Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.19. 17:02:47

Farkas Norbi most mondta hogy biztos nem volt les. Csak a szokásos: a Real ellen játszó csapattaól elvettek egy szabályos gólt. =D>

Sajnálom a Granadát mert azzal a góllal egy x-re jók is lehettek volna így viszont sima Real siker lesz. :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.09.19. 16:52:48

elvett az a be...ri partjelző egy gólt és a néger srácot ahogy felrúgták a 16-on belül azért roncika biztos büntetőt kapott volna.
nem vitás hogy a végén be darálják őket de egyelőre az van, hogy nem minden (mindig?) papsajt zselésnek sem.
az a 21-es szlovén srác piszok jól mozog!!!(Krihin)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 16:43:18

roby122 írta:Nem tudom ki nézi a Real meccset, de ami elvettek a Granadatól gólt az les volt vagy 1 vonal?
Farkas Norbert váltig állítja hogy nem volt les. :D
A meccs elején volt és valóban egyvonalnak tűnt inkább.

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264hi ... KAz9ukwqne

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.09.19. 16:53:39-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.19. 16:42:43

roby122 írta:Nem tudom ki nézi a Real meccset, de ami elvettek a Granadatól gólt az les volt vagy 1 vonal?
Farkas Norbert váltig állítja hogy nem volt les. :D
Szvsz nem volt les. A pálya hengerezése megmutatja, h egy vonal volt.
Amúgy Granada meglepően jól játszik.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.09.19. 16:40:16

Nem tudom ki nézi a Real meccset, de ami elvettek a Granadatól gólt az les volt vagy 1 vonal?
Farkas Norbert váltig állítja hogy nem volt les. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.18. 18:40:15

Ejjnye srácok, mit össze nem hordtok.... :mrgreen:

Ramostól ez teljesen megengedett, nyugodtan legyen őszínte, becsülendő dolog, csak Piqué az utolsóházi suttyó ha valami őszíntét mond :mrgreen: :lol: (najó mostmár ironia off)


Amúgy igen, ez kb olyan mintha egy döntő után odamennél az ellenfél játékosához és az arcába röhögnél.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.18. 17:42:22

Erxy írta:http://www.sport-english.com/en/noticia ... ll-4518451

mekkora bohóc ez, te jó ég :lol: =D>
Vicces akart lenni, de helyette bunkó lett belőle. Főleg hogy kicsi alázatosság pláne nem ártott volna a meccs után, mert ha azt mondom paraszthajszálon múlt a dolog, akkor még ki se fejeztem mennyire szoros meccs volt, sőt a franciák vezettek folyamatosan pár ponttal. Ha ma játszanák már lehet a gallok nyernének. Ez a sok szociális média egyik gyönyörű hozadéka, hogy az empátia, tapintatosság ismeretlen fogalmak. Neki is van francia csapattársa, király hogy kitesz egy ilyet. Még egymás között ellehet ezzel poénkodni meg cukkolni a másikat, de nem ország világ előtt. Képmutatás? Nem, csak egyszerű jóérzésű dolog, hogy nem kárörvendek másokon főleg nem ilyen nyíltan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.09.18. 18:59:34-kor.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.18. 16:35:56

http://www.sport-english.com/en/noticia ... ll-4518451" target="_blank

mekkora bohóc ez, te jó ég :lol: =D>
Kép
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.09.18. 14:51:49

Azért nem kell olyan sok krimit nézni ahhoz, hogy feltűnjön valakinek milyen sokat tévednek mostanság a Barcelona kárára. Szerintem nem kell lehurrogni azt, aki esetleg felhozza, hogy talán van valami ennek a hátterében. Elvégre többek között Simeone és Lucho is utalt már erre a sajtónak, tehát nekik is feltűnt valami.
Ronaldohoz pedig csak annyit, hogy nem kell rajta idegeskedni, mert attól függetlenül ő még meglövi a szokásos 2-3-4 gólját most hétvégén a Granadának is. Tök mindegy, hogy hány jogos vagy jogtalan büntetőből. Aki ezen felhúzza magát, az vessen magára. Nyugtassátok magatokat azzal, hogy a fontos meccseken szinte soha nem tudta még ezt a gólmasina formát hozni. Hagyjuk meg szegénynek, látszik rajta, hogy megrögzötten nárcisztikus egy személyiség lehet. Akinek szüksége van arra, hogy a legutolsó kis tét nélküli, ergya "tap-in" vagy ajándéktizi után is verje a mellét, meg ordítson mint valami őrült, annál előfordulhatnak ilyen problémák.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.18. 12:11:40

Amúgy kövezzetek meg, bár nekem "a Barca után mindig a Real aktuális ellenfele a kedvenc csapatom", de én szeretem nézni a meccseiket. Utánunk ők játszák a legszebb focit. A Juve ellen meg még szurkoltam is nekik kicsit, mert Barca-Real döntőt akartam.

Mourinho érában kifejezetten gyűlöltem őket, most csak szimplán azt akarom, hogy ne nyerjenek semmit. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.18. 12:01:00

Ő az egyik fő oka annak, hogy a focit sokan lenézik. Rengeteg ember(és most tapasztalataim szerint a sportrajongók legalább negyede) a focit sportszerűtlennek tartja, ahol hisztis kölykök vannak a pályán, akik mást se csinálnak csak a bírónak rinyálnak meg nyalogatják a sebeiket és fetrengenek. + bundázások
Ezek a dolgok benne voltak a fociban már jóval Ronaldo előtt is, és napjainkban sem csak rá jellemzőek, hanem rengeteg másik játékosra is. Palesz hozott példákat a Barcából, de kb. minden csapatból lehetne sorolni néhány embert. Ráadásul nem csak a legmagasabb szinten, hanem az NB1-ben, de még a megyeiben is láthatsz szép számmal hasonló eseteket.
Tehát nem érzem igazságosnak, hogy te ezért egyetlen játékost teszel meg bűnbaknak. A legnagyobb baj, hogy a szabályok és a játékvzetetés megtűrik ezeket a dolgokat, de erről nem Ronaldo, vagy más játékosok tehetnek.

Azt meg én sem gondolnám, hogy a Barca-Real kettősből vmelyiket szándékosan segíteni a játékvezetés. Az elmúlt meccseken talán a mi kárunkra tévedtek inkább, de nem került pontokba.
Az meg természetes, hogy a szurkoló elfogult, és ezért úgy érzi, mindenki és minden az ő csapatát súlytja, a riválist meg segíti. Régebben, amikor még én jóval elfogultabb és fanatikusabb voltam, én is így éreztem, és ennek gyakran hangot is adtam, lerendeztem hasonló ámokfutásokat mint manapság néhány kolléga. Szóval valahol megértem őket, de tudom azt is, hogy igenis le lehet venni a Barca szemüveget, és egy kicsit objektívabban nézni a dolgokat. Örömmel látom, hogy a fórum többsége az utóbbi irányvonalat követi, és mára kisebbségben vannak a habzó szájú fanatikusok.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.18. 11:30:18

Személy szerint, nem igazán szeretem Ronaldo-t, lehet azért mert Real játékos, de a teljesítményét elismerem. Az meg nevetséges, hogy 11-es ből rúg gólt. A nézi a Real meccseket az láthatja, hogy ha senki más nem is, ő akkor is betalál mentve ezzel csapatát a pontvesztéstől kieséstől. Nagyon gólerős játékos a statisztikái is ezt mutatják egyébként.

Lehet nem szeretni, utálni is szíve joga mindenkinek, de a teljesítményét igenis ismerjük el!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.18. 09:37:48

Kash írta:Én egyetértek Noname fórumtársunkal. :D
Végre valaki aki felfogja a VS rövidítés értelmét. \:D/ :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.18. 04:44:35

Messias2 írta:
daffy írta:Bírókról:
Szerintem bármelyik (spanyol) csapat azt mondaná,hogy őket hátráltatják a bírók. Aki egy csapatnak szurkol,az így vagy úgy,de elfogultan nézi mind a saját,mint az ellenfél meccseit. Ez természetes. De hosszú távon úgyis kiegyenlítik egymást az ítéletek.
Kb. ugyanígy gondolom én is. A szurkolók nem tudják objektívan látni az ítéleteket.
Ezért írnak olyanokat, h minket folyamat hátráltatnak a bírók. Ez annak tudható be, h az emberben jobban megmaradnak azok, az ítéletek, amelyeket a csapata ellen ítélnek.
Ez kb. olyan mint az Övrebö-féle eset. az is évekkel ezelőtt volt, de folyamatosan felhozzák, ha a javunkra tévednek a bírók.
Egyszerűen sz...r a spanyol játékvezetés csak a két nagynál sokkal jobban kidomborodik. A közép és alsóházi meccseken is megvannak ugyanezek csak arra mindenki magasról tesz.

Tényleg úgy tűnik mintha több téves ítélet történne a Real javára, de szerintem nincs ez olyan túlsúlyban csak mi, mint a legfőbb rivális sokkal nagyobb nagyítóval nézzük, azt pedig pláne nem hiszem, hogy a bírók szánt szándékkal csinálnak ilyet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.09.17. 23:36:12

Én egyetértek Noname fórumtársunkal. :D
Én is hasonló képp érzek a Real és Ronaldo iránt, mint ő, csak én tapasztalatból tudom, hogy a másik oldallal ellentétben, ha itt megpróbálok megfogalmazni egy picivel arrongánsabb stílusban véleményt magáról a madridról, vagy Ronaldoról, rögtön jönnek a az "örök bölcsek" és jól megaszondják nekem, hogy vegyek vissza stílusból, egy Barca VS Real topikban. Miért nem az lett a téma címe, hogy "Barca és Real pajtik, dumcsizzunk :33333"? Vagy menjek a dühöngőbe, ha leszeretnék annyit írni, hogy Ronaldo egy divatmaki?
Hogyan alkossak meg kultúrálisan egy véleményt Ronaldo gólörömeiről? Én el szeretném mondani róla a véleményem, de nem fogom annyival elrendezni, hogy "ő ilyen"...Mikor az utolsó fordulóban Messi megnyerte nekünk a bajnokságot, Ronaldo akkor is pózolt, ordibált, pedig semmi oka nem volt rá...Pepe rá is szólt, ha jól emlékszem, hogy vegyen vissza.
De a póni lelkűek kedvéért megfogalmazom Cristiano Ronaldo csodálatos gólörömeiről a véleményemet szuper extra kúltúrált módon: "Oly csodálatos, szavaim akadnak el egymás után még azelőtt, hogy egyáltalán megfogalmazódtak volna bennem, e látvány a felelős érte, hiszen tükrözi a világ legjobb játékosának igaz személyiségét...Könnycseppeket morzsolok el, hiszen ez az abszolút önkritika pozitív oldala" By: Kash.
Hajrá Barca! Hajrá Real! Osszuk meg egymás között a kupákat! Idén triplázzon a Real :3 Jövőre a Barca, aztán felezzünk!!!!!
ui: ha a tegnapi Rafi sérülést Pepe/Ramos/Arbeloa okozza,akkor most mi lenne itt? Ehhez képest szinte semmi,amit kap a római sporttárs.
Ez úgy hangzott így első olvasásra, mintha azt akarnád mondani, hogy a római sprttárs nincs eléggé szétszídva. Nyiss neki egy témát, eleget teszek ennek is.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.17. 21:00:29

daffy írta:Bírókról:
Szerintem bármelyik (spanyol) csapat azt mondaná,hogy őket hátráltatják a bírók. Aki egy csapatnak szurkol,az így vagy úgy,de elfogultan nézi mind a saját,mint az ellenfél meccseit. Ez természetes. De hosszú távon úgyis kiegyenlítik egymást az ítéletek.
Kb. ugyanígy gondolom én is. A szurkolók nem tudják objektívan látni az ítéleteket.
Ezért írnak olyanokat, h minket folyamat hátráltatnak a bírók. Ez annak tudható be, h az emberben jobban megmaradnak azok, az ítéletek, amelyeket a csapata ellen ítélnek.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.17. 20:02:05

Messias2 írta:
Úgy tűnik, h sokan elfelejtkeztek pl. a 2009-es BL elődöntőről, vagy mondhatnám a 11-es elődöntőt a Real ellen. Ha csak a közelmúltra gondolok. Ezeken a meccseken minket segítettek a bírók.

Bocs, ha picit nyers voltam. Csak kiakasztanak ezek az összeesküvés elméletek.
2009? Tényleg a közelmúlt.:-D Kb ennyiszer és ilyen időközönként "tévednek" a javunkra.
Hogy értsd nem azzal van baj, hogy a Madrid javára azt is befújják, amit ők követnek el, hanem az, hogy nekünk azt sem, ami a világon mindenhol az lenne.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.09.17. 11:36:08

Bírókról:
Szerintem bármelyik (spanyol) csapat azt mondaná,hogy őket hátráltatják a bírók. Aki egy csapatnak szurkol,az így vagy úgy,de elfogultan nézi mind a saját,mint az ellenfél meccseit. Ez természetes. De hosszú távon úgyis kiegyenlítik egymást az ítéletek. Nekem ez olyan,mint hogy melyik csapat szurkolótábora a hülyébb. Miután emberek szurkolnak,így lényegtelen melyik csapatnak drukkolnak,az ember a hülye és nem a csapat teszi azzá. Ennyi erővel lehetne hülyézni a piros pulcsis embereket is.
Ronaldo:
Én sem kedvelem. Irritál a stílusa. Ettől még nem lesz kevésbé jó játékos. Ha a Real tizijeit Modric lőné,akkor is lenne mibe belekötni. Messi is lőhetne sok gólt ebből,csak ő kihagyja :mrgreen:
A nagy játékosoknak általában vannak gyűlölőik,főleg ha nem hétköznapi a stílusuk.
Valahol normális,hogy mindig lesz olyan dolog,amibe bele lehet kötni. Ezt megteszi mindkét oldal. De a stílus tényleg nem mindegy.

ui: ha a tegnapi Rafi sérülést Pepe/Ramos/Arbeloa okozza,akkor most mi lenne itt? Ehhez képest szinte semmi,amit kap a római sporttárs.
Richmond82
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2015.08.03. 09:03:03

2015.09.16. 20:13:15

CSak 56 lett volna ?

Hmmm... akkor nem szóltam semmit. :oops:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.16. 19:57:16

Richmond82 írta: Azért maradjunk annyiban , hogy CR a maga 400 góljából vagy 70-80-at kb büntetőből lőtt. Nem tudom , hogy van-e olyan klub amelyik ennyi büntetőt kapott az utóbbi 10-15 évben egybevéve.
Június 26.-i cikkben 56 Penaltys, de ez egyben a MU/RM karrierje.
Messi's 59 penalties with Barcelona:
- 46 converted
- 13 missed (3 in UCL)

Azért az a 10 nem olyan nagy kül. Szóval itt zárjuk is le.
Richmond82
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2015.08.03. 09:03:03

2015.09.16. 19:45:25

Messias2 írta:Megint nem értem, miért frusztrál egyeseket ennyire, h Cé megtalálta a góllövő cipőjét. Akármennyire botrányos (számomra is) a gólöröme, a 2 meccs 8 gól magáért beszél. Midenki károg, h tiziből lőtte meg stb., de azt is be kell rúgni. Gondoljunk csak Messire.
Lassan el kéne fogadni egyeseknek, h Ronaldo a világ legjobb góllövője, ha tetszik, ha nem. Ettől persze nem a világ legjobbja, legalábbis számomra. De egyértelműen egy korszakos játékosról beszélünk.

Azért maradjunk annyiban , hogy CR a maga 400 góljából vagy 70-80-at kb büntetőből lőtt. Nem tudom , hogy van-e olyan klub amelyik ennyi büntetőt kapott az utóbbi 10-15 évben egybevéve.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.16. 19:24:06

Jajj, nem ezért kérdeztem. :) Örülj a 22-nek, így 35 felé már... :mrgreen:

Szerintem zárjuk ezt le, kolléga kissé túlzásban vitte. Csak sajnos pont az ilyen megnyilvánulások vezetnek oda-vissza az utálathoz a másik csapat, szurkolók, forumozók iránt.

Ronaldo meg remélem lövi továbbra is a góljait, aztán tavaszra kifullad. Messi meg majd a nyomába sem akar érni gólok terén, amivel megint a csapatunk fog a legjobban járni. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.16. 19:17:32

mahitoo írta:OFF: Nero! Ti mióta? Én 92. :)

Noname. Értsd meg, a te mostani mondandód színtiszta gyűlölködés.

Én csak 2004 :oops: :oops:, de szerinten annyira nem számít vészesnek, úgy hogy 22 vagyok.

Noname: Tökmindegy hogy miért vagy hogyan teszi , megteszi és kész és csak ez számít. A provokatív az volt , amikor nekem oda szóltál, hogy majd ha régebb óta nézek focit akkor nekem is lesznek "kedvenceim."
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.16. 19:15:22

noname írta:Olvasd tovább. :wink: Busquetset említem. de Alves is a megtűrt kategória is.
Olvastam azt is. De ha CR ezek miatt ekkora szintű utálatot vált ki belőled, akkor kis túlzással a jelenlegi játékospiac felét felküldhetnéd egy aknamezőre..
noname írta:Mivel látszólag nagyon korrekt akar itt mindenki lenni annak ellenére h ez a Barca VS Real topik
Sajnálom, hogy nem utálom tiszta szívből a Realt. :?
noname írta:Azon meg h egy Barca fórumon leszidok egy realost, abban mégis mi a jófene provokatív? :lol: :lol: :lol:
Nem azzal volt a gond, hogy szidod, hanem a stílussal..
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 19:13:48

Már be akartam fejezni a vitát, de azért ez üt. Adományok mi?
Szerintetek amikor egy focista odaadományoz x pénzt, annak mekkora része marketing és mekkora valós jó szándék. A mai sztároknál a legtöbb adomány kb úgy megy h a marketingmenedzser felhívja a focistát:

"Te, akarsz szerepelni a címlapon pér helyen? Volt egy földrengés hottentotaföldön és kéne adni nekik 100000 dollárt!"

Azon meg h egy Barca fórumon leszidok egy realost, abban mégis mi a jófene provokatív? :lol: :lol: :lol:

Nah jó. Én se írok ebbe a topikba egy ideig. :lol:
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése