Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.15. 11:46:43

Barca - Malaga
Real - Bayern
Juve - Dortmund
Galata - PSG

Remélem ez lesz. :)
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.03.15. 11:42:20

Én az alábbi párosításoknak örülnék a legjobban:

Barca - Malaga
Dortmund - Galata
Bayern - PSG
Real - Juve
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.15. 11:42:09

Szintén nyomtam egyet én is:

Barca - München
Madrid - Juve
Dortmund - Malaga
PSG - Galata
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.15. 11:32:20

Maxi írta:Ez nem magabiztosság sokkal inkább revansvágy és azt hiszem beszélhetek bárki nevében.Ettől függetlenül igazad van, nem lenne jó érzés kiesni ellenük, de hogy óriási szégyen sem az is biztos.Esetleg akkor lenne rossz ha folytatódik a tendencia, hogy aki kiejt minket az megnyeri a sorozatot...
Sztem amikor már ilyeneket írtok, hogy jó lenne helyretenni őket, mert teljesen el vannak szállva maguktól, az már nem sima revansvágy, hanem (valamennyire öntelt) megfogalmazása annak, h jól elverjük majd őket.

Az pedig igenis szégyen lenne, hogy ez azt jelentené, h ebben az évben 5 meccsen egyszer sem tudtuk megverni őket, viszont ez alkalommal legalább nagy pofával telekürtöltünk mindent, hogy majd jól megkapják
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.15. 11:27:00

Én is sorsoltam egyet kis cetlikkel, mint ahogyan mások is megtették ezt elöttem:

Barca vs. Real
Galata vs. Juve
-
PSG vs. Dortmund
München vs. Malaga
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.15. 11:20:18

Egyébként én is sorsoltam itthon :D
Kis cetlikkel :)

íme:
Real-Barca
Juve-Malaga
PSG-Galata
Bayern-Dortmund

Érdekes lenne :D

én nem örülnék neki...
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 10:55:54

Léfe írta:Ez az utolsó sorsolás, aki figyelte tudja - már régóta ez a modi.
3470-szer lett elmondva,hogy idén változtattak,de igen,igazad van !.... :roll:
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.15. 10:52:03

sjd írta:Azért örülök, hogy mindenki ilyen baromi magabiztos, de minden meccsnek háromféle kimenetele van. Többek között olyanok, h éppenséggel a Real ejt ki minket (ez két mérkőzésen lehetetlen ugye, jobban kijön a különbség, ld. kupa idén). És én ezt sokkal jobban bánnám, mint amennyire örülnék a kiejtésüknek. Persze bennem is ott van, hogy jó lenne elkenni a szájukat, de a fordítottját viszont inkább ne kockáztassuk. Nem azért, mert hatalmas esély van rá, hanem mert ha így alakul, az nagyon nagy szégyen lenne. Nekem tökéletesen megfelel, h mondjuk a Dortmund kiüti őket, az is kellően elégtétel jellegű lenne.

szerk.: most valaki egy ilyet tett fel facebookra
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1955_n.jpg
Úgy érzem nekem is szólt...
Ez nem magabiztosság sokkal inkább revansvágy és azt hiszem beszélhetek bárki nevében.Ettől függetlenül igazad van, nem lenne jó érzés kiesni ellenük, de hogy óriási szégyen sem az is biztos.Esetleg akkor lenne rossz ha folytatódik a tendencia, hogy aki kiejt minket az megnyeri a sorozatot...

A képhez pedig.bár nem hiszem, hogy lesz még egy ilyen blama a sorsoláson, hogy kijön hamarabb, max lesz sokféle párosítás több helyről és amelyik bejön majd veri a nyálát, hogy én megmondtam.
a Madrid szokásos "kiscsapatot" kapna...igazából a Manu lepett meg a 16 között.
És bármennyire is erősnek tartom magam is a Bayernt, nekünk még mindig fekszenek a focizni akaró csapatok.ettől függetlenül elkerülném őket.
Forca Barca
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.15. 10:42:00

Ez az utolsó sorsolás, aki figyelte tudja - már régóta ez a modi.
Fecó
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.15. 10:35:39

Azért örülök, hogy mindenki ilyen baromi magabiztos, de minden meccsnek háromféle kimenetele van. Többek között olyanok, h éppenséggel a Real ejt ki minket (ez két mérkőzésen lehetetlen ugye, jobban kijön a különbség, ld. kupa idén). És én ezt sokkal jobban bánnám, mint amennyire örülnék a kiejtésüknek. Persze bennem is ott van, hogy jó lenne elkenni a szájukat, de a fordítottját viszont inkább ne kockáztassuk. Nem azért, mert hatalmas esély van rá, hanem mert ha így alakul, az nagyon nagy szégyen lenne. Nekem tökéletesen megfelel, h mondjuk a Dortmund kiüti őket, az is kellően elégtétel jellegű lenne.

szerk.: most valaki egy ilyet tett fel facebookra
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1955_n.jpg
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.15. 10:25:47

BritishKnight írta:Két kérdés:

Azt olvastam valahol, hogy mostmár nem lesznek ágak, hanem az elődöntőket is sorsolják.

Mi igaz ebből?
Mi ennek az értelme?
Ezt én is olvastam itt valamelyik topicban! Viszont az egyik szerkeztett cikkben az van, hogy a pénteki sorsolás meghatározza a további menetet is. Ez a kettő kicsit ellentmond egymásnak számomra.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 10:25:28

BritishKnight írta:Két kérdés:

Azt olvastam valahol, hogy mostmár nem lesznek ágak, hanem az elődöntőket is sorsolják.

Mi igaz ebből?
Mi ennek az értelme?
Minden igaz belőle !

Állítólag az az értelme,hogy kevésbé lehet manipulatív a sorsolás az ágak elhagyásával.

A valóságban pedig az az értelme,hogy eddig ott volt az a tényező,hogy a labda gömbölyű,és lehetnek meglepetések (lsd. Clássico döntőt akart nagyon mindenki,mégis ketten is beleköptek a levesbe),így lesz még egy irányított sorsolás,hogy biztosra menjenek,és ne legyenek érdektelen meccsek a 4között sem,vagy alaposan besegítsenek egy-egy szuperdöntő kialakításában :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mezner2 2013.03.15. 10:26:30-kor.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.15. 10:24:54

BritishKnight írta:Két kérdés:

Azt olvastam valahol, hogy mostmár nem lesznek ágak, hanem az elődöntőket is sorsolják.

Mi igaz ebből?
Mi ennek az értelme?
ez így igaz, idén először végig sorsolnak! Gondolom a tavalyi "incidens" miatt amikor a próbasorsoláson ugyanaz volt az eredmény, mint élesben később, s elterjedt a manipuláció lehetősége! :)
Ezt akarhatják kizárni.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.15. 10:17:29

Két kérdés:

Azt olvastam valahol, hogy mostmár nem lesznek ágak, hanem az elődöntőket is sorsolják.

Mi igaz ebből?
Mi ennek az értelme?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.15. 10:17:20

nemtom99 írta:Múlt héten még temetve volt a csapat most meg már a Bayernt meg a Juvét akarjátok... :lol:
Ez azért nem teljesen így volt mindenki részéről. Én például a Milan meccs előtt 3 alkalommal is írtam, hogy jó lenne, ha kicsit több hitet és buzdítást vinnénk a fórumra a negatív, pesszimista hozzászólások helyett.
A meccs után szándékosan nem is írtam semmit a topicba, olvasgattam azok hozzászólását, akik csak negatívumot írtak előtte. Mit mondjak, finoman fogalmazva is jókat derültem a megváltozott kommenteken. :lol:
Név nélkül: volt aki 99 százalékos kiesést vizionált, majd utána ömlengett kb. 70 mondatban a nagyszerű csapatról.
Egyetlen hozzászóló volt, aki beismerte, hogy rosszul gondolta, nem bízott a csapatban.

Igaz csodálatos meccs volt, de ezzel csak a papírformát érvényesítettük, semmit nem nyertünk még, én azt vallom. Amennyiben Fortuna engedi, jó lenne továbbra is a lehető legkönnyebb ágon menetelni.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.15. 10:14:48

Mezner2 írta:
Maxi: Én őket még nem akarom, jöhetnek a 4között vagy a döntőben,egy akkor már ereje teljében játszó Barca ellen megkockáztatom,hogy kb. sanszuk nem lenne,most még esélyesebbek lennének szerintem,így még azt mondom,hogy várjunk velük!
Bár belegondolva elmúlt 7 meccsen fordult át a mérlegük pozitívba,melyből a szuperkupán konkrétan védők nélkül játszottunk,a bajnoki tét nélküli volt,a kupa meccsen pedig az elmúlt 5év legmélyebb hullámvölgyében voltunk !
Engem igazából nem érdekel, csak MI ejtsük ki őket, elegem van belőlük, hogy ilyen játékkal egy szinten emlegetik magukat velünk.Persze csak addig ha arról van szó ki a jobb csapat, mikor meg magukról beszélnek menjen Mouniko a kontrájával, menjen Özil, menjen di Maria, menjen Khedira, kö.sög Modric ésatöbbi ésatöbbi...Remélem hasonlóan gondolkoznak a fiúk és megmutatják, hogy ki az úr a háznál:D
Forca Barca
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 10:04:00

nemtom99 írta:Múlt héten még temetve volt a csapat most meg már a Bayernt meg a Juvét akarjátok... :lol:

Személy szerint a Dortmundot vagy a PSG- látnám szívesen ellenfélként.A Malagát azért nem mert szorítok nekik h minnél tovább menjenek, a törököktől egy kicsit tartok vmiért...képesek a meglepetésre+törökországba biztos félelmetes hangulatot csinálnak a törökök..
Én nem temettem,kaptam is az ívet rendesen az fb csoportban,hogy micsoda khm ökör vagyok,meg elfogult,ha minden nap nem írtam be amikor felmerült a téma,hogy továbbjutunk és még mindig mi vagyunk a világ legjobbjai,akkor soha :D tanúk is vannak rá! :D

Minden évben volt 3-4 rossz meccsünk a szokásos éves hullámvölgy miatt,ami egyébként teljes mértékben az edzések típusától függ (mikor egy csapat magasabb fizikai terhelést kap,ergo alapozást végez,akkor mindig visszaesés van játékban,10-11évig vízilabdáztam,nálunk is ugyanez volt ) csak eddig mindig ott volt egy edző a csapat mellett,aki tudatosan úgy építette fel az edzéstervet,hogy az igazán fontos csörtéken már ennek nyoma se legyen,idén pechünk volt ezzel,de ha úgy nézzük elbuktunk egy Király-kupát emiatt és ennyi. Ez még szerintem bőven belefér,legalább dobtunk egy csontot Jo5énak is :mrgreen:

Maxi: Én őket még nem akarom, jöhetnek a 4között vagy a döntőben,egy akkor már ereje teljében játszó Barca ellen megkockáztatom,hogy kb. sanszuk nem lenne,most még esélyesebbek lennének szerintem,így még azt mondom,hogy várjunk velük!
Bár belegondolva elmúlt 7 meccsen fordult át a mérlegük pozitívba,melyből a szuperkupán konkrétan védők nélkül játszottunk,a bajnoki tét nélküli volt,a kupa meccsen pedig az elmúlt 5év legmélyebb hullámvölgyében voltunk !
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.15. 09:54:06

Mezner2 írta:Egyébként is kijárna már nekünk a szerencse,mivel a téves legendák ellenére,mindig megkapjuk a mélytorkost a sorsolásnál,az elmúlt 4!!évben játszottunk az egyenes kieséses szakaszban az : MU-val,Chelsea-vel,Bayernnel,Interrel,Milannal,Arsenallal,Lyonnal(ahol akkor még csúcsformás Benz,meg Juninho passzolgatott),

Ellenben pl. a Madrid az elmúlt 2évben vergődte először tovább magát a legjobb 16-ból,ahol a következő ellenfelekkel játszottak : Lyon,Tottenham,CSZKA,Apoel.

Én egy olyan jó kis Madridos mázliban tudok reménykedni,már nagyon kijárna,miután Európa összes élcsapatának pirosra paskoltuk a popsiját,jó lenne valami könnyed ujjgyakorlat,tudnám díjazni,bár mint leírtam,a németek is jók lennének,ellenük favoritnak érezném magunkat,és azért őket kiütni nem kis pluszt adna a későbbiekre !
De akkor ink. jöjjön valamelyik angol (ja,hogy nincs is :mrgreen: )
Néha elég kemény stílusban írsz, de általában egyetértek vele:D
Én mióta lefújták a meccset a Madridot akarom!Bár mostanában eléggé megszenvedünk velük és amit csinálnak ellenünk nagyon jól csinálják, DE ideje lenne a srácoknak ismét csöndre inteni őket mert borzasztó, hogy mekkora lett a mellény mert volt pár jobb meccsük ellenünk.(bár ha mondjuk az SZK meccseket, vagy a kupaodavágót nézzük milyen kevesen múltak már nem így állnának hozzánk).Ezért én ŐKET akarom és tudom, hogy a fiúk is, hogy ismét helyre tegyék őket.mert ugye az nem kérdés melyik a jobb csapat még mindig.
Forca Barca
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2013.03.15. 09:51:42

Múlt héten még temetve volt a csapat most meg már a Bayernt meg a Juvét akarjátok... :lol:

Személy szerint a Dortmundot vagy a PSG- látnám szívesen ellenfélként.A Malagát azért nem mert szorítok nekik h minnél tovább menjenek, a törököktől egy kicsit tartok vmiért...képesek a meglepetésre+törökországba biztos félelmetes hangulatot csinálnak a törökök..
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 09:44:10

Egyébként is kijárna már nekünk a szerencse,mivel a téves legendák ellenére,mindig megkapjuk a mélytorkost a sorsolásnál,az elmúlt 4!!évben játszottunk az egyenes kieséses szakaszban az : MU-val,Chelsea-vel,Bayernnel,Interrel,Milannal,Arsenallal,Lyonnal(ahol akkor még csúcsformás Benz,meg Juninho passzolgatott),

Ellenben pl. a Madrid az elmúlt 2évben vergődte először tovább magát a legjobb 16-ból,ahol a következő ellenfelekkel játszottak : Lyon,Tottenham,CSZKA,Apoel.

Én egy olyan jó kis Madridos mázliban tudok reménykedni,már nagyon kijárna,miután Európa összes élcsapatának pirosra paskoltuk a popsiját,jó lenne valami könnyed ujjgyakorlat,tudnám díjazni,bár mint leírtam,a németek is jók lennének,ellenük favoritnak érezném magunkat,és azért őket kiütni nem kis pluszt adna a későbbiekre !
De akkor ink. jöjjön valamelyik angol (ja,hogy nincs is :mrgreen: )

kiegészítés: Ha a csapat hozza amit tud,akkor felesleges a matekozás,mivel akkor továbbra sem foghatóak semelyik csapat számára.
Ha úgy játszunk mint Milanóban,akkor is felesleges,mivel akkor megy akármelyik kiver :D A BL győztes személyét egy apró tény dönti el:hogy melyik arcunkat mutatjuk.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.15. 09:34:20

Azért nem kellene nekünk kapni a Bayernt, mert csak nekik(és talán a Juvénak) van esélye megállítani a Madridot, meg persze nekünk.

Kapjuk csak a Malaga/PSG/Galata triót.

Számomra ez lenne az ideál:
1.Real-Bayern
2.Juve-Dortmund
3.Barca-Malaga
4.PSG-Galata

Aztán ez elődöntő így nézne ki:
1es meccs győztese a 2es meccs győztesével
3as meccs győztese a 4es meccs győztesével

Az álomdöntő pedig:
Barca-Dortmund

(Bár erre nem sok esélyt látok :D )
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.15. 09:31:01

socio66 írta:azért azt ne vegyük készpénznek, hogy a bayern beleszaladna a késbe ellenünk, ha szükséges, tudnak ők mást is játszani.
már ha egyáltalán szükséges, mert amúgy a messi-faktoron kívül semmivel sem tartom nálunknál gyengébbnek őket.
én a juve-t kerülném el leginkább, ők biztosan beparkolnák a buszt, ami egy rutinos, jó erőkből álló csapat esetében könnyen megoldhatatlan feladat elé állíthat minket.
Igen, ez az a csapat, akiket egyáltalán nem szeretnék én sem.
Betonvédelem, masszív középpálya. 18 gólt kaptak összesen a Serie A-ban.
Elképesztően kevés! Nyilván az sem mindegy, hogy ki az ellenfél.
Mindenesetre, ha lehet legyen a Madridé. Sok gyors kontrát nem vezetnének a taljánok ellen.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.03.15. 09:27:05

Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.03.15. 09:26:06

Alexis9Sánchez írta:
Tottenham ment tovàbb idegenben lőtt góllal!! De am miez az új szabàly,hogy hosszabítàsba is annak szàmít, és ha x van akkor is, akkor nincsenek tizenegyesek??!! Vagy csak én maradtam le erről? De egyébként meg jó nagy hülyeség ez! :roll:
Pedig ez szerintem midig is így volt! Nem új szabály ez.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.15. 09:25:50

Köszönöm! :)
Válasz küldése