Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.29. 11:22:52

http://sportgeza.hu/futball/2011/04/29/ ... urinhonak/

AZért nem mondhatjátok, hogy mindenki homlokegyenest megy a falnak.
Egy valamit viszont nem értek: Ronaldo azt mondja, jól lett volna nekünk a
0-0, idegenben lőhettünk volna egyet. Hogy a jó égbe tudtunk volna gólt szerezni a Camp Nouban, ha itthon se megy? Ha itt nem is kaptunk volna gólt, nálatok szinte lehetetlen anélkül megúszni, szóval maga a hozzáállás tök logikátlan és nem világos.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 11:21:25

zsuni írta:a múlt milyen szép is volt, akkor még volt foci, és voltak zsenik bőven. a legutolso ilyen csapat talán a Dinho vezette Barca, akik tényleg szórakoztatóan tolták a focit. Nem emlékszem 6-7-8-10 éve mikor zengett attól a sajtó minden évben, hogy igy csalás meg ugy, igy szinészkednek meg ugy.
Bocsánat, zsunit kihagytam, te is aláírod a pirosat! Köszönjük! Egyébként a másik oldalon is megért volna egy pirosat, de más bíró vezette és ti nyertétek a kupadöntőt, úgy hogy tök mindegy szerintem!
nem kell köszönni, rohadt veszélyes igy belépni, kaptam már én is ilyet sokszor. én mindig pirosat tolnék az ilyenre, bár ha az én elképzeléseim lennének a szabályokban egy futsal meccsen több lenne a mezőnyjátékos a végére :D
Ezzel annyiban vitáznák, hogy egy meccs sorozat miatt elítélni ezt a barcát elég túlzás. Mikor csináltunk ilyesmit az elmúlt 3 évben mint szerdán? Ilyen színészkedést? Szerintem egyszer sem. Zseni pedig szerintem itt több van, mint a Dinho-féle csapatban, bár kétségtelen az is kedvencem volt.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 11:18:11

a múlt milyen szép is volt, akkor még volt foci, és voltak zsenik bőven. a legutolso ilyen csapat talán a Dinho vezette Barca, akik tényleg szórakoztatóan tolták a focit. Nem emlékszem 6-7-8-10 éve mikor zengett attól a sajtó minden évben, hogy igy csalás meg ugy, igy szinészkednek meg ugy.
Bocsánat, zsunit kihagytam, te is aláírod a pirosat! Köszönjük! Egyébként a másik oldalon is megért volna egy pirosat, de más bíró vezette és ti nyertétek a kupadöntőt, úgy hogy tök mindegy szerintem!
nem kell köszönni, rohadt veszélyes igy belépni, kaptam már én is ilyet sokszor. én mindig pirosat tolnék az ilyenre, bár ha az én elképzeléseim lennének a szabályokban egy futsal meccsen több lenne a mezőnyjátékos a végére :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.29. 11:10:11

ultrasur írta:Az cím hogy A Barca és Messi lábai hever előtt Európa.. valami ilyen.

Ma már most igaz is lenne mert idegenben BL előöntőben megverni a Reált
két ha az előzményeket nem ismerjük -no Pepe- akkor szép góllal DE
mivel Barcából minden rejtett mocska előjött félidei verekedés, provokálás, és folyamatos undorító olaszokat és cét megszégyenítő módon színészkedtek
ezért az kell hogy mondjam hogy ma felkelve azt tapasztaltam fb-n és a világhálón hogy Európa a Barcán röhög...
És nem kell egy-két játékost kiemelni mert ez tegnapelőtt már csapat szinten ment.

Már én lezártam a Classicus shit vitát és várom a jövő keddi meccset de egy reggel egyszerre sok videóval és cikkel találtam szembe magam és az adott főcímmel.

Remélem szerdán a Reál kicsit jobban fog támadni hisz már nincs veszíteni valója és remélem a Barca nem fogja ilyen tettekkel megalázni azt a Camp Nout melyben Kubala, Cruyff, Maradona, Ronaldo, Rivaldo és R10
játszott vala.
Na azt hiszem, ezzel meg is indult mára a lavina…. :lol: Mindenkinek szuvenír joga, bármilyen megállapítást megtenni, de ahogy pl én nem szívesen mondok olyanokat, hogy mi illik a RM múltjához, így úgy gondolom szintén nem túl etikus azokat fejtegetni, kik léptek pályára Camp-ban és most ezek az emberek mennyire méltóak ehhez!Felesleges bármilyen összehasonlítás, meg min tartozik a múlthoz, renoméhoz! Sokan sokszor elmondtuk, nem volt szép színészkedni, az hogy taktika lenne tőlünk, én elítélem, s nem is gondolom, hogy ilyen elhangozna!Mindenki esik kell, vannak eltúlzott esések, de ezen lovagolni…!
Nem lehet szavakat találni az indulatokra, feljelentgetések, kinek mekkora farka van, midnenki mutogat,!Tiszta kabaré :lol:
Lehet min kacagni mostnaság
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 11:07:40

zsuni írta:
és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
igy odaszállni bárkihez is egy agyatlan parasztság, ilyenért mindig kéne osztogatni a pirosakat. nekem nem az a gondom, hogy ez pirosart ért-e, hanem a másik oldalon ezt miért lehet,szabad,kötelező? jó, kapjon pirosat, csúnya és ostoba belépö ami nagy sérülést okozhat, de akkor legyenek szivesek a másik oldalon is igy itélni. szerintem ez inkább a rohadt nagy probléma.
Bocsánat, zsunit kihagytam, te is aláírod a pirosat! Köszönjük! Egyébként a másik oldalon is megért volna egy pirosat, de más bíró vezette és ti nyertétek a kupadöntőt, úgy hogy tök mindegy szerintem!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.29. 11:06:07

füst írta:Nem kaptunk egy meccsen 4-5 gólokat, nem tudtatok gólt rúgni amikor 11 fehérmezes volt a pályán, nem tudtatok sportszerű módszerekkel egyértelműen a Madrid fölé kerekedni. Igen, a Madrid sem volt szent, rengeteg kifogásolható dolog történt az elmúlt egymás elleni mérkőzéseken. [/b] Most váltok: A pályán 11 a 11 ellen eddig egy hangyaf.sznyival sem volt több esélyetek a győzelemre, mint nekünk. A vak is látja, hogy kétségtelenül sokkal jobb a Barca, de a legélesebb szemű is csak azt tudja hajtani, hogy a Madrid a futball szégyene, mert nem hagyja játszani a Barcát. A legnagyobb bravúr volt idén tőlünk, hogy kétszer egymás után nem győztetek ellenünk, és hogy ezt védekezve értük el?
Mourinho szaja miert nem jart az elso 2 meccs utan :?: Marcelona büntetöje egy vicc volt, a vak is lätta, hogy Alves elöbb a labdät rugta. Utäna Marcelo be is ismerte, hogy szinesz volt. Akkor itt a följelentes hol marad :?: Szänalmasak vagytok. Aztan a kupadöntön hol volt a Real :?: Pepe, Arbeola henteskedett vegig. Az volt a csoda, hogy emiatt senki sem serült meg. Aztan ezen a 3. meccsen äruljatok mär el, hogy Di Maria miket csinalt :?: A Barca jätekosok tenyleg szineszkedtek, de mindegyik esetben szabalytalankodtak velük szemben. Mig Di Maria csak esett-kell a sajät läbäban. Aztän ez a szineszkedes... Azok meselnek szineszkedesröl, akiknek a csapatukban jatszik C. Ronaldo. Inkabb azzal kene törödni, hogy focizzatok a meccsen es szoszerint: Ne csak Ronaldo küzdjön :!: Furcsa ezt kimondani, de szerdän a Real Madridbol Ronaldo volt az egyetlen, aki focizni akart. Es vki ketelkedik abban, hogy jogosan nyert-e a Barca...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.29. 11:04:18

zsuni nem lehet összehasonlítani Busi és Pepe tettét... tudod miért nem?

mert nem ugyanazon a meccsen történtek.... amikor Busi talpalt, akkor Pepe még sárgát sem kapott tudtommal, pedig rálépett Messinek a bokájára és még volt pár produkciója... tehát ott a durvulás engedélyezett volt...

maradjunk annyiban, ha mindhárom meccsen jól fúj a bíró, akkor a kupadöntőt ti max 9-en, mi 10-en fejeztük volna be, a mostani meccset kb ugyanígy...

az a baj, h két különböző meccset hasonlítotok össze, pedig a bírói mentalitás még kedvezett is nektek a kupadöntőn...

ha minden színészkedést, durvulást megfelelően honorált volna minden bíró, akkor is mindig emberelőnyben fejeztük volna be a meccset, nem 11-en, de emberelőnyben...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 11:03:17

ferninho írta:
Kalap1988 írta:Ez esetben mondjuk szerintem csak arról van szó, hogy bizonyítandó a vélt igazukat, egy hamarabbi képet mutatnak, mikor Alves és Pepe egyszerre ér a labdához, azt már nem mutatják, hogy utána Pepe lába kicsit feljebb "csúszik". Tehát erre azt fogják mondani, hogy nem csalás, mivel valós a kép, de.... Ez még a valódi csalásnál is gusztustalanabb és aljasabb módszer....
lehet itt szidni a Realt, lehet itt szidni Mourinhot és Perezt, de tudtommal a Real közzétett egy videót is a képeken kívül, amin aztán tisztán látszik, hogy tényleg nem ér hozzá szóval nem tudom miröl beszélsz/beszéltek....
szóval elhiszem, hogy számotokra mi vagyunk az antfutball team, aki kettétörik az összes Barca játékost, meg folyamatosan miattunk kell egy csomót fizetnetek arcplasztikákért, ez a ti dolgotok, hogy egyesek így gondolják, ezt el kell fogadni, de hogy egy nyílvánvaló esetbe is képesek vagytok belemagyarázni, hogy a csúnya gonosz Madrid megvezet mindenkit meg Pepe leszakította Alves lábát az már kicsit sok még nekem is....
és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
Ja értem, ezek szerint, ha én megpróbállak egy baltával meglékelni, de te elhajolsz, akkor az nem gyilkossági szándék ? A szabálykönyvet ajánlom tanulmányozásra ezzel kapcsolatosan...
Ugyanaz a kettő, annyi a különbség, hogy az egyik az életben elkövethető legrosszabb dolog szándéka, a másik meg a futballpályáé! Az AS-on azt mutatják, hogy ért labdát, ezzel bizonyítandó, hogy nem tett semmit az a vadállat, csak az a kép maradt ki, amikor a labdaérés után, mikor látja, hogy ez Alvesnél maradna, mert elé pattant, akkor rátart a lábszárára kőkeményen és vicsorgó fejjel.... Ezt biztos a Hófehérkéből merítette..... Mi elismertük, hogy nem volt szép a színészkedés, de ti itt Daffyn kívül mentegetitek Pepe-t. Egyébként olvasgatva a sajtót, 10-ből 8 cikk Mourinho botrányairól szól, míg 1-2 megemlíti a színészkedést jogosan... Nem tudom miről beszélünk. A barcások is emberek, hibáznak, nem volt tőlük szép, de remélem többet ilyet nem látok ( legalább Pedrotól és Mascheranotól, mert ők nem is szoktak), viszont abban biztos lehetsz, hogy a házi pankrátoraitok gyilkolnak még, mert nem ez volt az első, illetve nálatok is van egy-két színésztehetség. Megsúgom nektek: Ha mi többet ilyet nem csinálunk, akkor két hónap múlva senki sem nevez minket színészcsapatnak rajtatok kívül! ( márpedig nem szoktunk ilyet csinálni). Míg ti, amíg Arbeloa, Pepe, Ramos és még páran a csapatban vannak, és amíg Mourinho az edző, addig mindig ekkora tuskók lesztek ( a csapatra gondolok nem pedig rátok szurkolókra, titeket csak sajnállak Zidanek után...)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 11:03:00

rrobbiefcb írta:Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???
Pepe elöször labdát talált, pont amikor elakarta löni a labdát, és ezért ment visszafele Alves lába....
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... t-2075135/
cikk alján nézzétek meg a Real által közzétett videót... tisztán látszik minden...
madridista
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.04.29. 11:00:41

Az cím hogy A Barca és Messi lábai hever előtt Európa.. valami ilyen.

Ma már most igaz is lenne mert idegenben BL előöntőben megverni a Reált
két ha az előzményeket nem ismerjük -no Pepe- akkor szép góllal DE
mivel Barcából minden rejtett mocska előjött félidei verekedés, provokálás, és folyamatos undorító olaszokat és cét megszégyenítő módon színészkedtek
ezért az kell hogy mondjam hogy ma felkelve azt tapasztaltam fb-n és a világhálón hogy Európa a Barcán röhög...
És nem kell egy-két játékost kiemelni mert ez tegnapelőtt már csapat szinten ment.

Már én lezártam a Classicus shit vitát és várom a jövő keddi meccset de egy reggel egyszerre sok videóval és cikkel találtam szembe magam és az adott főcímmel.

Remélem szerdán a Reál kicsit jobban fog támadni hisz már nincs veszíteni valója és remélem a Barca nem fogja ilyen tettekkel megalázni azt a Camp Nout melyben Kubala, Cruyff, Maradona, Ronaldo, Rivaldo és R10
játszott vala.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 10:58:58

és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
igy odaszállni bárkihez is egy agyatlan parasztság, ilyenért mindig kéne osztogatni a pirosakat. nekem nem az a gondom, hogy ez pirosart ért-e, hanem a másik oldalon ezt miért lehet,szabad,kötelező? jó, kapjon pirosat, csúnya és ostoba belépö ami nagy sérülést okozhat, de akkor legyenek szivesek a másik oldalon is igy itélni. szerintem ez inkább a rohadt nagy probléma.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.29. 10:58:55

blanee írta:Úgy, hogy nagyon jó színész. Most nézve a lassításokat, egyértelmű hogy nem ért hozzá a lábához, a labdához viszont igen. Így viszont a piros nem, a sárga lett volna jogos, mert amúgy nyújtott lábbal, talppal érkezett. De ez teljesen mindegy, mert tudtommal volt már egy sárgája, szóval a kiállítást mindenképp megérdemelte.
Számtalanszor elhangzott, de ezeregyedszerre is: veszélyes belépőknél a szándék büntetendő. Igen, pirossal.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.04.29. 10:57:45

rrobbiefcb írta:Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???
Szerintem Chuck Norris-tól tanulhatta :D

A reálosok színitanodáznak, mi sem vagyunk szentek, de legalább minden gyarlóságunk ellenére megpróbáljuk játszani a futballt és ha beledöglünk se mondunk le a stílusunkról. A győzelem nem minden.
Ja, hogy a Madridnak nincs stílusa? Régebben volt... valahol megszakadt, ezt kellene felkutatnotok és vezetőiteknek pedig megoldást találni, s nem a 'mit is' ? védelmezni...

Szerencsére talán Hispániában a szurkolók ráébredtek már erre. Ja és, hogy egy Barcás miért akar egy jó Madridot, hogy ne kelljen bírói ítéletekkel meg sérülés miatti aggódással foglalkoznom, mert ennek kellene a legkissebb szerepet játszania a labdarúgásban.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.29. 10:56:29

vkinek sok ideje volt és összegyűjtötte műgirnyó "tiszta" győzelmeit... már említettem, h anno 2004-ben is érdemtelenül jutott döntőbe a Deporon keresztül... van itt porto,chelsea,inter,real, durvulások, kamubüntetők, elmaradt ítéletek stb...

http://www.youtube.com/watch?v=c3GXDKpDFPg

ő persze "tisztán" szerezte a a bl-győzelmeit...

ez a tavalyi menetelésről szól...

és van pofája...

:evil:

ferninho! a durva kétkezes lerántása és a kétkezes lökése külön-külön is sárgát értek volna, ezt ne felejtsd el... szóval stark ott követett el hibát, h azokért nem adott lapot, a Dani elleniért meg egyből pirosat adott... 2 sárgával viszont minden további nélkül kiállíthatta volna...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.29. 11:00:34-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.29. 10:54:53

Pont ezért tud sikeresni lenni egy lejárató kampány, a Madrid se viselkedett sokkal szebben ezen a meccsen, de most ők az áldozatok.
Akárki akármit mond, ez méltatlan a Real Madridhoz.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.29. 10:54:52

Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???
Úgy, hogy nagyon jó színész. Most nézve a lassításokat, egyértelmű hogy nem ért hozzá a lábához, a labdához viszont igen. Így viszont a piros nem, a sárga lett volna jogos, mert amúgy nyújtott lábbal, talppal érkezett. De ez teljesen mindegy, mert tudtommal volt már egy sárgája, szóval a kiállítást mindenképp megérdemelte.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2011.04.29. 10:52:49

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
Mikor volt jó a Madrid megítélése a részetekről? A szezon folyamán egészen idáig többnyire szépen játszottunk, a maradék sem catenaccio volt, hanem formán kívüliség, összeszokatlanság. A sajtóteremben voltak negatívumként kezelhető események, de azok meg kivétel nélkül Mou nevéhez kötődnek, és nem a Madrid, hanem ő kapta a a csattanós, vagy kevésbé csattanós válaszokat, már ha kapta. Semmivel sem lett rosszabb a Real megítélése a tavaszi EL CLásicókig, amikor is nem az történt, amire várt a nagy többség. Nem kaptunk egy meccsen 4-5 gólokat, nem tudtatok gólt rúgni amikor 11 fehérmezes volt a pályán, nem tudtatok sportszerű módszerekkel egyértelműen a Madrid fölé kerekedni. Igen, a Madrid sem volt szent, rengeteg kifogásolható dolog történt az elmúlt egymás elleni mérkőzéseken. De kérdezzetek meg akármennyi Chelsea, Inter, Real rajongót, ki ne szeretné a kispadra a portugált. És ha emlékszel mi volt az EL Clásicók kezdete előtt. A Madrid az UEFÁval szembeszállva rokonszenvezett Abidallal, a játékosaitok cserébe meg madridi buszok plakátjain vigyorogtak ötöst mutogatva. Hát persze. Szerintem teljesen felesleges arról írnod hogy mi tesz kárt a Real Madrid megítélésén, mert röviden leírom: minden. Tökéletesen lényegtelen milyen szituáció történik a pályán vagy azon kívül, ha a Madriddal kapcsolatos akkor az egyesületet támadni kell. Most váltok: A pályán 11 a 11 ellen eddig egy hangyaf.sznyival sem volt több esélyetek a győzelemre, mint nekünk. A vak is látja, hogy kétségtelenül sokkal jobb a Barca, de a legélesebb szemű is csak azt tudja hajtani, hogy a Madrid a futball szégyene, mert nem hagyja játszani a Barcát. A legnagyobb bravúr volt idén tőlünk, hogy kétszer egymás után nem győztetek ellenünk, és hogy ezt védekezve értük el? Bocs, de nem ti vagytok a legjobbak? Hogy győzzük le a legjobbakat abban a játékban amiben a legjobbak? Ezt várjátok el, de beláthatjátok, hogy erre nincs esély. Egyszerűen az böki a többség csőrét, hogy nem megalázó 5-0-ás vereséggel hagytuk el a pályát, mert az lett volna a legszebb, ha utána egy évig arról beszélhetnétek, hogy milyen kétsébeesett fejet vágtak a madridiak. Szó sincs arról hogy a szép játék hiányzott nektek, nektek a madridalázás hiányzott, amit nem kaptatok meg. Tisztelet a kivételnek, mert van.
Csak azért nem gratulálok a továbbjutásotoknak, mert tiszteletlen lenne előre megtenni, és bízok még a csapatomban. De az utolsó felvonás minden eddiginél jobban a TI mérkőzéseteknek ígérkezik.
További szép napot!
odanézz SMS
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 10:51:36

Kalap1988 írta:Ez esetben mondjuk szerintem csak arról van szó, hogy bizonyítandó a vélt igazukat, egy hamarabbi képet mutatnak, mikor Alves és Pepe egyszerre ér a labdához, azt már nem mutatják, hogy utána Pepe lába kicsit feljebb "csúszik". Tehát erre azt fogják mondani, hogy nem csalás, mivel valós a kép, de.... Ez még a valódi csalásnál is gusztustalanabb és aljasabb módszer....
lehet itt szidni a Realt, lehet itt szidni Mourinhot és Perezt, de tudtommal a Real közzétett egy videót is a képeken kívül, amin aztán tisztán látszik, hogy tényleg nem ér hozzá szóval nem tudom miröl beszélsz/beszéltek....
szóval elhiszem, hogy számotokra mi vagyunk az antfutball team, aki kettétörik az összes Barca játékost, meg folyamatosan miattunk kell egy csomót fizetnetek arcplasztikákért, ez a ti dolgotok, hogy egyesek így gondolják, ezt el kell fogadni, de hogy egy nyílvánvaló esetbe is képesek vagytok belemagyarázni, hogy a csúnya gonosz Madrid megvezet mindenkit meg Pepe leszakította Alves lábát az már kicsit sok még nekem is....
és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
madridista
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.29. 10:47:36

zsuni írta:
Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
akkor Josénak 1 év alatt sikerül az, ami a Barca-nak 90 perc alatt. senki sem beszél a Madridról, csak a Barcelona-rol, és nem éppen arról, hogy milyen szép a játék.
Így van ne a mi megítélésünket féltsétek , mert minden rólatok szól.
Mi játékunk sokszor tényleg durva volt, de ez hozzátartozik a focihoz max a realhoz nem tartozott eddig... és tényleg nem jó így.

De amit a színészkedésért kaptok az durvább, sok külföldi játékos tiltakozik .. röhögnek..
A barca barát nso-on is ez a főcím..
Mindenhol hogy pepe nem ért lábat, mi süllyedtünk ...
De ez a győzelmen kívül , számotokra is csak negatív egyenlőre.
Sztm.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.29. 10:44:12

Akkor jelentsek fel Di Mariat, Cristiano Ronaldot es a többit. Amikor az elozo meccseken szet rugtak minket, akkor bezzeg nem jart a pofajuk. Ezt a Mourinhot ilyan nyilatkozatok utan el kene tiltani a palya kozelebol is, mig a Realal penzbirsagot fizettetnek a klub hirnevenek lejaratasaert. Undorito egy nepseg. Ez a szavazas meg mindent elarul a szurkoloikrol es a klubjuk helyzeteröl... Igazabol azt nem ertem miert ez a felhaborodas :?: 2 eve jogtalanul mentunk be a döntöbe, ezt alairom, ugyanez tavaly az Interrel (ezeknel jogos a felhaborodas), de most mit akar :?: Egy csapat volt a palyan, a jobb csapat nyert, a Madrid helyzet nelkül hozott le meg1 meccset..-.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.29. 10:42:42

Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???

Mellesleg műringyónak ajánlom figyelmébe ezt a linket:

http://www.youtube.com/watch?v=c5xnodyTIFk

Még jó, hogy a bírók mindig a Barcának fújnak...
Ezt miért nem adták meg?
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.04.29. 10:37:22

A fotókhoz, jól látszik rajtuk, hogy Pepe nyújtott lábbal, talppal megy oda, nincs jelentősége tehát, hogy a labdát találta e el, vagy, hogy elérte e egyáltalán Alvest. Ilyet nem lehet és kész! A szándékot kell büntetni és nem a szerencsére bazírozni, hogy, hátha labdát talál... A szabályokat nem véletlenek szülték, az ilyen belépők komoly sérüléseket okozhatnak, ezért kell őket megfelelően büntetni.
S ugyanezt mondanám akkor is ha a mi kutyánk kölke követte volna el.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.29. 10:32:49

Itt Romaniaban a merkozes komentatorok biza sokszor mondjak, hogy "galaktikusok" a mostani csapatra vagy legalabb is zidanek ota mindegyikre!!!!!!!!!
Akkor el vannak tévedve. Ez ugyanolyan, mintha a fantasztikus négyes jelzőt továbbra is használnák, csak pedrora, messire, villára, xavira. Tudtommal nem használják. Akkor kitalálták ezt a galaktikus témát azokra az übersztárokra, akik akkor a madridban játszottak. Szóval nekem ez a véleményem, legtöbbször amikor használják is a tv-ben, kicsit gúnyosnak érzem.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 10:25:48

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
akkor Josénak 1 év alatt sikerül az, ami a Barca-nak 90 perc alatt. senki sem beszél a Madridról, csak a Barcelona-rol, és nem éppen arról, hogy milyen szép a játék.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.29. 09:44:03

a madridi szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak.
szerintem ez a legfontosabb. ennek a demagóg baromnak a szurkolókat szerencsére nem sikerült megvezetnie. az, hogy pár magyar "ősmadridista" bekajálta mourinho pofázását és nem foglalkozik a madrid lehangoló teljesítményével, lényegtelen. a spanyolok átlátnak a szitán. hogy a vezetőség miért áll ki mellette nem különösebben érdekel. a szurkoló az értékmérő, nem az, aki betette mourinhot a székbe...
Válasz küldése