Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 18:08:24

raul72 írta:Amúgy valamilyen szinten tényleg fölösleges egymást győzködni.Úgyse fog sikerülni. Majd év végén lehet "na ugye megmondtam"-ozni :)
Erről beszélünk itt reggel óta. Felesleges idejönnötök győzködni minket. Hazai terepen nyomjátok a bugit inkább.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 17:19:03

Amúgy valamilyen szinten tényleg fölösleges egymást győzködni.Úgyse fog sikerülni. Majd év végén lehet "na ugye megmondtam"-ozni :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 16:46:25

Decima írta:Észre kell venni, hogy a Barcelona már nem az ami volt néhány éve. Xavi, Messi sem lesz már sosem olyan szinten. Gyenge hátvédsor, összevissza igazolások, kiöregedett középpálya, nem kiforrott taktika, sok milliós pénzköltés. Jó játékosok nem beépítése, hanem elengedése (Yaya, Ibra, Eto, Fabre, Sanchez, Thiago), akik máshol világklasszisok és húzóemberek sokáig (nálunk Robben, Sneider és még sorolhatnám). Minket is jellemzett ez a Mourinho éra előtt. Kicsit olyan érzésem van,mint a "Zidane-ok és Pavonok" időszakban. Nem fogtok 3-4 klasszis játékossal cél nélkül sehova sem jutni. Le voltunk szólva James meg Kroos megvétele kapcsán, DiMaria elengedése miatt, de Ancelotti tudja a dolgát, és remélem az idő minket igazol majd. Nálatok edzőváltások sora (bár az egyik kényszerű volt sajnos), nálunk szakmai munka folyik sokkal inkább. Guardiola ki merte tenni Ronaldinho-ékat és új csapatot mert épített. Én Messit adnám el kumma sok pénzért és 4-5 szakmailag indokolt játékost vennék az árából és inkább az Iniesta-Neymar-Suarez vonalra építenék. Nem sérült meg lassú középszerű hátvédekkel operálnék. Ebben látom a megoldást hosszú távon nálatok. Plusz egy karizmatikus tapasztalt edző, nem Tito-Tata-LE félék.
Nyugtával dicsérd a napot. Nem kell itten osztogatnod az észt. [-X
A 29 éves CR-ed a sunyiba sem volt a tegnapi meccsen még sem ordibálják, hogy el kell adnotok. Egy 27 éves Messi-ben még nagyon sok örömünk fog telni a ti bánatotokra, nem kell féltened a Barcát. Hosszú a szezon és még a felénél sem tartunk, vezetjük a bajnokságot a BL ben is simán továbbjutunk. Ezt az egy foltot majdcsak elviseljük a mezünkön. Tavaszra az MSN hármas összeszokik oszt meglátjuk, hogy Barcelonába mire is vagytok képesek. :D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.26. 14:35:35

raul72 írta:Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
1. Köszönöm a választ! :)
2. De hogy mégis kicsit ellenkezzek, szerintem a Schalke nem valami nagy csapat és lehet, hogy betalált az el Clasico-kon, de kb annyi volt az összes kiemelendő megmozdulása az utóbbi klasszikusokon (na jó, egy gólpassz Jesének...). A kupát érő fejese meg még 2011-ben volt - régi szép idők (no nem a kupadöntő miatt :-# ) -, szép volt, elismerem, de nem ma volt.
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:52:42

raul72 írta: ZBarcát úgy tűnik érdekli. Csak válaszoltam a kérdésére ....
Jah, nyilván :-)
A "nem akarok lejönni" szitut meg Te is, mint minden ellendrukker elferdítve toljátok magatok előtt, miközben szimplán megkérdezte tőle LE, hogy mi a helyzet, ő mutatta, hogy okés, így Neymar jött le. És nem az, amit próbáltok belemagyarázni, hogy szembement az edző cseréjével.
Ezekre semmi szükség, mint ahogy arra sem, hogy most itt szakértsetek és ajnározzátok Ronaldot.
Fordított esetben te sem vennéd jó néven, nem igaz?
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 13:48:50

Motaro írta:
raul72 írta: Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
Ne haragudj, de szerinted ez érdekel itt valakit, főleg most?
ZBarcát úgy tűnik érdekli. Csak válaszoltam a kérdésére ....
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:44:39

raul72 írta: Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
Ne haragudj, de szerinted ez érdekel itt valakit, főleg most?
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 13:37:21

ZBarca írta:
raul72 írta:Ronaldo meg lehet rosszul játszott, de ő nem bomlasztja a csapat egységet , sőt vezére a csapatnak. Míg Messi az ilyen nem akarok lejönni szitukkal nem hiszem , hogy jót tesz az öltözői hangulatnak. LE tekintélyét is az egekbe emeli. De a kérdésemre nem válaszoltatok. Mikor játszott utoljára jól nagy csapat ellen , fontos mérkőzésen ?
És Ronci? :wink: Mert nekem a tavalyi szezonból az maradt meg vele kapcsolatban, hogy fél meztelenkedik és a földön fekve ordibál, hogy "tizenegyest akarok brühühühü!!!".
Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:24:19

westerngom írta: mi viszont úriemberek vagyunk és nem szólunk be a vendégeknek alpári módon. Egyébként én is úgy láttam ahogy írtad.....
Szerintem ez messze nem volt alpári, sőt kifejezetten visszafogtam magam
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.10.26. 13:21:17

Motaro írta:Tényleg vicces ez a sok önjelölt szakértő madridista, akik most itt olyan okosok, hogy majd szétdurran a fejük. Ha Messi beveri a ziccert 0-1-nél, jó esélyünk lett volna behúzni a meccset, de legalább egy x-et kihozni belőle. Aztán a tizi volt a fordulópont. Majd egy szokásos rögzített helyzetben gyengélkedés, aztán egy orbitális hiba és kész is volt. Szétestünk, onnan meg a Realnak állt a meccs mind képében, mind lélektanilag.
Szóval köszönjük,de odaát erőlködjetek és masszírozzátok egymást. Köszi.
mi viszont úriemberek vagyunk és nem szólunk be a vendégeknek alpári módon. Egyébként én is úgy láttam ahogy írtad.....
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.26. 13:17:27

raul72 írta:Ronaldo meg lehet rosszul játszott, de ő nem bomlasztja a csapat egységet , sőt vezére a csapatnak. Míg Messi az ilyen nem akarok lejönni szitukkal nem hiszem , hogy jót tesz az öltözői hangulatnak. LE tekintélyét is az egekbe emeli. De a kérdésemre nem válaszoltatok. Mikor játszott utoljára jól nagy csapat ellen , fontos mérkőzésen ?
És Ronci? :wink: Mert nekem a tavalyi szezonból az maradt meg vele kapcsolatban, hogy fél meztelenkedik és a földön fekve ordibál, hogy "tizenegyest akarok brühühühü!!!".
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:12:16

Tényleg vicces ez a sok önjelölt szakértő madridista, akik most itt olyan okosok, hogy majd szétdurran a fejük. Ha Messi beveri a ziccert 0-1-nél, jó esélyünk lett volna behúzni a meccset, de legalább egy x-et kihozni belőle. Aztán a tizi volt a fordulópont. Majd egy szokásos rögzített helyzetben gyengélkedés, aztán egy orbitális hiba és kész is volt. Szétestünk, onnan meg a Realnak állt a meccs mind képében, mind lélektanilag.
Szóval köszönjük,de odaát erőlködjetek és masszírozzátok egymást. Köszi.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.26. 13:04:02

raul72 írta:Akkor szerintem arra is emlékeztek mi volt Mou előtt. Pellegrinikkel, Ramosokal , Schusterekkel... Az egymás után elbukott 8-ad döntők . Persze a bajnokságban egész jók voltunk . Egészen addig míg nem ellenetek játszottunk. Aki akar vonjon párhuzamot .
Én igazából örülök amíg LE és társai lesznek az edzől , mert addig komoly változások nem fognak történni.
Ronaldo meg lehet rosszul játszott, de ő nem bomlasztja a csapat egységet , sőt vezére a csapatnak. Míg Messi az ilyen nem akarok lejönni szitukkal nem hiszem , hogy jót tesz az öltözői hangulatnak. LE tekintélyét is az egekbe emeli. De a kérdésemre nem válaszoltatok. Mikor játszott utoljára jól nagy csapat ellen , fontos mérkőzésen ?
Figyelj! Adok egy-két jó tanácsot. :wink: Kikaptunk, nyilván rossz a hangulat, nem kéne az indulatokat fokoznod. :wink: Ha értelmes dolgokat írsz, akkor arról szívesen beszélgetünk veled. :wink:

Akkor, mikor játszott Messi utoljára jól nagy csapat ellen? Nézd meg a Párizs meccset, a tavalyi bajnoki klasszikusokat, Man. City... Soroljam tovább?
Illene azt 1-2 embernek tudomásul vennie, hogy ez nem a FIFA xy és nem a Real Madrid. Nem tudjuk leigazolni a fél világot és nem cél a klub legendáinak elűzése. Messi a klub történetének (és lehet, hogy a futball történetének) legnagyobb alakja. Az ilyen embereket nem szokás elüldözni, meg kell becsülni. Sokkal nagyobb öröm az, hogy sorra állítja be a rekordokat és lesz mire visszaemlékezni 20-30 év múlva. :wink: Ha bukunk rajta kupát, ha nem. A tradíciókat illik fönt tartani a divatokkal szemben. Azt meg nem mondom, hogy hiába menne el, a pénzzel nem lennénk kisegítve, mert nála jobb alternatívát nem találunk sehol sem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.10.26. 13:01:09

Decima írta:Észre kell venni, hogy a Barcelona már nem az ami volt néhány éve. Xavi, Messi sem lesz már sosem olyan szinten. Gyenge hátvédsor, összevissza igazolások, kiöregedett középpálya, nem kiforrott taktika, sok milliós pénzköltés. Jó játékosok nem beépítése, hanem elengedése (Yaya, Ibra, Eto, Fabre, Sanchez, Thiago), akik máshol világklasszisok és húzóemberek sokáig (nálunk Robben, Sneider és még sorolhatnám). Minket is jellemzett ez a Mourinho éra előtt. Kicsit olyan érzésem van,mint a "Zidane-ok és Pavonok" időszakban. Nem fogtok 3-4 klasszis játékossal cél nélkül sehova sem jutni. Le voltunk szólva James meg Kroos megvétele kapcsán, DiMaria elengedése miatt, de Ancelotti tudja a dolgát, és remélem az idő minket igazol majd. Nálatok edzőváltások sora (bár az egyik kényszerű volt sajnos), nálunk szakmai munka folyik sokkal inkább. Guardiola ki merte tenni Ronaldinho-ékat és új csapatot mert épített. Én Messit adnám el kumma sok pénzért és 4-5 szakmailag indokolt játékost vennék az árából és inkább az Iniesta-Neymar-Suarez vonalra építenék. Nem sérült meg lassú középszerű hátvédekkel operálnék. Ebben látom a megoldást hosszú távon nálatok. Plusz egy karizmatikus tapasztalt edző, nem Tito-Tata-LE félék.
köszönjük a szakértést. Tegnap az első félidőben bő fél óra nagy csönd volt a Bernabeuban és a fehér mezes srácok csak keresték a labdát és önmagukat. A tizi volt a madridi áttörés, majd a második gól után széthullott fejben a csapat, DE!, talán azért ne hasonlítsuk már a jelen Barcelonát az elmúlt évek madridi vergődéséhez.
A jelen madridi gárda minőségi, erős fizikumú és technikás játékos állományból áll, DE! nem verhetetlen! Ancelotti mester jó munkát végez és ez az erőfoci fekszik is a csapatnak amit játszat.
Ami még pozitívum, hogy rend van a madridi fejekben és nem baltás gyilkosként rohangáltak a gyepen! A tegnapi meccset illetően gratula a madridnak, de nincs még vége a bajnokságnak.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 12:57:10

kristop írta:
raul72 írta:Mi is nagy kakiban voltunk míg nem jött Mou és rakott rendben szépen mindent
mondjuk vicces mourinhot és a rendbe rakottat egy realostól olvasni, miután teljesen szétbarmolta a csapatotokat :D
raul72 írta:Mikor hozta utoljára nagy csapat ellen ?
Én is biztos eladnám, ő lett itt a kis főnök.
céronaldót is eladnád ugye? mert ő a kisfőnök nálatok és rosszul játszott tegnap.
vagy várj, kitalálom, az más mert izé
Akkor szerintem arra is emlékeztek mi volt Mou előtt. Pellegrinikkel, Ramosokal , Schusterekkel... Az egymás után elbukott 8-ad döntők . Persze a bajnokságban egész jók voltunk . Egészen addig míg nem ellenetek játszottunk. Aki akar vonjon párhuzamot .
Én igazából örülök amíg LE és társai lesznek az edzől , mert addig komoly változások nem fognak történni.
Ronaldo meg lehet rosszul játszott, de ő nem bomlasztja a csapat egységet , sőt vezére a csapatnak. Míg Messi az ilyen nem akarok lejönni szitukkal nem hiszem , hogy jót tesz az öltözői hangulatnak. LE tekintélyét is az egekbe emeli. De a kérdésemre nem válaszoltatok. Mikor játszott utoljára jól nagy csapat ellen , fontos mérkőzésen ?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.26. 12:44:34

legközelebb ha újra kikapnak olyan acélos csapattól mint a sociedad, én is átmegyek már osztani az észt, hogy mit hogy kellene csinálni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.26. 12:39:10

Sanmana abszolút leírta, ahogy láttam a meccset. Annyit fűznék hozzá, hogy nálam Piqué most nem kerül vesztőhelyre. A kezezést kivéve nem játszott rossz meccset, sőt. Ugyan így Masch. Bár Pepéről én sem láttam ki maradt le, vagy ő vagy Alves volt, de nem ezeken ment el a meccs. Fejben megint lassúak voltak, körülményesek, kevés iramváltás, sok tökölés és labdavesztés. Neymarnak pedigvolt helye bőven, de alig próbálta megverni 1v1-ben azt a fogalmatlan Carvajalt. :(
Nagyon sajnálom, mert simán meg lehetett volna a meccs.
Kép
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2014.10.26. 12:38:35

Ó Mou, emlékszem!
Szép és szerethető focit játszatott a Madriddal.
...és különösen szimpatikus volt a légkör, meg, hogy mennyire vigyáztak mindig az ellenfél játékosaira.
...és az a sportszerű játék, amit muatattak, az igen!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.26. 12:28:57

raul72 írta:Mi is nagy kakiban voltunk míg nem jött Mou és rakott rendben szépen mindent
mondjuk vicces mourinhot és a rendbe rakottat egy realostól olvasni, miután teljesen szétbarmolta a csapatotokat :D
raul72 írta:Mikor hozta utoljára nagy csapat ellen ?
Én is biztos eladnám, ő lett itt a kis főnök.
céronaldót is eladnád ugye? mert ő a kisfőnök nálatok és rosszul játszott tegnap.
vagy várj, kitalálom, az más mert izé
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 12:23:23

Úgy bírom a hirtelen überokos madridistákat :-)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.26. 12:21:44

raul72 írta:Én is biztos eladnám, ő lett itt a kis főnök.

:lol: hát azt gondoltuk h Te eladnád :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 12:09:29

Lehet tavaly oda-vissza vertetek , de a kupában meg nem. Meg lehet mondani, hogy ez egy vereség. Csak ennek voltak előzményei.
Lehet mondani, hogy Messi ha hozza a formáját... Mikor hozta utoljára nagy csapat ellen ?
Én is biztos eladnám, ő lett itt a kis főnök.
Ami kéne nektek egy normális edző. Aki idejön és rendet tesz , mint mondjuk Pep kirakta Decot meg Ronaldinhot.
A vezetőség helyében biztos nem LE-t hoztam volna.
Mi is nagy kakiban voltunk míg nem jött Mou és rakott rendben szépen mindent, volt itt rengeteg edző ,de nem tudtak felnőni a feladathoz. Most nálatok is ezt érzem. Tito-Tata-LE. Nyilván a filiozófiába illenek , de lehet nem ennek kéne lennie a szempontnak , főleg az ilyen 7-0ák után.
Meg lehet nézni hol tart a spanyol válogatott.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.26. 11:40:35

Decima írta:Észre kell venni, hogy a Barcelona már nem az ami volt néhány éve. Xavi, Messi sem lesz már sosem olyan szinten. Gyenge hátvédsor, összevissza igazolások, kiöregedett középpálya, nem kiforrott taktika, sok milliós pénzköltés. Jó játékosok nem beépítése, hanem elengedése (Yaya, Ibra, Eto, Fabre, Sanchez, Thiago), akik máshol világklasszisok és húzóemberek sokáig (nálunk Robben, Sneider és még sorolhatnám). Minket is jellemzett ez a Mourinho éra előtt. Kicsit olyan érzésem van,mint a "Zidane-ok és Pavonok" időszakban. Nem fogtok 3-4 klasszis játékossal cél nélkül sehova sem jutni. Le voltunk szólva James meg Kroos megvétele kapcsán, DiMaria elengedése miatt, de Ancelotti tudja a dolgát, és remélem az idő minket igazol majd. Nálatok edzőváltások sora (bár az egyik kényszerű volt sajnos), nálunk szakmai munka folyik sokkal inkább. Guardiola ki merte tenni Ronaldinho-ékat és új csapatot mert épített. Én Messit adnám el kumma sok pénzért és 4-5 szakmailag indokolt játékost vennék az árából és inkább az Iniesta-Neymar-Suarez vonalra építenék. Nem sérült meg lassú középszerű hátvédekkel operálnék. Ebben látom a megoldást hosszú távon nálatok. Plusz egy karizmatikus tapasztalt edző, nem Tito-Tata-LE félék.
Némi igazság van benne, de... Egyrészt nem dől össze a világ, ha egyszer megvertek minket. Másrészt ugyanezek a "kiöregedett" játékosok verték oda-vissza tavaly a Realt és most is minden esélyünk meg volt rá. Egyáltalán nem olyan nagy a baj, ahogy itt egyesek beállítják. Mi kell ide? Végre egy normális védelem (ami idén egy fokkal talán jobb mint tavaly), egy ütközőképes középpálya (na ez már problémásabb), de a legfontosabb: Messi. Elmélkedhetünk, elemezgethetünk órákig, de ha Messi azt hozza amit szokott, akkor ezt a meccset behúzzuk. És akkor vége minden vitának. Csak a probléma az, hogy Messi idén finoman szólva is ingatag.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Decima
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.10.26. 10:49:12
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2014.10.26. 11:23:41

Észre kell venni, hogy a Barcelona már nem az ami volt néhány éve. Xavi, Messi sem lesz már sosem olyan szinten. Gyenge hátvédsor, összevissza igazolások, kiöregedett középpálya, nem kiforrott taktika, sok milliós pénzköltés. Jó játékosok nem beépítése, hanem elengedése (Yaya, Ibra, Eto, Fabre, Sanchez, Thiago), akik máshol világklasszisok és húzóemberek sokáig (nálunk Robben, Sneider és még sorolhatnám). Minket is jellemzett ez a Mourinho éra előtt. Kicsit olyan érzésem van,mint a "Zidane-ok és Pavonok" időszakban. Nem fogtok 3-4 klasszis játékossal cél nélkül sehova sem jutni. Le voltunk szólva James meg Kroos megvétele kapcsán, DiMaria elengedése miatt, de Ancelotti tudja a dolgát, és remélem az idő minket igazol majd. Nálatok edzőváltások sora (bár az egyik kényszerű volt sajnos), nálunk szakmai munka folyik sokkal inkább. Guardiola ki merte tenni Ronaldinho-ékat és új csapatot mert épített. Én Messit adnám el kumma sok pénzért és 4-5 szakmailag indokolt játékost vennék az árából és inkább az Iniesta-Neymar-Suarez vonalra építenék. Nem sérült meg lassú középszerű hátvédekkel operálnék. Ebben látom a megoldást hosszú távon nálatok. Plusz egy karizmatikus tapasztalt edző, nem Tito-Tata-LE félék.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.10.26. 10:04:26

Egyet nem értek csak. Azt mondták folyamatosan, hogy drasztikus változások lesznek a csapatban. Erre jött egy kapus (de ugye muszáj volt jönnie) + Matyiő (akit ne szidjatok, védekezésben igen is jó volt), illetve Suárez. Ennyi volt a Real elleni változás. Az Ini Busi Xavi kp halálra van ítélve.
Válasz küldése