Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.06. 12:02:17

rwin írta:
Arról bezzeg egy szó nincs, hogy a Realt megint úgy tamogatják, hogy szerda után beraknak szombat délutánra (!) egy városi derbit.

ezt megint csak ti dramatizáljátok túl. Minden évben előhozakodtok ezzel,hogy kevesebb a pihenőtök. Aztán valaki ráérős kiszámolja,és mindig egálra jön ki, vagy volt olyan is,hogy 3-4 nappal többet pihentetek (12-13as szezon talán)...

Persze nem mondom,hogy korrekt, de nem csak titeket szívatnak ezzel,sokszor nem érdekli a szövetséget a hétközi bl meccs sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.06. 11:41:44

lui1698 írta:Szerintem egyik eset se ért pirosat, az hogy anno kiszórták érte Nani-t már akkor se értettem.
Nem is látja, hogy jön a védő, mint ahogy Benzema se szándékosan rúgta le a kapust. Ilyenekből több is van egy meccsen, és ezek csak a balszerencsének köszönhetők inkább. Talán egy sárgával lehet figyelmeztetni ilyenkor a játékost, de kiállítani túlzó én úgy gondolom.

(Benzemáról meg nehezen hiszem el, hogy szándékosan akarta klinikára küldeni a kapust, azért ő nem az a típusú játékos akire ezek jellemzőek lennének.)
nem jó fogalmakat használtok! van ilyen is: veszélyes játék, gátlástalanság(látta, tudta! hogy ott áll a kapus és előretartott stoplikkal, térddel rontott rá)
én is csodálkoztam, hogy a szpíker meg sem említette, hogy netán?! szabálytalanság- is- történhetett?
amúgy ,talán a nagy ijedtség okán senki nem reklamált az is tény, úgyhogy én is hamar túltettem magam a dolgon de nálam ez szabálytalanság vesz. játék.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.06. 11:40:08

Szerintem sem ért egyik sem piros lapot. Mindkét esetben a labdát figyelték.
rwin írta:Arról bezzeg egy szó nincs, hogy a Realt megint úgy tamogatják, hogy szerda után beraknak szombat délutánra (!) egy városi derbit.
A másikon olvastam: 72 óra kell, hogy legyen 2 tétmérkőzés között, az érintett klubok közös megegyezése esetén lehet csak kevesebb. Tehát ebbe a Real is beleegyezett, ha rosszul jöttök ki belőle, akkor az nem a szövetség hibája...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.06. 11:39:17

rwin írta:Arról bezzeg egy szó nincs, hogy a Realt megint úgy tamogatják, hogy szerda után beraknak szombat délutánra (!) egy városi derbit.
Jó, azért bele ne halljanak már szegények, más csapattal is előfordult már, hogy rövid időn belül kellett több nehéz meccset lejátszani. Angoloknál a karácsonyi időszakban némelyik játékos szerintem sűrűbben látja a csapattársai heréit, mint az asszonyt. :lol:
De nálunk is sokszor előfordult az utóbbi néhány évben, hogy szombat-szerda ritmusban kellett a játékosoknak tolni.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2015.02.06. 11:34:31

Leon írta:Mivel sok a sérültjük még azt is kinézem,hogy a kedvükért számukra pár napra újranyissák az átigazolási szezont! =D>
=D>

Arról bezzeg egy szó nincs, hogy a Realt megint úgy tamogatják, hogy szerda után beraknak szombat délutánra (!) egy városi derbit.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.06. 11:32:06

Szerintem egyik eset se ért pirosat, az hogy anno kiszórták érte Nani-t már akkor se értettem.
Nem is látja, hogy jön a védő, mint ahogy Benzema se szándékosan rúgta le a kapust. Ilyenekből több is van egy meccsen, és ezek csak a balszerencsének köszönhetők inkább. Talán egy sárgával lehet figyelmeztetni ilyenkor a játékost, de kiállítani túlzó én úgy gondolom.

(Benzemáról meg nehezen hiszem el, hogy szándékosan akarta klinikára küldeni a kapust, azért ő nem az a típusú játékos akire ezek jellemzőek lennének.)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.06. 11:21:53

Benzema favágása egyértelműen piros volt (érdekes itt Nani egy hasonló esetnél azonnal megkapta a Real ELLEN,ami a Man U kiesését is jelentette a BL-ben: https://www.youtube.com/watch?v=eYIR-HeTIs4" target="_blank ).
De mivel itt a Realról van szó várható volt,hogy még egy ejnye-bejnye sem lesz.Mivel sok a sérültjük még azt is kinézem,hogy a kedvükért számukra pár napra újranyissák az átigazolási szezont! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.02.06. 10:58:36

hank1ee írta: Nem hiszem, hogy szándékos lett volna (egyáltalán nem úgy tűnt), bár lehetett volna óvatosabb.
Ezt ugye te se hiszed el amit leírtál. Mi az ha nem szándékosság, hogy egy olyan labdára meg amit esélye sincs megszerezni és még vagy 1,5m magasba is felhúzza a térdét ami meg kifejzetten sérülés veszélyes.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.06. 08:16:18

kezdem ott, hogy a matracosok azon kevesek (3-4)közé tartoznak, akik eséllyel léphetnek pályára a Real ellen akár három pontért is.
az én (mi) szempontomból jó előjel:
- említettétek, sérülések, CR. labilis formája, a csapat lendülete megtörni látszik...
- az a bizonyos "sorozat" ami ugye egyszer megszakad! - akár most is
- szerencse - u. az mint fent, nem fog állandóan nekik állni.
a rossz előjelek:
- elsősorban a nagy várakozás, hogy na most biztos kikapnak.....! ilyenkor szokott sima győzelem jönni.
- az a bizonyos "sorozat" az még lehet hogy kitart egy két meccsig..
- az a sorsszerű tény hogy ebben a párharcban most (szerintem) Real győzelemnek áll a zászló...
- az a száraz tény, hogy a Real jobb csapat mint az Atleti.

ha tehát esélyeket kérdeztek nálam három esélyes a dolog, ha konkrét tippet akkor : x.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.05. 23:38:03

Azért óvatosan az elkiabálással hogy a Real az Atleti ellen pontot veszít...Kitudja, elvégre a Real, lehet hogy jönnek majd a tizik meg a piros lapok, elég csak Cuncinak eldobni magát és instant 11-es. [-X
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.05. 23:00:11

S.Agüero írta:
hank1ee írta:Azért nem árt megnézni, milyen pocsék formában van a Bilbao, remélem mindenkinek feltűnt, hogy az utóbbi években stabil felsőházi együttes voltak Európa Liga-döntővel meg BL-szerepléssel, most pedig ott kullognak az alsóházban... Ha pedig ezt nézzük, akkor szinte biztos, hogy nyerünk, és szerintem be is húzzuk.
A Sociedad ellen is ez volt, sőt, emlékszem, 2012-ben a Chelsea elleni párharc előtt is ezzel nyugtatgattuk magunkat, aztán tudjuk mi lett a vége...
Ezeknek a csapatoknak nem fekszik a stílusa, mumus.
Meggyőződésem, hogy szenvedős lesz a Bilbao elleni meccsünk is vasárnap.
Nem gondoltam, hogy sétagalopp lesz, de azért az erős, hogy a Realnak több esélye van hétvégén, mint nekünk. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.05. 22:34:16

hank1ee írta:Azért nem árt megnézni, milyen pocsék formában van a Bilbao, remélem mindenkinek feltűnt, hogy az utóbbi években stabil felsőházi együttes voltak Európa Liga-döntővel meg BL-szerepléssel, most pedig ott kullognak az alsóházban... Ha pedig ezt nézzük, akkor szinte biztos, hogy nyerünk, és szerintem be is húzzuk.
A Sociedad ellen is ez volt, sőt, emlékszem, 2012-ben a Chelsea elleni párharc előtt is ezzel nyugtatgattuk magunkat, aztán tudjuk mi lett a vége...
Ezeknek a csapatoknak nem fekszik a stílusa, mumus.
Meggyőződésem, hogy szenvedős lesz a Bilbao elleni meccsünk is vasárnap.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.05. 21:52:58

Azért nem árt megnézni, milyen pocsék formában van a Bilbao, remélem mindenkinek feltűnt, hogy az utóbbi években stabil felsőházi együttes voltak Európa Liga-döntővel meg BL-szerepléssel, most pedig ott kullognak az alsóházban... Ha pedig ezt nézzük, akkor szinte biztos, hogy nyerünk, és szerintem be is húzzuk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.05. 21:17:15

crixus írta:Pont emiatt esélyesek: ha hullámvölgyben vannak akkor is tudnak nyerni, míg mi nem. Pont ezért (meg a visszatérő Ronaldo miatt) tartom őket szombaton is esélyesnek.
Viszont az Atlético ellen pont nem. Már-már mumusuk lett. A két kupameccsen is simán eldőlhetett volna a javukra a párharc, mégsem ők jutottak tovább. Bajnokin sem nyertek ellenük amióta Ancelotti ül a padon. Aztán persze lehet, hogy pont a "tartalékosabb" Real töri meg ezt a szériát...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.02.05. 20:56:54

Chino írta: Cr meccsek óta olyan formában van, hogy szinte hátráltatja a csapatát, ami az élete formáját illeti (Messivel szöges ellentétben), a Real pedig mostanában minden csak nem masszív. A Cordoba ellen is nagyon megszenvedtek, nemhogy a pontvesztés, a vereség is benne volt. Egy utolsó percben szerzett tizenegyessel tudtak csak nyerni, tegnap pedig a ha a Sevilla nem ilyen idióta akár három pontot is könnyen elhozatott volna Madridból. Az Atleticót már nem is mondom. Egyedül a Soci volt mostanában az, akit magabiztosan meg tudtak verni, szóval odaát is benne van a bukta rendesen. Jobb helyzetben vannak ez igaz nem nagyon lehet ezzel vitatkozni, de ha most lenne itt nálunk a Klasszikus nem biztos, hogy annyira egyértelmű esélyesek lennének.
A kiemelt részt meg nem igazán értem. Sosem voltál igazán objektív, ami a csapatot illeti, de miért van több esélye egy hullámvölgyben lévő, megtizedelt Madridnak (ahol még balhátvéd sem lesz + Pepe meg Ramos is kiszállt) nagyobb esélye a Calderónban, mint egy jó formában levő Barca-nak, a 12. helyezett Bilbao-val szemben. Persze előfordulhat, nem kizárt az általad leírt forgatókönyv, de egy normális indokot írj már le nekem.
Az a bajom a "Ha"-val kezdődő mondatokkal, hogy a dolgok egyszerűen máshogy történtek. Ennyi erővel mi is kikaphattunk volna párszor még az ősszel, pl. a Valencia ellen, ahogy a Real is kikaphatott volna mondjuk a Cordoba ellen. A valóság viszont az, hogy behúzták azt is és tegnap is behúzták a meccset, ameddig mi pl. a Getafe-nél hagytunk 2 pontot ugyanolyan gyenge játékkal, mint ahogy a Real játszott a Cordoba ellen. Pont emiatt esélyesek: ha hullámvölgyben vannak akkor is tudnak nyerni, míg mi nem. Pont ezért (meg a visszatérő Ronaldo miatt) tartom őket szombaton is esélyesnek. Mi pedig Bilbao-ban legutóbb 2010/11-ben szereztünk három pontot egy olyan Barca-val amilyen még egy nem lesz talán soha, a legutóbbi 11 bajnokinkból a Bilbao pályaválasztásával pedig 4-et nyertünk meg, ebből kétszer a BL győztes szezonban. Ha ezt nézem szinte biztosan nem győzünk vasárnap.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.02.05. 20:26:56

Az Atletinek most minden esély megadatott, hogy megverje a Realt. Annyit hozzátennék, hogy Marcelonak nem kéne eltiltottnak lennie, mert a tegnapi sárgájánál hozzá sem ért az ellenfélhez. De ha hozzávesszük, hogy nekünk hány jogtalan lapot nem töröltek az elmúlt években, valamint azt, hogy CR csak 2 meccset kapott, ezt le kell nyelniük, hacsak nem ül össze holnap a bizottság, hogy töröljék Marci lapját.

Én már a Classicó után leírtam, hogy ez a Real nem egy világverő banda. Ha több csapat értelmesen állna hozzá az ellenük lejátszandó meccsükre, sok pontot vesztenének. Sajnos sokan vagy simán beleszaladnak a késbe, vagy ha megvan a nyerő taktika, akkor adnak 1-2 gólt a Madridnak. Ha nem tart ki szerencséjük, akkor több pontot fognak veszíteni, mint mi, pedig mi sem vagyunk az a csúcsalakulat most. Meglátjuk, nekünk mennünk kell tovább, pár csapat majd csak rájön, hogy ha nem adnak teret a Madrid kontráinak, valamint kihasználják, hogy pl Iscot vagy simán át lehet játszani, vagy pirosat fog kapni, akkor fordulhat a kocka. Carlo hiába nagy edző, pár fontos játékszerét elvették, és hiába csinálja meg az adott keretből a legjobbat, lehet, hogy az kevés lesz.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.05. 19:58:32

Nagyon nem volt masszív tegnap sem a Real, a Sevilla ziccereket puskázott el. A védelem Ramos és Pepe nélkül finoman szólva sem lesz az igazi, Nacho Fernandez sokkal gyengébb játékos, mint ők. Varane-nal átjátszhatóak lesznek. Khedira is játszik majd, így főleg nagy kontraszt lesz az első és hátsó csapatrész között. Ronaldo pocsék formában, de gólt azért így is rúgnak majd, csak várhatóan kapnak is, mostanában Mandzukicot és Griezmannt sem kell félteni. Most tényleg komoly esély van a pontvesztésükre, ha itt sem lesz meg, az akkora lökést adhat nekik, hogy nehezen vesztenék el a bajnoki címet. Undorító csapat az Atletico, de drukkolok nekik. Persze a Real ellen mindenkinek :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.05. 19:28:38

crixus írta:Kicsit kár rágódni már ezen a bajnokságon, mert a Real elég masszívnak tűnik idén, ameddig nálunk bármikor benne van a bukta a pakliban, pl. majd vasárnap. Nagyobb esély van a hétvégén a mi pontvesztésünkre, mint a Real vereségére. A Real-ban ráadásul CR élete formájában volt az ősszel, ha kicsit vissza is esik az sem fogja nagyon visszavetni a madridiakat, ahogy tegnap is behúzták úgy fogják behúzni a többi meccsük nagy részét is.

Cr meccsek óta olyan formában van, hogy szinte hátráltatja a csapatát, ami az élete formáját illeti (Messivel szöges ellentétben), a Real pedig mostanában minden csak nem masszív. A Cordoba ellen is nagyon megszenvedtek, nemhogy a pontvesztés, a vereség is benne volt. Egy utolsó percben szerzett tizenegyessel tudtak csak nyerni, tegnap pedig a ha a Sevilla nem ilyen idióta akár három pontot is könnyen elhozatott volna Madridból. Az Atleticót már nem is mondom. Egyedül a Soci volt mostanában az, akit magabiztosan meg tudtak verni, szóval odaát is benne van a bukta rendesen. Jobb helyzetben vannak ez igaz nem nagyon lehet ezzel vitatkozni, de ha most lenne itt nálunk a Klasszikus nem biztos, hogy annyira egyértelmű esélyesek lennének.
A kiemelt részt meg nem igazán értem. Sosem voltál igazán objektív, ami a csapatot illeti, de miért van több esélye egy hullámvölgyben lévő, megtizedelt Madridnak (ahol még balhátvéd sem lesz + Pepe meg Ramos is kiszállt) nagyobb esélye a Calderónban, mint egy jó formában levő Barca-nak, a 12. helyezett Bilbao-val szemben. Persze előfordulhat, nem kizárt az általad leírt forgatókönyv, de egy normális indokot írj már le nekem.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.02.05. 18:52:56

Kicsit kár rágódni már ezen a bajnokságon, mert a Real elég masszívnak tűnik idén, ameddig nálunk bármikor benne van a bukta a pakliban, pl. majd vasárnap. Nagyobb esély van a hétvégén a mi pontvesztésünkre, mint a Real vereségére. A Real-ban ráadásul CR élete formájában volt az ősszel, ha kicsit vissza is esik az sem fogja nagyon visszavetni a madridiakat, ahogy tegnap is behúzták úgy fogják behúzni a többi meccsük nagy részét is. Lehet érvelni azzal, hogy fognak ők még pontokat bukni, de ez elég gyenge érv, mert ez ránk is igaz. jelen pillanatban mi vagyunk a gyengébb csapat, bennünk van inkább bennünk a hiba. Ráadásul a kupa miatt több meccsünk is van, a BL-ben nehezebb ellenfelünk... ezekre a meccsekre pedig csak a bajnokságban lehet tartalékolni. Nekik van a jobb edzőjük és a komplettebb keretük is. Sajnos nekik áll a zászló, ami persze nem garancia a sikerre, de innen csak ők ronthatják el.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.05. 18:49:37

Egy kis adalék Roncika kiállításához.
Három bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott Jerome Boateng.
Aki látta a két kiállítást az tudja miről beszélek.
Azért van különbség a két Liga között.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.05. 18:10:06

defender3 írta:Benzema is megköszönheti, hogy nem kapott pirosat meg 2-3 meccs eltiltást, mert ennél látványosabban szándékosan nem lehet sérülést okozni. :evil:
Nem hiszem, hogy szándékos lett volna (egyáltalán nem úgy tűnt), bár lehetett volna óvatosabb.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.02.05. 16:37:59

Benzema is megköszönheti, hogy nem kapott pirosat meg 2-3 meccs eltiltást, mert ennél látványosabban szándékosan nem lehet sérülést okozni. :evil:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.02.05. 15:56:43

Mihu írta:veb, Tudnod kene, hogy egy kis vagy kozepcsapat sose azert esik ki, mert nem tudta megverni a nagyokat...sot, egy Getafr vagy Zaragoza, Osasuna pont arrol volt hires, hogy a Barcat vagy a Realt otthon megfogtak, de ra rgy hettel kesobb meg ugy kikaptak az 5-6 hellyel mogottuk levo ellenfeltol, mint a huzat
A Zaragozára ez mennyire igaz volt, de utáltam mikor idegenbe mentünk hozzájuk, közbe meg föl le járkáltak az első és a másod osztály között.
Még a Mallorcat is ide sorolnám, ők otthon bárkit képesek voltak megfogni, idegenben meg szökő évente szereztek pontot.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.05. 15:40:14

olyan hű de nagy csapat nem lehet ha idén az atletico 4et a real meg 5öt lőtt nekik.. ettől függetlenül értem mit mondasz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.02.05. 15:22:37

veb, Tudnod kene, hogy egy kis vagy kozepcsapat sose azert esik ki, mert nem tudta megverni a nagyokat...sot, egy Getafr vagy Zaragoza, Osasuna pont arrol volt hires, hogy a Barcat vagy a Realt otthon megfogtak, de ra rgy hettel kesobb meg ugy kikaptak az 5-6 hellyel mogottuk levo ellenfeltol, mint a huzat... Ezeknek a csapatoknak a nagyok elleni es a szezon utolso 4-5 meccse a legfontosabb a szezonban. Ezeken maximalis erobedobassal odateszik magukat, hogy aztan ra egy hetre kikapjanak az ujonctol.

Es sok ilyen csapat van, amelyik otthon legendasan veszelyes a nagyokra. Ilyen a Bilbao is. Nem az szamit, hogy ok kitol kaptak ki, hanem az, hogy evrol evre elkapjak a nagyokat. Ez alapjan nem lehet kijelenteni, hogy nyernunk kell, hiszen a Bilbao minden evben kikap a 10-18. helyezett csapatoktol, es ennek ellenere mindig elkapjak valamelyik sztarcsapatot...
Kép
Válasz küldése