NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.04. 08:54:39

Az a baj, h a magyar csapatok keménymagja ostoba, tudatlan csőcselék, akik csak balhézni járnak ki a meccsre. Ezek az emberek állandóan csinálják a cirkuszt, ott ahol csak lehet. Ilyeneket fejbe kéne lőni, semmit nem vesztenénk velük.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.04. 01:13:46

Hm,amint látom ebben a mi szerény lasztirúgásunkban egy vmi örök marad: a Ferencváros össze tudja ugrasztani az emberkéket :wink:
Illetve a Fradival kapcsos dolgok.Én nem akarok érveket felhozni pro és kontra,csak azt érdeklődném meg h a FTC-hez fűződő balhék miért kapnak jóval nagyobb visszhangot,mint a máshol történtek???Pölö a lilák sem épp az úriemberhez méltó szurkolásukról,viselkedésükről híresek.Rendszeresek a balhék,de mégsem kapnak ilyen kommentet...Néha olyan,mintha tényleg soha sehol nem történne hirig,csak és kizárólag a zöld-fehéreknél.Pedig ez azért kicsit sem igaz.Ez mondjuk már vicces,h már az MTK-sok is vitézkednek,mivel össze-vissza vannak 30an :twisted: Nem is lesz ilyen indulatos vita belőle,mivel alig pár embert érint.Eszerint még itt is megvannak az atrocitások,csak kicsiben,létszámot tekintve arányosan kevesebb résztvevővel.Tehát balhé mindenhol van,csak mivel azért Fradi meccsre még mindig elég sokan kijárnak (plusz elég elvakult hívei is vannak a klubnak),nagyobb a visszhang a több résztvevő miatt (na meg tényleg picit izgulósabbak,mint a nagyátlag :wink: )
Én totál nyugisan,erőszakmentesen fogalmazom meg a következőt:
HAJRÁ FRADI!!! :D
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.03. 23:17:57

Varga Tamás írta:Mert így próbálod mentegetni a fradista huligánok akcióit, amivel rendszeresen karban tartják a rendőrséget, és rettegésben tartják a fél várost.
sztem azért nem kéne túlozni...fél várost :lol: hagyjuk már
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.03. 23:17:17

Los Banditos írta:el fuero szerintem egy teljesen normális szurkoló. Most se írt semmi rosszat. Gondolom Tamás te is védenéd a Barcát, ha valami ilyesmibe keveredne.
Inkább te vagy a szánalmas, hogy ismét beleszólsz mindenbe. Jó lenne néha csendben maradni. :?
Neked nem szólt senki.
Én nem Fueróra írtam, amit írtam, hanem arra pár száz "szurkolóra", akiknek mindezt köszönhetjük.
Quod licet jovi, non licet bovi. :wink:
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.03. 23:12:39

el fuero szerintem egy teljesen normális szurkoló. Most se írt semmi rosszat. Gondolom Tamás te is védenéd a Barcát, ha valami ilyesmibe keveredne.
Inkább te vagy a szánalmas, hogy ismét beleszólsz mindenbe. Jó lenne néha csendben maradni. :?
in to exile
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.03. 23:09:15

el fuero írta:
Varga Tamás írta: Szánalmas vagy.
Miért is?
Mert így próbálod mentegetni a fradista huligánok akcióit, amivel rendszeresen karban tartják a rendőrséget, és rettegésben tartják a fél várost.
Kép
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.03. 23:05:05

Varga Tamás írta: Szánalmas vagy.
Miért is?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.03. 23:02:19

el fuero írta:
Varga Tamás írta:MTK-meccs után miért nincs? Érdekes.
Ezt most pont rosszkor írtad be. :lol:

"Parázs jelenetekkel zárult az MTK-Vasas meccs "harmadik félideje". A két szurkolótábor tagjai köztudottan nem szívlelik egymást, ennek most ismét tanújelét adták.
A sajtótájékoztató befejezése után arra lettünk figyelmesek, hogy mintegy 40 MTK-szurkoló gyülekezik a klub bejárata előtt, majd közéjük hajtott egy autó, amelyből négy figura szállt ki, akik a jelek szerint nem voltak ott a meccsen. Őket az emtékások "Hol voltatok? Az előbb itt mentek el vagy harmincan..." mondatokkal fogadtak.
Ezek után három Vasas-drukker haladt el mellettük (egy lány, egy fiú, valamint egy idős sportbarát, akik a csapatbusznál beszélgettek addig Tóth Andrásékkal), akikbe belekötöttek a hazaiak. A sarokig kísérték őket néhányan, "beszólogattak" nekik, fenyegették őket, és talán már ütöttek is volna, amikor a villamosmegálló felől a társaik segítségére sietett mintegy 40 angyalföldi.
A vendégdrukkerek a pálya főbejárata előtt érték utol az előbb még keménykedő, támadó, ám hirtelen meghátráló hazaiakat, majd kezdetét vette a "matek". Ütések és rúgások váltották egymást, majd egy-két perc elteltével a "Kékek" bemenekültek a klubházba, amelyet a klub biztonsági igazgatója kulcsra zárt, hogy ne jussanak be az angyalföldiek." (forrás:nb1.hu)
Na ja. Ott szökőévente van egy alkalom, nálatok meg minden meccsen. Az Üllői úton félelem honol meccseitek után, másutt pedig tízévente akad egy-egy ilyen jelenet. Szánalmas vagy.
Kép
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.03. 22:58:57

Varga Tamás írta:MTK-meccs után miért nincs? Érdekes.
Ezt most pont rosszkor írtad be. :lol:

"Parázs jelenetekkel zárult az MTK-Vasas meccs "harmadik félideje". A két szurkolótábor tagjai köztudottan nem szívlelik egymást, ennek most ismét tanújelét adták.
A sajtótájékoztató befejezése után arra lettünk figyelmesek, hogy mintegy 40 MTK-szurkoló gyülekezik a klub bejárata előtt, majd közéjük hajtott egy autó, amelyből négy figura szállt ki, akik a jelek szerint nem voltak ott a meccsen. Őket az emtékások "Hol voltatok? Az előbb itt mentek el vagy harmincan..." mondatokkal fogadtak.
Ezek után három Vasas-drukker haladt el mellettük (egy lány, egy fiú, valamint egy idős sportbarát, akik a csapatbusznál beszélgettek addig Tóth Andrásékkal), akikbe belekötöttek a hazaiak. A sarokig kísérték őket néhányan, "beszólogattak" nekik, fenyegették őket, és talán már ütöttek is volna, amikor a villamosmegálló felől a társaik segítségére sietett mintegy 40 angyalföldi.
A vendégdrukkerek a pálya főbejárata előtt érték utol az előbb még keménykedő, támadó, ám hirtelen meghátráló hazaiakat, majd kezdetét vette a "matek". Ütések és rúgások váltották egymást, majd egy-két perc elteltével a "Kékek" bemenekültek a klubházba, amelyet a klub biztonsági igazgatója kulcsra zárt, hogy ne jussanak be az angyalföldiek." (forrás:nb1.hu)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.03. 22:56:26

el fuero írta:
Drigo írta: Most komolyan annak kéne örülnie a kecskeméti szurkolóknak, hogy a sok majom fradista(mert akik annó ezt csinálták azokat nem nevezném embernek) nem rohant be a pályára és nem bontotta le azt, valamint nem vertek meg minden ütőtávon belül kerülő embert?

És még Te szoktad kikérni magadnak, hogy a Fradisták kultúr emberek, gratulálok...
Én csak azt akartam ez előző hsz.-emmel mondani, hogy nem tudom mire van úgy oda mindenki ezzel a "balhéval". Ez inkább egy odafutok a vendégszektor elé és vissza "móka" volt. Kb. 10 ember próbálta ostromolni a vendég szektort és nem a fél stadion mint anno...

Kinnt keményebb volt a helyzet. Rendőrök lőtték mindenfele a rohadt könnygázt. 10 perccel később jöttem ki a stadionból, mert még nézelődtam bennt és amikor kiléptem a Könyves Kálmán felől mindenféle felszólítás nélkül megkezdődött az oszlatás.
Ezt inkább hagyjuk. A békés tömeget feloszlatták a mocskos komenista rendőrök. Sokszor hallottam már. A békés Fradi-szurkolók - be kéne zárni a pályát egy fél évre, a Fradit meg száműzni a harmadosztályba, a balhézókat meg letöltendő börtönre ítélni. Talán észhez térnének. Miért mindig csak a Fradi-meccsen vannak randalírozók? MTK-meccs után miért nincs? Érdekes.
Kép
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.03. 22:46:32

Drigo írta: Most komolyan annak kéne örülnie a kecskeméti szurkolóknak, hogy a sok majom fradista(mert akik annó ezt csinálták azokat nem nevezném embernek) nem rohant be a pályára és nem bontotta le azt, valamint nem vertek meg minden ütőtávon belül kerülő embert?

És még Te szoktad kikérni magadnak, hogy a Fradisták kultúr emberek, gratulálok...
Én csak azt akartam ez előző hsz.-emmel mondani, hogy nem tudom mire van úgy oda mindenki ezzel a "balhéval". Ez inkább egy odafutok a vendégszektor elé és vissza "móka" volt. Kb. 10 ember próbálta ostromolni a vendég szektort és nem a fél stadion mint anno...

Kinnt keményebb volt a helyzet. Rendőrök lőtték mindenfele a rohadt könnygázt. 10 perccel később jöttem ki a stadionból, mert még nézelődtam bennt és amikor kiléptem a Könyves Kálmán felől mindenféle felszólítás nélkül megkezdődött az oszlatás.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.03. 21:50:50

Na, ma megerőszakoltam magam, és elmentem az idényben másodszor hali-meccsre. Bár ne tettem volna. Ez valami gyalázat volt, nem is tudom mit mondjak.
Az egész meccsen egyetlen helyzetünk sem volt, kapu irányába sem lőttünk, és mégis nyertünk 1-0-ra a Gyirmót ellen. Az még okés, hogy a gyirmótiak nem akartak focizni, de hogy mi is hullagyengén adtuk elő ezt a nemes játékot. Rájöttem, hogy semmit nem vesztettem az elmúlt hónapokban, hogy nem mentem ki a Rohonci útra. Ja, a győzelem. A 91. percben megkönyörült rajtunk Kiss Norbert játékvezető, és befújt nekünk egy ajándék-tizenegyest. Ekkora ajándékot a 3 éves kisgyerek nem kap karácsonyra, mint a Hali. A röhögéstől majdnem megfulladtam. Kiugratták azt a s z a r Tóth Petit, az átemelte a lasztit a kifutó kapuson, és amikor látta, hogy a ballon átmegy a kapu felett, esett egy hatalmasat. Az a dilettáns bíró meg befújta a büntetőt. Kész röhej volt. Tóth Norbi meg berúgta a tizit.
Ezek után nem tudom, minek akarnak ezek felkerülni, maradjanak a második vonalban, itt legalább néha van valami sikerélményük. Mert jövőre az NB1-ből úgy zúgnak ki, hogy észre sem veszik, hogy benn voltak az első osztályban. Hacsak nem igazolnak 6-7 játékost, mert ez a keret még a magyar átlagnál is gyengébb.
Szégyelltem magam. :shock:
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.03. 20:31:42

Igazából én már meg sem lepődtem hogy ilyen teljesítmény után amit a fradi nyújtott ekkora balhét csaptak a szurkolók közül egy páran.
Mert nem a fradi szurkolók törnek zúznak akárhová mennek.
Hanem az NB1es lilák
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.05.03. 20:26:13

Krojf: :D

Nagyon szomorú, hogy nemisutudom, 100 darab részeg barom így akarja felhívni magára a figyelmet, és égeti a normális fradistákat, akik tényleg a csapatért, és szurkolni járnak ki, nem bunyózni. Teljes mértékben meg tudom érteni azoknak a Kecskemét szurkolóknak a felháborodását, akikkel történt valami, vagy csupán ott voltak és végig kellett nézniük amit a bunkófradisták műveltek. Az ilyen köpje már szembe magát, és ha csak így tud szurkolni akkor maradjon otthon és ott tördelje a fotelokat meg vágdossa a poharakat a falhoz de ne rontsa az igazi fradisok megítélését, mert az emberek általánosítanak. Tök mind1, hogy x ezer ember normális volt, ez marad meg a köztudatban, hogy 100 ember milyen undorítóan viselkedett a Kecskemét szurkolóival.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 19:58:23

Azért megnéznék egy Partizan - Fradi meccset! :roll: érdekes lenne! :D ot kiderülne ki KKEurópa ura:D
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.03. 19:54:32

el fuero írta:
redmiller írta:Akkor kérjék számon a játékosoktól, vezetőktől, de egy vidéki kiscsapattól és annak szurkolóitól, akiknek történelmi az idei év.
Inkább örüljetek, hogy nem az volt, mint a láki ellen...
Most komolyan annak kéne örülnie a kecskeméti szurkolóknak, hogy a sok majom fradista(mert akik annó ezt csinálták azokat nem nevezném embernek) nem rohant be a pályára és nem bontotta le azt, valamint nem vertek meg minden ütőtávon belül kerülő embert?

És még Te szoktad kikérni magadnak, hogy a Fradisták kultúr emberek, gratulálok...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.03. 19:18:58

azt, h egy kalap sz.r amit a fradi mostanában művel, tényleg nem a kecskeméti szurkolókon kellett volna leverni. most ők mi a falloszt tehetnek arról, h a 38 éves lipcsei a legagilisabb kátékos a fradiban, a többi pedig egy egyeneset nem tud abba a krva labdába rúgni?
egyébként többszázszor elmondták mekkébék, h nem gáz (nem a túrót nem...), h ha most nem jut fel a fradi, mert ők hosszútávon gondolkodnak.
nagytakarítás lesz, új játékosokkal, új edzővel, nem azzal a szerencsétlennel, akit most tettek csank helyére, és a köv szezonban tisztán felfogunk jutni, ahogy kell!
egyébként az mlsz próbálkozásai is kumma szánalmasak mostanában, h a gyökér, igazságtalan döntésüket, amivel annak idején kiszórták a fradit, most valahogy helyrehozzák. előbb kellett volna gondolkozni a fszoknak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.05.03. 18:50:31

Krojf írta: Valószínűleg elindul a persona non graták listázása, akiket soha
többé nem engednek a Fradi egyetlen meccsére sem be....
Ez ötlött nekem is eszembe már tegnap is, amikor a Heti helyzet egy epizódja szólt erről az történetről. Tovább gondolva, lehet, sőt elég valószínű, hogy a Ferencváros lesz az a klubb, ahol először normális beléptető/biztonsági rendszer épül ki, hogy aztán majd a mélyen tisztelt mlsz is tegyen ezirányban valamit.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.03. 18:35:09

redmiller írta:Akkor kérjék számon a játékosoktól, vezetőktől, de egy vidéki kiscsapattól és annak szurkolóitól, akiknek történelmi az idei év.
Inkább örüljetek, hogy nem az volt, mint a láki ellen...

Jó nem vitatkozok. Gratulálok az nb1-hez és remélem megmarad a lelkesedés mind a játékosokban mind a szurkolókban akkor reménykedhettek egy szép eredményben!
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.03. 16:48:23

MTK 0-2 Vasas. Ezzel óriási esély nyílt meg a DVSC előtt, be kell érni az MTK-t! HAJRÁ LOKIII!!!!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.05.03. 01:00:05

Komáim!
Ebbe a Fradi-kérdésbe abszolút nem akarok a tövéig beleszólni, de
a klub éppen most kapott komoly mentőövet a ködös Albionból,
amiért a hűséges szurkolók még tüntetni sem voltak restek,
erre kiábrándító a zöldek játéka, aminél még Szandi is jobban
játszik hat klasszissal, pedig Ő leány, ráadásul a legfontosabb
klubgazdasági problémák megoldódni látszanak, erre az agyatlan
csürhe, amely magát Fradi-szurkolónak mondja megmutatja a
klub új angol tulajának, hogy igazi, "békebeli" angol klubot vett,
tele huliganizmussal és krónikus agyhiánnyal!!!
A csapat egyre távolabb van a feljutástól és kiábrándítóan
játszik, ráadásul nincs rend a zsöllyében sem!!!
Az angol ezután azt hiszem, hogy spártai eszközökhöz kénytelen
nyúlni a pályán belül és kívül egyaránt!!!
Valószínűleg elindul a persona non graták listázása, akiket soha
többé nem engednek a Fradi egyetlen meccsére sem be, nomeg
megtizedelik a keretet is, aminek akár az is lehet a vége, hogy
a jövőben egyetlen magyar játékos sem lesz a Fradi bő keretében
sem!!!
Mint az Arsenal és a Chelsea esetében számtalanszor megtörtént már...
Véli a Ti Krojf komátok.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.05.02. 23:37:07

el fuero írta:
Gomezinho írta:Hát gyönyörű teljesitmény a fraditól! Komolyan mondom és ha 3. helyezettként feljutnak na az lesz a világ szégyene! Maradjanak csak ott ahol vannak mert megérdemlik! Meg miaz hogy a Kecskeméti szektorhoz mennek vergődni? Amikor azok a szerencsétlenek nem tehetnek semmiről!
Bírom az olyan embereket, akik jó, ha egy meccsre elmennek egy évben. Ők nem érzik át azt amit a rendszeresen meccsrejárók. Kinnt vagyok minden meccsen legyen az a világvégén Tuzséron vagy otthon, de cserébe ezt kapom, hogy 3. helyen vergődünk! Hétről hétre beleölöm a pénzem a FRADIba, de nem kapok/unk ellenszolgáltatást. Megértem azokat, akik 10-15 éve folyamatosan ott vannak és most elszakadt a cérna a csapat teljesítménye miatt.
Akkor kérjék számon a játékosoktól, vezetőktől, de egy vidéki kiscsapattól és annak szurkolóitól, akiknek történelmi az idei év.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.05.02. 23:34:52

el fuero írta:
redmiller írta:...
Köszönöm szépen a dícséretet.
Egy fradista nem igazán szereti a lila színt ezen nem kell mit megmagyarázni.
Undorítónak tartottam/tartom, hogy az edzőtök Tomiszlav Szivics állandóan lefikázza, lesajnálja, lehordja a fradit (még, ha jogosan akkor se értem mire élvezkedik).Tegyük hozzá, hogy most nagyon illedelmesen nyilatkozott a meccs után.
Nyertetek, de most végre küzdöttünk, de persze mint mindig 3-4 helyzetből kapunk 2 gólt.
Hol??? Azért nyilatkozott a Fradiról, mert az ország "legnépszerűbb" csapata és becsüli is, bár a játékosait öregnek tarja...
1911 óta lila a csapat színe! És mindig munkás csapat volt. A kommunizmus alatt mindent megtettek az elnyomása érdekében. 1994ben költöztek a KSC (egykori Kecskeméti Dózsa - a rendőrsé csapatának) stadionjába. Azóta megszüntették egy nem létező csapategyesítéssel (KSC-vel), majd újra élesztették, miután Jámbor Vasast csinált a KFCből...
Ma ott tartunk, hogy a kis elnyomott csapat ott áll az NB1 kapujában, csak sajnos a fradisták nem tekintenek jó szemmel a színünk miatt a - régen helyi fradinak nevezett - lilákra...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Válasz küldése