Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.04. 19:04:25

Nálam: Neuer-Hummels,Thiago Silva,Lahm-Touré,Gündogan,Reus,Ribéry-Messi,Lewa,Ibra.

Azért durva,hogy a nagy középpályánkról senki sincs még jelölve se...mikor volt ilyen utoljára?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.04. 18:50:56

S.Agüero írta:Év csapata?
Nekem ilyen lett:
------------------------------Courtois------------------------------
--------Lahm---------------Hummels-----------------Alaba------
---------------------Touré--------------Pogba---------------------
--Bale--------------------------------------------------Ribéry------
------------------Messi-------------------Ronaldo-----------------
--------------------------------Ibra----------------------------------
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.04. 18:47:25

Év csapata?
http://en.toty.uefa.com/" target="_blank

------------------------------Courtois------------------------------
Lahm-------------Dante------------------Hummels---------Alaba
-----------------------------Gündogan------------------------------
----------Reus-------------------------------------Ribéry-----------
-----Messi--------------------Ibra--------------------Ronaldo-----


http://kepfeltoltes.hu/131204/uefa-toty ... es.hu_.jpg" target="_blank
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 19:01:31

Mezner2 írta:az előző aranylabda szavazás végétől (januártól) szeptemberig magához képest közepes szezont futott
A 2012-2013-as szezon tavaszi részében: 29 meccs, 32 gól, bár lehet, hogy magához képest ez közepesnek számít. (Nyilván nem csak a gólokon múlik a dolog, de gólpasszok keresgéléséhez nem volt energiám és kedvem sem.)
Ősszel 18 meccsen 25 gól, ezt nem kell kommentálnom, azt hiszem, a portugál válogatottban idén 9 meccsen 10 gól, köztük az a négy találat a két pótselejtezőn.

Messinek a sérülések miatt nem volt esélye, hogy hasonló számokat hozzon, Ribéryt meg hagyjuk is. Megnyert mindent, ennyi erővel Dante is megkaphatná a lasztit.

Mondom, nem csak a gólok számítanak, de CR egyénileg a többiek fölé nőtt idén, az Aranylabda meg még mindig egyéni díj elméletileg. (Máskülönben Messinek sem lenne négy bogyója, mert az egyik minden bizonnyal Sneijder vitrinjében porosodna.)

Na mindegy, erről ennyit, mindjárt elhányom magam, mert nem szokványos, hogy Ronaldót kell védenem. :lol: Téma részemről végérvényesen és megfellebbezhetetlenül LEZÁRVA.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.11.30. 15:55:42

Gareth Tello írta:
Mezner2 írta:ha idén nem sérül le Messi akkor megint nem lenne kérdés, így sem szabadna, hogy az legyen (Ribéry) de egy nevető harmadik fogja nyerni.... Nekem amúgy szinte mindegy, szerintem ha idén sem kapja meg, akkor megkapja a Zamora díjat engesztelésül a Perez emlőin nevelkedett firkászoktól, semmi probléma :)
De mint tudjuk, a futballban nincsen "ha".

Idén Ronaldo volt a legjobb, ezt el kell ismerni. Ribéry megnyert mindent, amit csak lehetett, de ezzel az erővel a Bayernből ugyanúgy ki lehetne választani nagyjából akárki mást... Közülük egyénileg senki sem alkotott nagyot, csapatként voltak irtózatosan erősek. Ribéry jó volt, nyilván, de CR-t nem közelíti meg sajnos.

(Az már más kérdés, hogy a FIFA saját magát tette nevetségessé ezzel a határidő-meghosszabbítással.)

Félreértés ne essék, nem akarom minden áron megvédeni a portugált, mert nekem sem tartozik a kedvenc játékosaim közé (és akkor még enyhén fogalmaztam :lol: ), de ezúttal kijár neki a bogyó.

(De igazából már tele van a hócipőm, meg az összes egyéb lábbelim is ezzel a dologgal, úgyhogy le is zárom a témát a részemről. :D )
Mire fel jár ki neki ??? az előző aranylabda szavazás végétől (januártól) szeptemberig magához képest közepes szezont futott, mindezt 0 az NULLA trófeával, 2 jó hónapra ne kapjon már aranylabdát könyörgöm, mert ha ezt a két jó hónapot nem most, hanem március-áprilisban hozza akkor fel sem merülhetne a neve, de neki pont ebben az időszakban jön be, közvetlen a szavazás előtt (egy egyébként halál érdektelen szakaszban amely a komoly kupák eldöntését illeti) erre ne járjon már bogyó könyörgöm...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 14:36:20

Mezner2 írta:ha idén nem sérül le Messi akkor megint nem lenne kérdés, így sem szabadna, hogy az legyen (Ribéry) de egy nevető harmadik fogja nyerni.... Nekem amúgy szinte mindegy, szerintem ha idén sem kapja meg, akkor megkapja a Zamora díjat engesztelésül a Perez emlőin nevelkedett firkászoktól, semmi probléma :)
De mint tudjuk, a futballban nincsen "ha".

Idén Ronaldo volt a legjobb, ezt el kell ismerni. Ribéry megnyert mindent, amit csak lehetett, de ezzel az erővel a Bayernből ugyanúgy ki lehetne választani nagyjából akárki mást... Közülük egyénileg senki sem alkotott nagyot, csapatként voltak irtózatosan erősek. Ribéry jó volt, nyilván, de CR-t nem közelíti meg sajnos.

(Az már más kérdés, hogy a FIFA saját magát tette nevetségessé ezzel a határidő-meghosszabbítással.)

Félreértés ne essék, nem akarom minden áron megvédeni a portugált, mert nekem sem tartozik a kedvenc játékosaim közé (és akkor még enyhén fogalmaztam :lol: ), de ezúttal kijár neki a bogyó.

(De igazából már tele van a hócipőm, meg az összes egyéb lábbelim is ezzel a dologgal, úgyhogy le is zárom a témát a részemről. :D )
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.11.30. 11:42:04

Barcaman1993 írta: Egyszerű a válasz: Marca adja minden évben... Inkább az a furcsa, hogy amióta Madridban van, nem minden évben ő kapta... Az aranylabda még bárkinek is kérdés?
Ha 2 jó hónap elég hozzá, akkor a Fifa nagyon csúnyán befürdeti magát, sokkal jobban mint a 4 Messi aranylabdával, ha idén nem sérül le Messi akkor megint nem lenne kérdés, így sem szabadna, hogy az legyen (Ribéry) de egy nevető harmadik fogja nyerni.... Nekem amúgy szinte mindegy, szerintem ha idén sem kapja meg, akkor megkapja a Zamora díjat engesztelésül a Perez emlőin nevelkedett firkászoktól, semmi probléma :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.30. 11:25:54

Mezner2 írta:Kíváncsi vagyok CR-nek kihisztizik-e az aranylabdát a fehér lelkületűek... Az már eleve szánalmas, és érthetetlen, hogy a tavalyi évre miképp kaphatta meg a Di Stefano díjat, tekintve, hogy Messi minden statisztikai adatban p*csára verte a bajnokságban, több gólt lőtt, több gólpasszt adott, mindezt kevesebb meccsen, és bajnoki címhez segítette a csapatot.... Sebaj, ugyebár Messi a média kedvence.... Oh,wait!!!!!!!!
Egyszerű a válasz: Marca adja minden évben... Inkább az a furcsa, hogy amióta Madridban van, nem minden évben ő kapta... Az aranylabda még bárkinek is kérdés?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.26. 14:31:33

visca el barca írta:soha nem érdekelt ez az idétlen szavazás, de most már triplán szurkolok ribérynek :D bár sok esélye nincs neki. én nem is értem mi ez a nagy ribéry láz :D egyszer vki bedobta a sajtóban a nevét, azóta mindenki őt fújja :D
Ronaldo neve Messi sérüléséig fel sem merült... Ez az idei aranylabda egyébként úgy vicc, ahogy van. Vagy odaadják Riberynek, vagy semmit nem ér az egész. Idén még ráadásul nyilvánosan is sikerült elcsalniuk... Inkább nem is húzom fel magam.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.26. 14:18:49

soha nem érdekelt ez az idétlen szavazás, de most már triplán szurkolok ribérynek :D bár sok esélye nincs neki. én nem is értem mi ez a nagy ribéry láz :D egyszer vki bedobta a sajtóban a nevét, azóta mindenki őt fújja :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.26. 13:54:45

Alcantara írta:http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... an-2296911


Ezt nálunk nehezen tudnám elképzelni! Önmagáért beszél a kezdeményezés.
Szánalmas és undorító egyben. Minden évben elsütik, hogy ez egy szimpátiaszavazás. Akkor ez micsoda? Minden szezonban fél évvel a díjátadó előtt elkezdik a választási kampányt Ronaldo mellett, de ez teljesen túlmutat mindenen... Vhogy befolyásolni kell a szavazást, mert nélküle sehol nem lenne. Ezek után már nagyon remélem, hogy a francia kapja majd a bogyót (vagy Messi). Sajnos erre nem igazán van esély, a FIFA rendezte az ügyet.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.11.23. 13:43:19

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... an-2296911" target="_blank


Ezt nálunk nehezen tudnám elképzelni! Önmagáért beszél a kezdeményezés.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.21. 22:53:36

miihii írta: Ugyanis Messi azért kapta 2010-ben, mert ő zsebelte be a legtöbb szavazatot. Amennyiben idén CR kapja a legtöbbet, az övé lesz a laszti. Korrekt :mrgreen:
De akkor Blatter adta le mindegyik szavazatot (mint az elmúlt években mindig), de idén már végre azok, akiknek alapból kéne, szövkapitányok, csékák és sajtósok. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.21. 22:42:37

REMY írta:
Azok alapján, hogy 2010-ben Messi kapta, azok alapján idén CR...
Ez a logika kikezdhetetlen, totálisan egyetértek ;)
Ugyanis Messi azért kapta 2010-ben, mert ő zsebelte be a legtöbb szavazatot. Amennyiben idén CR kapja a legtöbbet, az övé lesz a laszti. Korrekt :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.21. 20:50:46

Kép

Csak mert nincs is jobb egy kis indulatkeltésnél. :mrgreen:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.11.21. 08:07:20

[quote= Idézet :Bestbarca-tól:






.......más hogy Cr sem lesz elégedett magával,max kifelé,mert ő maga is tudja hogy Messi jobb játékos,és ő maga is tudni fogja mint írtam,hogy csak a sérülése miatt kerülhetett hozzá a laszti,plusz a média nyomás miatt amit tolnak mióta madridba került.

[/quote]
ebben azért nagyon tévedsz! CR. meg van győződve arról , hogy ő a legjobb...! minden megnyilvánulása ezt sugalja különösen amikor ünnepelteti magát.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.11.21. 04:41:41

Bestbarca írta:...
Ezzel tökéletesen egyetértek. Hozzátéve, hogy ki mit ért el, mióta CR Madridban van. Teljesítményalapú díjak.

Ronaldo - Messi:

BL gólkirály: 1 - 3 ; spanyol gólkirály: 1 - 3 ; spanyol kupa gólkirály: 1 - 1; Di Stefano díj(legjobb La liga játékosnak): 1 - 2 ; európai aranycipő: 1 - 3
+ Messi bezsebelt még: UEFA Európa legjobb játékosa díj: 1; FIFA Klub VB legjobbja: 2, BL-döntő legjobbja: 1, LFP legjobbja (spanyol szövetség osztja): 3
összesen: 5 - 12+7 díj Messi javára... De ha szimplán csak a góllövésért járó díjakat nézzük akkor is 4-10 Messi javára. És akkor a rekordokat nem vettem számításba.

spanyol bajnok: 1 - 3; spanyol kupagyőztes: 1 - 1; spanyol szuperkupa győztes: 1 - 4
+ Messi nyert még: 1 BL, 2 klub VB, 2 UEFA szuperkupa
összesen: 3 - 8+5 díj.

Senki sem "rinyálhat" amiatt, hogy Ronaldo-t egyetlen aranylabdától is "megfosztották" volna. Egyszerűen volt nála jobb.
Akár az egyéni címeket, akár a csapatcímeket nézzük Messi idén is veri Ronaldo-t, aki "mindössze" 1 BL gólkirályi címet tudott összehozni.
Akárhogy is nézzük normális esetben pont CR lenne, aki semmiféle módon nem kaphatná meg a labdát... egyéni címeket nézve Messi, csapatcímeket nézve Ribery (vagy más Bayern játékos) a legjobb. :roll:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.11.21. 04:09:10

Érdekes lesz ez idén. Sokan azt felejetik el,hogy Messi nem kicsit nyerte idáig a szavazásokat, hanem 40%os előnnyel Crel szemben...Ha a fele rá szavaz kb akkor is behúzza,és bőven van elfogult az tuti...Igen lesérült,de addig jó volt...Aranycipő,spanyol gólkirályi cím,Ronaldo előtt...Viszont a bl gólkirály meg Cr lett...A bajnok Messi,rekord ponttal,csak beficcent a spanyol szuperkupa is...Cr meg semmit nem nyert. Idén Messi a sérülések miatt elmarad Crtől,aki élete formáját futja. Hogy ebből mi lesz...A szánalom Crnél,hogyha megkapja újra akkor sem lesz édes a "győzelem" mert Messi ha nem sérül le most ősszel,akkor könnyen lehet megint nem lett volna esélye,és ezt Cr is tudni fogja fejben...Szal úgymondd megveri,de nem tiszta játszmában.

A szavazásról annyit,hogy igen hát azrét az érdekes hogy Trinidadnak vagy Kongónak annyi a szavazati joga mint Angliának vagy Spanyolországnak...Ugyen minden Fifa tag ország csk-ja,edzője,plusz 1 szakújságíró. Innentől Riberynek befellegzett,ugyanis Messi meg Cr mánia van,Ribery mánia vmiért nincs...Vajon miért is...És nem gondolom hogy belső Afrikában ismerik Riberyt,ellenben Messi mez van az éhező Etiópokon is...Sztem Európában Cr és Messi x,kb...Azért az lesz a baja Crnek hogyha meg is nyeri több helyen, ott is Messi tuti a második...Dél-amerikában Cr sehol nem lesz,Messi tarol kb tuti. Ázsiában a Barca alig népszerű. Az arabok meg kb x pénzelik a Barcát meg a Realt is...És ezen múlnik papíron. Rohadtul nem azon hogy ki mit nyújtott. Mint az Eurovíziós fesztivál,ott is megvan ki kire fog és nem fog szavazni. (De nem ez fog dönteni,mert korrupt az egész,csak ez lenne egy tiszta szavazáson.)

Amúgy nem gondolom hogy jól van ez így. Papíron így a demokratikus, mellékhatás: viszont így a legsúlytalanabb...Amikor a France Football adta hát akkor is voltak tragédiák azért...Alig voltak részrehajlóak. Én úgy szavaztatnék,hogy Pl ez a rendszer maradhatna de a top 50ország a világranglistán szavazhatna csak...Egyből több hozzáértés is lenne benne...Dehát ugye "demokrácia van mindenhol",mindenben juhúúú de jó ez...

Amúgy ha az a kérdés ki a jobb,nincs kérdés. Messi. Ronaldo parádés játékos, Messi meg zseni. Az egy újabb szint. Ha az a kérdés ki volt jobb 2013ban,kb x. Talán azért adnám Messinek mégis,a Barca szíven kívül,mert Ronaldo mégis csak címek nélkül maradt. És igen ez is fontos mert nem mind1,hogy az eredményességével mire megy a csapata a játékosnak. Ugyanis a focit nem Cr meg Messi játsza hanem a Real meg a Barca,és másik 10ember kell ahhoz hogy ők gólt tudjanak rúgni. Innentől nem egészen mind1 mire mennek a góljaikkal a csapataik. Crével semmire sem ment a Real. Nem az ő hibája de ettől még tény. Plusz azért spanyol góllövő listán is bucira verte Messi,alias azonos terepen jobb volt ha úgy nézzük. Plusz ez egyben európai aranycipőt is ért.

De félre nem értsen senki, nem gondolnám hogy itt bármiféle ész érvek,vagy realitások fognak dönteni.

Messi kapta meg a valaha volt legtöbbször,ráadásul sorozatban. Sztem már unják sokan hogy mindíg ő kapja,és túl sok a támadás is minden felöl...Nem atrakció már,hanem Messi gála :D Mióta új rendszer van csak ő kapta. És ha idén megkapja akkor pláne menni fog a cinkelés minden honnan, ugyanis idén még vmi alapja is lenne igazából így hogy lesérült. És itt mennek a háttérben az érdek harcok nem kicsit.

Ez a szavazás kiterjesztése gyanús nekem,kavarnak itt vmit. Megválaszották Messit sztem és most át kell mahinálni mivel lesérült, és idén már nem játszik, így már sok ,ezt már nem bírja el...Így ki kell hozni CR-re a dolgot,pláne miután Blatter is leégette magát,cica meg ráugrott a témára. Szal sztem sikerült ennyi év alatt kihisztiznie újra az aranylasztit. Korrupció meg van,Blatterék szépen kiosszák kinek kire kell szavazni,ne legyünk naívak. Arról a Blatterről beszélnük aki a Quatari királyi ellenfelét a Fifa elnöki posztért fél perc alatt rakta félre,és így nem maradt ellenfele a szavazáson :D Hagyjuk már :D

Megint más hogy Cr sem lesz elégedett magával,max kifelé,mert ő maga is tudja hogy Messi jobb játékos,és ő maga is tudni fogja mint írtam,hogy csak a sérülése miatt kerülhetett hozzá a laszti,plusz a média nyomás miatt amit tolnak mióta madridba került.

Amúgy meg ki mit érdemel meg. Sztem már amikor megkapta 2008ban is jobb játékos volt Messi,csak akkor sokat nyomott a latba a triplázás. Azóta meg nem kérdés, nézzük meg a Cr gólokat és Messi góljait. Másik lap a könyvben. Ahogy Messi labdát vezet, gondolkodik, lát,amilyen elegáns megoldásai vannak...CR ezt sosem tudta. Ő jó befejező sokkal nem több...Erőböl bumm be. Messi meg szervez,végigviszi és berúgja. Van különbség.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 22:25:19

Nem akarok senkivel sem kötözködni, de CR egész éves teljesítményét miért tartjátok jónak. Azt elismerem, hogy az elmúlt két hónapban nagyon elkapta a fonalat, de azon kívül. Semmi.
Nálam az év legjobbja Messi, mert a sérülésekig toppon volt és nem nagyon hibázott. Lefogadom, hogy ha nincsenek a sérülései most nem lenne miről vitatkozni.
Azt senki sem fejtegette a fórumon, hogy miért került ki az a bizonyos Blatter videó. Azóta mindenki csak Roncikát sajnálja. (Még el sem akar menni az átadásra. Idén sem volt. Személy szerint ezen kijelentés után én kizárnám a megszavazható játékosok közül, mert akármilyen vicces díj lett az Aranylabda egy profi játékos nem mondhat ilyet.)
Azt viszont jól írta valaki, hogy bárki is kapja az idén az óriási vihart fog kavarni a biliben.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.20. 22:05:04

visca el barca írta:brékingnyúz!


=D> BÜSZKÉK VAGYUNK RÁD SANYI! =D>

Kép
Akkor most már tudjuk, hogy miért bontották fül a szerződését. Ekkora sztárt ilyen fizetési igényekkel nem lehet megtartani. Ő kapta tavaly is, nem? :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.20. 21:59:53

brékingnyúz!

mégsem hosszabbították meg a szavazás határidejét! titokban vki összeszámolta az eddig beérkezett szavazatokat, és miután mindet egy játékos kapta, a további voksok lényegtelenné váltak. blatter este mo-ra repült, ahol át is adta a díjat jogos tulajdonosának.

=D> BÜSZKÉK VAGYUNK RÁD SANYI! =D>

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.20. 21:42:53

Gareth Tello írta: Az egy dolog, hogy a Bayern triplázni fog idén, aztán jövőre megnyerik a brazilok a vébét, de ettől még nem olyan biztos azért, hogy ott lesz a top3-ban Dante. :) :mrgreen:
De csak azért nem, mert a Real legendák és játékosok 1 héttel a világbajnokság után elkezdik a reklámkampányt (ahogy szokták), hogy miért is Ronaldonak kéne kapnia... A portugál meg vhogy csak oda fog kerülni Messi és Neymar mellé, ezért Dantenak nem marad hely. És végül mindenki örömittasan fog tapsolni, ahogy Ronaldo pár jó őszi meccsel egy VB-negyeddöntővel, egy spanyol bajnoki 3. hellyel és egy kupaezüstel átveszi az aranygömböt... amit a büfében kapott a Bernabeuban a társaktól, mert nem jelent meg a gálán. A labdát viszont Messi kapja, óriási felháborodást generálva, mert VB-t ismét nem sikerült nyernie a világ legjobb válogatott csapatában... játszó Neymar ellen.

Messi mondjon le :!: A 2010-es aranylabdát odaadják utólag Sneijdernek, közben Ribery Monacóban szotyizik és töpreng, hogy a triplázó csapat legjobbjaként miért csak Messi sérüléséig volt képben az aranylasztiért.

Irónia, de nem kis igazság van benne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.11.20. 21:32:54

Barcaman1993 írta:
Ezt ugyanazok az emberek mondják teljes mellszélességgel. Gondolom, ha a portugál megkapja, akkor jövőre is az lesz téma, hogy Messi jogosulatlanul kapta meg 2010-ben. .
Azok alapján, hogy 2010-ben Messi kapta, azok alapján idén CR... Én személy szerint anno Sneijdernek adtam volna, idén meg Ribérynek. Valószínűleg a régi szavazás alapján így is lenne, de 2010 óta más a helyzet. És ezek alapján CR-nek kell kapnia.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 21:29:33

Barcaman1993 írta:Nem akarom elkiabálni, de jövőre egy brazil csávó sztem nagyon komoly sanszokkal fog indulni. Nem mondom ki a személy nevét és ennek okát sem. :D Aki érti, az érti.
Az egy dolog, hogy a Bayern triplázni fog idén, aztán jövőre megnyerik a brazilok a vébét, de ettől még nem olyan biztos azért, hogy ott lesz a top3-ban Dante. :)

















:mrgreen:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.20. 21:27:08

bence-barca írta:
shutterisland írta:
ha megkapja, hát kapja, amit letesz az asztalra, főleg az utóbbi időkben, az tényleg parádés.
a bajom egyes egyedül azzal van, hogy messi 2010-es labdáját rengetegen undorító csalásnak tartják, cr-nek pedig már-már követelik az ideit, pedig hasonló az elv, és még az arányok is.
Következetesség elve. :mrgreen:

CR abszolút megérdemli idén, de ettől még Messi egy szemernyit sem kaphatta volna meg. De ha már ő szemernyit sem érdemelte meg, pont ezen az elven teljesen megérdemli Cé. Értve? :D
Ezt ugyanazok az emberek mondják teljes mellszélességgel. Gondolom, ha a portugál megkapja, akkor jövőre is az lesz téma, hogy Messi jogosulatlanul kapta meg 2010-ben. Nem akarom elkiabálni, de jövőre egy brazil csávó sztem nagyon komoly sanszokkal fog indulni. Nem mondom ki a személy nevét és ennek okát sem. :D Aki érti, az érti.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése