Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.26. 09:59:56

mess2009 írta:tudnátok a tegnapi meccsről játékos értékeléseket belinkelni? (gondolom Spanyol lapokból) ?
sport.es
marca
as
WhoScored (Az osztályzatok az algoritmusuk alapján készülnek. Az alap a 6.0-ás.)

On:
Az első félidő alapján jogos volt a döntetlen, mindkét oldalon voltak ziccerek. A másodikban meg összeomlott a középpályánk. Mindenesetre a mostani Madrid nagyon kemény dió, összességében megérdemelten nyertek és végre a fociról szólt a meccs. Nem bekkeltek, hanem támadtak, sajnos a kp-jük jobbnak is bizonyult.
Utóbbi már emberemlékezet óta nem fordult elő...
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 09:43:30

ferninho írta:úgy vannak 1-2 embernél megfogalmazva a dolgok, mintha 0-1 után nem történt volna semmi, közben meg ott volt Benzema duplakapufája és nagyon durvàn is nyomott ott a Real egy 5-10 percet.

a másik ilyen ami mindenhol látható 10ből 9 embernél ez a Messi kihagyta, mintha szimplán mellégurította volna, közben Iker védett hatalmasat és kb meg sincs említve
Ettől még igaz, amit írtunk, ha a nagy ziccert Messi értékesíti, akkor 0-2-nél talán egy x-re jók lettünk volna. Nem veszi el senki Iker érdemeit, de egy ilyen helyzetben a kapus ki van szolgáltatva, ha nem rontják el, akkor gól. Messi elrontotta.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.26. 09:41:20

ozsimiki írta:nem bánnám ha sebességben tudnánk fejlődni, mert ebben semmi változást nem mutatkozott TEGNAP az előző szezonhoz képest.
Na ez az ami engem nagyon zavar. Ezt a csapatot hosszú éveken át az jellemezte, hogy az egész meccset kontrol alatt tartottuk és végig domináltunk a meccseken. A középpályásaink folyamatosan dobálták a labdákat a csatáraink felé, akik cselekkel, kényszerítőkkel, passzkombinációkkal megbontották az ellenfél védelmét. Ez teljesen eltűnt és nem csak a tegnapi meccsen, hanem úgy általánosságban mindig. Pedig ez volt a csapat legnagyobb erőssége. Nem kellett védekezni, mert folyamatosan mi támadtunk. Most azt látom, hogy a középpályásaink és a szélsővédőink felállnak, mint a kézilabda meccseken és adogatjuk körbe a labdát, de nem hogy helyzetbe nem kerülünk, meg se próbálunk helyzetbe kerülni. Évek óta azt várom, hogy ez változzon, de egyelőre úgy tűnik, hogy mind hiába.
ferninho írta:a másik ilyen ami mindenhol látható 10ből 9 embernél ez a Messi kihagyta, mintha szimplán mellégurította volna, közben Iker védett hatalmasat és kb meg sincs említve
Van benne vmi, de ez hasonló eset mintha Ronaldo kihagyta volna a büntetőt. Akkor nem arról beszélünk, hogy Bravo megfogta, hanem hogy Ronaldo hagyta ki. Tiszta ziccer volt, az ilyet be kell lőni, ezen nincs mit szépíteni, ha nagyot fogott Casillas, ha nem. Nyilván előbbi eset egyébként.
mess2009 írta:kérnék egy kis segítséget, hogy néhány játékos teljesítményének a megítélését láthassam kitekintésben is: tudnátok a tegnapi meccsről játékos értékeléseket belinkelni? (gondolom Spanyol lapokból) ?
előre is köszi.
http://www.whoscored.com/Matches/862204 ... -Barcelona
Bár sztem elég csalóka. Messi sokkal jobb értékelést kapott, mint mondjuk Xavi, pedig pont a fordítottja történt... A Realosok értékelését meg nem is értem. Nálam Mascherano Marcelo után a meccs legjobbja volt, Kroos meg az egyik leggyengébb. Az értékelést meg látjuk. Száraz statisztika ezt dobja, de mint már mondtam, elég csalóka, a meccs jobb összképet ad.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.10.26. 09:48:28-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.10.26. 09:39:21

3-1 lett a vége, de ma nagyon megvertek bennünket. Gyakorlatilag egy félidő alatt. És még csak ideges sem voltam, annyira egyértelmű volt...
Én is így látom. Jól kezdtünk, gyors vezetést szereztünk, onnan viszont végig jobb volt a Real. Emlegethetjük Messi nagy helyzetét, de a másik oldalon meg ott előtte Benzema kapufája, ami még közelebb is volt a gólhoz. A végén meg örülhetünk, hogy a kontráiknál vki mindig elrontotta az utolsó passzot, különben csúnya is lehetett volna a vége.

A középpályán vertek meg minket nagyon, Busquets bántóan súlytalan, most már azt kell mondjam, jó ideje. A legjobb középpályásunk helyett meg Xavi kezdett, akinek meg már nyugdíjban, v. Katarban lenne a helye. Nekik meg az is belefért, hogy nem volt klasszikus vkp-juk.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.10.26. 09:26:37

ozsimiki írta:Megérdemelt Madrid siker sajna. Volt két helyzetünk, egyiket Neymar megoldotta,másikat Messi sajna kihagyta, utána 0 fantázia.

Nagyon gyors csapat a Madrid, rémes volt látni,h ennek ellenére Marcelot, többek között, tök üresen hagytuk a szélen...

nah ez van, azért még változhat minden,de nem bánnám ha sebességben tudnánk fejlődni, mert ebben semmi változást nem mutatkozott TEGNAP az előző szezonhoz képest.
A kontrajátékunk, nagyon gyenge. Talán még sose szereztünk úgy igazi kontrából gólt. Tegnap is, Matyi balszélen folyamatosan üres volt. De sajnos nem tudunk kontrázni, hanem inkább küzdünk minden mérkőzésen. A real meg fogja elmennek kétszer, és simán nyerik a meccseiket. Könnyű hibákat keresni, de évek óta ezt tartom a legnagyobb hibánknak.
Amúgy gyengék voltunk tegnap jogos a madridi siker!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.26. 09:21:48

kérnék egy kis segítséget, hogy néhány játékos teljesítményének a megítélését láthassam kitekintésben is: tudnátok a tegnapi meccsről játékos értékeléseket belinkelni? (gondolom Spanyol lapokból) ?
előre is köszi.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.10.26. 09:08:30

úgy vannak 1-2 embernél megfogalmazva a dolgok, mintha 0-1 után nem történt volna semmi, közben meg ott volt Benzema duplakapufája és nagyon durvàn is nyomott ott a Real egy 5-10 percet.

a másik ilyen ami mindenhol látható 10ből 9 embernél ez a Messi kihagyta, mintha szimplán mellégurította volna, közben Iker védett hatalmasat és kb meg sincs említve
madridista
barcabandi72
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.08.20. 08:57:49

2014.10.26. 08:27:41

Piqué játékát lehozta volna Bartra is, de ha már játszott, Matyi kellett volna mellé, szélre Alba. Masch meg Busq helyére, mivel sérülésből tért vissza. Busquets-nél örülnék ha nem csak Puyol 5-ös mezét látnám rajta, hanem a hozzáállását is. Ez a flegma-nyegle stílus nem ment volna Guardiolánál. Kár volt így megbontani azokat a posztokat, ahol eddig jól ment annak a játékosnak (Matyi, Masch) Alves a real egyetlen támadásánál sem volt szinte a helyén. De támadásban Rakitic legyen a szélen és Alves beljebb. Megvolt a "kamutizi" cr-nek, most sajnos Piqué tett róla, +adtunk 2 gólt. a 33. percben a tizinél 3-0-ra kellett volna vezetnünk. Van még mit csiszolnia LE-nek.
"Nem alkuszom, nem adok egyetlen falut sem,
a máséból nekem nem kell egy falat sem,
de mi a miénk egy szép napon visszajár,
mert az én fajtám nem lesz birkanyáj!"
FankaDeli
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.26. 08:26:53

Az a baj, hogy simán lehetett volna 0-2 a félidőben, aztán a 11 jogos, Piqué keze mindig ott kalimpál valahol, Pepe fejese szintúgy, de a 3. elkerülhető lett volna. A 2-2 igazságos lett volna DE ilyen az élet, egyik oldalon nem megy be, másikon igen és sajna emiatt teljesen feladták az utolsó 20 percben.... 2-2-nél izgalmas lett volna a vége! El kell gondolkodni erősen azon a tegnapi kezdőn és levonni a következtetéseket!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.10.26. 08:20:28

Megérdemelt Madrid siker sajna. Volt két helyzetünk, egyiket Neymar megoldotta,másikat Messi sajna kihagyta, utána 0 fantázia.

Nagyon gyors csapat a Madrid, rémes volt látni,h ennek ellenére Marcelot, többek között, tök üresen hagytuk a szélen...

nah ez van, azért még változhat minden,de nem bánnám ha sebességben tudnánk fejlődni, mert ebben semmi változást nem mutatkozott TEGNAP az előző szezonhoz képest.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
matyi63
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:25:35

2014.10.26. 07:48:52

Szerintem hiba volt Mathiot balhátvédként játsszatni, bár volt itt baj bőven :oops:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.26. 07:40:48

Szuszimester írta:Na, ez az, ami engem is leginkább zavar. Néztem a meccset, de kikapcsolt hanggal, mert nem bírom, hogy ez a ... kommentátor szabályosan realnak szurkol.
A Farkas Norbi? :mrgreen: Ő Barcás.

Viszont a másikon oldalon már jó ideje megy az üzengetés a Sport TV-nek miatta, mert ugye Messi>CR jön ki a közvetítései alapján, és állítólag a Real meccseket "fapofával" közvetíti. Szóval lehet elérték, hogy most már kommentátorként a Madridnak szurkoljon . :lol:
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.10.26. 00:10:46

Az a helyzet, hogy megérdemelten kikaptunk és nyugodtan fekszem le aludni. Na azért vereség esetén ez nagyon durva...[/quote]


Na, ez az, ami engem is leginkább zavar. Néztem a meccset, de kikapcsolt hanggal, mert nem bírom, hogy ez a ... kommentátor szabályosan realnak szurkol. De csak néztem a meccset, és láttam, ahogy kétség nem fér hozzá, ki a jobb csapat a pályán.

3-1 lett a vége, de ma nagyon megvertek bennünket. Gyakorlatilag egy félidő alatt. És még csak ideges sem voltam, annyira egyértelmű volt... :(
Szuszimester
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.25. 22:32:26

ferninho írta:
Mr. Cesc írta:? Mikor láttál olyat, hogy egy Barca szurkoló átmegy oda provokálni számotokra vesztes meccs után? Húzzál vissza, és verd CR tizigóljára - vagy ne provokálj.
mennyi volt már... most is volt egy úriember, aki osztotta nálunk az észt, kb 4szer regisztrált újra, mert annyiszor ki lett már tiltva, hogy ossza az okosságait....
ez egy előforduló probléma mindig és mindenhol.
Kár a 0-1-nél elrontott ziccerért, valszeg az volt a kulcsmomentum.
hát fura is volt, hogy Iker azt kiszedte valahogy, talán már végleg magára tud találni.
Egyik kutya másik eb , mindenhol vannak ilyenek de azért te sem gondolod , hogy nem gyomorforgató amit csinál?!
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.25. 22:21:24

ferninho írta: mennyi volt már... most is volt egy úriember, aki osztotta nálunk az észt, kb 4szer regisztrált újra, mert annyiszor ki lett már tiltva, hogy ossza az okosságait....
ez egy előforduló probléma mindig és mindenhol.
Ahogy most ez a Raul gyerek nyomja itt a tutit, a szerencsétlenje.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.25. 22:21:08

mennyi volt már... most is volt egy úriember, aki osztotta nálunk az észt, kb 4szer regisztrált újra, mert annyiszor ki lett már tiltva, hogy ossza az okosságait....
ez egy előforduló probléma mindig és mindenhol.
Tipikus duma, csak név nincs, időpont, meg szöveg idézet pl. :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.10.25. 22:14:22

Mr. Cesc írta:? Mikor láttál olyat, hogy egy Barca szurkoló átmegy oda provokálni számotokra vesztes meccs után? Húzzál vissza, és verd CR tizigóljára - vagy ne provokálj.
mennyi volt már... most is volt egy úriember, aki osztotta nálunk az észt, kb 4szer regisztrált újra, mert annyiszor ki lett már tiltva, hogy ossza az okosságait....
ez egy előforduló probléma mindig és mindenhol.
Kár a 0-1-nél elrontott ziccerért, valszeg az volt a kulcsmomentum.
hát fura is volt, hogy Iker azt kiszedte valahogy, talán már végleg magára tud találni.
madridista
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.25. 22:09:51

Az a csapat nyert, amelyik kevesebbet hibázott. Nem játszott a Real jobban nálunk, de nem is volt rosszabb. Mi leutánoztuk a Párizs elleni meccset, annyi különbséggel, hogy ott legalább támadni hajlandóak voltunk. A helyzetek meg voltak itt is ott is, de a meccset a mi hibáink döntötték el. Az első és a harmadik gólt nem kell magyaráznom, azon kívül a második gólt abból kaptuk, amivel az egész meccsen szórakoztunk. Másfél négyzetméteren passzolgattunk és elvesztettük. Ezen kívül volt vagy 30 eladott labdánk, a nagy része a térfelünk közepén, vagy a kapunk előtt. Egész meccsen lötyögtünk, teljesen olyan érzésem volt, hogy nem akarunk gólt lőni (egyébként vki észrevette már, hogy Tito első klasszikusa óta folyamatosan így játszunk? mert elég unalmas már...). Ezzel szemben a Real ugyanúgy ment előre 0-1-nél, 1-1-nél és 3-1-nél is. A mentalitásbeli különbség és a hibák döntöttek. És megjegyzem, hogy a Real nem játszott jól. Ha jól játszanak itt nagyon kitömtek volna minket. Ronaldo és Benzema rengeteg helyzetet elpuskáztak.

Igazából azt nem tudom, hogy mibe kapaszkodjak? Volt 2 rangadónk, mindkettőn leoktattak minket, az egyéni hibák csak a dekoncentráltság miatt lehetnek. Akkor a BL lehet, hogy bukó, mert számtalan ilyen meccsünk lesz. A bajnokságban a Real meg mindig is sokkal jobb volt, ráadásul most még formában is vannak...

Illetve azt is megjegyezném, hogy megint előjött az, amiről fordulóról fordulóra beszélünk. Neymar, Mascherano, Mathieu igen jó formában vannak, de a csapat nagy része nagyon nagy gödörben van, ami Messin látszik meg a leginkább. Ma eldönthette volna meccset.

Az a helyzet, hogy megérdemelten kikaptunk és nyugodtan fekszem le aludni. Na azért vereség esetén ez nagyon durva...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.10.25. 22:29:36-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.25. 22:00:45

GonzalezRaul az élő példa, hogy egy szurkoló jobban gyűlöli az ellenfelet mint a sajátját szereti. Tudjuk, megint a Barcának fújt a bíró, UEFALONA, UEFATÖKÖMTUDJAMI, stb... Minek kell ide átjönni provokálni egy számunkra vesztes meccs után? Miért nem maradsz a seggeden és örülsz, hogy nyertetek? Mikor láttál olyat, hogy egy Barca szurkoló átmegy oda provokálni számotokra vesztes meccs után? Húzzál vissza, és verd CR tizigóljára - vagy ne provokálj.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.25. 21:10:22

Nagyon kár volt azért a tiziért. Teljesen elkerülhető szituáció, Piqué nem is tudom mit akart. Ha a félidőben előnnyel megyünk be, lehet hogy más lett volna a szitu.
Az pedig megint a balszerencse, hogy Ini pont a Xavi-Rakitic csere után sérül le. Habár lehet, hogy jobb lett volna Alba-t behozni Ini helyére. Persze utólag könnyű, de egy meghúzható lépés szerintem.
Forca Barca!!!!
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.25. 21:00:14

Sajnos várható volt, hogy bedarálnak. Kár a 0-1-nél elrontott ziccerért, valszeg az volt a kulcsmomentum.
GonzalesRaul meg sosem provokál, tudjuk :-)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.25. 20:57:42

MyShadow írta:Felvettük a Real stílusát és beletört a bicskánk.
Mi nem ehhez a játékhoz szoktunk, nem ebben vagyunk jók, igazából az elején még jól is jöttünk ki belőle, de a meccs egészében már egyértelművé vált, h az ő akaratuk érvényesül.

Ennek ellenére én nem vagyok elkeseredve, mert meg voltak a helyzeteink, bár a védekezés ma sem ment.
Én is így láttam. Első 30 percben átjáróház volt mindkét középpálya, fel alá rohangálás volt az egész, nem hiába volt rengeteg helyzet. A különbség annyi, hogy a Real ehhez hozzá van szokva, mi meg nem. Itt ez hatalmas hiba volt Enrique-től, hogy nem szólt oda, hogy nyugi, a saját játékunkat játsszuk, ne menjünk bele ebbe a "kontra" harcba. Belementek, és ez a 2. félidőben kis is ütközött, 60-65 perc után elfogyott a csapat. Iniesta nem hiába görcsölt be 70 perc után. Még egy statisztika is volt, hogy 70 vagy 75 perc körül többet futott a Barca, mint a Real, az meg azért eléggé beszédes, hogy mennyire is ment a Barcás labdajáratás, vagy mennyire nem.
(Nyilván lehet mondani azt is, hogy 4.percben lőtt góllal, látta az esélyt Enrique hogy le lehet zárni hamar a meccset, amire megjegyzem Messinek és Neymarnak is ott volt a lehetősége, de nem sikerült.)

Másik, amiben peches volt Enrique: Matyit játszatta, számítva a pontrúgásokra, és CR-t akarta fogni vele. Na hát a Realnak volt 3 szöglete, és szabija kb egy se, ezért Matyi kb teljesen felesleges volt, így viszont a bal oldali támadójáték hatékonysága a béka segge alá került. Ráadásul a szögletből fejelt gólt se CR vágta, hanem Pepe(róla nem tudom ki maradt le).

Suarez szerintem jó volt, a topikjában leírtam. Nagyon kell ő majd előre, azok a lefordulásai nagyon ültek, és ha úgy nézem adott 1 assistot, meg 1 assist értékű labdát.(Alves elleshetné tőle, hogy hogy kell beadni, ívelni.)

Ami pedig még hatalmas probléma, hogy ilyen meccseken(tavasszal a BL-ben), majd ha nagyon kéne cseréhez nyúlni, akkor megint ilyen Roberto,Pedro félék állnak rendelkezésre, akikhez inkább ne mis fűzök kommentárt.

Az bosszantó, hogy úgy kaptunk ki 3-1re, hogy az ellenfélnek 1 db értelmes támadást nem kellett felépítenie ahhoz, hogy áttörje a védelmet, és lőni tudjon. Talán egy volt ilyen, amikor Benzema kapufát fejelt. A többi egytől egyig egyéni hibából adódó kontra volt, vagy Mr.Shakira hozta a kötelező Real gólt.

A pont az i-re pedig a stúdió beszélgetés volt. A mi nagy Vincze Ottónknál már akkora az arc, hogy ő maga sem veszi észre. Egyszerűen nem értem, hogy kerülhet ilyen képernyőre.

Így hirtelen ennyi, ez a helyzetkihasználásos szerencsétlenkedés, és az ész nélkül való támadás megbosszulta magát.
Cule0819
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.10.22. 17:01:20

2014.10.25. 20:53:37

GonzalezRaul írta:
Alfa írta:
GonzalezRaul írta:Még most sem a Madrid nyert, hanem a Barca vesztett. Erről beszélek. Lila köd. Vicces hozzászólások. Csak nagyobb lesz a szezon végén a csalódás. Ezért mondom, hogy meg kell tanulni helyén kezelni a dolgokat és a mutatott játékot. Sanchez meg Fabre eközben nulla, de van a vörös meg sérült helyette. Hatalmas öngól...
Soha sem szoktam személyeskedni de amit művelsz az nagyon undorító. Tudod lehet, hogy most újat fogok neked mondani de nemcsak a vereséget hanem a győzelmet is méltósággal kell viselni . Te ezt rohadtul nem teszed meg . És ami mindig is különbség lesz egy real és barca szurkoló között ( természetesen mindenhol van nem egy kivétel ) az az , hogy a barcások mind a győzelmet mind a vereséget méltósággal veszik és pl nem mennek át kárörvendeni a másik oldalra.
Nagy általánosítás a Barca-Real szurkolókkal kapcsolatosan. Erős ferdítés, de ha ez a véleményed elfogadom.
Pajti, azt értsd meg, hogy ha átjössz madridistaként egy Barca fórumra, nem csak magadat, de a Real szurkolókat is képviseled a véleményeddel. Tanulj meg nyerni és veszíteni is emelt fővel, vagy ne csodálkozz, ha hasonló kép alakul ki rólatok, madridistákról itt. (természetesen tisztelet a kivételnek, ami határozottan nem te vagy)
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.10.25. 20:45:41

Zolee23 írta:lehet mondani, hogy mindent megnyertek már, de egy el clasicón ne menjen már az alibi.
R10 idején ugyanez volt, csak akkor a Galaktikusok hanyatlottak :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.25. 20:37:50

egyre kevesebb ez a védelem/középpálya komoly csapatok ellen. nagyon kell a vérfrissítés.

ami zavart, hogy néhány játékoson a motiváció teljes hiányát láttam. a madrid viszont ment előre, küzdöttek, nagyon akarták a győzelmet.

lehet mondani, hogy mindent megnyertek már, de egy el clasicón ne menjen már az alibi.
Válasz küldése