Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:21:35-kor befejeződött.

AC Milan
3
60%
Juventus
1
20%
Inter Milan
1
20%
Napoli
0
0 szavazat
AS Roma
0
0 szavazat
Más csapat, leírom kommentben:
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.02.20. 21:51:27

Kíváncsi leszek ki lesz az utódja. Én jelenleg nem tudom van e a piacon olyan aki tudna alkotni valamit a Roma kispadján, hogy továbbmenjenek mondjuk a BL-ből. Szerintetek?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.20. 21:36:07

Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.20. 19:10:39

ÚÚÚ 0-3-ról 4-3 kikapni az már már művészet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.20. 18:54:23

L.Messi 10 írta:
Sanama írta:kurdt,

Én hallottma a bundabotrányról,de miért ez tette tönkre az olasz focit?
Emiatt nincs több Del Piero,Maldini,Totti? vagy mi?
A legnagyobb baja az az olasz focinak,hogy nincsennek többé ilyen játékosok ott,legalábbis szerintem.(kb. Ibra a legjobb játékos jelenleg) Most,hogy ehhez mi köze a bundabotránynak,azt nem tudom.
Én a saját házam tájáról nyilatkozok: A Juventus, amelyik a Calciopoli elött állandó BL szereplő volt, ezután Serie B-s csapattá lett visszasorolva, és nagyon sok olyan játékost elveszített, mint például Ibrahimovic, Cannavaro... De az Olasz foci hanyatlásában sok más tényező is közrejátszik. A Morrattipoli csak egy része.
Abban viszont egyet értek, h ti a bundabotrány miatt jelentősen gyengültetek. (Persze sajnálni nem foglak benneteket, sőt!)
De pl. a Milannal sokkal inkább szerepe van a generációváltásnak. Vagy a Roma? Ők nem voltak benne a botrányba, szóval ők sem emiatt gyengék.
És igen, azon el kell gondolkodni, h ott komoly baj van, h olyan emberek még mindig ott vannak az elitben, akik már 90-s évek végén is ott voltak. :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.20. 18:53:49

LG írta:
Sanama írta:kurdt,

Én hallottma a bundabotrányról,de miért ez tette tönkre az olasz focit?
Emiatt nincs több Del Piero,Maldini,Totti? vagy mi?
A legnagyobb baja az az olasz focinak,hogy nincsennek többé ilyen játékosok ott,legalábbis szerintem.(kb. Ibra a legjobb játékos jelenleg) Most,hogy ehhez mi köze a bundabotránynak,azt nem tudom.
Igen, Drigo is erről beszélt. Elsősorban sztem a Milannal figyelhető meg, h a generációváltás miatt ilyen gyengék. Volt egy nagyon jó generációjuk, és amikor már kezdett kiöregedni, de még mindig értek el eredményeket, már sokan mondták, h ebből baj lesz, mert nincs megfelelő utánpótlás. Igazából most kaptak észbe, és most próbálnak fiatalítani, ami majd sikeres lehet. A sikert természetesen nemzetközi szinten értem, hisz a Serie A-ban nem nehéz sikeresnek lenni.
Ja igen,most olvastam. Szóval Drigoval teljesen egyet tudok érteni.
Az olasz foci nemzetközi szinten még 3-4 évig biztosan halálra van ítélve,ebbe persze belecsúszhat 1-2 BL/EL siker,de nemzetközi szinten semmi,ezt tutira veszem.(tavaly Inter,bár az megint más kérdés,hogy mennyire volt Olasz.)
Aztán majd ha "kijön" a következő generáció meglátjuk mennyire lesznek jók,de arra még várni kell pár évet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2011.02.20. 18:54:48-kor.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.20. 18:52:03

Barcaman14 írta:A Calciopoli természetesen jelentős szerepet vállalt, abból hogy az olasz foci megindult lefelé, de ez csak az egyik tényező. A másik ami még ennél is jelentősebb az az utánpótlásképzés, ami nincs. A SeriaA-ban veszik legkevésbé számításba a fiatalokat. Tudomásul kéne venni hogy nem fognak örökké "megélni" Tottiból, Del Pieroból, vagy sorolhatnám...
Még nem lenne késő elkezdeni a változtatásokat, csak az a baj hogy erre egyáltalán nem lehet látni semmilyen jelet. :roll:
Én azt nem értem, hogy amikor a Juventus Primavera csapatai ott vannak a bajnokság elejében (van amelyik korosztály első is), és folyamatosan hívják be az Olasz U19be a játékosokat, akkor miért nem lehet őket kipróbálni a nagy csapatban? Ez számomra rejtély...
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.20. 18:51:01

Ugyan...a bunda ügyben, szinte mindenki benne volt...
De nem ez tette tönkre a mai olasz focit, hiába vesztette el, például a Juventus az akkori legjobbjait, hol vannak már ők? Thuram, Zambrotta, Cannavaro, Del Piero, Nedved, stb. Többnyire visszavonultak, vagy az "utolsókat rúgják". Gondolni kellett volna a jövőre, és a VB győzelem után, építeni kellett volna a következő generációt, persze nem ilyen Balotteli típusú majmokkal. Rendben, közrejátszott a bundabotrány is, mert anyagilag többnyire tönkre vágta a csapatokat, de... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.20. 18:48:26

A Calciopoli természetesen jelentős szerepet vállalt, abból hogy az olasz foci megindult lefelé, de ez csak az egyik tényező. A másik ami még ennél is jelentősebb az az utánpótlásképzés, ami nincs. A SeriaA-ban veszik legkevésbé számításba a fiatalokat. Tudomásul kéne venni hogy nem fognak örökké "megélni" Tottiból, Del Pieroból, vagy sorolhatnám...
Még nem lenne késő elkezdeni a változtatásokat, csak az a baj hogy erre egyáltalán nem lehet látni semmilyen jelet. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.20. 18:46:50

Sanama írta:kurdt,

Én hallottma a bundabotrányról,de miért ez tette tönkre az olasz focit?
Emiatt nincs több Del Piero,Maldini,Totti? vagy mi?
A legnagyobb baja az az olasz focinak,hogy nincsennek többé ilyen játékosok ott,legalábbis szerintem.(kb. Ibra a legjobb játékos jelenleg) Most,hogy ehhez mi köze a bundabotránynak,azt nem tudom.
Igen, Drigo is erről beszélt. Elsősorban sztem a Milannal figyelhető meg, h a generációváltás miatt ilyen gyengék. Volt egy nagyon jó generációjuk, és amikor már kezdett kiöregedni, de még mindig értek el eredményeket, már sokan mondták, h ebből baj lesz, mert nincs megfelelő utánpótlás. Igazából most kaptak észbe, és most próbálnak fiatalítani, ami majd sikeres lehet. A sikert természetesen nemzetközi szinten értem, hisz a Serie A-ban nem nehéz sikeresnek lenni.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.20. 18:44:42

Sanama írta:kurdt,

Én hallottma a bundabotrányról,de miért ez tette tönkre az olasz focit?
Emiatt nincs több Del Piero,Maldini,Totti? vagy mi?
A legnagyobb baja az az olasz focinak,hogy nincsennek többé ilyen játékosok ott,legalábbis szerintem.(kb. Ibra a legjobb játékos jelenleg) Most,hogy ehhez mi köze a bundabotránynak,azt nem tudom.
Én a saját házam tájáról nyilatkozok: A Juventus, amelyik a Calciopoli elött állandó BL szereplő volt, ezután Serie B-s csapattá lett visszasorolva, és nagyon sok olyan játékost elveszített, mint például Ibrahimovic, Cannavaro... De az Olasz foci hanyatlásában sok más tényező is közrejátszik. A Morrattipoli csak egy része.
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.20. 18:40:55

víscaelbarca!forever írta:
L.Messi 10 írta:Az Olasz foci egy dolog miatt jutott oda, ahova: Calciopoli. Ha az nincsen most a Juventusnak megvan a 3. csillag, nem Napolik és Laziok vannak a dobogón, és nem előzi be a Bundesliga a Serie A-t.
lehet hülye kérdés, de valaki elmagyarázná mi az a Calciopoli ?:oops: és hogyan tette tönkre ez az olasz futballt ?
A Calciopoli a 2006ban kirobbant (Morrattipoli néven is emlegetett) bundabotrány. Röviden: A klubbok vezetőségében lévő emberek befolyásolták a bíróküldést.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.20. 18:40:36

kurdt,

Én hallottma a bundabotrányról,de miért ez tette tönkre az olasz focit?
Emiatt nincs több Del Piero,Maldini,Totti? vagy mi?
A legnagyobb baja az az olasz focinak,hogy nincsennek többé ilyen játékosok ott,legalábbis szerintem.(kb. Ibra a legjobb játékos jelenleg) Most,hogy ehhez mi köze a bundabotránynak,azt nem tudom.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.20. 18:38:34

Az vigasztal csak ha a Milán megnyeri a bajnokságot, hogy akkor teszi amikor az egyik legmélyebb pontján van az olasz bajnokság. Legalábbis jó pár évre visszamenőleg ilyen gyér nem igen volt.

Azért remélem Nápoly csodát tesz, csak nem hinném.

Végül is az Inter is "csak" 5 pontra van, még lehet belőle bármi, csak színvonalas bajnokság nem :D

Lehet jönni spanyol bajnoksággal is,de az számomra akkor is cikibb,h olyan nagy csapatok mint az Inter,Juve, Milán, Roma mutatja azt be, amit nálunk egy Gijon,Villarreal,vagy akár Zaragoza.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.20. 18:38:28

LG írta: Mert aztán Mogginak nagy hitelt kell ám adni a szavára :lol: Nem bántottál meg, inkább feldühítettél. Mert már dühítő, h újra és újra ezzel takarózol, próbálod a juvét mártírként beállítani, ráadásul az utóbbi időkben szinte minden juve botlás után elkezded a bírókat szidni. Az Intert pedig úgy állítod be, mint magát a gonoszt, aki miatt kitört a bundabotrány, és a riválisokat ártatlanul büntették meg, miközben ő az igazi csaló. + ugye most is a juvét sújtják a bíró itéletek, ill. az Intelt segítik.
Úgy vádaskodsz, h nincs a kezedben semmi bizonyíték, ami azt alátámasztaná. Ha egyszer kiderülne, h az Inter is bűnös, akkor majd elismerem az igazad, addig viszont a vádaskodásodnak nincs létjogosultsága, még akkor sem, ha te ebben hiszel!
Nekem lehet hogy nincs bizonyíték a kezemben, de a Nápolyi bíróság tulajdonában lévő több mint 300 Inter-bíróküldő beszélgetés szerintem igen nagy jelentőséggel bír. Az pedig hogy hibáztatom a bírokat, szerintem teljesen jogos. Ennek ellenére a csapat jelenlegi formája kiszabott rossz. Nem akarok én takarózni semmivel és senkivel, de ami a Calciopoli óta folyik (bíráskodás terén) az szánalom.
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.02.20. 18:37:48

víscaelbarca!forever írta:
L.Messi 10 írta:Az Olasz foci egy dolog miatt jutott oda, ahova: Calciopoli. Ha az nincsen most a Juventusnak megvan a 3. csillag, nem Napolik és Laziok vannak a dobogón, és nem előzi be a Bundesliga a Serie A-t.
lehet hülye kérdés, de valaki elmagyarázná mi az a Calciopoli ?:oops: és hogyan tette tönkre ez az olasz futballt ?
Úgy, hogy 'bundabotrány' megvan? Ha nem, akkor katt.

Amúgy egyetértek, de nem tudom mi a baj azzal, hogy például a Napoli (egyik kedvenc csapatom) elől van. Az sokkal rosszab szerintem, hogy a Milan vezet... 8)
De az, hogy a Bundesliga beelőzte, az tényleg vicc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2011.02.20. 18:38:29-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.20. 18:34:56

L.Messi 10 írta:Az Olasz foci egy dolog miatt jutott oda, ahova: Calciopoli. Ha az nincsen most a Juventusnak megvan a 3. csillag, nem Napolik és Laziok vannak a dobogón, és nem előzi be a Bundesliga a Serie A-t.
lehet hülye kérdés, de valaki elmagyarázná mi az a Calciopoli ?:oops: és hogyan tette tönkre ez az olasz futballt ?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.20. 18:33:29

L.Messi 10 írta:Most nem akarok megbántani egy Interest se, egy vitát se akarok kialakítani, de vallják be, nem kellett volna Morrattinak kirobbantani a Calciopolit, és ezzel évekre gallyra vágni az Olasz focit. Mindenki tudja, hogy itt (had idézzem Moggit) "Vagy senki nem bűnös, vagy mindenki".
Mert aztán Mogginak nagy hitelt kell ám adni a szavára :lol: Nem bántottál meg, inkább feldühítettél. Mert már dühítő, h újra és újra ezzel takarózol, próbálod a juvét mártírként beállítani, ráadásul az utóbbi időkben szinte minden juve botlás után elkezded a bírókat szidni. Az Intert pedig úgy állítod be, mint magát a gonoszt, aki miatt kitört a bundabotrány, és a riválisokat ártatlanul büntették meg, miközben ő az igazi csaló. + ugye most is a juvét sújtják a bíró itéletek, ill. az Intelt segítik.
Úgy vádaskodsz, h nincs a kezedben semmi bizonyíték, ami azt alátámasztaná. Ha egyszer kiderülne, h az Inter is bűnös, akkor majd elismerem az igazad, addig viszont a vádaskodásodnak nincs létjogosultsága, még akkor sem, ha te ebben hiszel!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.02.20. 18:26:43

Vagy 3 éve nyertünk Borsod megye 2ben 3-0ás félidőről 3-4re :)
Mikor félidőbe mentünk be az öltözőbe oltogattak minket, hogy ezek gyengék, meg hasonlók, elbízták magukat. Aztán jött a 4 gólunk, 3-2nél már 200 volt a pulzusuk, gondolom ugyanez történt a Romával. Bár itt még durvább a helyzet, 1 félidőig emberelőnyben játszottak. Durva :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.20. 18:18:20

Drigo írta:...
részben igazat adok,de arányaiban nézve melyik bajnokság erősödött annyira,hogy ellensúlyozza pl a spanyol és olasz színvonal esését? szerintem pusztán a játék változott meg és lett egysíkú,szürke,no meg persze nincsenek olyan játékosok,mint 5 éve. más a tendencia és nem tesz jót a futball közönségszórakoztató részének. elsősorban ugye üzlet,de ha a nézők nem élvezik annyira,annak előbb-utóbb pénzügyi vonzata is lesz(lásd angol panaszok a nézettségre). elszomorít,de magam sem ülök le olyan lelkesedéssel és csodálattal meccset nézni,ahogy tettem azt a múltban,kicsit elvesztette a varázsát.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.02.20. 18:02:20

L.Messi 10 írta:Most nem akarok megbántani egy Interest se, egy vitát se akarok kialakítani, de vallják be, nem kellett volna Morrattinak kirobbantani a Calciopolit, és ezzel évekre gallyra vágni az Olasz focit. Mindenki tudja, hogy itt (had idézzem Moggit) "Vagy senki nem bűnös, vagy mindenki".
Ne avassuk egyből őket szentté? A bunda az bunda.

Az olasz focit meg nem az vágta tönkre, maximum katalizátorként működött. Volt egy nagyon jó generáció, nem véletlen volt anno három olasz is a négy között a BL-ben. És annak a kiteljesedése volt a 2006os VB cím. De annak a generációnak már harangoztak. Senki nem épített a fiatalokra, nem gondoltak a jövőre, így törvényszerű volt a visszaesés. De ez abszolút jól megfigyelhető bármelyik bajnokságban. Időről időre az egyik kicsit erősebb lesz, míg a másik visszaesik - különböző okoknál fogva -, de ez a körforgás folyamatos.

Meg lehet nézni a spanyol bajnokságot, mekkora ott most a színvonal. És lehet azt mondani, hogy nem a Barça nyerte meg a világbajnokságot, csak nézzük meg, hogy a spanyol labdarúgás milyen eredményeket mutatott fel az utóbbi időben, a Barcelonát leszámítva. Az Atletico EL győzelmére nem térnék ki, mivel a görögök is nyertek EB-t, na meg tavaly az Inter is BL-t, amit természetesen egyiktől sem lehet elvenni, de ha vetünk egy pillantást az elmúlt évek tendenciáira látható, hogy mindegyik inkább meglepetés, mint papírforma.

Lehet a labdarúgásra pusztán üzleti alapon tekinteni, de látható, hogy az hova vezet. Akinek sikerül megteremtenie egy egészséges összhangot az üzlet és az igazi foci között az sikeres lehet mind pénzügyi, mind sportszakmai szempontból.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.20. 17:34:00

L.Messi 10 írta:Most nem akarok megbántani egy Interest se, egy vitát se akarok kialakítani, de vallják be, nem kellett volna Morrattinak kirobbantani a Calciopolit, és ezzel évekre gallyra vágni az Olasz focit. Mindenki tudja, hogy itt (had idézzem Moggit) "Vagy senki nem bűnös, vagy mindenki".
ezzel azért nem értek egyet, mert a Romára még a gyanú árnyéka sem merült, a többi "nagy" csapat mind benne volt...

nem elfogultságból írtam, hanem ez tény, mert még a laziot is megbüntették... gondolom nem véletlen, h egy akkoriban (is) gyenge lazio is bűnös volt, viszont egy szintén "szegény", adósságoktól szenvedő Roma meg nem... lehet naiv vagyok, de hiszek a Roma ártatlanságában ;)
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.20. 17:29:36

Most nem akarok megbántani egy Interest se, egy vitát se akarok kialakítani, de vallják be, nem kellett volna Morrattinak kirobbantani a Calciopolit, és ezzel évekre gallyra vágni az Olasz focit. Mindenki tudja, hogy itt (had idézzem Moggit) "Vagy senki nem bűnös, vagy mindenki".
Kép
darmian
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.02.24. 14:45:09

2011.02.20. 17:27:56

L.Messi 10 írta:Az Olasz foci egy dolog miatt jutott oda, ahova: Calciopoli. Ha az nincsen most a Juventusnak megvan a 3. csillag, nem Napolik és Laziok vannak a dobogón, és nem előzi be a Bundesliga a Serie A-t.
Na meg ilyen "Interek" sem lennének sehol. :wink: Valószínűleg még ma is azt mondhatnám, hogy a Milan fiókcsapata az EL pozíciókért harcol, és Juve-Milan párharcról szólna a bajnokság, ha nincs a calciopoli... na de felesleges erről beszélni. :)

Szerk.: óh, mire leírtam már Te is leírtad a lényeget. :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.20. 17:25:33

L.Messi 10 írta:
Tocy írta: Trezeguet, Nedved, Adriano...a calciopoli megölte az olasz futballt. Nem tudom, én valahogy szerettem, a csapatokat is, és nagyon rossz nézni ezt a szenvedést amit előadnak. Most is úgy áll a helyzet, hogy csak az Inter lesz ott a top8ban a BL-ben. Valamit ki kéne találniuk erre, mert európai szintű óriáscsapatok tűnnek el, míg a Lyon, Shahtar ott van...
Azért arra kíváncsi lennék hogy most az Inter hol is lenne, ha nincs a Calciopoli... A dobogó alsó fokáért kullognának.
Ott is lenne a helyük...
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.20. 17:22:34

Tocy írta: Trezeguet, Nedved, Adriano...a calciopoli megölte az olasz futballt. Nem tudom, én valahogy szerettem, a csapatokat is, és nagyon rossz nézni ezt a szenvedést amit előadnak. Most is úgy áll a helyzet, hogy csak az Inter lesz ott a top8ban a BL-ben. Valamit ki kéne találniuk erre, mert európai szintű óriáscsapatok tűnnek el, míg a Lyon, Shahtar ott van...
Azért arra kíváncsi lennék hogy most az Inter hol is lenne, ha nincs a Calciopoli... A dobogó alsó fokáért kullognának.
Kép
Válasz küldése