Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.01.14. 22:12:22

Itt semmi sem tiszta, kivéve egy dolgot; Az aranylabdát tényleg, az adott évi teljesítményért adják, mert ha nem, akkor megint Messi állt volna ott a lasztival, s ameddig él, ő kellene hogy kapja.
Na de a másik:
Ribéry feltette a kérdést, mit kell még nyerjen ahhoz, hogy ő kapja a labdát?
Én leszek az egyik (és a hsz-eket elnézve lehet az 1.) aki aztmondja, én nem adtam volna Ronaldonak, és nem csak azért, mert "miatta" lett elhúzva a szavazás 2 héttel, és még azért sem, mert egész Madrid Rinaldot kiáltotta ki győztesnek (Stadion). Reklám az megvolt.
Nem találkoztam még egyetlen egy korrekt real drukkerrel sem, vagy inkább más szavakkal illetném, nem elvakult real szurkolóval, részrehajló (valami ilyesmi). Soha nem fogjuk egy Real drukkernek bemagyarázni, hogy Ronaldo nem érdemelte meg. Talán nem is érdekelne az egész, ha az internet nem az ilyen megnyilvánulásokkal lenne tele: "Ezaaaaaz! Ronaldo a legjobb!! Messi elbújhat" vagy..: "Ennyi, Ronaldo jobb, mint Messi". Ekkor magyarázhatod neki, hogy Messinek 4 van, és hogy Roncinak 6 évet kellett várnia a 2.-ra, amire eléggé rájátszott Messi sérülése, tehát nem teljes a "győzelme". Ha az adott évi teljesítményt nézzük, akkor nem Ronaldo kellett, hogy kapja, hanem Ribéry, mert hogy véleményem szerint, ha nem is gólerősebb, de HASZNOSABB, mint Ronaldo.
Részemről ennyi volna a téma.
Kép
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2014.01.14. 20:59:24

Csatlakozom az előttem szólóhz.
Egyértelmű, hogy Ribéry vitte a bankot idén.
Megérdemelte,bár mikor kiverte a "hisztit" (egyébként joggal), inkább csendben kellett volna maradnia.Én ebben látom a fő okát annak,hogy nem rá szavaztak a legtöbben.
Bár ha már a "hisztiről" szó esik, említsük meg Zsele nevét is...
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.01.14. 19:29:17

TheodoriK írta: De maradok az üditő kivételeknél hiszen MyShadow és még 1-2 ember aki érdekes mód még priváte is nekem helyesel a barcelona honlapján korrekten is tud nyilatkozni ebben a kérdésben még akkor is ha nem ért velem minden szegmensben.
Remélem csak én értem félre, de én nem írtam neked semmilyen pü-t.
Kicsit off, és bocs a személyeskedésért, de mivel nem nagyon használsz vesszőt, néha kicsit nehezen értelmezhető, v félreérthető egy-két mondat. Én sem szoktam újraolvasni, ellenőrizni, amit írok, így előfordulnak hibák, de a helyedben erre figyelnék, mert több helyről is hiányzik.

Sörvirsli =D> egy üde színfolt a fórumon, kellenek az ilyenek is, a lázas dinamikázásomat bearanyozta egy-két hozzászólásod :D
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.01.14. 19:19:23

Bob_Marley írta:
recrea írta:Szerintem én elhívom randira...imádom a típust! :D
Na végre valaki. :lol:

Olyan egy értelmetlen vita ez....Ráadásul én Platinivel értek egyet, meg barca99 is írta, hogy Riberynél még az őszt se lehet felhozni, mert ott is parádés volt, mai napig nem értem, miért nem a francia nyert. És nyilván nem Messit megbántva, mert saját kölkünk, de hogy még második se lett.....Tényleg egy komolytalan szavazás, meg óriási fenék van ennek az egész Aranylabdának kerítve, s ez az itteni vitába is lecsapódik, hogy komolytalan. Ráadásul a személyeskedés eléggé felütötte a fejét ezen a pár oldalon....
Ezt adom :) Hajlamos vagyok én is mint mindenki elfogulttá válni,és akkor már nem józanul ítélkezik az ember. Sajnos egyesek képtelenek érvelni valamint ész érvekkel operálni ,ezért kiragadnak az ellen' mondandójából valami olyat amibe bele lehet köti (mert az állításába nem tud) aminek személyeskedés a vége egy beszélgetést vitát ennél a pontnál kell befejezni.
Idén messze nem volt egyértelmű Ronci aranylasztija,de a barcás NETES közvélemény azért igyekszik elfogadni. Ez azért a másik oldalra nem volt jellemző.
Abi & Tito
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.14. 19:07:35

recrea írta:Szerintem én elhívom randira...imádom a típust! :D
Na végre valaki. :lol:

Olyan egy értelmetlen vita ez....Ráadásul én Platinivel értek egyet, meg barca99 is írta, hogy Riberynél még az őszt se lehet felhozni, mert ott is parádés volt, mai napig nem értem, miért nem a francia nyert. És nyilván nem Messit megbántva, mert saját kölkünk, de hogy még második se lett.....Tényleg egy komolytalan szavazás, meg óriási fenék van ennek az egész Aranylabdának kerítve, s ez az itteni vitába is lecsapódik, hogy komolytalan. Ráadásul a személyeskedés eléggé felütötte a fejét ezen a pár oldalon....
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2014.01.14. 18:39:04

TheodoriK írta:
Szóval ha CR nem nyer semmit, de bizonyítja a szavazóknak, hogy a legjobb, megérdemelt. Ha az alanyt Messire cseréljük, akkor csalás, de minimum megkérdőjelezhető.
Ezt biztos nem tőlem olvastad. Szóval mivel nem ingem nem veszem magamra, akkor meg feleslegesen puffogtatsz.
Remélem te azért megérted a saját logikádat. :lol:

Szóval leírod, hogy Messi egy-két győzelmével nem értesz egyet. Hármat nyert abban a rendszerben, amiben most CR egyet, és olyan borzasztóan sokat nem változott a döntéshozók személye.

Tehát ha őket meggyőzte CR, akkor jogos győzelem. Ha Messi győzte meg őket, akkor megkérdőjelezed.

Ez nem puffogtatás, csak megpróbálom elmagyarázni, mit írtál.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6740
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.01.14. 18:34:13

Szerintem én elhívom randira...imádom a típust! :D

Azért nem sokon múlt az újabb Messi aranylabda, le is dobták amott a láncot, megmondom őszintén, nagyon örültem volna neki, gyakorlatilag egy húzódáson múlt a dolog.

Egyébként tényleg őszinte volt Ronci öröme, nekem kifejezetten szimpatikus volt, igaz, előtte se volt különösebb bajom vele, a divat marhaságait meg elfogadtam. Azt viszont nem, ha nem nyert, akkor nem jelent meg a gálán...mondok valamit, szerintem ő egy gyermek lelki világán megragadt, megnéztem az mindennapjairól azt a többrészes videót, szerintem lelkileg nem nőt fel a csávó. Na, ezért mit kapok majd... :twisted:

Amúgy nem értem, mi motiválja Messit, h bohócnak öltözzön, nekem nagyon visszatetsző. [-X
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2014.01.14. 18:47:14-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.14. 18:27:10

ferninho nem véletlenül ilyen elfogadott az oldalon, karakán hozzászólást "idegenben" véletlenül sem tett még hanem igyekszik fülétfarkát behúzva közlekedni aztán max hazai vizeken ahol jóval kevesebbet posztol néha lehúzza az itt lévőket amit persze itt már nem sokan látnak csak akik ott is szemmel követik az eseményeket.
az évek és a rutin, tény hogy hazai pályán néha könnyebben elengedem magam, de itt azért nem arról van szó, hogy Messit meg Neymart folyamat szarozom ott, itt meg istenítem őket...
Hidd el van pár év tapasztalat a hátam mögött és itt persze, hogy nem fogok itt olyan dolgokról tárgyalni, amikkel felpiszkálhatom könnyedén az embereket és olyan vitát indítsak el, mint amit itt most te.
Visszalehet olvasgatni a kommentjeimet a madridom-on, vállalom az összeset, amit írtam és lehet akár itt is beszélni róla az off topikban. Vannak olyanok is, amikből itt vita is lehetne bőven.
Itt van a legfrissebb az Atletico elleni meccs is, a spori 2 lest is benézett az Atleticonak, mindkettőből elég nagy ziccer lehetett volna, mégse rohantam ide át panaszkodni, hogy ez mégis micsoda... igen, régen ezt csináltam, de megtanultam ,hogy ennek ideát semmi értelme nem lenne és a 2 "les" ide vagy oda attól még teljesen igazságos volt az X.
Igen, megjegyeztem ezt hazai pályán, de ide nem fogom "átmásolni", hogy vitát gerjesszek... nem láttam volna értelmét.

én már majdnem 5 éve regisztrált felhasználó vagyok itt, 5ször ilyen durva vitákban és minimum 3szor ilyen hosszúakban volt részen az 5 évem alatt, főleg az első pár évben... és nem is egyben....
szimplán megtanulja az ember ennyi idő alatt, hogy nem szabad itt a nagy hőst játszani folyamatosan, mert hosszabb távon semmi értelme nincs, de te biztos jobban tudod ezt, mint én :) persze ha olyan téma jön elő ugrok rá, de az ember ennyi idő után már szelektál és nem áll le mindenért vitázni, hidd el nekem is fel ment egy kicsit a pumpa, amikor itt olvastam tegnap 1-2 kommentet, de jobb néha békén hagyni az illetőket és nem leállni vitázni, mert abból csak rosszabb dolgok lesznek.....
ennyit arról, hogy karakán hozzászólást még nem tett dologról... voltak nekem olyan gyönyörű dolgaim is, amiket te el sem tudnál képzelni... amikor mentek a feszült több oldalas viták... de te tényleg jobban tudod, hogy megy ez, mint én és nagyon ügyesen leszóltál engem is.
az, meg hogy ide többet írok, mint hazai pályára megint pöppet nevetséges. Ebben az évben 12 kommentem volt itt, annak is kb a bele NFL témában, míg a madridomon kb 40...

de ügyes vagy, hogy még velem is összeveszel, nem elég ez a sok barcás kolléga.
a mondanivalóddal persze egyetértek több helyen, csak a mikéntje a probléma, amibe én nem tudtam idáig belekötni, mert én is átmentem ezen, amin most te, először mindenki azt csinálná, amit most te, de az, hogy még engem is betalálsz...
madridista
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.01.14. 18:16:54

TheodoriK...sosem értettem igazán miért jó az,hogyha az amúgy is heves indulatoknak (így aranylabda átadáskor) még odapörkölnek egyes emberek...

Rögtön leszögezném,hogy szerintem Ronci megérdemelte a lasztit,
Tehát:
Én elhiszem ,hogy dagad a mellettek ( :twisted: ),nektek madridistáknak hogy a fél évig sérült Messit 3 % al sikerült megverni és megértem ....de hogy ezért minek ide reggelni és okoskodni....abszurd. Ilyenkor menjen a farokcsóválás a saját kutyaólba...

Tulajdonképpen te vagy az aki a semmiről beszél és nagyon sokan pl csabarabarca ,normálisan érvekkel kifejtették a válaszukat számodra,amiből neked kb. 2-3 felületes szó jött le ,azokra válaszoltál 30 sorban ,hogy úgy tűnjön írsz is valamiről,holott a tartalom az egyenlő Pepe agyának tartalmával...A sportszakmai érveid nincsenek,csak annyi ,hogy "zseni" meg "sarkazás" :) Holott tudhatnád madridistaként ,hogy nem Ronci sarka a híres odaát' :mrgreen:

ez egy klasszikus: tán csababarca válaszolt nomrálisan a sarkazós vidire erre te

:
"....Most komolyan ez a gif bizonyítja a zsenialitást??? :D
Ennél különbet oxiztam kispályán, és megcsinálja bárki, akinek van egy kevés focimúltja, és labdaérzéke. Erről ennyit."

mire a válaszod :

"
Pazar , de tényleg =D>
Vetesd fel videóra töltsd fel a youtube-ra a kis oxizásod amit kispályán pista bácsi meg az unoka öcséd szoros kiséretében a tornateremben rúgtál és hátha megvesz Téged a Man. Utd mint azt a hajléktalan focistát akit a jó öreg Fergie benézett, és ha sikerül még belőled is lehet valaki. Én drukkolok neked! [-o< "

Irományaid során alig írtál érveket amikkel alátámasztanád a gondolataidat,csak dobálózol a szavakkal.


Az meg ,hogy nő nem ért a focihoz,majdhogynem tény :) Nem megbántani akarlak,de ez az igazság:) De attól még te egy normális szurkolónak tűnsz,csak nem értem minek kell idejönni és meggyőzni a legnagyobb ellentábort hogy Ronaldo mekkora király, ez csak értelmetlen farokméregetés ( janem... :mrgreen: ) részedről :) Ha mi mennénk át hozzátok,mi is megkapnánk a savat. A két tábor természetesen elfogult...


A lasztira áttérve a válasz keretén belül. Úgy gondolom ha Leo egy kicsivel szerencsésebb,egészségesebb akkor a laszti nála pottyan,annyival jobb a többieknél.
Ez a dolog,hogy meghosszabbították a szavazás időpontját,sőőőőőőőt még változtatni is lehetett kabaré...Ronci ezt kisírta magának:) Meggyőződésem,ha nem történik meg a "hosszabbítás" Ribery megkapja. Kihangsúlyoznám ,NEM azt mondom hogy jobban megérdemelte volna- messze nem- de ez így nem sportszerű ,sőt etikátlan.Vannak szabályok,dátumok ,illik betartani.

Az egész csak sportpolitika hogy nézett volna ki ha Messinek 5 van neki meg csak 1 ... :oops:
A reakciókhoz meg...érdemes megfigyelni Ronaldo arcát az utóbbi 4 évben valamint Messi arcát az idei gálán. Ég és föld...
Abi & Tito
Avatar
TheodoriK
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.08.24. 15:09:22

2014.01.14. 18:14:59

Milyen mókás anekdota sörvirsli =D>

Nyugodtan guglizz rá az ismeretlen szavakra a mondataimban :wink:
A Szerelem, egy pillantással kezdődik..egy Csókkal folytatódik, és egy könnycseppel ér véget..
dudu0209
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.08.16. 22:08:38

2014.01.14. 16:06:11

Szerintem nem világos még számodra, miért fogad téged ilyen ellenszenv az oldalon... Igyekszem rávilágítani!
Egyrészt sokaknak érthetően nem túl szimpatikus, hogy éppen akkor kezdesz fórumozni, mikor kedvenced nyer az aranylabda szavazáson... nyilván való, hogy ebben a helyzetben az ellenoldal feszülten fogja fogadni a hozzászólásaidat... mivel ez kárörvendőnek hat sokak szemében, ha annak szánod ha nem, mondván amikor nem a kedvenced nyerte hol voltál??? Másrészt eleve érzek némi személyeskedést a hsz-eidben, és legalább annyi magamutogatást is (Most őszintén szerinted pl. kit érdekel hány nyelven tudsz??? Vagy miért kell magenta szint használni??? - Válaszolok! Azért hogy felfigyeljenek rád...), ami szintén vonzó a téged kritizálóknak... de ez a saját szubjektív véleményem.
Ha megengedsz egy tanácsot, most örüljél kedvencednek/kedvenceddel... mert megérdemli az elismerést és mert szerintem ennek van itt az ideje, és ne szítsd itt a feszültséget, mert annak az az eredménye amit tapasztaltál is... falba ütközöl.
Az idei év Ronaldoé volt, gratula hozzá (egyébként ez volt itt is a többség hozzáállása, sőt Messi is gratulált a győztesnek, ellentétben kedvenceddel, aki a korábbi években emlékeim szerint nem mindig viselkedett sportszerűen. Messi és a forumozók többsége is elismerte Ronaldo érdemeit... nem tudom még mit kéne tenni?)!
Az előző négy év aranylabdáit és érdemeit pedig hagyd meg annak aki kapta, és akit illeti! Szerintem ez így korrekt...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.14. 15:28:13

ferninho írta:a régi szép idők, amikor még én vitáztam nem tudom hány emberrel oldalakon keresztül :lol: :lol: :lol:
aztán az ember szépen lassan megtanulta, hogy feleslegesek ezek, ezért is próbálom legtöbbször kerülni az ilyeneket, meg hát pöppet unalmas már, hogy bármit írok jön füstli és arra a szintre meg már tényleg nem akar az ember sokszor lesüllyedni, de néha mégis rávesz a sok hülyeségével... :lol:

Mondjuk ilyen szintű mélázásra mint amit Theodorik vagy ki leművelt,Te sosem vetemedtél :mrgreen:

Plusz ha ő nem üt meg normális hangnemet, akkor senki nem köteles úgy válaszolni rá. (mondjuk én normális nyelvvel,szavakkal reagáltam, arra nem írt semmit-> csak provokálni van itt,meg kötözködni.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.14. 15:12:32

OFF: Miattatok nem dolgozok, szép. Utolsó néhány HSZ-en visítok. Az a kép =D>
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.14. 15:00:46

a régi szép idők, amikor még én vitáztam nem tudom hány emberrel oldalakon keresztül :lol: :lol: :lol:
aztán az ember szépen lassan megtanulta, hogy feleslegesek ezek, ezért is próbálom legtöbbször kerülni az ilyeneket, meg hát pöppet unalmas már, hogy bármit írok jön füstli és arra a szintre meg már tényleg nem akar az ember sokszor lesüllyedni, de néha mégis rávesz a sok hülyeségével... :lol:
madridista
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.14. 14:33:58

Kép

Sörvirsli, ne hagyd abba, de tényleg. :lol: 8)

Egyébként azon gondolkodtam még el, hogy Neymar simán ott lehet jövőre a háromban, pláne, ha alkot valamit a brazilokkal a vébén. :-k
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.14. 13:46:49

minek veszekedni, ha lehet gang bang is ? :mrgreen:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.14. 13:41:59

Huh, jót szórakozom TheodoriK hozzászólásain... :):):)
Az a helyzet, hogy - mint ahogy mindenki mondta - CR megérdemelte a lasztit, mert sokat tett érte EGÉSZ ÉVBEN, ezzel szemben Messi a fél szezonban sérült volt... így várható volt az eredmény. Ugyanakkor érdemes megnézni mennyivel nyert CR és előtte mennyivel Messi??? Azaz ez az eredmény született volna akkor is, ha Messi is egészséges végig és mondjuk nem "vacak" 45 gólt lő, hanem monjuk azt a gyenge 80-90-et amit szokott... Nem kell rá válaszolni, tudjuk a választ mind... :)
Ennek ellenére még egyszer tisztelet Ronaldonak, mert sokat dolgozott ezért a lasztiért és megérdemelte!!! Gratula neki! Reméljük Messi egészséges lesz és CR is és akkor 2014-ben meglátjuk ki kapja a lasztit... :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.14. 12:59:06

TheodoriK írta: Ha valami nem tetszik ne olvasd. :roll:
Érdekes meglátás, tekintve, hogy olvastál valamit az eurobarcán, nem tetszett, ezért regisztráltál és hajtod az igazad...

Nem igazán látom a vitázásod értelmét. ahogy Bödőcs mondta: "Mekkában ne játsszál Klezmert." Szerintem a fórum 85%-a azt írta, hogy megérdemli Ronaldo, de neked ez nem elég. Ahogy felesleges és ostoba dolog madridos oldalon Messi zsenialitásáról tépni a szánkat, úgy itt is az Ronaldo sarkazásait belinkelni. Persze nem tilos, csinálhatod, és akkor levonhatod a következtetést, hogy a csúnya barcások így meg úgy, nem ismerik el Ronaldot úgy ahogy azt te szeretnéd, csak elárulom, hogy fordított esetben ugyan ez van.

Persze lehet objektívnak is lenni, és úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy neked nem fáj az, amit egy olyan emberről mondanak, akihez valószínűleg soha semmi közöd nem volt és nem is lesz, csak ha ez neked nem megy, akkor ne kérd számon a másikon se.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.01.14. 12:56:17

hajrá teo! :-)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.01.14. 12:14:43

TheodoriK írta:Arra a felvetésre, hogy ha bárki megkérdőjelezi Messi bármelyik bogyóját az elmeháborodott lenne... nos akkor sokan vagyunk ezen a gyönyörű szép kék golyócskán elmebetegek. Mert bizony sokan megkérdőjeleznek 2 lasztit is tőle. Én azt amikor Sneijder elől happolta el egyáltalán nem gondolom jogtalannak egy másikat annál inkább. Nem akarok részletekbe bele menni..
én tényleg poén és támadás nélkül kíváncsi lennék, akkor melyik kettő aranylabdát és miért kérdőjelezik meg sokan? mert ugye négy van neki, abból az egyik a sneijderes, amit nem gondolsz jogtalannak, kettőnél bl + bajnokságot nyert a csapatnak és top 1 gólszerző volt európában közben, a negyedik pedig az a bizonyos történelmi rekord, amikor 91 gólt szerzett egy naptári évben. választhatsz.

Erxy írta:Én viszont kíváncsi vagyok miben jobb CR. :lol: A fejjátékán kívül, mer az egyértelmű.
erősebb, és erősebben lő, meg magasabb, meg izmosabb és a combja is vastagabb.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.14. 12:12:25

TheodoriK írta:
Most komolyan ez a gif bizonyítja a zsenialitást??? :D
Ennél különbet oxiztam kispályán, és megcsinálja bárki, akinek van egy kevés focimúltja, és labdaérzéke. Erről ennyit.
Pazar , de tényleg =D>
Vetesd fel videóra töltsd fel a youtube-ra a kis oxizásod amit kispályán pista bácsi meg az unoka öcséd szoros kiséretében a tornateremben rúgtál és hátha megvesz Téged a Man. Utd mint azt a hajléktalan focistát akit a jó öreg Fergie benézett, és ha sikerül még belőled is lehet valaki. Én drukkolok neked! [-o<
Ha egy satuegyszerű sarkazással akarod bizonygatni az igazad, ne csodálkozz, ha jönnek a hasonló válaszok. Amúgy meg ha csak a Pista bácsi, és az unokaöcsém-aki hamarosan amúgy profi szerződéssel bír majd az első osztályban-szoros kíséretében oxiztam volna, már többen fogtak volna, mint a cuncit a linkelt gólnál.
A lényeget kellett volna kivenni a mondandómból, de ez picit nagy falat volt a számodra.
Sebaj.
Rivaldo-A Legnagyobb.
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.01.14. 12:07:05

Ronaldo már már tucat játékossá avanzsálása rettentő butaság. Ha már Zseni jelzővel illettek valaki akkor meg inkább legyen Ronaldinho vagy Rivaldo.. ők zsenik voltak.
Ebben teljesen egyetértünk, sőt azt mondom, h Ronaldinho is egy más szint, Messihez képest is, ahogy Ronaldo (a brazil), csak, h ne említek mást, mert én nem láthattam korábbiakat. És láthatod hova jutottak és mit értek el, és ekkor válik igazán szembetűnővé, h CR mennyit dolgozott és dolgozik érte, ezért nem tucat játékos, hanem bizonyos értelemben ő is egy zseni.
De... nézd meg Ronaldinho és az ő mozgása közötti különbséget, és egyből olyan szögletesnek tűnik, nemde? Messinek már a labdavezetésénél látszik, h nem egy mindennapi játékos, az ütemérzékét nem is említve, de R10-ről ezt azok is elismerik, akik más csapatnak szorítanak.
Nem degradálom CR-t egy tucatjátékossá, mert ő maximálisan kiaknázta a képességeit, mind fizikálisan, mind mentálisan, sőt a játékintelligenciája is teljesen kihasznált, de mindenben látszik az erőlködés, hogy majd megfeszül (ami nem baj, sőt). Ezzel szemben R10, Ronaldo, Rivaldo, Zizou, Ibra, Messi minden megmozdulásáról a könnyedség sugárzik, minden olyan egyszerűnek, természetesnek hat, mintha a világ legegyszerűbb dolga lenne az, amit csinál, és erre "születni kell". Ez teszi őket különlegessé számomra.
Mindenkinek megvan az egyéni véleménye, és ha nem egyeznek, attól még nem kell egymás torkának esni, érvelni kell, észérvekkel, számokkal (bár ezek elég csalókák tudnak lenni).
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.01.14. 11:53:30

Nah végre! vkinga nemezise életre kelt :D (neki is az volt az ultimate érv, hogy "ha nem tetszik, ne olvasd" :D )

ON:

Annyi bizonyos, hogy nem érdemtelen cuncika győzelme, de azért vicces belegondolni, hogy azok a madridisták kampányoltak leghevesebben cé bogyójáért, akik anno 100%-ig sznájdert "támogatták"... :roll: (biztos csak az igazság miatt, és nem Messi ellen voltak...)
Avatar
TheodoriK
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.08.24. 15:09:22

2014.01.14. 11:47:23

visca el barca írta:én ezt nem értem... Te minek jössz ide írogatni, meg bizonygatni itt, egy barcelona fórumon, hogy ronaldo mennyivel jobb? ez valami perverzió? ne félj, anno én is próbálkoztam odaát, de 2 hsz után rájöttem h felesleges.

most őszintén, mit remélsz? majd bólogatnak neked itt?

Azt remélem, hogy elolvasod amit irok és netán értelmezed is.

Hol irtam, hogy jobb Ronaldo mint Messi?

Legalább 3x erősitettem meg azon véleményem, hogy mindkét játékos klasszis azon tulajdonságaikat kiaknázva amit "kapott" az élettől.
A Szerelem, egy pillantással kezdődik..egy Csókkal folytatódik, és egy könnycseppel ér véget..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.14. 11:43:05

én ezt nem értem... Te minek jössz ide írogatni, meg bizonygatni itt, egy barcelona fórumon, hogy ronaldo mennyivel jobb? ez valami perverzió? ne félj, anno én is próbálkoztam odaát, de 2 hsz után rájöttem h felesleges.

most őszintén, mit remélsz? majd bólogatnak neked itt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése