Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.02.13. 21:07:07

ez a vadbarom spori hülyébb mint tegnap a tiétek :lol:
vicc
Casillasnak sok évébe telt, hogy felvegye a madridi stílust

mégis mi a kukiról beszélsz kedves Perrero???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2011.02.13. 21:09:45-kor.
madridista
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.02.13. 21:06:03

Szegény Di Maria...
Amúgy ez semmi nem volt szerintem :D
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.13. 21:05:36

Legalább jól kezdődik, lehet odakapcsolok. :lol:
Amúgy ha ma nem nyer a Real, akkor tegnap végleg lezárhattuk volna a bajnokságot... :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.13. 21:02:45

Na itt is lehet izgulni, hopp egy piros Ikernek!
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.13. 20:45:38

Tim írta:
barcafan0911 írta: Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek? Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
Hmm..valóban sokkal szimpatikusabb az Arsenal vásárlási politikája.Ők nem adnak ki egy vagon pénzt,hanem egy marék mogyoróért elszipkázzák a fiatalokat.Tényleg sokkal korrektebb. Még csak annyit kérdeznék tőled,miként lehetséges hogy egy ilyen ízig-vérig katalán,ebbe a csapatba teremtett tehetség,a mai napig Londonban van,és szorgalmasan írja alá az elé tett szerződéseket?
Az a nagy baj,hogy még mindig itt vagytok leragadva...
Élete egyik nagy lehetősége jött,amivel élt...

Pique pedig abszolut helytálló példa(Barca részről),ha Cesc-ről van szó. Az,hogy (szerencsére) 5millióért jött vissza,nem Piquen múlott... Ha Cesc-en múlna a vételár már nyáron vagy még tavaly jött volna.
Elment Cesc is,mint Pique, remek játékost lett belőle,ami igenis részben Wenger érdeme,és haza szeretne menni,a Barcanak pedig szüksége van egy olyan játékosra mint Ő. Ennyi.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.02.13. 20:36:25

barcafan0911 írta: Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek? Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
Hmm..valóban sokkal szimpatikusabb az Arsenal vásárlási politikája.Ők nem adnak ki egy vagon pénzt,hanem egy marék mogyoróért elszipkázzák a fiatalokat.Tényleg sokkal korrektebb. Még csak annyit kérdeznék tőled,miként lehetséges hogy egy ilyen ízig-vérig katalán,ebbe a csapatba teremtett tehetség,a mai napig Londonban van,és szorgalmasan írja alá az elé tett szerződéseket?
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.13. 20:21:04

Andris írta:Neharagudj daffy, de ha szakmai szempontok szerint kellene értékelnünk a lehetőséget, akkor talán még hátrébb kéne sorolni a szeretett klubodat. egyszóval melónak is .. na az.

A madrid utolsó pontvesztésénél sem játszott másképp mint előtte 6-8 meccsen, szinte mindig benne volt a pontvesztés, de a játék legalábbis olyan volt amivel kertet lehet trágyázni. Akkor most mi ok volna bizakodásra? Továbbra is látom a madridot focizni, engem nem az érdekel hogy ők változtak-e, mert tudom hogy nem. A kérdés továbbra is az h az Espanyol van-e elég szívós h 90 percen keresztül felvegye a kesztyűt lélektanilag, mert akkor bőven van esély. Lefocizni nem egy nagy kunszt ezt az idei madridot.

Tocy, szerintem semmi okuk nem volt most h vérszemet kapjanak, minimális pontvesztésünk volt és az sem a formaingadozás miatt.

Még mindig az a kérdés h ki látta az Espanyolt mostanában és h milyenek..
Lehet, de közelebb jöhetnek, ami mindig feltüzeli a játékosokat, főleg hogy egy kicsit visszajött neki a remény, miután sok helyen azt írták hogy már nincs esélyük. Az Espanyolt én a Villarreal ellen láttam, ott jobb volt a Sárga Tengeralattjáró, de az Espanyolnak mégis voltak helyzetei, amiket mind szépen ki is hagytak...aztán végül a meccset is elvesztették. Masszívan játszanak, de a Real azért jobb szerintem, ha nem lesznek annyira fásultak mint az Osasuna ellen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.13. 20:18:42

daffy írta:rettenetesen hisztek ti az emberi értékeknek ebben a világban. ez csak üzlet,nem a barca székházát kell felgyújtania,csak dolgozni.
daffy, kitartásod lenyűgöző, ezt látná Cesc oda igazolna a madridhoz.:D
De nem érted meg amit itt néhányan írnak.
Cescnek nem úgy a kedvenc csapata a Barca,mint pl ahogy Özil mondta...vagy más játékosok. Cesc katalán, itt vannak a barátai,ide köti minden.
Ha az Arsenal rászánja magát,hogy eladja,és a barca megpróbálja leigazolni,akkor Perez lehazudhatja a csillagokat is az égről, Cesc ide fog jönni.
Plusz ha rajta múlott volna, már nyártól nálunk lenne...
daffy írta:akkor lehet esélyük,ha a real saját magát veri meg,mint tette azt az utolsó pontvesztés alkalmával is. ha a megszokott ötlettelen,kilátástalan foci változik,akkor esélye sem lehet a barcelonai csapatnak. a kreativitást ma az özil,kaka duótól remélem. szerencsére dm,pihen. amellett hogy fáradt,buta is,így szenvedős meccsek vannak mögötte


Nyerni fog a real, amikor nehézkes meccset várunk,akkor mindig lesimázzák a meccseket.
Jah,és Di Mária kezd, Kaká padozik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 20:17:11

Neharagudj daffy, de ha szakmai szempontok szerint kellene értékelnünk a lehetőséget, akkor talán még hátrébb kéne sorolni a szeretett klubodat. egyszóval melónak is .. na az.

A madrid utolsó pontvesztésénél sem játszott másképp mint előtte 6-8 meccsen, szinte mindig benne volt a pontvesztés, de a játék legalábbis olyan volt amivel kertet lehet trágyázni. Akkor most mi ok volna bizakodásra? Továbbra is látom a madridot focizni, engem nem az érdekel hogy ők változtak-e, mert tudom hogy nem. A kérdés továbbra is az h az Espanyol van-e elég szívós h 90 percen keresztül felvegye a kesztyűt lélektanilag, mert akkor bőven van esély. Lefocizni nem egy nagy kunszt ezt az idei madridot.

Tocy, szerintem semmi okuk nem volt most h vérszemet kapjanak, minimális pontvesztésünk volt és az sem a formaingadozás miatt.

Még mindig az a kérdés h ki látta az Espanyolt mostanában és h milyenek..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.02.13. 20:18:50-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.13. 20:16:35

A Madrid simán be fogja húzni este, vérszemet kapnak a Gijon miatt, és bedarálják az Espanyolt. Tippem 0-2 v 1-3 de lehet több is közte...
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.02.13. 20:09:13

A kosárlabda kupameccset behúztuk ma !

Real Madrid - Barcelona 60-68

gratula :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 20:09:12

Andris írta:Na látom Tocy megelőzött.. Kakát tényleg csak anyagi gondok miatt volt kénytelen(!) eladni a Milan, neki esze ágában nem volt, C pedig.. :D hagyjuk.

Fabregas meg még a mi kedvünkért se hagyta ott a drágalátos edzőjét, majd pont a madridért fogja culé létére.. :roll: Nem is értem hogy lehet ez egyáltalán téma.

btw, milyen az utóbbi pár hétben az Espanyol? Lehet esélyük ma? Mikor ellenünk játszottak Decemberben, simán voltak olyan jók h elcsapjanak egy Zsozé féle focit.
rettenetesen hisztek ti az emberi értékeknek ebben a világban. ez csak üzlet,nem a barca székházát kell felgyújtania,csak dolgozni.
btw, milyen az utóbbi pár hétben az Espanyol? Lehet esélyük ma? Mikor ellenünk játszottak Decemberben, simán voltak olyan jók h elcsapjanak egy Zsozé féle focit.
akkor lehet esélyük,ha a real saját magát veri meg,mint tette azt az utolsó pontvesztés alkalmával is. ha a megszokott ötlettelen,kilátástalan foci változik,akkor esélye sem lehet a barcelonai csapatnak. a kreativitást ma az özil,kaka duótól remélem. szerencsére dm,pihen. amellett hogy fáradt,buta is,így szenvedős meccsek vannak mögötte
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.02.13. 20:11:29-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 20:06:01

Na látom Tocy megelőzött.. Kakát tényleg csak anyagi gondok miatt volt kénytelen(!) eladni a Milan, neki esze ágában nem volt, C pedig.. :D hagyjuk.

Fabregas meg még a mi kedvünkért se hagyta ott a drágalátos edzőjét, majd pont a madridért fogja culé létére.. :roll: Nem is értem hogy lehet ez egyáltalán téma.

btw, milyen az utóbbi pár hétben az Espanyol? Lehet esélyük ma? Mikor ellenünk játszottak Decemberben, simán voltak olyan jók h elcsapjanak egy Zsozé féle focit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 20:04:45

ilyesmit olvastam kaka és cé igazolása előtt is. h esélytelen...
Cr-nél aligha olvashattad, azt mindenki tudta hogy oda fog igazolni. :wink: Kakánál pedig.... A pénz döntött. De nem az interhez szerződött ha jól tudom....
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.13. 20:01:27

daffy írta:
barcafan0911 írta: Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek?
ezt meglátjuk nyáron. természetesen a legvalószínűbb hogy odaigazol. egyébként ha annyira culé lenne,akkor nyáron hatalmas hisztit vágott volna,mert meggyőződésem,hogy akkor volt rá a legnagyobb szükség.
Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
ilyesmit olvastam kaka és cé igazolása előtt is. h esélytelen...
Cé mentalitása pontosan illett a Madridéhoz, ő is menni akart, Ferguson se hülye, hogy ennyi pénzért ne adja oda, egy komplett csapatot vehet a helyére. Kaká meg nem akart menni, egyáltalán nem, csak Berlusconi szépen rávette...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 19:59:52

barcafan0911 írta: Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek?
ezt meglátjuk nyáron. természetesen a legvalószínűbb hogy odaigazol. egyébként ha annyira culé lenne,akkor nyáron hatalmas hisztit vágott volna,mert meggyőződésem,hogy akkor volt rá a legnagyobb szükség.
Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
ilyesmit olvastam kaka és cé igazolása előtt is. h esélytelen...
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 19:57:17

daffy írta:
barcafan0911 írta: Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:
nem barcás,de pl zlatan,tevez,luis enrique,ronaldo.mind a riválishoz igazolt. megannyi játékos igazolt már egyébként olyan csapatba,melynek előtte a riválisának nyalta a hátsóját. egyébként gyönyörűen leírtad ebben a hsz-ben azokat a feltételeket,melyek fabregason kívül egy emberre sem lehetnek igazak. ilyet én is tudok,de értelmetlen
Éppen ezért. Fabregas más példa. Ne hasonlítsd a fentebb említettekhez, ő más kategória. Nem fog odamenni, barcás vér van benne. Ő már eldöntötte hogy ide akar visszajönni. Tudtommal az apja a menedszere, szintén culé, azt hiszed engednek a rivális reálnak, akit gyerekkoruk óta nem szeretnek? Ő nem fog fejet hajtani a madrid mocskos undorító vásárlás politikája előtt..... :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.13. 19:48:02

Igaz a közhely, hogy a pénz nagy úr...
Ha a Real letenne az asztalra egy nagy összegű (értsd: a Barcáénál jóval nagyobb) összegű ajánlatot, amire szüksége lenne az Arsenalnak, meg tudnák győzni Fabregast is szerintem. Szerinted nem, ez a te véleményed, és én tiszteletben tartom azzal, hogy - kedves barcafan0911 - nem nevezlek érte gyermetegül naívnak, felvéve a stílusod...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.02.13. 19:42:30

barcafan0911 írta:
Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:

Bocsi, hogy beleszolok a vitatokba, DE:
1 A kivetel mindig erositi a szabalyt!
2 Valamit mindig el kell kezdeni!
3 A penz nagy ur!




Szerk: Egy Realos haverom ezt irta ma reggel nekem : Koszonjuk Gijon!
Nem irtam semmit, nem akarok veszmadar lenni, de nehogy (=barcsak :D ) mi kene ezt azt koszongessunk a mai Espanyol- Real meccs utan.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 19:40:34

barcafan0911 írta: Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:
nem barcás,de pl zlatan,tevez,luis enrique,ronaldo.mind a riválishoz igazolt. megannyi játékos igazolt már egyébként olyan csapatba,melynek előtte a riválisának nyalta a hátsóját. egyébként gyönyörűen leírtad ebben a hsz-ben azokat a feltételeket,melyek fabregason kívül egy emberre sem lehetnek igazak. ilyet én is tudok,de értelmetlen
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 19:34:18

daffy írta:
barcafan0911 írta:Ne legyetek már buták. :wink: Fabregas soha nem igazol majd madridba. :) Komolyan, valami elvitte az eszeteket, vagy mi? Pique már ezt meg beszélte Fabreval rég. :D Ő egy culé. Nincs az a pénz amiért madridba menne. Akkor inkább a chelsea. A játékosok nem tárgyak, van beleszólásuk, hogy hova igazolnak. Ha ő nem akar madridba menni, akkor nem írja alá a szerződést és cső. :wink: Mit tehetne vele az Arsenál akkor? Kirúgja? Akkor jön ide ingyen. Komolyan, mielőtt írtok valami ostobaságot, gondolkozzatok már el rajta mit írtok. :roll:
te meg azon,hogy mennyi,de mennyi ellenpélda volt már
Akkor mondjál egy ellenpéldát ha tudsz. Egy saját nevelés, akinek Barcelonai a családja, igazi culé még most is, a legjobb haverjai ott vannak a Barcában és szeretne IDE visszajönni. Na kedves daffy, mikor volt a történelemben ilyen eset? Mikor egy ilyen srác a riválishoz igazolt. Gyerünk, mondjál csak egyet. Előbb is leírtam, most is, mielőtt elküldesz egy hszt, olvasd el, nehogy valami hü_eségget küldjél. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 19:29:08

barcafan0911 írta:Ne legyetek már buták. :wink: Fabregas soha nem igazol majd madridba. :) Komolyan, valami elvitte az eszeteket, vagy mi? Pique már ezt meg beszélte Fabreval rég. :D Ő egy culé. Nincs az a pénz amiért madridba menne. Akkor inkább a chelsea. A játékosok nem tárgyak, van beleszólásuk, hogy hova igazolnak. Ha ő nem akar madridba menni, akkor nem írja alá a szerződést és cső. :wink: Mit tehetne vele az Arsenál akkor? Kirúgja? Akkor jön ide ingyen. Komolyan, mielőtt írtok valami ostobaságot, gondolkozzatok már el rajta mit írtok. :roll:
te meg azon,hogy mennyi,de mennyi ellenpélda volt már
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.02.13. 19:23:05

Ne legyetek már buták. :wink: Fabregas soha nem igazol majd madridba. :) Komolyan, valami elvitte az eszeteket, vagy mi? Pique már ezt meg beszélte Fabreval rég. :D Ő egy culé. Nincs az a pénz amiért madridba menne. Akkor inkább a chelsea. A játékosok nem tárgyak, van beleszólásuk, hogy hova igazolnak. Ha ő nem akar madridba menni, akkor nem írja alá a szerződést és cső. :wink: Mit tehetne vele az Arsenál akkor? Kirúgja? Akkor jön ide ingyen. Komolyan, mielőtt írtok valami ostobaságot, gondolkozzatok már el rajta mit írtok. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.13. 19:11:56

Én egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek Fabregas Madridba igazolását. Természetesen messze nem a legvalószínűbb forgatókönyv lenne ez a lehetséges kimenetek közül, de lenne az a pénz, amiért ő ott kötne ki.

Többen említették, hogy mindig a játékos mondja ki a végső szót, ami igaz is, de naivitás azt hinni, hogy egy játékost ne lehetne rávenni egy szerződés aláírására, még ha nem is feltétlenül tetszik neki. Volt már a fociban erre nem egy példa, kezdve onnan, hogy rábeszélik gazdasági okokra hivatkozva, de olyat is hallhattunk már, hogy ultimátumot kap valaki: vagy aláfirkantja a szerződést, vagy megy a tartalékcsapatba. Nagy nyomást tudnak kifejteni a befektetők is.
Természetesen az Arsenal nem valószínű, hogy tisztességtelenül kezelné Fabregast, saját sírjukat ásná is meg a csapat. De ennek ellenére sem tartanám elképzelhetetlennek, hogy ha mondjuk a Madrid lényegesen több pénzt kínálna érte, mint amit mi adni hajlandóak lennénk, akkor ott kötne ki.

Beismerem, nem tartom valószínűnek, hogy Madridba kerüljön. Mindenesetre arra jó lehet az egész a Realnak, hogy - ahogy korábban említették már - felverjék az árát.
Válasz küldése