Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.03. 20:18:54

Én sem láttam azt a lökést olyan súlyosnak,nem szokták az ilyeneket befújni.(legalábbis a Real ellen nem :mrgreen: )
A Costás eset egyértelmű volt de nem szabad csak arra fogni az x-et hanem inkább arra a 2 kihagyott ziccerre amit az "isteni" Diego mellélőtt.
A Real idén egyértelműen kiegyensúlyozottabb ami kis meccseket illeti és ezen bizony könnyen elúszhat nekünk a bajnokság.
A mi vigaszunk az,hogy mi meg a nagyok ellen vagyunk jók (Milan,Real,City) ami legalább a Bl-t nézve biztató.
Érdekes egyébként,hogy a kiváló formában lévő Iscot mindig jegeli Carlo,meg az is,hogy egy szinte semmiből ingyen jött Jesé simán van olyan(sőt jobb) szinten mint a méregdrága Bale.
A jelenlegi formánkat nézve egy Klasszikuson elért győzelem sem szavatolja a bajnokságot mert utána simán kinézek a Barcából még pár botlást,de a Realból nem igazán.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.03. 20:15:53

ne hülyéskedjetek már gyerekek, nincs itt semmi rózsaszín szemüveg. két kézzel ellökte magával, mit kell ezen magyarázni nem értem. rózsaszin szemuveg akkor lett volna ha habzó szájjal irtam volna, meg hozzácsaptam volna még 1-2 cifraságot. nem fujta be ez van, nagyon nem izgat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.03. 20:05:08

ferninho írta:ezt a lökést remélem ti se gondoljátok komolyan...
még a védő is a lesért reklamált, akit állítólag annyira meglökött... azért ne vicceljünk már... ez azért már erősen rózsaszín napszemcsis eset, hogy ezért el kellett volna venni egy gólt...
az a kezezés meg nem volt tizi, a teste előtt volt a matracosnak a keze.
benzema=neymar, az atleticos védő meg mondjuk ramos
vmi reálisabbat is összehozhattál volna :mrgreen:
jó hogy nem Giovinco - Mertesackert írtál :D
Visszanéztem ezt az esetet. Tény hogy volt egy kis kontakt, de ezt nem lehet szerintem szabálytalannak venni, ahogyy a 11-est sem.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.03.03. 19:58:43

ezt a lökést remélem ti se gondoljátok komolyan...
még a védő is a lesért reklamált, akit állítólag annyira meglökött... azért ne vicceljünk már... ez azért már erősen rózsaszín napszemcsis eset, hogy ezért el kellett volna venni egy gólt...
az a kezezés meg nem volt tizi, a teste előtt volt a matracosnak a keze.
benzema=neymar, az atleticos védő meg mondjuk ramos
vmi reálisabbat is összehozhattál volna :mrgreen:
jó hogy nem Giovinco - Mertesackert írtál :D
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.03. 19:31:32

Szerintem az a lökés nem volt olyan nagy dolog. Vagy befújják vagy nem, számos ilyet lehet látni, benne van a játékban. Ezen nem érdemes vitatkozni, személy szerint én nem láttam akkora szabálytalanságnak, hogy el kellett volna venni a gólt.
A kezezés viszont nem ért büntetőt, ezt épp úgy felesleges vitatni.
Ami viszont a durvulást és a dobálást illeti, bőven partner volt a real. Ha Costat ki kellett volna állítani, Pepet ugyanúgy ki lehetett volna szórni. De több játékos is benne volt mindkét oldalon, szóval ezt nem kell ráhúzni az Atleticóra. Vagy ha igen, akkor legyetek objektívek és a saját játékosaitokat állítsátok említsétek meg.
Azt pedig, hogy minket tolnak a játékvezetők, meg színészcsapat, uefalona stb. el kéne már lassan felejteni, mert ez kezd már felétek hajlani.

Nem mellesleg úgy vélem inkább ti örülhettek az X-nek, mint a matracosok. Costa is nem egy olyan helyzetet hagyott ki, ami nagyon nem jellemző rá, dehát ez már történelem.

Bármennyire is unszimpatikus az Atma azt meg kell hagyni, hogy taktikailag megvertek titeket. Lehet, hogy egyenként klasszisokkal jobb a Real, de igazi rangadókon nem nagyon tudnak mit kezdeni. Ezt nem támadásból, vagy elfogultságból írom, de eddig számomra úgy tűnik, hogy egy jól felkészült ellenfél ellen tehetetlenek. Ez lehett, hogy Carlo hibája, nem tudom. Az is lehet, hogy a jövőben változni fog és az erősebb ellenfeleket is ki fogják tömni, de számomra úgy tűnik, hogy ezeket a csapatrészeket nem tudják összerakni. Lehet azt mondani, hogy még korán van, kevés ideje játszanak együtt, de ez szerintem kifogás. Azért elég sok idő eltelt már, de sokakkal ellentétben azt a támadóhármast én "gyengének" érzem. Legalábbis ahhoz képest, hogy kikből áll. Bale előszezon ide vagy oda, új ember, a vak is látja, hogy nem oda való. Arra képes, hogy egyéni villanásból beakasszon gólokatm főleg távoli lövésekből, de ez "csak" a statisztikákban néz ki jól. Benzemara pedig valahogy nem lehet építeni. Minden jó meccsére jut legalább annyi, ha nem több, gyenge, Cr pedig nem az már aki manchesterben vagy a madridi 1-1.5 évében volt. Egy gólgyáros lett. Félreértés ne essék, nem azt mondom hogy , gyenge a támadósorotok, világelithez tartozik, de sokkal több van bennük, főleg egyénileg.
Iscot is kicsit elveszettnek érzem, pedig nagyon kedvelem a srácot.

A védelemben pedig meglátszik, hogy sokszor még mindig kevesek fejben, Ramosra és Pepe-re célozva. A kisebb csapatok ellen, amikor a szó-szoros értelmében vett igazi védőmunkájuk "nincs" tökéletesen lehozzák a meccset, de a nagyobb meccseken nem gyengén bennük van a rizikófaktor.

Ez csak néhány negatívum volt amit én észreveszek a csapaton, nyilván fel lehet hozni ugyanannyi pozitívumot is, sőt. És bennük is bőven megvan a triplázás lehetősége, csupán én úgy látom, hogy közel sincs olyan Kánaán odaát, mint amilyennek azt itt és ott is sokan látni vélik.
Könnyen lehet, hogy tévedek és én szemlélem rosszul a dolgokat, de ez csak személyes meglátás.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.03. 11:27:19

MikeTyson írta:Messze volt még az a lökéshez, de látom itt sokan fociznak, és tudják miről beszélnek... Amennyire megadható volt amùgy ellenünk egy tizi, ùgy elnéztek egy kezezést a másik oldalon...
Jaj Tyson, ne akard már megmagyarázni :!: Az életem a fociról szól, a szüleim azt mondják, hogy előbb tanultam meg rúgni a bőrt és csak utána jártam... Azóta az életem a játéké, köztük 7 éven át versenyszerűen fociztam, azóta is amatőr szinten rendszeresen eljárok focizni. Nem hiszem, hogy nekem kéne bemutatnod a játékot. :wink: Ez nem volt lökés? Álljál háttal vkinek és kérd meg, hogy lökjön el 2 kézzel! :wink: A végeredményt nem akarom kommentálni, ha Benzema esetére meg azt mondod, hogy nem volt lökés, akkor ajánlom, hogy nézd meg többször, vagy csináld azt, amit Veb kolléga is mond. [-o< Elsőre is egyértelmű volt, ahogy sokadjára is az.

Milyen kezezést néztek el? Mert ha a szabadrúgás utánit akarod bemesélni, akkor megint rossz helyen kopogtatsz. A pali keze a teste előtt, konkrétan a feje előtt volt a srácnak. Minden volt csak szabálytalan nem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.03. 11:25:09

Nem gondolom akkor se annyira dùrva dolognak, de tegyük hozza, hogy bíró is elég gyenge volt egy derbihez... Ezek a spanyol bírók kritikán aluliak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.03. 10:59:49

MikeTyson írta:Messze volt még az a lökéshez, de látom itt sokan fociznak, és tudják miről beszélnek...
ferninek szoktam feltenni a nagykérdést, képzeld el, h benzema=neymar, az atleticos védő meg mondjuk ramos. ugye hogy így már szabálytalan volt? :D

mellesleg a szögletek többségénél simán befujjak kifelé, ugy, hogy a környéken nincs a labda...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.03. 10:39:04

Nem is kell, mert én sem azért járok ide, csak szemet szùrt az az utolsó mondat, meg az a fránya kettős mérce... :)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.03. 10:13:11

MikeTyson írta:
hank1ee írta:A fehér lovagokra pont most tettem tipszmikszen 2-es oddsal, szóval egyszerre okoznak örömöt meg húzzák az agyam. Ló-pez tényleg a legjobb spanyol kapuvédő, rinyának meg jár az egy pont, hogy féltette a haját. A védelem tegelyének 1 értelmes megmozdulása nincs, Ramost hátvédnek, Pepét meg embernek nevezni vétek...
Jó 2 hónap után belefér, főleg ùgy, hogy egy teljes hetet tudott készülni az atma a tigrisbukfencekre, és a játék tördelésére... Az a lényeg, hogy nem vagy elfogult. :)
Hidd el, nem fogok leállni vitatkozni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.03. 10:03:06

Messze volt még az a lökéshez, de látom itt sokan fociznak, és tudják miről beszélnek... Ami tény, hogy nagyon kielemeztek minket, és tördelték a játékot. Modricot nagy leszedték így alig volt szervezés. Az egy gólós előnynél nem akartak bekkelni, csak ennyit ért 2 támadóbb szélső védő, és ilyen téren hibázott az öreg, hogy őket nem kezdette. Utánna betette Iscót aki meghùzta azt a 20-25 percet, és volt játék... Amennyire megadható volt amùgy ellenünk egy tizi, ùgy elnéztek egy kezezést a másik oldalon, de ez gondolom senkit sem zavart, meg az sem, hogy Costa tolt vagy öt műesést és egy sárgát kapott. Volt egy komoly ziccerünk amit beintettek lesnek... Így, rgy ilyen nehéz meccsen teljesen jó az x egy olyan csapat ellen akik nem akartak focizni, csak vergődni...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.03. 08:41:47

visca el barca írta:
ferninho írta: hmmm... erről lemaradtam... mikor volt ez?
abszolut látványosan, két kézzel ellökte a védőt, amivel teljesen egyedül maradt. csak a vak nem látta. oké, persze, lehet mondani h ilyet nem funak be be sehol, de hogy ez szabálytalan volt az 100%. simeone se véletlenül őrjöngött...
Köszi Veb, teljesen egyértelmű szituáció volt. Akkor nem csak én láttam, elfogultság nélkül... Azt meg nem kell belefűzni, hogy úgyse érte volna el. Egyrészt ezt nem tudhatjuk, másrészt ha megszorongatja a csatárt, akkor lehet, hogy nem talál be. És ez pont elég, hogy lefújják. A partjelző is tudnám, hogy mire figyelt? Azt látta, hogy nem volt les, de a lökést képtelen volt észrevenni... Csodálatos döntés. Azt meg ne mondjam, hogy a Realnak itt sansza nem lett volna, ha 0-1 helyett 1-0-val kezdődik a meccs, ha idevesszük a 11-est is. Szép volt :!: =D> #-o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.03. 08:19:31

számomra az a tanúlság ebből, hogy mindig két csapat van a pályán!! pontosítva: nem elég csak az egyik teljesítményt JÓL MEGÍTÉLNI. a BL. meccsen egy gyenge csapat, elhibázott(a Madrid ellen hibás!) taktikával állt ki míg az "altma" egy erős és jól felkészített ellenfél volt - hozzáteszem - részben elhibázott taktikával! a Madrid ellen nem szerencsés egy gól előnynél beállni védekezni, a másik hogy ilyen fárasztó hajtás esetén én előbb kihasználtam volna a csere lehetőségeket.ezt az egyébként triviális dolgot csak azért írtam le mert én is bele estem : a BL. meccs után úgy tűnt a Madrid megállíthatatlan! pedig fenét....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.03. 08:13:25

ferninho írta:
Barcaman1993 írta:
miután Benzema egy csodálatosan szabálytalan gólt szerzett
hmmm... erről lemaradtam... mikor volt ez?
abszolut látványosan, két kézzel ellökte a védőt, amivel teljesen egyedül maradt. csak a vak nem látta. oké, persze, lehet mondani h ilyet nem funak be be sehol, de hogy ez szabálytalan volt az 100%. simeone se véletlenül őrjöngött...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.03. 07:13:47

hank1ee írta:A fehér lovagokra pont most tettem tipszmikszen 2-es oddsal, szóval egyszerre okoznak örömöt meg húzzák az agyam. Ló-pez tényleg a legjobb spanyol kapuvédő, rinyának meg jár az egy pont, hogy féltette a haját. A védelem tegelyének 1 értelmes megmozdulása nincs, Ramost hátvédnek, Pepét meg embernek nevezni vétek...
Jó 2 hónap után belefér, főleg ùgy, hogy egy teljes hetet tudott készülni az atma a tigrisbukfencekre, és a játék tördelésére... Az a lényeg, hogy nem vagy elfogult. :)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.03.02. 21:36:06

Barcaman1993 írta:
miután Benzema egy csodálatosan szabálytalan gólt szerzett
hmmm... erről lemaradtam... mikor volt ez?

a 11es az az volt, de a bíró nagyon sügér volt végig, gusztustalan volt maga az ember is, annyira flegma és lenéző volt végig.... nem véletlen ugrott neki az Atleti stábtag...
mezőnyben is olyanokat nem fújt le... meg a végén 2-2nél Karim 1v1be lehetett volna Courtois-val, erre befújták lesnek, pedig nem volt az, ahogy az első gólnak se volt köze a leshez. (meg is lepődtem, hogy jól látta a partjelző)
szimplán maga a bíró volt nagyon gázos, de ha választanom kéne melyik csapat jött ki jobban az ítéleteiből az a Real lenne.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.02. 20:58:35

torotam írta: Ami viszont "aggodalomra" ad okot, hogy nem játszott jól a Real, mégsem kaptak ki, így is bennük volt két gól.
(Bár általában nem játszanak sem szépen, sem jól, mégis nyernek :mrgreen: )
nem rajtuk múlt, hogy az Atma nem szerzett még legalább két gólt.
Hihetetlen, hogy Costa is miket hagyott ki. #-o
Forca Barca!!!!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.02. 20:53:56

A számos kihagyott helyzet megbosszulta magát és a semmiből egyenlített a Real, ez van.
Szerintem jobb lett volna ha nyer az Atletico, de azért az x sem rossz.
Nemrég írtam, hogy a Madridnak még nem volt hullámvölgye és még belesétálhatnak egy gyengébb szériába. Írtam ezt akkor, mikor 6-ot hintettek a Schalkenak. Remélhetőleg ez a rosszabb széria most kezdődik.
Ami viszont "aggodalomra" ad okot, hogy nem játszott jól a Real, mégsem kaptak ki, így is bennük volt két gól.
(Bár általában nem játszanak sem szépen, sem jól, mégis nyernek :mrgreen: )
Visca el BARCA!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.02. 20:29:19

Leon írta:Ritka undorító meccs...
A sötét oldalon amúgy végig ment a bírózás!Valószínűleg Ramos meg Pepe szellemi szintjén lehetnek! :lol:
Számomra a madridi derby 10 percig tartott, miután Benzema egy csodálatosan szabálytalan gólt szerzett, majd nem adtak meg az Atletinek egy tizit. Tovább képtelen voltam nézni, gondolom a játékvezető a matracosoknak szurkolt és fújt... Ilyen ellenszélben nehéz nyerni, komolyan az x-en is meglepődtem. Mikor megláttam, hogy az Atleti be is húzhatta volna, hát... Nehezen tudtam elhinni és most már sajnálom az x-et. Túloldalról no comment. Gondolom hozták a szokásos szintet... #-o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.03.02. 19:44:38

Nem értem miért örülünk az X-nek. Madridban így nyerni kell. Ha Atletico nyert volna sem lennének sehol. Utsó meccsen mindenképpen vernünk kell őket, az egymás ellenink meg jobb lesz.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.02. 19:32:30

Ritka undorító meccs volt ez de a liga 2 legaljasabb csapatától pont ezt vártam. Én minden hónapban összeereszteném őket egyszer (Simeone amúgy ezt is javasolta nem rég)annyira összeillenek! :mrgreen:
Jó nekünk az x, klasszikuson viszont csak a győzelem az elfogadható!
A sötét oldalon amúgy végig ment a bírózás!Valószínűleg Ramos meg Pepe szellemi szintjén lehetnek! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.02. 19:15:09

Mit idegeskedik mindenki, hiszen előző héten eldőlt a bajnokság....Vagy talán mégsem??? Számunkra a lehető legjobb eredmény született, szépen leremiztek a felek, este be kell gyűjteni a három pontot nincs mese, bár felesleges mert ugye mint tudjuk a bajnokság eldőlt. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.02. 19:13:29

Rászántam magam erre a madridi derbire...nem kellett csalódnom. Minden volt csak játék nem, leszámítva talán a végét. Tény, hogy az Atletico jól össze van rakva idén is, de egy fikarcnyival nem szimpatikusabbak, mint mondjuk Pepe és társai. Oké, hogy egy rangadó küzdelmes és feszült, de ez már helyenként tényleg undorító volt. :roll:
Egyik csapat sem érdemelne pontot ezért a 90 percért, de így, hogy döntetlen lett, legalább verheti a fejét a falba mindkét brigád.

Jó nekünk ez a döntetlen is, 1 pontra feljöhetünk így a Realra. Eddig is egyértelmű volt, hogy nyernünk kell minden bajnokit, de így azért csak jobban fest a dolog, hogy nem 3 pontos a hátrány.

Amit még nem értek Simeone részéről, hogy miért várt ennyit a cserékkel. 1-2 ember igencsak elfáradt a végére.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.03.02. 19:06:39

Megint egy x úgy hogy az ellenfél sokkal jobb volt...Az Atleticonak volt játéka, a madridnak semmi,mégis x...Ebben a király a madrid hogy nem kell jobbnak lenni hogy nyerjenek,láthattuk ezt már sokszor...Ezúttal xre telet,de ez rájuk nézve hízelgő...Megköszönhetik a bírónak,mert ez tiszta 11est úsztak meg,meg Diego Costanak,aki ma rossz napot fogott ki...De közel nem annyira jó ez a Real,pláne játékban nem...Könnyű a harmat gyenge Schalkenak 6ot rúgni,de ha van egy rendes ellenfél egyből bajban vannak...Hangsúlyozom főleg játékban...

Nem baj jó ez nekünk 1 pontra lesznek csak ha ma nyerünk az Atleticoval szemben meg lépéselőnyünk lesz...Akiket egyre jobban nem lehet leírni ha a bajnoki címről beszélnük mert ott vannak...Ott is lesznek...Ma nyernünk kell mindenképp ez meg nem kérdés...Ha teszem azt nem nyerünk akkor tényleg húzzuk le magunkat a wcn,itt a lehetőség zárkózni...De azért ha nem nyernénk az bomba meglepetés lenne,szal otthon egy kiesőjelölt ellen,ilyen bajnokság állásnál...nagyon nehezen tudom elképzelni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.03.02. 18:56:32

Amúgy Costa ha passzol és nem dobálja magát folyamatosan sima hazai.
Válasz küldése
cron