónak is jár a pacsi, már három mérkőzés után biztos vagyok benne, hogy klasszisokkal jobb lesz Defoeéknál, csak így tovább, Robbie.

Következhet szeptember elsején az Arsenal-Spurs! :)

Közben a Cardiff igencsak meglepte a Cityt. :lol:
Game90 írta:GT, köszi a meccselemzést :wink:

David Ornstein ‏@bbcsport_david
Chelsea agree £30m deal to sign Willian subject to work permit. Medical this weekend, hearing next week.


Ő nehezen, mert ő pont a ManUnited legendája.
1. Nincs mit, szívesen máskor is. :D
2. Hivatalos, köszönjük, José, Willian meg majd biztosan többet fog játszani ott, mint amennyit nálunk játszott volna. =D>
3. Őt is leigazoltuk, fizettünk érte 45 millió eurót, nem olvastad? :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.08.23. 17:21:35

GT, köszi a meccselemzést :wink:

David Ornstein ‏@bbcsport_david
Chelsea agree £30m deal to sign Willian subject to work permit. Medical this weekend, hearing next week.

Gareth Tello írta:Fortuna mellénk áll, a United pedig pontvesztést pontvesztésre halmoz, akkor talán.
Ő nehezen, mert ő pont a ManUnited legendája.
Gareth Tello írta:Wenger jókor jött rá, hogy igazolni kellene valakit. :mrgreen: Benzema szerintem esélytelen, tuti maradni fog. Di María meg mehet felőlem, Danny Rose ellen esélye sem lesz az észak-londoni rangadókon. :D

Flamini? Valahogy nem az igazi... Bár csereembernek jó lehet.
Most lett biztos a BL.

Benzema-ra szerintem csak akkor lenne halvány esélyünk (0,1%), ha a Real leigazolná Suárez-t. Di María meg nekem nem kéne.

Amennyit fog majd játszani, arra tökéletes. Amúgy ha már visszahoztuk Flamini-t, akkor jöhetne Sol Campbell, Hleb és Henry is. És kész is lenne a csapat.

Amúgy 1, most jutott eszembe, hogy nem értem, hogy miért nem próbálkozunk be Demba Ba-nál, a Chelsea-ben úgyis csak 3. számú csatár Torres és Lukaku mögött, szerintem 10 millióért hozható lenne.

Amúgy 2, Podolski-t vinné kölcsönbe a Schalke.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.22. 21:22:36

A Chelsea-City-United hármassal szerintem nem fogjuk tudni felvenni a versenyt, ez a három csapat kiemelkedik most a mezőnyből. Ha jön Willian és Lamela, Fortuna mellénk áll, a United pedig pontvesztést pontvesztésre halmoz, akkor talán.
Game90 írta:Amúgy Willian-ért bejelentkezett a Chelsea is.
A Special Five elmehet melegebb éghajlatra... Ott van neki Mata, Hazard, Schürrle, De Bruyne, Óscar... Willian jöjjön csak ide.
Game90 írta:David Ornstein ‏@bbcsport_david
Arsenal working on deals for Real Madrid duo Benzema & Di Maria. Also pursuing GK & defender, could spend £100m:

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23790314
Na persze... :lol:
Wenger jókor jött rá, hogy igazolni kellene valakit. :mrgreen: Benzema szerintem esélytelen, tuti maradni fog. Di María meg mehet felőlem, Danny Rose ellen esélye sem lesz az észak-londoni rangadókon. :D

Flamini? Valahogy nem az igazi... Bár csereembernek jó lehet. Ha Ramsey olyan formában fog játszani, mint tette azt az utóbbi mérkőzéseken, akkor nem lesz gond a középpálya védekező szekciójával nálatok, igaz, a Wilshere-Arteta-Ramsey-Flamini négyes nem ér fel a Dembélé-Paulinho-Capoue-Sandro kvartettel. :D

@indykaila
Exclusive Manchester United football club transfer details coming up.

@indykaila
#LFC have offered Luis Suarez new contract with UCL clause (£55m). The player is hoping Madrid can match 55m tag this summer. Ongoing talks.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.08.22. 20:40:28

VElBarca írta: Akár lehetne Lamela is,vagy Willian,de akár meg oldhatják csapatként is a dolgokat.A MU-ban sincs olyan igazi klasszis aki a semmiből hozza a meccseket,maximum Persie,de ő sem egyéni alakítások után rugdossa inkább a góljait.Szerintem idén a Mu lehet bajban,egyáltalán nem erősítettek,pedig erre a csapatra bőven ráfért volna.Moyest én nem tartom klasszis edzőnek,szerintem ezzel a kerettel a Spursel harcolhatnak majd,de a Chelsea-City párossal szerintem nem tudják majd felvenni a versenyt.Jó a dobogó talán kicsit túlzó,ennek ellenére bizakodó vagyok,és mindenképpen esélyesnek tartom magunkat a 4-be kerülésre.
Majd meglátjuk :wink: :)

Amúgy Willian-ért bejelentkezett a Chelsea is.

David Ornstein ‏@bbcsport_david
Arsenal working on deals for Real Madrid duo Benzema & Di Maria. Also pursuing GK & defender, could spend £100m:

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23790314
Na persze... :lol:

David Ornstein ‏@bbcsport_david
Mathieu Flamini set to rejoin Arsenal - talks ongoing, should be finalised in coming days.

Ez meg várható volt, már 2 hete ott van a Senal edzésein. Végül is nagy kockázatot nem vállalnánk vele, mert ingyen jönne, kiegészítő embernek meg tökéletes. Utolsó Senal-os éve nagyon jól sikerült, az egyik legjobb játékosunk volt, de ahogy olvastam, a Milan-os korszaka nem volt a legtökéletesebb, de még mindig úgy vagyok vele, hogy inkább ő jöjjön ingyen, mint Cabaye 18-20 millióért.

Jamie Sanderson ‏@Sanderson
Arsenal trying to get paper work to sign Mathieu Flamini done before 12 tomorrow so he can be in squad v Fulham. Will be tight.

Jamie Sanderson ‏@Sanderson
Flamini far from ideal, but fit, versatile and comes with tenacity, fight and experience. Decent short-term back up.

@GoonerJay29
We've spend five years trying to replace Flamini and now we finally have... with Flamini.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
VElBarca
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.07.23. 14:27:47

2013.08.21. 20:54:32

Game90 írta:
VElBarca írta: Egy szó mint száz,nagyon jó lesz ez,ha megy Bale ha marad,szerintem a Spurs dobogós lesz idén!
És ki lesz akkor a 4.? Chelsea/ManCity/ManUnited?

Azt azért ne felejtsük el, hogy a tavalyi Spurs Bale-re épült, nélküle sehol sem lettetek volna. Most meg ok, hogy új taktika lesz, de ki lesz az, aki a klasszisával eldönti majd a meccseket? Szóval lehet, hogy minőségi a Tottenham kerete, de ha megy Bale, akkor nekem hiányzik valami plusz.







Akár lehetne Lamela is,vagy Willian,de akár meg oldhatják csapatként is a dolgokat.A MU-ban sincs olyan igazi klasszis aki a semmiből hozza a meccseket,maximum Persie,de ő sem egyéni alakítások után rugdossa inkább a góljait.Szerintem idén a Mu lehet bajban,egyáltalán nem erősítettek,pedig erre a csapatra bőven ráfért volna.Moyest én nem tartom klasszis edzőnek,szerintem ezzel a kerettel a Spursel harcolhatnak majd,de a Chelsea-City párossal szerintem nem tudják majd felvenni a versenyt.Jó a dobogó talán kicsit túlzó,ennek ellenére bizakodó vagyok,és mindenképpen esélyesnek tartom magunkat a 4-be kerülésre.
"Engem a foci megtanított győzni és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, hogy a gól maga a boldogság, a megkönnyebbülés és a gyógyír, minden addigi kihagyott helyzetre."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.08.21. 17:19:08

VElBarca írta: Egy szó mint száz,nagyon jó lesz ez,ha megy Bale ha marad,szerintem a Spurs dobogós lesz idén!
És ki lesz akkor a 4.? Chelsea/ManCity/ManUnited?

Azt azért ne felejtsük el, hogy a tavalyi Spurs Bale-re épült, nélküle sehol sem lettetek volna. Most meg ok, hogy új taktika lesz, de ki lesz az, aki a klasszisával eldönti majd a meccseket? Szóval lehet, hogy minőségi a Tottenham kerete, de ha megy Bale, akkor nekem hiányzik valami plusz.
Gareth Tello írta: (Maffia jó volt amúgy?)

Cabaye: Sky sources understand that Arsenal would need to offer between £18-20 million before Newcastle would be tempted to do business. És elvileg a francia sem zárkózik el az átigazolás elől. Nem mondom, hogy kiemelkedően jó futballista, Fellainit jobbnak tartom, de Artetával és Wilshere-rel jól lehetne rotálni.

Nem is értem, hogyan lehetett eltökölni azt a Higu-transzfert anno...
Jaja, jól szórakoztam, ráztam a popómat rendesen :mrgreen:

Cabaye jó gyerek, de vele kapnánk egy Arteta 2.0-át, nekünk meg most inkább egy Fellaini-szintű emberre lenne szükségünk.

Állítólag Higuain-nal már megvolt az egyezség is... Vártunk, gondolom minél olcsóbban akartuk leigazolni őt, közben a Napoli egy zsák pénzt kapott Cavani-ért, aztán beajánlottak 37 milliót Higu-ért, amit mi nem tudtunk/nem akartunk überelni. (Mondjuk Wenger helyében ennyit én sem adtam volna érte, akkor már inkább jöjjön Rudolf Geri ingyé'.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
VElBarca
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.07.23. 14:27:47

2013.08.20. 20:02:23

[quote="Gareth Tello"]Kiszenvedett, egy-nullás győzelem lett a vége a Selhurst Parkban. 8)
Látszott a csapaton, hogy
- az idény eleje
- az új igazolások
- a Bale körüli mizéria
miatt még nem teljes az összhang, de voltak biztató jelek bőven.

A védelem nagyon rendben volt, Vertonghennel az élen, Walker rengeteget segített támadásban, Dawson megmutatta, hogy még mindig lehet benne bízni, és a kis Danny Rose is tetszett, szerintem simán lehetne kezdő balbekk BAE helyett.

Paulinhón ugyan látszott néha, hogy az új közeget még kell szoknia, de ahhoz képest, hogy ez volt az első tétmeccse Spurs-mezben, egész jól tolta. Chadli dettó, talán végre lesz egy emberünk, aki igazi lendületet tud adni a bal szélnek, olyat, amilyet utoljára Bale-től láthattunk.

Dembélé szokásos, lőtt egy kapufát, aztán a helyére bejött Capoue, akinek szintén nem ment rosszul, volt egy remek megiramodása is, ami után sikerült kiharcolnia egy szögletet.

Siggy alapvetően tetszett, jól mozgatta a csapatot többnyire, csak az a fránya befejezés... :D Lennon viszont az agyatlan formáját hozta, ezt nem szeretjük itt, Áron, de tudsz te ennél többet is.

Soldado is remek teljesítményt nyújtott, ő rúgta ugyebár a győztes gólt tiziből (!), de ezen kívül is jól mozgott, passzolt, nem önzőzött, jó lesz ez. 8)
Tottenham's goal against Crystal Palace was their first in the league from the penalty spot since 6th May 2012.

Alakul a dolog, ha Bale marad, szerintem odaérhetünk a negyedik helyre.

Mint másik nagy Spurs fan(természetesen csak a Barca után :lol: ),én is megosztanám a gondolataimat.
Bale vagy marad vagy nem,nem odaérhetünk,ha nem oda KELL érnünk a 4. helyre.Ha marad akkor azért,ha megy,akkor azért mert a hírek szerint akár a Willian-Lamela duó is érkezhet az árából,akkor pedig brutál keretünk lesz.Sőt,még akkor is ha csak az egyikőjük érkezik.Ha választanom kellene én inkább Lamelát választanám,hiszen a szélen inkább kell az ember,ráadásúl Lennon számomra nem túl meggyőző,így őt akár ki is szoríthatná.
Egyébként a hírek szerint érkezhet még A.Williams a Swanseatól,neki örülnék,szerintem jó igazolás lenne,viszonylag jó pénzért(10 milliót emlegetnek).Vele a védelem is meglenne,a középpálya közepe valami félelmetes,azért a Paulinho/Dembele/Sandro/Capou 4-es szerintem az egész világon az egyik legjobb.A széleken Lennon-Chadli-Bale megoldják,ha Bale megy,akkor a helyén Lamela szerintem tökéletes,középre meg ott van Sigg és Holtby.Elől Soldado megoldja,de ha kell ott lesz Defoe is.
Egy szó mint száz,nagyon jó lesz ez,ha megy Bale ha marad,szerintem a Spurs dobogós lesz idén!
"Engem a foci megtanított győzni és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, hogy a gól maga a boldogság, a megkönnyebbülés és a gyógyír, minden addigi kihagyott helyzetre."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.20. 19:59:38

Game90 írta:Azért ez a Paulinho/Dembele/Sandro/Capoue négyes nem hangzik rosszul.

Bale-ért kapott 90 millióból (OMFG) meg leigazoljátok Willian-t vagy Lamela-t, aztán jók lesztek.

Aston Villa elleni meccset szerencsére nem láttam, éppen sütögettem meg alapoztam Irie Maffia koncertre... :P :D Még egy hosszabb összefoglalót sem néztem meg, kb. annyit tudok, hogy a Villa második büntetője nem igazán volt az ill. hogy Ox összeszedett egy sérülést és 3 hónap out.

Igazolásokkal meg szerintem most már várunk és megnézzük, hogy mire megyünk a Fener ellen. De akikkel ezen a héten szóba hoztak minket... #-o Guaita semmivel sem jobb, mint Szczesny, cserekapusért meg ne fizessünk már 8-10 millió, Ashley Williams oké, 4. számú CB-nek tökéletes, Richards régebben nagy kedvencem volt, most nem tudom, hogy mi van vele, Cabaye nem lenne előrelépés, semmi pluszt nem tudna adni, Michu-t meg nagyon gyorsan felejtsük el 30 millióért. De igazából elég rossz helyzetben vagyunk, mert mindenki tudja, hogy muszáj igazolnunk, ezért ki akarnak majd használni minket és csak 2-3 millióval drágábban tudunk majd játékost szerezni.

Egyébként túl egyszerű lett volna egy Ashley Williams, Fellaini/Bender, Higuain/Soldado hármast igazolnunk júliusban 65 millióért...
1. De nem ám... Pár éve a lelkemet eladtam volna egy ilyen középpályáért. :mrgreen:

2. Elvileg Williant ÉS Lamelát akarjuk leigazolni, előbbit 35-ért, utóbbit valamivel kevesebbért. Talán tudnák pótolni Bale-t.
Paulinho, Dembélé, Sandro, Capoue, Lennon, Holtby, Willian, Lamela, Sigurdsson, Chadli... Erre én is csak azt tudom mondani, hogy OMFG.

3. Jobban is jártál így, hogy nem nézted meg, csak idegeskedtél volna. :D (Maffia jó volt amúgy?)

4. Sosem véltem különösebben jónak az Arsenal átigazolási politikáját, de az, amit Wengerék ezen a nyáron művelnek, azt tényleg elég nehezen tudom elhinni.
Ashley-t én remek játékosnak tartom, igazi vezére volt tavaly a Swansea-nak, szerintem illene a Senalba.
Guaita nem lenne kifejezett előrelépés.
Cabaye: Sky sources understand that Arsenal would need to offer between £18-20 million before Newcastle would be tempted to do business. És elvileg a francia sem zárkózik el az átigazolás elől. Nem mondom, hogy kiemelkedően jó futballista, Fellainit jobbnak tartom, de Artetával és Wilshere-rel jól lehetne rotálni.
Michu nem ér meg 30-at, de Laudrup egyébként is elmondta már, hogy a spanyol semmi pénzért sem eladó.

Na mindegy, kíváncsi leszek, hogy az átigazolási szezon hátralévő napjaiban lesz-e valami bombaigazolás nálatok.

A JELENLEGI keretek alapján talán egy paraszthajszálnyival esélyesebbnek mondanám a Spurs-t a negyedik hely elérésére.

5. Na igen, akkor még félnék is tőletek. :D Nem is értem, hogyan lehetett eltökölni azt a Higu-transzfert anno...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.08.20. 19:22:39

Gareth Tello írta: Parker távozott, a Fulhamben folytatja. Sajnálom, mert nagyon kedveltem, sokat tudott adni a Spursnek, igaz, rajta is meglátszik, hogy már nem 25 éves, illetve Paulinho és Capoue érkezésével tényleg nem lett volna meg a helye a csapatban. Sok sikert neki a továbbiakban!
Azért ez a Paulinho/Dembele/Sandro/Capoue négyes nem hangzik rosszul.

Bale-ért kapott 90 millióból (OMFG) meg leigazoljátok Willian-t vagy Lamela-t, aztán jók lesztek.


Aston Villa elleni meccset szerencsére nem láttam, éppen sütögettem meg alapoztam Irie Maffia koncertre... :P :D Még egy hosszabb összefoglalót sem néztem meg, kb. annyit tudok, hogy a Villa második büntetője nem igazán volt az ill. hogy Ox összeszedett egy sérülést és 3 hónap out.

Igazolásokkal meg szerintem most már várunk és megnézzük, hogy mire megyünk a Fener ellen. De akikkel ezen a héten szóba hoztak minket... #-o Guaita semmivel sem jobb, mint Szczesny, cserekapusért meg ne fizessünk már 8-10 millió, Ashley Williams oké, 4. számú CB-nek tökéletes, Richards régebben nagy kedvencem volt, most nem tudom, hogy mi van vele, Cabaye nem lenne előrelépés, semmi pluszt nem tudna adni, Michu-t meg nagyon gyorsan felejtsük el 30 millióért. De igazából elég rossz helyzetben vagyunk, mert mindenki tudja, hogy muszáj igazolnunk, ezért ki akarnak majd használni minket és csak 2-3 millióval drágábban tudunk majd játékost szerezni.

Egyébként túl egyszerű lett volna egy Ashley Williams, Fellaini/Bender, Higuain/Soldado hármast igazolnunk júliusban 65 millióért...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.20. 11:28:07

Nagyon helyesen tetted, kit érdekelnek a nők, a lényeg a PL. :twisted:
Taibi írta:Ha Bale távozik akkor mindenképpen kell igazolnia egy játékmestert a Spursnek, mert az érkezők ellenére is úgy gondolom, hogy a walesi kiesésével gyengülni fog összességében a Tottenham.
Ez így igaz, ha Bale megy, az mindenképpen hatalmas csapás lesz, amelyen talán enyhíthet egy olyan irányító középpályás érkezése, aki különösen intelligens, jól lát a pályán, össze tudja fogni a csapatot, egy igazi fazonszabász kellene. (Eriksen!?)
Taibi írta:Willian
Ő is remek játékos, örülnék neki, ha jönne, bár így már tényleg kicsit sok lenne az emberünk a támadó középpályára. :D Bale, Lennon, Willian, Chadli, Sigurdsson, Holtby... 8)

Parker távozott, a Fulhamben folytatja. Sajnálom, mert nagyon kedveltem, sokat tudott adni a Spursnek, igaz, rajta is meglátszik, hogy már nem 25 éves, illetve Paulinho és Capoue érkezésével tényleg nem lett volna meg a helye a csapatban. Sok sikert neki a továbbiakban!

A City kezdésként 4-0-ra legyalulta a Newcastle-t, nagyszerűen játszott a Pellegrini-csapat, az látszott Silváékon, hogy tényleg élvezik a futballt, erre Mancini alatt szinte egyszer sem volt példa. A Touré-Fernandinho tengely kitűnően működött, a Navas-Agüero-Silva hármas elöl az őrületbe kergette a védőket, főleg Jesús remekelt, igaz, Dzekónak annyira nem ment.
Komolyan számolni kell majd velük is.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.08.19. 10:24:43

Hétvégén rákötöttem magam a TV-re, hogy enyhítsem a futball-elvonási tüneteimet, és megnéztem az összes PL közvetítést (a barátnőm nagy örömére :twisted: ).

Liverpool - Stoke 1-0

A 'pool játékát már tavasszal is jó volt nézni, és úgy látszik idén is érdemes lesz meglesni őket néhányszor. Szórakoztató játék, támadófoci, labdabirtoklás... Ha a helyzeteiket is berugdosnák a vörösök, akkor komoly vetélytársat kaphatna az Arsenal-Spurs páros a 4. helyért zajló versenyben.
Sturridge és Coutinho megvétele telitalálat volt az előző szezonban, és Kolo Touré is jó vételnek tűnik. Aspas az első meccsén nem hagyott mély nyomot bennem, még asszimilálódnia kell. A Liverpoolnak még egy jobbszélsőre lenne szüksége, mert ez a Henderson nem megoldás szerintem.

Arsenal - Aston Villa 1-3

Az Arsenal megverte saját magát. Hátul buta hibák, elől kihagyott ziccerek. Az első büntetőnél Szczesny örülhetett hogy nem kapott pirosat, a második tizenegyes viszont jogtalannak tűnt. Ennek ellenére is nyerhettek volna az ágyusok, Rosicky egyedül kihagyott annyi gólhelyzetet ami önmagában is elég lett volna a 3 pont megszerzéséhez.
Ha nem fog igazolni Wenger senkit a hátralévő két hétben, akkor meleg lehet a pite, mert a közvetlen riválisok játékosállománya erősödött a nyáron.

Swansea - Man. Utd. 1-4

Jól kezdett a hazai csapat, de a magas labdabirtoklása csak meddő mezőnyfölényhez volt elég, a United védelme jól állta a nyomást.
Shelvey jól illeszkedik az új csapatába, és bár nem volt most kezdő, de Bony is nagy húzás lehet a walesi csapatnak.
A ManU nem játszott túl fényesen, szezoneleji formának is mondhatnánk, ettől függetlenül simán nyertek a klasszisaiknak köszönhetően egy nem éppen könnyű ellenfél otthonában. Van Persie a liga legjobb csatára, helyzet nélkül rúgott két pazar gólt, és a másik két találat is szépségdíjas volt.
Az edzőváltás és a Ronney-saga ellenére is a bajnoki címért lesz versenyben a MU szerintem.

Crystal Palace - Tottenham 0-1

Nem játszott jól a Spurs szerintem, de a gyenge CP ellen ez is elég volt a minimális győzelemhez. Sok új játékos kapott szerepet a Spursnél, talán ez is rányomta a bélyeget a teljesítményre. Soldado jól mozgott, jól lépett be a játékba, de én továbbra se vagyok biztos abban, hogy nagy előrelépés volna ő az Adebayor-Defoe pároshoz képest. Chadliben van potenciál, képes megverni a védőjét 1:1-ben, amiből létszámfölény alakítható ki, de azért nem egy Gareth Bale. Paulinho elvégezte a piszkosmunkát megfelelően a középpályán. Aki nekem leginkább tetszett az újak közül az a csereként beálló Capoue. Azon se lepődnék meg ha idővel ő lenne a kezdő és Paulinho a padon találná magát.
Ha Bale távozik akkor mindenképpen kell igazolnia egy játékmestert a Spursnek, mert az érkezők ellenére is úgy gondolom, hogy a walesi kiesésével gyengülni fog összességében a Tottenham. Bár mélyebb lett a keret, több lehetősége lesz Villas-Boasnak a rotálásra, amivel talán kiküszöbölhető a szezonvégi mélyrepülés.

Chelsea - Hull 2-0

Nagyon sima hazai győzelem, a talán a Chelsea van a legjobb formában a top csapatok közül jelenleg, az első félórában nagyon lefocizta a Hullt Mourinho gárdája. A hátralévő 60 percben pedig az eredmény megtartásához szükséges minimumot hozta a csapat. Az újak közül De Bruyne találta magát a kezdőben, amíg pörgött a Chelsea, ő is jól játszott, gólpasszt is adott, később beleszürkült a mezőnybe. Jó játékos lehet, egy újabb belga tehetség. (Ezek a belgák nem tudom mit variáltak az utánpótlás nevelésükben, de az elmúlt 5-10 évben fossák ki a tehetségeket.) Lampard továbbra is tanár.

(A Man City ma játszik, sajnos azt a meccset nem fogom látni.)

A forduló legjobb csapata a Chelsea, legjobb játékosa Van Persie.

Egyéb:

- Kíváncsi vagyok hogy a széthulló dagesztáni drímtímből ki fogja kivenni a brazil Williant. A pletykák szerint a Liverpool és a Spurs pályázik rá, mindkét csapatnak nagy húzás volt. A Poolnál egy Coutinho-Willian támadó középpályás duó elég durva volna. A Spursnél is pont egy hasonló, váratlan megoldásokra képes játékosra volna szükség.

- A Southampton leigazolta Osvaldot 15M fontért. Azért az durva hogy egy angol "kis csapat" már 40 milliót költött a nyáron. Egy hasonló kaliberű spanyol csapat örülhet ha ki tudja fizetni a béreket a játékosainak.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.08.18. 18:31:40

Soldado nagy fogás lehet. Azért Adebayorhoz, de még Defoe-hoz képest is minőségi előrelépés. Nem játszott rosszul a Spurs, de a végén Lloris is kellett a bravúrhoz.
Sigurdsson játéka tetszett még, volt egy-két szép megmozdulása. Paulinhóra leszek még kíváncsi, én kb. a 60. perc környékén vettem észre, hogy a pályán van, jó meccse volt. 8)

Ja, amúgy pofás a Spurs új meze.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.18. 18:01:19

Kiszenvedett, egy-nullás győzelem lett a vége a Selhurst Parkban. 8)
Látszott a csapaton, hogy
- az idény eleje
- az új igazolások
- a Bale körüli mizéria
miatt még nem teljes az összhang, de voltak biztató jelek bőven.

A védelem nagyon rendben volt, Vertonghennel az élen, Walker rengeteget segített támadásban, Dawson megmutatta, hogy még mindig lehet benne bízni, és a kis Danny Rose is tetszett, szerintem simán lehetne kezdő balbekk BAE helyett.

Paulinhón ugyan látszott néha, hogy az új közeget még kell szoknia, de ahhoz képest, hogy ez volt az első tétmeccse Spurs-mezben, egész jól tolta. Chadli dettó, talán végre lesz egy emberünk, aki igazi lendületet tud adni a bal szélnek, olyat, amilyet utoljára Bale-től láthattunk.

Dembélé szokásos, lőtt egy kapufát, aztán a helyére bejött Capoue, akinek szintén nem ment rosszul, volt egy remek megiramodása is, ami után sikerült kiharcolnia egy szögletet.

Siggy alapvetően tetszett, jól mozgatta a csapatot többnyire, csak az a fránya befejezés... :D Lennon viszont az agyatlan formáját hozta, ezt nem szeretjük itt, Áron, de tudsz te ennél többet is.

Soldado is remek teljesítményt nyújtott, ő rúgta ugyebár a győztes gólt tiziből (!), de ezen kívül is jól mozgott, passzolt, nem önzőzött, jó lesz ez. 8)
Tottenham's goal against Crystal Palace was their first in the league from the penalty spot since 6th May 2012.

Alakul a dolog, ha Bale marad, szerintem odaérhetünk a negyedik helyre.

És egy kis móka: az új igazolások szokásos beavató éneklése. :D
Capoue és Paulinho: http://instagram.com/p/dICpeDE3HN/#
Soldado: http://instagram.com/p/dIDYapk3Jk/#
:mrgreen:
shutterisland írta:paulinho és soldado is kezd a spursben (rájuk kíváncsi leszek), viszont bale még a padon sincs.
sérült, vagy jelzés, hogy megy a madridba aug 31.-ig ?
Sérült.
Ettől függetlenül simán lehet, hogy megy Madridba.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.18. 14:10:28

paulinho és soldado is kezd a spursben (rájuk kíváncsi leszek), viszont bale még a padon sincs.
sérült, vagy jelzés, hogy megy a madridba aug 31.-ig ?
Válasz küldése