Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.23. 17:29:22

Lego írta:Engem a Realnál csak egy dolog bosszant. Az agresszivitásuk. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódhat le némelyik tökfilkóban akkor, amikor kioszt egy szándékos könyököst (talán bosszúból :? ) és még utána neki áll feljebb, hogy hé öreg mit színészkedsz. Minden szabálytalanságuk után egyből intenek, hogy kelljél fel... komolyan az elmúlt meccseken a bírói hibák ide vezetnek, hogy tényleg elhiszik magukról, hogy nekik mindent szabad, minden jár?

Ami rosszabb, hogy néhány drukker tényleg elhiszi... pedig nem kell a Barcának drukkolni, hogy lássák amit nem látnak.
a szerdai Pepe vérző szájas szitunál először még elhittem, hogy lenyomták, de utána másik kameraállásból látszott a szokásos Pepe mozdulat, amikor minden mindegy alapon izomból mell magasságba rúg egyet, de emberére talált és a másik meg felborította. a bíró valszeg úgy állt, hogy ezt látta és a szándék, mint tudjuk... vagyis ha nem borítják fel, lehetett volna ez máshogy is... utána meg a pofázások miatt persze, hogy kapnak... nem is értem... tényleg elhiszik, hogy ők semi rosszat nem tettek...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.23. 17:26:16

Ramos egyik sárgáját eltörölték, mert nem volt jogos... :shock:
Ilyet még nem láttam, bohózat az egész, komolyan mondom. Nem veszik észre, h a világon másik csapattal nem történik ilyesmi.

Aki meg erről döntött...

szerk.: Marca főcikke: Rui, Pepe 2-2 meccs, Mou, Özil 1-1 meccs eltiltás.

szerk.: Pepe első sárgája meg jogos volt? :D Bár lehet egyből pirosat kapott a folyosón, akkor érvényét vesztett az első sárga.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.03.23. 17:31:52-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.23. 17:19:57

Lego írta:Engem a Realnál csak egy dolog bosszant. Az agresszivitásuk. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódhat le némelyik tökfilkóban akkor, amikor kioszt egy szándékos könyököst (talán bosszúból :? ) és még utána neki áll feljebb, hogy hé öreg mit színészkedsz. Minden szabálytalanságuk után egyből intenek, hogy kelljél fel... komolyan az elmúlt meccseken a bírói hibák ide vezetnek, hogy tényleg elhiszik magukról, hogy nekik mindent szabad, minden jár?
nem véletlenül hívják ezt a csapatot (?) Real Madrid -nak...
KépKép
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.03.23. 17:13:47

Engem a Realnál csak egy dolog bosszant. Az agresszivitásuk. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódhat le némelyik tökfilkóban akkor, amikor kioszt egy szándékos könyököst (talán bosszúból :? ) és még utána neki áll feljebb, hogy hé öreg mit színészkedsz. Minden szabálytalanságuk után egyből intenek, hogy kelljél fel... komolyan az elmúlt meccseken a bírói hibák ide vezetnek, hogy tényleg elhiszik magukról, hogy nekik mindent szabad, minden jár?

Ami rosszabb, hogy néhány drukker tényleg elhiszi... pedig nem kell a Barcának drukkolni, hogy lássák amit nem látnak.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.23. 16:38:03

Cooltiszo írta:Nagyon elegem van már a Realosok hisztijéből. Nem a fórumra értem, azt még be lehet tudni elvakultságból fakadó hülyeségnek többnyire. De mikor a klubnál nyilatkoznak ilyeneket? http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... al-madrids
Az azért sokat mond, hogy +6nál is már megy a hiszti, érzik h szorul a hurok :twisted:

Egyébként sokat elmond a sportigazgatóról, hogy még mindig nem volt képes feldolgozni, hogy Senna kapta az első sárgát és nem Ruben.
(De majd jön Mourinho és megmagyarázza, hogy amikor Ruben megkapta a második sárgáját, akkor a bíró gyorsan átírta az elsőt Sennához)

Kívánom, hogy a 7végén játsszon úgy a Sociedad, mint ellenünk (és fújjanak úgy a bírók, mint a meccseinken szoktak)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2012.03.23. 16:32:53

Nagyon elegem van már a Realosok hisztijéből. Nem a fórumra értem, azt még be lehet tudni elvakultságból fakadó hülyeségnek többnyire. De mikor a klubnál nyilatkoznak ilyeneket? http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... al-madrids

Komolyan mondom, hogy ez a klub szégyen.Az egykor oly büszke és nagy tiszteletnek örvendő csapat, amire jellemző volt a nagyképűség is többnyire, de normális határok között nincs ezzel gond, ez csak szimpátiát befolyásolhat valakiknél, és volt is alapjuk azért. Lehet szeretni és nem szeretni, főleg nem :D de nem elismerni Rault, Hierrot, Zidanet butaság, ők méltósággal viselkedtek. Jelenleg már a sportigazgató vádaskodik, és a Barcával példálózik. Ez egyszerűen SZÁNALMAS! A fejétől bűzlik a hal sajnos, Mourinho ennek a közegnek a megteremtője, aki egy szánalmas vesztes és győztes is egyben (kevés edző mutogat egy megnyert párharc után az ellenfél közönségének, ahelyett hogy a saját csapatával örülne...). A Barcának szurkolok már 15 éve, de az fájna a legjobban ha egy ilyen embernek és csapatnak engednénk nyerni bármit is. Itt a lehetőség srácok, nyerjük meg a bajnokságot és ráadásul tömjük is ki a Reált ahogy csak tudjuk.

Az igazi szurkolók kitartanak a csapat mellett jóban és rosszban, de ha ilyen lenne a Barca mentalitása, akkor azért én meglehetősen rosszul érezném magam, ugyanúgy drukkolnék nekik de várnám ennek a rezsimnek az eltakarodását, mert csak mocskolják a hófehér mezt a fröcsögő szájukkal jelenleg.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.23. 14:38:49

lui1698 írta:"A Real Madridból a 2009 májusi Osasuna elleni meccs óta először állítottak ki két játékost."

Hmmm...

szerk.:
"péntek, 08:34 - A Marca újabb lehetséges bírói tévedésre hívja fel a figyelmet. A videófelvételekből egyértelműen kiderül, hogy a játékvezető a szabadrúgás alatt végig a magasban tartja a kezét, jelezve ezzel, hogy a szabadrúgást közvetett, Senna lövése viszont egyből a hálóban kötött ki. "

Még valami? :lol:
Elképesztő mekkora gyökér banda van Madridban.
Szánalom a köbön. Amikor hétről hétre buktuk a pontokat a bajnokságban teljesen egyértelmű bírói tévedések miatt, a Madrid meg nem egyszer így hozta a meccseit, akkor bezzeg a bíróval semmi gondjuk nem volt, sőt... Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy ez a szabadrúgás miért is lett volna közvetett? Semmi olyan nem történt, ami miatt így kellett volna történnie. De hát tudjuk Pep óta, hogy azokból lesznek a legnagyobb győztesek, akik a legjobban tudnak veszíteni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.03.23. 12:36:07

Mihu írta:
Game90 írta:Ramos Real Madrid játékosként 221 meccs alatt 11 piros lapot gyűjtött be a PD-ben. Ezzel csúcstartó a RMadrid játékosok között és még csak 26 éves lesz.
És ha jól emlékszem, akkor 8 volt a csúcs, ami Hierro nevéhez fűződik. Úgyhogy már toronymagas csúcstartó :D Ráadásul ha emlékezetem nem csal, akkor a 8.-at pont az 5-0-s ámokfutásáért kapta.


Szerk: De, rosszul emlékszem :wink: Ugyanis nem 8, hanem 10 volt a csúcs. Az viszont jól rémlett, hogy az 5-0 alkalmával állította be, mint ahogy az is, hogy utána elég sok ideig nem kapott pirosat, úgyhogy a rekorddöntés váratott magára :wink:

Szerk2: És egy kis plusz adalék ahhoz, hogy Ramos egyébként nem alattomos és durva játékos:

Amíg azonban a korábbi kőkemény középhátvéd, a válogatott jelenlegi menedzsere ehhez 439 találkozón lépett pályára, addig Sergio Ramos jóval szorgosabbnak bizonyult, neki már 175 pályára lépés után összejött a szám szerinti tíz piros lap.


...és csak az idei szezonból beugrik 2 olyan eset, ami egyből pirosat ért volna
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.23. 12:05:21

Game90 írta:Ramos Real Madrid játékosként 221 meccs alatt 11 piros lapot gyűjtött be a PD-ben. Ezzel csúcstartó a RMadrid játékosok között és még csak 26 éves lesz.
És ha jól emlékszem, akkor 8 volt a csúcs, ami Hierro nevéhez fűződik. Úgyhogy már toronymagas csúcstartó :D Ráadásul ha emlékezetem nem csal, akkor a 8.-at pont az 5-0-s ámokfutásáért kapta.


Szerk: De, rosszul emlékszem :wink: Ugyanis nem 8, hanem 10 volt a csúcs. Az viszont jól rémlett, hogy az 5-0 alkalmával állította be, mint ahogy az is, hogy utána elég sok ideig nem kapott pirosat, úgyhogy a rekorddöntés váratott magára :wink:

Szerk2: És egy kis plusz adalék ahhoz, hogy Ramos egyébként nem alattomos és durva játékos:

Amíg azonban a korábbi kőkemény középhátvéd, a válogatott jelenlegi menedzsere ehhez 439 találkozón lépett pályára, addig Sergio Ramos jóval szorgosabbnak bizonyult, neki már 175 pályára lépés után összejött a szám szerinti tíz piros lap.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.23. 11:58:30

Ramos Real Madrid játékosként 221 meccs alatt 11 piros lapot gyűjtött be a PD-ben. Ezzel csúcstartó a RMadrid játékosok között és még csak 26 éves lesz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.23. 11:37:43

barcami írta:A bíró a szabadrúgás elvégezhetőségét jelzi a karjával:

http://www.youtube.com/watch?v=Ov6H0JV0zLs

De amúgy vicces felvetés. Sőt fújt is: lehet hogy visszafújta?
http://www.corshamref.org.uk/law12/law12ind.htm
Jaja, a két képre ("direct free kick" és "indirect free kick") hívnám fel a figyelmüket. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.23. 11:11:52

Én Mout tartom felelősnek mind a pontvesztésért/rossz formáért, mind a pályán történt káoszért. Egész évben ugyanazt a csapatot erőlteti, semmi/minimális rotálás nem volt csak sérülés vagy Benzema/Higuain esetében.
Iszonyatosan elfáradtak a játékosok. Fejben és fizikailag egyaránt. Borítékolható volt a hullámvölgy, nem véletlenül rúgtak mindig 3-4-5 gólt meccsenként. A gálacsapatnak ez nem esett nehezére. De most Alonsonak például 10 perc után lóg a nyelve, de említhetnénk Ramost és még jó pár embert, pedig jó a kerete. Most visszanyal a fagyi. Ezért van ku...a nagy szerencséje, hogy az Apoelt kapták a Bl-ben.

A másik pedig a meccsek közben mutatott viselkedése. Ha folyamatosan ordít szídja a bírót és nem a mérkőzésre koncentrál az kihat a játékosokra és őket is megzavarja mentálisan.

Az a szomorú, hogy mindenki csak azzal foglalkozik, hogy a Barcának fújnak a bírók vagy a Realnak. Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, nézzen több meccset a Ligából. Akkor észrevenné, hogy nem csak a két nagyot sújtják az ítéletek, hanem szinte minden meccsen tömegével fordulnak elő ilyenek.

Ha figyelnének erre a szurkolók akkor nem lenne akkora, fröcsögés, háború vagy éppen paranoia, talán még a négybetűs önjelölt prófétától sem.
Forca Barca!!!!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.03.23. 10:51:43

A bíró a szabadrúgás elvégezhetőségét jelzi a karjával:

http://www.youtube.com/watch?v=Ov6H0JV0zLs

De amúgy vicces felvetés. Sőt fújt is: lehet hogy visszafújta?
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.03.23. 10:16:03

"A Real Madridból a 2009 májusi Osasuna elleni meccs óta először állítottak ki két játékost."

Hmmm...

szerk.:
"péntek, 08:34 - A Marca újabb lehetséges bírói tévedésre hívja fel a figyelmet. A videófelvételekből egyértelműen kiderül, hogy a játékvezető a szabadrúgás alatt végig a magasban tartja a kezét, jelezve ezzel, hogy a szabadrúgást közvetett, Senna lövése viszont egyből a hálóban kötött ki. "

Még valami? :lol:
Elképesztő mekkora gyökér banda van Madridban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.03.23. 09:46:37

Ahogy napról-napra jönnek a bizonyítékok a bíró ténykedéséről, úgy egyre inkább az jön le nekem, hogy ez egy szokásos spanyol játékvezetés volt, és még nem is a legdurvább fajtából.
Úgy néz ki a helyzet, hogy nincs egy megadott 11-es a Villarreal számára, nincs Khedira-kiállítás, és azért egy Villarreal-játékost is ki kellett volna állítani (most nem arról az ostobaságról beszélek, amit a TV-sek elszúrtak). Esetleg Özil piros lapja erős volt, de láttunk már ilyenért pirosat. Egyébként semmivel nem volt több vagy kevesebb, mint egy átlagos játékvezetés.

Nem szeretem, hogy így magyarázzák Madridban a rossz bizonyítványt. Ez nem az a meccs volt, ahol végig ellenük fújtak.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.23. 09:19:56

Hahahaha :lol:

Ezt az egyik oldalon olvastam:

"Érdekesség: A Spanyol Labdarúgó Szövetség mai döntésének értelmében az Athletic Bilbao gárdájának kevesebb, mint 48 órája (!) lesz felkészülni a Barcelona ellen, Európa Liga mérkőzésüket követően.

A Bilbao játékosai nem lesznek épp fittek..."


Ehhez hozzátenném, hogy csütörtökön EL-t játszik a Bilbao, kedden mi BL-t a Milannal. Szombat este 22:00 és vasárnap 12:00 között választhattak. Gondolom az is sokat nyomott a latban, hogy a Barcelona a pályaválasztó, illetve szombat eset 10-kor inkább nézi az ember mint vasárnap délben.

Nálam legalábbis jó ebédhez szól a nóta :lol:
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.23. 09:09:08

P.U.Y.O.L. írta:10 meccs alatt kéne ledolgoznunk 6 pontot. Bőven benne lehet. 3 pontra vagyunk attól, hogy a SAJÁT KEZÜNKBEN legyen a sorsunk. Nagyon remélem, hogy a hazai clasicót behúzzuk és behozzuk a Madridot, akiknek nehezebb a sorsolásuk is. Mi már túl vagyunk a nehezén. 1 Bilbao és egy Espanyol vár még ránk. Erre a 2 meccsre nem tudnám ráhúzni, hogy kötelező győzelem. Továbbra is kisebb az esélyünk, mint a riválisnak, de én ugyanúgy látom a dolgokat, mint -10nél. Amíg matematikailag behozhatjuk őket, addig nincs lefutva semmi! Még az is megtörténhet, hogy csak döntetlen lesz a Barca - Real és mégis mi nyerünk a végén...

Örvendetes, hogy a Madrid nem ússza meg a jelenleg botrányos formáját pontvesztés nélkül. Már egy jó ideje szenvednek, de csak most kezdtek el pontokat hullajtani. Mi meg pont most vagyunk bomba formában.
Minden meccset hozni kell
Leginkább a clasicot.

Ha ott meg tudnánk őket szórni, akkor végképp taccsra kerülnének.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.03.23. 08:16:18

10 meccs alatt kéne ledolgoznunk 6 pontot. Bőven benne lehet. 3 pontra vagyunk attól, hogy a SAJÁT KEZÜNKBEN legyen a sorsunk. Nagyon remélem, hogy a hazai clasicót behúzzuk és behozzuk a Madridot, akiknek nehezebb a sorsolásuk is. Mi már túl vagyunk a nehezén. 1 Bilbao és egy Espanyol vár még ránk. Erre a 2 meccsre nem tudnám ráhúzni, hogy kötelező győzelem. Továbbra is kisebb az esélyünk, mint a riválisnak, de én ugyanúgy látom a dolgokat, mint -10nél. Amíg matematikailag behozhatjuk őket, addig nincs lefutva semmi! Még az is megtörténhet, hogy csak döntetlen lesz a Barca - Real és mégis mi nyerünk a végén...

Örvendetes, hogy a Madrid nem ússza meg a jelenleg botrányos formáját pontvesztés nélkül. Már egy jó ideje szenvednek, de csak most kezdtek el pontokat hullajtani. Mi meg pont most vagyunk bomba formában.
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.03.23. 08:05:02

Hat remelem a Real Sociedad a Realtol is elvesz legalabb ket pontot de meg a gyozelem is meglehet nekik latva hogy mennyi hianyzo lesz a Realnal szurkolok nekik hajra Sociedad most vagy soha!!!
Barca Barca Baaarca
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.23. 07:11:38

shutterisland írta:bocs, ha már volt, asszem perdöntő videó.

most ez olyan érzés lehet a madridistáknak, mint amit én éreztem, mikor vergődtem a higuain-féle valenciás kezezés-nem kezezés sztorin, aztán fájó szívvel beláttam, hogy nem volt kéz.
Igen. perdöntő. Télleg neki mutatja fel, csak közben ő fut el. A másik meg lökdösi őt, és a biró próbálja őt kikerülni. Senna még rá is legyint.

Sokszor látni ilyet.

A fotók meg....
Hát igen...
Vannak fotók, amikbe sok mindent bele lehet látni, magyarázni....
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.23. 03:21:12

bocs, ha már volt, asszem perdöntő videó.

most ez olyan érzés lehet a madridistáknak, mint amit én éreztem, mikor vergődtem a higuain-féle valenciás kezezés-nem kezezés sztorin, aztán fájó szívvel beláttam, hogy nem volt kéz.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2012.03.22. 21:40:12

Melegebb lesz :) csak az bánt h a divat drukkerek is vissza térnek...
a Barcelonát, mint csapatot önmagába nem utálná senki. az, hogy a saját szurkolóikon kívül mindenki utálja nem a csapat érte el... hanem a divatszurkolóik.. köszi a divatdrukkereknek!! hihetetlen látni, hogy a Barcelona szurkolói hogyan fogynak el és pártolnak más csapatokhoz.(divat..
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2012.03.22. 21:36:21

Erős felmelegedés Spanyolországba! Madridisták nem bírják a meleget!!!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 21:28:15

gianni írta:Enyhül az idő Barcelonában!!! :) :) :)
Minden madridista ezzel jött: mínusz 10 fok van...mondom jólvan lesz még itt melegebb..(: ki tudja ;)
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.03.22. 21:12:07

Köszi, bár nem hiszem h olyan gyorsan születik ítélet pepe ügyében h ne játszon a sociedad ellen de ki tudja. ja am lehet nem Ruben kapta az 1. sárgáját hanem Senna :lol:
Válasz küldése