Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.16. 17:47:46

daffy írta:egyébként meglepne,ha ez lenne a kezdő,sztem mou húz majd valamit az utolsó pillanatban. a bilbao ellen nem volt az igazi pepe a kp-n.nem való oda.
Szerintem vagy ez lesz a kezdő, vagy a meglepi az lesz, hogy Pepe megy vissza a helyére -->Albiol pad és Özil kezdeni fog.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.16. 17:46:59

Nem tudom hogy vagytok vele, de ha ki is kapunk a mai meccsen, nekem annyira tetszik az, hogy a meccs előtti elemzéseken a madridiak egy emberként remélik, hogy:

csak szerezzük meg a labdát minden jó lesz
csak ki kéne kapcsolni xavit és iniestát. de hogyan?

olvastam olyat is, hogy pontosan kéne passzolni és akkor jók lehetünk kontrákra.

Én mondom, akármi lesz az eredmény, az, hogy az egész világ tudja, hogy annyival jobb a Barca a Realnál, hogy csak erősen deffenzív kontrákra építő, a játékot tördelő madrid tud nyerni ellenünk, ez nekem minden pénzt megér! :D
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.16. 17:43:03

Sanama: ez szerintem is így van ... az elején nagyon fognak kontrázni, ha neadjisten bekapunk egy gólt az eljén, a végére gondok lehetnek...oda kell figyelni, a real meg csak igy nyerhet ha igy taktikaznak , sok mast mou se tud tenni..
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.16. 17:32:58

daffy írta:
Sanama írta:Daffy,
sok Real meccset nem nézek,de mondhatjuk,hogy ez enyhén védekező csapat?
nem,én lyukasnak nevezném. pepét a vkp posztról még az első félidőben kiszórják. khedira pedig nem egy életbiztosítás,akár csak albiol. 3 vkp+4 védő,mégis lukas a közepe
szerk: egyébként meglepne,ha ez lenne a kezdő,sztem mou húz majd valamit az utolsó pillanatban. a bilbao ellen nem volt az igazi pepe a kp-n.nem való oda.
Értem.

Én azt mondtam,hogy a mai meccsen szerintem megpróbálja megint azt amit ősszel. Tehát az Interes taktikát végigvinni,és ma ki fog derülni,hogy ez megy-e a csapatnak vagy sem,majd ezalapján variál a Kupára és a BL-re. De nem vagyok benne biztos . :)
Abban a taktikában CR-nek és a többi csatárnak igy kegyetlenül kéne védekezni.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.16. 17:31:11

Sanama írta:JM meg védőből VKP-t (Pepe) :D
Rosszul tudod, Pepe asszem a válogatottban is VKP-t szokott játszani, szóval nem José "csinál" belőle VKP-t :D
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.16. 17:31:00

Rewolution5 írta:ő ellenük nem lehet semmitsem :)
ez igaz :!: :D Akkor megpróbál kitalálni...így helyesbítek... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.04.16. 17:30:20

samy85 írta:
fcjoc írta:A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema.

hát ez vmi :| frenetikus.. pepe vkp, khedirák meg nem zavarnak vizet.. adebayor?? :o

Maradjon így!!! csakaBARCA!!!!!!!!
Mou szerintem valamit kitalált a Xavi-Iniesta 2 ellen.. kíváncsi vok mi lehet ez... szerintem ezért van előrébb Pepe...
nyilván azt találta ki, hogy addig kell őket faragni, amíg a bíró engedi. ezért játszik Pepe előrébb, hogy hamarabb rugdossa a bokákat...
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.16. 17:29:21

d írta:Micsoda indulatok, te jó ég...
Mourinhora sokat lehet mondani, de kizártnak tartom, hogy bárkit is szándékosan lerúgasson. Ramos meg Pepe meg önkontroll nélküli barmok, de ők sem azzal az elhatározással lépnek pályára, hogy majd most lerúgnak valakit, csak elszáll az agyuk. A végeredményt tekintve persze tökmindegy, de azért nem kell hülyeségeket kitalálni. Csak csöndben jegyzem meg: nem vagyok benne biztos, hogy fordított esetben mondjuk Alvesnek nem durranna el az agya és tenne egy túl kemény belépőt...
Ez a normális hozzáállás. Emberek vannak mindkét oldalon, ugyanúgy hajlamosak hülyeséget csinálni mint akármelyikünk. Pepe tette persze mindennek a teteje, hogy utólagosan rúgdos embereket, de ne gondolja senki hogy másik oldalon nem lehetséges még csak hasonló se.
itt egy példa amire lehet jóindulattal azt mondani hogy nem szándékos, de nem is próbált ellene tenni.
http://www.youtube.com/watch?v=0jNmlDI8XEY
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.16. 17:28:59

samy85 írta:Mou szerintem valamit kitalált a Xavi-Iniesta 2 ellen.. kíváncsi vok mi lehet ez... szerintem ezért van előrébb Pepe...
ő ellenük nem lehet semmitsem :)
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.16. 17:26:14

fcjoc írta:A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema.

hát ez vmi :| frenetikus.. pepe vkp, khedirák meg nem zavarnak vizet.. adebayor?? :o

Maradjon így!!! csakaBARCA!!!!!!!!
Mou szerintem valamit kitalált a Xavi-Iniesta 2 ellen.. kíváncsi vok mi lehet ez... szerintem ezért van előrébb Pepe...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 17:24:40

Sanama írta:Daffy,
sok Real meccset nem nézek,de mondhatjuk,hogy ez enyhén védekező csapat?
nem,én lyukasnak nevezném. pepét a vkp posztról még az első félidőben kiszórják. khedira pedig nem egy életbiztosítás,akár csak albiol. 3 vkp+4 védő,mégis lukas a közepe
szerk: egyébként meglepne,ha ez lenne a kezdő,sztem mou húz majd valamit az utolsó pillanatban. a bilbao ellen nem volt az igazi pepe a kp-n.nem való oda.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.16. 17:23:26

Daffy,
sok Real meccset nem nézek,de mondhatjuk,hogy ez enyhén védekező csapat?
Pepe-Khedira-Xabi középpályával.

Amúgy érdekes,hogy JM pont Pep ellentetje :D
Pep VKP-ből csinál védőt (busi)
JM meg védőből VKP-t (Pepe) :D
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.16. 17:22:53

Micsoda indulatok, te jó ég...
Mourinhora sokat lehet mondani, de kizártnak tartom, hogy bárkit is szándékosan lerúgasson. Ramos meg Pepe meg önkontroll nélküli barmok, de ők sem azzal az elhatározással lépnek pályára, hogy majd most lerúgnak valakit, csak elszáll az agyuk. A végeredményt tekintve persze tökmindegy, de azért nem kell hülyeségeket kitalálni. Csak csöndben jegyzem meg: nem vagyok benne biztos, hogy fordított esetben mondjuk Alvesnek nem durranna el az agya és tenne egy túl kemény belépőt...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 17:20:51

Sanama írta:
daffy írta:"A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema."
így már fel merem tenni a pénzem a barcára. ramos a jobboson kuka,albiol-carvalho lassú,pepe a kp-n sima piros lap,khedira nem képes előre játszani,dm nem túl okok. talán még a hendit is meg lehet próbálni,ha ez lesz.
Özil? Sérült,vagy mi van vele?
nem,csak pados(legalábbis a fentiek szerint)
Ramos nem eltiltott? Think
még mindig nem
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.16. 17:20:15

A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema.

hát ez vmi :| frenetikus.. pepe vkp, khedirák meg nem zavarnak vizet.. adebayor?? :o

Maradjon így!!! csakaBARCA!!!!!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.16. 17:19:12

daffy írta:"A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema."
így már fel merem tenni a pénzem a barcára. ramos a jobboson kuka,albiol-carvalho lassú,pepe a kp-n sima piros lap,khedira nem képes előre játszani,dm nem túl okok. talán még a hendit is meg lehet próbálni,ha ez lesz.
Ramos nem eltiltott? :-k
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.16. 17:17:21

daffy írta:"A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema."
így már fel merem tenni a pénzem a barcára. ramos a jobboson kuka,albiol-carvalho lassú,pepe a kp-n sima piros lap,khedira nem képes előre játszani,dm nem túl okok. talán még a hendit is meg lehet próbálni,ha ez lesz.
Özil? Sérült,vagy mi van vele?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 17:16:09

"A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema."
így már fel merem tenni a pénzem a barcára. ramos a jobboson kuka,albiol-carvalho lassú,pepe a kp-n sima piros lap,khedira nem képes előre játszani,dm nem túl okok. talán még a hendit is meg lehet próbálni,ha ez lesz.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.16. 17:14:54

Rinku írta:
Rewolution5 írta:akár azis elképzelhető, hogy szándékosan, Ramosból kitelik :(
Miért, szerinted van olyan ember, aki szándéktalanul csúszik be páros lábbal, rúgdosódik vagy könyököl? Ez az ember egy rakás sz*r, pepécskével együtt, két senkiházi, akiktől nagyon tartok, hogy Messit, Xavit, Iniestát HASZNÁLHATATLANNÁ rúgják... Ez a bajom, ezért tartok nagyon a mai meccstől, mert ezek ketten mindenre képesek, még roncikát is ide sorolhatjuk és a díszes kompánia többi tagját is... Mit akar egy olyan ember, aki egy régi csapattársát a torkánál fogva hátralöki, a többi régi ismerőst meg lökdösi és megrúgja? Nem azért, mert a labdát akarja, hanem mert egy barom, akinek nem volt gyerekszobája... Jellemtelen, alávaló gazember, rég kivágtam volna a keretből, mint, ahogy a macskát szokás...
Pepe meg nagyobb féreg, mint Gregor Samsa volt, földön fekvő embert rúgdos, fejét, mindenét... Soha többé nem szeretném stadion környékén sem látni ezt a két mocskot, figyeljétek meg, valakit le fognak rúgni, valakinek véget ér a szezonja... Adja a Jó Isten, hogy hazudjak és kiállítsák mindkettőt jó hamar...

Az első félidőben kell 2 gólt rúgni és véget ért a meccs. Mindegy, hogy hogy, csak érvényes legyen! Aztán, ha ez meg van, nyomás 3 cserét beküldeni.

Az meg, hogy valaki azt várja itt, hogy tisztán és szépen fog játszani a madrid, utópisztikus vágyódás, a real játékosoknak semmit nem jelent a becsület és a tisztesség... Tisztelet a kivételnek! Megint ott fogják folytatni, ahol évekkel ezelőtt elkezdték. Ütni-verni-törni-zúzni-gyilkolni-kaszabolni a Barcásokat, ami mind a Barca játékosokkal szembeni tehetetlenség és irigység... Lehet úri ember módjára is viselni a vereséget, de ott ez nincs betanítva...

0:1, 0:2-re számítok, nagyobb sérülés nélkül ússzuk meg a meccset...

Most nem azért de hogy lehet ilyen elvakult valaki? Nincs olyan csapat a világon aki ilyen gonosz lenne mint aminek te lefested. Persze, a barcánál soha sem volt egy olyan játékos se egész történelme során aki ne rúgott volna le egy másik focistát. A realnál meg mindenki csak arra megy hogy lábat törjön. Igaz, hogy vannak olyanok akik hajlamosak elveszteni az eszüket, de azok se minden meccsen, és nem is a teljes csapat tartozik közéjük.
Komolyan mondom nem értem ezt a sötét elfogultságot. Állítottak már ki a realtól is embert, ítéltek már tizenegyest is ellenük.
Én azt mondom, hogy aki már előre a bíróval meg a szabálytalanságokkal jön, az fél, és előre próbálja megmagyarázni, ha vereség lenne. Jobb csapat a barca de nincs glória egyik player feje fölött sem, ők is elvethetik a súlykot (valdes pl. hajlamos néha), és aztán nehogy még a végén utólag is magyarázkodnod kellkjen.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.16. 17:13:15

Logan10 írta:Ti mit gondoltok arról a gólról amit Messi lőtt a Reálnak 2008 decemberében a 2-0-ás meccsen?? Mert én ahányszor megnézem mindig úgy látom hogy Cannavaro a gólvonal előtt ért bele... :shock:
Gondolván arra, hogy öngólt kellett volna elkönyvelni?
A válasz: nem
Akkor írják öngólnak, ha a labda amúgy elkerülte volna a kaput. Mivel ez egyértelműen a kapuba tartó lövés volt, és a gólvonal közelében kapott bele az olasz, így akár előtte tette meg, akár már azon túl, a gól Messié.
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.04.16. 17:11:15

Ti mit gondoltok arról a gólról amit Messi lőtt a Reálnak 2008 decemberében a 2-0-ás meccsen?? Mert én ahányszor megnézem mindig úgy látom hogy Cannavaro a gólvonal előtt ért bele... :shock:
Csak a Barça
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.16. 17:04:04

gergo9 írta:
Messithebest írta: Kicsit off de: EZ talán segít :D
Ez meg egészen más szerveimre van hatással :mrgreen:
Ramos nője a befutó nálam. Ramost nyilván nem az eszéért szereti :)
Az enyémre is hatással van :mrgreen: Nálam Özil csaja a best. De ha ez sem, akkor nézd meg az aláírásomban levő videót: FC Barcelona - El Clasico 2008-2010 :D Ha ez sem, akkor nem fog menni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.16. 16:59:01

Egyébként senki nem számol azzal a lehetőséggel, hogy Pep akár az egész taktikát átvariálhatja, mint tavaly. El tudnám képzelni, hogy két/egy csatárral kezdünk, és egy masszívabb középpályával pl

----------Valdés
Piqué Busquets Adriano
Alves Xavi Keita Maxwell
Messi Iniesta
Villa
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.16. 16:57:05

Messithebest írta: Kicsit off de: EZ talán segít :D
Ez meg egészen más szerveimre van hatással :mrgreen:
Ramos nője a befutó nálam. Ramost nyilván nem az eszéért szereti :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.16. 16:55:20

Messa írta:
Tocy írta:Emberek...nem kéne már a meccs előtt bírózni. Totál 3esélyes meccs, be kéne látni, és bízni a jó játékunkban. Nem előre magyarázni a bizonyítványt, mert nagyon úgy hat...
Így van. Nyugi srácok. Ne a két hadibarommal foglalkozzunk már előre.

De örülnék, ha Puyol tudná vállalni a játékot. Jócskán megkönnyítené a helyzetünket. Ha mégsem, ezesetben Keitát várom vkp-nak.

Ti kivel kezdenétek inkább? Adriano, vagy Maxwell?
Miért kezdetnéd Puyolt? Nincs játékban,nincs ritmusban nagyon régóta sérült... Csak rossz megoldást választana,még akkor is ha Ő Puyol.

VV-Alves-Pique-Busi-Adriano-Keita-Ini-Xavi-Messi-Villa-Pedro

Én ezzel állnék ki,szerintem max a balbekk kérdéses Pepnél
Válasz küldése