Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.23. 00:38:35

Balotellivel amúgy mi van? Nem igazán jelennek meg hírek róla. Benteke leigazolásával viszont mintha letettek volna arról, hogy ő még használható játékos lesz - ebben amúgy nincs semmi meglepő.
Jöhet Törökország, az MLS vagy valamelyik arab bajnokság.
Pedig, ha fele olyan feje lenne, mint amilyen a lába, már egy korrekt csatár lenne. :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.23. 00:12:37

MR. TROMORT777 írta:Hát... Én nem bizakodnék nagyon. Elsősorban a csávó Arsenal drukker, emiatt eléggé elfogult.
Illetve Jackson Martinez-t is látta már az Arsenalban, Bojant a Sociaded-ben, de zárta már ki 100%-ig azt is, hogy Sanchez Arsenalos lesz... Elvileg spanyol ligához közel áll, sokszor bejött amit mondott, de amikor meg tévedett akkor azok el is tűntek a twitteréről.

Mindenesetre nem zörög a haraszt. Wengerből kinézem, hogy leigazolná Benzema-t, vele símán bajnok esélyesek lehetnének. De kétlem, hogy a Real megválna tőle.
Köszi, szóval nem egy Sky/BBC :D

Mondjuk én se látok rá sok esélyt, max. akkor, ha CR-rel középcsatárként számol Benitez + leigazolnák például Reus-t, Benzema meg nem akarna padozni.


Benteke hivatalos, 32,5 millió font, heti 140k-t fog keresni. Sírsz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MR. TROMORT777

2015.07.22. 20:42:16

PCsabi írta:
Kike Marin** ‏@Kike_Marin_
@Arsenal Slowly, but surely. Wenger will try to sign to Benzema.

Mennyire megbízható ez a csávó?
Hát... Én nem bizakodnék nagyon. Elsősorban a csávó Arsenal drukker, emiatt eléggé elfogult.
Illetve Jackson Martinez-t is látta már az Arsenalban, Bojant a Sociaded-ben, de zárta már ki 100%-ig azt is, hogy Sanchez Arsenalos lesz... Elvileg spanyol ligához közel áll, sokszor bejött amit mondott, de amikor meg tévedett akkor azok el is tűntek a twitteréről.

Mindenesetre nem zörög a haraszt. Wengerből kinézem, hogy leigazolná Benzema-t, vele símán bajnok esélyesek lehetnének. De kétlem, hogy a Real megválna tőle.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.22. 20:01:20

BREAKING: Sky sources: @Arsenal and @OfficialASRoma in early negotiations over loan move of goalkeeper Wojciech Szczęsny. #SSNHQ

Kölcsönbe nyugodtan mehet, de remélem vásárlási opciója nem lesz a Roma-nak.


Kike Marin** ‏@Kike_Marin_
@Arsenal Slowly, but surely. Wenger will try to sign to Benzema.

Mennyire megbízható ez a csávó?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.21. 21:26:11

Jó volt olvasni, én régóta nem követem már tüzetesen az angol ligát, de ha ködös Albion, akkor nálam is Liverpool. Sterlinget nagyon csíptem, ennyi pénzért viszont el kellett engedni. Meghozta a kedvemet ez a kis elemzés, ha nem is mint vérbeli szurkoló, de mint szimpatizáns megpróbálom követni a dolgokat és kíváncsian várom mit alkotnak.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.21. 19:09:14

MR. TROMORT777 írta:City és a MU-ra tippelnék. A Cityn nem látok semmiféle fejlődést, tavaly is csak szenvedtek. Szerintem idén fog bebukni Pellegrini. A MU-nál pedig megint elköltöttek egy csomó pénzt, de megint neveket igazoltak és nem embereket a hiányposztjaikra. Louis van Gaal személye manapság garantált a bukáshoz, legalábbis szerintem.
Jelen pillanatban szerintem mindkét manchesteri csapat jobb a Liverpool-nál, nálam csodaszámba menne, ha a legjobb 4-ben végeznének.
Alcantara írta:A Pool legnagyobb gondja, hogy nincs igazán tőkeerős tulajdonos a háttérben, nem tud versenyezni a MU, City, Arsenal, Chelsea négyessel anyagiakban.
Rendben, hogy eladták Suárez-t és Sterling-et csilliárdokért, de az elmúlt 5 évben 408 millió eurót költöttek, szóval azért van ott pénz :D (Például az Arsenal 100 millióval kevesebbért igazolt játékosokat.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.21. 12:07:12

Sterling beköszönt. Második labdaérintéséből gól az AS Romanak.
Digisport 1 közvetíti.

szerk.: Közben Pjanic bombagól.
MR. TROMORT777

2015.07.21. 11:10:12

Köszönöm a válaszokat, én túlságosan is pozitív lettem, talán a melegtől, de ezt nézzétek el nekem. :D

Kit szoríthatna ki?

City és a MU-ra tippelnék. A Cityn nem látok semmiféle fejlődést, tavaly is csak szenvedtek. Szerintem idén fog bebukni Pellegrini. A MU-nál pedig megint elköltöttek egy csomó pénzt, de megint neveket igazoltak és nem embereket a hiányposztjaikra. Louis van Gaal személye manapság garantált a bukáshoz, legalábbis szerintem.

Jordon Ibe, 19 éves még pár éve igazolták. Előző szezonokban kölcsönben játszott, legutóbb a Derby County-ban ahol jó teljesített ezért Januárban visszahívták. Rögtön első meccsén az Everton ellen a meccs embere lett egy Everton elleni 0-0-án(lőtt egy szóló után egy bődületes kapufát). Jó fizikumú, gyors jobb szélső aki remekül cselez, de a játéka még nagyon kapkodó. Még nagyon szoknia kell a kispályás játékot. De ígéretes az biztos.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.07.21. 06:35:39

Nagyon szép dolgokat írtál a Poolról, sajnos kicsit túl szépen látod őket szerintem.
A 4 közé esély nincsen bekerülni ezzel a kerettel.
A Pool legnagyobb gondja, hogy nincs igazán tőkeerős tulajdonos a háttérben, nem tud versenyezni a MU, City, Arsenal, Chelsea négyessel anyagiakban.
Én Rodgersben sem látom azt a fajta edzői kvalitást, ami pluszt hozna. Volt egy jó éve a Poolnak, amikor szinte minden összejött, a nagy csapatok vagy átalakítási problémával küszködtek vagy éppen a nemzetközi és otthoni kupameccsek miatt a többfrontos küzdelem felőrölte őket.
Abban az évben a Pool simán kihullott a hazai kupákból, nemzetközibe nem kellett sokat vitézkedniük, volt egy bombaformában levő hármasuk, a Sturridge-Suarez-Sterling trió.
Hátul Skrtel élete formájában nyomta. Én inkább tartom azt az évet kifutottnak, mint valós erőviszonynak. A tavalyi botrányos igazolásokat már sokszor kielemeztük itt, ez kifejezetten Rodgers sara volt, miután mindenkit az ő kérésére hoztak ide.

Az új játékosoknál Nathaniel Clyne jellemzésével egyet értek, ő valóban erősítést jelent. Örültem Sterling távozásának, a tavalyi évben valóban rá nyomtak mindent, viszont ő nem egy Suarez típusú játékos, képtelen vezér szerepet betölteni elől.
Annyi pénzt közel nem ér a gyerek, amit adtak érte. Szerintem a City simán befürdik vele.
Mignolet amellett, hogy néha elképesztő bravúrokat hoz, kapitális bakikra képes.
Az mindent elmond az átigazolás politikáról, hogy Bogdánt hozták mellé.
Magyarként örülök neki és szorítok is, de azért egy ilyen múltú csapatba kicsit nehezen tudom elképzelni őt. Viszont nem lehetetlen az ő játéka, én nem vagyok elájulva különösen Mignolet-tól. A kapusposzt szerintem eleve nincs megoldva.
A védelem talán jobb lesz Clyne érkezésével, remélem Skrtel visszanyeri a formáját mellette, mert tavaly csapnivalóan játszott, mondjuk mellette nem volt egy normális védő sem.
Henderson valóban nagyon nagy játékos, mellette Joe Allen az akinek iszonyú munkabírása van, nekem ő nagy kedvencem, akárcsak Coutinho. Viszont ezt a Milner gyereket én nem tartom sokra. Szerintem őt nem kellett volna hozni, de neked legyen igazad.
Gerrard távozása viszont időszerű volt már, ő bármekkora ikon, igazából rengeteg hiba volt már a játékában. Mai napig fájó, az a kapitális bakija, ami miatt elment rajta például a bajnoki cím.

Egy dolgot nem tudok, valószínű valahol nem követtem a dolgokat: ki a franc az az Ibe a csatársorban?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.07.21. 06:33:34

PCsabi írta:
MR. TROMORT777 írta:De szerintem könnyen meglehet egy top 4es helyezés, de akár egy dobogó is.
Melyik csapatot szorítanák ki a legjobb 4-ből?
Arsenal :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.21. 00:36:48

MR. TROMORT777 írta:De szerintem könnyen meglehet egy top 4es helyezés, de akár egy dobogó is.
Melyik csapatot szorítanák ki a legjobb 4-ből?

Amúgy nem gondoltam volna, hogy egy Liverpool-ról pozitív hangvételű hozzászólást fogok olvasni... :D

(Egyébként tényleg jó volt olvasni, jöhetne több ilyen hsz ebbe a topikba.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MR. TROMORT777

2015.07.20. 23:54:08

noname írta:Köszönöm a válaszokat. Látom Bentekét itt sokan elég jónak tartják, de sztem a gond ott lesz h a Liverpoolban nem elég ha valaki leköti a védőket és helyet teremt a többieknek. Olyan ember kéne oda, aki a támadósorból visszahúzódva is tud segíteni ha kell. Elvileg a Pool játékelve is sok passzra "Pass and run" épül, nemde?

A helyükben Spanyolországban néznék körül inkább csatár után. Nem hiszem h ilyen Vietto/Griezman szintű embereket ne tudnának leigazolni. Vagy ha már olyan csatárt akarnak, aki erős, akkor ott van Llorente, aki simán jobb lenne, mint szinte bárki náluk. :oops:
Pont ezért írtam, hogy Benteke nem csak az a tipikus erőcsatár. Jó fizikuma ellenére nagyon agilis, jól cselez és jó kis területen is. Már az Aston Villa-ban is látszott, hát még ilyen társakkal. Szerintem nála jobb és elérhető nem volt. Főleg nem a ligában. Ő pedig már egyértelműen bizonyított már. Llorente-nék sokkal összetettebb játékos szerintem.

Griezmann szerintem fizikumban gyenge lenne oda, meg alapból az angol bajnokságba. Viettot kevesebbszer láttam, róla nem tudok nyilatkozni. :)

Köszi palesz77!

Henderson szerintem idén tényleg robbanthat. Nagyszerű játékos, reméljük nem fogja égetni a karszalag így 25 évesen. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 22:32:00

MR. TROMORT777 írta:...
Jo kis hsz volt ez, ne kerj bocsanatot miatta..:) Es en is biztatok mindenkit, hogy kedvenc masodik szamu csapatarol irjon hasonlokat. Ha meg mar szoba kerult Henderson. Kis golpassz is golpassz..:D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.20. 22:06:09

Köszönöm a válaszokat. Látom Bentekét itt sokan elég jónak tartják, de sztem a gond ott lesz h a Liverpoolban nem elég ha valaki leköti a védőket és helyet teremt a többieknek. Olyan ember kéne oda, aki a támadósorból visszahúzódva is tud segíteni ha kell. Elvileg a Pool játékelve is sok passzra "Pass and run" épül, nemde?

A helyükben Spanyolországban néznék körül inkább csatár után. Nem hiszem h ilyen Vietto/Griezman szintű embereket ne tudnának leigazolni. Vagy ha már olyan csatárt akarnak, aki erős, akkor ott van Llorente, aki simán jobb lenne, mint szinte bárki náluk. :oops:
A Fifa egy szégyen
MR. TROMORT777

2015.07.20. 21:52:36

kanty írta:Azzal a résszel egyetértek, hogy hiába van pénz, van az a szint, amely nem megy a Liverpoolba. Mert egyszerűen kupákat akar nyerni és nem a 4-5-6 helyért küzdeni.
Amit leírsz viszont eléggé reménykedő, pozitív hangvételű. Ezek a nevek simán lehetnek ismét bukók, ahogy a tavalyi igazolások is voltak. Azonban, ha nagy részük be is jön, akkor sem látom, hogyan tudna ez a csapat mondjuk a dobogóért harcolni. A Chelsea, City, MU, Arsenal négyes keretszempontból mérföldekkel a Pool előtt jár, és most nincs a keretben egy Suarez, aki kb. egymaga - persze kis túlzással - az élbolyban tarthatná őket.
Számomra szomorú, mert egy nagy múltú klub már évtizedek óta képtelen odakerülni, ahol - a korábbiak alapján - a helye van.
Amúgy én Gerrard távozására sem legyintenék olyan simán. Az igaz, hogy a pályán már sokat lassult, többet hibázott, de az öltözőben mindig hihetetlen fontos volt a Kapitány. Valahogy most nem látok egy olyan játékost sem, aki az általa keletkezett űrt képes lenne betölteni. Persze ez nem csak a Liverpoolnál probléma - ikonokat azért elég nehéz pótolni.
Igen, én nagyon pozitív vagyok és persze lehetnek ezek is bukó igazolások, de most sokkal inkább azt látom, hogy hasznos igazolásoakat hajtottak végre és egy jó mag mellé remek kiegészítő embereket igazoltak akik húzhatják a csapatot.
Pont ez is volt a baj, hogy mindig egy embertől várták a megoldást és mindig csak Suarez, Gerrard vagy éppen egy ifi Sterlingtől vártak csodákat. Szerintem ennek a csapatnak jót tesz, hogy sokkal egységesebb lehet mint korábban. Tavaly is olyan szinten túl tolták Sterlinget, hogy minden labda neki ment akkor is amikor épp olyan formában volt, hogy átvenni se tudta. Jó játékos, de annyira nem volt az amit vártak tőle. Szerintem ez mindenképp előny, hogy most a támadó sort sokkal jobban megerősítették. (Origit még meg sem említettem, jó kiegészítő ember lehet ő is. )

Azt az űrt nem lehet pótolni, de talán egészségesebb, ha nem az van, hogy van egy istenünk akit követünk, még akkor is ha már nem igazán az mint régen. Nem véletlenül emeltem ki Hendersont, nem véletlenül lett kapitány és rá jelenleg a pályán mutatott teljesítméyne miatt is fel lehet nézni. De a védelemben meg ott van Skrtel például aki szintén vezér típusú.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.20. 21:37:00

Azzal a résszel egyetértek, hogy hiába van pénz, van az a szint, amely nem megy a Liverpoolba. Mert egyszerűen kupákat akar nyerni és nem a 4-5-6 helyért küzdeni.
Amit leírsz viszont eléggé reménykedő, pozitív hangvételű. Ezek a nevek simán lehetnek ismét bukók, ahogy a tavalyi igazolások is voltak. Azonban, ha nagy részük be is jön, akkor sem látom, hogyan tudna ez a csapat mondjuk a dobogóért harcolni. A Chelsea, City, MU, Arsenal négyes keretszempontból mérföldekkel a Pool előtt jár, és most nincs a keretben egy Suarez, aki kb. egymaga - persze kis túlzással - az élbolyban tarthatná őket.
Számomra szomorú, mert egy nagy múltú klub már évtizedek óta képtelen odakerülni, ahol - a korábbiak alapján - a helye van.
Amúgy én Gerrard távozására sem legyintenék olyan simán. Az igaz, hogy a pályán már sokat lassult, többet hibázott, de az öltözőben mindig hihetetlen fontos volt a Kapitány. Valahogy most nem látok egy olyan játékost sem, aki az általa keletkezett űrt képes lenne betölteni. Persze ez nem csak a Liverpoolnál probléma - ikonokat azért elég nehéz pótolni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
MR. TROMORT777

2015.07.20. 21:21:04

Szerintem Benteke kifejezetten jó vétel. Az árát tekintve lehet soknak tűnik de ahol egy Sterling annyi amennyi... Tudtommal 16 millió fontot adnak előre, a többi részletekben lesz kifizetve ami nem rossz. Visszatérve Bentekére. Nagyon fiatal még(24) és van benne potenciál bőven. Szerintem sokkal több mint egy szimpla erőcsatár. De már a védők gyilkolásával nagy területeket tud megnyitni a szélsőknek ami a Poolban elengedhetetlen.

Tavaly egy szerencsétlenkedő Aston Villa-ban hozott le 26 meccsen 13 gólt. Ami nem rossz, tekintve, hogy a szezon első felében sérült volt és nyílván idő kellett amíg felvette a ritmust. Aston Villa nélküle biztosan kiesett volna, de ez részletkérdés. Szerintem ha a sérülések elkerülik símán 20 gól körüli szezonja lehet, ami nem rossz.
Le van nézve a Pool, meg kétségtelenül rengeteg igazolással befürödtek, de az az igazság, hogy igazán klasszisra hiába van pénz, nem fog odamenni. Így abból kell főzni ami van.
Idén szerintem nagyon jól igazoltak. Közvélemény lenézi őket, de most azt látom, hogy igazi csapat épül.

Ha csak pár igazolást emelek ki.

Clyne szerintem elképesztően jó szélső hátvéd aki támadásban is kiválló. (Pont a mai felkészülési meccsen is mindkét gólnál Ő adta a gólpasszt.)

Milner: A Cityben nem volt igazán helye. Őt hagyni kell a középpályán melózni, szervezni. Ezt ő maga is elmondta, hogy a legfőbb baja ez volt, hogy a Cityben kiszorult szélsőnek ami nem feküdt neki. Illetve ha meg jól ment és a hónap játékosa volt akkor utána ugyan úgy padra került és nem tudta ezt megszokni. Most azért is ment a Poolba mert Brendan Rodgers azzal kezdte, hogy a középpályán számít rá. Mai felkészülési meccsen az tűnt fel, hogy Hendersonnal mennyire jól megértik egymást.

Ings egy Burnley-ben 11 gólt hozott össze, bár ő végig játszotta a szezont. De ő még csak 22 éves. Van benne potenciál.

Firminoról nem tudok nyilatkozni, de nagy reménységekkel igazolták, kíváncsi leszek.

+1 Joe Gomez eredetileg középhátvéd, de sűrűn játszikk bal hátvédet. Ma ott játszott és csak úgy pislogtam a srácon. Még csak 18 éves, de már olyan fizikuma van, hogy az elképesztő és mellette hihetetlenül technikás is. Nem vagyok az a fajta aki egy meccs alapján odaáig van valakiért, de nagyon bíztatóan játszott, lehet érdemes lesz rá odafigyelni.

Továbbá Sterling kiválásával Coutinho nagyobb szerepet kaphat. Néha az volt az érzésem, hogy kicsit kioltják egymást.
Gerrard távozása szerintem jót fog tenni, mégha rosszul hangzik is. De jót fog tenni, hogy most másoknak kell előre állniuk és vinni a csapatot. Henderson (az új kapitány) szerintem hihetetlenül jó és jót fog tenni, hogy mégnagyobb szerep hárul rá. Henderson az igazi angol középpályás, jól védekezik, kemény, de emellett pedig írtó jól tud szervezni, hatalmas nagy zsugákat tud adni, és rendkívül jól lő.

Hogy mindezek mit jelentenek a szezont tekintve, nehéz meg mondani. De szerintem könnyen meglehet egy top 4es helyezés, de akár egy dobogó is.

Nem vagyok Pool rajongó, csak amolyan szimpatizáns, ha vannak itt igazi Pool drukkerek akkor szívesen olvasnám ki mit gondol. Meg úgy eleve, szívesen olvasnék elemzéseket MINDEN más csapat drukkereitől vagy szimpatizánsaitól így a szezont illetően meg a keretek alakulását nézve. :!:

Bocsi, a regényért. :oops:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.20. 20:29:58

Szerintem Benteke korrekt játékos, de hogy 30+ millió fontért megvenni hatalmas baromság lenne, az tuti. Mondjuk ezekkel az igazolásokkal a Liverpool bebetonozza/bebetonozná magát az 5-6. helyre...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.20. 17:01:26

Egy olyan csapatban, amely bajnokságot akar nyerni Benteke nem igazán lehet kezdő, sőt még a top4 esetében is necces. Azt a bizonyos pluszt én sem látom benne, de a Pool szeret olyan csatárokért sokat fizetni, akiket később szotyiért elenged.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.20. 15:57:28

Nem sok meccset nézek a spanyol bajnokságon kívül.

Benteke milyen játékos?

Youtube alapján legfeljebb átlagos technikával rendelkező erőcsatár. Továbbá mégis mit akar vele a Pool? Andy Carroll nem volt elég nagy bukás, kell még egy nagyobb?
Nem tudom a Poolnál mit gondolnak. Előbb Balottellivel pótolják Suarezt :lol: , most meg vesznek egy viszonylag labdajáratós csapatba egy erőcsatárt. #-o
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.18. 14:59:53

noname írta:Mennyire kell komolyan venni azt h az Arsenal érdekli Benzema?

Amúgy szerintem hatalmas erősítés lenne nekik. Vele már tényleg képben lenne a bajnoki cím.
Szerintem sajnos kicsi az esély, hogy leigazoljuk őt. Pedig Benzema-t imádnám, ezerszer inkább ő jöjjön, mint Higuain vagy Cavani.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.17. 16:01:08

Mennyire kell komolyan venni azt h az Arsenal érdekli Benzema?

Amúgy szerintem hatalmas erősítés lenne nekik. Vele már tényleg képben lenne a bajnoki cím.
A Fifa egy szégyen
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.07.16. 21:17:48

danianevem írta:Vidal az Arsenalé!!!
Ez érdekes! Főleg ennek a tekintetében:
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2426475" target="_blank
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.16. 21:12:16

Vidal az Arsenalé!!!

szerk.: Poénnak szántam (tudom, rossz topik). A mellékelt képen Flamini látható, csak a frizurája lett vidalos egy lelkes szurkolónak köszönhetően.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.07.16. 21:29:13-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.04. 14:37:10

Közben hivatalos, hogy Falcao a Chelsea-ben folytatja. Szerintem van még a kolumbiaiban.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése