Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 10:23:01

LG,ha igaz amit írtál és 35 milliónál megálltok és a real tényleg ad 60körül,az rettenetes különbség és nem hiszem,hogy egy ilyet távolságot áthidal fabregas személye. ha el akar menni londonból,akkor a barcának a zsebébe kell nyúlnia kicsit mélyebben,amire szerintem még nincs szüksége,ezért írtam,hogy meg kellene állapodnotok az arsenallal,hogy jövőre a tiétek.

más: 1-1. megmondom őszintén,meglepett. ennek ellenére úgy gondolom,hogy a bajnokságnak még mindig annyi. a clásicóval az ismét 8 pont különbség,de legjobb esetben is 6. ma kíváncsian várom a Casillas; Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Alonso, Lass; Özil, Kaká, Ronaldo; és Adebayor. kezdőt. gondolom a szokásos 4.2.3.1 lesz,de akár 4-3-3 ra is lehetne kombinálni. izgatottan várom a meccset,de real győzelmet várok egyértelműen. 1-2 a tippem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.13. 09:45:42

Sanama írta:Daffy,
Cesc miért akarna Madriba menni?(tekintsünk el barcelonai múltjától) Kupák? mikor volt az utolsó?(most minden rosszindulat nélkül mondom).
Az Arsenallal kb. ugyanannyi esélye van BL-re,mint a Realnak volt az elmúlt években.
Szóval még azt sem lehet mondani,hogy a trófeszerzés lenne csábító, legalábbis szerintem.
Sztem ha Cescnek nem lenne barcelonai múltja, akkor igenis érthető lenne a Madridba igazolása.
Tény, h a Madrid az elmúlt években a BL-ban súlytalan volt, és bajnoki címet is csak kettőt tudtak szerezni, mikor nagyon ment nekünk. De sztem a Real Madrid még így is az egyik legcsábítóbb klub a játékosok számára. Azért egy hatalmas múltú, nívós csapatról van szó, ahol egy jó játékosnak adottak a jó anyagi feltételek is, és azért a Madridnak elég erős a kerete is. Nem jelenthetjük ki, h a Madrid a jövőben ne tudna trófeákat nyerni, benne lehet, h a következő években az ő javukra billen a mérleg. Sztem a jelenlegi Maridban igenis nagyon potenciál van, mint az Arsenalban a jövőre nézve. És ha Cesc átigazolna, akkor ez hatványozottan igaz lenne.

Úgy gondolom persze, h jelenleg ha vkit hív a Barca és a Real, most a Barca lehet a vonzóbb. De ha vkit csak a Real hív, akkor könnyen lehet, h gondolkodás nélkül oda megy.

De Cescnél más a tészta, hisz Barcelona nevelés, a nyilatkozatiból az jön le, h szereti is a klubbot, nem egy játékossal nagyon jó barátságban van. Ezek miatt nem tudom elképzelni, ha Fabregas Madridba menjen.

Viszont sztem hibázott Fabregas, h pl. tavaly nyáron nem tett meg mindent, h visszajöhessen. Mert az idei szezon azt mutatja, h igazából nagy szükségünk nincs rá. Ha próbálkozunk is nyáron, olyan összegeket, melyeket az Arsenal kér, 100 százalék, h nem fogunk kifizetni. :!: Többet írták a 35 millió eurót, én is úgy gondolom, h kb. ez lehet a legfelső határ, amit ajánlanunk kéne érte. Mivel az Arsenal majdnem a dubláját kéri, igy jelenleg nem látok nagy esélyt az üzletere, de ez még változhat. Én nem hinném, h tragédia lenne, ha nem sikerülne megszereznünk, persze ha jönne azt se bánnám.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 22:47:34

Sanama írta:Daffy,
Cesc miért akarna Madriba menni?(tekintsünk el barcelonai múltjától) Kupák? mikor volt az utolsó?(most minden rosszindulat nélkül mondom).
Az Arsenallal kb. ugyanannyi esélye van BL-re,mint a Realnak volt az elmúlt években.
Szóval még azt sem lehet mondani,hogy a trófeszerzés lenne csábító, legalábbis szerintem.
srácok,valamit tisztázzunk. én nem hiszem azt,hogy a realt kéne választania a barca helyett. tudom és látom,hogy ti kinevelitek a világsztárokat,mi pedig megvesszük. nagyon sok érv szól mellettetek. én csupán azt mondom,hogy a real most adna érte egy zsák pénzt,így az arsenal most fog a leginkább elgondolkodni az eladásán. nekik értelem szerűen számít a pénz,így nem fognak egyértelműen nemet mondani egy 60 milliós ajánlatra,hanem megvárják,míg ti is adtok 40-50et és a játékos kérésére a tiéteket fogadják el. ez arra remek a realnak,hogy
1. felverje az árát
2. azonnali eladásra késztesse őket(már ha az arsenalnak kell a pénz)
3. adott esetben megbontsa a kezdőtöket,mert ugye egy ilyen árú és tudású játékost játszatni kell
szerintem az arsenal egyetlen olyan döntést hozhat,ami mindenkinek jó:
idén köt egy szerződést veletek,hogy jövőre x millióért megveszitek. mindenkinek jó lenne. ők még egy évet építhetik nasrit,hogy majd átvegye cesc szerepét,a csóri örülhet,hogy hazamegy,az arsenal kap pénzt,ti meg nem ültetitek a padon.
belőlem a keserűség beszél,hisz fabre az egyetlen játékos,aki "mozdítható" és nagyon,de nagyon hiányzik
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.11. 22:25:47

Daffy,
Cesc miért akarna Madriba menni?(tekintsünk el barcelonai múltjától) Kupák? mikor volt az utolsó?(most minden rosszindulat nélkül mondom).
Az Arsenallal kb. ugyanannyi esélye van BL-re,mint a Realnak volt az elmúlt években.
Szóval még azt sem lehet mondani,hogy a trófeszerzés lenne csábító, legalábbis szerintem.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.02.11. 17:36:59

detabarca írta:Visszaolvastam és nem láttam olyan véleményt mint az enyém, úgyhogy leírom....
Én is 100%-ig ezen a véleményen vagyok! :wink:
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.11. 17:15:44

Visszaolvastam és nem láttam olyan véleményt mint az enyém, úgyhogy leírom.
A Realnak esze ágában sincs megvenni Fabregast. Oké, hogy jó lenne nekik, de ez elmondható nagyon sok játékosról. Emlékszünk rá, hogy Wenger már tavaly is 50-et kért a spanyolért. Erre lehet mondani, hogy nem reaális, mert az égben vannak az árak, de ez egy ilyen dolog. Az aktuális árakhoz kell igazodni és akármennyire irreális összeg az 50 misi, a piaci árakhoz képest mégis reális. Remélem érthető.
Meglátásom szerint a Madridnak egy célja van a 60 milliós ajánlattal, mégpedig az, hogy tovább növeljék Cesc árát, még irreálisabbá tegyék a piacot, mindezt azért, hogy megnehezítsék a Barca dolgát. A szituáció pikantériája, hogy ha Fabregas sportolóként gondolkozik és nem helyezi előtérbe a barátságot, akkor elfogadhatja az ajánlatot. Ebben az esetben tudjuk jól, hogy Pereckének nem esik majd nehezére kicsengetni a szóban forgó összeget. Elvileg a Madrid csak nyerhet rajta. Minden áron meg kell akadályozniuk, hogy a megfelelő utánpótláshoz jusson a Barca, mert annyira egyben van a csapat, hogy tisztán látszik, hogy évekig kulloghat mögöttünk a Madrid. A 2 legsürgetőbb igazolás Puyi és Xavi pótlása, pedig van még bennük 1-2 jó év. A csapat magja fiatal és amíg ez a mag együtt van, addig úgy tűnik magasan a Madrid fölötti játékerőt képvisel a klub. 2 év múlva Fabregasban még mindig lesz legalább 3-4 év és ez az, amit a Real nem engedhet meg magának. Amellett, hogy nekik erősödni kell, le kell lassítaniuk a Barca fejlődését, mert az életbe nem érik be őket.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.11. 17:08:10

Fabregas -> RMadrid dolgot felejtsük már el. Soha az életben nem fog oda igazolni, szerintem előbb menne a Chelsea-be, mint Madridba. De szerintem nála csak két klub jöhet szóba: Arsenal és Barca...
daffy írta: más: mi a véleményetek benzemáról? a válogatottban nagyon ügyes,madridban egyelőre nem annyira. oka?
Nálam Benzema overrated. De a 30+ gólos CR és a 25+ gólos Higuain mellett nem könnyű neki.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.02.11. 16:52:08

daffy írta: más: mi a véleményetek benzemáról? a válogatottban nagyon ügyes,madridban egyelőre nem annyira. oka?
Jó kérdés.
Én tehetségesnek tartom a franciát és azt gondolom, h szép karriert futhat be. Amikor nézem a játékát valahogy az az érzésem, h nem akar eléggé, nem küzd, nem hajt annyira, mint ami elvárható lenne. Szerintem kicsit elvan szállva magától és még nem érett meg arra, h egy ilyen szintű csapatban, mint a Real Madrid huzamosabb ideig magas szinten teljesítsen. Összehasonlítva Higuain-al és a franciát sokkal tehetségesebb játékosnak tartom, sokkal nagyobb potenciált érzek benne, csak valahogy az argentin többet tesz, éhesebb a sikerre. persze az is egy jó kérdés, h egy ilyen fiatal játékos, aki még tulajdonképpen semmit sem tett le az asztalra, miért nem küzd eléggé. Lehet, h rosszul látom a dolgokat, de kicsit elszállt magától a srác, több alázatosság kellene, szerintem.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.11. 16:44:05

daffy írta: más: mi a véleményetek benzemáról? a válogatottban nagyon ügyes,madridban egyelőre nem annyira. oka?
Ha csak a madridi szereplése alapján kéne véleményt mondanom, akkor azt mondanám hogy egy fogalmatlan falábú. :twisted:

Bevallom mostanában nem nagyon vagyok TV közelben, neten meg csak a "fontosabb" meccseket nézem, szal a válogatottban mostanában nem láttam. De szerintem hasonló lehet a helyzet mint Messinél Maradona alatt, csak fordított előjelekkel.
Ott köré épül a csapat, a madridban meg csak 1 a sok közül. Ráadásul nem is legnagyobb sztár.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.02.11. 16:42:45

daffy írta:más: mi a véleményetek benzemáról? a válogatottban nagyon ügyes,madridban egyelőre nem annyira. oka?
Pl. én anno egyáltalán nem értettem, hogy miért vette meg a Madrid, főleg 35 misiért. Nem tartom egyáltalán jó játékosnak. Olyan, mint Bojan. Nagy tehetség, 1-2 meccsen kijön neki a lépés meg 5-6 gólos győzelmeknél vág egy-kettőt aztán ezen kívül semmit se csinál az egész szezonban. Sztem a válogatott sem olyan nagy szám. Ugye nyáron a franciák lebőgtek, most meg egy olyan brazil válogatottat sikerült megverniük az ő góljával, ahol az alap kezdőből Julio Cézar, Dani Alves és Robinho volt ott. Úgyhogy ahogy kitűnik én annyira nem bírom Benzemát. Tényleg fontos gólokat lőtt a Sevilla ellen, meg a Mallorca ellen, de a játéka messze nem hasonlítható egy klasszis csatáréhoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.02.11. 16:45:27-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 16:33:22

csababarca írta:
Azért Daffy,túlzásokba ne essünk már...
Nem fogunk csődbe menni egy igazolás miatt.


Egyébként meg felesleges most rágódni, majd kiderül hogy mit csinál Cesc a nyáron.
ne haragudj,de pont ezen megy most a vita. ha alves megkapja a kívánt fizetését,akkor elindul egy hullám,amit nem bír a klub.
természetesen a fabregas ügyet meglátjuk nyáron,mint írtad. a tippem,hogy okos lesz és marad még egy évet londonban,utána elmegy barcába és kap egy fél szezont,majd egyre többet. thiagoval viszont nem tudom,hogy mi lesz :?
más: mi a véleményetek benzemáról? a válogatottban nagyon ügyes,madridban egyelőre nem annyira. oka?

szerk:
Ez lehet így van,de nem döntő tényező.
Nézd meg a tavalyi intert,ott még annyi ész sem volt,mint a mostani madridban. Sőt!!
szerintem a legfontosabb dolog madridban,ahol elvileg játszani kéne,nem csak nyerni. nálatok xavi és ini is rendkívül eszes(egy gondolattal az ellenfél előtt jár),így tudják mozgatni a csapatot.
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.11. 16:31:28

peterphank írta:
amúgy a padról annyit, hogy 60 meccs van egy évbe, jövőre ráadásul EB is van, és a világon az egyetlen játékos, aki érdemben tud pótolni egy 32 éves Xavi Hernandezt, és emellé a középpályán bárkivel felvenné a versenyt a Barcában... úgy hívják, hogy Cesc Fabregas.
Ezzel a résszel nagyon egyetértek. Thiágo nagyon tehetséges, minden esélye megvan rá, hogy pótolja majd egyszer Xavit, sőt nála azt is lehetségesnek találom, hogy "varázsoljon" a pályán, ami nekem egy kicsit hiányzik a mostani csapatból, de azért az is benne van a pakliban, hogy nem lesz rá képes. Ezzel szemben Fabregas már egy kész játékos, aki szinte 100%, hogy tudná pótolni Xavit, így biztosabb megoldásnak tűnik, viszont sokkal drágább is egyben.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.11. 16:27:44

daffy írta:
peterphank írta:nem hiszem, hogy a madrid lényegesen jobban megfizetné fabregast, mint az arsenal (madridnál csak 1-2 eszement fizetés van, a többi mélyen a barca fizetések alatt van) szóval ilyen szempontból nem mondanám, hogy nagyon erős csapat lenne
pont ezért tudná megfizetni a real,nektek már a mostani keret fizetése is nagyon nehéz.

Azért Daffy,túlzásokba ne essünk már...
Nem fogunk csődbe menni egy igazolás miatt.


Egyébként meg felesleges most rágódni, majd kiderül hogy mit csinál Cesc a nyáron.

daffy írta:ja meg egy szatyornyi ész,ugyanis a jelenlegi keretnek nem jutott elegendő
Ez lehet így van,de nem döntő tényező.
Nézd meg a tavalyi intert,ott még annyi ész sem volt,mint a mostani madridban. Sőt!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 16:23:28

peterphank írta:nem hiszem, hogy a madrid lényegesen jobban megfizetné fabregast, mint az arsenal (madridnál csak 1-2 eszement fizetés van, a többi mélyen a barca fizetések alatt van) szóval ilyen szempontból nem mondanám, hogy nagyon erős csapat lenne
pont ezért tudná megfizetni a real,nektek már a mostani keret fizetése is nagyon nehéz.

szerk:
És csak azért igazolna madridba mert besértődik a Barcára, hogy miért nem igazoltál le? Ebben az esetben biztos találna magának másik nagy csapatot, ha már ennyire az elvek embere. De ha meg elfogadja a madridi ajánlatot akkor meg bele kell törődnie hogy mostanában nem igen lesz spanyol bajnok (legalábbis amíg ez a tendencia tart)
:D
a madridból 2 ember hiányzik: zidane és rc....vicceltem
szóval egy okos,kreatív irányító(cesc,xavi,guti) és egy szélső hátvéd(maicon,alves). ezt lehet kritizálni és nem elfogadni,de így van. ja meg egy szatyornyi ész,ugyanis a jelenlegi keretnek nem jutott elegendő
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.11. 16:23:25

daffy írta:nyilván,viszont ha ti meg tudjátok oldani xavi pótlását házon belül,cesc meg azt mondja,hogy nem akar madridba menni,akkor ott rohad meg londonban... gondolom neki az a vágya,hogy a barca vezére legyen,de ha idén oda igazol,akkor thiago előtt bezárul a kapu.
És csak azért igazolna madridba mert besértődik a Barcára, hogy miért nem igazoltál le? Ebben az esetben biztos találna magának másik nagy csapatot, ha már ennyire az elvek embere. De ha meg elfogadja a madridi ajánlatot akkor meg bele kell törődnie hogy mostanában nem igen lesz spanyol bajnok (legalábbis amíg ez a tendencia tart) :twisted:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
peterphank
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.30. 12:23:34

2011.02.11. 16:16:12

Itt páran nincsenek tisztában egy átigazolással... olyan nincs, hogy fabregas nem akar madridba menni, de a madrid mégis megveszi
van a játékosnak egy játékjoga a csapatnál, aki köt vele egy szerződést...
a játékjogért hiába jelentkezik be egy real madrid, ha a játékos nem hajlandó szerződésről beszélni, ráadásul nem hiszem, hogy a madrid lényegesen jobban megfizetné fabregast, mint az arsenal (madridnál csak 1-2 eszement fizetés van, a többi mélyen a barca fizetések alatt van) szóval ilyen szempontból nem mondanám, hogy nagyon erős csapat lenne, ráadásul az a madrid saját problémája, mivel annyira imádja hangoztatni mindenki, hogy milyen gazdag csapat, hogy +5-10 millióról indul egy játékos ára, bárkiről van szó.

amúgy a padról annyit, hogy 60 meccs van egy évbe, jövőre ráadásul EB is van, és a világon az egyetlen játékos, aki érdemben tud pótolni egy 32 éves Xavi Hernandezt, és emellé a középpályán bárkivel felvenné a versenyt a Barcában... úgy hívják, hogy Cesc Fabregas. Ez nem kérdés, Thiago Alcantara hűséges társa lehet a jövőben, de ne viccelődjünk, hogy Xavi helyett beáll egy bugris és zökkenőmentes lesz a váltás. Ha Xavi, Messi (talán még Busquets) lesérül, csak 1 hónapra is, lehet, hogy mindennek vége van és egy új, bukdácsoló korszak jön, nagy elvárással, sok feszültséggel.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 16:12:38

torrentkiller írta:
daffy írta: erre csak azt tudom mondani,hogy sok ellenérvet láttunk már és nem is kell messzire menni. a pénz meg nagy úr,ha nem fabregasnál,akkor az arsenalnál. meglátjuk mi lesz :wink:
1 dolog mindig elfelejtetek a szomszédban. :D Attól, hogy az Arsenal elfogadna pl egy 60 millás ajánlatot, attól még kitörölheti Perez papa a szebbik felét a pénzével, ha Cesc nem akar oda menni és nem fogadja el az ajánlatot. Szóval ez nem csak azon múlik hogy mennyire tudjátok megvesztegetni a cukros bácsit.
nyilván,viszont ha ti meg tudjátok oldani xavi pótlását házon belül,cesc meg azt mondja,hogy nem akar madridba menni,akkor ott rohad meg londonban... gondolom neki az a vágya,hogy a barca vezére legyen,de ha idén oda igazol,akkor thiago előtt bezárul a kapu.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.02.11. 16:10:34

Az mekkora lenne,ha most az Arsenal fogadná el az ajánlatot és Cesc tenne keresztbe,de szép is lenne. :D Szerintem kizárt dolog,hogy odaigazoljon.
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.11. 16:06:34

daffy írta: erre csak azt tudom mondani,hogy sok ellenérvet láttunk már és nem is kell messzire menni. a pénz meg nagy úr,ha nem fabregasnál,akkor az arsenalnál. meglátjuk mi lesz :wink:
1 dolog mindig elfelejtetek a szomszédban. :D Attól, hogy az Arsenal elfogadna pl egy 60 millás ajánlatot, attól még kitörölheti Perez papa a szebbik felét a pénzével, ha Cesc nem akar oda menni és nem fogadja el az ajánlatot. Szóval ez nem csak azon múlik hogy mennyire tudjátok megvesztegetni a cukros bácsit.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 15:54:45

Capon írta:
Sanama írta:ez a Cesc megy Madridba sztori minden évben előjön... Ha ti elhiszitek,az a ti dolgotok...
de akkor már szerintem inkább marad Londonban
Na hát ez az. Inkább maradna Londonban mintsem, hogy Madridba költözzön.
erre csak azt tudom mondani,hogy sok ellenérvet láttunk már és nem is kell messzire menni. a pénz meg nagy úr,ha nem fabregasnál,akkor az arsenalnál. meglátjuk mi lesz :wink:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.11. 15:53:40

Cesc már háromszor lenyilatkozta legalább, hogy soha nem menne madridba. Azt hiszem legutoljára nyáron tette, akkor azt hittem, hogy lemondanak róla, de ezekszerint még hisznek a mesékben. :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.02.11. 15:51:53

ha tényleg ilyen kondíciókkal gerjed a madrid (nagyonsokpénzmintrendesen + benzema), akkor kizárólag fabregason múlik, h neki belefér-e az, h odamenjen és ezzel megalapozza a későbbi katalóniai párialétét.
de akárhogyan is lesz, ez a szitu még nem húzná ki a "szarból" a madridot(mihez képest szrból...? az fc barcelonához képest).
sztem jobban tennék, ha azért mozgatnának meg minden követ, h murinnyót meg tudják tartani, ha már anno egyszer egy év után elbozták kapellót (vagyis őt akkor már másodszor).
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.11. 15:48:58

Sanama írta:ez a Cesc megy Madridba sztori minden évben előjön... Ha ti elhiszitek,az a ti dolgotok...
de akkor már szerintem inkább marad Londonban
Na hát ez az. Inkább maradna Londonban mintsem, hogy Madridba költözzön.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.11. 15:48:55

daffy írta:az számomra egyértelmű,hogy a barca nem tud versenyezni a reallal pénzügyileg. ha mi 60 milliót adunk érte,ti nem tudjátok felülmúlni. ezen kívül van egy nagy fegyverünk,benzema. korábban is voltak hírek,hogy wengernek tetszik a fiú,most akár meg is kaphatja. én azt mondom,hogy idén nyáron 50-50%-kal indul a real és a barca fabregasér,jövőre 75-25 nektek,utána 99-1 a barcának. világos,hogy ez most vagy soha helyzet a realnak. az egyetlen esélye,hogy okos játékost szerezzen a jórészt buta keretbe

Versenyezni nem is kell, nem is akar a barca, 45-nél többet sose adnánk érte.
De itt jön előtérbe a játékos akarata, és amennyire Wenger szereti,tiszteli,akkor figyelembe fogja venni,hogy mit akar a "fia". De mondom,én ezt az elmúlt évek tapasztalataiból mondom,amiket hangoztatott Wenger.

De amúgy is, ezt évek óta eljátsza a madrid,hogy tavasszal behülyíti a médiát ilyen összegekkel Cescért, mint ahogy Sanama is írta.

De mondom, ha egy életre meg akarja magát utáltatni mindenkivel,akkor lelke rajta. Megy a malacfej a klasszikusokon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.11. 15:40:16

ez a Cesc megy Madridba sztori minden évben előjön... Ha ti elhiszitek,az a ti dolgotok...
de akkor már szerintem inkább marad Londonban
Válasz küldése