Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.03.05. 22:05:35

Legkisebbtobi írta:
Ez más tészta... nem azért jöttem hogy a barcáról vitatkozak... nincs közöm hozzájuk de amikor állandoan a real van porondon néhány emberkénél hát az igen csak érdekel...

Én sem örülök hogy néha elszáll néhány játékosunk agya de nem fogom emiatt kiátkozni őket... tökéletes ember nincs...

Amúgy én sem mondtam hogy azt mondtad hogy a bírók miatt nyer a real.. mert nem igaz szvsz... de azt írod hogy a bírók a madridot nem büntettik... (megjegyzem ez úgy hülyeség ahogy van...) csak idén mou is befogta a száját és nincs akkora galiba körülöttünk..
Idén jo5é is befogta a száját...aham...ld egy nyamvadt x Moszkvában és már ment is a régi lemez. Ha most pár meccset bukna a Real mondjuk a sporik miatt, láthatnád újra az igazi jo5é-t. 10 pont fórból és folyamatos bírói hátszéllel könnyű kussolni...sőt kötelező...
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 22:02:18

miihii írta:
:lol:

Akkor végül is a madridi dolgokhoz cs és kizárólag madridisták szólhatnak.Hmm,ezt a gondolatmenetet meglovagolva mondjam azt,h ez meg egy BARCA fórum,ahhoz h itt ki mit csinál ha reál szurkoló vagy közöd nincs? :idea: :twisted:

Ez más tészta... nem azért jöttem hogy a barcáról vitatkozak... nincs közöm hozzájuk de amikor állandoan a real van porondon néhány emberkénél hát az igen csak érdekel...

Én sem örülök hogy néha elszáll néhány játékosunk agya de nem fogom emiatt kiátkozni őket... tökéletes ember nincs...

Amúgy én sem mondtam hogy azt mondtad hogy a bírók miatt nyer a real.. mert nem igaz szvsz... de azt írod hogy a bírók a madridot nem büntettik... (megjegyzem ez úgy hülyeség ahogy van...) csak idén mou is befogta a száját és nincs akkora galiba körülöttünk..
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 21:45:27

Legkisebbtobi, a múltkori "inkább Pepe mint Busi" után veled nem vitatkozom.
Én tisztelem a Real Madridot, nem vagyok katalán, nem éltem a Franco érában stb. De ti tényleg ennyire elfogultak és vakok vagytok?Egyszer nem írtam azt, hogy a Madrid a bírók miatt nyeri a bajnokságot.De amit az edzőtök és a játékosaitok "futball" címszó alatt megtehetnek, az nevetséges.Ha Ramosnak olyan ütemérzéke van, mint amit a múltkori könyöklésénél csinált, akkor neki kéne lennie a világ legjobb védőjének.Egy példa részemről:sokan imádták Decót a Barcában.Én nagyon nem. Olyan alattomos és felesleges belépői voltak, amik nem méltóak a Barcelónához, mint ahogy pár játékosunk színészkedései sem.Mivel a Barcát és a Madridot csak a legnagyobbak között lehet említeni, kb egyszinten, ti örültök hogy az edzőtök ilyen?Hogy alattomos barmok játszanak a csapatotokban?Hogy a színészkedésben is ütitek a pár meccs miatt ránkaggatott "színészválogatott" szintjét? És nem kell az álszentség, nem én vitatkozom veletek a madridistán.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.05. 21:43:36

zsírosdeszka írta: Lehet kicsit nyers vagyok, de már én is unom a témát. Nekem nem volt elegem az elmúlt 3 szezonból, pedig végig tudtam, hogy ti vagytok a jobbak.
Az első mondatodhoz annyit,h nem úgy tűnik.Tegnap óta kábé harminckétszer magyaráztad el mindenkinek egyesével az álláspontosat,amivel láthatóan nem tudod megtéríteni azokat,akiknek írod.Mellette elbagatellizálod a már megnyert kupáinkat,emlegeted az elmúlt éveket érintőlegesen,de ne a múltról beszéljünk,mert abban is ugyebár a reál a jobb,meg hasonlók...Csodálom,h még visszaengedünk,mert ugyan nem trágár a stílusod,de a vitaszitásban nagyon pályán vagy.Am is áll a bál a bírók miatt,de te még lapátolsz rá lelkesen a nézeteiddel.Nincs megtiltva,h elmondd,félre ne érts.De egyrészt szélmalomharc,másrészt kissé idegesítő már,h magadat ismételgeted végtelenítve (nyilván,mert unod a témát...) ,amikor meg vki vmit hozzáfűz még,azt lesepred egy lekicsinylő mondattal és megy tovább a lemez...

A másodikhoz meg annyit,h mi meg azért vagy ki az idei szezonra,mert nem vagytok jobbak ;) Több pontotok van,de a jobb csapat ettől még mi vagyunk még mindig.

Legkisebbtobi írta: az hogy a madridban ki mit csinál ahhoz már megbocsáss ha barca szurkoló vagy akkor közöd nincs...
:lol:

Akkor végül is a madridi dolgokhoz cs és kizárólag madridisták szólhatnak.Hmm,ezt a gondolatmenetet meglovagolva mondjam azt,h ez meg egy BARCA fórum,ahhoz h itt ki mit csinál ha reál szurkoló vagy közöd nincs? :idea: :twisted:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.03.05. 21:48:24-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 21:43:33

zsírosdeszka írta: Mourinho lepippantotta a bírói testületet? Hagyjuk már. Ti misztifikáljátok őt túl. Helyén kellene ezt kezelnetek. Amióta el lehet érni a spanyol bajnokságot azóta nézem a meccseket. Sosem érte a Barcát negatív megkülönböztetés ezen idő alatt. Most volt 2-3 - nem több - meccs, és egyből a világ a ellenetek van.
Ha nem is a Spec5, de Perez papa lehet.
Igen most volt 2-3 meccs csak az elmúlt 8 meccsen.
Már írtam régebben, de újra leírom. Négy-öt évvel ezelőtt abbahagyta egy igazán "madridi szempontból" igazán tehetséges bíró a bíráskodást. A nevére sajnos nem emlékszem. Nem fogod kitalálni miért? A madridnál kapott állást. Ő tartja a kapcsolatot a bírói testülettel. Tudom az összeesküvés elméletek egy kicsit elavultak, de az ördög nem alszik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.03.05. 21:50:02-kor.
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 21:35:10

Stalkyard írta:
zsírosdeszka írta:
Nem tudom. Ha én bíró lennék, nem azért ítélnék el valakit, mert 6 meccsel ezelőtt egy kollégámnak csúnyákat mondott. Csak az adott játéknapon mutatott, mondott, tett dolgok számítanak.
Nem csak a bíró, hanem a birói testület jelenti fel Piquét. Van különbség. Tehát amíg Mourinhonál tavaly mindennapos volt a bírók szidalmazása, listákat írt az őket sújtó bírói tévedésekről, valamint számos játékos szidta a játékvezetőket, azt tűrték, akkor kussoltak. Nálunk egyetlen játékos hallatja a hangját, úgy, hogy előtte sem az edző, sem a vezetőség, sem senki más szájára nem vette ezeket a bírónak csúfolt majmokat, itt már egyből feljelentgetnek, meg visszaszólnak.

EZ a nem mindegy.
Elég vicces hogy miért állították ki.... de szerintem senki nem tudja hogy mit mondott pique szóval valószínűleg beszólt rendesen annak a baromnak....
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 21:33:00

mahitoo írta:Ezt a cikkhez írtam, bemásolom ide is, mert Piqué eset után tényleg kezd betelni a pohár.
Elegem van már ebből a szezonból.Nem is vagyunk a legjobbak magunkhoz képest, de nonszensz a 10 pont hátrányunk.Szerencse, bírók stb.A forumon meg naponta feltűnik valaki, ki tudja hányadik nick-jével, és írja a baromságait.Nem szoktam a madridistát látogatni, de aki igen, az írja már meg, oda is ennyi idióta Barca "drukker" regisztrál?
A játékvezetés meg botrányos.Mou bármit megtehet, mondhat szinte semmi szankció, Piqué meg rögtön vizsgálat alatt.Az ellenfél másodedzőjének a szemébe nyúl, 1 meccs eltiltás... haha.Kb mint a kormányaink.Olyan pofátlanul hazudnak az emberek szemébe, hogy azok sokkot kapnak, és nem tesznek semmit.Ez a foci meggyalázása.Meccsek utáni eltiltások?Nem?Miért nem?A színészkedést is büntetném, mert gyűlölöm.De amit Pepe, Ramos és még páran csinálnak, az már hihetetlen.Persze ha egy videóüzenet, és a "nem volt szándékos" elég az eltiltás ellen, akkor teljesen mindegy.Piqué is kérhetne elnézést, úgy, hogy közben Shakira táncol a háttérben.Nem az a bajom, hogy nem a Barca lesz a bajnok,nem lehet mindig, hanem hogy egy uszító, képmutató, hazug emberekből álló társaság előzi meg, akik a Real Madrid neve mögé bújtak.
Szerintem túl sokat képzeltek bele a történetbe. Nincs kettős mérce. Eddig miért nem volt? Mourinho lepippantotta a bírói testületet? Hagyjuk már. Ti misztifikáljátok őt túl. Helyén kellene ezt kezelnetek. Amióta el lehet érni a spanyol bajnokságot azóta nézem a meccseket. Sosem érte a Barcát negatív megkülönböztetés ezen idő alatt. Most volt 2-3 - nem több - meccs, és egyből a világ a ellenetek van. Kérhetne Piqué elnézést. Miért nem teszi? Azt gondoltátok, hogy 2072-ig tart majd ez a korszak és Valdestől Telloig bezárólag mindenki aranylabdát kap? Lehet kicsit nyers vagyok, de már én is unom a témát. Nekem nem volt elegem az elmúlt 3 szezonból, pedig végig tudtam, hogy ti vagytok a jobbak. Örültem, ha másokat megvertünk, megtaláltam a pozitívumokat. Akik meg kérdezik, hogy hogyan lehet nekik szurkolni, azoknak mondanám, hogy kb. 20 éve szimpatizálok velük és ha van is 1-2 arc a csapatban aki nem egy matyó hímzés, azért nem fogok klubbot váltani. Ilyen erővel szurkoljon mindenki a Bilbaonak, mert ott mindenki baszk. Akkor is a Madridnak szurkolnék ha 11 db Pepe szaladna a pályán... :lol: (Na jó ez kissé morbid volt)
sziryboy írta:Forrás: barcanoticias.blog.hu (remélem nem gond)
http://barcanoticias.blog.hu/2012/03/05 ... t_carballo
Hiteles forrás...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2012.03.05. 21:35:34-kor.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 21:32:48

mahitoo írta:Ezt a cikkhez írtam, bemásolom ide is, mert Piqué eset után tényleg kezd betelni a pohár.
Elegem van már ebből a szezonból.Nem is vagyunk a legjobbak magunkhoz képest, de nonszensz a 10 pont hátrányunk.Szerencse, bírók stb.A forumon meg naponta feltűnik valaki, ki tudja hányadik nick-jével, és írja a baromságait.Nem szoktam a madridistát látogatni, de aki igen, az írja már meg, oda is ennyi idióta Barca "drukker" regisztrál?
A játékvezetés meg botrányos.Mou bármit megtehet, mondhat szinte semmi szankció, Piqué meg rögtön vizsgálat alatt.Az ellenfél másodedzőjének a szemébe nyúl, 1 meccs eltiltás... haha.Kb mint a kormányaink.Olyan pofátlanul hazudnak az emberek szemébe, hogy azok sokkot kapnak, és nem tesznek semmit.Ez a foci meggyalázása.Meccsek utáni eltiltások?Nem?Miért nem?A színészkedést is büntetném, mert gyűlölöm.De amit Pepe, Ramos és még páran csinálnak, az már hihetetlen.Persze ha egy videóüzenet, és a "nem volt szándékos" elég az eltiltás ellen, akkor teljesen mindegy.Piqué is kérhetne elnézést, úgy, hogy közben Shakira táncol a háttérben.Nem az a bajom, hogy nem a Barca lesz a bajnok,nem lehet mindig, hanem hogy egy uszító, képmutató, hazug emberekből álló társaság előzi meg, akik a Real Madrid neve mögé bújtak.
Kb. 9 éves hisztis kis lányként viselkedsz.... nézni is rossz hogy miket összeírogatsz... ráadásul még mindig tartom az álláspontom hogy a barca ezt csak magának köszönheti... az meg hogy többet foglalkozol a madriddal mint a barcáddal, az egyrész érthetetlen másrészt ez a nonszensz... az hogy a madridban ki mit csinál ahhoz már megbocsáss ha barca szurkoló vagy akkor közöd nincs... véleményedet persze leírhatod de az hogy minden második hszed madrid-ellenes az nagyon idegesítő...
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.03.05. 21:29:19

Forrás: barcanoticias.blog.hu (remélem nem gond)
http://barcanoticias.blog.hu/2012/03/05 ... t_carballo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziryboy 2012.03.05. 21:33:14-kor.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 21:20:39

Ezt a cikkhez írtam, bemásolom ide is, mert Piqué eset után tényleg kezd betelni a pohár.
Elegem van már ebből a szezonból.Nem is vagyunk a legjobbak magunkhoz képest, de nonszensz a 10 pont hátrányunk.Szerencse, bírók stb.A forumon meg naponta feltűnik valaki, ki tudja hányadik nick-jével, és írja a baromságait.Nem szoktam a madridistát látogatni, de aki igen, az írja már meg, oda is ennyi idióta Barca "drukker" regisztrál?
A játékvezetés meg botrányos.Mou bármit megtehet, mondhat szinte semmi szankció, Piqué meg rögtön vizsgálat alatt.Az ellenfél másodedzőjének a szemébe nyúl, 1 meccs eltiltás... haha.Kb mint a kormányaink.Olyan pofátlanul hazudnak az emberek szemébe, hogy azok sokkot kapnak, és nem tesznek semmit.Ez a foci meggyalázása.Meccsek utáni eltiltások?Nem?Miért nem?A színészkedést is büntetném, mert gyűlölöm.De amit Pepe, Ramos és még páran csinálnak, az már hihetetlen.Persze ha egy videóüzenet, és a "nem volt szándékos" elég az eltiltás ellen, akkor teljesen mindegy.Piqué is kérhetne elnézést, úgy, hogy közben Shakira táncol a háttérben.Nem az a bajom, hogy nem a Barca lesz a bajnok,nem lehet mindig, hanem hogy egy uszító, képmutató, hazug emberekből álló társaság előzi meg, akik a Real Madrid neve mögé bújtak.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 21:20:03

Nem a békával a baj, hanem azzal, hogy nincsenek egyenlő feltételek. A kettős mérce egyre nagyobb, ezt neked is el kell ismerned.
Politika csak egy példa volt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.05. 21:18:33

zsírosdeszka írta:
Nem tudom. Ha én bíró lennék, nem azért ítélnék el valakit, mert 6 meccsel ezelőtt egy kollégámnak csúnyákat mondott. Csak az adott játéknapon mutatott, mondott, tett dolgok számítanak.
Nem csak a bíró, hanem a birói testület jelenti fel Piquét. Van különbség. Tehát amíg Mourinhonál tavaly mindennapos volt a bírók szidalmazása, listákat írt az őket sújtó bírói tévedésekről, valamint számos játékos szidta a játékvezetőket, azt tűrték, akkor kussoltak. Nálunk egyetlen játékos hallatja a hangját, úgy, hogy előtte sem az edző, sem a vezetőség, sem senki más szájára nem vette ezeket a bírónak csúfolt majmokat, itt már egyből feljelentgetnek, meg visszaszólnak.

EZ a nem mindegy.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 20:59:36

Pavel írta:
zsírosdeszka írta:Szerintem mostanában nektek savanyú a szőlő. Az idényről volt szó, nem az elmúlt 3 évről. Felesleges a múltat szóba hozni, abban a Madrid azért még sokkal de sokkal jobb.
Az egymás elleni eredmények ezt igazolják.
Néha azt veszem ki a szavaidból, hogy nem a földön jársz.
Sokan nem vitatják, hogy a Madrid most éhesebb a sikerre, de a tíz pontot én nagyon soknak tartom. Ennyi nincs a két csapat között. Max 3-4 pont lenne a reális, de még ezen is lehetne vitatkozni.
Mint ahogy korábban írtam, szinte biztos vagyok benne, hogy a bírói testület nem akarja azt, hogy a Barca negyedszer is bajnok legyen.
Ami itt folyik az a tipikus kettős mérce.
Lásd a magyar-eu vita. Valakinek mindent szabad, ha a másik csinál egy kis apróságot (szerintem jogosan) akkor itt a világ vége.
Szerintem a politikát ne keverd bele. Tök mindegy mit tartotok reálisnak. Nem az a lényeg, hanem hogy mennyi pontot szereztetek. Kevesebbet 10 ponttal? Igen. Ez van. A foci nem mindig igazságos, más csapattal is előfordult már a történelemben. Le kell nyelni a békát, melynek növekedésében a Barca játékosai is részt vettek.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 20:41:35

zsírosdeszka írta:Szerintem mostanában nektek savanyú a szőlő. Az idényről volt szó, nem az elmúlt 3 évről. Felesleges a múltat szóba hozni, abban a Madrid azért még sokkal de sokkal jobb.
Az egymás elleni eredmények ezt igazolják.
Néha azt veszem ki a szavaidból, hogy nem a földön jársz.
Sokan nem vitatják, hogy a Madrid most éhesebb a sikerre, de a tíz pontot én nagyon soknak tartom. Ennyi nincs a két csapat között. Max 3-4 pont lenne a reális, de még ezen is lehetne vitatkozni.
Mint ahogy korábban írtam, szinte biztos vagyok benne, hogy a bírói testület nem akarja azt, hogy a Barca negyedszer is bajnok legyen.
Ami itt folyik az a tipikus kettős mérce.
Lásd a magyar-eu vita. Valakinek mindent szabad, ha a másik csinál egy kis apróságot (szerintem jogosan) akkor itt a világ vége.
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.03.05. 20:32:04

MTI: Könnyen lehet, hogy Gerard Piquének, a spanyol bajnoki címvédő FC Barcelona labdarúgójának az automatikusan járó egy mérkőzésre szóló eltiltásnál hosszabb kényszerpihenőt kell tartania, miután nyíltan kritizálta a Sporting Gijón elleni szombati mérkőzésük játékvezetőjét.

Hát, ez óriási...
Mourinho - eleddig nem bizonyított állítása - miatt Frisk-nek kb. vissza kellett vonulnia annyi fenyegetést kapott, mert anno kiállította 2005-ben a BL-nyolcaddöntőben Drogbát;
Casillas a meccs után üvöltheti a bírónak, hogy "menj ünnepelni a barcás társaiddal";
Szintén Mourinho megvárhatja kvázi fenyegetőleg a bírót, mert nem adott meg nekik... (hmm, mit is?) + a tavalyi gyűlöletkampányról már ne is beszéljünk...

Igen, nem helyeselhető, hogy Shakiraboy szövegelt, nem is tapsolok érte neki, de brutális következetlenségre vall, hogy ezekért bezzeg semmi következmény nincs, minket meg mindenért egzecíroztatnak.

Ezen már csak röhögni lehet. Igyekszem. :lol: :lol: :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.05. 20:13:39

Nektek most jobban fut a szekér, sikeréhesebbek vagytok, ami legfőképp a kisebb csapatok elleni mutatott játékon látszik. (ez nem becsmérlés, csupán érzékeltetni akarom, hogy mi ilyenkor hajlamosak vagyunk eltökölni a dolgot) Ennek meg is az eredménye.

A bírók mostanában eléggé ráálltak a mi [auto_cenzúra], ez is tény. Bár én nem gyártanék semmilyen összeesküvés elméletet, nem hiszem hogy direkt cvelünk akarnak kicseszni, hogy a madridot tolják, a gyatrább szereplést meg baromság erre fogni.

Én még mindig látok szemernyi esélyt a bajnokságra, de ezután inkább a Bl lesz mérvadó, ahol történelmet írhatunk, ergo újabb rekord.
Arra leszek igazán kíváncsi a real hogyan szerepel majd nagyobb csapatok ellen –bár sajnos nem nagyon maradt– , mert valljuk be a szezonban rajtunk kívül nem nagyon volt veretes ellenfele.
Én akármi lesz a bajnokság és a Bl kimenetele igazán annak szurkolok, hogy ha összefutunk megint verjük meg őket. Nagyon szeretném Jo5sé arcát látni, hogy újra beég ellenünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 19:33:07

Szerintem mostanában nektek savanyú a szőlő. Az idényről volt szó, nem az elmúlt 3 évről. Felesleges a múltat szóba hozni, abban a Madrid azért még sokkal de sokkal jobb.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 19:01:02

zsírosdeszka írta:
G.Gabe írta:
S.Agüero írta:Mint egy kisgyerek. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=nN6zX-fN ... r_embedded
a rohadék bírónak volt pofája ezt lefújni?
ez nem volt semmi, éppen hogy csak hozzáért, CR7-nek csak a szele érintette meg az espanol játékost, mocskos színészbagázs :-D
Épp, hogy Ronaldo ellen fújt a bíró.
G.Gabe írta:
zsírosdeszka írta:

Sajnálom, hogy nem ismered az iróniát. Pedig biztosra akartam menni, a vigyori fejjel. Ha nem tudod mi az irónia, keress rá a wikin.
Azért azt nem mondanám, hogy nem nyertünk semmi érdemlegeset, szerintem belőled csak a "savanyú a szőlő"-effektus beszél.
Azért az elmúlt években megnyert 13 kupa magáért beszél, szemben a ti összetört spanyol kupátokkal.
Ebben az évadban "csak" egy spanyol szuperkupát, egy európai szuperkupát, és egy klubvb-t nyertek a fiúk. A ti csapatotok mikor volt utoljára ilyen sikeres. És ne feledjük, arról beszélünk, hogy rosszul megy a Barcának közben.
A hátsótokat a földhöz vernétek, ha ti futnátok ilyen "[auto_cenzúra]" idényeket.

És ez most nem volt irónia.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.03.05. 18:54:08

szerinted mivel kezdtem az olvasást? :D azt hittem valami mélyebb tartalmú cikket linkelsz, vagy írsz róla... :)
még mindig fenn áll a kérés :)
madridista
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 18:34:43

Stalkyard írta:
zsírosdeszka írta:
ez előtt számtalan madrid játékos tette meg ugyanezt, még alpáribb módon, akkor nem pont most kellene visszaszólni
Tény ami tény! A bíró balfék volt! Több téves ítélettel sújtotta a Barcát. Ezt elismeri mindenki (most). Nincs vita. De honnan tudod, hogy még alpáriabbak voltak a Madrid játékosai? Ott voltál az eseteknél? Tudod mit mondott Piqué vagy más? Nem. Ennyi.
Nyilván pontosan nem tudom, mik hangzottak el, ahogy te sem. De az én szememben egy "menj, ünnepelj a Barcásokkal" (Casillas) valamint Mourinho örökös kirohanásai és listázgatásai irritálóbbak és súlyosabbak, mint egy "a bíró rám utazott" (Piqué). De persze nem vagyunk egyformák, két ellentábor tagjaként ez elég meglepő is lenne. Csak szerintem ez a "más szemében meglátja a szálkát is, sajátjában a gerendát sem" tipikus esete.
Nem tudom. Ha én bíró lennék, nem azért ítélnék el valakit, mert 6 meccsel ezelőtt egy kollégámnak csúnyákat mondott. Csak az adott játéknapon mutatott, mondott, tett dolgok számítanak.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.05. 18:32:35

zsírosdeszka írta:
ez előtt számtalan madrid játékos tette meg ugyanezt, még alpáribb módon, akkor nem pont most kellene visszaszólni
Tény ami tény! A bíró balfék volt! Több téves ítélettel sújtotta a Barcát. Ezt elismeri mindenki (most). Nincs vita. De honnan tudod, hogy még alpáriabbak voltak a Madrid játékosai? Ott voltál az eseteknél? Tudod mit mondott Piqué vagy más? Nem. Ennyi.
Nyilván pontosan nem tudom, mik hangzottak el, ahogy te sem. De az én szememben egy "menj, ünnepelj a Barcásokkal" (Casillas) valamint Mourinho örökös kirohanásai és listázgatásai irritálóbbak és súlyosabbak, mint egy "a bíró rám utazott" (Piqué). De persze nem vagyunk egyformák, két ellentábor tagjaként ez elég meglepő is lenne. Csak szerintem ez a "más szemében meglátja a szálkát is, sajátjában a gerendát sem" tipikus esete.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 18:02:35

ez előtt számtalan madrid játékos tette meg ugyanezt, még alpáribb módon, akkor nem pont most kellene visszaszólni
Tény ami tény! A bíró balfék volt! Több téves ítélettel sújtotta a Barcát. Ezt elismeri mindenki (most). Nincs vita. De honnan tudod, hogy még alpáriabbak voltak a Madrid játékosai? Ott voltál az eseteknél? Tudod mit mondott Piqué vagy más? Nem. Ennyi.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.05. 17:52:25

zsírosdeszka írta: Szerinted.
Elég gáz, ha szerinted nem.
Miért a játékos kérhet?
Nem, ahogyan a bíró sem, főleg nem egy ilyen meccs után. Arra próbáltam célozni, hogy Pep és a vezetőség (sokadjára) nagyvonalúan nem vesz tudomást az esetről, ez a bohóc meg veri itt a nyálát. Ehhez azért pofa kell, figyelembe véve a lentebb már említett "realos" eseteket is.

És mielőtt ezzel vágnál vissza. nem azt mondom, hogy Piqué helyesen cselekedett, csak azt, hogyha ez előtt számtalan madrid játékos tette meg ugyanezt, még alpáribb módon, akkor nem pont most kellene visszaszólni, egy ilyen vérforraló meccs után.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.05. 17:40:27

hady írta:Egy volt játékvezető, Juan Manuel Brito Arceo elég kemény kritikát fogalmazott meg a mostani állapotokkal kapcsolatban. "A mai játékvezetői kar a Franco időszakra emlékeztet. A játékvezetőknek nem kérhetnek szankciókat ez minden esetben a Versenybizottság feladata" - nyilatkozta teljesen jogosan a korábbi sípmester...........
Akkor még nem éltem, de valóságalapja előfordulhat hogy van. Ahelyett, hogy ilyen marhaságokkal foglalkoznának, kicsit javíthatnának a játékvezetés színvonalán. Most hétvégén is, ha a sporin múlik simán megégünk...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 17:39:14

G.Gabe írta:
S.Agüero írta:Mint egy kisgyerek. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=nN6zX-fN ... r_embedded
a rohadék bírónak volt pofája ezt lefújni?
ez nem volt semmi, éppen hogy csak hozzáért, CR7-nek csak a szele érintette meg az espanol játékost, mocskos színészbagázs :-D
Épp, hogy Ronaldo ellen fújt a bíró.
G.Gabe írta:
zsírosdeszka írta:
Mikaos írta:
Nincsenek itt Jedik meg Sithek. Nincs jó és rossz. Nincs fekete meg fehér (legfeljebb mez). Két szürke van. Most jobban megy a bajnokságban a Madridnak. Fogadjátok el, legyetek úriemberek, mint az edzőtök. Tudjátok mit csinált Piqué? Ott voltatok a folyosón? Akkor meg? El kell végezni egy tanfolyamot és menni bíráskodni a La Ligába! Addig meg...

Ugyanaz a véleményem, mint fentebb. Sokszor gyengén játszottok azért vagytok ott ahol, nem a bírók miatt. A játék képe sem titeket igazol. Vannak fellángolások, klasszis megoldások. Korán sem annyi mint 1-2 éve. El kell fogadni, hogy nem rólatok szól minden és becsüljétek meg az elmúlt 3 évet. A foci szurkolás nem abban merül ki, hogy pocskondiázzuk a másikat, meg kifogásokat keressünk.
Mi megbecsüljük az elmúlt éveket, a megnyert 13 kupát, de ti még azt az egyet sem tudjátok, amit nagy nehezen tavaly összeszenvedtetek.

Azért egy kicsit szállj magadba, az elmúlt éveket ti pocskondiáztátok végig.

Piqué meg ha beszólt a folyóson, akkor állítsa ki ott, és ne várjon meg egy ilyen Abidal-féle szitut. a lá chelsea
Ne haragudj, de ti sem nyertetek még semmi érdemlegeset. Se kupa se BL a bajnokság meg már tutkó nem.
Stalkyard írta:Zsírosdeszka: Totálisan mellébeszélsz, és ugyanazt az egy dolgot szajkózod végig. Meg sem próbálsz a kommentek érdemi részére reagálni. Így felesleges.
Szerinted.
hady írta:Egy volt játékvezető, Juan Manuel Brito Arceo elég kemény kritikát fogalmazott meg a mostani állapotokkal kapcsolatban. "A mai játékvezetői kar a Franco időszakra emlékeztet. A játékvezetőknek nem kérhetnek szankciókat ez minden esetben a Versenybizottság feladata" - nyilatkozta teljesen jogosan a korábbi sípmester...........
Régen kevesebb volt a beszéd. Mindenki a mellett beszél akivel szimpatizál. Sajnos mostanság gyakran fúj a szél.
Stalkyard írta:Az meg a másik, hogy a meccs után még ennek a pojácának áll feljebb, és ő kér szankciókat. Eszem megáll.
Miért a játékos kérhet?
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Válasz küldése
cron