La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
17
74%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
26%
 
Szavazatok száma: 23
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.04. 22:37:53

Még kb 10 perc és ismét a kezünkben lehet a bajnokság sorsa! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.05.04. 22:30:50

Na az a helyzet, hogy most hogy kikapott az Atletico még akár bajnokok is lehetünk...
Bár látva a mostani Barcát inkább matematika, de nem lehetetlen...

Elszámoltam előbb ma a Reálnak veszítenie kell
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.05.04. 22:13:35

Matyi !!! Dávid !! Roli !!! Jinxeljétek már ki !!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.04. 22:08:16

LG írta:
csababarca írta:0-1 a félidő. Legalább egy X-et hozzon össze a Vale [-o<
de úgyis behúzzák valahogy, túl szép lenne...
Az x-el is kb. ugyanott lennénk mi is, és az Atletico is, mintha nyernének.
nagyjából, nekünk kb mindegy, de az Atleticonak akkor elég a Malaga legyőzése mellett nálunk egy X. könnyebb mint nyerni,azért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.04. 22:04:00

csababarca írta:0-1 a félidő. Legalább egy X-et hozzon össze a Vale [-o<
de úgyis behúzzák valahogy, túl szép lenne...
Az x-el is kb. ugyanott lennénk mi is, és az Atletico is, mintha nyernének.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.04. 21:49:42

0-1 a félidő. Legalább egy X-et hozzon össze a Vale [-o<
de úgyis behúzzák valahogy, túl szép lenne...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.05.04. 21:38:34

Ha ez a szerencsetlen Real kepes lenne triplazni, az egy rohadt nagy szegyene lenne a vilag tobbi csapatanak... Se izuk se buzuk ... De en remelem h ma Keita hozza nekunk :D Illaramendi meg óriási fogás volt szűk 40-ért :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.04. 21:37:09

GonzalezRaul írta:A Madridnak mindig tálcán kínálják...csak ti lehetettek jobbak másoknál.
Ámen! :twisted:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.04. 21:20:21

S.Agüero írta:GonzalezRaul, te minek vagy itt amúgy, most komolyan?
Sok értelme van kötözködnöd meg személyeskedned, na mindegy.
ilyenkor mindig bátrak :D

tuti h ma 1-0ra fognak nyerni valami 96. perces, 6 emberen megpattanó öngóllal :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.04. 21:11:44

GonzalezRaul, te minek vagy itt amúgy, most komolyan?
Sok értelme van kötözködnöd meg személyeskedned, na mindegy.

Csak, hogy ne legyen off, szép lenne, ha bukna Valladolidban a Real, mi meg végül behúznánk a bajnokságot. :mrgreen:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.04. 21:06:20

Martin12 írta: A real hol volt iden jobb a Barcanal, hol volt iden jobb az Atmanal, igy reagalva a hozzaszolasodra, igen, a ket csapat iden jobb volt a BAJNOKSAGBAN a madridnal!
Nem 4, hanem 38 mérkőzés alatt kell megszerezni a legtöbb pontot, igaz, hogy az AtMa és ellenünk alig szereztek, de a többi csapat ellenit is figyelembe kell venni.
Ráadásul még nincs lefutva a bajnokság, nagyon remélem, hogy az utolsó 2-t behúzza az Atletico, mondjuk mindkét meccset egy utolsó percben szerzett kamutizivel, úgy mondván elchéznének kettőt :)
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.04. 21:01:25

GonzalezRaul írta:hsz.
A real hol volt iden jobb a Barcanal, hol volt iden jobb az Atmanal, igy reagalva a hozzaszolasodra, igen, a ket csapat iden jobb volt a BAJNOKSAGBAN a madridnal! ( egymas elleni eredmenyben) es az ne legyen bajnok aki ket rivalisatol 4 meccsen 1 pontot szerzett.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.05.04. 20:56:05

ZBarca írta:No para, ma a Valencia megveri a Madridot, majd a Valladolid is megveri őket. Az Atma legyőzi a Malagát, mi pedig leverjük az Elchét és őket.
Így jobb egymás elleni eredménnyel mi leszünk a bajnokok! :D

És tudjátok, hogy ebben a szezonban mi a legviccesebb? :lol:
Az, hogy a Real olyan mázlista, hogy még a végén triplázni fog...! :shock:
Persze, mert mázliból lehet triplázni.
alparka23 írta:Hát Real drukkerként szerintem nagy a sansz hogy botlunk 1x a valladolid celta meccseken , idegenben nagyon nehéz mindkét csapat ellen játszani.
De ha netán az lenne hogy mindenki nyer addig, abban biztos vagyok hogy oriási media figyelem lessz az egész világon.
És ebben az esetben a Barcelona akit ti annyira szerettek hidjétek el nem fogják oda adni a meccset, őszintén nem is tudom hogy miért hisztek ebben, a Barca nem par 10ezer Madrid utáló szurkolobol áll, sokkal fontosabb nekük a Barca hit és szenvedély meg miden ami rola szol a tortenelem, mintsem hogy alibi meccset játszon hogy a real ne nyerjen. Abban nem is gondolok hogy nyerjetek 2-3 gollal de hidjétek el az FC BARCELONA nem lessz az aki odaadja a meccset csakhogy ne nyerjen a Real bajnokságot...abbol oriási botrány lenne és azon felül rengeteg veszitene a csapat. en el nem tudom kepzelni hogy akkora egyenisegek mint Xavi Iniesta Mesi Neymar csak setaljon vagy serultet jelentsen. Ezek a klasszis jatekosok nem tudnanak ugy jatszani, sot elhiszem azt hogy barmilyen rosszul jatszanak akkor is minimum x lessz, A ti klubotok is tobb ennel ez nem korzeti meccs gondolkozzatok egy kicsit.
De ne aggodjatok mert a Real biztos fog botlani addig, ugyhogy az Atletico megfogja nyerni es meg is erdemli majd kozuletek pedig rengetegen azonnal azt fogjatok irni hogy tudtuk es mi mindent meg is tettunk hogy a fair play szellemeben. Viszont ha valami isteni szerencse folytan megse botlanank akkor biztos vagyok benne hogy nem lepne ki egy jatekos sem ugy a palyara hogy tutira kikapjunk, az FC BARCELONA tobb annál, több mint mi vagyunk Barca Real szurkolok. es oszinten mondom ha forditva lenne ez en [auto_cenzúra] megutalnam es biztos jo ideig nem neznem a real meccseit ha a barca ellen ugy jatszananak hogy egy harmadik csapat nyerjen es ne ti. ez szamomra es sokak szamara elfogadhatatlan lenne
Madridista vagyok, de ez igen-igen gáz és értelmetlen hozzászólás. Ne haragudj, ha ezzel megbántalak.
Jester írta:Istenem...ezt a szerencsétlen bagázst...
Hát, szerintem örülnél, ha a szerencsétlen bagázs pozíciójába lenne a Barca.
csababarca írta:Gratulálok a Levantének,most aztán nagy janiknak hihetik magukat. Utálom az ilyen csapatokat, holttérben,kutyát se érdekli,hogy hol végeznek, erre emberkednek az AtMa ellen...

Egyébként a real nem fog már hibázni, így teljesen mindegy,hogy mi megverjük az AtMa-t,akkor sem leszünk bajnokok. És én ezért drukkolok az atleticonak,hogy legalább a bajnok ne a real legyen...
Nem "emberkednek", megpróbálnak boldogulni. Miért, mit kellene tenniük? Viszont az korán sem biztos, hogy a Real nem hullajt majd ponto(ka)t. Nekik 2 meccsel többet kell majd játszani, plusz egy Bl döntőt. Lehet ti lesztek a nevető harmadikak...vagy a síró harmadikak a végén...:D
Rivaldo11 írta:Hihetetlen, hogy minden de minden ezeknek kedvez... :lol: közük nincs itt semmihez-vagy nem kéne legyen, a közvetlen riválisok ellen sikerül 1 pontot összekaparni, komolyan pofám leszakad, ha megnyerik a ligát :lol:
Valami azt súgja, mi kaparjuk majd ki a gesztenyét nekik. Leszünk akkora állatok.
Nem ezeknek, nekik. Amikor 03. 26-án kikaptunk a Sevillától, az meg nektek meg az Atletico-nak kedvezett. Az, hogy ez a bajnokság elején vagy végén következik be az majdnem mellékes. Legfeljebb dühítő. Aki bajnok akar lenni, annak egész éven jól kell teljesíteni, vagy legalább is jobban, mint mások.
Lionel85 írta:
Leon írta:Elnézve a Barca formáját egy A csapattal felálló együttest is simán verni fog az ATMA mindenféle csalás nélkül is.De ha valahogy vezetünk ellünk a végéig akkor remélem Alves rúg 2 öngólt 2 perc alatt! :mrgreen:
Elsírom magam ha Real úgy lesz bajnok ha: #-o
1 Nekünk köszönheti.
2 A Barca és az ATMA ellen 4 bajnokiból 1 pontot tudott összekaparni
Idén lehet, hogy a Real lesz a bajnok, mert jó tavaszt futnak, ráadásul ki tudják használni a két rivális botlásait. A Barcelona már jó néhány hete kiszállt a versenyfutásból, mert mentálisan ez a csapat nem képes rá. Hiába a matematikai esély, azt akaraterővel lehet kiharcolni, de a mai Barcelonának nincs akaratereje. Az Atlético és a Barcelona tálcán kínálja a Realnak a bajnokságot. Pedig szorítottam, hogy ha már nem mi, akkor az Atlético legyen a bajnok.
A Madridnak mindig tálcán kínálják...csak ti lehetettek jobbak másoknál.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.04. 20:53:07

Martin12 írta:Na sokat erhet a tegnap elhullajtott ket pont, nagyon sokba kerulhet!!! Utolso esely ha ma kikap a madrid otthon ( nagyon nem valoszinu) viszont ha az utolso forduloba fog eldolni h a real vagyt az atma a bajnok akkor hiaba vagyok nagy barca rajongo, dea realt nagyon nem kedvelem, nem fog erdekelni, akkor kiutazok es a stadion elol kovel fogom a jatekosainkat addig dobalni amig nem adjak oda a meccset. Ha a real triplazik iden, igy akkor en az agyam eldobom!!! -.- :D
Én is így vagyok vele!Ráadásul még egy pofon már nem oszt nem szoroz a Barcának,sőt lehet,hogy jövőre jobban észhez téríti az ellustult fásult társaságot. :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.04. 20:49:50

Na sokat erhet a tegnap elhullajtott ket pont, nagyon sokba kerulhet!!! Utolso esely ha ma kikap a madrid otthon ( nagyon nem valoszinu) viszont ha az utolso forduloba fog eldolni h a real vagyt az atma a bajnok akkor hiaba vagyok nagy barca rajongo, dea realt nagyon nem kedvelem, nem fog erdekelni, akkor kiutazok es a stadion elol kovel fogom a jatekosainkat addig dobalni amig nem adjak oda a meccset. Ha a real triplazik iden, igy akkor en az agyam eldobom!!! -.- :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.04. 20:46:45

Leon írta:Elnézve a Barca formáját egy A csapattal felálló együttest is simán verni fog az ATMA mindenféle csalás nélkül is.De ha valahogy vezetünk ellünk a végéig akkor remélem Alves rúg 2 öngólt 2 perc alatt! :mrgreen:
Elsírom magam ha Real úgy lesz bajnok ha: #-o
1 Nekünk köszönheti.
2 A Barca és az ATMA ellen 4 bajnokiból 1 pontot tudott összekaparni
Idén lehet, hogy a Real lesz a bajnok, mert jó tavaszt futnak, ráadásul ki tudják használni a két rivális botlásait. A Barcelona már jó néhány hete kiszállt a versenyfutásból, mert mentálisan ez a csapat nem képes rá. Hiába a matematikai esély, azt akaraterővel lehet kiharcolni, de a mai Barcelonának nincs akaratereje. Az Atlético és a Barcelona tálcán kínálja a Realnak a bajnokságot. Pedig szorítottam, hogy ha már nem mi, akkor az Atlético legyen a bajnok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.04. 20:42:57

Elnézve a Barca formáját egy A csapattal felálló együttest is simán verni fog az ATMA mindenféle csalás nélkül is.De ha valahogy vezetünk ellünk a végéig akkor remélem Alves rúg 2 öngólt 2 perc alatt! :mrgreen:
Elsírom magam ha Real úgy lesz bajnok ha: #-o
1 Nekünk köszönheti.
2 A Barca és az ATMA ellen 4 bajnokiból 1 pontot tudott összekaparni
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.04. 20:29:34

alparka23 írta:Jah és azt nee feledjétek hogy nagy sansszal egy olyan Puyol fog bucsuzni tőletek az utolsó meccsen aki a szivét lelkét a klubért adta évtizedeken keresztül.
Majd Puyi rúgat egy öngólt :D
KépKép
alparka23
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.24. 07:15:22

2014.05.04. 20:18:18

Jah és azt nee feledjétek hogy nagy sansszal egy olyan Puyol fog bucsuzni tőletek az utolsó meccsen aki a szivét lelkét a klubért adta évtizedeken keresztül. Mindezt egy olyan meccsen tenné ahol a csapat szándékosan kikap csakhogy a Real ne nyerjen? ez még filmnek is kemény.
Tényleg kivánom hogy nyerjen akinek több pontja lessz a végén, ha az atletico akkor o ha mi akkor mi. Valoszinüleg van köztetek is pár ember aki mindennek tud örulni, ne feledjétek hogy a Real azért van ott ahol mert ti felemeltétek jo magasra a lécet. en akkor is tudtam orulni a barca gyozelmenek amikor semmit nem nyertunk eveken at, pedig real szurkolo vagyok...a lenyeg az orom es szenvedely ami a jatekban van. nem fanatikus vagyok, hanem szurkolo!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.04. 20:17:03

igazából "csak" a reallal szemben rossz a tegnapi pontvesztés, atmát igyis ugyis verni kell..ha a real bukik, akkor nem ma fog hanem ott ahol senki nem számit majd rá...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.05.04. 20:15:47

[quote="alparka23"]És ebben az esetben a Barcelona akit ti annyira szerettek hidjétek el nem fogják oda adni a meccset, őszintén nem is tudom hogy miért hisztek ebben, a Barca nem par 10ezer Madrid utáló szurkolobol áll, sokkal fontosabb nekük a Barca hit és szenvedély meg miden ami rola szol a tortenelem, mintsem hogy alibi meccset játszon hogy a real ne nyerjen. Abban nem is gondolok hogy nyerjetek 2-3 gollal de hidjétek el az FC BARCELONA nem lessz az aki odaadja a meccset csakhogy ne nyerjen a Real bajnokságot...abbol oriási botrány lenne és azon felül rengeteg veszitene a csapat. en el nem tudom kepzelni hogy akkora egyenisegek mint Xavi Iniesta Mesi Neymar csak setaljon vagy serultet jelentsen. Ezek a klasszis jatekosok nem tudnanak ugy jatszani, sot elhiszem azt hogy barmilyen rosszul jatszanak akkor is minimum x lessz, A ti klubotok is tobb ennel ez nem korzeti meccs gondolkozzatok egy kicsit.
De ne aggodjatok mert a Real biztos fog botlani addig, ugyhogy az Atletico megfogja nyerni es meg is erdemli majd kozuletek pedig rengetegen azonnal azt fogjatok irni hogy tudtuk es mi mindent meg is tettunk hogy a fair play szellemeben. Viszont ha valami isteni szerencse folytan megse botlanank akkor biztos vagyok benne hogy nem lepne ki egy jatekos sem ugy a palyara hogy tutira kikapjunk, az FC BARCELONA tobb annál, több mint mi vagyunk Barca Real szurkolok. es oszinten mondom ha forditva lenne ez en [auto_cenzúra] megutalnam es biztos jo ideig nem neznem a real meccseit ha a barca ellen ugy jatszananak hogy egy harmadik csapat nyerjen es ne ti. ez szamomra es sokak szamara elfogadhatatlan lenne[/quote]

Na jó de figyelj..most nem kezdem elemezni a történelmet, hogy a Real mit tett a Barca ellen az elmúlt száz évben..sokkal durvább dolgokat, minthogy elajándékoztak esetleg egy meccset, mégsem utáljátok őket, nem is ez itt a lényeg..
Az elmúlt meccsekből az Atletico ellen 5 alkalomból nullaszor nyertünk, pedig volt hogy sokkal jobb formában találkoztunk velük. pont emiatt írtam, hogy meg sem kell erőltetni magunkat, úgyis vesztünk, vagy x lehetne akár, mert hazai pálya, de jelen állás szerint semmiképp sem jó nekünk az x, ezért kitámadnánk, aminek a vége előbb-utóbb egy Atletico kontra. Plusz teljesen szét vagyunk esve mentálisan és játékilag, az Atleticónak most lesz a legkönnyebb dolga ellenünk, szerintem simán vernek minket. Vagyis gyakorlatilag egyetlen dolguk van a bajnoki címhez: legyőzni a Malagát.

De én még mindig hiszem, hogy mi leszünk a bajnokok :D
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.04. 20:02:43

No para, ma a Valencia megveri a Madridot, majd a Valladolid is megveri őket. Az Atma legyőzi a Malagát, mi pedig leverjük az Elchét és őket.
Így jobb egymás elleni eredménnyel mi leszünk a bajnokok! :D

És tudjátok, hogy ebben a szezonban mi a legviccesebb? :lol:
Az, hogy a Real olyan mázlista, hogy még a végén triplázni fog...! :shock:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 19:59:57

Na most sajnálhatjuk igazán a tegnapi utolsó perces gólt. Ez a bajnokság igazi thriller, tényleg bárki megnyerheti, a végén az kerül oda, aki a legjobban kocnentrál. Mi sajnos rengeteg pontot elhullajtottunk olyan meccseken, amiket meglehetett volna nyerni. Tegnap is sok kihagyott helyzet és gól a végén.
Kép
Kép
Kép
alparka23
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.24. 07:15:22

2014.05.04. 19:55:12

Hát Real drukkerként szerintem nagy a sansz hogy botlunk 1x a valladolid celta meccseken , idegenben nagyon nehéz mindkét csapat ellen játszani.
De ha netán az lenne hogy mindenki nyer addig, abban biztos vagyok hogy oriási media figyelem lessz az egész világon.
És ebben az esetben a Barcelona akit ti annyira szerettek hidjétek el nem fogják oda adni a meccset, őszintén nem is tudom hogy miért hisztek ebben, a Barca nem par 10ezer Madrid utáló szurkolobol áll, sokkal fontosabb nekük a Barca hit és szenvedély meg miden ami rola szol a tortenelem, mintsem hogy alibi meccset játszon hogy a real ne nyerjen. Abban nem is gondolok hogy nyerjetek 2-3 gollal de hidjétek el az FC BARCELONA nem lessz az aki odaadja a meccset csakhogy ne nyerjen a Real bajnokságot...abbol oriási botrány lenne és azon felül rengeteg veszitene a csapat. en el nem tudom kepzelni hogy akkora egyenisegek mint Xavi Iniesta Mesi Neymar csak setaljon vagy serultet jelentsen. Ezek a klasszis jatekosok nem tudnanak ugy jatszani, sot elhiszem azt hogy barmilyen rosszul jatszanak akkor is minimum x lessz, A ti klubotok is tobb ennel ez nem korzeti meccs gondolkozzatok egy kicsit.
De ne aggodjatok mert a Real biztos fog botlani addig, ugyhogy az Atletico megfogja nyerni es meg is erdemli majd kozuletek pedig rengetegen azonnal azt fogjatok irni hogy tudtuk es mi mindent meg is tettunk hogy a fair play szellemeben. Viszont ha valami isteni szerencse folytan megse botlanank akkor biztos vagyok benne hogy nem lepne ki egy jatekos sem ugy a palyara hogy tutira kikapjunk, az FC BARCELONA tobb annál, több mint mi vagyunk Barca Real szurkolok. es oszinten mondom ha forditva lenne ez en [auto_cenzúra] megutalnam es biztos jo ideig nem neznem a real meccseit ha a barca ellen ugy jatszananak hogy egy harmadik csapat nyerjen es ne ti. ez szamomra es sokak szamara elfogadhatatlan lenne
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.04. 19:50:24

csababarca írta:Gratulálok a Levantének,most aztán nagy janiknak hihetik magukat. Utálom az ilyen csapatokat, holttérben,kutyát se érdekli,hogy hol végeznek, erre emberkednek az AtMa ellen...
mintha ma néznétek először la ligát. ez a levante srácok, vágjátok, idegenbe egyszerűen baromi jók, az atmának pedig elég sok meccse volt már. és sokkal szimpatikusabb, hogy normális játszanak, hogy megverjenek egy nagy csapatatot a saját közönségük előtt (mert ez a lényeg), minthogy "mivel nem számít a helyezés ezért nem érdekel minket a meccs".

de segítek, ilyen jók a nagy csapatok ellen otthon
levante - barca 1:1
levante - real 2:3
levante - atma 2:0
levante - sevilla 0:0
levante - bilbao 1:2
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése