Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.17. 13:06:52

chrissjr írta:
Rivaldo11 írta:egy alig félgőzzel pörgő Barcelona ellen
Messi viselkedése nem azt támasztja alá, hogy a Barca félvállról vette a meccset. Meg ez sem.

Persze lehet itt arcoskodni, de szerintem elég gáz a "világ legjobb csapatától", hogy egy ilyen "gyenge kis Madriddal" nem tudott mit kezdeni emberelőnyben.
Szerintem gáz,h a világ legnagyobb klubja,a 20.század legjobb csapat hazai pályán úgy focizik mint egy kiesés ellen menekülő kiscsapat mert be vannak szarva egy újabb pofontól Joséstól,Ronaldostól mindenestől.Plusz még az gáz,h vannak szurkolók akik ennek tudnak tapsolni meg örülni annak amit láttak.Na ez a gáz,h ide jutott a világ legnagyobb klubja...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.17. 13:05:02

chrissjr írta:
Rivaldo11 írta:egy alig félgőzzel pörgő Barcelona ellen
Messi viselkedése nem azt támasztja alá, hogy a Barca félvállról vette a meccset. Meg ez sem.

Persze lehet itt arcoskodni, de szerintem elég gáz a "világ legjobb csapatától", hogy egy ilyen "gyenge kis Madriddal" nem tudott mit kezdeni emberelőnyben.

szerintem az gáz,h 11 vs 11 is védekeztetek végig, egy hazai klasszikuson, ahol nektek lett volna fontosabb a győzelem :D

amúgy 11 vs 10 ellen azért nem tudtunk mit kezdeni, mert vezettünk :) -akármennyire is furcsán hangzik- és nem szakadtunk meg sajnos még 1 alázásért, pedig elnézve téged, meg pár kollégádat, meg kellet volna :D,...ahogy x-re módosult a meccs ,egyből volt vagy 4 nagyon veszélyes helyzetünk, ami nem rajtatok múlt. De így is mi jöttünk ki jól a meccsből.

várom már az írásod azon a blog szerűségen, szeretek nevetni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.04.17. 13:07:36-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.17. 13:04:09

Sajnos az eredményből többet ki lehetett hozni, de idegenben az X jó eredmény!
Szerintem is kifejezetten jó kis élvezetes meccs volt, le a kalappal a RM előtt megmutatták, hogy tudnak ők is fegyelmezett játékot mutatni, ebben már mindenféleképpen benne van Mourinho munkája, s ez azért gondot okozhat a jövőben!Jól szűkítették a területeket, akiktől "hentelést" vártunk, magas szinten jól fociztak!
Persze más meccs lesz a többi, de pont emiatt egy kis döfést be lehetett volna vinni, emberelőnyben 1:0-s vezetésnél illett volna be is húzni Madridban!
Na de szerdán, majd kiderül minden!
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.17. 13:03:41

Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 13:02:28

chrissjr írta:
Rivaldo11 írta:egy alig félgőzzel pörgő Barcelona ellen
Messi viselkedése nem azt támasztja alá, hogy a Barca félvállról vette a meccset. Meg ez sem.

Persze lehet itt arcoskodni, de szerintem elég gáz a "világ legjobb csapatától", hogy egy ilyen "gyenge kis Madriddal" nem tudott mit kezdeni emberelőnyben.
Gondolom most jöttél csak és nem olvastál egyetlen hsz-t sem, így te is azt böfögöd, amit a többi Madridos kollégád teszi. Egy kis időt tölts el lécci olvasással és utána írjál, mert így sokaknak már elég fárasztó elmondani mindig ugyanazt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.17. 13:02:17

Krisztián, sztem nyugodtan mondhatom a többiek nevében is, mellőznöd kéne a reklámozást, pláne, h 10-ből 9 Barcával kapcsolatos írásod a szanalom.hu portálon főcikk lenne...

a helyedben nem nagyon erőltetném már a blogolást, a tv-ben meg pláne ne égesd a madridistát...

logikus gondolkodás= egyes, észérvek= egyes, elfogultság=csillagos ötös!


már leírtam a véleményem a meccsről, még annyit hozzáteszek, h a Puskás-imitátor kifejezetten olyan stílusban vezette a meccset, ami nagyon kedvező volt ennek a Madridnak... keménykedést engedte (ezeket a Pepe-féle bodycheckeket talán még Angliában is lefújták volna...), a másik oldalon meg zsákszámra ítélte meg a szabadrúgásokat...
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.17. 13:08:31-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 13:00:36

fcjoc írta:
látom aktívoskodsz meg ienek :) ha kicsit is látnád a meccset és nem csak néznéd, akkor rájönnél, hogy messinek kb az egész meccsen 3 előre passza volt.. mindig hátra, hátra, hátra.. és ez az egész csapatra igaz volt. dee persze ez azért volt mert ti annyira kis ügyesek voltatok, királyi gárda :)
ez általába véve így van. 800at passzoltok hátra-oldalra egy meccsen. azzal nem lehet összefüggésben,hogy 7realos védekezett és nem ment előre a labda? nem a real érdemeit akarom kiemelni,csak már lassan ott tartunk,hogy jószívűen hagytatok egy gólt nekünk és ti pedig kézenjárva meccseltetek. miért nem lehet beismerni,hogy nem voltatok jók és kész?
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2011.04.17. 12:59:01

Rivaldo11 írta:egy alig félgőzzel pörgő Barcelona ellen
Messi viselkedése nem azt támasztja alá, hogy a Barca félvállról vette a meccset. Meg ez sem.

Persze lehet itt arcoskodni, de szerintem elég gáz a "világ legjobb csapatától", hogy egy ilyen "gyenge kis Madriddal" nem tudott mit kezdeni emberelőnyben.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 12:57:41

haszi írta:
Amúgy meg mindig kell a 3 pont, nem tudom ki írta ezt. Az más kérdés, mennyit tesz meg érte a csapat.
:arrow:
Andris írta:haszi, ha abból a háromból csak egyetlen egy pontocska csak egy egészen iciripicirit is kellett volna nekünk, akkor most szomorú lennél, hidd el.
Ez csak szőrszálhasogatás. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.17. 12:56:43

haszi írta:De egyet magyarázzatok el nekem, ha tegnap ahogy valaki írta: a 3 pont nem kellett a Barcanak és csak minimumon fociztak, akkor miért kockáztatta Pep a sérüléséből visszatérő Puyol játékát? Aki rá is sérült, de rémelem, hogy a kupa döntőn ott lesz és játszhat, mivel azt akarom, hogy ha ott valami csoda folytán nyernénk, ne legyen megint egy kifogás...
látom aktívoskodsz meg ienek :) ha kicsit is látnád a meccset és nem csak néznéd, akkor rájönnél, hogy messinek kb az egész meccsen 3 előre passza volt.. mindig hátra, hátra, hátra.. és ez az egész csapatra igaz volt. dee persze ez azért volt mert ti annyira kis ügyesek voltatok, királyi gárda :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.17. 12:56:11

haszi írta:De egyet magyarázzatok el nekem, ha tegnap ahogy valaki írta: a 3 pont nem kellett a Barcanak és csak minimumon fociztak, akkor miért kockáztatta Pep a sérüléséből visszatérő Puyol játékát? Aki rá is sérült, de rémelem, hogy a kupa döntőn ott lesz és játszhat, mivel azt akarom, hogy ha ott valami csoda folytán nyernénk, ne legyen megint egy kifogás...
Puyol sokkal jobb megoldás még félig kész állapotban is, mint Milito. A másik, hogy gyorsan vissza kéne zökkennie a kerékvágásba, mert ugye még 3 klasszikus, amik elég nagy jelentősséggel bírnak. Gondolom minél hamarabb formába akarja hozni. Ami jó hír, hogy Mascherano már ott lehet majd a Copa del Rey-ben. A másik ami nagyon szemet szúrt a tegnapi meccsen. Egyrészt Villának menő labdából egész sok volt és egész jó % még pontos is, viszont elbaltázta mindet. Labda nélkül nagyon jól mozgott, de a labdával mostanában is elég nagy gondjai vannak. A másik amit észrevettem, hogy eddig mindig Adriano és Alves belépett a támadásokba, viszont tegnap szinte teljesen kivették magukat a támadójátékból.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.17. 12:56:04

Amúgy meg mindig kell a 3 pont, nem tudom ki írta ezt. Az más kérdés, mennyit tesz meg érte a csapat.
:arrow:
Andris írta:haszi, ha abból a háromból csak egyetlen egy pontocska csak egy egészen iciripicirit is kellett volna nekünk, akkor most szomorú lennél, hidd el.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 12:55:23

daffy írta:
Lionel85 írta:[Nem tudom miért nem pörgött a Barcelona. Szerintem nem mondta senki nekik, hogy ne pörögjenek, de mivel túlzottan nagy tétje nem volt a csatának, talán ezért nem kapkodtak. Fáradtak nem voltunk, az, hogy motiválatlanok legyünk egy El Clásicón... szerintem ezt te sem írtad komolyan...
ezek valahogy kizárják egymást,nem?
akkor pörögtek,csak ennyi sikerült. ez a reális megoldás szerintem. óvatos meccs volt,senki sem tudta,hogy mit várhat a másiktól. egyik csapat sem akart kikapni,ennyit tudtak tegnap
Nem zárja ki egymást. Ugyanis attól, hogy nem pörögnek, még szeretnének jó eredményt elérni. A vereség elkerülése egy rangos ellenfél ellen már jó eredmény alapjában véve. Ahogy Guardiola is nyilatkozta, egy jó csapat ellen értünk el ikszet, bár én vitatom, mennyire jó csapat a Madrid.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.17. 12:53:54

Sanama írta:Szerdán kiderül,hogy tegnap kb. hány %-on pörgött a Barca. Én valahogy nem hiszem,hogy nem akarták megnyerni a meccset. Akkor nem értem miért voltak feszültek .
A Realnak szerintem a kupára bőven megvan az esélye. Ha fegyelmezetten hozzátok ezt a taktikát 1-2pontrúgás, vagy kontra simán összejöhet.
Olyan nincs,h valaki nem akar megnyerni egy meccset.Csak olyan van,h esetleg ezért kevesebbet tesz.Lehetséges,h tegnap ezt láttuk.Feszültség meg lehetett bennük akár mitől is.De engem is bosszantana ha szinte egy megnyert meccset végül csak X-re hozunk.Mellesleg még ha nem is teszel meg annyit a győzelemért mint máskor de az ellenfél így is szinte csak pontrúgásokból veszélyes és látványosan nem hajlandó focizni akkor az is szülhet bizonyos fokú feszültséget.

Minden esetre a tegnapi után ha Real szurkoló lennék szégyellném amit a csapatom mutatott.Nem,h még pezsgőt bontanék a látottak miatt.Az ilyen Mourinho félék miatt lesz egyre élvezhetetlenebb meg szarabb ez a sport komolyan mondom... :D
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 12:52:51

haszi írta:De egyet magyarázzatok el nekem, ha tegnap ahogy valaki írta: a 3 pont nem kellett a Barcanak és csak minimumon fociztak, akkor miért kockáztatta Pep a sérüléséből visszatérő Puyol játékát? Aki rá is sérült, de rémelem, hogy a kupa döntőn ott lesz és játszhat, mivel azt akarom, hogy ha ott valami csoda folytán nyernénk, ne legyen megint egy kifogás...
Mivel Busquets-re nem számíthatott védőként, a középpályán ugyanis Mascherano eltiltott volt. És még mindig a 70%-os Puyolt teszi be előbb a csapatba Pep, mint Militót. Ezt viszont már én sem értem, de mára már megbékéltem vele. Amúgy meg mindig kell a 3 pont, nem tudom ki írta ezt. Az más kérdés, mennyit tesz meg érte a csapat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 12:51:48

Lionel85 írta:[Nem tudom miért nem pörgött a Barcelona. Szerintem nem mondta senki nekik, hogy ne pörögjenek, de mivel túlzottan nagy tétje nem volt a csatának, talán ezért nem kapkodtak. Fáradtak nem voltunk, az, hogy motiválatlanok legyünk egy El Clásicón... szerintem ezt te sem írtad komolyan...
ezek valahogy kizárják egymást,nem?
akkor pörögtek,csak ennyi sikerült. ez a reális megoldás szerintem. óvatos meccs volt,senki sem tudta,hogy mit várhat a másiktól. egyik csapat sem akart kikapni,ennyit tudtak tegnap
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.17. 12:50:57

De egyet magyarázzatok el nekem, ha tegnap ahogy valaki írta: a 3 pont nem kellett a Barcanak és csak minimumon fociztak, akkor miért kockáztatta Pep a sérüléséből visszatérő Puyol játékát? Aki rá is sérült, de rémelem, hogy a kupa döntőn ott lesz és játszhat, mivel azt akarom, hogy ha ott valami csoda folytán nyernénk, ne legyen megint egy kifogás...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 12:45:08

daffy írta:
Lionel85 írta:Ne feledd, a Barça sem pörgött úgy, mint novemberben. Ha az a játék lesz, mint akkor és nem a tegnapi "kényelmesebb", akkor hiába ez a gyönyörű foci, amit most Madridban álomfocinak neveznek, semmire nem mennek.
és miért nem pörgött? ki mondta,hogy ne pörögjenek? tiszta ideg volt mind2 csapat,nem úgy tűnt,mintha tojnának a meccsre. fáradtak voltatok,talán motiválatlanok is,de abban biztos vagyok,hogy nem lustálkodni jöttetek a bernabeuba. ez egy clasico és még anno sokan megmondtátok,az más lesz,ott koncentrálnak és belövik,ott hajtanak. nem,nem lövik be,nem hajtanak. mind2 csapat tartott a másiktól,ennyit tudtak.
Nem tudom miért nem pörgött a Barcelona. Szerintem nem mondta senki nekik, hogy ne pörögjenek, de mivel túlzottan nagy tétje nem volt a csatának, talán ezért nem kapkodtak. Fáradtak nem voltunk, az, hogy motiválatlanok legyünk egy El Clásicón... szerintem ezt te sem írtad komolyan...

Többször hangoztattam már, többet így nem fogom, a szerdai meccs lesz a szó szoros értelmében is vett DÖNTŐ, és nem a bajnokság, ahol 8 pont előnyünk van és az volt a cél, hogy ezt minimum tartsuk. Ennek megfelelt a Barcelona. Nem nekünk kellett a renoménkat visszaállítani, hanem nektek.

Ja, és örülj ennek, hogy végrehajtotta a csapatod a taktikai utasítást. Én ha Madridista lennék, nem ennek örülnék. Jelenleg nincs öröm semmire, de szerencsére nem vagyok Madrid-fan, így nem érzem át, hogy jelenleg minek is kéne nálatok örülni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.17. 12:41:35

Na akkor én is írok egy kis értékelőt. Először is le a kalappal a Real előtt, mert egész jól játszottak és az alattomosság is teljesen hiányzott a játékukból :!: Grat már ehhez is :!:
Igazából ez a meccs nem volt vmi jó. Úgy érzem mindkét csapat ma győzelmet érdemelt volna így, pedig igazságosnak tűnik az x. Ez az eredmény nekünk egész jó, viszont úgy érzem ez még mindig semmit nem mutatott a 2 csapat erőviszonyából. 2 kulcspontot neveznék meg a tegnapi meccsen: Puyol sérülését és Pep cseréit. Miután lecserélte Puyolt sokat gyengült a védelem az új arcok meg egyáltalán semmi újat nem hoztak a játékba. Mourinho taktikája is bevált, ha a meccs képét nézzük. Az a véleményem, hogy ezt a meccset nyernünk kellett volna. Viszont Messi gólja után a csapat teljesen érthetetlenül visszaállt védekezni emberelőnyben :!: Nekem itt az jött le, hogy akár az x is jó eredmény a csapatnak. Elég nagy hibának tartom, mert sztem itt nyerhettünk volna, viszont a Madrid hősiesen küzdött. Úgy érzem a Barca még mindig jobb (főleg, ha nem lazsálják le a 2. félidőt), de a különbség már sokkal kisebb a 2 csapat közt.

Madrid részéről: Pepét emelném ki.
Barcelona részéről: Piquét és Messit emelném ki.

Kicsit többet vártam a meccstől, de hát ez van...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.17. 12:40:46

a kupadöntőn bármi lehet, mert egy meccs és simán kifoghatunk egy rossz napot.

a bl az 2 meccs, és 2 meccs alapján jelenleg jobbak vagyunk mint a madrid. ez tény. az elso meccsen nagyon oda kell figyelni, ha ott nem történik semmi tragédia, akkor jók vagyunk. ha százalékolni kellene a bl-t én jelenleg 70-30-at adnék magunknak
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.17. 12:37:41

Szerdán kiderül,hogy tegnap kb. hány %-on pörgött a Barca. Én valahogy nem hiszem,hogy nem akarták megnyerni a meccset. Akkor nem értem miért voltak feszültek .
A Realnak szerintem a kupára bőven megvan az esélye. Ha fegyelmezetten hozzátok ezt a taktikát 1-2pontrúgás, vagy kontra simán összejöhet.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 12:35:58

Tocy írta:Daffy! BL-ben miért ne lenne esélyetek? Tavaly az Internek mennyi volt?...két meccsen is bármi megtörténhet...ha az elsőt elszabjuk, lehet, hogy hiába játszunk jól a visszavágón.

Kupadöntő teljesen 50-50, attól függ, hogy melyik csapat lövi be a helyzeteit...
ha ilyen fásultak lesztek,akkor sem mondanék 50-50et. mi majdhogynem a maxot hoztuk ki a meccsből,de ti nagyon szharok voltatok. 1-1 gól dönthetett volna mind2 oldal javára.
ez a real nem az inter. nincs olyan fegyelem. benzema,cr tuti nem jön vissza és dm/özil is csak néha ér hátra. khedira kanyarodik,kijátszható és máris kész a kp-s emberfölény. nem tudunk hibátlan meccseket lehozni,ahhoz fegyelmezetlen a csapat,de míg ti nem lövitek be a lehetőségeket és amíg villa kezd,nem félek annyira.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.17. 12:34:28

daffy írta:
Lionel85 írta:Ne feledd, a Barça sem pörgött úgy, mint novemberben. Ha az a játék lesz, mint akkor és nem a tegnapi "kényelmesebb", akkor hiába ez a gyönyörű foci, amit most Madridban álomfocinak neveznek, semmire nem mennek.
és miért nem pörgött? ki mondta,hogy ne pörögjenek? tiszta ideg volt mind2 csapat,nem úgy tűnt,mintha tojnának a meccsre. fáradtak voltatok,talán motiválatlanok is,de abban biztos vagyok,hogy nem lustálkodni jöttetek a bernabeuba. ez egy clasico és még anno sokan megmondtátok,az más lesz,ott koncentrálnak és belövik,ott hajtanak. nem,nem lövik be,nem hajtanak. mind2 csapat tartott a másiktól,ennyit tudtak.
Daffy,elmondtad a kulcsszót,ami az,hogy talán "motiválatlanok" is!!!Ez így van,nem úgy mentek ki a pályára hogy mindenképp nyerni kell,hanem egy x is jó,és ez látszott,mert a vezetés megszerzése után ráültünk az eredményre,szerdán ilyet biztosan nem fogunk tenni,és nem engedünk vissza titeket a meccsbe!!!Most bizakodhattok,de én a helyetekben csak jobban félnék a tegnapi meccs után!!! :wink: :oops: :P :lol:
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.04.17. 12:33:38

bence-barca írta:Tegnapi pozitívumokat (őszintén, volt egyáltalán? :-k ) és negatívumokat látván kinek mi a tippje a kupadöntőre?
Szerintem benne van a pakliban egy hasonló jellegű meccs, akár hosszabbítás is lehet, ne agy isten tizik döntik el. Nem csodálkoznék azon, ha a kupadöntőn Xavi, Keita, Masch középpálya előtt az Ini, Messi, Pedro hármas kezdene.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.17. 12:32:02

Srácok ne feledjétek az 1-1 a BL-ben akár továbbjutást is érhet. :wink: :wink:
Kép
Válasz küldése