La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
15
71%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
29%
 
Szavazatok száma: 21
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.17. 20:37:15

Vitán felül áll ki is érdemelte meg ezt a bajokságot igazán.
Az aki a legjobban akarta és küzdött érte, gratulálok a matracosoknak, a legjobb csapat nyert!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2014.05.17. 21:46:05-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.17. 20:37:03

Gratulálok az Atma-nak!
De! Kicsi csalódást keltettek ma bennem az időhúzással, de főleg Villa-ban csalódtam. Nálunk érte el a legfőbb sikereit erre műeséssel próbálkozik ellenünk... Nincs ezzel nagy bajom, csak picit fura.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZBarca 2014.05.17. 20:37:27-kor.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.17. 20:32:20

Azt, hiszem nem maradt más hátra: Gratulálok az Atlético Madridnak a bajnoki címhez, a legmélyebb tiszteletem az övék ezután a szezon után, ahol megmutatták, hogy a nem top játékosok is tudnak legjobbak lenni, ha egymásért küzdenek! Egészen Simeonétől Diego Costáig, egy parádés csapatot láttunk 2013-14-ben Madrid kisebbik felében.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.17. 20:31:29

Abszolút megérdemelt bajnoki győzelem az ATM-től. Egész évben hajtottak, küzdöttek, olyan akart volt bennük, amit rég láttam.
(A mai meccsen is, főleg a 2-ik félidőben, mintha vért ittak volna, és küzdöttek)
Nagy gratuláció nekik!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.17. 19:56:46

Aki 6 meccsen veretlen marad ellenünk, ráadásul elvesztve legjobbjait a végére, s vert állásból egyenlít, nincs mese új bajnoka van Hispániának. Maximális gratuláció kijár nekik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.11. 22:23:28

amúgy a riválisok jól elhúzták előttünk a mézes madzagot... tuti h atma behuzza valami mákkal a bajnokságot, a real meg úgyszintén vmi öngóllal a bl-t
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.11. 22:11:32

Hát én még ilyen véghajrát életemben nem láttam.. :lol: A 3 nagy az utóbbi 5 fordulóban egymást múlja alul. 5-ből 2 meccset nyertünk, és azok közül is az egyiket úgy, hogy a Villarreal szerencsétlenkedte össze nekünk. Pont a legfontosabb részében a szezonnak folyamatosan bukjuk a pontokat, vicc.. De hál istennek a 2 madridi csapat felvette a stílusunk és hasonlóan parádés játékot mutatnak be ők is. Na mindegy, ha már játékban nem is, de legalább fordulatokban gazdag ez a bajnoki hajrá. :mrgreen:

Amúgy a következő meccsen mi vagyunk az egyértelmű esélyesek, elvégre a Bilbaot meg a Villarrealt megvertük ilyen formában is, csak a kicsik ellen hullatjuk a pontjainkat. Úgyhogy ha követjük ezt a tendenciát akkor az Atlético majd jövő héten vezetést szerez, mi meg miután ők elbízták magukat beszerencsétlenkedünk pár gólt, és simán bajnokok leszünk.. :mrgreen:

Viszont én őszintén bevallom, szintén azok táborába tartozok, akik nem bánnák ha az Atlético lenne a bajnok. Szerintem ettől nem leszek kevésbé Barcadrukker, csak szimplán egy ilyen hajrá után én biztos nem fogok tudni örülni önfeledten a bajnoki címnek - biztos divatdrukker vagyok.. :? És habár a madridi csapat is alulmúlja önmagát, de ők mivel kisebb csapat így felőlem nyugodtan behúzhatják. Feldobná a ligát kicsit, hogy végre nem megint a 2 nagy nyer, legalábbis az én szememben. Persze kiegyeznék azzal is, ha jövő héten egy 6-0-al bajnokok lennénk, de az se fog érdekelni, ha adott esetben bukjuk a bajnoki címet. Egyedül Puyi meg Valdes miatt sajnálnám ha nem nyernénk, őket azért jó lenne egy kupával búcsúztatni, de ez után a tavaszi szezon után jobban érdekel az, hogy hogy fog menni a megújulás nyáron, minthogy most behúzzuk-e a bajnokságot vagy sem.

Fun fact pedig, hogy a Celta a legjobb csapat az utolsó 5 meccs alapján, 5-ből 4 győzelem, 1 döntetlen. Mi csak 8. helyen lennénk, még az Almeria és a Levante is jobb formában van mint mi. :lol:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.12. 12:31:24-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.05.11. 21:47:44

Szégyen? Nem érdemeljük meg? Ti a Barcának szurkoltok egyáltalán? :)
Én megértem ,hogy elkeseredés van a csapat adott teljesítménye alapján,de kb ott tartunk hogy,ha az Atmát megverjük otthon és bajnokok leszünk ,akkor az lesz a végén a baj. :lol:


Amit a helyzetünkről gondolok,eddig nem fejtettem ki de már kikívánkozott:

Az eszébe sem jutott senkinek sem,hogy semmivel nem érdemli meg jobban a másik 2 csapat a bajnoki címet a TELJESÍTMÉNY( ne értsd.: szimpátia,keret minőség,keret érték)alapján ??. Már pedig ha valami számít akkor az a teljesítmény. Ősszel gálázott a csapat,a 4 rangadóból 2t nyertünk 1 X ,és még egy nagy meccs hátravan. A Realt oda vissza vertükyaz Atmánál pedig X eltünk ami nagyon is jó eredmény,jövő héten pedig jönnek a Nou Campba. Én sem dédelgetek álmokat ,de azért álljon már meg a menet. Játsszon bármilyen rosszul is a csapatom,döcögjön a játék akkor is csak teljes szívből drukkolok nekik ,hogy bajnokok legyenek !

Ebben a szezonban minden ellenünk dolgozott,a vezetőség,-Neymar abszurd leigazolása és fizetése ami szerintem ilyen formában fatális hiba volt -feldöntötte a csapat hierarchiáját. Elvesztettük a Capitanot,Messi az adóellenőrök zargatták nap mint nap....és a legrosszabb.... Tito,aki mindenki szívéhez közel állt, meghalt s itt hagyott minket.

AMI ROSSZ TÖRTÉNHET EGY CSAPATTAL ,AZ MEGTÖRTÉNT VELÜNK.


Perszeeeeeee a csapat hullámvölgybe van,de egyet felfoghatnátok végre...a mi hullámvölgyünk közepe vagy éppen az alja jelenleg azt jelenti,hogy nem vagyunk minden torna alapvető esélyesei ,valamint egy szintre kerültünk a többi csapattal. Ezt jó lenne ha az eszébe vésné mindenki és nem kergetne délibábokat. Nem a Pep korszakot éljük , az egyedi volt és kivételes.

A csapatnak vérfrissítésre van szüksége ,de ilyenkor hajlamosak vagytok átesni a ló túloldalára...legjobb példa erre ahogy, Alves újonnan is bemutatta ,hogy akarásban és profizmusban messze veri a többieket. És igen pálcát kell törni természetesen az év végén és sok játékost seggbe kéne rúgni , de én attól tartok hogy, nem jó emberek lesznek számon kérve, és a hozzáállásban jeleskedők (Alexis,Alves) lesznek kiebrudálva, míg a sztárocskák (Pique,Fabregas stb) pedig megkapják a sokadik esélyt.

Hatalmas félelmem ,hogy vezetőség meg majd kapva kap az alkalmon és sajnos politikus létük miatt ,a nép akaratának eleget téve és szájukat betömve hoznak 5-6 játékost amivel újabb nagy baklövést követhet el a klub ha nem figyel oda. Természetesen megvan az a 2-3 hely ahova igazolni kéne,de szerény véleményem szerint pl a sokak által áhított , Alexis és Pedro nem tartozik bele ebbe a csoportba.Ennek kapcsán már sokat érveltem,most nem tenném meg újra,aki megértette megértette ,aki nem nem. Neymar jelenléte sokkal bomlasztóbb a csapatra nézve (JELENLEG) mint az előbbi két delikvenssé.

Az utolsó dolog amire még megéri koptatni a billentyűzetet az Tata'. A vezetőség újabb elrontott döntése,hogy idehozzák nyáron ,teljesen saját döntés alapján,megadják a bizalmat neki majd elbocsájtják.
Meg sem tudom lassan számolni hányadik hibája ez ennek a társulatnak ami megbotránkoztatja a Més que un club filozófiáját,a csapat úgymond...hitvallását.. Nálunk sosem volt divat az ,hogy évente váltogatjuk az edzőinket...az a fővárosban trendi...főleg úgy ,hogy Martino tehet arról a legkevesebbet ,hogy a helyzet így áll. (Még Iniesta szerint is...ő pedig kicsit jobban ért a dologhoz mint itt bárki.)


Zárószóul,nagyon féltem a csapatot a szurkolóitól...de még jobban a vezetőségtől. Változások kellenek,de okosan kell csinálni és a terveknek muszáj hosszútávúaknak lenniük. Semmi sem megy egyik pillanatról a másikra...erőltetett fingnak mindig *** a vége :)
Abi & Tito
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.11. 21:22:10

Nyugi, ezzel az ikszel ugyanott tartunk, mint az előző fordulóban... Győzni kell a Camp Nouban!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.11. 21:21:31

visca el barca írta:
noname írta:Ez a bajnoki hajrá kész vicc. Fordulók óta egyik nagy sem nyert.

Mindenesetre. Ha megnyerjük, pár év múlva mindenki elfelejti h teljesen érdemtelen. Az egyetlen csapat, ami megérdemelné, az az Atma
semmivel sem érdemlik meg jobban. uo. luzerek mint mi. már rég eldönthették volna az egészet, de ők is kipukkantak.
Ez mondjuk igaz, az elmúlt 2 meccsen elég gyengék voltak, és sok megnyert meccsüknél is rezgett a léc, ahogy nekünk is.
Egyik csapat sincs jó formában, szóval bármi lehet, az viszont komoly előny nekik, hogy döntetlennel is ők bajnokok. Ha nem mi lőjük az első gólt, akkor szvsz végünk.
Diego Costa játéka kérdéses, ő sem jelentene túl sok jót a töketlen védelmünk számára.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.11. 21:18:23

visca el barca írta:
noname írta:Ez a bajnoki hajrá kész vicc. Fordulók óta egyik nagy sem nyert.

Mindenesetre. Ha megnyerjük, pár év múlva mindenki elfelejti h teljesen érdemtelen. Az egyetlen csapat, ami megérdemelné, az az Atma
semmivel sem érdemlik meg jobban. uo. luzerek mint mi. már rég eldönthették volna az egészet, de ők is kipukkantak.
Pontosan!Ha annyival jobbak nálunk akkor mért nem húzták már korábban? =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.11. 21:15:18

visca el barca írta: semmivel sem érdemlik meg jobban. uo. luzerek mint mi. már rég eldönthették volna az egészet, de ők is kipukkantak.
Csak ok az elmult hetekben pukkantak ki, mi meg ugy a tel vegen. :mrgreen:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.11. 21:10:15

noname írta:Ez a bajnoki hajrá kész vicc. Fordulók óta egyik nagy sem nyert.

Mindenesetre. Ha megnyerjük, pár év múlva mindenki elfelejti h teljesen érdemtelen. Az egyetlen csapat, ami megérdemelné, az az Atma
semmivel sem érdemlik meg jobban. uo. luzerek mint mi. már rég eldönthették volna az egészet, de ők is kipukkantak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.05.11. 20:56:13

Ez a bajnoki hajrá kész vicc. Fordulók óta egyik nagy sem nyert.

Mindenesetre. Ha megnyerjük, pár év múlva mindenki elfelejti h teljesen érdemtelen. Az egyetlen csapat, ami megérdemelné, az az Atma
A Fifa egy szégyen
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.11. 11:05:32

Ha hajtunk és tényleg akarunk akkor nehogy már ne verjünk laposra egy tavaly még a 2.od osztályban játszó csapatot!Könyörgöm ha a megint angol bajnok bivalyerős Cityit idegenben megcsaptuk 2-0ra nem okozhat gondot egy kis csapat!Nem kéne ezt Elche-szni! :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.11. 09:06:09

pezZy írta:Ma nyerni kell, mert nyerni fog az Atletico is. Minden az utolsó fordulóba fog eldőlni, de az biztos, hogy míg az Atleticonak elég az x, addig nagyon, de nagyon nehéz lesz feltörni a védelmét.. Ennyi meccsből illene már egyet megnyerni! :lol:
Az első perctől fogva nekik kell majd esni. Ennyi az egész. Tegyünk meg mindent a győzelemért, ha nem jön össze, akkor sem történt semmi. Ha csak a tutyi-mutyi adogatás lesz, akkor nagyon mérges leszek. Hajtani, küzdeni a a legelső pillanattól fogva.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.05.11. 08:53:26

Ma nyerni kell, mert nyerni fog az Atletico is. Minden az utolsó fordulóba fog eldőlni, de az biztos, hogy míg az Atleticonak elég az x, addig nagyon, de nagyon nehéz lesz feltörni a védelmét.. Ennyi meccsből illene már egyet megnyerni! :lol:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.05.11. 07:47:42

Ma ha az ATMA nem kap ki, mi pedig nyerünk, már biztos,h a Real nem lehet bajnok. Minden más esetben az utolsó fordulóban lesz még sanszuk...

szóval nagyobb részt rajtunk múlik szntem ma a dolog. Ha nyerünk szinte biztos,h tényleg egymás közt döntjük el a dolgokat az Atmával. (fáradt atma ide,v oda, azért hazai pályán nem fognak kikapni a Malagától...úgy,h még mindig a saját kezükben van a bajnokság.)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.06. 13:57:29

Mi mikor lesz :arrow:


Május 7, Szerda:

Valladolid - Real

Május 11, Vasárnap:
Atletico Madrid - Malaga
Elche - Barcelona
Celta Vigo - Real

Május 18, Vasárnap:
Barcelona - Atletico Madrid
Real - Espanyol
KépKép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.05. 10:05:07

Leon írta:
Bob_Marley írta:Az idei szezon megérdemelne egy hármas holtversenyt. És azzal pont mi nyernénk a végén. :lol:

Mivel sajnos a Real tegnap nem kapott ki ezért maximum már csak kettes holtverseny lehet;Barca-ATMA,de kiegyeznék azzal! :mrgreen:
Még lehet hármas holtverseny. 89-89-89 pont esetén. Mi két forduló alatt szerzünk 4 pontot, győzelem-döntetlen. Atletico kikap és ikszel velünk, a Real pedig 6 pontot szerez 3 meccsen.
Kép
Kép
Kép
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.05.05. 09:58:16

Sajnos ilyenkor dühítő a Getafe elleni bukta...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.05. 08:41:43

Bob_Marley írta:Az idei szezon megérdemelne egy hármas holtversenyt. És azzal pont mi nyernénk a végén. :lol:

Mivel sajnos a Real tegnap nem kapott ki ezért maximum már csak kettes holtverseny lehet;Barca-ATMA,de kiegyeznék azzal! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.05. 07:38:53

Az idei szezon megérdemelne egy hármas holtversenyt. És azzal pont mi nyernénk a végén. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.04. 22:37:53

Még kb 10 perc és ismét a kezünkben lehet a bajnokság sorsa! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2186
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.05.04. 22:30:50

Na az a helyzet, hogy most hogy kikapott az Atletico még akár bajnokok is lehetünk...
Bár látva a mostani Barcát inkább matematika, de nem lehetetlen...

Elszámoltam előbb ma a Reálnak veszítenie kell
Válasz küldése