Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.06. 22:14:30

Na ja, közben rájöttem, hogy inkább úgy kellett volna írnom, hogy "az egyik"... :D


Tippek a PL-szezon végeredményére (top 6)?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.06. 19:56:05

P.U.Y.O.L. írta:
PCsabi írta:Abban megegyezhetünk, hogy Di Maria a legnagyobb flop a PL történelemben?
Ki volt az az egy szezonos copfos, colos csoda, akire elköltötte a Pool a Torres-zsetont? Annyira meghatározó volt, hogy még a neve sem ugrik be...(tudom, hogy előtte tolt valami 20 gólos szezont, de a kérdésről eszembe jutott...)
Andy Carroll
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.06. 19:53:07

PCsabi írta:Abban megegyezhetünk, hogy Di Maria a legnagyobb flop a PL történelemben?
Kép
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.08.06. 19:50:18

PCsabi írta:Abban megegyezhetünk, hogy Di Maria a legnagyobb flop a PL történelemben?
Ki volt az az egy szezonos copfos, colos csoda, akire elköltötte a Pool a Torres-zsetont? Annyira meghatározó volt, hogy még a neve sem ugrik be...(tudom, hogy előtte tolt valami 20 gólos szezont, de a kérdésről eszembe jutott...)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.06. 19:44:54

PCsabi írta:Abban megegyezhetünk, hogy Di Maria a legnagyobb flop a PL történelemben?
Falcao még aktívan pályázik erre az elismerésre.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.06. 19:31:38

Abban megegyezhetünk, hogy Di Maria a legnagyobb flop a PL történelemben?


Kezdődik...

Wilshere has hairline fracture to right ankle after heavy tackle in training Sat. Small bone crack, no surgery needed, roughy 6-8 weeks.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.03. 21:58:23

Újabb kupa! 8)

Amúgy ha nem sérülnek le, akkor én Ox-tól és Walcott-tól jó szezont várok. Mondjuk egy támadónak még mindig tudnék örülni, csak ne Higuain vagy Llorente legyen az.

Jose Mourinho: "Arsenal defended with a very low block, they defended with 10 men they put everybody in front of their line with very good organisation so... congratulations."
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.08.02. 22:17:55

roby122 írta:Nagyon remélem, hogy idén az Arsenal lesz a bajnok.
Mondjuk én is azt gondolom , hogy egy jó csatár elférne. Welbeck nem fogja megváltani a világot, Giroud meg jó, de nincs meg benne az a plusz, mint mondjuk egy Benzema-ba.(szerintem)
Megérdemelték a mai győzelmet!
+1

Elhozhatnák mondjuk Lacazettet a Lyonból, őt nagyon csipázom, és sztem bőven túlnőtte már a Lyon szintet, és az Arsenal jó kis csapat lenne neki szerintem. (új Henry? :mrgreen: )
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
MR. TROMORT777

2015.08.02. 21:07:15

palesz77 írta: Meg is lőtte az első gólját - még ha nem is hivatalos -, kis gól is gól passzol ide is.. :D
Nem volt pofám linkelni azok után, hogy mennyit ajnároztam... :D
Köszönöm, hogy megtetted helyettem.

Egyébként a Pool jól tolja, tegnap Helsinki ellen meccseltek idegenben, ma pedig már angliában.
Simply Brendan Rodgers things. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.02. 20:51:22

MR. TROMORT777 írta: Benteke
Meg is lőtte az első gólját - még ha nem is hivatalos -, kis gól is gól passzol ide is.. :D
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.08.02. 20:01:49

Nagyon remélem, hogy idén az Arsenal lesz a bajnok.
Mondjuk én is azt gondolom , hogy egy jó csatár elférne. Welbeck nem fogja megváltani a világot, Giroud meg jó, de nincs meg benne az a plusz, mint mondjuk egy Benzema-ba.(szerintem)
Megérdemelték a mai győzelmet!

A Chelsea játéka pedig sokat nem változott. Tavaly lehet bejött nekik, de idén nem hiszem, hogy ezzel címet védenek. Sok a kérdéses játékos. Cuadrado,Falcao,Oscar. Valamint ez a védelem sem volt ma valami ütős. De majd kiderül.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.02. 18:04:35

Meccs közben a kommentátor mesélt egy epizódot a Mourinho vs. Wenger ütközetekből, szakadtam a röhögéstől... Azt mondja, Mourinho gyakran odaszól Wengernek, egyszer például azt mondta, hogy Wenger egy öreg kukkoló, akinek semmi más dolga nincs, mint otthon teleszkóppal kukkolni az embereket... Majd Wenger azzal vágott vissza, hogy a hülye emberek ha sikert érnek el, még hülyébbek lesznek. :lol: Óriási.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.02. 18:01:02

Megtört Wenger rossz szériája Mourinho ellen. A portugál meccs előtt beszólt, persze, hogy kikapott a csapata. :lol:
Amúgy ez a Chamberlain komoly kis játékos lehet, ha a sérülések elkerülik. Az Arsenalnak pedig egy klasszis csatár kellene, (Benzema?) és szerintem ott lehetnének a tűz közelében.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.02. 17:57:36

Jó kis rangadó volt ez. Gratulálok az Arsenalnak, nagyon is megérdemelték a győzelmet a támadásban kis túlzással semmit sem mutató, védekezésben többször széteső Mourinho-csapat ellen. Azért összességében bőven lehetett látni, hogy még gyakorlatilag az előszezonban vagyunk, de voltak itt szép támadások, jó megoldások, stb. Mint írtam, Hazardra nagyon kíváncsi voltam, végül nagyon nem róla szólt a meccs, teljesen eltűnt a belga, ahogy szinte az egész Chelsea.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.02. 15:36:02

hank1ee írta:Sánchezzel mi a helyzet, nem edz még?
Asszem már edz, csak még nincs olyan állapotban, hogy játsszon, még a padon sincs.

Walcott-ra kíváncsi leszek, hogy mit tud majd alkotni középcsatárként.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.02. 15:29:00

PCsabi írta:Arsenal XI: Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Cazorla; Ramsey, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Walcott.

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Matic, Fabregas; Ramires, Willian, Hazard; Remy.
Sánchezzel mi a helyzet, nem edz még? Így, hogy nem játszik, két okom van nézni a meccset: Coquelin és Hazard. :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.02. 15:23:31

Arsenal XI: Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Cazorla; Ramsey, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Walcott.

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Matic, Fabregas; Ramires, Willian, Hazard; Remy.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.26. 17:44:46

Már az csoda, hogy átment az orvosin. Mindenesetre én szurkolok neki!

Abou Diaby has undergone a medical at West Bromwich Albion. Just needs to agree terms on a contract. (Source: BBC Sport)


Mourinho :mrgreen: Mindjárt megsajnálom őket.

"Miután Roman Abramovics megvásárolta a Chelsea-t, mi is rengeteg játékost szerződtettünk. Most ugyanez a helyzet a vetélytársainkkal. Mindegyik ellenlábasunknak az a célja, hogy megvegye a bajnoki címet" – panaszkodott Mourinho legutóbbi sajtótájékoztatóján.

"Erőseknek kell maradnunk és harcolnunk kell velük. Megpróbáljuk megvédeni az elsőségünket, annak ellenére, hogy nálunk nem történtek nagy beruházások" – tette hozzá a portugál szakember.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MR. TROMORT777

2015.07.23. 17:50:03

Akik nem annyira ismerik Benteke-t azoknak itt van egy remek írás egy Aston Villa fantól:

https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/co ... rrounding/ (angol)

Az írás alján pedig gifekben összeszedve néhány gólja, kategóriákra bontva. :wink:

(Benteke fényezését befejeztem :D )

Egyébként várom az elemzéseket a csapatokról. Ha lesz igény akkor majd még írok a Swansea-ról.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.23. 13:51:22

A PL idei mezei

Ahogy nézem az Arsenal idén még ráfeszülősebb lesz. Ami persze egy Welbecken jól néz ki, de egy Özilen azért annyira nem szép látvány. :D
A Chelseaé - az új főszponzorral - eléggé tetszetős lett. A MU-mez nem tudom, hogy mennyire végleges, de eléggé ocsmány lett szerintem - persze annyi pénzért mindent felvesznek. A legszebb azonban a Spurs meze szerintem. Az Under Armour elég jó cuccokat dob össze, a cipőik is bejönnek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
MR. TROMORT777

2015.07.23. 11:39:43

palesz77 írta:
roby122 írta:Arra majd ott lesz Benteke, Sturridge, Firmino, Lambert. Balotelli ?
Firmino nem csatár, a válogatottban is pocsékul játszott ott, a Pool se oda veszi - szerintem. De ott van Origi még ha jól tudom támadónak, szóval tényleg vannak elegen.
+ Ings, Lallana és Borini :D

Bár Lambert vagy a Wets Brom-ban vagy a Norwich-ban köthet ki. Borini a Fiorentinával van szóba hozva.
Szóval támadó poszton Balotelli nélkül is megvannak. Sok van még az átigazolási szezonból, kiderül mi lesz vele.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.23. 11:27:05

roby122 írta:Arra majd ott lesz Benteke, Sturridge, Firmino, Lambert. Balotelli ?
Firmino nem csatár, a válogatottban is pocsékul játszott ott, a Pool se oda veszi - szerintem. De ott van Origi még ha jól tudom támadónak, szóval tényleg vannak elegen.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.23. 11:03:16

Én se hiszem, hogy lejjebb, ment volna az értéke. 15 milliót így is simán megér, és annyit el is fognak kérni érte, ez a pénz még így is "semmi" érte.
De azt szerintem leszögezhetjük, hogy a Pool-nál nagy szerepe már biztos nem lesz. Legalábbis szerintem a bajnokságban nem hiszem.

Arra majd ott lesz Benteke, Sturridge, Firmino, Lambert. Balotelli ?

Majd a Napoli vagy a Fio kifizet érte 15 milliót.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.23. 10:03:47

Kockáztatni nagyon úgysem kockáztatnak. Nem hiszem, hogy a mostaninál alább süllyedne Balotelli értéke. Még adhatnak neki időt, ha nem tud élni a lehetőséggel - ez a valószínűbb - akkor aprópénzért még továbbadhatják.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
MR. TROMORT777

2015.07.23. 00:58:16

kanty írta:Balotellivel amúgy mi van? Nem igazán jelennek meg hírek róla. Benteke leigazolásával viszont mintha letettek volna arról, hogy ő még használható játékos lesz - ebben amúgy nincs semmi meglepő.
Jöhet Törökország, az MLS vagy valamelyik arab bajnokság.
Pedig, ha fele olyan feje lenne, mint amilyen a lába, már egy korrekt csatár lenne. :roll:
Elsősorban szerintem az, hogy eladhatatlan, vagy csak nyílván nagy bukóval eladható. Kérdés van-e olyan csapat aki megvenné. Elvileg a Fiorentina érdeklődik, de szerintem Balo-nak nem az az álma, hogy ott játszon. Ergo patt helyzet. Brendan Rodgers azt mondta, hogy a kezében van a sorsa, ha úgy edz és úgy készül, akkor Ő számítani fog rá.

Pár hete meghalt a nevelőapja, emiatt kimenőt kapott. Az edzésekhez így késve csatlakozott ezért a nemzetközi felkészülési útra nem vitték el. Jelenleg ez a tény állás. De csak emiatt nem vitték el. Szóval számítanak rá.
Válasz küldése