Bundesliga / DFB Pokal

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:22:12-kor befejeződött.

Bayern München
5
83%
Más csapat
1
17%
 
Szavazatok száma: 6
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2014.01.09. 14:36:58

Barcaman14 írta:Igen, csak nyáron csatlakozik. Elég érdekesek lesznek így a következő hónapok. Bár nyilván profiról van szó, úgyhogy nem hinném, hogy csak kocogni megy majd az edzésekre, de ettől csak rosszabb lehet az öltözői légkör. A szurkolókról nem is beszélve. Intézett hozzájuk egy nyílt levelet, de kétlem, hogy ez meghatná őket.
Szerintem ezt ő már szeptember vagy október óta tudja, hogy oda fog menni, és mégis hajtott, gólokat lőtt stb. Amúgy is tartozik annyival a BVB-nek és a szurkolóknak, hogy kihajtja magát a hátralévő időben, és szerintem nem is írta volna azt a levelet, ha nem lenne elkötelezett. A társak pedig remélhetőleg megértik, hogy úgy lesznek sikeresebbek, ha nem indítanak ellene kirekesztő hadjáratot. Ettől függetlenül a szurkolók reakciójára én is kíváncsi leszek, 1-2 transzparens tuti lesz, de azért túlzásokba nem fognak esni talán. Disznófejet tuti nem kap, arra csak egy ember volt méltó. :)

Szépen lassan elfogy a Dortmund.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.09. 14:20:50

recrea írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... as-2306135

Elég érdekes cikk, a stílusa és a tartalma is. Számomra több új infót tartalmaz, nem olvasok más portálokat. Jól értelmezem, h most megvették, de csak nyáron csatlakozik?

- 90 M euro?! :shock: Átigazolási díj?
- A legjobban fizetett Bayern játékos lesz? Ha így van, akkor a menedzsere eléggé érti a szakmát? :shock:
- Pep 17 M euro?! :shock:
- Eddig úgy tudtam, h Münchenben nincs annyi pénz, mint nálunk vagy a Realnál....aha. :^o
Igen, csak nyáron csatlakozik. Elég érdekesek lesznek így a következő hónapok. Bár nyilván profiról van szó, úgyhogy nem hinném, hogy csak kocogni megy majd az edzésekre, de ettől csak rosszabb lehet az öltözői légkör. A szurkolókról nem is beszélve. Intézett hozzájuk egy nyílt levelet, de kétlem, hogy ez meghatná őket.

Ez a 90 millió nekem is új információ, az meg végképp meglepő, hogy a keret legjobban fizetett játékosává teszik, miközben ott van egy Ribéry, Robben Schweinsteiger stb..
Arról már korábban is írtak, hogy Pep a maga 17 milliójával a jelenlegi legjobban kereső edző.

Münchenben mindig is volt pénz. A Bundesliga előretörésével és a tavalyi évükkel pedig egyre nagyobb marketing értéke lesz a Bayernnek. Ráadásul közel sem rendelkeznek akkor adósságállománnyal, mint mi vagy a Real pl.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.01.09. 12:11:10

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... as-2306135" target="_blank

Elég érdekes cikk, a stílusa és a tartalma is. Számomra több új infót tartalmaz, nem olvasok más portálokat. Jól értelmezem, h most megvették, de csak nyáron csatlakozik?

- 90 M euro?! :shock: Átigazolási díj?
- A legjobban fizetett Bayern játékos lesz? Ha így van, akkor a menedzsere eléggé érti a szakmát? :shock:
- Pep 17 M euro?! :shock:
- Eddig úgy tudtam, h Münchenben nincs annyi pénz, mint nálunk vagy a Realnál....aha. :^o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.01.05. 14:35:32

Én is visszakérdezek: Ha a Barcából menne egy klasszis a Madridba, vagy fordítva, ráadásul ingyen, akkor sem lenne undorító?

Szerintem egyébként elég gáz amit csinált, pont a legnagyobb riválishoz menni, plusz ugye ingyen. Annyiban azért jobb Götze esete, hogy legalább a Dortmund belőle látott pénzt.
Szerintem nem jó hasonlat a Barca-Real páros, a két német csapat között azért messze nincs olyan fagyos viszony, valamint lássuk be, azért a Bayern magasabb szintet képvisel a Dortmundnál, hosszú távon legalábbis nem gondolom, hogy tartani tudnák a lépést a bajorokkal.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2014.01.05. 14:34:19

petyka55 írta:Én is visszakérdezek: Ha a Barcából menne egy klasszis a Madridba, vagy fordítva, ráadásul ingyen, akkor sem lenne undorító?

Szerintem egyébként elég gáz amit csinált, pont a legnagyobb riválishoz menni, plusz ugye ingyen. Annyiban azért jobb Götze esete, hogy legalább a Dortmund belőle látott pénzt.
Szerintem a kettő nem ugyanaz, a Bayern egyértelműen kiemelkedik a Bundesligából, a La Liga sokkal inkább kétpólusú a Barça - Real Medrid párharcot tekintve. Az, hogy most a Dortmund jó (nem erre az évre gondolok) nem jelenti azt, hogy a legnagyobb rivális. A Bayern, ahogy előttem már említették, Németországban minden focista álma. Nem mellesleg, aki egy kicsit is jól teljesít, már viszi is a München, erre minden évben van 1-2 példa, elég csak megnézni, hogy kiket igazolnak évről-évre. "Kis" túlzással elmondható, hogy az összes német együttes a Bayern fiókcsapata.

Ha Lewandowski elment volna a Schalkéba, akkor állta volna meg a helyét a Real Madrid - Barça párhuzam.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.01.05. 14:30:36

petyka55 írta:
Szerintem egyébként elég gáz amit csinált, pont a legnagyobb riválishoz menni, plusz ugye ingyen. Annyiban azért jobb Götze esete, hogy legalább a Dortmund belőle látott pénzt.
Annyiban megvédeném, hogy tudtommal ő már nyáron is menni akart a Münchenbe, csak nem engedte el a Dortmund.. Arról nem tehet, hogy nem adták el jó pénzért amíg lehetett.

Az persze nem szép dolog, hogy pont oda ment, de hát a Németeknél a legtöbb ember álma a Bayernben játszani, szóval nem lepett meg a dolog.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.01.05. 14:25:30

petyka55 írta:Én is visszakérdezek: Ha a Barcából menne egy klasszis a Madridba, vagy fordítva, ráadásul ingyen, akkor sem lenne undorító?.
Az egyik valószínűleg pusztán pénzügyi döntés lenne, a másik egy baromi nagy előrelépés egy játékos karrierjében. Ki ki ossza el maga hogy melyik példában melyik csapatokat értem. :wink:

Egy BL döntő után a Dortmundot mindenki abszolút A+ kategóriás csapatnak tekinti, ahonnan nincs továbblépés?

Tényleg összehasonlítható a Real-Barca egy Dortmun- Bayernel? (Riválisként főleg)

Lewa, és Götz is biztos mehetett volna a PSG, Real, City trio valamelyikébe sokkal több fizetéssel, de a Bayerbe könnyebben beilleszkednek majd.

Persze igen a Budesliga szerintem is a legunalmasabb él bajnokság. 3 évenként jön egy csapat: Stuttgart, Dortmun, Wolfsburg, stb... aztán két év Bayer fölény. Ha nagy a gáz felvásárolják az aktuális Bajnok keretet, de ha ők nem megteszi valaki más. A Bayerné a legtisztább pénzügyi fölény.

A Dortmundnál meg volt / van egy marhajó generáció, és ennyi. Szerintem várható volt hogy szétkapják ezt a csapatot. Hummels, Reus, Gündogan sem lesz ott túl sokáig....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.01.05. 14:05:15

Alcantara írta:
sörvirsli írta: elég undorító egy alak Götze haverjával együtt,hogy a legnagyobb riválishoz igazolt(ak)! ](*,)

Valóban azok? Bl-t nyerni, Bundesligát nyerni, Klub VB-t nyerni, mindezt több pénzért az lenne?
Érdekes gondolat.
Mellesleg Németországban egy játékosnak a legnagyobb kihívás a München csapatában focizni.
Olyan, mint a spanyol csapatok játékosainak a Barcában vagy a Madridban játszani.
Ez utóbbi is undorító lenne?
Én is visszakérdezek: Ha a Barcából menne egy klasszis a Madridba, vagy fordítva, ráadásul ingyen, akkor sem lenne undorító?

Szerintem egyébként elég gáz amit csinált, pont a legnagyobb riválishoz menni, plusz ugye ingyen. Annyiban azért jobb Götze esete, hogy legalább a Dortmund belőle látott pénzt.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.05. 12:59:20

Gareth Tello írta:Lewandowski nyártól 2019-ig a Bayerné, hivatalos.
Ráadásul ingyen. :roll: Kíváncsi leszek így Mandžukić sorsára. Állítóag megakarják tartani a bajorok. Nem lesz könnyű Pepnek úgy variálni a dolgokat, hogy mindenki elégedett legyen.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.05. 10:29:27

sörvirsli írta:
Gareth Tello írta:Lewandowski nyártól 2019-ig a Bayerné, hivatalos.
Bár sejteni lehetett de akkor is elég undorító egy alak Götze haverjával együtt,hogy a legnagyobb riválishoz igazolt(ak)! ](*,)

Ezzel együtt a Bundesliga kb évekig még a legunalmasabb bajnokság lesz.
A LA Liga legalább 3 csapatból áll! \:D/
Szerintem nem undorító sőt! Lépni akart még 1 lépcsőfokot, hozzáteszem, hogy számára ez az utolsó, ha bejön neki, innen már nincsen fentebb.

A 3 csapatos La Liga pedig fél éve van így, szóval ezzel még várjunk :D:D

Amúgy ezért érdemes nézni a magyar MB 1-et, ott bárki megverhet bárkit :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.05. 08:04:37

sörvirsli írta: elég undorító egy alak Götze haverjával együtt,hogy a legnagyobb riválishoz igazolt(ak)! ](*,)

Valóban azok? Bl-t nyerni, Bundesligát nyerni, Klub VB-t nyerni, mindezt több pénzért az lenne?
Érdekes gondolat.
Mellesleg Németországban egy játékosnak a legnagyobb kihívás a München csapatában focizni.
Olyan, mint a spanyol csapatok játékosainak a Barcában vagy a Madridban játszani.
Ez utóbbi is undorító lenne?
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2014.01.04. 21:50:21

Gareth Tello írta:Lewandowski nyártól 2019-ig a Bayerné, hivatalos.
Bár sejteni lehetett de akkor is elég undorító egy alak Götze haverjával együtt,hogy a legnagyobb riválishoz igazolt(ak)! ](*,)

Ezzel együtt a Bundesliga kb évekig még a legunalmasabb bajnokság lesz.
A LA Liga legalább 3 csapatból áll! \:D/
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.04. 20:12:13

Lewandowski nyártól 2019-ig a Bayerné, hivatalos.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.30. 13:02:04

Initom írta:Van olyan aki rajtam kívül rendszeresen(viszonylag) követi a Bundesliga történéseit? :)
A véleményem szerint a Bayern már most bajnoknak tekinthető. A BVB otthon kapott ki legutóbb, a Leverkusen is verséget szenvedett szintén otthon, míg a Bayern még veretlen és 7 ponttal vezet.

A BVB-t gondoltam fő riválisnak,de annyi de annyi buta botlásuk van ,hogy hihetetlen :? Azért meglátszik ,hogy Götze nincs + 2 új alapkezdő játékos érkezett akik még nem illeszkedtek be rendesen. Gondolok Aubameyangra és Mkhitaryanra. Valamint Hummels Subotic és Piszczek szinte az egész őszt kihagyta,és Schmelzcer is rengeteget volt sérült....
Reusnak jár a pacsi az őszi teljesítményért !

A Bayernt kár jellemezni 10/10 a csapat...

A leverkusen teljesítménye pedig meglepő számomra egész jól tarották magukat...a végén sajna kétszer is kikaptak :? Amit nem értek hogy Kießling hogy a bánatba nem válogatott még...
A Bayern idén is külön kategória a bajnokságban. Csak nekik van olyan mély keretük, hogy több fronton is gond nékül helyt álljanak és a sérültek hiányát sem érzik meg. Az a 7 pont pedig több lesz valószínüleg, mert egy meccsel kevesebbet játszottak. A klub vb miatt elhalasztották a Stuttgart elleni meccsüket, ha jól tudom. Ami a játékukat illeti: sokan jóval unalmasabbnak tartják ezt a csapatot, mint a tavalyit. Mondjuk sokaknak a Pep-team is unalmas volt... :roll:

A Dortmundnak rengeteg gondja volt ősszel a sérülésekkel. Elsősorban Gündogan hiánya érződik nagyon, aztán jöttek a sérülések a védelemben is. Az meg várható volt, hogy egy már félig meddig visszavonult Friedrich nem fogja orvosolni a problémákat. Ezenkívül még a bivalyerős BL csoport is sokat kivett a csapatból. A bajnokság már elúszott, a 2. helyet azért jó lenne megszerezni. De ettől függetlenül a nemzetközi porondon tavasszal is számolni kell Kloppékkal, pláne, ha végre teljes kerettel dolgozhat.
Aubemayang viszonylag gyorsanbeilleszkedett, az örméytől viszont többet vártam volna. Voltak nagyon jó meccsei, ugyanakkor voltak olyanok is, amikor csak fogta az ember a fejét, hogy miért került ennyi pénzbe. Jóval kiegyensúlyozottabb teljesítményt kellene nyújtania.

A Leverkusen esetében meg nem lennék meglepve, ha a végén akár a 'Gladbach is megelőzné őket. Jól összerakta őket Hyypiä, de nem hinném, hogy végig bírni fogják ezt a tempót.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.30. 11:58:02

Initom írta:A leverkusen teljesítménye pedig meglepő számomra egész jól tarották magukat...a végén sajna kétszer is kikaptak :? Amit nem értek hogy Kießling hogy a bánatba nem válogatott még...

Löw megmondta egy sajtótájékoztatón, amikor ugyanezt a kérdést szegezték neki:nemzetközi szinten súlytalan játékos.

Szerintem ez nevetséges indok és a játékos számára rendkívül megalázó. Poldi herceg legalább olyan nulla sok meccsen, ha egyáltalán lehetőséget kap.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.12.29. 21:03:38

retek írta:
Initom írta: A leverkusen teljesítménye pedig meglepő számomra egész jól tarották magukat...a végén sajna kétszer is kikaptak :? Amit nem értek hogy Kießling hogy a bánatba nem válogatott még...


Azért , mert német.

Nincs egy jó formában lévő csatárjuk sem,rajta kívül :)
Abi & Tito
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2013.12.29. 15:28:53

Initom írta: A leverkusen teljesítménye pedig meglepő számomra egész jól tarották magukat...a végén sajna kétszer is kikaptak :? Amit nem értek hogy Kießling hogy a bánatba nem válogatott még...


Azért , mert német.
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.12.29. 13:38:37

Van olyan aki rajtam kívül rendszeresen(viszonylag) követi a Bundesliga történéseit? :)
A véleményem szerint a Bayern már most bajnoknak tekinthető. A BVB otthon kapott ki legutóbb, a Leverkusen is verséget szenvedett szintén otthon, míg a Bayern még veretlen és 7 ponttal vezet.

A BVB-t gondoltam fő riválisnak,de annyi de annyi buta botlásuk van ,hogy hihetetlen :? Azért meglátszik ,hogy Götze nincs + 2 új alapkezdő játékos érkezett akik még nem illeszkedtek be rendesen. Gondolok Aubameyangra és Mkhitaryanra. Valamint Hummels Subotic és Piszczek szinte az egész őszt kihagyta,és Schmelzcer is rengeteget volt sérült....
Reusnak jár a pacsi az őszi teljesítményért !

A Bayernt kár jellemezni 10/10 a csapat...

A leverkusen teljesítménye pedig meglepő számomra egész jól tarották magukat...a végén sajna kétszer is kikaptak :? Amit nem értek hogy Kießling hogy a bánatba nem válogatott még...
Abi & Tito
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.15. 20:04:12

geridoss írta:Szokta valaki követni a Schalke meccseit? Kíváncsi lennék Szalaira, hogy hogy muzsikál meccsről meccsre, mert ahogy látom, a gólokat nem nagyon rugdossa. Visszavontan játszik, elpuskázza a helyzeteit, vagy mi ennek az oka?
Legtöbbször annyira visszavontan játszatják, hogy a kispad széléig terjed a hatásköre.
Az sok játékidő, nem válik a dicsőségére. Igaz a Basel ellen, a csere utáni műeséssel el is döntötte a találkozó kimenetelét. A kis "sikert" is meg kell becsülni. :mrgreen:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.12.15. 19:53:24

Szokta valaki követni a Schalke meccseit? Kíváncsi lennék Szalaira, hogy hogy muzsikál meccsről meccsre, mert ahogy látom, a gólokat nem nagyon rugdossa. Visszavontan játszik, elpuskázza a helyzeteit, vagy mi ennek az oka?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.05. 11:24:19

Ezek nem Robben napjai. A bukfenc után pár nappal jól elintézték a lábát a kupameccsen.
Nem tudom ki látta a tegnapi gólját, de valami egészen komikus volt a védők kísérete.
Emlékeztetett az acélos Guzmics-Devecseri duóra! :roll:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.04. 15:34:21

Game90 írta:Ez hogy hogy nem volt még? :mrgreen:
Kép
Amilyen törékeny Robben, csoda, hogy nem sérült le ennél a jól megkomponált gólörömnél. :D

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... en-2299457" target="_blank

Már régen elküldtem volna Kellert. A Schalkénak a kerete alapján simán a top4-ben kellene lennie. Ehhez képest volt 1-2 jó meccsük, viszont többségében nézhetetlen, egysíkú játékot produkálnak. Tegnap is rossz volt őket nézni. Huntelaar hiánya pedig nagyon meglátszik, ami sajnos nem éppen pozitív Szalaira nézve.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.03. 15:07:27

Ez hogy hogy nem volt még? :mrgreen:

Kép

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.01. 10:59:57

Tegnap fontos 3 pontot gyűjtött be a Dortmund. Lewandowski dupla(mindkettő büntetőből) és egy bődületesen nagy Aubameyang szabadrúgás gól:
http://i.minus.com/iVowkQOYNZwq8.gif" target="_blank

Ahogy várható volt a Bayern és a Leverkusen is simán behúzta a maga meccsét hazai pályán.

Hét közben egy kupameccs a Saarbrucken ellen, majd ismét két kulcsfontosságú találkozó: Leverkusen hazai pályán, majd a Marseille idegenben.

Szalaiék is simán behúzták hazai pályán a svábok ellen. Szalait a 76. percben lehozta Keller. Egyébként már több mint 1 hónapja gólképtelen.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.25. 13:52:21

Válasz küldése