Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2022.11.16. 12:51:34

Argentína.........kizárólag Messi pályafutásának méltó befejezésére gondolva.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.11.16. 12:08:11

Úgy látom, egyedül én nyomtam csak Hollandiára :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.11.15. 18:07:21

Nálam Francia-Spanyol kettős volt mindig a nyerő,nekik fogok szorítani most is. Argentína no way, Dél-Amerika legalja csapata volt mindig is a szememben.

Franciák ha túlélik az átkot,odaerhetnek,remélem. Spanyolokat meg nem írnám le,csapat egységben az egyik legjobbak,s labdanelkul nehéz őket legyőzni. Négyig várom őket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.15. 11:58:18

Én régebben a braziloknak meg a spanyoloknak szurkoltam, most már annyira nem mozgat. Azt remélem, hogy az összes válogatott ahol Barca játékos van minnél hamarabb kiesik és sérülés nélkül, kipihenten jönnek vissza a játékosaink :D

Én is az argentinoknak örülnék, essen le egy vb-cím Messi-nek. Illetve Uruguay-ra leszek kiváncsi, pláne ha Araujo is játszik majd.
De mindegy csak ne a franciák :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2022.11.15. 11:08:47

74 óta a Hollandoknak szurkoltam, de jöttek olyan spanyolok, mint Iniesta, Xavi, Puyol, David Villa...
Lehet akármilyen sikeres Németország szurkolni valószínűleg soha nem fogok nekik. (Túl sok meccsüket láttam már, pl. a 82-es francia-németet is)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.15. 10:05:31

visca el barca írta:
2022.11.15. 06:48:07
En szinte mindig a spanyoloknak meg a franciaknak szurkoltam, de mara már egyik csapat sem szimpatikus. Messi miatt az argentinokra nyomtam, hátha agyverzest kap a sok hater ha behuzzak (nem fogják)
Én pont az argentínokkal vagyok így. Amikor még olyan játékosok voltak, mint Batistuta, Veron, Ayala, Aimar, Crespo, Almeida stb., egyszerűen imádtam őket. De idővel sajnos az igazi karakterek kikoptak onnan is.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.15. 06:48:07

En szinte mindig a spanyoloknak meg a franciaknak szurkoltam, de mara már egyik csapat sem szimpatikus. Messi miatt az argentinokra nyomtam, hátha agyverzest kap a sok hater ha behuzzak (nem fogják)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.15. 00:08:29

Szavazás elején vagyunk, meglepő az argentin fölény, de én is ide szavaztam.
Ugyanakkor a korábbi világbajnokságokon - szerintem - erősebb kerettel esélyesebbnek gondoltam őket, de valamin mindíg elcsúsztak.
Azt a 14-es döntőt is képesek voltak elbaltázni, Lineker ide vagy oda.... :mrgreen:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.11.14. 20:03:54

messideco írta:
2022.11.14. 19:15:00
Üdv!

Elsősorban az erdélyi fórumtársaktól kérdezném:

Szerintetek ismét korlátozva lesz az M4 világbajnoki közvetítése csak Magyarország területére? :(
Valószínűleg igen, de ajánlom a yettel mytv-t. Regisztrálhatsz egy kitalált magyarországi címmel s online jó minőségben nézheted az M4-et. Csak egy HDMI-kábel kell.
més que un club
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.11.14. 19:15:00

Üdv!

Elsősorban az erdélyi fórumtársaktól kérdezném:

Szerintetek ismét korlátozva lesz az M4 világbajnoki közvetítése csak Magyarország területére? :(
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7611
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.14. 16:35:32

Én már a Copa előtt és után is úgy gondoltam, hogy argentinának Emi Martinez hiányzott, egy betonfal volt akkoriban, top3 kapus, ő jelentette a különbséget az elmúlt évek Copáihoz képest. Viszont azóta gyengébb formában véd. Messi viszont nagyon jó formában van, és már 1-2 éve verhetetlennek tűnik az Argentin csapat, szerintem nem sokkal maradnak el esélyekben a 2-3 top európai csapattól és Brazíliától.

Szerintem keretileg Anglia, Franciaország, Brazília, Portugália, Argentina, Belgium emelkedik ki, mögöttük meg van egy Német, Spanyol, Dán, Horvát, esetleg Svájc, Uruguay vonal, akiknél nem lenne meglepetés még annyira a jó helyezés.

Én reménykedem, hogy mondjuk akár a 8 közé is bejut egy érdekesebb csapat, talán Szenegálra látok reális esélyt az afrikaiak közül, remek játékosaik vannak, plusz a csoportjuk is elfogadható, de a két távolkeleti ország közül is szívesen látnék egyet Sonnal vagy Kamadával, kicsit számomra legalábbis érdekesebb lenne legalább 1-2 ilyen csapattal a dolog.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.11.14. 16:12:40

Andris írta:
2022.11.14. 14:44:09
Subinho írta:
2022.11.14. 06:40:00
A világ és Európa bajnok kerethez képest valóban sokkal gyengébb ez a spanyol keret, főleg elől, de az már nem most volt. A lehetőségekhez képest jó kerettel mennek a spanyolok. Most nincsenek akkora nagy húzónevek (Istenem, az a középpálya, amikor Busi, Xavi, Iniesta játszottak és ott volt még Cesc, vagy Silva), de így is elmehetnek a legjobb 4-ig.
A végső győzelemre legnagyobb esélyesnek tartott Argentína kerete mivel erősebb? Egy Meseivel kb.
Continuo meg szerencsétlen, elkezdte összeszedni magát, válogatottban is játszott, számítottak rá, erre utolsó bajnokin lesérül. Peches nagyon a gyerek, sajnálom.
Nekem ez új, hogy őket legnagyobb esélyesnek tartják. Ez tényleg így van?
Én azt gondoltam volna, hogy inkább a Brazilokat, Franciákat, ahol minden csapatrész igen erős. Argentínoknál ezt szerintem továbbra sem lehet elmondani, és ezerszer láttuk, hogy hiába van ott Messi, ez egy csapatsport. Hiába jobb mindenkinél tízszer, egy jobb csapat ellen valószínűleg ez kevés.
Tavaly nyár óta nagyon egyben vannak az argentinok. Nagyon hajtanak, úgy néz ki, végre működik a csapat. Messi olyan szerepekörben játszik, amiben a legjobb, kiváló a csapatszellem, küzdenek hajtanak. S azért nem gyenge a csapat, talán a két szélsőhátvéd gyengébb, de azért Molina (Atletico) és Acuna (Sevilla) nem rossz játékosok. Végre van kapus is, aki nagyon jó és Otamendi ( :lol: ) mellett egy épkézláb védőtárs Lisandro Martinez személyében.

Emiliano Martinez
Molina/Montiel - Cristian Romero - Lisandro Martinez - Acuna
Rodrigo De Paul - Enzo Fernandez - Paredes/Mac Allister
Messi - Lautaro - Papu Gomez

S ezeken túl is ott van még Foyth, Julian Alvarez, Di Maria vagy Dybala. Van egy kis mélység ebben a keretben. Enzo Fernandez pl. a Benfica következő 80 milliós játékosa lesz. Ha összeállnak s ott lesznek fejben, simán nyerhetnek.
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.14. 15:55:31

Andris írta:
2022.11.14. 14:44:09
Subinho írta:
2022.11.14. 06:40:00
A világ és Európa bajnok kerethez képest valóban sokkal gyengébb ez a spanyol keret, főleg elől, de az már nem most volt. A lehetőségekhez képest jó kerettel mennek a spanyolok. Most nincsenek akkora nagy húzónevek (Istenem, az a középpálya, amikor Busi, Xavi, Iniesta játszottak és ott volt még Cesc, vagy Silva), de így is elmehetnek a legjobb 4-ig.
A végső győzelemre legnagyobb esélyesnek tartott Argentína kerete mivel erősebb? Egy Meseivel kb.
Continuo meg szerencsétlen, elkezdte összeszedni magát, válogatottban is játszott, számítottak rá, erre utolsó bajnokin lesérül. Peches nagyon a gyerek, sajnálom.
Nekem ez új, hogy őket legnagyobb esélyesnek tartják. Ez tényleg így van?
Én azt gondoltam volna, hogy inkább a Brazilokat, Franciákat, ahol minden csapatrész igen erős. Argentínoknál ezt szerintem továbbra sem lehet elmondani, és ezerszer láttuk, hogy hiába van ott Messi, ez egy csapatsport. Hiába jobb mindenkinél tízszer, egy jobb csapat ellen valószínűleg ez kevés.
Én Portugáliát sem vetném el, pedig nem nagyon emlegetik őket. Nagyon erős keretük van, ők inkább Santoson csúszhatnak el, nem tudom képes-e a csapatban rejlő potenciált kihozni, főleg, ha CR-t erőltetik.
Legalábbis Argentína szintjét simán überelik, ha a játékosok minőségét nézzük.
Ráadásul, ha megvan a csoportelsőség, papíron nem lesz olyan erős a sorsolásuk, egyedül a spanyolok jelenthetnek nagyobb falatot.
Persze egy ilyen "egymeccses" tornán bármi lehet.
A spanyolok elől-hátul borzasztóan gyengék. Hátul ilyen Carvajal, Guillamon, Inigo Martinez, EG, Llorrente, Alba, Azpilicuetaa sorral nem sokra mennek. Egyedül Gayá valami minőség, ha egyáltalán ő játszik. Elől meg Morata, Borja Iglesias magáért beszél. Vagy várják a csodát Sarabiától meg Pinotól. Fati lehet az aki esetleg formába jöhet. Én nem sok esélyt adnék nekik.

Anglia számomra nagyon fekete ló. Nem csodálkoznék, ha a nyolcaddöntőben kizúgnának, de azon sem ha az előddöntőben/döntőben ott lennének.
Én egy Brazília-Franciaország-Németország-Portugália kvartettet jósolnék, ami az esélyeket illeti.


Kicsit más.
A Bayern után mi adtuk a legtöbb játékost a VB-re, számszerűen 16-ot. (a bajorok 17-et) 2-3 játékos persze nem egy válogatott minőség, de sajnos sokakban ott lehet 5-6 meccs.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.14. 14:44:09

Subinho írta:
2022.11.14. 06:40:00
A világ és Európa bajnok kerethez képest valóban sokkal gyengébb ez a spanyol keret, főleg elől, de az már nem most volt. A lehetőségekhez képest jó kerettel mennek a spanyolok. Most nincsenek akkora nagy húzónevek (Istenem, az a középpálya, amikor Busi, Xavi, Iniesta játszottak és ott volt még Cesc, vagy Silva), de így is elmehetnek a legjobb 4-ig.
A végső győzelemre legnagyobb esélyesnek tartott Argentína kerete mivel erősebb? Egy Meseivel kb.
Continuo meg szerencsétlen, elkezdte összeszedni magát, válogatottban is játszott, számítottak rá, erre utolsó bajnokin lesérül. Peches nagyon a gyerek, sajnálom.
Nekem ez új, hogy őket legnagyobb esélyesnek tartják. Ez tényleg így van?
Én azt gondoltam volna, hogy inkább a Brazilokat, Franciákat, ahol minden csapatrész igen erős. Argentínoknál ezt szerintem továbbra sem lehet elmondani, és ezerszer láttuk, hogy hiába van ott Messi, ez egy csapatsport. Hiába jobb mindenkinél tízszer, egy jobb csapat ellen valószínűleg ez kevés.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.14. 06:40:00

A világ és Európa bajnok kerethez képest valóban sokkal gyengébb ez a spanyol keret, főleg elől, de az már nem most volt. A lehetőségekhez képest jó kerettel mennek a spanyolok. Most nincsenek akkora nagy húzónevek (Istenem, az a középpálya, amikor Busi, Xavi, Iniesta játszottak és ott volt még Cesc, vagy Silva), de így is elmehetnek a legjobb 4-ig.
A végső győzelemre legnagyobb esélyesnek tartott Argentína kerete mivel erősebb? Egy Meseivel kb.
Continuo meg szerencsétlen, elkezdte összeszedni magát, válogatottban is játszott, számítottak rá, erre utolsó bajnokin lesérül. Peches nagyon a gyerek, sajnálom.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.13. 17:33:14

Coutinho a sérülése miatt nincs a brazil keretben, vagy amúgyse fért be?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.12. 15:26:41

Azért lenne néhány érdekesség, amire nagyon kíváncsi leszek Luchotól.
Ő képes lehet ezt azt összerakni, amiből akár élvezhető játék is kijöhet. Van benn kellő kurázsi és tökösség meghúzni váratlan és jól elsülő dolgokat, de azért van benne is hajlam az unalmas és gólképtelen focihoz.
Egy VB nem a kísérletezések terepe, de Barca szurkolóként baromira kíváncsi leszek pl, hogy mennyire lesz kőbe vésve nála a 4-3-3 vagy ellép bármilyen irányba is ettől. (4-4-2, 3-4-3, 4-2-3-1)
Azért egy Soler, Pedri, Rodri, Llorente, (Koke, Gavi) középpálya nem nevezhető sótlannak.
Ugyanakkor Busi beválogatása teljesen érthetően megágyaz a spanyolokhoz szkeptikus hozzáállásnak.
Kevés esélyt látok rá, de kíváncsi lennék, hogyan működne egy Pedri - Rodri - Gavi trió.... :roll:

Nem hiszem, hogy érdektelen lesz ez a VB és annak sincs jelentősége, hogy szezon közben lesz.
Max a 4 közötti játékosoknak lehetnek majd (meg aki ne adj isten csúnyábban lesérül) inkább a visszatéréssel nehézkesebb napjai, a többiek lábában viszont az ilyenkor szokásosnál talán kevesebb meccs is lesz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7611
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.12. 10:01:03

Szerintem a 3 csapatrész közül egyik sincs rendben. Egy Azpi-Laporte-Torres-Alba/Gaya esetén még ezzel van a legkisebb gond. A középpálya múlt/jelen, elöl meg most már pláne nincs gólvágójuk. Torres szórta a gólokat, amíg hozzánk nem került, most már nem is tudom mióta gólképtelen náluk is. Olmo tök jó, de psztidegen helyen ő sem egy gólvágó, Sarabia sem az a szint....

Elöl amúgy én egy reális esélyt látok arra, hogy megtörjék azt a gólképtelenséget, ami az EB-n is jellemezte őket a meccsek zömén: a két fiatal, Pino és Nico. Zsákbamacskák, de LE nem szokott félni ettől, nagyon jól mennek hazai környezetben (még ha idén Pino nem is hozza azt, amit tavaly), friss színt hozhatnak az elöl eléggé szürke helyzetbe.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.12. 09:52:34

Na hat en meg ugy gondolom, hogy nagyon hosszu evek ota ez a legjobb keret a spanyoloknak. Nyilvan nem a tobbszoros europa, vilagbajnok csapat szintje, de mondjuk azt a szintet lehet senki se fogja soha hozni.
Szerintem LE-n mulik, meg kis szerencsen, hogy ez a csapat legjobb negyben legyen. Vagy ne, de olyan verje ki barhol, aki aztan elmegy minimum a negyig, inkabb dontoig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.12. 08:59:05

Subinho írta:
2022.11.12. 08:42:37
daffy írta:
2022.11.11. 17:46:16
Borzalmasan langyos nekem ez a spanyol csapat. A legjobb szó rá talán a semmilyen. Busi helyében végigcsorogna a lábszáramon a langyos vizelet,amikor szembejön a Goretzka,Kimmich,Musiala sor.
Angelino,Thiago,Nacho elfért volna még,ha egyikük sem sérült.
Langyos a spanyol keret? Kit vártál volna? Pl. García nem jó, menjen helyette Ramos? Vagy középpályára Thiago, aki lép kettőt és megsérül? Vagy az állandóan ekézett Alba helyett Alonso, aki nem tud beadni? Sztem nincs jelenleg akkora merítési lehetőség, nem véletlenül fért be pl. még Fati is.

Nekem inkább a brazil keret fura. A középpálya elég szűk, csatár meg van vagy 9 nevezve.
Ja nem azért,mert tudnék 11 jobb behívhatót,hanem szimplán csak minőségben ez a generáció azért nekem messze van a 10-12 évvel ezelőttihez. Így értettem a langyost.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.12. 08:42:37

daffy írta:
2022.11.11. 17:46:16
Borzalmasan langyos nekem ez a spanyol csapat. A legjobb szó rá talán a semmilyen. Busi helyében végigcsorogna a lábszáramon a langyos vizelet,amikor szembejön a Goretzka,Kimmich,Musiala sor.
Angelino,Thiago,Nacho elfért volna még,ha egyikük sem sérült.
Langyos a spanyol keret? Kit vártál volna? Pl. García nem jó, menjen helyette Ramos? Vagy középpályára Thiago, aki lép kettőt és megsérül? Vagy az állandóan ekézett Alba helyett Alonso, aki nem tud beadni? Sztem nincs jelenleg akkora merítési lehetőség, nem véletlenül fért be pl. még Fati is.

Nekem inkább a brazil keret fura. A középpálya elég szűk, csatár meg van vagy 9 nevezve.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2022.11.11. 21:38:40

Hát, fura, hogy az utóbbi meccsek ellenére is ennyire bízik Lucho Busiban. Félő, hogy rajta fognak elmenni meccsek. és igen, nincsen egy vezér sem a csapatban, talán Koke.
Közben én az uruknak is szurkolok.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.11. 17:46:16

Borzalmasan langyos nekem ez a spanyol csapat. A legjobb szó rá talán a semmilyen. Busi helyében végigcsorogna a lábszáramon a langyos vizelet,amikor szembejön a Goretzka,Kimmich,Musiala sor.
Angelino,Thiago,Nacho elfért volna még,ha egyikük sem sérült.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7611
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.11. 16:03:59

Csababarca kb leírta a lényeget. Hiába nyerte azt a 3 tornát kvázi a Barcelona, az akkor más volt, jó korúak voltak, és az összeszokottság is sokat nyomott a latba, egész életükben ugyanazt játszották, nálunk meg sokan most kezdik tanulgatni a pozíciós játékot, plusz rohadt fiatalok vagy épp ősöregek.

Persze semmi nem zárja ki, hogy a következő VB-t már egy összeszokott, erős Barcás mag fogja akár dominálni is, mondjuk Baldé-Gavi-Pedri-Fati vonalon mindenképp, de egy egyefene Ferrán is beleférhet. De most eleve nem annyira spanyolközpontú Barca épül, mint ami akkor volt.

Mondjuk annyi, hogy Gavit szerintem lehetetlen kihagyni, meccseken át a válogatott legjobb, leggólveszélyesebb játékosa volt nyár elején és tavasszal, plusz nálunk is látható volt, hogy 3 fokozatot estünk vissza tempóban és labdabirtoklásban nélküle az elmúlt 2-3 meccsen. Egyszerűen hiányzott a labdaszerzése, ahogy villámgyorsan pörgeti a labdajáratást. Ez szerintem LE-nél sem fog beleférni, ő kb végig fogja tolni az összes meccset.

Persze Busi is játszhat ilyen Costa Rica elleni meccsen, ahol van ideje gondolkodni, meg szusszanni egyet a labdán, de a németek át fognak söpörni rajta, és Japán válogatottjában is ott van pl vezérnek Kamada, akit pont neki kéne feltartóztatni, és aki kb a legjobb kontrás egész Európában, szóval még ott is neccesnek érezném.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4521
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.11. 15:24:39

Röstellem de utóbbi időben nem nagyon követtem a válogatottak sorsát, de pl. de Gea hová tűnt? Fatit féltem, nehogy sérülés legyen belőle, jó lett volna Xavi terve, felépíteni a folytatásra. Alba szerintem utóbbi időszakban megszolgálta a tagságot, és itt azért bőven van motiváció, akit viszont sajnálok az Baldé, simán beférne ebbe a keretbe, amit egyébiránt elég gyengécskének érzek. Nyilván ha nincs olyan játékos akkor nehéz a semmiből várat építeni, de na..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése