Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Tromort77

2016.07.26. 00:14:35

PCsabi írta: Hát, ez még várat magára :mrgreen:
Szép lövés. :lol:

Na majd idén... :P

Így a big fuckin german kiesésével érkezik majd valaki?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.25. 23:46:51

Tromort77 írta:én már amikor a Newc leigazolta írtam, hogy 2-3 év max és nagy PL csapatban fog kikötni
Hát, ez még várat magára :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.07.25. 23:25:32

palesz77 írta:Joe Allan a Stokeba igazolt. Sajnalom, en valamiert komaltam, jo csere volt szinte mindig.
Jesus 13 millió fontot ér. :D
Örülök, hogy a Stoke-ba ment. Jó lesz ott elnézegetni.
Tromort77, Wijnaldumrol tudnal kicsit irni? Mikben jo, mikben kevesbe, mit lehet tole varni, hol fog jatszani szerinted? Amugy nem tudom neztel-e felkeszulesi meccseket, van egy Ejaria nevu srac, kozeppalyas o is, vkp fele, eszmeletlen jo mozgasa van. Ra kivancsi leszek, nagyon eretlen meg, de amit lattam az tetszett. :D
Ejaria-t sajnos nem láttam. Viszont olvastam róla meg hallottam, hogy elég lenyűgözően játszott már a B-ben is. Egyébként 9 évig az Ágyúsok akadémiáján fejlődött. Most annyira lenyűgözte Kloppot, hogy profi szerződést fog kapni. Viszont én úgy olvastam, hogy támadóbb szellemű középpályás inkább. Na de majd a következő meccsen megnézem én is.

Wijnaldum... Imádom azt az embert, bár nem is csoda. Nem lehet nem szeretni egy olyan embert aki egy meccsen a fantasy kapitányodként 4 gólt ver és hozzá segít egy rahedli pénzhez. O:) :mrgreen:

Komolyra fordítva, én már amikor a Newc leigazolta írtam, hogy 2-3 év max és nagy PL csapatban fog kikötni. De felülmúlta a várakozásaimat rendesen. A Newc-t eléggé a hátán húzta. Volt idő amikor eltűnt a szezonban de ebben a pocsék Newcastle-ben ez nem csoda.

Támadó kp, aki szeret a szélekről indulni és érkezni a kapu elé. Nagyon agilis, iszonyat jól cselez. Nagyon jó érzéke van tisztára hozni magát pár védővel a nyakán is és képes jó indításokra is. Kitűnő érzékkel érkezik a kapu elé(sok gólját úgy szerezte, hogy kivárt az utolsó pillanatig és lendületből robbant be a beadásra, megelőzve vele a védőt, nagyon jól érzi ezt) és kp létére nagyon jó befejező. 175cm, de ahhoz képest jól fejel is.
Baromi kreatív de pont ez a hátránya is, sokszor szétszórt és esztelen. Viszont így is 85%osan passzol ami a PL-ben abszolút kiemelkedő. Viszont védekezésben van hová fejlődnie.

Newc-ben rá épült minden, hatalams területe volt. Egy Klopp féle rendszerben nem tudom mennyire fog tudni teljesíteni, elég nagy lépcső lesz megugrani, de Klopp szerintem be fogja tudni törni. Sajnálnám, ha hátrébb vonná egy sorral. Sima osztogató kp-ként elvesznének az igazi előnyei.

A legfőbb gond a konkurencia. De úgy el tudom képzelni, hogy ő balszél, Coutinho középen, jobboson meg Mané. Őket meg összevissza rotálja Firmino-val és Lallana-val.
Azt ki is hagytam, hogy 3-4 poszton bevethető, szóval sok lehetőséget is nyújt.

Egy év alatt alkalmazkodott a PL-hez ami igen ritka. Egy Pool szintű csapatban aztán tényleg szárnyalhat. Ennyi pénzért aprópénz volt nekik.

Egyébként Mahmoud Dahoud volt a fő opció, de mivel ő nem volt elérhető így jött a képbe Wijnaldum.

Boccs, de sok lett, maradhat? :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.25. 22:01:35

Joe Allan a Stokeba igazolt. Sajnalom, en valamiert komaltam, jo csere volt szinte mindig.

Tromort77, Wijnaldumrol tudnal kicsit irni? Mikben jo, mikben kevesbe, mit lehet tole varni, hol fog jatszani szerinted? Amugy nem tudom neztel-e felkeszulesi meccseket, van egy Ejaria nevu srac, kozeppalyas o is, vkp fele, eszmeletlen jo mozgasa van. Ra kivancsi leszek, nagyon eretlen meg, de amit lattam az tetszett. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.24. 10:41:53

Tromort77 írta:Stílusában nem tudom mennyire illene az Arsenalba. Ő a gyorsaságából él, cselezni is főként lendületből szokott. Labdatartós, szűkebb védelem ellen szerintem nem érne olyan sokat. Nyílván erősítés lenne, de nem hinném, hogy annyira nagyon beválna.
Nekem azért tetszene egy Mahrez - Özil - Sánchez középpálya :D Plusz Mahrez-en kívül nem tudom, hogy ki jöhetne még szóba a szélre...talán Draxler? De az tuti, hogy Walcott-ot és Ox-ot el kell felejteni (bár utóbbiban lehet még kakaó).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.07.23. 21:57:34

PCsabi írta:
Ha nem veszünk csatárt és nekimegyünk a szezonnak egy 15 gólos Giroud-val, akkor egy olyan játékos, mint Mahrez, igenis kell a csapatba. Gyors, jól cselez, képes 10+ gólra a bajnokságban. Amúgy sincs minőségi RW a csapatban, Walcott és Ox nem megoldás.
Stílusában nem tudom mennyire illene az Arsenalba. Ő a gyorsaságából él, cselezni is főként lendületből szokott. Labdatartós, szűkebb védelem ellen szerintem nem érne olyan sokat. Nyílván erősítés lenne, de nem hinném, hogy annyira nagyon beválna.

Ranieri on reports linking Mahrez with Arsenal: "You write, write, write. He stays with us. Did you see him? He is happy."Un
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.23. 15:57:22

Guardian még egész hitelesnek számít a legtöbb angol újsághoz képest...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.23. 14:59:32

Tromort77 írta:Riyad Mahrez's agent has denied there is any interest from Arsenal in player despite reports in France todayUnv
Nem tudom, hogy melyik a hitelesebb, az Eurosport vagy a Guardian :D
Tromort77 írta:Mondjuk amúgy sem egy olyan típusú játékosra lenne szükség mint ő.
Ha nem veszünk csatárt és nekimegyünk a szezonnak egy 15 gólos Giroud-val, akkor egy olyan játékos, mint Mahrez, igenis kell a csapatba. Gyors, jól cselez, képes 10+ gólra a bajnokságban. Amúgy sincs minőségi RW a csapatban, Walcott és Ox nem megoldás.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.23. 13:28:52

állítólag sanchez nagyon ajánlgatja wengernek turant :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.07.23. 12:55:28

PCsabi írta:Riyad Mahrez has decided to accept an offer to join Arsenal. [Eurosport FR]
Riyad Mahrez's agent has denied there is any interest from Arsenal in player despite reports in France todayUnv

Mondjuk amúgy sem egy olyan típusú játékosra lenne szükség mint ő.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.23. 11:04:44

Riyad Mahrez has decided to accept an offer to join Arsenal. [Eurosport FR]


Sunderland have appointed David Moyes as their new manager. Four-year deal. (Source: @SunderlandAFC)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.07.22. 19:27:43

Na úgy néz ki Wijnaldum megvan a Pool-nak. Baromi jó vétel. Kíváncsi leszek, hogyan fog tudni beilleszkedni illetve pontosan milyen szerepet szán neki majd Klopp. Mané, Lallana, Coutinho, Milner, Firmino, Ojo, Markovic nevek mellett nem lesz könnyű dolga. Newcastle-ben nagyon egyedül volt. Ilyen társakkal, ilyen környezetben sokra viheti. Baromi tehetséges.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.22. 19:19:52

allardyce lett az új szövkap. betegesen ragaszkodnak ezekhez a nulla angol edzőkhöz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.22. 15:25:31

Rob Holding -> Arsenal, 2,5 millió font. Látva az angol árakat, ez nem sok egy utánpótlás válogatott védőért.


Wijnaldum -> Liverpool, 25 millió font.

Liverpool have spent 235m on players from Southampton, Newcastle, Sunderland & Aston Villa in the last 5 years.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.21. 01:35:52

ferninho írta:Egyszerű a szitu mi történt Pogbával.
El akart igazolni és véleményem szerint ő a Realt preferálta egyértelműen, viszont a United annyival a Real fölé licitált, hogy a Juve nem fogadhatta el a Real ajánlatát, így maradt Pogbának a United, ahonnan több pénz is esik be neki jóval illetve ismeri már valamelyest a közeget.
Hülye lett volna egy zsák pénzért nem oda menni és maradni a Juventusban.

Mondanám, hogy a BLben veszélyesek lehetnek majd a spanyolokra, de ezzel még nem kell törődni... :mrgreen:

Ami nagyon fura, hogy a Real nem kezdett el licitháborúzni, mert lett volna miből, de ezt a hajót elengedték, majd kiderül, hogy okos döntés volt-e vagy sem...
Sajna így hogy Kantét elvitte a Chelsea és a legvalószínűbb átigazolás a Real számára most jelenleg Andre Gomes valami nagyon durva áron... Inkább Pogba jöhetne... :lol:
Én meg azt olvastam, hogy pont hogy nem preferálta azt, hogy nem "vaj tiszta" kezdő lenne a Realban. Plusz a fizetése se lett volna olyan magas.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, én szurkolok neki, hogy összejöjjön, mert egy feltörekvő csapathoz megy, remek igazolásaik voltak ott van Mourinho. Minden adott a sikerre a jövőben. Habár nagyon nem bírom a Unitedet szóval csak módjával a sikerekkel. :D
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.07.21. 01:32:08

geridoss írta:Nem igazán vagyok képbe a Financial Fair Play szabállyal, de magyarázza már el nekem valaki, hogy amíg mi lassan 10 éve a top 3 csapatban vagyunk a világon, a népszerűség az egekben, kupák halomszámra jönnek, 2-3 millió eurón rugózunk (Nolito télen), hogy meg ne sértsük a FFP szabályt, erre a MU, City féle csapatok, akik elvétve nyernek 1-2 kupát, nincsenek talán a top 10 csapatban sem mostanában, hogy a francba vehetnek 120 (?) millió euróért Pogbát? Honnan van ennyi bevételük?

Én nem sajnálom tőlük, de ez hoooooogy?! :| :| :roll: #-o
Onnan van ennyi bevételük, hogy ő nekik 71 millió jön be csak a mezszponzortól egy évben, még a Barcának 35...bevételben alig vannak elmaradva a Barcatól, úgy, hogy 5.-ek lettek a bajnokságban..amúgy meg vicc, ez az FFP is, de az még nagyobb vicc, hogy ennyi pénzt, pont Pogba-ra költenek, Ibra jobb igazolás szvsz...Suárez volt 81 millió, aki akkor messze a legkeresettebb csatár volt a világon, 31 gólt lőtt a PL-ben...okés, Suárez idősebb volt, mint most Pogba, de szvsz Pogba soha nem lesz akkora hatással a csapatára, mint Suarez tud, ha jó formában van.
Ezek az összegek, amúgy is brutálisan el vannak szállva, nem csak Pogbaé...
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.21. 01:26:31

geridoss írta:Nem igazán vagyok képbe a Financial Fair Play szabállyal, de magyarázza már el nekem valaki, hogy amíg mi lassan 10 éve a top 3 csapatban vagyunk a világon, a népszerűség az egekben, kupák halomszámra jönnek, 2-3 millió eurón rugózunk (Nolito télen), hogy meg ne sértsük a FFP szabályt, erre a MU, City féle csapatok, akik elvétve nyernek 1-2 kupát, nincsenek talán a top 10 csapatban sem mostanában, hogy a francba vehetnek 120 (?) millió euróért Pogbát? Honnan van ennyi bevételük?

Én nem sajnálom tőlük, de ez hoooooogy?! :| :| :roll: #-o
MU nagyon komoly szponzori pénzeket kap, plusz Angliában jóval több a TV-s pénz. Azzal is lehet ott valahogy trükközni hogy nem tagok birtokolják a klubot, hanem jópár üzletember (tehát nem egy nagy tulajdonos van aki megmondja hogy mi a szitu. amúgy Sorosnak is vannak ManUtd részvényei, 6% körül..) De ők egyébként is a legnagyobb gazdasági erőt képviselő klub a mai fociban. A City simán csak azzal trükközik hogy nem saját bevételként könyvelik el, hanem a tulajdonosok többi csapatánál (melbourne city, new york city) írják jóvá, majd valamilyen módon átvarázsolják a City büdzséjébe, ez így pedig már nem esik az FFP hatásköre alá. Ugyanezt játszaná ki például az Inter az új kínai tulajokkal, akiknek a kínai csapatától teljesen FFP-függetlenül érkezhetne "kölcsönben" jónéhány korábban vásárolt európai játékos, pl Ramires, Teixeira.
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.07.21. 01:09:15

Nem igazán vagyok képbe a Financial Fair Play szabállyal, de magyarázza már el nekem valaki, hogy amíg mi lassan 10 éve a top 3 csapatban vagyunk a világon, a népszerűség az egekben, kupák halomszámra jönnek, 2-3 millió eurón rugózunk (Nolito télen), hogy meg ne sértsük a FFP szabályt, erre a MU, City féle csapatok, akik elvétve nyernek 1-2 kupát, nincsenek talán a top 10 csapatban sem mostanában, hogy a francba vehetnek 120 (?) millió euróért Pogbát? Honnan van ennyi bevételük?

Én nem sajnálom tőlük, de ez hoooooogy?! :| :| :roll: #-o
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.07.20. 23:38:13

Egyszerű a szitu mi történt Pogbával.
El akart igazolni és véleményem szerint ő a Realt preferálta egyértelműen, viszont a United annyival a Real fölé licitált, hogy a Juve nem fogadhatta el a Real ajánlatát, így maradt Pogbának a United, ahonnan több pénz is esik be neki jóval illetve ismeri már valamelyest a közeget.
Hülye lett volna egy zsák pénzért nem oda menni és maradni a Juventusban.

Mondanám, hogy a BLben veszélyesek lehetnek majd a spanyolokra, de ezzel még nem kell törődni... :mrgreen:

Ami nagyon fura, hogy a Real nem kezdett el licitháborúzni, mert lett volna miből, de ezt a hajót elengedték, majd kiderül, hogy okos döntés volt-e vagy sem...
Sajna így hogy Kantét elvitte a Chelsea és a legvalószínűbb átigazolás a Real számára most jelenleg Andre Gomes valami nagyon durva áron... Inkább Pogba jöhetne... :lol:
madridista
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.20. 23:22:06

Hivatalos megerősítést még én se láttam, de ha lehet hinni az újságoknak akkor már szinte garantált ez a transzfer. A hírek szerint 100 és 120 milla között lesz az átigazolási díj.

+1 Átigazolási pletyka: Elvileg a Chelsea nagyon akarja Moratat és a hírek szerint 75 millát ajánlottak a Realnak, de ők csak 85 engednék el.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.20. 23:18:31

Nero. írta:Pogba :arrow: United. Hivatalos..
Még nem az, se a MU, se a Juve hivatalos oldala nem hozta le. Mielőtt ilyet beírtok, nézzetek rá Twitteren inkább, látom idén ez visszatérő hiba.. :D
Nero. írta:de szerintem Guardiola Cityje viszonylag simán hozza majd a bajnokságot.
Kíváncsi leszek rájuk nagyon.. Néztem a mai kezdőjüket, nyilván jó eséllyel az egész gerince hiányzott a csapatnak - Gündi, KDB, Silva, Agüero -, de én nem tudom mi lesz Peppel, ha valaki lesérül. Gündi második komoly sérülése ez sajna 2 év alatt, és gondolom ő lesz a fő fazonszabász.. Rajta kívül azt se tudom képes-e arra a szerepkörre valaki a keretből, anélkül meg Pep focija nem az igazi.

Nem vagyok egyáltalán biztos benne, hogy Pep már jövőre robbantani fog. A Chelsea és a MU is erős lehet, a Tottenham tavaly is az volt, az Arsenal Tsubasával lehet tarol majd - bocs Csabi :D -, és még ott a Pool is, bár szerintem ők nem erősítettek olyan jól. Nehéz dolga lesz nagyon, de érdeklődve várom, mit hoz ki a szezonjából.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.20. 22:48:45

Nero. írta:Pogba :arrow: United. Hivatalos. Nem semmi milyen pénzeket elkölt idén (is) a United, kiváncsi vagyok mire lesz elég de szerintem Guardiola Cityje viszonylag simán hozza majd a bajnokságot.
Forrás?
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.20. 22:35:44

Nero. írta:Pogba :arrow: United. Hivatalos. Nem semmi milyen pénzeket elkölt idén (is) a United, kiváncsi vagyok mire lesz elég de szerintem Guardiola Cityje viszonylag simán hozza majd a bajnokságot.
hol olvastad?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.20. 22:31:59

Pogba :arrow: United. Hivatalos. Nem semmi milyen pénzeket elkölt idén (is) a United, kiváncsi vagyok mire lesz elég de szerintem Guardiola Cityje viszonylag simán hozza majd a bajnokságot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.20. 21:09:05

Ha innen nézzük a dolgot akkor érthető lenne a felháborodás, de ha csak szakmai oldalról közelítem meg akkor talán a lehető legjobb döntést hozná.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése