Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.11. 17:57:07

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:csak ez így nem tul korrekt a bajnokság kimenetelét tekintve. mind1 ez van. gondolom az atleticoét is törölték
Finoman szólva is sportszerűtlen döntés... Egyrészt velünk szemben ugyanis mi sorban fogjuk játszania a bajnokikat, ezzel szemben a 2 Madridnak több ideje lesz felkészülni arra a bizonyos 1-1 meccsre. Továbbá a bajnokság többi csapatával szemben sem fair, mert ez a döntés komolyan befolyásolhatja a bajnokság további végkimenetelét. Had ne mondjam, hogy mennyire nem mindegy, hogy milyen eredmény fog azokon a meccseken születni. Mondjuk az LFP-től nem is vártam többet. 6 éven keresztül folyamatosan bejutottunk legalább az elődöntőig. Egyszer sem halasztották el egy meccsünket sem a BL miatt...
Most ezeken Ti tényleg felháborodtok? Engem egyáltalán nem lep meg,várható volt. Nem is lenne vele gond,ha mi is kaptunk volna korábban ilyen kedvezményeket...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.11. 17:48:36

visca el barca írta:csak ez így nem tul korrekt a bajnokság kimenetelét tekintve. mind1 ez van. gondolom az atleticoét is törölték
Finoman szólva is sportszerűtlen döntés... Egyrészt velünk szemben ugyanis mi sorban fogjuk játszania a bajnokikat, ezzel szemben a 2 Madridnak több ideje lesz felkészülni arra a bizonyos 1-1 meccsre. Továbbá a bajnokság többi csapatával szemben sem fair, mert ez a döntés komolyan befolyásolhatja a bajnokság további végkimenetelét. Had ne mondjam, hogy mennyire nem mindegy, hogy milyen eredmény fog azokon a meccseken születni. Mondjuk az LFP-től nem is vártam többet. 6 éven keresztül folyamatosan bejutottunk legalább az elődöntőig. Egyszer sem halasztották el egy meccsünket sem a BL miatt...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 17:30:01

REMY írta:
visca el barca írta:a realnak miért törölték el a barca-bayern közötti 7végi bajnokit? :?
Hogy segítsenek minket, meg amúgy titeket is, csak hát ti kiestetek. Nektek is el lett volna törölve.
csak ez így nem tul korrekt a bajnokság kimenetelét tekintve. mind1 ez van. gondolom az atleticoét is törölték
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2014.04.11. 17:12:33

visca el barca írta:a realnak miért törölték el a barca-bayern közötti 7végi bajnokit? :?
Hogy segítsenek minket, meg amúgy titeket is, csak hát ti kiestetek. Nektek is el lett volna törölve.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 16:24:57

a realnak miért törölték el a barca-bayern közötti 7végi bajnokit? :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
tucsoki
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.02.28. 12:27:01

2014.04.11. 04:27:13

ozsimiki írta:Amivel mindig is a Madrid előtt leszünk az lehet,h nem a játék szintje, de a normális hozzáállás vereségek,kiesések után az igen. Illetve mi nem vagyunk rest elismerni, hogy az ellenfél megérdemel 1-1továbbjutást, győzelmet, ha az úgy van.

Madridéktól mikor lehetett egy fájó vereség után ilyesmit olvasni? Pláne a Barca ellen esetleg? (és itt nem az utolsó bajnokira gondolok....)
Nem szoktam hozzátok írni, inkább csak álláspontokat olvasok, de ennél a hozzászólásnál kivételt tennék. Szögezzük le, egyik oldalt sem érzem jobbnak a másiknál.
Ha a Real javára tévednek, akkor is megszólal egy Barca játékos (mint mikor Ramos csalózik), hogy ez, meg ez történt. Ha a Barca javára, akkor jön egy Piqué féle "ne is foglalkozzunk" a bíróval. Ez egy ördögi kör, nem kell Barca vagy Real szurkolónak lenni ahhoz, hogy észrevegyük, mindkét oldalon baromi ostoba dolgokat tudnak néha mondani a játékosok.
Hirtelen most az ugrik be, hogy Piqué sem gratulált a tavalyi 2:1-es vereség után, Perez Lasa meccsbe "nyúlásáról" beszélt... Másik oldalról is tudnék ilyet felhozni jó pár ilyet, nem ezen van a hangsúly. Inkább csak erős túlzásnak érzem, hogy az egyik fél szerinted kifogást keres (nem tud veszíteni), a másik meg "szent". Az idei szezonra még hatványozottabban vonatkoztatható ez. A mostani klasszikus után ismét egyedül a fafejű Ramos volt kiakadva, Ancelotti állást sem foglalt bíró ügyben, és a hibákra fogta a vereséget. CR pedig a szövetségnek fricskázott oda, általánosságban beszélve, még ha nem is a legjobb időzítéssel (nem a 2 szóból összerakott szennylapos mondatot kell nézni). Megértem, ha az ő szájából nem tetszik valakinek, de valljuk be, ami hétről-hétre "játékvezetés" címen folyik... Az első klasszikus után Ramos "bírózott" a két véleményes büntetővel kapcsolatban. Minap a Dortmund ellen, de a Sevilla-i buktánál is önkritikát fogalmaztak meg, nem a játékvezetőre (esőre, szélre, páratartalomra) fogva a vereséget. Modric oda is bökte, hogy a Real sose tanul a hibáiból...

Azzal fejezném be amivel kezdtem, ok, nyilván egy nyilatkozat-háború másolgatás viccesebb lenne, de fogjuk rövidre, egyik fél sem nagy szent.... (van aki az ???).
Üdv!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.11. 02:37:12

Ancelotti is megerősítette,hogy CR kap 2 pihit,és még az is lehet,hogy a Bl elődönő 1. meccsén sem játszik.Szerencséje a Realnak,hogy nem Dortmunban lesz a mérkőzés! :mrgreen:
Egyébként a Dortmund utóbbi 3 hazai (3 győzelem) meccsének a Real elleni gólmérlege: Dortmund - Real 8-2 :lol:
Az nem lehet kifogás a Madridnak ha kikapnak,hogy nem volt CR. Ugyanis ellenünk idén nulla volt. A másik meg az,hogy nekik nincs csatársoruk,nekünk meg nincs védelmünk,így kiegyenlített lesz a meccs. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.10. 20:29:04

ozsimiki írta:Amivel mindig is a Madrid előtt leszünk az lehet,h nem a játék szintje, de a normális hozzáállás vereségek,kiesések után az igen. Illetve mi nem vagyunk rest elismerni, hogy az ellenfél megérdemel 1-1továbbjutást, győzelmet, ha az úgy van.

Madridéktól mikor lehetett egy fájó vereség után ilyesmit olvasni? Pláne a Barca ellen esetleg? (és itt nem az utolsó bajnokira gondolok....)

meg az 5-0ra, mert ott még a hülye is elismerné.

mind1, játékunkra nem,de ezekre a dolgokra nagyon is büszke vagyok.
Én egy alkalomra emlékszem, mikor Ronaldinhot tapsolták meg.
https://www.youtube.com/watch?v=5AHaGIzZ1MA" target="_blank
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.10. 20:11:29

Amivel mindig is a Madrid előtt leszünk az lehet,h nem a játék szintje, de a normális hozzáállás vereségek,kiesések után az igen. Illetve mi nem vagyunk rest elismerni, hogy az ellenfél megérdemel 1-1továbbjutást, győzelmet, ha az úgy van.

Madridéktól mikor lehetett egy fájó vereség után ilyesmit olvasni? Pláne a Barca ellen esetleg? (és itt nem az utolsó bajnokira gondolok....)

meg az 5-0ra, mert ott még a hülye is elismerné.

mind1, játékunkra nem,de ezekre a dolgokra nagyon is büszke vagyok.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.10. 18:26:58

shutterisland írta:sportszakmai szempontokból jó nekünk, hogy nem játszik ronaldo, elvégre az ellenfél legjobbjáról beszélünk, és trófea a tét.

ellenben a szurkolói szemszögből annyiból nem tetszik a dolog, hogy ha így nyerünk, akkor "jó, hát cr nélkül..." ha pedig elveszítjük, akkor "cr nélkül is..."
bár tudom, nem kell foglalkozni ezzel.
Ez ne bosszantson. Arra senki sem emlékszik, hogy Messi 7 meccset teljesen kihagyott a bajnokságban és további 2 meccsen le kellett már a meccs elején... Ettől függetlenül a bajnokságot be is húzhatjuk, ill. el is veszthetjük. Ugyanez a kupa döntőjében... Nekünk meg a védelem kuka, Pintoról meg nem is mondok semmit...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.04.10. 18:18:13

sportszakmai szempontokból jó nekünk, hogy nem játszik ronaldo, elvégre az ellenfél legjobbjáról beszélünk, és trófea a tét.

ellenben a szurkolói szemszögből annyiból nem tetszik a dolog, hogy ha így nyerünk, akkor "jó, hát cr nélkül..." ha pedig elveszítjük, akkor "cr nélkül is..."
bár tudom, nem kell foglalkozni ezzel.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.10. 16:33:03

BarcafanTomee írta:Cristiano Ronaldo térdproblémái miatt 15 napot kénytelen kihagyni, így lemarad a kupa-döntőről is. Nem tudom ez mekkora előny vagy hátrány, láthattuk, hogy tegnap se játszott Costa meg Arda mégis kikaptunk lazán.

szerk.: ebben a szezonban 9 meccset játszottak CR nélkül 7 győzelem és 1-1 döntetlen illetve vereség 24:5 gólarány.
Ideje lenne szerdán megtörni ezt a sorozatot! :mrgreen: Én már csak azért imádkozom, hogy jöjjünk rendbe mentálisan, különben nagy zakó is lehet.
(Remélem Ronci hiánya kicsit megbénítja majd őket szellemileg és "zseléileg"! :lol: )
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.10. 16:17:37

Cristiano Ronaldo térdproblémái miatt 15 napot kénytelen kihagyni, így lemarad a kupa-döntőről is. Nem tudom ez mekkora előny vagy hátrány, láthattuk, hogy tegnap se játszott Costa meg Arda mégis kikaptunk lazán.

szerk.: ebben a szezonban 9 meccset játszottak CR nélkül 7 győzelem és 1-1 döntetlen illetve vereség 24:5 gólarány.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.09. 09:28:28

Zozzy 5 írta:Azért várjuk meg, hogy mi mit alkotunk ma. Az belátható, hogy a tegnapi Dortmund ellen, idegenben, olyan közönség előtt a jelenlegi Barca-ban is simán benne lett volna a kipukkanás, főleg, ha mondjuk Messi hiányozik, mint náluk CR. Agresszívek, magabiztosak voltak és pozitív értelemben egyáltalán nem tisztelték a Madridot, ez nekünk se nagyon szokott feküdni és képesek vagyunk 0 teljesítményre. Balszerencsénkre kb. pont ez a környezet vár ma este a Barcára, reméljük a legjobbakat.

Nem néztem végig a meccset, a második félidő nagyjából kimaradt, de azt olvasom, hogy mák, meg üres kaput nem rúgott be a Dortmund stb. Nyilván van egy szerencse része is ennek, ezzel együtt a Dortmund azért nem tartozik a világ top4-5 csapatába jelenleg, mert egyrészt a sérültjeiket nem tudják megfelelően pótolni, lásd első meccs, másrészt pedig mert meccslabda helyzetekben nem tudják eldönteni a dolgot. CR meg azért is aranylabdás, mert ő meg ott tud lenni pont azon a helyen, ahova kipattan a kapusról, és mentálisan egy másodpercig sem bizonytalanodik el, amikor be kell gurítani, nem úgy, mint pl. Mkhitaryan tegnap az első félidőben. Vagy ott van a kapus kérdés, azt olvastam, hogy Casillas kihúzta őket tegnap párszor a trágyából. Hát ezért klasszis kapus, hogy kihúzza, és ezért vagyunk mi bajban Pintoval, mert hiába jó kapus, amikor ég a ház, ő nem lesz hős. Márpedig a BL ezen szakaszán ennyik is dönthetnek. Diego gólját illetlenség rávarrni, mert fú de nagy gól volt, de az igazság az, hogy top kapus ott nem üt mellé és védeni tud. Most azt nyilván ostobaság mondani, hogy Valdes tuti fogta volna, de az belátható, hogy ő megmentette már párszor a hátsónkat, a hülyeségeitől függetlenül.

Szóval én értem, hogy mindenki lelkének jól esett volna, ha kizúg a Madrid, az enyémnek is, de ez van. Törvényszerű, hogy kisebb csapatok megcsinálják a meló nagy részét, aztán a végén megremeg a láb, ez történt tegnap is.
Ezt én is így látom. Nagyon szurkoltam a Dortmundnak, de a két meccs alapján összességében megérdemelten ment tovább, mert (Pintér Attila után szabadon :mrgreen: ) egyel több gólt lőttek. Bár a Dortmund volt annyi lehetősége, hogy nemcsak a hosszabbítást, de a továbbjutást is kiharcolhatták volna, nem tudtak élni ezekkel, márpedig a futballt nem helyzetekre, hanem gólra játsszák.
Jósolgatni meg nem akarok, de azért már a párharc előtt is azt mondtam, hogy ez a Real bőven verhető csapat. Persze most már csak három meccsre vannak a BL serlegtől, és ha minden jól alakul számunkra, akár össze is jöhet. De én még úgyis nagyobb esélyt adok magunknak a BL győzelemre, mint a Realnak, hogy ma este egy igen nehéznek ígérkező visszavágó vár ránk.
Úgy gondolom ráadásul, hogy a Realnak kialakult egy kisebbségi komplexusa velünk szemben, ami idén mindkét klasszikuson a mi malmunkra hajtotta a vizet, mert véleményem szerint mindkét meccset fejben vesztették el ellenünk. Emiatt úgy gondolom, ha összekerülünk velük, akkor mi leszünk az esélyesek. A Madridnak szüksége lenne egy igazán nagy győzelemre ellenünk, hogy ezen túl tudjanak lépni. Ezért én a madridisták helyében nagyon szurkolnék az Atleticonak.
még csatlakoznék riva11-hez, reus raus dortmundból és be a barcába, és hozhatná magával a kloppot is, aki sokadszor bizonyította, h a legjobb edzők között van a jelenlegi szórásból. sztem megfelelő bizalom mellett vele meg tudnánk ismételni a pep-pel elért eredményeket, ráadásul lehet, h olcsóbban is kijönnénk a bugiból, mert nem biztos, h zsugásonként 70-80-100 milkókból oldaná meg a szitut.
Ezt alá is írnám, annyi kiegészítéssel, hogy Hummels is jöhetne hátra.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.09. 09:17:54

sztem is k nagy szerencséje volt a madridnak, mert egy esetleges 3-0nál a németeket egy ilyen meccs után lehetetlen lett volna lelőni, és a madrid öttel megy haza. dehát ki az, aki szerint szerencse nem kell a jó eredményekhez? nekünk mi volt anno, amikor iniesta a 475. percben rúgott tovább minket a cselzi ellen? nagyon is kell a szerencse, pláne, ha oda-visszavágós meccseket nyomnak a dolgozók. casillas a másik, akinek a meccs után egyesével köszönhették volna meg a továbbjutást, remélem, meg is tették! megdöbbentő az az ember, h ennyi padozás után, ilyen szinten tudja hozni a csúcsformáját, úgyhogy rohadt nagy respekt neki!
érdekes volt viszont az, h nagyjából eddig is lehetett tudni, h cé viszi a brigádjukat, de hogy fontos tétmeccsen ekkora nullák nélküle, ezen azért csodálkoztam! bélnek azért még van hova fejlődnie, sehol sincs ahhoz a gyerekhez képest, hiába tettek le érte is egy kilót.
a dortmund előtt meg leveszem a kalapomat! az első meccs után azt hittem, h a madrid hátrafelé szaladgálva fog legalább egy x-et összeszedni náluk, erre kis híján megcsinálták a németek! durva, h a tavalyi csapatukhoz képest kb 60%-os a mostani dortmund, mégis abszolút partiban voltak. kár, hogy amikor ott voltak a lehetőségeik, akkor be voltak szrva és eltörtek mindent, amit lehetett, vagy casillas szedte ki a zsugákat. ettől függetlenül rendkívűl szimpatikus a bvb, szeretem, amikor 3 forintból összerakott csapatokkal ütögetik a milliárdos brigádokat.
még csatlakoznék riva11-hez, reus raus dortmundból és be a barcába, és hozhatná magával a kloppot is, aki sokadszor bizonyította, h a legjobb edzők között van a jelenlegi szórásból. sztem megfelelő bizalom mellett vele meg tudnánk ismételni a pep-pel elért eredményeket, ráadásul lehet, h olcsóbban is kijönnénk a bugiból, mert nem biztos, h zsugásonként 70-80-100 milkókból oldaná meg a szitut.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.09. 08:43:06

Azért várjuk meg, hogy mi mit alkotunk ma. Az belátható, hogy a tegnapi Dortmund ellen, idegenben, olyan közönség előtt a jelenlegi Barca-ban is simán benne lett volna a kipukkanás, főleg, ha mondjuk Messi hiányozik, mint náluk CR. Agresszívek, magabiztosak voltak és pozitív értelemben egyáltalán nem tisztelték a Madridot, ez nekünk se nagyon szokott feküdni és képesek vagyunk 0 teljesítményre. Balszerencsénkre kb. pont ez a környezet vár ma este a Barcára, reméljük a legjobbakat.

Nem néztem végig a meccset, a második félidő nagyjából kimaradt, de azt olvasom, hogy mák, meg üres kaput nem rúgott be a Dortmund stb. Nyilván van egy szerencse része is ennek, ezzel együtt a Dortmund azért nem tartozik a világ top4-5 csapatába jelenleg, mert egyrészt a sérültjeiket nem tudják megfelelően pótolni, lásd első meccs, másrészt pedig mert meccslabda helyzetekben nem tudják eldönteni a dolgot. CR meg azért is aranylabdás, mert ő meg ott tud lenni pont azon a helyen, ahova kipattan a kapusról, és mentálisan egy másodpercig sem bizonytalanodik el, amikor be kell gurítani, nem úgy, mint pl. Mkhitaryan tegnap az első félidőben. Vagy ott van a kapus kérdés, azt olvastam, hogy Casillas kihúzta őket tegnap párszor a trágyából. Hát ezért klasszis kapus, hogy kihúzza, és ezért vagyunk mi bajban Pintoval, mert hiába jó kapus, amikor ég a ház, ő nem lesz hős. Márpedig a BL ezen szakaszán ennyik is dönthetnek. Diego gólját illetlenség rávarrni, mert fú de nagy gól volt, de az igazság az, hogy top kapus ott nem üt mellé és védeni tud. Most azt nyilván ostobaság mondani, hogy Valdes tuti fogta volna, de az belátható, hogy ő megmentette már párszor a hátsónkat, a hülyeségeitől függetlenül.

Szóval én értem, hogy mindenki lelkének jól esett volna, ha kizúg a Madrid, az enyémnek is, de ez van. Törvényszerű, hogy kisebb csapatok megcsinálják a meló nagy részét, aztán a végén megremeg a láb, ez történt tegnap is.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.09. 07:22:35

ferninho írta:és azt, hogy a Barca, hogy jutott tovább a Sociedadon az elődöntőben azt hagyjuk is....
Nem akarok bemenni a nagy adok-kapokba, de ezt kikérem magamnak. Az első meccsen egy kapuztunk egész meccsen, majd a 2. meccsen egész meccsen cicáztunk velük, ahol az egyetlen helyzetüket beverték az utolsó néhány percben. 1 másodpercig nem forgott veszélyben a továbbjutásunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.04.09. 00:27:49

azért ne csináljatok már páran úgy, mintha a real nem zárhatta volna le a kérdést.
egyrészt kihagytak egy tizenegyest, másrészt több tiszta ziccerük is volt főleg bale és benzema révén, és a dortmunddal ellentétben nekik egyetlen egy gólocska is elég lett volna ezen a meccsen ahhoz, hogy az érdemi kérdések eldőljenek.
sőt, még a 3-0 is "csak" hosszabbítás lett volna, ahonnan számítva még mindig lett volna 30 perce bekotorni egyet a madridnak is, ami továbbra is "kettőt ért volna" a szabályok okán.
szóval azért elég nagy túlzás azt mondani, hogy bemákolta a továbbjutást a madrid.
az már más kérdés, hogy valóban szerencsések, hogy ezt a fél kezdőjét nélkülöző dortmundot kapták meg.

sokat nem vonnék le ebből a meccsből, nem hiszem, hogy akár a kupadöntőn, akár a bl elődöntőjében hasonló felfogással lépnének pályára.
viszont egy biztosnak tűnik : alonso már kevés.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.09. 00:11:45

Rohadtul túlreagáljátok, a kupa pont az hogy teljesen mindegy hogyan, tovább kell jutni. A bajnokságot pont ezért tartom értékmérőnek, mert az egész idény. Az hogy hogyan meg miként, meg kihagyta ki max 1-2 napig érdekes pár szurkolónak, de a lőtéri kutyát nem érdekli már, továbbjutott a Real Madrid, ennyi. Holnap mi is ha a 119. percben kapunk egy kamu 11-est és azzal továbbmegyünk, senkit nem fog érdekelni, tovább kell jutni és kész. Az meg hogy kit kapnak, meg kit szednek szét, kitől kapnak ki megint másik fáma. Két meccsen egy elődöntőben már tényleg bármi lehet. Messzemenő következtetést nem lehet levonni, 3-0ról igen majdnem megégtek, de el is dőlhetett volna akár. De ezen károgni, meg Nostradamust játszani, érzésem szerint felesleges. Főleg hogy a saját portánkon van bőven mit sepregetni....És remélhetőleg holnap a fiaink ki is seprik a szemetet. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 23:45:26

visca el barca írta:
csababarca írta:Veb! DM ezért hagyta ki,ők nem akarnak 11ekkel eredményt elérni,fair play, ők még tudják mit jelent ez! Lásd Pepe gólpasszát,ahigy megsegítette a dortmundot! Véletlenek nincsenek :)
jah tényleg :D

nyugtat a tudat, h kövi körben már nem tudnak alibi csapatot kapni.
Ha kikapunk holnap akkor vajon ki fogja kapni a félig kisárgázott+sérültekkel teli Atletico Madridot? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 23:43:07

Igaz az ATM ellen az első meccsen a 2 megpattanós gól a másikon meg a 2 tizi,az bravúr az igen! =D>
Elnézésed kérem a hülyeségemért! :mrgreen:
Utoljára a 11-12es Madrid volt számomra (és sok reálos ismerősöm számára) a Zidanos-Robi Carlosos Raulos Madrid óta az ami igazán ott volt a szeren.Belőlük simán kinéztem a triplázást,de pl Kaká,Ramos meg Ronaldo besegített a Bl elődöntő végén. :mrgreen:
Ez mostani gyengébb mint a tavalyi,remélem nem nyernek semmit és nem is érdemelnek semmit, jobb lesz ha a reálosok megemésztik,hogy a legtöbb barcás így látja. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leon 2014.04.08. 23:50:24-kor.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.08. 23:40:01

csababarca írta:Veb! DM ezért hagyta ki,ők nem akarnak 11ekkel eredményt elérni,fair play, ők még tudják mit jelent ez! Lásd Pepe gólpasszát,ahigy megsegítette a dortmundot! Véletlenek nincsenek :)
jah tényleg :D

nyugtat a tudat, h kövi körben már nem tudnak alibi csapatot kapni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.08. 23:35:12

visca el barca írta:multkor ui. kezezésért kaptunk büntit, akkor a real szurkolok csak okádtak folyamatosan, érdekes, most egyik sem kifogásolja... :D
most itt melyikre gondolsz? a Betis elleninél semmi ilyesmi nem volt, Neymar esetében meg az lett felhozva, hogy először Neymar kezezett, amire azóta sincs normális felvétel, de erősen gyanús volt, ha nem kezezett Neymar tiszta 11es volt.
Ez a Madrid se bajnokságot,se kupát sem Bl-t nem érdemel idén (sem).
ezt kiemelném... miért nem érdemelné meg a Kupát a Real??
Idén a Kupa sorozatban a Real még nem kapott gólt és kiejtette az Atleticot 5-0lal (az első meccsen egy kis Fortunával megspékelve), összességében nagyon meggyőző játékkal... és azt, hogy a Barca, hogy jutott tovább a Sociedadon az elődöntőben azt hagyjuk is....
Szóval idáig a Kupát mi a fenéért nem érdemelné meg a Real? a Többit még megértem, de hülyeségeket ne írjunk már... bár tudom, hogy jó szokásod.
Ott a Döntő, az eldönt vmajd mindent, de amit itt leírtál az megint rendkívül átgondolt volt.
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.08. 23:21:34

Veb! DM ezért hagyta ki,ők nem akarnak 11ekkel eredményt elérni,fair play, ők még tudják mit jelent ez! Lásd Pepe gólpasszát,ahigy megsegítette a dortmundot! Véletlenek nincsenek :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 23:20:57

Nem semmi,hogy egy ajándék tizivel meg egy fél tartalékos Dortmund ellen majdnem kizúgtak 3-0ás hazai előnyről! =D>
Mit csinálnak majd a következő körben amikor a Bayern/Chelsea / Barca(reméljük) jön velük szembe? :mrgreen:

Ez a Madrid se bajnokságot,se kupát sem Bl-t nem érdemel idén (sem). \:D/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leon 2014.04.08. 23:21:55-kor.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése