Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.02.01. 12:37:40

Az a legnagyobb baj, hogy még a szerkesztők közül is páran, ilyen teljesen noname forrásokra hivatkozva írnak vagy a fórumba, vagy rövidhírekhez ilyen baromságokat, ezzel is csak adják a lovat a többiek alá, akik meg szentírásnak vesznek mindent amit olvasnak azonnal.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.01. 12:33:50

visca el barca írta:unalmas téma... ha nem csinál semmit, akkor az a bajuk, hogy egy érzelemmentes törpe, nem is ember, hanem gép, ha meg odaszól vmelyik hentesnek akkor meg az a bajuk, h mekkora pofája van neki.

ha meg semmibe nem tudnak már belekötni, akkor jön xavi borotvált lába (mert zselé ám nem borotválja, vagy mint másik ezer focista), vagy éppen az, hogy messi a sok doppingtól már nem tud a csapatképeken leguggolni...
:lol:

én megértem őket, hogy ennyire frusztráltak, én is az lennék ha évek óta ők nyernének orrba-szájba mindent. nagyon nem aggódom, egyszer lesz ez még fordítva is, tisztában vagyok vele, hogy nem mindig fogunk bl-t, bajokságot, meg spanyol kupákat nyerni orrvérzésig.
Ez még hagyján, na de ez már minden határon túl megy:

A Punto Pelota szerint több szemtanú is állítja hogy Messi a Bernabéu parkolójában a következőket mondta a Királyi Gárda védőjének, aki éppen állapotos feleségével ment a kocsjához: „idóta”. Arbeloa nem tudott mit kezdeni a helyzettel, hiszen nem értette azt, felesége is csak annyit kérdezett tőle, hogy „ennek mi baja?”.

A La Sexta és a La Cope pedig egyaránt arról számol be, hogy Messi az öltözőfolyosón Karankának szúrt oda. „Te meg mit bámulsz? Fogd be a szád! Te csak Mourinho egyik bábja vagy!”.


Nem számít, hogy a csapat együtt hagyta el a helyszínt, sietve a repülőre, Leonak még volt ideje lemenni a parkolóba a sallangmentes szereléseiről híres Arbeloanak odaszólni... Szégyen....
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 11:47:31

Barcaman1993 írta:
Az a baj, hogy nincs normális jobb szélsőnk. Alexist inkább hagyjuk, Villa sok gólt lő, de mindig baloldalt játszik, így marad Pedro. Ráadásul az utóbbi néhány meccsen szállította a gólokat, ezért a nagy bizalom. Jelenleg nem nagyon van jobb megoldás.
Ebben mondjuk van valami. Nem gondoltam, hogy eljön ez a pillanat, de egyre inkább örülnék ha Neymar érkezne a nyáron. A töketlen szélsőinknél biztosan többet tenne hozzá a támadásokhoz, bár védekezésben nem hiszem, hogy sok hasznát vennénk, ezért is nagy kérdőjel a srác. Ilyen szempontból Alexis jelenléte nagyon fontos a pályán, csak tegyen már rendet a fejében, és tanuljon már meg újra gólt lőni! Mert bármilyen hihetetlen, régen ment neki!
Csak egyedül azt sajnálom, hogy ha jön a kakadu, akkor valószínűleg Villa távozik, akiben idén szerintem a legtöbb potenciál van a támadók közül, mégis ő játszik a legkevesebbet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.02.01. 10:14:53

Stalkyard írta:
jelwaz írta:
Teljesen egyetértek. Ugyan szerintem állandósítani nem kellene ezt a megállapítást, hiszen a szezon nagyobb részében nem ezt látjuk, de a legutóbbi meccsre 100%-ig igaz. Ezért is voltam annyira ideges.

Xavi is lenyilatkozza, hogy megkegyelmeztünk nekik... Igen? És miért? Miért nem rúgták be a retkes ziccereket? Hát még meg is sajnálom mindjárt...

Ui: Ha Pedro ezután a félszezon után továbbra is betonkezdő lesz, versenyhelyzet nélkül, ahhoz csak gratulálni tudok előre is (mert így lesz).

Szerk: Piqué öngyújtós esetéhez:
Kép
:lol:
Azért gondolom Xavitól ez inkább önkritika akart lenni... Legalábbis nagyon remélem.

Most már tényleg nem ártana valamit kitalálni ott elől, mert a szezon fele elment azzal, h Pedro meg Alexis próbálnak játékba lendülni...és hát finoman szólva nem sikerült nekik. Értem én, h az lenne a legkényelmesebb ha valamelyik srác ott futkosna a szélen, mert akkor nem kellene a Messi, Fabregas, Iniesta, Xavi négyest megkavarni...de nem működik a dolog és Villa egész évben helyettük ül a padon.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.01. 09:15:22

Stalkyard írta: Ui: Ha Pedro ezután a félszezon után továbbra is betonkezdő lesz, versenyhelyzet nélkül, ahhoz csak gratulálni tudok előre is (mert így lesz).
Az a baj, hogy nincs normális jobb szélsőnk. Alexist inkább hagyjuk, Villa sok gólt lő, de mindig baloldalt játszik, így marad Pedro. Ráadásul az utóbbi néhány meccsen szállította a gólokat, ezért a nagy bizalom. Jelenleg nem nagyon van jobb megoldás.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 00:48:08

[quote="jelwaz"][/quote]
Teljesen egyetértek. Ugyan szerintem állandósítani nem kellene ezt a megállapítást, hiszen a szezon nagyobb részében nem ezt látjuk, de a legutóbbi meccsre 100%-ig igaz. Ezért is voltam annyira ideges.

Xavi is lenyilatkozza, hogy megkegyelmeztünk nekik... Igen? És miért? Miért nem rúgták be a retkes ziccereket? Hát még meg is sajnálom mindjárt...

Ui: Ha Pedro ezután a félszezon után továbbra is betonkezdő lesz, versenyhelyzet nélkül, ahhoz csak gratulálni tudok előre is (mert így lesz).

Szerk: Piqué öngyújtós esetéhez:
Kép
:lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.01. 00:24:51

unalmas téma... ha nem csinál semmit, akkor az a bajuk, hogy egy érzelemmentes törpe, nem is ember, hanem gép, ha meg odaszól vmelyik hentesnek akkor meg az a bajuk, h mekkora pofája van neki.

ha meg semmibe nem tudnak már belekötni, akkor jön xavi borotvált lába (mert zselé ám nem borotválja, vagy mint másik ezer focista), vagy éppen az, hogy messi a sok doppingtól már nem tud a csapatképeken leguggolni...
:lol:

én megértem őket, hogy ennyire frusztráltak, én is az lennék ha évek óta ők nyernének orrba-szájba mindent. nagyon nem aggódom, egyszer lesz ez még fordítva is, tisztában vagyok vele, hogy nem mindig fogunk bl-t, bajokságot, meg spanyol kupákat nyerni orrvérzésig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.31. 23:43:02

Áthoztam ide,szerintem ide jobban illik,még ha a téma Messiből is indul :
shutterisland írta:most ott tartunk, hogy már lejárató cikket hoz le róla a penamadridista.hu 8-[
vagyis a cikk régi, csak most updatelve lett, hogy karanka meg arbeloa is meg lett találva általa. :lol:
Hát de már ezt mindenki tudta róla,köpött a pályán is már,hisz egy patkány,sportszerűtlen,hentes,csak a média meg a FIFA nyomja,ja,meg DOPPINGOS,génkezelt,meg autista is egyébként...

Nevetséges,az elmúlt 5meccs során eljött az a pont,hogy már nem bucira verjük őket minden találkozásunknál,és már megy a felsőbbrendűség,mire fel,azt ugyan nemtudom,talán a meggyőző,és ellenállhatatlan játékuknak köszönhetően? Esetleg a fehér balett? Úriemberek klubja?
Ja,nem. Tudom 32 bajnoki cím.
Felőlem a hajukra kenhetik vagy ahová akarják.
Hányok attól,amit a magyar "szurkolók" drukk néven produkálnak.
Semmi bajom nem lenne a csapattal,ha ezek a pattanásos 15éves kisebbségi komplexusos egyének nem ilyen cikkek megírásával élnék ki a perverziójukat.
A csapat előtt meghajolok (Real) mert nagyon,nagyon jó csapat ez a Madrid (aki nem hiszi,nézze meg,hogy mit írtam a spanyol kupa topicba meccs után),de a drukkereik,inkább hagyjuk !
Még annyit hozzátennék,hogy meg lehet nézni ODAÁT,milyen jelzővel illetik a játékosokat,és itt,hogy beszélünk a Real játékosairól (utóbbi időben) zongorázni lehet a különbséget !
Tisztelet,ahham persze...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.01.31. 22:51:22

Sokszor nem értek egyet jelwaz radikálisabb megnyilvánulásaival, de ez most kivétel.

Az első félidőben nem is tudom mit csináltunk, ennyire motiválatlanul, tompán, passzívan, lötyögősen játszani nem is tudom mikor láttam utoljára a csapatot. A második valamivel jobb volt talán, de épp csak egy bolhakörömnyivel.
Kíváncsi lennék Roura mivel küldte fel őket a pályára, mert hogy ránézésre nem egy motiválózseni, az tuti. Biztos, hogy ez is kihatott a teljesítményünkre, valahogy úgy tudom elképzelni hogy kimegyünk a pályára, aztán majd lesz valami, focizni jól tudunk.

Meg azért csodálatosan sikerült belenyúlni a meccsbe, Villa tuti hogy vágott volna egy gólt. Az a legidegesítőbb, hogy még csak meg sem próbáltunk változtatni, pedig már az első 5 percben tisztán látszott hogy most Messi kevés lesz egyedül elől.

Piquét ki lehet emelni, nagyon nagyot melózott tegnap, meg Pintot is mindenképp. Rajtuk kívül viszont mindenki egy jó nagy valagbarúgást érdemel.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.31. 18:22:08

Laci7 írta:Persze, de eddig éves szinten volt 2 Klasszikus, az utóbbi években meg 4 vagy akár 6 is. A bajnokságban utca hossznyival vezetünk, nehéz is őket így komolyan venni. Azt azért erősnek tartom, hogy hiányzik a tűz, idegenben mindig nehezebben megy, majd hazai pályán megesszük őket. Semmivel nem játszottak jobban mint mi, és azt sem tartom reálisnak, hogy egy Pepevel és Di Maríával vagy Marceloval jobbak lesznek.
Nem kell jobbnak lenniük, elég több gólt rúgniuk, vagy legalább annyit, mint nekünk és kipottyanunk. Egyébként a játékuk semmivel nem lesz rosszabb, mint tegnap volt. Di Maria Callejonhoz képest mindenképpen erősítés lesz és jön Marcelo is. Most annyival voltak gyengébbek, hogy a védelmük egy szedett-vedett társaságra emlékeztetett, de mivel nem voltunk hajlandóan normálisan támadni, így szinte semmi hátrányt nem szenvedtek ebből a foghíjas védelemmel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2013.01.31. 18:00:25

Persze, de eddig éves szinten volt 2 Klasszikus, az utóbbi években meg 4 vagy akár 6 is. A bajnokságban utca hossznyival vezetünk, nehéz is őket így komolyan venni. Azt azért erősnek tartom, hogy hiányzik a tűz, idegenben mindig nehezebben megy, majd hazai pályán megesszük őket. Semmivel nem játszottak jobban mint mi, és azt sem tartom reálisnak, hogy egy Pepevel és Di Maríával vagy Marceloval jobbak lesznek.
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.31. 17:04:55

Igaza van az alattam szólónak, nem volt méltó a barcához a tegnapi produkció.
Elszállt a motiváció a srácokból, nyűgnek élik meg már ezeket a meccseket. 2-3 éve már a kézfogónál lehetett látni,hogy itt mi nyerünk,olyan tekintetek voltak,most meg?
Semmi tűz,semmi elszántság,totálisan a visszájára fordult a dolog. próbálják rutinból lehozni a meccset, de már nem megy,mert ez a madrid ránk lett kihegyezve, ránk lett felépítve, mi meg eljátszunk ugyanazt mostmár sokadszorra.

Visszavágóra a tegnapot nézve abszolút a madrid a favorit, nekünk fejben nagyot kell változtatni,hogy nyerni tudjunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2013.01.31. 16:51:36

Na, amit tegnap láttam az FC Barcelona nevezetű... (nem is tudom minek nevezzem) nekem az utolsó csepp volt a pohárban. Sokkal jobban szerettem a 0-1-2 kupás Barcákat, azokban még volt valami az "ősi" szellemből. De mostmár x-edik classico óta úgy játszunk, mint a flegma elkényeztetett pojácák. És egyre inkább az az érzésem, hogy azok is.

Lehet jönni azzal, hogy BL meccs jön, meg madrid után majd otthon játszunk, nem kell sérülés. De hol marad a becsület? Ezeknek a srácoknak a saját becsületükért kellene küzdeniük. Az elmérgesedett visszony miatt, Mourinho miatt, Pepe miatt és a lelátón ülő habfehér majmok miatt (madrid drukkerek 90%-a?). Állandóan kapjuk, hogy az UNICEF, az UEFA, a FIFA, a WADA meg a PSZÁF minket tol, a sajtó minket tol, a bírók, a liga, az időjárás meg Demoklész kardja őket sújtja, Messi mekkora csíra, de Cé az hú meg há, ha nem Varane kapja a következő aranylabdát, akkor tuti, hogy már a szabadkőműves páholyok szintjén kellene keresni a megoldást. Tegnap a meccs első 20-25-30-45 perce úgy ment el, hogy többet csapkodtak a levegőbe (olykor jogosan, no de uraim...), mint passzoltak.

Erre a csattanós válasz az lenne, hogy kimegyünk, 3-0-ra összepakoljuk őket és csendben hazamegyünk. De nem. Odamegyünk, passzolgatunk, találunk egy gólt, természetesen ismét nem koncentrálunk végig, csak hagyjuk, hogy kiegyenlítsenek, aztán meg, hogy szórakoztassuk a közönséget, szegény madridistáknak úgysincs sok oka az örömre (csak a puta Barcázás), majdnem hagyjuk is, hogy megnyerjék a meccset.

Messi mit keresett fent 90+x percet? Felőlem lehet annyi aranylabdája, mint az összes többinek összesen, meg nagyon szép feleség, meg 53 kölyke, meg 1030 gólja egy hónapon belül, de amelyik meccsen így játszik, azon hozzák le a félidőben, mert ennyit Oleguer is nyújtott még a rosszabb napjain is.

Nem arról van szó, hogy a Real nem játszott jól. De azért nekik többet és jobban kell tenni a döntetlenért. És tesznek is többet és jobban. Ameddig meg mi nem adunk csattanós választ nekik, a fentebb említett dolgokban nekik lesz igazuk.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.30. 18:49:10

úgy tűnik Marcello játszik, ennek nagyon nem örülök! ha bevadul megbolondíthatja a jobboldali védelmünket, akár gólveszélyt is jelenthet! talán hogy sokat kihagyott nem lesz olyan éles.....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.30. 18:43:04

Mezner2 írta:

Egyébként Madridban ismét fenékig (remélem ez nem tiltott szó ) ér a gaz,sportszerű körülmények lesznek ezek ismét :D annyira nevetséges,hogy a világ egyik legjobb csapatának ilyen eszközökhöz kell nyúlniuk ellenünk,hogy egyáltalán sanszuk legyen :D
Mondhatnánk erre persze,hogy mind2 csapatnak ugyanakkora a fű,csak az ő nem létező csapatjátékuknak abszolút tök mind1
Az ívelgetős focinak jobban kedvez a hosszú fű. A passzoknál kicsit meg kell emelni a labdát, és akkor nagyon nem befolyásolja a játékunkat. Meg kell verni őket és kész, akkor tök mindegy a fű mérete. Ne aludjunk be a legelején (ami nem igazán szokott sikerülni), és akkor nagy baj nem lehet.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.30. 18:36:32

Tocy írta:Balázs az a baj, hogy amikor volt esélyünk a földbe döngölni őket lelkileg ( pl tavaly a kupa visszavágóján, ahol ugye 1-2 után 2-0-ra vezettünk úgy, hogy előtte 1 hónappal a bajnokságban is lefociztuk őket ), akkor inkább leültünk, kaptunk két gólt, lelkileg abszolút visszahoztuk őket, magunkat taglóztuk le. Én picit szkeptikus vagyok, szerintem túl sokan gondolnak minket sima favoritnak, nem fogunk nyerni.
EZ így van,mármint az a része,hogy ott csúnyán visszahoztuk őket,de amennyire visszaemlékszem azon a meccsen pocsékul játszottunk,és mind2 gólunk teljesen a semmiből jött,ott azért benne volt az egész meccsben,hogy a madrid nyer a visszavágón,végig jobbak voltak erre fel jött Abi,és Alves csodagólja,de a második félidőben sem változott a játék képe ennek ellenére sem és a Real volt a kezdeményezőbb!
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy az egy más szitu volt,ott szerintem a játék képe alapján nem voltunk ekkora favoritok,így ez a hasonlat szerintem nem helytálló. Ekkora favoritok utoljára tán 2009-ben voltunk,amikor 2-6 lett a vége !

Egyébként Madridban ismét fenékig (remélem ez nem tiltott szó ) ér a gaz,sportszerű körülmények lesznek ezek ismét :D annyira nevetséges,hogy a világ egyik legjobb csapatának ilyen eszközökhöz kell nyúlniuk ellenünk,hogy egyáltalán sanszuk legyen :D
Mondhatnánk erre persze,hogy mind2 csapatnak ugyanakkora a fű,csak az ő nem létező csapatjátékuknak abszolút tök mind1
barca_boy
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.01.30. 11:10:37

2013.01.30. 18:19:31

Stalkyard írta:
kurdt írta:
Tippelek: az egyik szinte biztosan Mascherano, a másik talán Piqué.
Piqué a "pozitív" meccseken is pályán volt általában, ha jól emlékszem. Az egyik szerintem is Mascherano, a másik pedig talán valamelyik szélső védő, a felsorolt meccsek alapján talán Adriano(?).

Mascheranoval részben egyet értek, róla annyit, hogy az első két szezonjában nagyon is Barca szintű védő volt, viszont az idei játéka nekem sem tetszik, szinte minden meccsen van egy olyan hibája, amiből gólt kapunk. Hiába hoz összességében egy megbízható átlagot a meccsek 90%-án, ha abban a maradék 10%-ban olyan elemi hibákat vét, amikből betalál az ellenfél.

Adriano is felemás, a védőmunkája olykor hagy kívánnivalót mag után, az előre játéka viszont parádés, főként idén. Nyilván védőként az előbbi inkább mérvadó, de én nem bántanám őt, szerintem azokról a meccsekről van szó, ahol kényszerből középhátvédet játszott, nem volt tökéletes, de jól hozta a posztot, nem emlékszem hatalmas hibákra a részéről.

De lehet, hogy teljesen másokra gondol.
Mascherano és vicsoriánó az. Leírom még egyszer, ha egyikük sem játszott, tehát az alves pique puyol abidal vélelem tolta, akkor a real 5 meccsen 2 gólt szerzett, és 5 vereséget:)
Adriano és/vagy Mascherano viszont ha ott volt a csapatban, akkor 10 meccsből 3 győzelem született csak, és ugyanennyi vereség. De elég csak az utóbbi meccseket megnézni, mascherano lukat rúg higuain mellett, rosszul helyezkedik a mikor özil indítja cr-t a hazai csúfos 1-2-es vereségnél, adriano szintén beragad az őszi 2-2-n, kiállíttatja magát a szuperkupán, ez dióhéjban.
Ezért vagyok ma bizakodó, mert a gála védelem majdnem összeállt, csak abidal helyett alba lesz, de az még elmegy. Tehát sima sikerben bízok. A real meg ne panaszkodjon pepe és ramos hiánya miatt, mert legutóbb mi is montoya, adriano, mascherano alba felállásban játszottunk otthon. De az biztos, hogy a legerősebb védelemben 1 éve. Tőlük meg pepe és ramos nem nagyon hiányzott.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.30. 18:16:05

Kis fiomság, klasszikus elöttre!
nem célom az hogy vitát keltsek, ezt leszögezném.
Jókat mosolyogtam hozzászólásokon, bár előre szólok, van egy két diszkriminatív hsz. Mindenki saját idegállapotára tekintve olvassa el, ha megteszi!
Bár én nem értem hogyan lehet a 2 klubot majdhogynem "ikrekké" hasonlítani, csupán a fizetések miatt! :D
http://szabados.blog.nepsport.hu/archiv ... zsoldosok/
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.01.30. 18:04:36

barcalaci84 írta:soha nem is számított... :)
Ez innentől iszonyatosan off, úgyhogy mindenkit akit az érdekel átirányítanék a Nemzetközi Labdarúgás topicba!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.30. 17:50:40

Mióta nem játszott a Real Casillas nélkül Klasszikust? Van egy olyan érzésem, hogy vmi félelmetes adat fog visszaköszönni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.30. 17:46:28

soha nem is számított... :)
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.01.30. 17:43:48

barcalaci84 írta:Hosszabbításban NEM számítanak az idegenben lőtt gólok...
Mióta?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.30. 17:36:55

Hosszabbításban NEM számítanak az idegenben lőtt gólok...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.30. 17:29:53

Mezner2 írta:
kurdt írta:
Az a baj, hogy te tudod rosszul...
Példa: ha egy kupa- vagy BL-párharc első meccse 1:1-re végződik, a visszavágó pedig szintén 1:1, akkor jön a hosszabbítás. A hosszabbításban pedig ugyanúgy számítanak az idegenben lőtt gólok, mint a rendes játékidőben.
A 2x15 perce hosszabbítás a játékidő effektíve "meghosszabbítása" (asszem az elnevezés is innen jön), így ugyanúgy a mérkőzés része, mint az előtte lejátszott 90 perc. Ezzel szemben a tizenegyespárbaj már külön téma, az azt megnyerő csapat +1 gólt "szerez" (tehát a fenti példát folytatva valamelyik csapat 2:1-re nyeri a visszavágót, pusztán statisztikailag nézve). Ezért nincsenek a tizenegyespárbajban gólszerzők sem...

Tehát: a 2011-es kupadöntőt 1:0-ra nyerte a Real Madrid.
Hát ebben teljesen biztos vagyok,hogy nem így van!
Ha ennyire biztos vagy ebben, linkelj már kérlek egy szabálymagyarázatot, hogy világosodjunk meg többen is. De van egy sanda gyanúm, hogy nem fogsz ilyet találni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.01.30. 17:29:36

kurdt írta:
Tippelek: az egyik szinte biztosan Mascherano, a másik talán Piqué.
Piqué a "pozitív" meccseken is pályán volt általában, ha jól emlékszem. Az egyik szerintem is Mascherano, a másik pedig talán valamelyik szélső védő, a felsorolt meccsek alapján talán Adriano(?).

Mascheranoval részben egyet értek, róla annyit, hogy az első két szezonjában nagyon is Barca szintű védő volt, viszont az idei játéka nekem sem tetszik, szinte minden meccsen van egy olyan hibája, amiből gólt kapunk. Hiába hoz összességében egy megbízható átlagot a meccsek 90%-án, ha abban a maradék 10%-ban olyan elemi hibákat vét, amikből betalál az ellenfél.

Adriano is felemás, a védőmunkája olykor hagy kívánnivalót mag után, az előre játéka viszont parádés, főként idén. Nyilván védőként az előbbi inkább mérvadó, de én nem bántanám őt, szerintem azokról a meccsekről van szó, ahol kényszerből középhátvédet játszott, nem volt tökéletes, de jól hozta a posztot, nem emlékszem hatalmas hibákra a részéről.

De lehet, hogy teljesen másokra gondol.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.01.30. 17:30:05-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése