Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.10.10. 21:37:20

bence-barca írta:Januzaj, te jó ég :lol:

Amúgy meg:
Hart - Zabaleta-Ferdinand-Kompany-Evra - Yaya-Carrick - Silva, Rooney,Agüero - RvP

Hart azért került be, mert idén bár rosszul kezdte az idényt, de régebb óra teljesít és elég magas szinten. Ferdinand meg nemtom most milyen formában van, de kedvenc védőim között ott van.

Majdnem sikerült ugyan azt összehoznunk :D
Abi & Tito
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.10. 20:57:46

Januzaj, te jó ég :lol:

Amúgy meg:
Hart - Zabaleta-Ferdinand-Kompany-Evra - Yaya-Carrick - Silva, Rooney,Agüero - RvP

Hart azért került be, mert idén bár rosszul kezdte az idényt, de régebb óra teljesít és elég magas szinten. Ferdinand meg nemtom most milyen formában van, de kedvenc védőim között ott van.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.10.10. 20:47:18

Mu,City:

Hart
Zabaleta-Vidic-Kompany-Evra
Yaya Toure-Carrick
Silva-Rooney-Agüero
RVP
6-5 a Citynek :)

Pad: De Gea,Richards,Negredo,Kagawa,Fellaini,Young,Nasri
itt jóval könnyebb dolgom volt mint az előző estben :)
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.10. 20:33:47

Jó kis csapatok, külön elismerésem azoknak, akik Sandrót is beletették valamilyen módon. :) :D

Aki mindegyikben szerepel: Lloris, Vertonghen, Dembélé, Özil, Cazorla. :P

Második rész: közös United-City álomcsapat.
De Gea - Zabaleta, Vidic, Kompany, Evra - Yaya Touré, Carrick - Januzaj, Agüero, Silva - van Persie.

(Talán Januzaj kicsit erős, de egyszerűen nem találtam jobbat, Navast nem akartam, a unitedos szélsők meg nem a legjobbak. Azt mondjuk megcsinálhattam volna, hogy Agüero ki a jobb szélre, Rooney RvP mögé, Silva meg marad a baloson, de az úgy már túl sok csatár lett volna. :D )
bence-barca, Dr.Dre és Initom írta:Verthongen
[szőrszálhasogatás]Vertonghen[/szőrszálhasogatás] :mrgreen:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.10.10. 19:10:12

Az utóbbi fél év alapján mondjuk ez :) :
Lloris
Sagna-Merte-Verthongen-Rose
Dembelé-Wilshere
Eriksen - Özil - Cazorla
Giroud


Akit szívesen betettem volna: (pad)Szcezny Ramsey,Walcott,Soldado,Koscielny ééés Sandro
Abi & Tito
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.10. 16:19:25

Nem vagyok képben igazán, ki mt nyújt a csapatában csak az itteni beszámolókat olvasva meg úgy általában a sportoldalakról, szóval ne kövezzetek meg, ha esetleg vki olyat raknék be a csapatba, aki teljesen abszurd annak, aki nézi is a meccseket. :D

Lloris - Walker-Mertesacker-Verthongen - Walcott-Sandro-Wilshere- Dembelé - Özil-Cazorla - Podolski

Eriksennek egyáltalan nem ismerem a jtáékát, egy hónaja van ott, ezért nem kerül be nálam. Ramsey meg Giroud amiatt maradt ki, mert szeptemberi formára nem adunk tagságot. Emlékszem még azokra az időkre, amikor itt (is) ment a nagy Ramsey szidás... Giroud meg nálam sosem vt az a nagy mágus, gólok ide vagy oda.
Poldi meg azért ink csatár, mert Soldado sem fér oda vhogy, a '2 tizi góllal és más semmivel'.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.10.10. 00:39:51

Gareth Tello írta: Első rész: Spurs-Arsenal közös álomcsapat.
Lloris - Koscielny,Mertesacker,Verthongen - Wilshire,Ramsey - Dembelé - Özi,Cazorla,Eriksen - Soldado :D
Kép

Titi - The Legend!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.10. 00:15:44

Gareth Tello írta: Első rész: Spurs-Arsenal közös álomcsapat.
Lloris - Walker, Mertesacker, Koscielny, Vertonghen - Dembélé, Ramsey - Walcott, Özil, Cazorla - Soldado.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 22:39:21

Game, Bence, többiek, mit szólnátok egy kis játékhoz? :D
Első rész: Spurs-Arsenal közös álomcsapat.

Az enyém:
Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Rose - Paulinho, DIABY - Townsend, Eriksen, Holtby - Soldado. :mrgreen:

Komolyra fordítva a szót: Lloris - Walker, Koscielny, Vertonghen - Dembélé, Ramsey - Özil, Eriksen, Cazorla - Soldado, Giroud. :)
bence-barca írta:Miért menne tovább, hisz jövőre már BL-ben játszhat, nem? :mrgreen:
Kép

Amúgy van az a szabály, hogy az EL győztese indulhat következő évben a BL-ben, bár nem tudom, hogy idén már érvényben van-e ez. :) Nem mintha szükség lenne rá, de fő a biztonság. :mrgreen:
Game90 írta:Imádom a GT - Bence párbeszédeket... :mrgreen:
Én se.
:mrgreen:
Game90 írta:Idáig is döntetlen volt :D
Tényleg, bocs, már késő van. :lol:
Game90 írta:Amúgy Ramsey-nek van a legtöbb szerelése idén a PL-ben :P
Tavaly meg Sandrónak volt a legtöbb megelőző szerelése. 8) Egyébként megnézném Ramseyt és Dembélé egymás mellett, kíváncsi vagyok, mennyire értenék meg egymást. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.09. 22:29:14

bence-barca írta:
Gareth Tello írta: Amúgy sajnos simán benne van a pakliban, hogy egy-két jobb szezon után továbbáll egy erősebb csapatba. :?
Miért menne tovább, hisz jövőre már BL-ben játszhat, nem? :mrgreen:
Imádom a GT - Bence párbeszédeket... :mrgreen:
Gareth Tello írta: Ha nagyon szeretnéd, kiegyezhetünk egy döntetlenben is. :D (Bár mondom, Dembélét én jobbnak tartom.)
Idáig is döntetlen volt :D

Amúgy Ramsey-nek van a legtöbb szerelése idén a PL-ben :P
Gareth Tello írta:Sandro is, csak őt nagyon alulértékelik szerintem.
Ahogy Arteta-t is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 20:13:13

Gareth Tello írta: Amúgy sajnos simán benne van a pakliban, hogy egy-két jobb szezon után továbbáll egy erősebb csapatba. :?
Miért menne tovább, hisz jövőre már BL-ben játszhat, nem? :mrgreen:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 20:06:57

Game90 írta:= Ramsey.
Ha nagyon szeretnéd, kiegyezhetünk egy döntetlenben is. :D (Bár mondom, Dembélét én jobbnak tartom.)
Game90 írta:Arteta tavaly a PL egyik legjobb középpályása volt.
Sandro is, csak őt nagyon alulértékelik szerintem.
Game90 írta:Mondjuk Wilshere-rel idén vannak problémáim, valahogy nem az igazi, ha mindenki egészséges, akkor nálam csak csere.
Pont a napokban akartam ezt írni, csak valahogy elfelejtettem, jó is, hogy előhoztad. :) CIKK
Game90 írta:Az meg tökmindegy, hogy Eriksen milyen játékos lesz később, 2 év múlva úgyis elviszi őt a Real Madrid... :mrgreen: (Aztán legalább már két Real mezes játékos lehet az aláírásodban :lol: :mrgreen: )
Az kéne még... :mrgreen:
Amúgy sajnos simán benne van a pakliban, hogy egy-két jobb szezon után továbbáll egy erősebb csapatba. :?

Akkor legyen egy kis Januzaj:
Januzaj vs Sunderland
CIKK

Meglepő, hogy rögtön bedobták a hírt, hogy vinné a Barça... :D Nagyon tehetséges játékos, nem hiszem, hogy a United megválna tőle, és még csak 18, úgyhogy van ideje bőven tovább fejlődni.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.09. 19:18:00

Gareth Tello írta:elképesztő mennyiségűt dolgozik, kúszik-mászik, szerel, aztán mélységből irányít, szervezi a játékot, tényleg fantasztikus futballista.
= Ramsey.
Gareth Tello írta:Összességében szerintem Sandro egy paraszthajszállal hasznosabb játékot tud hozni, mint Arteta, ezért görbül felé a kacsacsőr, bár a döntetlen sem lenne nagyon ellenemre.
Arteta tavaly a PL egyik legjobb középpályása volt.
Gareth Tello írta:De Wilshere-t nagyon szimpatikus és jó játékosnak tartom, úgyhogy csak kicsit fáj a szívem, amikor felé fordítom a kacsacsőrt. :D
Mondjuk Wilshere-rel idén vannak problémáim, valahogy nem az igazi, ha mindenki egészséges, akkor nálam csak csere.
Gareth Tello írta:De ismétlem magam, azt elismerem, hogy Özil most jobb.
Na, erre voltam kíváncsi :)

Az meg tökmindegy, hogy Eriksen milyen játékos lesz később, 2 év múlva úgyis elviszi őt a Real Madrid... :mrgreen: (Aztán legalább már két Real mezes játékos lehet az aláírásodban :lol: :mrgreen: )
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.08. 18:37:30

A hónap menedzsere díjat Arsene Wenger, a hónap játékosa díjat Aaron Ramsey kapta meg. Csak úgy mondom 8)
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.08. 14:05:25

Game90 írta:Ráérek... :mrgreen:
Itt vagyok. :mrgreen:
1. Flamini < Paulinho
Számomra ez nem kérdés, Paulinho sokoldalúbb, technikásabb játékos, aki jóval többet tesz hozzá a támadásokhoz, mint a francia, szerintem már most jobbnak lehet nevezni, pedig jóval fiatalabb.

2. Ramsey = Dembélé
Itt nagyon sokat gondolkodtam, hogy mi is legyen a végeredmény, egyrészt azonnal nyomtam volna Dembélére, aki érkezése óta új dimenziók kapuit nyitotta meg a Spurs előtt a középpályán, elképesztő mennyiségűt dolgozik, kúszik-mászik, szerel, aztán mélységből irányít, szervezi a játékot, tényleg fantasztikus futballista. Talán az egyetlen dolog, amiben Ramsey felülmúlja, az a gólszerzés, de ez nem meglepő, lévén a walesi mostanában közelebb játszik az ellenfél kapujához, mint a belga szokott. Ez önmagában véve még nem lenne elég a győzelemhez, így JELENLEG én jobbnak tartom Dembélét, viszont figyelembe véve, hogy Ramsey brutál formában van mostanában, és négy évvel fiatalabb Dembélénél, szóval van még ideje tovább fejlődni bőven, jogosabbnak érzem az ikszet.

Megjegyzem, Ramsey hatalmas meglepetés számomra, a tavalyi szezon elején (és azelőtt) semmi olyat nem tett, ami alapján azt mondhattam volna róla, hogy középszerűnél jobb játékos, tavasz óta viszont megtáltosodott, ha így tudja tartani ezt a formáját és képes lesz még néminemű fejlődésre is, akkor alapember lesz az Arsenalban. (Először ideírtam, hogy az angol válogatottban, aztán rájöttem, hogy azt nehezen. :mrgreen: )

3. Arteta < Sandro
Nem könnyű összehasonlítani a két futballistát, mivel Arteta támadóbb szellemű Sandrónál, ha jól emlékszem, a katalán eredetileg inkább támadó vagy irányító középpályást játszott, mint vékápét, Sandro ellenben a védekezés nagymestere, egy áthatolhatatlan fal, a póklábaival végrehajtott tökéletes ütemű becsúszásai messze földön híresek, viszont kevésbé vállal szerepet a csapat irányításából, mint Arteta, bár vannak néha igen durva beindulásai, amik után legtöbbször jól is hozza helyzetbe a társait. De tény, hogy Arteta technikailag erősebb. Összességében szerintem Sandro egy paraszthajszállal hasznosabb játékot tud hozni, mint Arteta, ezért görbül felé a kacsacsőr, bár a döntetlen sem lenne nagyon ellenemre.

4. Wilshere > Capoue
Ez most egyértelműen Jackie Boy, de térjünk vissza a kérdésre a szezon végén, tudniillik Capoue sajnos megsérült a szezon elején, még most sem egészséges, úgyhogy nem láttam még annyit játszani, amennyit szerettem volna. Az mindenesetre lejött abból a 2-3 mérkőzésből is, hogy a védekező feladatokat rendkívül hatékonyan és magabiztosan tudja ellátni, arra jól emlékszem, hogy bemutatkozó meccsén neki volt a legtöbb jó szerelése és interceptionje a csapaton belül, ami azért nem kis dolog. Támadásban szerintem kevesebbet tud, mint Wilshere, de ismétlem, talán még korai ítéletet mondani ez ügyben.
De Wilshere-t nagyon szimpatikus és jó játékosnak tartom, úgyhogy csak kicsit fáj a szívem, amikor felé fordítom a kacsacsőrt. :D

5. Walcott > Lennon
Sajnos itt is egyértelmű, hogy jobb az ágyús, Walcott a játék szinte minden szegmensében hatékonyabb és magasabb színvonalú játékra képes, mint Aaron, akinek a védőmunkája talán jobb, viszont cserébe nem olyan gyors (jó, azért nem panaszkodhatunk a sebessége miatt :D ), és még mindig forrófejű néha olyan értelemben, hogy sokszor nem a megfelelő döntést hozza meg a támadások során, érzésem szerint Walcott ebben sokat fejlődött az utóbbi időszakban, arról nem is beszélve, hogy ő középcsatárként is megállja a helyét (bár nem egy Soldado) Lennon barátunkkal ellentétben.

6. Özil = Eriksen
Ezzel agyérgörcsöt okoztam pár embernek, az biztos. :D Özil szerintem jobb támadó középpályás, mint Eriksen, olyan értelemben, hogy több gólpasszt ad, talán több gólt is rúg, szóval több találatban vállal részt közvetlenül, Eriksen viszont jobb irányító, jobban meg tudja határozni a csapata játékát, sokkal inkább kézben tudja tartani és kontrollálni tudja az együttest. Persze ő sincs sokkal elmaradva a töröknémettől asszisztok terén, de neki szerintem az a fő erőssége, amit leírtam.
Jelenleg Özil jobb játékos ugyan, sok tekintetben felülmúlja Christiant, de én Eriksenben többet látok, érezhető a dán szinte minden labdaérintésén, megmozdulásán, hogy elképesztő érzéke van a futballhoz, hatalmas tehetség, már most talán a legjobbak közé tartozik a posztján, és még csak 21, szóval van még ideje bőven fejlődni, míg Özil már 25 (illetve még csak 24, de pár nap múlva lesz a születésnapja). Figyelembe véve Eriksen tehetségét és eddigi fejlődését, én nagyon simán el tudom képzelni, hogy 25 éves korára jobb, kiforrottabb, csapata számára is fontosabb játékos lesz, mint Özil most, ezért is írtam végül egyenlőségjelet a két futballista neve közé.
De ismétlem magam, azt elismerem, hogy Özil most jobb.
(Zárójeles megjegyzés: szerintem ők tipikusan olyanok, hogy majdhogynem tökéletesen ki tudnák egészíteni egymást a Barçában egymás mellett, Eriksen-Busquets-Özil, a dán kicsit hátrébb, Özil pedig közelebb az ellenfél kapujához, amolyan Iniesta-poszton.)

7. Cazorla > Lamela
Őszintén szólva még nem láttam annyit játszani Lamelát, hogy konkrétan meg tudjam állapítani, hogy milyen szinten áll jelenleg Cazorlához képest, az első benyomásom róla az, hogy technikailag kiemelkedően jó, ösztönös tehetség, akinek viszont még sokat kell tanulnia, fejlődnie, tudatosabb játékstílust kell kialakítania. Cazorla nem meglepő módon már jóval kiforrottabb, sokoldalúbb, letisztultabb játékot tud hozni, mint Erik, de mondom, olyan szempontból talán nem volt a legigazságosabb összesorsolni ezt a két futballistát, Game, hogy az egyik a pályája csúcsán (túl?) lévő klasszis, a másik meg „csak” egy ígéretes tehetség.
Most egyértelműen Santi tehát, de ki tudja, mit hoz a jövő. Mindenesetre én örülni fogok már annak is, ha egy Cazorla-szintű playa lesz Lamelából.

8. Ox < Holtby
Ez nem volt könnyű döntés, mert Oxlade-et is egész jó játékosnak tartom, gyors, technikás, szemfüles kis támadó, Holtby-t viszont sokoldalúbbnak tartom, Ox kreativitása, passzolóképessége pedig szerintem közel sem olyan, mint Lewisé, igaz, ez adódik abból, hogy ő elsősorban szélső, ha jól tudom, Holtby pedig a csatár mögött érzi magát a legjobban, ez látszott is a Villa elleni Ligakupa-meccsen, amikor három gólpasszt adott.
Szóval csakalewisholtby. 8)

9. Rosicky < Sigurdsson
Rosicky szerintem már nem a régi, fénykorában jobb volt, mint a mostani Siggy, jelenleg viszont én erősebbnek érzem az izlandit, jobban képes szervezni a támadásokat, gólok és gólpasszok terén is felülmúlja a cseh fiút, aki viszont védekezésben képes többet hozzátenni csapata játékához (mostanában játszik is néha vékápét, nem?).

10. Podolski > Chadli
Egyértelműen Prinz Poldi, bár itt is kicsit igazságtalannak érzem, hogy Chadli pont őt kapta. :D (Nem mintha olyan sok más jelölt lett volna.)
Jóval gólerősebb, jobban lát a pályán a német, nem hiába 111-szeres német válogatott (mondjuk máig nem értem, hogy tudott összeszedni ennyit :D). Chadli talán valamivel gyorsabb, illetve fizikálisan erősebb, de összességében simán nyer Podolski.

11. Gnabry < Townsend
Gnabryból ugyan nem láttam még sokat, de nem tűnik egy falábú játékosnak, van benne tehetség, mindazonáltal Townsend most nagyon simán veri, pláne a jelenlegi formáját tekintve, gyakorlatilag rommá alázza az összes szembejövő balbekket. :D Gnabry ugyan több gólt szerez, de még nincs olyan szinten, mint Andros, de mondom, van benne potenciál, elképzelhető, hogy 22 éves korára eléri vagy akár meg is haladja Townsend mostani szintjét.
Game90 írta:És ha Anelka nem ilyen szerencsétlen, akkor simán kikaptunk volna.
Egyszer néztem át a meccsetekre, Anelka éppen kihagyott egy ziccert, na mondom, ennyi elég is volt. :lol:
Game90 írta:És a válogatott szünet után ilyen menetrendünk van: Norwich, Dortmund, Palace, Chelsea (Ligakupa), Liverpool, Dortmund, ManUnited, Southampton, Marseille...
Az elég komoly lesz, bár ha visszatér Cazorla és Walcott, akkor azért jobb helyzetben lesztek.
A Norwich és a Palace abszolút verhető, a Pool és a Soton nagyon kemény dió, a United-meccsen meg tényleg bármi lehet.

Más: Townsend is bekerült az angol válogatott keretébe! :)
Goalkeepers: Joe Hart (Manchester City), Fraser Forster (Celtic), John Ruddy (Norwich City).

Defenders: Leighton Baines (Everton), Phil Jones (Manchester United), Gary Cahill (Chelsea), Phil Jagielka (Everton), Chris Smalling (Manchester United), Ashley Cole (Chelsea), Kyle Walker (Tottenham).

Midfielders: Steven Gerrard (Liverpool, capt), Frank Lampard (Chelsea), Tom Cleverley (Manchester United), Ross Barkley (Everton), Jack Wilshere (Arsenal), Michael Carrick (Manchester United), Theo Walcott (Arsenal), James Milner (Manchester City), Andros Townsend (Tottenham).

Strikers: Danny Welbeck (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Jermaine Defoe (Tottenham), Rickie Lambert (Southampton), Wayne Rooney (Manchester United).


Cole amúgy megsérült, helyére Gibbset hívta be Hodgson.

A Sunderland új edzője meg Gus Poyet lett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.10.08. 18:43:52-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.08. 02:24:44

Gareth Tello írta: Ja és Game, bocs, de ezek után azt hiszem, nem ma fogom megírni az Özil vs Eriksent meg a többit... :lol: :evil:
Ráérek... :mrgreen:

Amúgy mi is csak x-eltünk a West Brom ellen. Ilyen rosszul még nem játszottunk idén, kb. azt hitték a srácok, hogy elég, ha kimennek a pályára és már meg is van a W. És ha Anelka nem ilyen szerencsétlen, akkor simán kikaptunk volna.

Mindenesetre még mindig vezetjük a bajnokságot, de örülnék, ha a sérültek minél hamarabb felépülnének, mert 1. jó lenne rotálni, Ramsey-éknek kéne egy kis pihenő, 2. széljátékunk gyakorlatilag nincs (Cazorla, Walcott, Podolski, Ox sérült).

És a válogatott szünet után ilyen menetrendünk van: Norwich, Dortmund, Palace, Chelsea (Ligakupa), Liverpool, Dortmund, ManUnited, Southampton, Marseille...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.06. 18:49:54

Dr.Dre írta:Tottenham - West ham 0-3 :lol:
GT, további szép vasárnap estét kívánok néked :mrgreen:
Kellően szép lesz, ne félj, úgy leiszom magam a meccs örömére, hogy Arsenal-drukkernek fogom képzelni magam. :lol:

:(

szerk.: Na, botlott a Senal is, nem mintha ez olyan sokat számítana. Ja és Game, bocs, de ezek után azt hiszem, nem ma fogom megírni az Özil vs Eriksent meg a többit... :lol: :evil:
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.10.06. 18:45:10

Tottenham - West ham 0-3 :lol:
GT, további szép vasárnap estét kívánok néked :mrgreen:
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.06. 16:35:44

5-től Spurs-West Ham!

Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton - Dembélé, Paulinho - Townsend, Eriksen, Sigurdsson - Defoe.
Pad: Friedel, Chiriches, Chadli, Holtby, Lamela, Sandro, Soldado.

A riválisok győztek (kivéve az Evertont, és remélem, majd az Arsenalt), úgyhogy kötelező a három pont!

COYS!

szerk.: ..............
szerk. 2.: ..................................
Game90 írta:Még mindig kíváncsian várjuk, hogy hogyan lett Özil = Eriksen-nel... :mrgreen:
Tényleg, erről teljesen megfeledkeztem... :? Most Spurs-meccs, aztán megpróbálok összedobni valamit. :mrgreen:
Game90 írta:Lukaku megszerezte a vezetést az Everton-nak, de végül a ManCity simán nyert. Ez a gyerek jövőre alázni fog a Chelsea-ben.
Dehogy fog, Mourinhónak nem fog kelleni, úgyhogy jön majd hozzánk 30 millióért. [-o< :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.10.06. 18:46:14-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.05. 15:46:01

Gareth Tello írta:Az indoklásokat elkezdtem írogatni, csak
1. Rossz szokásomhoz híven megint nem tudom rövidre fogni. :D
2. Időm véges.
Úgyhogy majd később jövök vele, de szerintem még ma, majd beleszerkesztem ebbe a hsz-be vagy írok egy újat.
Még mindig kíváncsian várjuk, hogy hogyan lett Özil = Eriksen-nel... :mrgreen:

Lukaku megszerezte a vezetést az Everton-nak, de végül a ManCity simán nyert. Ez a gyerek jövőre alázni fog a Chelsea-ben.

Kép


Szerk.: Suárez és Sturridge kisebb formában van.

Szerk2.: Mondjuk Remy is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.02. 18:33:36

Az indoklásokat elkezdtem írogatni, csak
1. Rossz szokásomhoz híven megint nem tudom rövidre fogni. :D
2. Időm véges.
Úgyhogy majd később jövök vele, de szerintem még ma, majd beleszerkesztem ebbe a hsz-be vagy írok egy újat.
Game90 írta:Arsenal's last 22 matches: WWWWWDWDWWWLWWWWWWWWWW.
Az elég jó, kíváncsi leszek, mikor jön végre egy hullámvölgy. :D
Game90 írta:Sturridge nekem nagy kedvencem, sajnáltam, hogy nem hoztuk el anno a Chelsea-től.
Én nem sajnálom, úgy csak még erősebbek lennétek most. :D
Amúgy idén 8 meccsen 7 gólnál, összesen 24 meccsen 18 gólnál jár a Liverpoolban. =D>

Who should partner Aaron Ramsey?

Touré egy állat: Yaya Toure has scored four goals from just five shots on target in this season's Premier League.

Arsenal bought Anelka, Overmars, Petit, Henry, Vieira, Fàbregas, RVP, Toure, Adebayor and Nasri for £42m. Then sold them for £206m. :oops:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.02. 17:00:04

Arsenal's last 22 matches: WWWWWDWDWWWLWWWWWWWWWW.
Gareth Tello írta:Mondjuk a dolog még viccesebb, ha figyelembe vesszük, hogy Sturridge-t is eladták, aki eddig parádésan teljesít idén a Poolban.
Sturridge nekem nagy kedvencem, sajnáltam, hogy nem hoztuk el anno a Chelsea-től.
Gareth Tello írta:A te verziód is jöhet, ha gondolod, kíváncsi lennék, te hogyan látod a dolgokat. :P
Flamini < Paulinho (pár hónap múlva simán lehet =)
Ramsey = Dembélé (bár szívem szerint > lenne, akkora formában van március óta Aaron)
Arteta = Sandro
Wilshere > Capoue
Walcott > Lennon
Özil > Eriksen
Cazorla > Lamela
Ox = Holtby
Rosicky < Sigurdsson
Podolski > Chadli
Gnabry < Townsend
Gareth Tello írta: Özil = Eriksen
Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.01. 19:47:05

Sanama írta:Kicist én is elfogultságot érzek felfedezni :D
Mondom, indoklás holnap várható, akkor ezt is megmagyarázom. :D

De tényleg elfogult vagyok, valójában Özil < Eriksen. 8) :mrgreen:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.01. 19:40:15

Dr.Dre írta:
Gareth Tello írta: Özil = Eriksen
Ezzel azért én nem értek egyet... :D
Kicist én is elfogultságot érzek felfedezni :D
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.10.01. 19:30:02

Gareth Tello írta: Özil = Eriksen
Ezzel azért én nem értek egyet... :D
Kép

Titi - The Legend!
Válasz küldése