Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.17. 12:31:43

Daffy! BL-ben miért ne lenne esélyetek? Tavaly az Internek mennyi volt?...két meccsen is bármi megtörténhet...ha az elsőt elszabjuk, lehet, hogy hiába játszunk jól a visszavágón.

Kupadöntő teljesen 50-50, attól függ, hogy melyik csapat lövi be a helyzeteit...
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.17. 12:31:41

Hát sok ember itt a fórumon mintha egy kicsit csalódott lenne,és már temetnék a csapatot,míg a Real szurkolók pedig már arról beszélnek hogy meg vagyunk fogva...Miért is???Mi tegnap annyit adtunk ki magunkból amennyit kellett,az kicsit nekem olyan volt,mint például az Almeria elleni meccs,csak annyit tettek a fiúk,amennyi ahhoz kellett,hogy meglegyn az az eredmény amivel elégedettek lehetnek!!!És ha megnézzük,Messinek volt 2 helyzete az első félidőben,ha Villanak is volt 1-2-ő,és ha letudja venni a labdát a 93. percbe,akkor szerintem gólja is van!Ahhoz képest,hogy érzésem szerint közel sem pörögtünk 100%-on,volt 4-5 helyzetünk,még úgy is,hogy a Madrid ezt játszotta!!!Ha mi 100%-on fogunk pörögni a kupában,illyetve a Bl-ben,akkor szerintem több helyzetünk lesz,amikből több gólt fogunk majd rúgni!!!Nem kell félni,a fiúk így is elhoztak egy pontot a Bernabeubol,hogy tényleg nem pörögtek teljesen,és egy nyerhető meccset hoztunk x-re!!!A Real szerintem ennél jobban nem tudja már játszani ezt a taktikát,de mi tudunk még mit előhuzni akalapból,úgyhogy én bizakodó vagyok,és azt tippelem h a kupát nyerjük,és aBl-ben is továbbmegyünk!!! :wink: :wink: :wink: :!: :!: :!:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 12:31:30

Lionel85 írta:Ne feledd, a Barça sem pörgött úgy, mint novemberben. Ha az a játék lesz, mint akkor és nem a tegnapi "kényelmesebb", akkor hiába ez a gyönyörű foci, amit most Madridban álomfocinak neveznek, semmire nem mennek.
és miért nem pörgött? ki mondta,hogy ne pörögjenek? tiszta ideg volt mind2 csapat,nem úgy tűnt,mintha tojnának a meccsre. fáradtak voltatok,talán motiválatlanok is,de abban biztos vagyok,hogy nem lustálkodni jöttetek a bernabeuba. ez egy clasico és még anno sokan megmondtátok,az más lesz,ott koncentrálnak és belövik,ott hajtanak. nem,nem lövik be,nem hajtanak. mind2 csapat tartott a másiktól,ennyit tudtak.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.17. 12:29:57

Lionel85 írta:Ne feledd, a Barça sem pörgött úgy, mint novemberben. Ha az a játék lesz, mint akkor és nem a tegnapi "kényelmesebb", akkor hiába ez a gyönyörű foci, amit most Madridban álomfocinak neveznek, semmire nem mennek.
igen.. ez is igaz... nem voltunk 100%on egy percig sem... ezért nem tudom mit higgyek összességében...ha Mourinho valamit taktikailag még tesz hozzá működhet nekik.. mert az hogy Xavi (önmagához szokatlanul) sokat hibázott és vesztett labdát, nem mentség a visszafogottabb ritmus... kíváncsi lesszek szerdára... Az már éles Bevetés Lesz...Bizok a csapatban...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 12:24:50

samy85 írta:bármennyire rossz ezt kimondani, Daffy-val értek egyet. A Madrid tegnap egy "főpróbát" játszott ellenünk.. és működik a taktika... a Bl-ben eredménycentrikus játékot fognak játszani és ezt próbálják erőltetni... a cél szentesíti az eszközt alapon...Madridban biztos... üzemanyagot is spórolni fognak a fűnyirásnál megint.. a passzjátékunkat nehezítvén....reménykedek abban hogy Pep és Tito valamit kitalálnak....lehet most is ezen gondolkodnak.... mindenesetre a bl-ben minimum egy gólt kell lőnünk,mert ez , és a Barcelonai vv-n az idő múlása is a kitámadásra kényszeríti őket... akkor leszünk kedvezőbb helyeztben...
Ne feledd, a Barça sem pörgött úgy, mint novemberben. Ha az a játék lesz, mint akkor és nem a tegnapi "kényelmesebb", akkor hiába ez a gyönyörű foci, amit most Madridban álomfocinak neveznek, semmire nem mennek.
Kép
Kép
Kép
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2011.04.17. 12:24:17

bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 12:23:43

Tegnapi pozitívumokat (őszintén, volt egyáltalán? :-k ) és negatívumokat látván kinek mi a tippje a kupadöntőre?
Más meccs volt ez persze, de szerintem az első gólhoz egy kicsivel a Realnak volt köze, főleg a szabadok miatt, de végén mi szereztük meg. Kupadöntőn az lesz nagyon nagy lélektani tényező szerintem, h ki szeret vezetést. Ha a Real ők valószínű még jobban befognak állni védekezni. Ha mi, akkor meg remélem nem azt fogjuk művelni, mint tegnap.. :x
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 12:22:15

Rivaldo11 írta:Lionel85: Úgy értettem, ha Depor vagy Villarreal szurkolóként lenne elégedett ilyen játékkal a Barca ellen, azt érteném meg. Daffy: Nem tudom milyen játékkal vagyunk verhetőek, valamilyennel biztosan. De emlékeztetnélek arra, h. nem vertetek meg minket tegnap, sőt, lényegében buktátok a ligát, úgyhogy továbbra sem értem, mire fel az elégedettség. A kupában egy meccs dönt, bármi lehet, de a Bl-ben ez nem lesz elég tőletek.
Értettem, de megfordítottam a dolgot, csak elfelejtettem odaírni. :) Szóval akkor se lehet büszke, ha egy tök más csapat ellen nyújtanak ilyen játékot, de egy náluk jobb csapat ellen talán nem ciki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 12:20:57

daffy írta:a kupára adnék egy 30%ot. annyira nem vagytok meggyőzőek,sem frissek és még a sérültek is bejönnek a képbe. szóval kis szerencsével a kupában túlórára lehettek kényszerítve,ami abszolút nekünk kedvezne
A kupadöntő egyetlen meccs lesz, én ott 50-50%-ra tenném az esélyeket. A Bl más, ott támadni is kell majd nektek, főleg, ha az első meccs úgy alakul, mint pl. a tegnapi.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.17. 12:18:44

bármennyire rossz ezt kimondani, Daffy-val értek egyet. A Madrid tegnap egy "főpróbát" játszott ellenünk.. és működik a taktika... a Bl-ben eredménycentrikus játékot fognak játszani és ezt próbálják erőltetni... a cél szentesíti az eszközt alapon...Madridban biztos... üzemanyagot is spórolni fognak a fűnyirásnál megint.. a passzjátékunkat nehezítvén....reménykedek abban hogy Pep és Tito valamit kitalálnak....lehet most is ezen gondolkodnak.... mindenesetre a bl-ben minimum egy gólt kell lőnünk,mert ez , és a Barcelonai vv-n az idő múlása is a kitámadásra kényszeríti őket... akkor leszünk kedvezőbb helyeztben...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.17. 12:14:06

MichaaBee írta:Régebbről nekem meg úgy rémlik, hogy a kupameccsen le lehet tölteni, de nem kell. Most akkor hogy van ez? :? :)
Aki egyből piros lapot kap, annak kötelezően le kell töltenie az eltiltást a kupadöntőn. Lásd: Albiol. Csak neki kell kihagynia. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 12:04:23

Rivaldo11 írta:Lionel85: Úgy értettem, ha Depor vagy Villarreal szurkolóként lenne elégedett ilyen játékkal a Barca ellen, azt érteném meg. Daffy: Nem tudom milyen játékkal vagyunk verhetőek, valamilyennel biztosan. De emlékeztetnélek arra, h. nem vertetek meg minket tegnap, sőt, lényegében buktátok a ligát, úgyhogy továbbra sem értem, mire fel az elégedettség. A kupában egy meccs dönt, bármi lehet, de a Bl-ben ez nem lesz elég tőletek.
az elégedettség továbbra is a taktika végrehajtásának szól. attól,hogy az csúnya és romboló,még végre lehet hajtani szinte tökéletesen. az elégedettség továbbá azért van,mert a keret nem igazán alkalmas a romboló,védekező játékra és mégis...
a kupában én ugyan ezt tippelem,sőt a bl első meccsén is. egyedül a bl visszavágóra tippelek jó meccset.
teljesen nyilvánvaló,hogy a bl-ben nem sok sansz van,de a kupára adnék egy 30%ot. annyira nem vagytok meggyőzőek,sem frissek és még a sérültek is bejönnek a képbe. szóval kis szerencsével a kupában túlórára lehettek kényszerítve,ami abszolút nekünk kedvezne
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.04.17. 12:04:18

Nem tudja valaki, hogy a kupára hogyan vonatkoznak az eltiltások? Mintha tegnap a meccs alatt a kommentátor azt mondta volna, hogy aki előtte bajnokin pirosat kap (Albiol), annak ki kell hagynia a kupameccset és ott tölti le az eltiltását. Régebbről nekem meg úgy rémlik, hogy a kupameccsen le lehet tölteni, de nem kell. Most akkor hogy van ez? :? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.04.17. 12:01:03

Az azért mindent elárul szerintem, hogy a Madridisták úgy örülnek ennek az 1-1-nek, mintha egy ötöst gurítottak volna. Végül is az utóbbi éveket figyelembe véve már ez is fejlődés odaát...
Nagyon biztonsági foci volt mindkét oldalon, megölték a középpályánkat, ezért ment egész meccs alatt a tili-toli.
Nagy következtetéseket nem lehet levonni a tegnapi derbiből, de az nagyon jól látszott, hogy tartott tőlünk a Madrid, még így is, hogy véleményem szerint messze nem 100%-on pörögtek a fiúk.
Ha még a hátralévő három meccsből kettőn sikerülne a Sakhtaros odavágón mutatott teljesítményt, vagy legalább hasonlót nyújtani, nem lenne gond.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:57:13

Ha nem pörgünk kellően, és azt a játékot, amit tudunk tompán, lassan csináljuk,-főleg fejben- akkor vagyunk sebezhetőek. Akkor lehet eredménye egy agresszív taktikának, de a késbe ettől még bele lehet futni. A kupadöntő érdekes lesz, de ha nekem kellene választani, akkor 100x inkább Bl természetesen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 11:54:00

daffy írta:
Rivaldo11 írta:Daffy: Ha mondjuk Villarreal, vagy esetleg Depor, vagy mittudomén milyen szurkoló ennél, megérteném, h. elégedett vagy. De ha nem tartod cikinek azt, h. Real Madridként így játszotok egy olyan meccsen, ahol csak a győzelem adhat reményt, ráadásul hazai pályán 80ezer ember előtt, akkor nem tudom mit mondjak...
én tudom,mondd meg,hogy milyen taktikával vagytok verhetőek.
Csöngessetek be a Betisnél. Talán segítenek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:53:18

Lionel85: Úgy értettem, ha Depor vagy Villarreal szurkolóként lenne elégedett ilyen játékkal a Barca ellen, azt érteném meg. Daffy: Nem tudom milyen játékkal vagyunk verhetőek, valamilyennel biztosan. De emlékeztetnélek arra, h. nem vertetek meg minket tegnap, sőt, lényegében buktátok a ligát, úgyhogy továbbra sem értem, mire fel az elégedettség. A kupában egy meccs dönt, bármi lehet, de a Bl-ben ez nem lesz elég tőletek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 11:50:16

Rivaldo11 írta:Daffy: Ha mondjuk Villarreal, vagy esetleg Depor, vagy mittudomén milyen szurkoló ennél, megérteném, h. elégedett vagy. De ha nem tartod cikinek azt, h. Real Madridként így játszotok egy olyan meccsen, ahol csak a győzelem adhat reményt, ráadásul hazai pályán 80ezer ember előtt, akkor nem tudom mit mondjak...
én tudom,mondd meg,hogy milyen taktikával vagytok verhetőek. szerintem csak a rombolással,azt pedig többé-kevésbé sikerült megvalósítani. nincs meg a megfelelő keret ahhoz a stílushoz és remélem nem is lesz,de más lehetőség nincs. nem állhatunk ki 3 kp-nál kevesebbel és a 4 védő is kell. minimum 2 vkp és 4 védő,az már 6 ember. 1 csatár+2 szélső is adott. marad 1 ember,aki xabi lesz és irányít. nagy gáz esetén lehozható 1 vkp és bemehet özil vagy dm,de akkor benne van,hogy nem elég stabil a védelem és megszórtok. szerintem taktikailag jól csinálta hozé(akár mennyire is elleneztem),mert csak így+szerencsével lehet nyerni
viszont,amilyen aprítás lesz a kupában,azt nem teszi zsebre senki,az tuti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 11:48:51

Rivaldo11 írta:Daffy: Ha mondjuk Villarreal, vagy esetleg Depor, vagy mittudomén milyen szurkoló ennél, megérteném, h. elégedett vagy. De ha nem tartod cikinek azt, h. Real Madridként így játszotok egy olyan meccsen, ahol csak a győzelem adhat reményt, ráadásul hazai pályán 80ezer ember előtt, akkor nem tudom mit mondjak...
Szerintem pont az lenne a ciki, ha egy Villarreal vagy Depor ellen csinálnák ezt, amit ellenünk. Mindenki tudja a fővárosban, hogy jobb csapat a Barcelona, mint a Real és csak ilyen antifocival lehet eredményt elérni, ezt már megtette tavaly az Interrel is a tolmács úr. Madridban ez vezet eredményre. Ha focizni akarnak, akkor belefutnak megint a mészárszékbe és hát egy Franco-szentélyben elszenvedett 5-0 azért még Mourinhót is máglyára űzheti.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:44:27

Daffy: Ha mondjuk Villarreal, vagy esetleg Depor, vagy mittudomén milyen szurkoló ennél, megérteném, h. elégedett vagy. De ha nem tartod cikinek azt, h. Real Madridként így játszotok egy olyan meccsen, ahol csak a győzelem adhat reményt, ráadásul hazai pályán 80ezer ember előtt, akkor nem tudom mit mondjak...
Samy85: Azt én is bántam, h. emberelőnyben nem nyomtuk meg, de hát ilyet-hogy ráülünk az eredményre, és szórakozunk-bőven láthattunk már. A Guardiola korszak egyetlen igazi hibája.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.17. 11:43:55

Rivaldo11 írta:samy 85: Azzal nem értek egyet, hogy a BL-ben ez az eredmény nem lenne elég. Már most aláírnék egy újabb ikszet a Bernabeuban. Nézzük azt is, mi a cél! Itt a bajnoki cím volt a tét. Az ehhez szükséges eredményt pedig hoztuk is. A BL-ben kétfelvonásos a derbi, és hazai pályán azért máshogyan játszunk majd... Ki kell használni, h. tele nadrággal lépnek pályára, és még otthon sem mernek csinálni semmit. Amúgy meg én nem vettem észre, h. jobb lenne a madrid a vártnál, sőt...én magam sokkal többet vártam tőlük, főleg ha azt nézzük: NEKIK EZ AZ EREDMÉNY NEM VOLT JÓ!

az ok hogy nem volt jó az eredmény nekik, de ők a banokiról lemondtak már kimondva-kimondatlanul...persze valamennyire győzni akartak-még ha nem is ez látszott-mert ez a klasszikus volt,ráadásul otthon... azt hogy nem lessz elég hazai pályára értettem nem tudjuk hogy a jm ezzel próbál-e(esetleg néhány taktikai elemmel kibővitve) operálni, vagy viszaáll a másik taktikájára... emberelőnyben hátul adogatunk? magunkra huzzuk őket? ahelyett hogy 2-t berámolnánk... nem hiszem hogy sok esélye lett volna mentálisan a madridnak(ha 0-3) mondjuk....így van mibe kapaszkodniuk... sok labdát elvesztettünk... ezért mondom sokkal több kel
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 11:40:17

ozsimiki írta:
Mindig ezt csinálják. Sőt ha vereségeket szenvednek, majd követezik egy új meccs, azelőtt is ezt csinálják.

Ugye jönnek azzal,h mi magas lovon ülünk, de ha abból indulunk ki, hogy amikor ők úgymond alánk vannak rendelve pár éve foci terén, és milyen lovon ülnek egyes szitukban, el lehet képzelni hogy mi lenne ha ők győzedelmeskednének ennyiszer felettünk. :roll: az már nem ló lenne, hanem vmi mutáns dinó.
mindenféle mellény nélkül mondom,szerintem a csapat maradéktalanul,1-2 hibával végrehajtotta a feltételezhető edzői utasításokat. ennél sokkal többet nem fogunk látni a realtól a többi meccsen sem. stabil védekezés,gyors elfutás,vagy gól vagy nem. én elégedett vagyok a csapat teljesítményével(értve ezalatt a taktika végrehajtását)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:36:15

samy 85: Azzal nem értek egyet, hogy a BL-ben ez az eredmény nem lenne elég. Már most aláírnék egy újabb ikszet a Bernabeuban. Nézzük azt is, mi a cél! Itt a bajnoki cím volt a tét. Az ehhez szükséges eredményt pedig hoztuk is. A BL-ben kétfelvonásos a derbi, és hazai pályán azért máshogyan játszunk majd... Ki kell használni, h. tele nadrággal lépnek pályára, és még otthon sem mernek csinálni semmit. Amúgy meg én nem vettem észre, h. jobb lenne a madrid a vártnál, sőt...én magam sokkal többet vártam tőlük, főleg ha azt nézzük: NEKIK EZ AZ EREDMÉNY NEM VOLT JÓ!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.04.17. 11:34:34

Én is ugy láttam hogy mintha a srácok tartalékolnának. tudják hogy van 8 pont előnyunk és elég ez a játék. olyan kicsit lagymatagnak láttam a barcát tegnap. ugy gondolom ha akartuk volna 0-1 után eldönthettuk volna, és el is kellett volna még 1 gollal.nem éreztem a játékosokon a pörgést, mintha csak ugy elfocizgattak volna, persze nállunk volt a labda, de több kreativitást szerettem volna. több megindulást, váratlan huzást. volt amikor ott a középpályán pici alig fél méteres passzokkal operáltunk, kicsit olyan vontatott volt. ugy látszott hogy senki nem akar felesleges erőket felemészteni. ez rendben is van, de a többi kupameccsen ez nem lesz elég. kell valami váratlan még e mellé a sokpasszos játék mellé, mert ez a madrid jol játszott, jól kontrázott és megjárhatjuk ha nem pörgünk fel. érezniük kell a srácoknak is hogy a többi meccs fontosabb lesz. szeretném ha picit Messi is többet, többet adna. kicsit olyan halovány volt. kevés megindulás, futni is picit többet. összeségében jok voltunk de ennél több kell. a tobbi meccsen. visca el Barca!
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.17. 11:33:38

csababarca írta:
Mondjuk jogos.
De hogy szapultak minket, hogy nagy mellény, nagy arc...mostmeg :lol: elég volt nekik egy x, már nyeregben érzik magukat.
Mindig ezt csinálják. Sőt ha vereségeket szenvednek, majd követezik egy új meccs, azelőtt is ezt csinálják.

Ugye jönnek azzal,h mi magas lovon ülünk, de ha abból indulunk ki, hogy amikor ők úgymond alánk vannak rendelve pár éve foci terén, és milyen lovon ülnek egyes szitukban, el lehet képzelni hogy mi lenne ha ők győzedelmeskednének ennyiszer felettünk. :roll: az már nem ló lenne, hanem vmi mutáns dinó.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése
cron