Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:05:33

ozsimiki írta: remélem nem oszlik meg az UEFA figyelme,és tényleg kap egy méltó büntetést, mondjuk a pofájával egyenlően arányost...
Nem hinném, hogy 2 évre eltiltanák... :lol:
Nem kell velük foglalkoznunk, úgy hiszem. Koncentráljunk a visszavágóra. Murinnyó a világ egyik legnagyobb szemfényvesztője, aki taktikának adja el azt az undormányt, amit játszat a csapataival.
Nagyot hibáztak a szülei, hogy nem tanították meg veszíteni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 23:05:28

Boixos írta: ez az ember eddig is kb erről szólt.
azért az némileg megnyugtat, h a világnak perez zsebén kívüli részén azért a helyén kezelik a portugál verebes józsefet, és mostanában egyre inkább csak röhögnek rajta.
Én is úgy veszem észre, hogy egyre kevésbé tolerálják Mout amit teljes mértékben magának köszönhet.

Eleinte érdekesnek találták mert mindig botrányt csinált, mára mondhatjuk, hogy mindenkivel össze veszett, megunták és kezd mindenkinek tele lenni vele a töke. Lásd nemzetközi sajtó pl. de mondhatnék egy két kollégát is akit sikerült maga ellen uszítania és akkor az ellenük irányuló gyűlöletet már meg sem kéne említenem amivel fogadják őket idegenben mert ugye már ezt is szóvá tették a közelmúltban.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.28. 23:03:26

Mikaos írta:...Őszintén szeretném, ha a Real az a Real lenne, ami volt a 2000-es évek elején. Vagy egyáltalán a 20.század jó részében.
ehhez nemcsak murinnyónak, hanem pereznek is mennie kellene. ő legalább akkora hunyó ebben a műsorban, mint az edzője.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Brian 20

2011.04.28. 23:01:41

Bányász írta:Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Gyakorolta. Viccet félretéve, azok közé tartoztam és tartozok, akik nem örültek a négy klasszikusnak. Sajnos várható volt, hogy a fociról fog szólni a meccs.

Színészkedések pedig lehetet a taktika része, révén, hogy két mérkőzésen, már kaptak annyit a fiuk.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.04.28. 22:59:26

Nagyon örülök a nemzetközi sajtó reagálásának. Pontosan ilyesmit reméltem tegnap: "Mourinho a labdarúgás ellensége".
Ezt a fazont a saját fegyverével kell megverni (mármint nem a focira gondolok, hanem a kommunikáció szintjén). Folyamatosan le kell járatni, és ezáltal rossz színben feltüntetni a Madridot - bár hozzátenném, hogy ezt egyáltalán nem a Madrid miatt kívánom -> szeretném, ha saját szurkolói üldöznék el a foci árulóját.
Ezért nagy kár, hogy a spanyol kupát megnyerte - de azért még reménykedem, hogy nem bírja ki a padon sokáig, és megy vissza Olaszországba.

Őszintén szeretném, ha a Real az a Real lenne, ami volt a 2000-es évek elején. Vagy egyáltalán a 20.század jó részében.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.28. 22:58:30

Bob!

A mi feljelentésünk teljesen jogos, Mourinho megint átlépett egy határt, kapja csak meg a büntetését. Az övék inkább vicces :lol: Jose mindent megpróbál bevetni, remélem nem oszlik meg az UEFA figyelme,és tényleg kap egy méltó büntetést, mondjuk a pofájával egyenlően arányost...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.28. 22:56:04

ab1daL írta:Eddig tartottam emberileg sokra Josét, ezek után végleg elvágta magát nálam. Hogy meri megengedni magának azt, hogy megnevez egy futball szervezetet, egy alapítványt, a spanyol labdarúgó szövetség elnökét, és összemossa őket, hogy ők segítik a Barcát? Honnan veszi ez az ember ehhez a bátorságot? Ráadásul, jelentéktelennek tartja a 2009-ben nyert BL címünket. Ilyet én még nem tapasztaltam...
ez az ember eddig is kb erről szólt.
azért az némileg megnyugtat, h a világnak perez zsebén kívüli részén azért a helyén kezelik a portugál verebes józsefet, és mostanában egyre inkább csak röhögnek rajta.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.28. 22:52:43

Eddig sem tartottam emberileg sokra Josét, ezek után végleg elvágta magát nálam. Hogy meri megengedni magának azt, hogy megnevez egy futball szervezetet, egy alapítványt, a spanyol labdarúgó szövetség elnökét, és összemossa őket, hogy ők segítik a Barcát? Honnan veszi ez az ember ehhez a bátorságot? Ráadásul, jelentéktelennek tartja a 2009-ben nyert BL címünket. Ilyet én még nem tapasztaltam...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.04.28. 22:50:10

hszem hová lett? :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.28. 22:47:15

Mint irtam régebben is,kiderült hogy Realos vagyok.
Irtam hogy ünneplünk,ti keressetek kifogásokat.

A Barcelona jobb csapat, ezt akkor is tudtam de örültem mert titeket megverni nagyon jo dolog.
Azt hittem egy meccsre ( a bl az két meccses igy értem.) tervezz csak ilyen taktikát mou, nyilvánvalo volt hogy ezt nem lehetett birni két meccsig, nem is értem h h képzelte.
Kaká,Benzema,Higuain padon,elmehet a [auto_cenzúra] annyába...
Inkább kaptunk volna most ki 3-2-re mint hogy IGY 2-0-ra..
Pepe érkezése ért pirosat vagy nem?
Pepe jooo nagy fax hogy 80 méterre a kaputol igy megy oda.. gratulálni tudok neki.. ha hagyja,bedobás a realnak,mert Alves pont kihegyezte...

Mindkét klubhoz szolok most:
Ezt a 3 meccset az egész világ nézte.
Meg kellett volna mutatni hogy mi a futball.
Ehelett verekedések,szinészkedések,rugdosodások,bekkelés 10 emberrel ment.
Mind két klub leégette magát nagyon szerintem...
Most folytatják ezzel a jelengetésekkel.. Mi értelme.. semmi..
Én nem értettem a kupa után miért kell kitalálni kifogásokat nektek, ezt most végképp nem értem semelyik cspattol+ ami a másik forumon megy h igy a kiállitás ugy a kiállitás stb stb...
Csak enyit akartam..:)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.28. 22:45:45

Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 22:44:51

Most néztem az NS-en, hogy mit küldött el a madrid az UEFA-nak. Érdekes.
Viszont Marcelo Pedro taposását sehol sem láttam.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.28. 22:37:08

igen, a színészkedés és a nyomorult fetrengések ahogy másnak sem, úgy nekünk sem állnak jól, ezt mindenképpen abba kell hagyni. de azon kívűl, h rossz volt nézni, semmivel sem voltunk beljebb az ilyen műsorokkal. pepe egyértelműen érkezett, a góloknak semmi közük pedróhoz és buszkecchez, így kár sztem úgy pörögni ezeken a szitukon, mintha öt kamu 11est kaptunk volna miattuk. és tényleg, arról sem kell elfeledkezni, h a túloldalon egy oszkárdíjas nagyasszony szerepelt, igaz, ez a mi ilyen jellegű "teljesítményünket" nem kisebbíti.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.28. 22:36:22

Mi ez már hogy a Real akar minket feljeleteni? :shock: #-o
Annyira gyerekesek hogy az hihetetlen..... :roll:
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 22:35:40

Már úgy is annyira ellaposodott a két klub közti viszony. 1 év alatt sikerült felhergelni mindenkit. Majd megint az ellenfél csapatbuszát fogják ostromolni a szurkolók a Clásicok előtt és után, a pályán lézerezés helyett dobálózás lesz és hasonlók. Az iszapbirkózásos Clásicok úgy látszik a köv. pár évre biztosítva vannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2011.04.28. 22:38:03-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.28. 22:35:28

pety27 írta:
Halál komolyan mondom hogy ki*aszottul rossz ezt nézni Barca drukkerként.. vissza kéne venni a színészkedésből,és nem azzal törődni h a másik is csinálja... .. :roll:

Ez így van. Nekem sem tetszik ez. Mondjuk Pedronál ez egyedi eset, Busi viszont szinte minden meccsen eljátssza ezt.

De én azt mondom, hogy netelés vagy ilyenek,akkor inkább csinálják ezt. Ezzel nem ártanak senkinek, csak magukat teszik nevetségessé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.28. 22:31:49

Érdekes ez a cikk, hogy hogyan értékelik a meccset a különböző országok sajtói. Érdekes, ezek szerint ők is a Barcának "fújnak"? Gondolom erről is az a vélemény odaát hogy, "hülyék, nem értenek hozzá!"
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.04.28. 22:29:17

lui1698 írta:Ezek után még a szokásosnál is szívélyesebben fogadja majd az a 90 ezer ember a Madridot. :)
Sztem Jo5é kb. külön szektort fog kapni a lelátón, annyi biztonsági ember fog kelleni, hogy megvédje őt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.28. 22:25:38

Erre nem lehet normálisan reagálni, mindenki feljelent mindenkit, meg Uefához fordul.....Nekünk is kussolni kellene, meg nekik is!Még nem volt olyan a világtörténelemben, hogy megváltoztattak volna egy bírói döntést, s ezután se lesz!
Kép
Kép
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.04.28. 22:22:14

Messithebest írta:...ahogy odament madridékhoz a sok tapló(cé,mou,perez stb....), egyből itt a focin kívül minden van... akkor se játszanék ott, ha fizetnek... szégyen....
nálunk meg amióta alvesek, busquetsek, ibrak, villak játszanak azóta majdnem az egész csapatra átragadt az undorító színészkedős, reklamálós stílus, ami előtte egyáltalán nem volt jellemző
ég a pofám helyettük is
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 22:19:37

de most komolyan? az uefához fordulnak egy színészkedés miatt? kiröhögik őket...
ezzel csak még jobban lejáratják magukat, főleg, h színészkedés volt náluk is, mariska gyönyörűen alakította a menekülés közben lelőtt embert...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.28. 22:18:10

Ezek után még a szokásosnál is szívélyesebben fogadja majd az a 90 ezer ember a Madridot. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.28. 22:16:33

annyira jellemző ez a hozzáállás erre a takony madridra, h egyszerűen nem tudják elviselni, h van náluk jobb brigád és minden követ megmozgatnak azért, h legalább egy kicsit be tudják kenni szrral a barcelonát. már hónapok óta csinálják a fesztivált, főleg az a bohóc edzőjük, hátha így tudnak vmi fogást találni a csapatunkon, ha már a pályán nem jön össze nekik. most is azon pörögnek, h egy nyilvánvalóan szándékos szabálytalanság után kiszórtak egy olyan gyereket közülük, aki híres arról, h nem tud uralkodni az indulatain és nem szokott félmunkát végezni, ha elgurul a gyógyszere. maximális respekt a bírónak, h ezt a szerencsétlen retardált kínai négert le merte zavarni hazai pályán, biztos vagyok benne, h pepe nem lett volna szerényebb ahogy szorította őket az idő, ráadásul nem jött össze nekik semmi sem. persze ez nem téma, mint ahogy az sem, h miért nem volt egy értelmes támadásuk sem, ami nélkül még nekik is kumma nehéz nyerni. és akkor még jön a hónap legkeményebb beszólása az emberszabású adebajortól... röhej!
de így van, nem kell kussban lenni és átgondolni a dolgokat, sokkal könnyebb másban keresni a hibát és igen nagy erővel dobálni a szrt.
és akkor még ezeket a gyökereket tiszteljem? ugyan már.
PUYOL-XAVI-INIESTA
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2011.04.28. 22:12:27

Te jó Isten! Hát mi .... folyik itt Európában???? Elment az esze mindenkinek? Most már a margit is bíróságra rohangál? Majd kiköptem a kaját a számból mikor olvastam, teljesen kész vok! :D Mint a gyerekek az óvodában baz+. Ennyit tud Mou,nem többet, ezt érte el, ezek után vajon mi lesz a visszavágón??? Mert h foci nem az biztos! Vhol megértem az ellenfeleink dühét, nem tudnak mit kezdeni a Barcával, ugye mi volt az arsenal elleni meccs után, napokig osztották az észt, sztem már nagyon unják h mindig a Barcát el megverni h nyerjenek vmit, meg h mindenki levan focizva, teljesen látszik a frusztráció rajtuk! De most mit kéne tenni, mi legyünk szarabbak?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.28. 22:12:13

Fecooo írta:tudjátok mi a durva? a Madrid HIVATALOS OLDALÁN (!) elemzik a képeket és Danit fikázó kommentárokat idéznek, pl fördinándtól... ez már mindennek az alja... :roll: :evil:
Ez meg a másik... ezt ki is hagytam... ez tényleg szégyen....... eddig is volt rivalizálás a 2 csapat közt, de ennyire....ahogy odament madridékhoz a sok tapló(cé,mou,perez stb....), egyből itt a focin kívül minden van... akkor se játszanék ott, ha fizetnek... szégyen....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.04.28. 22:15:04-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése