Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Barca4e
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.08.09. 12:35:30

2013.08.09. 12:52:25

Szia!
Játszom egy nagyszerű böngészős játékkal ami tényleg nagyon jó. Saját csapatodat irányíthatod a világ minden részéből érkezett játékosok ellen. Csatlakozz Te is, nem fogod megbánni!
Regisztráció ezen a linken keresztül:

http://www.goo.gl/me0btP
Barca4e
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.08.09. 12:35:30

2013.08.09. 12:43:33

Szia!
Játszom egy nagyszerű böngészős játékkal ami tényleg nagyon jó. Saját csapatodat irányíthatod a világ minden részéből érkezett játékosok ellen. Csatlakozz Te is, nem fogod megbánni!
Regisztráció ezen a linken keresztül:

http://www.goo.gl/me0btP
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.09. 12:23:55

Huh... :shock: Ez jónak ígérkezik: PSV (holland)–AC Milan (olasz)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.09. 11:43:50

[quote="ZBarca"][/quote]

Nekem a lényeg, h a Fener-Schalke-Arsenal hármas kvalifikálja magát.
Milannak meg örülnék, ha blamázna :twisted:
Nagyokon kívűl meg Sociadednek és Pacosnak szorítok még, jó lenne őket a BL-ben látni.

szerk.:

meg is vannak a párosítások

BAJNOKI ÁG
Dinamo Zagreb (horvát)–Austria Wien (osztrák)
Ludogorec (bolgár)–Basel (svájci)
Viktoria Plzen (cseh)–Maribor (szlovén)
Sahtyor Karagandi (kazah)–Celtic (skót)
Steaua Bucuresti (román)–Legia Warszawa (lengyel)

NEM BAJNOKI ÁG
Olympique Lyon (francia)–Real Sociedad (spanyol)
Schalke 04 (német)–Metaliszt Harkiv (ukrán)
Pacos Ferreira (portugál)–Zenit (orosz)
PSV (holland)–AC Milan (olasz)
Fenerbahce (török)–Arsenal (angol)
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.09. 11:37:42

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... as-2269551
Én már eléggé várom ki kap erősebb ellenfelet és ki gyengébbet, de továbbra is hajrá Szalai, hajrá Schalke! Ez a sorsolás azért is érdekes, mert még vannak gyengébb csapatok és érdekel, bejutnak-e a BL-be. :roll:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.24. 00:37:52

Először is sajnálom a Győr kiesését, viszont el kell ismerni a Maccabi remekül játszott mindkét meccsen.
De amire borzasztó kíváncsi lennék, hogy az irigy, rosszindulatú mesteredzőink, Bognár Gyuri vezérletével hogy értékelnék Sousa munkáját....
Eléggé elvertek minket taktikailag, bezzeg mikor itt volt, akkor ment a nagy duma, hogy oh hát erre mindenki képes, amit ő csinál, talán mégsem.Kár azért, hogy elment Fehérvárról, de nyilván egy Maccabinál nagyobbak a lehetőségei.

Debrecen-Honvéd duónak még szurkolni kell, hátha valamelyik tovább tud jutni, csúnya lenne ha megint Augusztusra elfogynánk.... :? Előbbinek azért van bőven esélye, de a Honvéd szintén nehéz helyzetben van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.14. 09:13:15

bali 15 írta:Fúúú srácok, nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én nagyobb érdeklődéssel várom a következő BL szezont mint eddig bármikor.

- Real Mourinho nlkül
- Chelsea Mourinhoval
- Barcelona Neymarral
- Bayern Guardiolaval
Plusz: A Juventus is egyre inkább ismét tényező lehet, akár már idén is. Jól erősítenek és a keret magja egyben maradt. Aztán ott van a két manchesteri brigád szintén új edzőkkel vagy a PSG, aki már a tavalyi idényben is nehéz ellenfél volt. Izgalmas és egyben jóval nehezebb BL idény lesz az biztos.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.14. 09:07:41

bali 15 írta:Fúúú srácok, nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én nagyobb érdeklődéssel várom a következő BL szezont mint eddig bármikor.

- Real Mourinho nlkül
- Chelsea Mourinhoval
- Barcelona Neymarral
- Bayern Guardiolaval
Szerintem akkor várná igazán mindenki hogyha egy normális védelemel vágnánk neki a küzdelmeknek, mert az szép és jó hogy itt van Neymar, de nem az ő feladata a védekezés.Az általad említett csapatoknak komplett védelmük van, amik nem olyan sebezhetők mint a miénk.Ezért hogyha minden így marad szeptemberig akkor nagy bajok lehetnek.A bayern bivaly erős kerettel rendelkezik, pluszba jött egy legendás edző, aki eddig az összes felkészülési meccsét megnyerte az új teamjével.A Real elkezdett épitkezni egy siker edzővel, aki eddig mindenhol letette a névjegyét, legyen az milan vagy psg.A Chelsea pedig Mouval ismét nagyot húzott, hiszen így is bivaly erős keretük van, amihez még párosul Mourinhó remek taktikai érzéke és nefeledkezünk meg az igazolásaikról sem.Valószinűleg Torrest eladják, és helyette hoznak egy jobb támadót ezért velük is komolyan kell majd számolni. :roll: A védelmük és a középályájuk sztem az rendben van. :? A legérdekesebb az egészben az hogy-e 3 csapatnak olyan edzője van, akik már letettek valamit az asztalra, pl.bl sikererek vagy több bajnokságok megnyerésével. :wink: És az ő személyük nagyobb garancia lehet a felfelé iveléshez egy klub életében, mint pl. esetleges külső, vagy másképpen fogalmazva kezdő szintű személyek preferálása. :roll: Ami valószínű hogy nagy lutrival és óriási kockázattal is járó folyamat. :!: Én ide sorolnám még mindenképpen a Manchester Cityt is, akik egyébként Pellegrinivel és az eddigi igazolásokkal szépen erősödnek. :)
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.14. 10:25:29-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.14. 08:38:33

Fúúú srácok, nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én nagyobb érdeklődéssel várom a következő BL szezont mint eddig bármikor.

- Real Mourinho nlkül
- Chelsea Mourinhoval
- Barcelona Neymarral
- Bayern Guardiolaval
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.24. 12:27:36

A 3. FORDULÓ SORSOLÁSA: 2013. július 19.


BL-SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ, A PÁROSÍTÁSOK
GYŐRI ETO (magyar)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
Dinamo Zagreb (horvát)–Fola Esch (luxemburgi)
Neftci (azeri)–Skënderbeu (albán)
Steaua (román)–Vardar Szkopje (macedón)
Viktoria Plzen (cseh)–Zeljeznicar (boszniai)
Sheriff (moldovai)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
Birkirkara (máltai)–Maribor (szlovén)
Sligo Rovers (ír)–Molde (norvég)
Elfsborg (svéd)–Daugava (lett)
HJK (finn)–Nomme Kalju (észt)
Ekranas (litván)–Hafnarfjördur (izlandi)
TNS (walesi)–Legia (lengyel)
Celtic (skót)–Cliftonville (északír)


BL-SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, A PÁROSÍTÁSOK
Lusitans (andorrai)–EB/Streymur (feröeri)
Sirak (örmény)–Tre Penne (San Marinó-i)
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.26. 13:19:51

Elég rossz vonalnak tartom azt, ami látok mostanában szurkolói szinten. Csak az megy, hogy a bíró mit ténykedett és mit kellett volna csinálnia, miket kellett volna megadnia. Igen, elég szégyenteljes, hogy mostanában ilyen alacsony a színvonal e tekintetben, de lassan már az lesz, hogy egy sima 3-4 gólos különbségnél is a bírót okolják néhányan....
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.26. 12:20:37

herlius írta:
De ugye Lewandowski elegáns bokataposását sem felejtetted el. Csak a korrektség kedvéért. Szerintem senki nem maradt adósa a másiknak a pályán. Én kifejezetten örültem, hogy a bíró nem sárgázta szét a meccset. Voltak ugyan tévedései, de összességében mindkét oldal maximálisan elégedett lehet a játékvezetéssel. Egy ilyen felfokozott hangulatú és iramú meccsen lehetetlen hiba nélkül teljesíteni.
Ezt te se gondolhatod komolyan! Mindkét oldalon elégedettek? Elfelejtett 2 Bayern játékost kiszórni. Azt hiszem, ezt nem kell magyarázni. Nem hinném, hogy Dortmundban kicsattannak az öröm miatt. Teljesen egyértelmű esetek voltak. Lewandowskit is ki lehetett volna küldeni, csak annyi különbséggel, hogy azt a játékvezető egyáltalán nem látta, mivel háttal állt. Had ne kelljen mondjam, hogy mennyi esélye lett volna a Bayernnek 1, 2 emberhátrányban... De igazad van, igazságos volt a játékvezetés.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.26. 12:00:45

Valami ilyesmire számítottam, elvégre két német csapat játszotta a döntőt. Megalkuvás nélküli támadójáték, jó iram, az egyik legjobb BL döntő volt. Még jobb lett volna, ha Dortmund siker a vége.

Bármennyire is szeretném, nem tudom elvitatni a Bayern BL győzelmét. Pazar, amit Kloppék véghezvittek és nagyon sokáig emlékezni fogunk rá, hogy ebben az évben abszolút meglepetésként a Dortmund végigszáguldott a mezőnyön, de ezen a Bayernen idén nem lehetett. Egyszerűen ők voltak idén a legjobbak, gyakorlatilag tökéletes csapatot épített Heynckes.

Gratulálok a bajoroknak!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.05.26. 11:46:20

Gareth Tello írta:Sajnos megérdemelte a Bayern, de nagyon sajnálom a Borussiát is, elképesztő, amit műveltek idén, sokkal kisebb költségvetésből, mint a bajorok... Kloppnak kijárt volna egy BL... Na nem baj, majd a Barça edzőjeként.

Azt viszont nem tudom felfogni, hogy Dante hogy maradt a pályán, miután mellberúgta Reust. Ribéry meg a másik...
De ugye Lewandowski elegáns bokataposását sem felejtetted el. Csak a korrektség kedvéért. Szerintem senki nem maradt adósa a másiknak a pályán. Én kifejezetten örültem, hogy a bíró nem sárgázta szét a meccset. Voltak ugyan tévedései, de összességében mindkét oldal maximálisan elégedett lehet a játékvezetéssel. Egy ilyen felfokozott hangulatú és iramú meccsen lehetetlen hiba nélkül teljesíteni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.26. 11:38:56

Sajnos megérdemelte a Bayern, de nagyon sajnálom a Borussiát is, elképesztő, amit műveltek idén, sokkal kisebb költségvetésből, mint a bajorok... Kloppnak kijárt volna egy BL... Na nem baj, majd a Barça edzőjeként.

Azt viszont nem tudom felfogni, hogy Dante hogy maradt a pályán, miután mellberúgta Reust. Ribéry meg a másik...
messideco írta:2. Robbenről keresek egy képet a kupával a kezében, eddig nem találtam sajnos :(
1
2
3
4
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.26. 10:57:25

Megérdemelte a Bayern. Két elveszített döntő, plusz az idei játék után mindenképp. A Dortmundot én is rettentően sajnálom. Már két éve folyamatosan azt hiszi a világ, hogy na most pukkannak ki, de valahogy mindig kitalálnak valamit, pedig a meghatározó játékosaik közül szépen mennek el az emberek. Remélem jövőre is sikerül valamit kiokoskodniuk.

Roben úgyszintén megérdemelte. Kevés nála antipatikusabb futballista van, de ez a gól és ez a győzelem járt neki.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.26. 10:22:02

Gratulálok a Bayernnek, megérdemelték, éppen annyira, mint amennyire a Dortmund megérdemelte volna, mert az első 20 perc alapján már szvsz 2-vel kellett volna menniük, csak hát ...
Várható volt, hogy ez a két tetű hozza össze a győztes gólt, az meg már csak hab a tortán, hogy a harmadig meg belőtte, pfejj de utálom őket ..
Egy szó, mint száz, a jobbik győzött, de az, hogy megérdemelten, erős túlzás, mert nem így van!
Kép

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.26. 10:19:01

liga meccsét miért adják, mikor az MB1 összefoglalóját adhatják? Én sem gondolkoznék a helyükben :roll:
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.26. 10:10:54

Összességében úgy gondolom, megérdemelte a Bayern a győzelmet, bár Riberyt és Dantét tényleg ki lehetett volna állítani. Egyébként jóval nehezebb győzelem volt ez, mint én, és még sokan mások várták volna. A csúcson maradni még nehezebb, mint oda feljutni, de pont Guardiolának sikerült ez már velünk, most megpróbálhatja a Bayernel is.

A Dortmundot viszont nagyon sajnálom. Le a kalappal előttük, a leggazdagabb csapatokhoz képest nevetségesen kis költségvetéssel érték ezt a teljesítményt. Nagy kérdés, hogy mi lesz velük, mennyire tudják egyben tartani a csapatot, és a távozó kulcsembereket mennyire tudják pótolni, de jövőre is jó lenne egy erős Dortmund.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.26. 10:08:16

Én viszont már nagyon várom az augusztusi Mourinho-Guardiola csatát :lol: Remélem Pep odapörköl a speckósnak egyet :twisted:
Sanama írta:Dortmundnak az első félidőben a ziccerei felét be kellett volna lőnie, és semmi gondjuk nincs. Így viszont megérdemelt a Bayern győzelem
Tegnap mindkét kapus nagy napot fogott ki, de az első félidőben tényleg hihetetlen, hogy a Dortmund nem volt képes a helyzeteiből legalább egyet belőni... Én nekik szurkoltam, de gratulálok a Bayernnek, megérdemelték :!:
Sanama írta:Robbent nagyon képen törölném :D A végén ahogy ünnepeltette magát, azt hittem Ibrahimovic csak kopaszon.
Én is adtam volna neki egy maflást, de kicsit meg is értem mert a két elbukott döntő (főleg a tavalyi után amiket kihagyott, meg a 11-es) után most kitört belőle az állat :D
Barcaman1993 írta:Ribery elképzelni nem tudom hogyan fejezte be a meccset. Dante szintén. ÉS ahogy lenni szokott ki hozta össze a gólt Robbennek? Dante és Ribery. Botrány ismét, persze minden el lesz tussolva, ahogy szokták.
Sajnos mindig így szokott történni... Mindig az rúgja a gólt, vagy az adja a gólpasszt akinek már nem lenne helye a pályán :roll:
Kép
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.05.26. 09:33:47

messideco írta:Két kérdésem lenne:

1. Valaki talált HD-ben összefoglalót a tegnap esti döntőről? Ha igen, megkérem linkelje :)

2. Robbenről keresek egy képet a kupával a kezében, eddig nem találtam sajnos :(
indexen van egy ilyen kép fent, azt nem néztem h letölthető-e
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.26. 09:25:26

Két kérdésem lenne:

1. Valaki talált HD-ben összefoglalót a tegnap esti döntőről? Ha igen, megkérem linkelje :)

2. Robbenről keresek egy képet a kupával a kezében, eddig nem találtam sajnos :(
"And my heart will leave you never."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.26. 08:28:50

én is végig figyeltem Hummels játékát és valóban volt néhány hibája, de a csapata nem a védelem miatt veszített, hanem a támadóik hatástalansága miatt! nekem nagyon szimpatikus a srác, mindent tud azon a poszton és főleg olyan szinten ami a Barcában igenis minőséget jelentene. azt azért még hozzá kell tenni a tárgyilagosság kedvéért, hogy a Bayern védelme (is!) európa csúcsán van. (nem véletlen. hogy Lewandowski nem rúgott négyet?!)
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.05.26. 07:11:14

Gratulálok a BM-nek. Megérdemelték, bár szerintem a BVB is megérdemelte volna.
Hummels tekintetében az a véleményem, hogy nekem mindegy, hogy Hummels, vagy Thiago Silva jön a Barcába, de tegnap este, annyira nem volt meggyőző Hummels. Általában voltak jó megmozdulásai, de "meleg" pillanatokat is okozott. Kicsit lassúnak és körülményesnek, láttam, ráadásul pontrúgásoknál nem nagyon találta a helyét.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.26. 05:04:24

Megérdemelten nyert a Bayern, tudtak egy lépcsőt még lépni ami a sikerhez vezetett, Dortmundon pont ezt éreztem "hibának" hogy az elején nem tudták beütni a vezetést, s mikor a lélektani előny is meglehetett volna a 11es után, akkor is inkább a Bayern váltott.
Robben meg úgy gondolom abszolút megérdemelte hogy ő lője a győztes gólt, az idei teljesítményével nálam egyéni díjakra is nagy esélyes.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése