Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
socio66

2011.07.03. 18:18:59

ezeket az újságírókat börtönbe kéne zárni,vagy olyan büntetést kiszabni az újságra,hogy a továbbiakban egy darab példányt ne tudjanak kiadni.
mert az ilyen kamu átigazolási hírek,meg hasonlók még elmennek,de mikor valakitől hamisan idéznek,az már elég durva.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.03. 18:02:08

bence-barca írta:Nem tudom ki olvasta a hírt CR-ről, miszerint, ha Mou menne ő is elmenne a Citybe meg, hogy csak Mou miatt maradt idén is a Realban.
Azoknak üzenem, hogy ez az interjú meg minden hamis!
CR saját twitter oldalán közölte, most láttam!
"The Sunday Mirror publishes an interview with me today. All that content is false. I have never spoke with the newspaper, and never made those statements"
Na ezekre a hírekre mondják azt, hogy elég odáig elolvasni h "Sunday Mirror", valamiért nem ért meglepetésként, hogy pont ez az újság hazudott ismét
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.03. 17:58:08

Nem tudom ki olvasta a hírt CR-ről, miszerint, ha Mou menne ő is elmenne a Citybe meg, hogy csak Mou miatt maradt idén is a Realban.
Azoknak üzenem, hogy ez az interjú meg minden hamis!
CR saját twitter oldalán közölte, most láttam!
"The Sunday Mirror publishes an interview with me today. All that content is false. I have never spoke with the newspaper, and never made those statements"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.03. 14:57:06

culinho írta:
visca el barca írta:ehhez a témahoz hozzaszolva elég ha megnézitek rijkaardot. rola is megmondták h mekkora edzo, milen sikereket ér el a barcaval aztán tessék. azt se tudom ho eldzoskodik jelenleg... :D

aztért durvan kivancsi lennek ha pep kapna egy kozepcsapatot, mit villanta vele... sokat nem...
Guardiola Rijkaardtól vette át a stafétát és kisebb átalakításokat követően hat kupát és álomfocit hozott az első évében, azokután, hogy a hollanddal utolsó két évben csak szenvedett a csapat. Frank akkor volt sikeres, mikor még mellette ült Henk Ten Cate. Miután elment a csapat lassan szétesett, nem tudott rendet tartani a sztárok között. Pep kirugta a rebelliseket, maga képére formálta a csapatot. Annyira karizmatikus, hogy szerintem minden csapatnál, ahol kap elég időt, meglátszana a keze munkája, ami persze nem azt jelenti, hogy egy Nápolyból bajnokot tudna csinálni. Ellenben egy Chelsea elvárhatná, hogy 2-3 év alatt hoz egy BL-t. Sokan csak akkor fogják itt a fórumon értékelni, ha már nem lesz a csapatnál. Remélem ez minnél később fog megtörténni.
Majd meglátjuk. Sztem pont ilyen dolgok miatt nem lesz már sokáig Pep nálunk edző, mert új kihívásokat fog keresni. Igazából a Barcánál már semmit nem kell bizonyítania. Viszont más csapatnál megmutathatja, h nemcsak jókor volt jó helyen.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.03. 14:14:16

daffy írta:
Boixos írta: egyébként én nem tudom, abszolút lehet, h én, mint kívülálló vagyok a hülye, de murinnyótól akkora húdemarhanagy taktikai flikkflakkokat még nem láttam és nem is tudnék ilyet mondani, ha agyonvernek, akkor sem. vele kapcsolatban mindig a körítés ugrik be, amikor nagyszájúan ugat egy sajtótájékoztatón. mindenesetre működik a műsora, nem véletlenül veszik meg egy-egy csapathoz, h hozza rendbe a dolgokat, ami egyébként általában össze is jön neki. mondjuk a madridnál eddig azért nem szakított akkorát, de talán majd legközelebb.
mourinhonál szerintem nem a látványos dolgok a hangsúlyosak,hanem pl a játékosok viselkedésének megváltozása,a fegyelem beléjük verése,a hajtás,precíz munka. dolgos csapatokat csinált,nem orgazmikus esztétikai élményt okozó joga bonitos csapatokat. az eredményre mennek rá és mire egy csapat oda jut,hogy összeérett és el lehetne kezdeni focit csinálni a stabil játékból,addigra lelép.
Így van, ezért mondta Cruyff, hogy a címek edzője, nem a futballé. Mert ahhoz nem ért...csak attól mászok a falra, amikor a sok okostojás elkezdi ecsetelni, hogy Mou mekkora taktikus, és hogy csak ő tud dolgokat, más nem. Baromság.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 13:48:46

Boixos írta: egyébként én nem tudom, abszolút lehet, h én, mint kívülálló vagyok a hülye, de murinnyótól akkora húdemarhanagy taktikai flikkflakkokat még nem láttam és nem is tudnék ilyet mondani, ha agyonvernek, akkor sem. vele kapcsolatban mindig a körítés ugrik be, amikor nagyszájúan ugat egy sajtótájékoztatón. mindenesetre működik a műsora, nem véletlenül veszik meg egy-egy csapathoz, h hozza rendbe a dolgokat, ami egyébként általában össze is jön neki. mondjuk a madridnál eddig azért nem szakított akkorát, de talán majd legközelebb.
mourinhonál szerintem nem a látványos dolgok a hangsúlyosak,hanem pl a játékosok viselkedésének megváltozása,a fegyelem beléjük verése,a hajtás,precíz munka. dolgos csapatokat csinált,nem orgazmikus esztétikai élményt okozó joga bonitos csapatokat. az eredményre mennek rá és mire egy csapat oda jut,hogy összeérett és el lehetne kezdeni focit csinálni a stabil játékból,addigra lelép.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.07.03. 13:37:29

egy edzőt (is), szakmai szempontból, a sikerei minősítenek, ebből murinnyónak nagyon sok van. az, h milyen műsort kreál hozzá, már más kérdés, ezzel együtt még így sem garancia a személye a sikerre.
több összetevője van annak, h egy brigád nagyokat nyerjen, nálunk ezek eddig megvoltak/megvannak, a madridnál meg nem. de ez is csak egy állapot, ami változhat/változik.

egyébként én nem tudom, abszolút lehet, h én, mint kívülálló vagyok a hülye, de murinnyótól akkora húdemarhanagy taktikai flikkflakkokat még nem láttam és nem is tudnék ilyet mondani, ha agyonvernek, akkor sem. vele kapcsolatban mindig a körítés ugrik be, amikor nagyszájúan ugat egy sajtótájékoztatón. mindenesetre működik a műsora, nem véletlenül veszik meg egy-egy csapathoz, h hozza rendbe a dolgokat, ami egyébként általában össze is jön neki. mondjuk a madridnál eddig azért nem szakított akkorát, de talán majd legközelebb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.03. 13:11:33

visca el barca írta:ehhez a témahoz hozzaszolva elég ha megnézitek rijkaardot. rola is megmondták h mekkora edzo, milen sikereket ér el a barcaval aztán tessék. azt se tudom ho eldzoskodik jelenleg... :D

aztért durvan kivancsi lennek ha pep kapna egy kozepcsapatot, mit villanta vele... sokat nem...
Guardiola Rijkaardtól vette át a stafétát és kisebb átalakításokat követően hat kupát és álomfocit hozott az első évében, azokután, hogy a hollanddal utolsó két évben csak szenvedett a csapat. Frank akkor volt sikeres, mikor még mellette ült Henk Ten Cate. Miután elment a csapat lassan szétesett, nem tudott rendet tartani a sztárok között. Pep kirugta a rebelliseket, maga képére formálta a csapatot. Annyira karizmatikus, hogy szerintem minden csapatnál, ahol kap elég időt, meglátszana a keze munkája, ami persze nem azt jelenti, hogy egy Nápolyból bajnokot tudna csinálni. Ellenben egy Chelsea elvárhatná, hogy 2-3 év alatt hoz egy BL-t. Sokan csak akkor fogják itt a fórumon értékelni, ha már nem lesz a csapatnál. Remélem ez minnél később fog megtörténni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.03. 12:54:22

LG írta:
Andris írta:Én nem aggódom, a sport nagyobbrészt igazságot szolgáltat mindig. :)
Ez jól hangzik, de gyakorlatban azért kicsit más a helyzet. + amúgy is, kinek mi az igazság.
Általánosságban gondolom az, hogy a legjobb foci nyer. És kinek mi a legjobb, de a madrid az idei produkcióval egyetlen FOCI kategóriába sem sorolható már.

És a gyarkolatban meg tökéletesen érvényesülni látszik, itt a MU Barca dominanciára gondolok az elmúlt 6-7 évben. nemzetközi és hazai szinteken is. De amúgy is, általában a legjobb nyer, néha meg másképp alakul. Tennis, F1, foci, vagy bármi amiról pl ezen a fórumon szó szokott lenni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.03. 11:38:21

ehhez a témahoz hozzaszolva elég ha megnézitek rijkaardot. rola is megmondták h mekkora edzo, milen sikereket ér el a barcaval aztán tessék. azt se tudom ho eldzoskodik jelenleg... :D

aztért durvan kivancsi lennek ha pep kapna egy kozepcsapatot, mit villanta vele... sokat nem...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.03. 11:23:23

LG írta:
albicelesteX írta:Azért azt ne feledjük,hogy csak a Porto-nál volt olyan kerete ami nem nevezhető acélosnak.Az összes klubjánál szinte azt vetetett meg akit akart és elég erős keretekkel dolgozhatott Chelsea,Inter,Real.Nem azt mondom nincs érdeme sőt,-pl szerintem Mancini bárkit megvehet esze sose lesz hozzá-.
De azért ez elég sok edzőre igaz, nem? Itt van pl. Guardiola. Neki még egy Porto szintű csapattal sem kellett bizonyítania, egyből megkapta a világ legerősebb keretét, és ő is azt vetetett meg, akit akart. :roll: De ez igaz Fegussonra is, Capellora is, + a legtöbb sikeres edzőre.
Mondjuk nekem Pep-ben, de írom inkább Fergussont ( mert Pep eddig valóban a legeslegjobb kerettel dolgozott és nem rég van a szakmában) az tetszik, hogy van egy normális a játékról alkotott képe, amihez hű és a pályán sosem enged az elveiből. Inkább veszít egyszer-egyszer ( lásd Fergusson ellenünk játszott bl döntőit), de nem rúgatja agyon az ellenfelet és nem rontja el az egész világ szórakozását. Nem akarom Mou érdemeit csökkenteni, de hidd el, hogy a Barcelona elleni taktikáját nem olyan nehéz rekonstruálni... Hiddinknek is sikerült anno 2009-ben, de kisebb csapatok is sokszor ezt csinálja. A védő egyéniségek formáján és az összeszokottságon múlik. Mindenesetre top 5-ös edző, akit el kell ismerni, de sosem fogom szeretni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.03. 11:12:32

albicelesteX írta:Azért azt ne feledjük,hogy csak a Porto-nál volt olyan kerete ami nem nevezhető acélosnak.Az összes klubjánál szinte azt vetetett meg akit akart és elég erős keretekkel dolgozhatott Chelsea,Inter,Real.Nem azt mondom nincs érdeme sőt,-pl szerintem Mancini bárkit megvehet esze sose lesz hozzá-.
De azért ez elég sok edzőre igaz, nem? Itt van pl. Guardiola. Neki még egy Porto szintű csapattal sem kellett bizonyítania, egyből megkapta a világ legerősebb keretét, és ő is azt vetetett meg, akit akart. :roll: De ez igaz Fegussonra is, Capellora is, + a legtöbb sikeres edzőre.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.07.03. 11:05:56

Azért azt ne feledjük,hogy csak a Porto-nál volt olyan kerete ami nem nevezhető acélosnak.Az összes klubjánál szinte azt vetetett meg akit akart és elég erős keretekkel dolgozhatott Chelsea,Inter,Real.Nem azt mondom nincs érdeme sőt,-pl szerintem Mancini bárkit megvehet esze sose lesz hozzá-.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.03. 10:56:13

Andris írta:Én nem aggódom, a sport nagyobbrészt igazságot szolgáltat mindig. :)
Ez jól hangzik, de gyakorlatban azért kicsit más a helyzet. + amúgy is, kinek mi az igazság.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.03. 09:48:39

Ki az a 10 edző? kíváncsi vagyok, hogy kiket gondolsz jobb edzőnek mint Mourinho. Nem mellesleg, meg a kérdésedre magad adtad meg a választ. Tudása alapján a legjobb, olyan eredményeket ért el, amit a mai edzők egyike sem. A személyiség nem befolyásolja az edzői kvalitásokat sehol. Max Katalóniában.[/quote]

Nem adtam meg a kérdésemre a választ. Azt írtam egy a legjobbak közül (SAF, Wenger, Hidding, Capello, Guardiola, Bosque..), de hogy állandóan a középpontban van, az a személyiségéből adódik, kiharcolja magának, akkor is beszél, ha nem kéne és olyanokat, amit végképp nem kéne. Az utolsó mondatodat nem értem, de annak azért örülök, hogy egy ilyen ember nem kerülhet szóba a Barcelonával és ha mégis, nem próbálnám védeni az alpári viselkedését.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.03. 09:43:10

Mourinho remek edző, ez tény, de sajnos a jelenlegi foci egyik legvisszataszítóbb személyisége(Balotelli,Ibra,Raiola...mellett). Ott van ő bőven a legjobb edzők közt: SAF,Pep,Mou,Hiddink - jelenleg ők a legjobbak, esetleg csatlakozhat Villas-Boas.
Amúgy kétlem h a Real erősebb lesz jövőre mint idén. Szezon végére ugyan Mounak sikerült meghonosítania a taktikáját, de jövőre ugyanez lesz és most se nyertek, ráadásul ne feledjük h könnyen lehet h a kupa se kerül madridba ha nem fullad ki pl Villa, márpedig ha jön Sanchez nem fog kifulladni a csatársorunk, ezenkívül Thiago miatt pihenhet néha Xavi és Iniesta. A Real max akkor erősödne ha hoznának középső védőt mást, de ez se valószínű, hiszen Carvalho és Pepe elég alap-kezdők, azonkívül aki jobb náluk: Pique,Vidic,Thiago Silva, azok jelenleg elmozdíthatatlanok.
A Real idei erősítései nem hoznak minőségi javulást. Altintop, Callejon csak padot melegíteni jók. Varane lehet egy nap jó lesz, de az nem 1-2 éven belül lesz. Sahin beválhat, de vele meg az a probléma h a játéka Xabi Alonsoéra emlékeztet, kemény meccsen 2en egyszerre nem lesznek kezdők, hiszen akkor nem marad ütköző ember a kp-n.
A Fifa egy szégyen
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2011.07.03. 09:29:57

culinho írta:Valaki magyarázza el nekem, hogy Mourinho mért akkora sztár. Tudása alapján a legjobbak közé sorolom, de nem jobbnak, mint a legjobb 10 edzőt. Amivel kitűnik, az a személyisége, ami számomra visszataszító. Kétségtelen, hogy nagy eredményeket ért el, ráadásul különböző csapatokkal, de azért, ha megnézzük a részleteket, akkor számomra a dolog nem emberfeletti...
Ki az a 10 edző? kíváncsi vagyok, hogy kiket gondolsz jobb edzőnek mint Mourinho. Nem mellesleg, meg a kérdésedre magad adtad meg a választ. Tudása alapján a legjobb, olyan eredményeket ért el, amit a mai edzők egyike sem. A személyiség nem befolyásolja az edzői kvalitásokat sehol. Max Katalóniában.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.03. 09:16:47

Valaki magyarázza el nekem, hogy Mourinho mért akkora sztár. Tudása alapján a legjobbak közé sorolom, de nem jobbnak, mint a legjobb 10 edzőt. Amivel kitűnik, az a személyisége, ami számomra visszataszító. Kétségtelen, hogy nagy eredményeket ért el, ráadásul különböző csapatokkal, de azért, ha megnézzük a részleteket, akkor számomra a dolog nem emberfeletti...
Anno a Portóval olyan évben nyert Bl-t, mikor a nagyok ügyesen kiejtették egymást, légüres teret hagyva. Emellett rendelkezésére állt egy fantasztikus generáció.
Átment az angolokhoz, ahol bárki bármit mond csalódást okozott. Abramovics mindenkit leigazolt neki, akit csak kért, de a fő cél, a BL nem sikerült.
Az Interben a bajnoki címek már érkezése előtt megvoltak, tavaly egy mindenki számára ismert körülmények között sikerült a BL. Itt szintén rendelkezésére állt egy komoly összegből összevásárolt keret, mely már érkezése előtt is joggal aspirált a BL-re.
Nem akarom kisebbíteni az érdemeit, csak azt mondom, hogy nem attól a SO, mert a képességeivel, tudásával a kollégái fölé nő -e tekintetben egy a legjobbak között -, hanem a magamutogató, beképzelt viselkedésével. Ebben valóban Ő az első.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2011.07.03. 03:44:29

amit Mourinhotól lát, pedig hosszú távon sehol sem volt még sikeres vele
Ez a mondatrész szerintem kicsit problémás. :) Mi számít hosszú távnak? " Hol töltött el egyáltalán annyi időt, amit hosszú távnak lehet nevezni? A sikeréről nem beszélnék, mindent elmond róla, hogy ahol járt, ott évente került valami a vitrinbe, 2-szer BL győzelem után váltott csapatot, és a szurkolók mindenhonnan visszasírták távozása után ( nincs még egy olyan edző, aki önszántából, új kihívást keresve megy másik csapathoz. a legtöbb edzőnek úgy lesz pályafutása során kb. 6 csapata, hogy az első 5-től elküldik). Sok vele a probléma, de tud valamit. Hogy hosszú távon egy klubnál mit, azt még nem bizonyította szerintem.

A többi gondolatoddal nem vitatkoznék, mert Veled sajnos nem érdemes. De aláírom, részben igazad van.
odanézz SMS
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.02. 17:28:21

Én nem aggódom, a sport nagyobbrészt igazságot szolgáltat mindig. :) Igazolhatnak bárkit, amíg ilyen undorítóan viselkednek minden téren edző és játékosok, sőt a klub vezetése, addig nem lesznek problémák.

Majd elkezdek aggódni, ha valamit sport téren is letesznek végre az asztalra, ami jobb a miénknél, addig meg nyugi van. Lehet hogy leesik majd egy bajnokság nekik, vagy valami, mert hát ugye a nagy számok törvénye, megint 3 éve butára verjük őket. De aztán minden visszavándorol úgyis hozzánk, ha nem változnak. Ráadásul bármit is nyernek, év közben a saját játékunkat nyilván jobban élvezzük, a végén pedig jogos meggyőződésünk lesz hogy igazságtalan volt az év, és kész.
Nem véletlen nem is írok ide, a pályán valami szépet és jobbat mutassanak, mint mi, és akkor aggódok majd egy csöppet.

LG meg szokás szerint be van tojva attól amit Mourinhotól lát, pedig hosszú távon sehol sem volt még sikeres vele, nem úgy mint a mi szisztémánk és játékosaink.

El vagyunk kényeztetve mint az állat, ha rosszabb év is jön, na bumm. A játékunkat attól még nyilván élvezni fogjuk. Ráadásul ennek a kisebb a valószínűsége. Aztán ha nem forgatják ki a portugál brancsot kezdetnek a fővárosból, akkor legkésőbb 2013ban megint viszünk mindent spanyol honban. Addig meg tömködjék a lyukakat a szúnyoghálójukon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.02. 16:37:49

LG írta: A RM már tavaly szezon végén kezdte megtalálni a sikerre vezető utat, ha most sikerül betömni a lyukakat komolyan kell velük számolni. Ráadásul mind2 csapat kerete elég fiatal is, hosszútávon nagy potenciál van bennük.
Szóval sztem ők lesznek a két legnagyobb kihívóink.
A 3vkp és a defenzív visszazáró támadókkal való játékot? Ez több éve nyilvánvaló.
Az más kérdés hogy mitörtént volna ha nincs az az igen jelentős visszaesés őszhöz képest nálunk. Lehet josé már a portugál padot koptatná.
Más kérdés hogy egy bl elődöntőben otthon csúcsformában sikerült helyzet nélkül elleni egy magához képest csak árnyék Barca ellen.
Ez a különbség továbbra is ledolgozhatatlanul nagy.
Főleg ha a legnagyobb problémánkat a tavaszra kifulladó keretet sikerül orvosolni. Sanchez,Cesc elég jó útnak tűnik.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.02. 16:27:50

sjd írta:
Barcaman1993 írta: Azért a BL azért jövőre is nagyon brutál lesz. Csak figyeld meg! A Real, Barca, MU tuti ott lesz, de sztem a Chelsea-be is visznek olyan embereket akik szépen föltornásszák, majd a szintet. Az Arsenalt sem lehet leírni, mert vhogy Wengernek mindig sikerül összerakni egy jó csapatot, csak más kérdés, hogy nem nyernek semmit. Emlékezzünk csak vissza! Sokkal jobbak voltunk, mint az ágyúsok, de kis szerencsével továbbmehettek volna rajtunk. A Sahtar pedig a fekete ló. Nagyon erős csapat van ott is. A nagy pechük, hogy minket kaptak, de még ígyis 3-4 gólt kellett volna rúgniuk a Camp Nou-ban a helyzetek alapján.
Sztem a Sahtar, Spurs, Schalke stb. csapatok esetleg meg tudnak verni egy nagyot, de esélyük sincs komoly esélyes ellen (én még az Arsenalt is ide sorolnám). Az olaszok kiejtésére jók max, de egy Barca v Real ellen mennek a levesbe (a 3 felsorolt csapat pont a 3 esélyes ellen esett ki nagyon simán)
Igen, az Arsenallal annyi a különbség, h ő azért megszorított minket. De alapvetően a 3 csapat dőlt el: a Barca, Real, MU. De a Barca még ebből a 3-ból is kiemelkedett.
Ha megnézzük a nyári erősitéseket, látszik, h ez a 3 csapat nem akarja lejjebb adni a szintet. Sztem a MU-nál Fergusson nagyon jól igazol, megint kell velük számolni. A RM már tavaly szezon végén kezdte megtalálni a sikerre vezető utat, ha most sikerül betömni a lyukakat komolyan kell velük számolni. Ráadásul mind2 csapat kerete elég fiatal is, hosszútávon nagy potenciál van bennük.
Szóval sztem ők lesznek a két legnagyobb kihívóink.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.02. 16:18:01

Barcaman1993 írta: Azért a BL azért jövőre is nagyon brutál lesz. Csak figyeld meg! A Real, Barca, MU tuti ott lesz, de sztem a Chelsea-be is visznek olyan embereket akik szépen föltornásszák, majd a szintet. Az Arsenalt sem lehet leírni, mert vhogy Wengernek mindig sikerül összerakni egy jó csapatot, csak más kérdés, hogy nem nyernek semmit. Emlékezzünk csak vissza! Sokkal jobbak voltunk, mint az ágyúsok, de kis szerencsével továbbmehettek volna rajtunk. A Sahtar pedig a fekete ló. Nagyon erős csapat van ott is. A nagy pechük, hogy minket kaptak, de még ígyis 3-4 gólt kellett volna rúgniuk a Camp Nou-ban a helyzetek alapján.
Sztem a Sahtar, Spurs, Schalke stb. csapatok esetleg meg tudnak verni egy nagyot, de esélyük sincs komoly esélyes ellen (én még az Arsenalt is ide sorolnám). Az olaszok kiejtésére jók max, de egy Barca v Real ellen mennek a levesbe (a 3 felsorolt csapat pont a 3 esélyes ellen esett ki nagyon simán)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.02. 16:13:26

LG írta:Én úgy gondolom, h az elmúlt szezonban Mourinho szinten mindent kihozott a csapatából, de ez sem volt elég. Hogy a jövő mit hoz, majd meglátjuk. Abban biztos vagyok, h most is ez a két csapat fog harcolni a bajnoki címért, de Európában is ki fognak emelkedni. Nem várok jövőre nagy változásokat: a bajnoki címért Barca vs. Real lesz, a BL-ban is ők, + MU lesz az esélyes. Egyenlőre nem látom az esélyt, + más csapat felnőjön hozzájuk.
Azért a BL azért jövőre is nagyon brutál lesz. Csak figyeld meg! A Real, Barca, MU tuti ott lesz, de sztem a Chelsea-be is visznek olyan embereket akik szépen föltornásszák, majd a szintet. Az Arsenalt sem lehet leírni, mert vhogy Wengernek mindig sikerül összerakni egy jó csapatot, csak más kérdés, hogy nem nyernek semmit. Emlékezzünk csak vissza! Sokkal jobbak voltunk, mint az ágyúsok, de kis szerencsével továbbmehettek volna rajtunk. A Sahtar pedig a fekete ló. Nagyon erős csapat van ott is. A nagy pechük, hogy minket kaptak, de még ígyis 3-4 gólt kellett volna rúgniuk a Camp Nou-ban a helyzetek alapján.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.02. 16:06:42

albicelesteX írta:Nagyon kíváncsi leszek a következő szezonra főleg,ha mondjuk megint nem nyerne semmit a madrid...akkor szerintem Jóska távozik.
Én is igy gondolom. Madridban már nagyon türelmetlenek lehetnek. Ok, szép volt a spanyol kupa győzelem, de sztem már a szurkolók, és a vezetők, és a játékosok is BL-re v. bajnokságra vágynak. Perez sztem még egy ilyen nagy nevű edzővel, mint JM sem lenne türelmes, egy sikertelen év után. De majd meglátjuk, h mi lesz ebben az esetben...

Én úgy gondolom, h az elmúlt szezonban Mourinho szinten mindent kihozott a csapatából, de ez sem volt elég. Hogy a jövő mit hoz, majd meglátjuk. Abban biztos vagyok, h most is ez a két csapat fog harcolni a bajnoki címért, de Európában is ki fognak emelkedni. Nem várok jövőre nagy változásokat: a bajnoki címért Barca vs. Real lesz, a BL-ban is ők, + MU lesz az esélyes. Egyenlőre nem látom az esélyt, + más csapat felnőjön hozzájuk.
Válasz küldése