Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.09.20. 00:12:38

Barca Norbi írta:Sajnos ettől ő (Pepe) még ugyan úgy fog aludni mint tegnap, jó lenne ,ha nem csak mi, hanem Jo5e is beszélne a fejével, illetve nálunk is el kéne 1-2 óra, hogy mik is azok az "emberi viselkedési normák", mi hiába tépjük a szánkat.
Na és mit mondana neki Mourinho? Csak így tovább fiam?? Ez nála az elvárt hozzáállás, ne vicceljél. Nem ezt csinálná még a csapatból is kikerülne...
Biztos nagyon zavarja Mout ez a hozzáállás mikor volt már olyan clasico hogy a fő taktikai elem Messi lerúgása volt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2011.09.20. 00:09:43

Sajnos ettől ő (Pepe) még ugyan úgy fog aludni mint tegnap, jó lenne ,ha nem csak mi, hanem Jo5e is beszélne a fejével, illetve nálunk is el kéne 1-2 óra, hogy mik is azok az "emberi viselkedési normák", mi hiába tépjük a szánkat.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.19. 23:45:34

mondjuk ezt a videót visszanézve, ez is most igen csak gyök.r cselekedet volt ismét tőle.
de ahogy olvasom, a madridisták is elég csúnyán kikezdték emiatt.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 23:37:26

Lampiao írta:
mess2009 írta:
kissé zavar ugyan, hogy senki nem említi a fejbe rugást, de a meccs ismétlésében háromszor lassították ki az esetet és teljesen egyértelműen látszik, hogy eltalálta a fejét! mellesleg a srác fogta is a fejét és oda kiáltotta a bírónak aki nyilván nem látta! persze lehet hogy az én szemem csalt akkor elnézést, ha alkalmam lesz újra megnézem.
http://www.youtube.com/watch?v=e9eJtjwvHV4


eltalálta a fejét igazad van. de ez abszolút nem szándékos... és szerintem itt záruljon le a vita...
Ha ez nem szándékos, akkor mi?
Simán kikerülhette volna, és a bokájára is véletlenül lépett rá.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2011.09.19. 23:33:26

mess2009 írta:
kissé zavar ugyan, hogy senki nem említi a fejbe rugást, de a meccs ismétlésében háromszor lassították ki az esetet és teljesen egyértelműen látszik, hogy eltalálta a fejét! mellesleg a srác fogta is a fejét és oda kiáltotta a bírónak aki nyilván nem látta! persze lehet hogy az én szemem csalt akkor elnézést, ha alkalmam lesz újra megnézem.
http://www.youtube.com/watch?v=e9eJtjwvHV4


eltalálta a fejét igazad van. de ez abszolút nem szándékos... és szerintem itt záruljon le a vita...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 23:02:41

Most olvastam, hogy Jose felajánlotta a tavalyi edzői aranylabdáját a Bobby Robson alapítványának egy árverésre.
Igazan szép gesztus tőle. Egy jó pontot szerzett nálam.
Nagyon tiszteltem Bobby Robsont. A szememben a legnagyobb edzők egyike igazán rosszul esett, hogy egy év után távozott tőlünk.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.19. 22:40:29

én fernit sajnálom, ez egy szélmalomharc, és neki sem lesz itt igaza (még ha amúgy van is a mondandójában elég sok realitás) mint ahogy pl nekem sem volt "ott", mert mindenhol vannak elfogult (nem kell itt sok mindenre gondolni, csak az egészséges húzás a csapatod felé) emberek, na meg persze idióták is.

a madridisták jól tudják, hogy pepe egy idegbeteg, brutális védő, mourinho cselekedeteiről tudják, hogy egy elég nagy pa....t, vagy azt is tudják, hogy di maria, marcelo, arbeloa, vagy éppen cr képes bevetni ugyanolyan undorító színészi cselekedetet, mint a mi fiaink közül páran.

mi is látjuk, hogy irritáló lehet az őrjöngő valdes kirohanása, hogy dobálja magát busquets(aztán kukucskál) vagy éppen alves, vagy hogy gyökér volt messi mikor kibombázta a közönségbe a labdát.

ezek mind olyan dolgok, amit a madridisták és barcások 90%-a TUD (a maradék 10% okleveles idióta, vagy nincs internete, hogy ezeket visszanézze,stb.) viszont ez a 90% bontható egy IGAZÁN ELFOGULT csoportra (ők belőlük kevés van, ők általában igazi anti-madridisták vagy anti-barcások is egyben, vagy primitív emberek,vagy épp ide tartozik a divatdrukkerek nagy része..jellemző, hogy többet foglalkoznak ez ellenfél dolgaival, mint a saját csapatukkal), van egy KISSÉ ELFOGULT kategória, ahova pl. én is tartozom, vagy a legtöbb barcás és realos, akit ismerek...mi próbáljuk megvilágítani mind a két oldalát a dolgoknak, de azért picit mégis a saját oldalunk felé húz a szívünk, de teljesen egészséges ez annál, aki igazi szurkoló.
a harmadik kategória az ELFOGULATLAN, ahova nagyon kevés ember fér be, ők általában nagyon intelligens, nyugodt, tapasztalt emberek, és kevésbé utálják a másik oldalt, mint a drukkerek nagy része.

én valahogy így érzem, és így is van ez valahol helyén.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.19. 20:39:14

ferninho írta:
még a brutalitáshoz: Pepe miután kétkézzel fellökte, elgáncsolta a srácot még JÓL LÁTHATÓAN fejbe is rúgta!!!
neee... ezt te se gondolod komolyan sztem...
el hiszem, hogy nektek Pepe egy hülye favágó, amibe van is igazság tartalom, de amikor tényleg nem csinál semmit a meccsen, megint be van állítva egy paraszt favágónak...
hozzá nem ért az ember fejéhez, ha meg tényleg odarúg az az ember nem marad élve a pályán...
szóval lehet itt Pepézni, amikor meg is érdemli, de ezen a meccsen nem csinált egy kis túlzással semmit...
Ezek a madridi nyilatkozatok már megint vérlázítóak. De komolyan, hogy lehet ezt gyomorral bírni, kedves madrid drukkerek? Félelmetes, amit már megint megengednek maguknak a sajtószobában.
én a madridistán olvastam a nyilatkozatot, itt sztem egy kicsit normálisabb fordítanak, mint máshol, ahol az a cél, hogy legyen olvasottság...
én már máshol nem is olvasok nyilatkozatokat, mert egyszerűen akkora ferdítések és csúsztatások vannak hogy az hihetetlen...
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158

és én ezekben a nyilatkozatokban semmi kivetni valót nem találtam.
kissé zavar ugyan, hogy senki nem említi a fejbe rugást, de a meccs ismétlésében háromszor lassították ki az esetet és teljesen egyértelműen látszik, hogy eltalálta a fejét! mellesleg a srác fogta is a fejét és oda kiáltotta a bírónak aki nyilván nem látta! persze lehet hogy az én szemem csalt akkor elnézést, ha alkalmam lesz újra megnézem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.09.19. 20:12:11

recrea írta:
bence-barca írta:Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
Rátapintottál a lényegre...nincs ebben semmi ironikus, ez egy teljesen jogos kérdés. Ez egyértelműen Mou hozadéka, az ő csapata még sosem kapott ki önhibájából. Egyedülálló a sportban, h valaki ennyire ne tudja normális módon elviselni a vereséget. A sok birka meg megy utána Perezestül.
Semmivel nem jobb a mai Real, mint az elmúlt években, ,csak' tele vannak klasszisokkal, akik képesek eldönteni - akár nagy gólaránnyal is- a meccseket. Hangzatosan mondták, h (mű)balhé csak a Barca elleni meccseken fordul elő...na tegnap ezt cáfolták.
Meddő vita ez, amiben nincs vita, h melyik a jobb csapat. Nagyon fáj ez nekik, ezért megy a károgás...UNICEF, UEFA, Villár, bírók. A 2000-res Realt ugyanígy nyalták, ahogy most minket, mégis magunkkal voltunk elfoglalva. Kellett is, mert még kieső helyen is álltunk anno.
TALÁN akkor fordult ilyen utoljára elő (hogy ők voltak a felelősek egy vesztett meccs után és nem a bíró, UEFA, csaló, színészkedő ellenfelek) amikor kaptak egy szép 6-ost odahaza.
Azóta már más szelek fújnak. Az egész világ csak a real ellen van. Ez egy nagyon kényelmes dolog hogy rajtuk kívül mindenki hibás és hülye.
Zseniálisan el lett ez adva és látjátok úgy benyalták ezt sokan, hogy megkérdőjelezhetetlen lett. Ki a hibás? Bárki, mindenki csak mi nem.
Mára már ott tartanak, hogy "minden" volt Real ikon szemét áruló lett, mert nem feltétlen elégedettek a Madridban kialakult új trenddel.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.09.19. 20:04:42

hagyd abba. provokálni nem kell,más célod meg tuti nincs,mert sok értelmeset nem írtál be mellé
Dcser
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.08.25. 17:19:04
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.09.19. 19:22:35

Cser Dániel
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.09.19. 19:07:54

ferninho írta:
Amúgy tök jó, hogy egy madridista dirigál a Barcás fórumon
nem is kell velem egyetérteni, de amikor belinkeltek egy olyat, hogy Pepe fejberúgja a csávót, meg José megrúgja Fabregast az már nekem is kicsit sok...
amúgy nálam az a mondat, amiben benne van egy légyszíves nem igen dirigálás...
azt akartam elkerülni szimplán, hogy ne jöjjön olyan videó, hogy amikor Mourinho körbeadatott egy papírt a Realosok között azzal elakarták vágni a sporinak az ütőerét...
Viszont a legszimplább és legpraktikusabb az, ha nem is reagálsz egy ilyen bugyutaságra. Hidd el, mi se tesszük...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 17:24:42

Amúgy tök jó, hogy egy madridista dirigál a Barcás fórumon
nem is kell velem egyetérteni, de amikor belinkeltek egy olyat, hogy Pepe fejberúgja a csávót, meg José megrúgja Fabregast az már nekem is kicsit sok...
amúgy nálam az a mondat, amiben benne van egy légyszíves nem igen dirigálás...
azt akartam elkerülni szimplán, hogy ne jöjjön olyan videó, hogy amikor Mourinho körbeadatott egy papírt a Realosok között azzal elakarták vágni a sporinak az ütőerét...
madridista
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.09.19. 17:12:07

9Dave, ezt a stílust remélem gyorsan elfelejted... :evil:
nincs szükség rá, h égesd az Eurobarcát ilyen kommentekkel :roll:

nem értek egyet a druszámmal, de azért nah, az illemet tartsuk be...
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 17:09:58

ferninho írta:blabla
Amúgy tök jó, hogy egy madridista dirigál a Barcás fórumon
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.09.19. 17:08:07

bence-barca írta:Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
Rátapintottál a lényegre...nincs ebben semmi ironikus, ez egy teljesen jogos kérdés. Ez egyértelműen Mou hozadéka, az ő csapata még sosem kapott ki önhibájából. Egyedülálló a sportban, h valaki ennyire ne tudja normális módon elviselni a vereséget. A sok birka meg megy utána Perezestül.
Semmivel nem jobb a mai Real, mint az elmúlt években, ,csak' tele vannak klasszisokkal, akik képesek eldönteni - akár nagy gólaránnyal is- a meccseket. Hangzatosan mondták, h (mű)balhé csak a Barca elleni meccseken fordul elő...na tegnap ezt cáfolták.
Meddő vita ez, amiben nincs vita, h melyik a jobb csapat. Nagyon fáj ez nekik, ezért megy a károgás...UNICEF, UEFA, Villár, bírók. A 2000-res Realt ugyanígy nyalták, ahogy most minket, mégis magunkkal voltunk elfoglalva. Kellett is, mert még kieső helyen is álltunk anno.
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.09.19. 16:47:46

ferninho írta:
shawn írta:http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek nem tudom ez volt e, de nem csak marcelo akarta elintézni Fabregast..
:lol: :lol:
jóvan, elhiszem hogy jó buli linkelgetni folyamatosan a videókat meg ilyeneket, de azért egy szint alá ne menjetek már légyszíves....
a féreg az aki itt már a legalsó szinteken van
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 16:40:24

shawn írta:http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek nem tudom ez volt e, de nem csak marcelo akarta elintézni Fabregast..
:lol: :lol:
jóvan, elhiszem hogy jó buli linkelgetni folyamatosan a videókat meg ilyeneket, de azért egy szint alá ne menjetek már légyszíves....
madridista
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.09.19. 16:33:23

http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek nem tudom ez volt e, de nem csak marcelo akarta elintézni Fabregast..
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 16:28:44

Chino írta:Ha ezt nálunk csinálja vki, akkor hentes favágók vagyunk, Pepénél meg még elmegy?
Figyelj, azért ez még Pepéhez képest tényleg nem volt olyan durva... :-k
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 16:28:16

bence-barca írta:Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
A tavalyi 5.0-ra szerintem egy szavuk se volt! :)
De amúgy szerintem még nem volt ilyen eset!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 16:23:26

Lehet, hogy nem látsz kivetnivalót, de azt nem veszed észre hogy megint a bíró van a középpontban meg a csúnya Levante. És nem csak zsozénál, hanem mindenkinél.
hát nekem ebből a nyilatkozatból minden lejön, csak az nem hogy negatívan állítaná be a Levantét, sőt....
Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...
{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) }
ha 10 emberrel is vagyunk, akkor is kéne egyet kapura rúgni...
alapból, nem lehet ezt szimplán sporira fogni, mert ezt a levantét még 10 emberrel is lazán verni kellett volna, nem hogy kikapni tőlük... ebbe jobban benne volt a Real mint a spori...
Inkább semmit
kár hogy kötelező neki...
max Karanka nyilatkozna helyette... ami volt pár alkalommal.
madridista
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.19. 16:22:40

Bezzeg ha ezt Busquets csinálta, vagy bárki Mourinho csapata ellen, akkor már hemzseg tőle az összes médium... http://www.youtube.com/watch?v=puyDsF2t ... re=related
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 16:11:33

ferninho írta:mit kéne még nyilatkoznia?
Inkább semmit :wink:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.19. 16:10:22

ferninho írta: szóval lehet itt Pepézni, amikor meg is érdemli, de ezen a meccsen nem csinált egy kis túlzással semmit...


és én ezekben a nyilatkozatokban semmi kivetni valót nem találtam.

Hát az hogy nem csinált kis túlzással semmit egy kicsit erős. Ha ezt http://www.youtube.com/watch?v=uqrIgftsrU8 nálunk csinálja vki, akkor hentes favágók vagyunk, Pepénél meg még elmegy?
Meccs közben sem volt azért olyan kíméletes, megúszott 1-2 sárgát. Az egy dolog, hogy nem volt szép amit Torres csinált, de nem ez a módja. Nem azt mondom, hogy ilyeneket kell tenni, mint ahogy a Levante húzta az időt, de gondolj már bele egy ilyen kis csapat akinek annyi az éves költségvetése mint Cr fizuja vezet a madrid ellen, nyílván foggal-k9örömmel védik az eredményt, emiatt nem ítélem el őket. Ha egy Barca, Vale, Chelsea, Man.u. vagy hasonló csinálja akkor Ok, megértem a josé háborgását, de nehogy már ez indok legyen.
Amúgy nem értem ezt "jobban megérdemeltük, mert több helyzetünk volt" dumát. Tény, hogy az első félidőben igen, de 10 emberrel sokkal több helyzete volt a Levantének, nem tudom egyáltalán volt-e nektek. Egy realnak emberhátrányban is sokkal jobbnak kell lenni.

Lehet, hogy nem látsz kivetnivalót, de azt nem veszed észre hogy megint a bíró van a középpontban meg a csúnya Levante. És nem csak zsozénál, hanem mindenkinél.


Azért azt is megemlíthetnéd, hogy mit is értett a csapda alatt, mert az is kicsit paranoiásan hangzik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2011.09.19. 16:13:03-kor.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése