Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.24. 12:08:25

Így van Mourinho nagyon okos ember, egy iksz is tökéletes nekik, s ő is tudja, hogy nem leehet fejjel menni a falnak!Hál Istennek annyira jó kp-nk van, hogy szinte lehetetlen elvenni a labdát, s tegnap is volt 1-2 olyan labdakihozatal amire kevés csapat képes!Egy kinyíló RM kockázatos!Hasonló mérkőzést várok mint a BL első meccsén!2 nagyon taktikus csapat, aki próbálja kihasználni a másik hibáit!Nekünk is figyelnünk kell, mert gyorsak kp-n, így tőlünk sem várok eszetln rohanást!labdatartást, s az adandót meg kell ütni!Meglátjuk majd, de még nagyon messze van!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7492
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.24. 11:34:06

Én nem tulajdonítok akkora jelentőséget annak, hhogy mi milyen formában vagyunk. Az most másodlagos, mert ez egy Klassikus lesz, amire mindkét csapat iszonyatosan felszívja magát.
A tegnapi meccsből nem lehet kiindulni, mivel 100 % hogy nem 3 védős felállásban fogunk kimenni. Tegnap is úgy hiányzott Alves mint eg yfalat kenyér. Ha nincs eltiltva, vagy Adriano egészséges, tuti nem így állunk fel. Az pozitívum, hogy Alexis nagyon jól teljesít, kár hogy itt volt ez a 2 hónap kihagyás, biztos jól beilleszkedett volna. Ha a védelmet stabilizálni tudnánk (ami Piqével és Danival nem lesz olyan vészes) semmi gond nem lesz. Van olyan minőségi kp-nk hogy képesek legyünk presszionálni és ha Villa vagy Pedro nincs is formában egy Alexis-Messi-Cesc támadósor is félelmetes. Tényleg jó mostanság a Madrid, de azért még előttük járunk szerintem, főleg a Thiago-Cesc-Alexis hármasnak köszönhetően. Az a pechünk, hogy a Bernabeu-ban lesz az első meccs. Ha itthon játszanánk szerintem jó eséllyel ütnénk őket. Vért kell inni ellenük és reméljük a kulcsjátékosok addig nem sérülnek le, plusz a Bolha kaphatna egy kis pihit, vagy legalább egy félidőt.

Szoktam nézni a madrid meccseit, de én nem úgy veszem észre, hogy valami fantasztikusan játszanának. El szoktam ismerni az érdemeiket, de sokszor 2 passzt se képesek megcsinálni. Nagyon jók de egy kicsit túl vannak dimenzionálva. Én 40-40 százalékot adok, de csak azért mert idegenben játszunk.
Forca Barca!!!!
FarkasAttila
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.02. 09:35:00

2011.11.24. 11:13:31

PriNcE27 írta:
bingyi26 írta:Fiuk szerintem a Barca most ki fog kapni a realtol nem mondom hogy siman de jobb formaban van a Real ezt el kell ismerni es szerintem tavasszal indul a Barca a regi kerekvagas szerint es ujra a Real fole fog noni ez tuti''''
Ezt nem lehet tudni, szerintem vagyunk olyan jók mint a Real, ezt szerintem tegnap este megmutatta a csapat, a csatárokkal ténleg gond van, messi-n kivűl, Villa egy hasonló időszakot él most túl, mint Torres, és Pedro sem a tavalyi formáját mutassa. De ettől függetlenül szerintem lesz esélyünk 3 pontot szerezni!


Pont, hogy a tegnapi játék után nem következtethetsz erre. Az a játék amit a tegnap produkált a Barcelona nagyon kevés. Ez elég volt a Milán ellen, de a Madrid ellen nem lesz. Kár is szerintem a tegnapi meccset felhozni annak érdekében hogy valamilyen következtetésre jussunk a Madrid - Barca párharc kapcsán, mert merőben más felállásban fog kijönni a Barcelona. Tegnap este a védelem az katasztrofális volt. Biztos vagyok benne hogy a Madrid ellen Alves es Pique is ott lesz. És nem ez a 3 védős felállás lesz.
Mind1 csak jó meccs legyen :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.11.24. 11:02:32

zsuni írta:nem lesz defenziv taktika a klasszikuson, ez a Madrid már nagyon érzi a támadásokat is. Szuperkupán is megtehette volna Mourinho, de támadott végig a csapat. Ez lesz most már, nincs értelme védekezni, ha olajozott a támadás is. november közepe-vége van és 58! gólnál jár a csapat.
egyetértek Csabával, Mú túl gyáva ahhoz, h beleszaladjon a késbe, mégha a Barca jelenlegi formájából kiindulva egyértelműen jól jöhetnének ki belőle, akkor is max 10-15 percekre "fordul ki magából".
ha meg mégis megteszi? látok rá esélyt, h az eszetlen rohanás miatt az utolsó 20 percben már mozdulni is alig bírnak majd...
amiben mi egyértelműen jobbak vagyunk, az az energia beosztása a 90 percre. (főleg Messi :D )

bízom benne, h Pep a formát megint tökéletesen fogja időzíteni, akkor még mindig azt mondom, h nyerhetünk a Bernabeuban, bármennyire is félelmetesnek tűnik a Real jelenleg...

még 1 dolog, amit ne felejtsetek el: 3 ponttal vezet a Madrid, azaz Múnak a döntetlen is tökéletes eredmény... (ergo még 1 dolog, ami miatt szvsz nem fog extra kockázatot vállalni)

szerk: most látom, h daffy is hasonlót írt előttem :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.11.24. 11:00:14

zsuni írta:nem lesz defenziv taktika a klasszikuson, ez a Madrid már nagyon érzi a támadásokat is. Szuperkupán is megtehette volna Mourinho, de támadott végig a csapat. Ez lesz most már, nincs értelme védekezni, ha olajozott a támadás is. november közepe-vége van és 58! gólnál jár a csapat.
szerintem pedig 100,hogy nem fogunk támadni. 3 pont előnynél nem fog kinyílni a csapat,ha elég az "x" is
50% x
30% barca
20% real
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.24. 10:53:23

zsuni írta:nem lesz defenziv taktika a klasszikuson, ez a Madrid már nagyon érzi a támadásokat is. Szuperkupán is megtehette volna Mourinho, de támadott végig a csapat. Ez lesz most már, nincs értelme védekezni, ha olajozott a támadás is. november közepe-vége van és 58! gólnál jár a csapat.
Mondjuk a szuperkupás meccsből kár kiindulni. Ismerjük a körülményeket, ott evidens volt,hogy a real megpróbál nekimenni a barcának.

Viszont én továbbra is tartom,amit korábban leírtam. Kisebb periódusokat leszámítva nem fogtok eszeveszettül támadni,mert abban óriási a veszély, és ezt Mou is tudja, másrészről bírni se lehet fizikailag.
Nem lesz defenzív real, de full offenzív se.
Mindenesetre jelen állás és forma szerint mondjuk 50%-t adok a realnak, 30-at asz X-nek, és 20%-t nekünk. szerintem most ez a realitás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.11.24. 10:45:04

nem lesz defenziv taktika a klasszikuson, ez a Madrid már nagyon érzi a támadásokat is. Szuperkupán is megtehette volna Mourinho, de támadott végig a csapat. Ez lesz most már, nincs értelme védekezni, ha olajozott a támadás is. november közepe-vége van és 58! gólnál jár a csapat.
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2011.11.24. 10:41:12

bingyi26 írta:Fiuk szerintem a Barca most ki fog kapni a realtol nem mondom hogy siman de jobb formaban van a Real ezt el kell ismerni es szerintem tavasszal indul a Barca a regi kerekvagas szerint es ujra a Real fole fog noni ez tuti''''
Ezt nem lehet tudni, szerintem vagyunk olyan jók mint a Real, ezt szerintem tegnap este megmutatta a csapat, a csatárokkal ténleg gond van, messi-n kivűl, Villa egy hasonló időszakot él most túl, mint Torres, és Pedro sem a tavalyi formáját mutassa. De ettől függetlenül szerintem lesz esélyünk 3 pontot szerezni!
bingyi26
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.10. 15:06:19

2011.11.24. 09:25:34

Fiuk szerintem a Barca most ki fog kapni a realtol nem mondom hogy siman de jobb formaban van a Real ezt el kell ismerni es szerintem tavasszal indul a Barca a regi kerekvagas szerint es ujra a Real fole fog noni ez tuti''''
FOCI
TBone
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.11.23. 19:47:58

2011.11.23. 19:52:49

G.Gabe írta:Nekem az tetszik a legjobban, hogy CR ellenében állandóan éltetik a szurkolók Messit. Legutóbb is a Valencia meccsen. Ellenben ez eddig fordítva még sosem fordult elő. Hát nem érdekes?

Ez a Real megnyerheti sorozatban öt éven át az összes trófeát minden évben, akkor sem fogják őket úgy szeretni, mint a Barcát.

Hány Real meccsen lehet hallani, hogy éltetik a játékosaikat?
Max megtapsolják őket.

Ezen el lehet gondolkodni.
Ezzel igazából a Real adott ellenfelének szurkolói állítanak ki magukról szegénységi bizonyítványt. Más csapat játékosával provokálni egy nekik ellenszenves játékost elég gyerekes, és csak a tehetetlenséget mutatja. Ennél szánalmasabb dolgot pedig nem könnyű elképzelni. Az meg szerintem elég nyilvánvaló, hogy nem Messi iránti tiszteletből kántálják a nevét, hanem mert azt hiszik, hogy ezzel felidegesíthetik Cét. Lám Boszniában és Valenciában is rendre góllal hálálta meg a "bíztatást", úgyhogy ez a taktika eddig nem vált be.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.23. 19:27:56

ab1daL írta:Kiindulva a Valencia elleni kezdőjükből (4-3-3, 3 vkp, 7 sárga lap) hasonlóra számítok. Nem hiszem hogy nekünk esnek majd ahogy tették a szuperkupán, ha mégis, max a meccs elején. Egy valamiben reménykedem mindenesetre: Pepe nem a középpályán fog játszani.
Én mindkét félidőben az első 5-10 perc,illetve az utolsó 5-10 percre számítok,hogy akkor fognak menni mint a güzü. meggyőződésem,hogy a félidők nagy részében mi fogunk dominálni, de az elejét-végét megpróbálják majd megnyomni.

Pepe játszhat tőlem bárhol, de szerintem hátul fog Ramos párjaként szerepelni. ez a legvalószínűbb. kp-n meg szerintem esélyes Egy Lass-Khedira-Xabi hármas, Kaká/Özil-Ronaldo-Benzema meg elől.
Legalábbis ha Mouból indulok ki, nem hiszem hogy be meri vállalni a 2 vkp-s játékot. Főleg annak tudatában,hogy szerintem számít egy esetleges Xavi-Cesc-Iniesta kp-ra, így akarja majd megfojtani ezt a hármast.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.11.23. 19:16:48

Kiindulva a Valencia elleni kezdőjükből (4-3-3, 3 vkp, 7 sárga lap) hasonlóra számítok. Nem hiszem hogy nekünk esnek majd ahogy tették a szuperkupán, ha mégis, max a meccs elején. Egy valamiben reménykedem mindenesetre: Pepe nem a középpályán fog játszani.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.11.23. 19:04:08

kanty írta:
MessiFan írta: Jaja, ilyenre még nem került sor az elmúlt 100 évben, hogy mind a 2 csapat nyerni akart volna :lol:
Szerinted a tavaszi klasszikuson a Real nyerni akart? Vagy a BL odavágón nyerni akartak, vagy csak egy olyan eredményt szerettek volna elérni, ami után van esélyük a visszavágón? ( az más tál tészta, h kaptak kettőt)

A nyerni akarást arra értettem, h kimennek és nyílt sisakos focit játszanak, nem taktikázzák túl, nem állnak be védekezni stb.
:wink:
Igen, ebben van vmi. A szuperkupán viszont ők is nyerni szerettek volna, jó meccsek is voltak. És bízok benne, h most is az lesz. Nemcsak a 2 legerősebb csapat, hanem a legjobb focit játszó csapat is a világon a Real és a Barca, szóval benne van a pakliban egy nagyon nagy meccs. Persze lehet, h JM ismét defenzív taktikát választ, de én most a helyében biztos nem ezt tenném.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.11.23. 17:41:31

MessiFan írta: Jaja, ilyenre még nem került sor az elmúlt 100 évben, hogy mind a 2 csapat nyerni akart volna :lol:
Szerinted a tavaszi klasszikuson a Real nyerni akart? Vagy a BL odavágón nyerni akartak, vagy csak egy olyan eredményt szerettek volna elérni, ami után van esélyük a visszavágón? ( az más tál tészta, h kaptak kettőt)

A nyerni akarást arra értettem, h kimennek és nyílt sisakos focit játszanak, nem taktikázzák túl, nem állnak be védekezni stb.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.11.23. 17:20:14

bence-barca írta:
G.Gabe írta:
Jó meccs lesz, főleg, ha Murinho nem hozza ki az állatot belőlük.
De azért ez a védelem harmatgyenge.
Még egy Zágrábtól is benyalni két gólt, még akkor is, ha fölényes a győzelem.
A Real majd minden meccsén gólt, gólokat kap.
Ez most ugye irónikus volt ?
BL-ben ez volt az első meccsük, amin gólt kaptak ebben az idényben...Meg mellesleg nem Casillas állt a kapuban tehát ha úgy vesszük Casillas idén góltalan a BL-ben.
Bajnokságban 9 gólt kaptak az nem olyan jó, de nem is rossz.
a Real kezdője
Adán; Lass, Sergio Ramos, Varane, Coentrao; Xabi Alonso, Sahin, Özil, Callejón, Benzema és Higuaín.
és a félidőben bejött Albiol Ramos helyett...
és ez a védelem kapott gólt 6:0-nál a 81.percben meg egyet a 90.ben...
azért ez nem olyan rossz...
szóval szerintem nincs itt semmi probléma :D
madridista
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.11.23. 16:27:35

G.Gabe írta:Jó meccs lesz, főleg, ha Murinho nem hozza ki az állatot belőlük.
De azért ez a védelem harmatgyenge.
Még egy Zágrábtól is benyalni két gólt, még akkor is, ha fölényes a győzelem.
A Real majd minden meccsén gólt, gólokat kap.
Bírom az ilyen hozzászólásokat. :D Konkrétan októberben egy darab gólt nem kaptak, illetve összesen is csak 11-et. (A Szuperkupát nem nézve.)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.23. 16:08:22

kanty írta: Kell már egy olyan klasszikus, ahol mindkét csapat nyerni akar.
Jaja, ilyenre még nem került sor az elmúlt 100 évben, hogy mind a 2 csapat nyerni akart volna :lol:
Szépen kitömték a Zagrebet. Egyre jobban tartok a margittól. Eddig minden szép és jó volt a Barca szempontjából, de semmi sem tart örökké... Vagy mégis? :twisted:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.23. 16:08:17

kanty írta:
FarkasAttila írta:Ejj, hogy várom már a klasszikust :D Nálunk szokás szerint Barca és Madrid szurkolók kb (6-7) együtt nézzük majd a meccset :D És folyamatosan megy majd egymás cukkolása :D Óriási élmény, higgyétek el nekem :D Igaz, hogy az elmúlt években nekem/nekünk kellett többet "nyelni" :D (Madrid szurkolók)
Remélem, hogy az elmúlt évek legjobb klasszikusa előtt állunk, feltéve a Mou is úgy akarja. Mert tavasszal is adott volt egy jó csata, erre Mou betette a fiúkat védekezni. --> lehetett volna már akkor is támadóbb focit játszani, aztán persze benne lett volna egy 5-0 megint :D
Remélem, hogy idén "kard ki kard lesz", aztán ezzel nyerjünk mi szurkolók és lássunk egy remek meccset.
Legyen igazad. :D
Kell már egy olyan klasszikus, ahol mindkét csapat nyerni akar, szépen játszik. Én remélem, h a mostani ilyen lesz, bár lehet, h naiv vagyok.
Sztem a legutóbbi 3-2-es meccs az már igazi klasszikus volt. Sok gól, sok helyzet, szép akciók és a már megszokott balhé a végén :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.23. 15:57:06

G.Gabe írta:
Jó meccs lesz, főleg, ha Murinho nem hozza ki az állatot belőlük.
De azért ez a védelem harmatgyenge.
Még egy Zágrábtól is benyalni két gólt, még akkor is, ha fölényes a győzelem.
A Real majd minden meccsén gólt, gólokat kap.
Ez most ugye irónikus volt ?
BL-ben ez volt az első meccsük, amin gólt kaptak ebben az idényben...Meg mellesleg nem Casillas állt a kapuban tehát ha úgy vesszük Casillas idén góltalan a BL-ben.
Bajnokságban 9 gólt kaptak az nem olyan jó, de nem is rossz.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.23. 15:52:00

G.Gabe írta:Nekem az tetszik a legjobban, hogy CR ellenében állandóan éltetik a szurkolók Messit. Legutóbb is a Valencia meccsen. Ellenben ez eddig fordítva még sosem fordult elő. Hát nem érdekes?
Valószínűleg ez azért van, mert az emberek nagy része utálja a sztáralűrjeit (én is köztük vagyok, gondolom nem egyedül). Messi ilyeneket nem igazán csinál...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.23. 15:50:17

nagyi1244 írta:Nagyon remélem idén sikerül elkapni a barcelonát.

Jó meccset várok és szép játékot. Ez a lényeg.
Jó meccs lesz, főleg, ha Murinho nem hozza ki az állatot belőlük.
De azért ez a védelem harmatgyenge.
Még egy Zágrábtól is benyalni két gólt, még akkor is, ha fölényes a győzelem.
A Real majd minden meccsén gólt, gólokat kap.

Egyébként egy aprócska kérdés?

Murinho miért csak CR góljának tud úgy örülni, mint majom a farkának?
A többiekét fapofával nézi végig, az övét meg indiántánccal kiséri.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.23. 15:46:55

Nekem az tetszik a legjobban, hogy CR ellenében állandóan éltetik a szurkolók Messit. Legutóbb is a Valencia meccsen. Ellenben ez eddig fordítva még sosem fordult elő. Hát nem érdekes?

Ez a Real megnyerheti sorozatban öt éven át az összes trófeát minden évben, akkor sem fogják őket úgy szeretni, mint a Barcát.

Hány Real meccsen lehet hallani, hogy éltetik a játékosaikat?
Max megtapsolják őket.

Ezen el lehet gondolkodni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
nagyi1244
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.11.19. 20:54:30

2011.11.23. 11:46:43

Nagyon remélem idén sikerül elkapni a barcelonát.

Jó meccset várok és szép játékot. Ez a lényeg.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.11.23. 11:24:33

ferninho írta:
S.Agüero írta: Én ebből azt veszem ki, h a felkarjáról az oldalára pattan és onnan pattan oldalra. :wink:

Szval kéz. :)
én elhiszem, hogy nem akarjátok látni, hogy ez az oldala, ezt el is fogadom, de vakok legalább ne legyünk már...
nézd már meg ember...
felkarjáról az oldalára???????
hol mozgott itt a labda a képen jobb oldali irányba amikor hozzáért Higuainhoz? hol?
még ha simán bemondod, hogy ez a felkarja, ok, te így látod, de ez???
felkarjáról az oldalára? és onnan ki?
:lol: :lol: :lol:
már megbocsáss, de ez már tényleg szemészet :D
Lehet LOL-ozni meg mindent csinálni, de ettől függetlenül ÉN úgy látom, h először a kezére pattan.
Ha többször megnézed, szerintem akkor ki tudod belőle venni, h hogy is gondoltam. :wink:

na mindegy most már úgy is tök8.


Ma viszont Vamos! 8)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.11.23. 10:20:58

FarkasAttila írta:Ejj, hogy várom már a klasszikust :D Nálunk szokás szerint Barca és Madrid szurkolók kb (6-7) együtt nézzük majd a meccset :D És folyamatosan megy majd egymás cukkolása :D Óriási élmény, higgyétek el nekem :D Igaz, hogy az elmúlt években nekem/nekünk kellett többet "nyelni" :D (Madrid szurkolók)
Remélem, hogy az elmúlt évek legjobb klasszikusa előtt állunk, feltéve a Mou is úgy akarja. Mert tavasszal is adott volt egy jó csata, erre Mou betette a fiúkat védekezni. --> lehetett volna már akkor is támadóbb focit játszani, aztán persze benne lett volna egy 5-0 megint :D
Remélem, hogy idén "kard ki kard lesz", aztán ezzel nyerjünk mi szurkolók és lássunk egy remek meccset.
Legyen igazad. :D
Kell már egy olyan klasszikus, ahol mindkét csapat nyerni akar, szépen játszik. Én remélem, h a mostani ilyen lesz, bár lehet, h naiv vagyok.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése