Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 20:17:11

Neharagudj daffy, de ha szakmai szempontok szerint kellene értékelnünk a lehetőséget, akkor talán még hátrébb kéne sorolni a szeretett klubodat. egyszóval melónak is .. na az.

A madrid utolsó pontvesztésénél sem játszott másképp mint előtte 6-8 meccsen, szinte mindig benne volt a pontvesztés, de a játék legalábbis olyan volt amivel kertet lehet trágyázni. Akkor most mi ok volna bizakodásra? Továbbra is látom a madridot focizni, engem nem az érdekel hogy ők változtak-e, mert tudom hogy nem. A kérdés továbbra is az h az Espanyol van-e elég szívós h 90 percen keresztül felvegye a kesztyűt lélektanilag, mert akkor bőven van esély. Lefocizni nem egy nagy kunszt ezt az idei madridot.

Tocy, szerintem semmi okuk nem volt most h vérszemet kapjanak, minimális pontvesztésünk volt és az sem a formaingadozás miatt.

Még mindig az a kérdés h ki látta az Espanyolt mostanában és h milyenek..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.02.13. 20:18:50-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.13. 20:16:35

A Madrid simán be fogja húzni este, vérszemet kapnak a Gijon miatt, és bedarálják az Espanyolt. Tippem 0-2 v 1-3 de lehet több is közte...
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.02.13. 20:09:13

A kosárlabda kupameccset behúztuk ma !

Real Madrid - Barcelona 60-68

gratula :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 20:09:12

Andris írta:Na látom Tocy megelőzött.. Kakát tényleg csak anyagi gondok miatt volt kénytelen(!) eladni a Milan, neki esze ágában nem volt, C pedig.. :D hagyjuk.

Fabregas meg még a mi kedvünkért se hagyta ott a drágalátos edzőjét, majd pont a madridért fogja culé létére.. :roll: Nem is értem hogy lehet ez egyáltalán téma.

btw, milyen az utóbbi pár hétben az Espanyol? Lehet esélyük ma? Mikor ellenünk játszottak Decemberben, simán voltak olyan jók h elcsapjanak egy Zsozé féle focit.
rettenetesen hisztek ti az emberi értékeknek ebben a világban. ez csak üzlet,nem a barca székházát kell felgyújtania,csak dolgozni.
btw, milyen az utóbbi pár hétben az Espanyol? Lehet esélyük ma? Mikor ellenünk játszottak Decemberben, simán voltak olyan jók h elcsapjanak egy Zsozé féle focit.
akkor lehet esélyük,ha a real saját magát veri meg,mint tette azt az utolsó pontvesztés alkalmával is. ha a megszokott ötlettelen,kilátástalan foci változik,akkor esélye sem lehet a barcelonai csapatnak. a kreativitást ma az özil,kaka duótól remélem. szerencsére dm,pihen. amellett hogy fáradt,buta is,így szenvedős meccsek vannak mögötte
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.02.13. 20:11:29-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 20:06:01

Na látom Tocy megelőzött.. Kakát tényleg csak anyagi gondok miatt volt kénytelen(!) eladni a Milan, neki esze ágában nem volt, C pedig.. :D hagyjuk.

Fabregas meg még a mi kedvünkért se hagyta ott a drágalátos edzőjét, majd pont a madridért fogja culé létére.. :roll: Nem is értem hogy lehet ez egyáltalán téma.

btw, milyen az utóbbi pár hétben az Espanyol? Lehet esélyük ma? Mikor ellenünk játszottak Decemberben, simán voltak olyan jók h elcsapjanak egy Zsozé féle focit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 20:04:45

ilyesmit olvastam kaka és cé igazolása előtt is. h esélytelen...
Cr-nél aligha olvashattad, azt mindenki tudta hogy oda fog igazolni. :wink: Kakánál pedig.... A pénz döntött. De nem az interhez szerződött ha jól tudom....
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.13. 20:01:27

daffy írta:
barcafan0911 írta: Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek?
ezt meglátjuk nyáron. természetesen a legvalószínűbb hogy odaigazol. egyébként ha annyira culé lenne,akkor nyáron hatalmas hisztit vágott volna,mert meggyőződésem,hogy akkor volt rá a legnagyobb szükség.
Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
ilyesmit olvastam kaka és cé igazolása előtt is. h esélytelen...
Cé mentalitása pontosan illett a Madridéhoz, ő is menni akart, Ferguson se hülye, hogy ennyi pénzért ne adja oda, egy komplett csapatot vehet a helyére. Kaká meg nem akart menni, egyáltalán nem, csak Berlusconi szépen rávette...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 19:59:52

barcafan0911 írta: Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek?
ezt meglátjuk nyáron. természetesen a legvalószínűbb hogy odaigazol. egyébként ha annyira culé lenne,akkor nyáron hatalmas hisztit vágott volna,mert meggyőződésem,hogy akkor volt rá a legnagyobb szükség.
Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
ilyesmit olvastam kaka és cé igazolása előtt is. h esélytelen...
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 19:57:17

daffy írta:
barcafan0911 írta: Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:
nem barcás,de pl zlatan,tevez,luis enrique,ronaldo.mind a riválishoz igazolt. megannyi játékos igazolt már egyébként olyan csapatba,melynek előtte a riválisának nyalta a hátsóját. egyébként gyönyörűen leírtad ebben a hsz-ben azokat a feltételeket,melyek fabregason kívül egy emberre sem lehetnek igazak. ilyet én is tudok,de értelmetlen
Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek? Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.13. 19:48:02

Igaz a közhely, hogy a pénz nagy úr...
Ha a Real letenne az asztalra egy nagy összegű (értsd: a Barcáénál jóval nagyobb) összegű ajánlatot, amire szüksége lenne az Arsenalnak, meg tudnák győzni Fabregast is szerintem. Szerinted nem, ez a te véleményed, és én tiszteletben tartom azzal, hogy - kedves barcafan0911 - nem nevezlek érte gyermetegül naívnak, felvéve a stílusod...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.02.13. 19:42:30

barcafan0911 írta:
Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:

Bocsi, hogy beleszolok a vitatokba, DE:
1 A kivetel mindig erositi a szabalyt!
2 Valamit mindig el kell kezdeni!
3 A penz nagy ur!




Szerk: Egy Realos haverom ezt irta ma reggel nekem : Koszonjuk Gijon!
Nem irtam semmit, nem akarok veszmadar lenni, de nehogy (=barcsak :D ) mi kene ezt azt koszongessunk a mai Espanyol- Real meccs utan.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 19:40:34

barcafan0911 írta: Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:
nem barcás,de pl zlatan,tevez,luis enrique,ronaldo.mind a riválishoz igazolt. megannyi játékos igazolt már egyébként olyan csapatba,melynek előtte a riválisának nyalta a hátsóját. egyébként gyönyörűen leírtad ebben a hsz-ben azokat a feltételeket,melyek fabregason kívül egy emberre sem lehetnek igazak. ilyet én is tudok,de értelmetlen
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 19:34:18

daffy írta:
barcafan0911 írta:Ne legyetek már buták. :wink: Fabregas soha nem igazol majd madridba. :) Komolyan, valami elvitte az eszeteket, vagy mi? Pique már ezt meg beszélte Fabreval rég. :D Ő egy culé. Nincs az a pénz amiért madridba menne. Akkor inkább a chelsea. A játékosok nem tárgyak, van beleszólásuk, hogy hova igazolnak. Ha ő nem akar madridba menni, akkor nem írja alá a szerződést és cső. :wink: Mit tehetne vele az Arsenál akkor? Kirúgja? Akkor jön ide ingyen. Komolyan, mielőtt írtok valami ostobaságot, gondolkozzatok már el rajta mit írtok. :roll:
te meg azon,hogy mennyi,de mennyi ellenpélda volt már
Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 19:29:08

barcafan0911 írta:Ne legyetek már buták. :wink: Fabregas soha nem igazol majd madridba. :) Komolyan, valami elvitte az eszeteket, vagy mi? Pique már ezt meg beszélte Fabreval rég. :D Ő egy culé. Nincs az a pénz amiért madridba menne. Akkor inkább a chelsea. A játékosok nem tárgyak, van beleszólásuk, hogy hova igazolnak. Ha ő nem akar madridba menni, akkor nem írja alá a szerződést és cső. :wink: Mit tehetne vele az Arsenál akkor? Kirúgja? Akkor jön ide ingyen. Komolyan, mielőtt írtok valami ostobaságot, gondolkozzatok már el rajta mit írtok. :roll:
te meg azon,hogy mennyi,de mennyi ellenpélda volt már
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 19:23:05

Ne legyetek már buták. :wink: Fabregas soha nem igazol majd madridba. :) Komolyan, valami elvitte az eszeteket, vagy mi? Pique már ezt meg beszélte Fabreval rég. :D Ő egy culé. Nincs az a pénz amiért madridba menne. Akkor inkább a chelsea. A játékosok nem tárgyak, van beleszólásuk, hogy hova igazolnak. Ha ő nem akar madridba menni, akkor nem írja alá a szerződést és cső. :wink: Mit tehetne vele az Arsenál akkor? Kirúgja? Akkor jön ide ingyen. Komolyan, mielőtt írtok valami ostobaságot, gondolkozzatok már el rajta mit írtok. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.13. 19:11:56

Én egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek Fabregas Madridba igazolását. Természetesen messze nem a legvalószínűbb forgatókönyv lenne ez a lehetséges kimenetek közül, de lenne az a pénz, amiért ő ott kötne ki.

Többen említették, hogy mindig a játékos mondja ki a végső szót, ami igaz is, de naivitás azt hinni, hogy egy játékost ne lehetne rávenni egy szerződés aláírására, még ha nem is feltétlenül tetszik neki. Volt már a fociban erre nem egy példa, kezdve onnan, hogy rábeszélik gazdasági okokra hivatkozva, de olyat is hallhattunk már, hogy ultimátumot kap valaki: vagy aláfirkantja a szerződést, vagy megy a tartalékcsapatba. Nagy nyomást tudnak kifejteni a befektetők is.
Természetesen az Arsenal nem valószínű, hogy tisztességtelenül kezelné Fabregast, saját sírjukat ásná is meg a csapat. De ennek ellenére sem tartanám elképzelhetetlennek, hogy ha mondjuk a Madrid lényegesen több pénzt kínálna érte, mint amit mi adni hajlandóak lennénk, akkor ott kötne ki.

Beismerem, nem tartom valószínűnek, hogy Madridba kerüljön. Mindenesetre arra jó lehet az egész a Realnak, hogy - ahogy korábban említették már - felverjék az árát.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 10:31:17

LG írta:
daffy írta:LG,ha igaz amit írtál és 35 milliónál megálltok és a real tényleg ad 60körül,az rettenetes különbség és nem hiszem,hogy egy ilyet távolságot áthidal fabregas személye. ha el akar menni londonból,akkor a barcának a zsebébe kell nyúlnia kicsit mélyebben,amire szerintem még nincs szüksége,ezért írtam,hogy meg kellene állapodnotok az arsenallal,hogy jövőre a tiétek.
Lehet, h tévedek, de én nem azt látom, h Fabgregas el akarna menni Londonból. Nekem úgy jön le, h jól érzi ott magát, és csak a Barca kedvéjért jönne el. Nem hiszem, h más csapat nagyon szóba jönne neki, ahova eligazolna.
félek tőle. én egy dologban bízom nagyon,illetve 2ben.
1. madridban nem lenne konkurenciája
2. remélem az arsenalnak nagyon kell a pénz
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.13. 10:27:45

daffy írta:LG,ha igaz amit írtál és 35 milliónál megálltok és a real tényleg ad 60körül,az rettenetes különbség és nem hiszem,hogy egy ilyet távolságot áthidal fabregas személye. ha el akar menni londonból,akkor a barcának a zsebébe kell nyúlnia kicsit mélyebben,amire szerintem még nincs szüksége,ezért írtam,hogy meg kellene állapodnotok az arsenallal,hogy jövőre a tiétek.
Lehet, h tévedek, de én nem azt látom, h Fabgregas el akarna menni Londonból. Nekem úgy jön le, h jól érzi ott magát, és csak a Barca kedvéjért jönne el. Nem hiszem, h más csapat nagyon szóba jönne neki, ahova eligazolna.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 10:23:01

LG,ha igaz amit írtál és 35 milliónál megálltok és a real tényleg ad 60körül,az rettenetes különbség és nem hiszem,hogy egy ilyet távolságot áthidal fabregas személye. ha el akar menni londonból,akkor a barcának a zsebébe kell nyúlnia kicsit mélyebben,amire szerintem még nincs szüksége,ezért írtam,hogy meg kellene állapodnotok az arsenallal,hogy jövőre a tiétek.

más: 1-1. megmondom őszintén,meglepett. ennek ellenére úgy gondolom,hogy a bajnokságnak még mindig annyi. a clásicóval az ismét 8 pont különbség,de legjobb esetben is 6. ma kíváncsian várom a Casillas; Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Alonso, Lass; Özil, Kaká, Ronaldo; és Adebayor. kezdőt. gondolom a szokásos 4.2.3.1 lesz,de akár 4-3-3 ra is lehetne kombinálni. izgatottan várom a meccset,de real győzelmet várok egyértelműen. 1-2 a tippem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.13. 09:45:42

Sanama írta:Daffy,
Cesc miért akarna Madriba menni?(tekintsünk el barcelonai múltjától) Kupák? mikor volt az utolsó?(most minden rosszindulat nélkül mondom).
Az Arsenallal kb. ugyanannyi esélye van BL-re,mint a Realnak volt az elmúlt években.
Szóval még azt sem lehet mondani,hogy a trófeszerzés lenne csábító, legalábbis szerintem.
Sztem ha Cescnek nem lenne barcelonai múltja, akkor igenis érthető lenne a Madridba igazolása.
Tény, h a Madrid az elmúlt években a BL-ban súlytalan volt, és bajnoki címet is csak kettőt tudtak szerezni, mikor nagyon ment nekünk. De sztem a Real Madrid még így is az egyik legcsábítóbb klub a játékosok számára. Azért egy hatalmas múltú, nívós csapatról van szó, ahol egy jó játékosnak adottak a jó anyagi feltételek is, és azért a Madridnak elég erős a kerete is. Nem jelenthetjük ki, h a Madrid a jövőben ne tudna trófeákat nyerni, benne lehet, h a következő években az ő javukra billen a mérleg. Sztem a jelenlegi Maridban igenis nagyon potenciál van, mint az Arsenalban a jövőre nézve. És ha Cesc átigazolna, akkor ez hatványozottan igaz lenne.

Úgy gondolom persze, h jelenleg ha vkit hív a Barca és a Real, most a Barca lehet a vonzóbb. De ha vkit csak a Real hív, akkor könnyen lehet, h gondolkodás nélkül oda megy.

De Cescnél más a tészta, hisz Barcelona nevelés, a nyilatkozatiból az jön le, h szereti is a klubbot, nem egy játékossal nagyon jó barátságban van. Ezek miatt nem tudom elképzelni, ha Fabregas Madridba menjen.

Viszont sztem hibázott Fabregas, h pl. tavaly nyáron nem tett meg mindent, h visszajöhessen. Mert az idei szezon azt mutatja, h igazából nagy szükségünk nincs rá. Ha próbálkozunk is nyáron, olyan összegeket, melyeket az Arsenal kér, 100 százalék, h nem fogunk kifizetni. :!: Többet írták a 35 millió eurót, én is úgy gondolom, h kb. ez lehet a legfelső határ, amit ajánlanunk kéne érte. Mivel az Arsenal majdnem a dubláját kéri, igy jelenleg nem látok nagy esélyt az üzletere, de ez még változhat. Én nem hinném, h tragédia lenne, ha nem sikerülne megszereznünk, persze ha jönne azt se bánnám.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 22:47:34

Sanama írta:Daffy,
Cesc miért akarna Madriba menni?(tekintsünk el barcelonai múltjától) Kupák? mikor volt az utolsó?(most minden rosszindulat nélkül mondom).
Az Arsenallal kb. ugyanannyi esélye van BL-re,mint a Realnak volt az elmúlt években.
Szóval még azt sem lehet mondani,hogy a trófeszerzés lenne csábító, legalábbis szerintem.
srácok,valamit tisztázzunk. én nem hiszem azt,hogy a realt kéne választania a barca helyett. tudom és látom,hogy ti kinevelitek a világsztárokat,mi pedig megvesszük. nagyon sok érv szól mellettetek. én csupán azt mondom,hogy a real most adna érte egy zsák pénzt,így az arsenal most fog a leginkább elgondolkodni az eladásán. nekik értelem szerűen számít a pénz,így nem fognak egyértelműen nemet mondani egy 60 milliós ajánlatra,hanem megvárják,míg ti is adtok 40-50et és a játékos kérésére a tiéteket fogadják el. ez arra remek a realnak,hogy
1. felverje az árát
2. azonnali eladásra késztesse őket(már ha az arsenalnak kell a pénz)
3. adott esetben megbontsa a kezdőtöket,mert ugye egy ilyen árú és tudású játékost játszatni kell
szerintem az arsenal egyetlen olyan döntést hozhat,ami mindenkinek jó:
idén köt egy szerződést veletek,hogy jövőre x millióért megveszitek. mindenkinek jó lenne. ők még egy évet építhetik nasrit,hogy majd átvegye cesc szerepét,a csóri örülhet,hogy hazamegy,az arsenal kap pénzt,ti meg nem ültetitek a padon.
belőlem a keserűség beszél,hisz fabre az egyetlen játékos,aki "mozdítható" és nagyon,de nagyon hiányzik
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.11. 22:25:47

Daffy,
Cesc miért akarna Madriba menni?(tekintsünk el barcelonai múltjától) Kupák? mikor volt az utolsó?(most minden rosszindulat nélkül mondom).
Az Arsenallal kb. ugyanannyi esélye van BL-re,mint a Realnak volt az elmúlt években.
Szóval még azt sem lehet mondani,hogy a trófeszerzés lenne csábító, legalábbis szerintem.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.02.11. 17:36:59

detabarca írta:Visszaolvastam és nem láttam olyan véleményt mint az enyém, úgyhogy leírom....
Én is 100%-ig ezen a véleményen vagyok! :wink:
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.11. 17:15:44

Visszaolvastam és nem láttam olyan véleményt mint az enyém, úgyhogy leírom.
A Realnak esze ágában sincs megvenni Fabregast. Oké, hogy jó lenne nekik, de ez elmondható nagyon sok játékosról. Emlékszünk rá, hogy Wenger már tavaly is 50-et kért a spanyolért. Erre lehet mondani, hogy nem reaális, mert az égben vannak az árak, de ez egy ilyen dolog. Az aktuális árakhoz kell igazodni és akármennyire irreális összeg az 50 misi, a piaci árakhoz képest mégis reális. Remélem érthető.
Meglátásom szerint a Madridnak egy célja van a 60 milliós ajánlattal, mégpedig az, hogy tovább növeljék Cesc árát, még irreálisabbá tegyék a piacot, mindezt azért, hogy megnehezítsék a Barca dolgát. A szituáció pikantériája, hogy ha Fabregas sportolóként gondolkozik és nem helyezi előtérbe a barátságot, akkor elfogadhatja az ajánlatot. Ebben az esetben tudjuk jól, hogy Pereckének nem esik majd nehezére kicsengetni a szóban forgó összeget. Elvileg a Madrid csak nyerhet rajta. Minden áron meg kell akadályozniuk, hogy a megfelelő utánpótláshoz jusson a Barca, mert annyira egyben van a csapat, hogy tisztán látszik, hogy évekig kulloghat mögöttünk a Madrid. A 2 legsürgetőbb igazolás Puyi és Xavi pótlása, pedig van még bennük 1-2 jó év. A csapat magja fiatal és amíg ez a mag együtt van, addig úgy tűnik magasan a Madrid fölötti játékerőt képvisel a klub. 2 év múlva Fabregasban még mindig lesz legalább 3-4 év és ez az, amit a Real nem engedhet meg magának. Amellett, hogy nekik erősödni kell, le kell lassítaniuk a Barca fejlődését, mert az életbe nem érik be őket.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.11. 17:08:10

Fabregas -> RMadrid dolgot felejtsük már el. Soha az életben nem fog oda igazolni, szerintem előbb menne a Chelsea-be, mint Madridba. De szerintem nála csak két klub jöhet szóba: Arsenal és Barca...
daffy írta: más: mi a véleményetek benzemáról? a válogatottban nagyon ügyes,madridban egyelőre nem annyira. oka?
Nálam Benzema overrated. De a 30+ gólos CR és a 25+ gólos Higuain mellett nem könnyű neki.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése