Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.01. 18:14:13

Gareth Tello írta:Lukaku megint brutál volt, elképesztő ez az ember, és még mindig csak 20 éves.
Nem is értem Mourinho-t, hogy miért adta őt kölcsön. Lukaku bőven jobb, mint a botlábú Torres, a lefelé áldozó Eto'o és a középszerű DemBa.
Gareth Tello írta:Azért ott van még a miénk is, Paulinho, Sandro, Dembélé, Capoue, Eriksen, Sigurdsson, Townsend, Lennon, Lamela, Holtby, Chadli. 8)

De kétségtelen, hogy ti is megerősödtetek, egyrészt Özil érkezésével, másrészt azzal, hogy Ramsey God üzemmódban tolja idén.
Most konkrétan csak a kezdőre gondoltam, az szerintem erősebb, mint a tiétek (Flamini, Ramsey, Walcott, Özil, Cazorla vs. Paulinho, Dembélé, Lennon, Eriksen, Lamela).

De ha már itt vagyunk, akkor érdekelne, hogy szerinted ki a jobb, nem kell indokolnod, csak <, >, = :P

Flamini vs. Paulinho
Ramsey vs. Dembélé
Arteta vs. Sandro
Wilshere vs. Capoue
Walcott vs. Lennon
Özil vs. Eriksen
Cazorla vs. Lamela
Ox vs. Holtby
Rosicky vs. Sigurdsson
Podolski vs. Chadli
Gnabry vs. Townsend
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.10.01. 16:04:32

Moyes meg fogja kapni az esélyt, de jelenleg komoly problémái vannak. ezek közül a legnagyobb, hogy összerázódott a mezőny. A Spurs erősebb, mint valaha, a Pool is évek óta először mutat életjeleket, a cselzinél ott vagy Mou, míg a City Pellegrini alatt igen erős csapattá fog válni. Jelenleg rosszabb formában van, mint az előbb felsorolt csapatok, ráadásul a kerete sem annyival erősebb. Veszélyben van az a Bl helyezés. Mou nem hiszem, hogy akkorát bukna a cselzivel h ne legyen az első 4-ben, Pellegrini remek edző és a City-t a saját képére formálja, sokkal erősebbek lesznek szezon végére, mint valaha, a keretük pedig jóval erősebb az MU-énál. A Spurs és az Arsenal, akik gyengébb kerettel rendelkeznek, de jobb formában vannak. A Pool pedig idén ott lesz a tűzközelben.

Amennyiben nem lesz meg a BL-hely az MU számára, alaposan el fognak gondolkodni Moyes megtartsán, márpedig jelen pillanatban nem érzem közel se azt az erőt az MU-ban, hogy az első 4ben legyenek. Az előbb felsorolt csapatok mind jobb formában vannak és nagyrészt jobb kerettel is rendelkeznek, míg az MU esetében inkább romlik a tendencia, ahogy Ferguson hihetetlen győztes mentalitása szép lassa kihal.
A Fifa egy szégyen
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.01. 14:58:33

Lukaku megint brutál volt, elképesztő ez az ember, és még mindig csak 20 éves.

Jövő nyáron el kéne hozni Soldado mellé. [-o<
Game90 írta:Azért ha összeáll a középpályánk, akkor az lehet, hogy a PL legjobbja lesz. Flamini/Arteta, Ramsey/Wilshere - Walcott, Özil, Cazorla.
Azért ott van még a miénk is, Paulinho, Sandro, Dembélé, Capoue, Eriksen, Sigurdsson, Townsend, Lennon, Lamela, Holtby, Chadli. 8)

De kétségtelen, hogy ti is megerősödtetek, egyrészt Özil érkezésével, másrészt azzal, hogy Ramsey God üzemmódban tolja idén.
matador írta:Ez Fergie kerete, kétlem, hogy velük bárki más hasonló eredményeket ért volna el. Rá lett szabva, pedig reálisan nézve elég nagy lyukak vannak a keretben.

Amikor Fergie távozott, ,meg lett mondva, hogy Moyes meg fogja kapni a bizalmat, nem lesz elzavarva. Ő maga is elmondta, hogy idő kell neki, lehet, hogy az egész év rámegy a csapat kialakítására, mert nálunk egyértelmű, hogy a menedzserek nem csak keretet építenek, hanem hierarchiát, komplett rendszert maguk köré. Fergie se egyből lett anno ilyen a csapattal, Moyesnak is megadják az időt. Pont tegnap nyilatkozta Gary Neville, hogy 3-4 évet tuti kap Moyes, nem véletlen őt választotta SAF, az egész klub mögötte áll, hagyják őt kibontakozni. Ez eltarthat egy ideig, de a bizalom megmarad. Nálunk nem szokás egy gyenge év után lapátra tenni az edzőt. :mrgreen:
Értem, amit mondasz, alapvetően én sem vártam Moyes-tól, hogy ott folytatja, ahol Fergie abbahagyta, de arra azért nem számítottam, hogy hat forduló után a tizenkettedik helyen fog állni a United. :D

Azt pedig rendkívül pozitív dolognak tartom, hogy Moyesnak ilyen szinten megadják a bizalmat és türelmesek vele szemben, ennek számtalan ellenpéldáját láthatjuk évről évre az európai topligákban. Moyes számára ugyan lehet, hogy kellemetlen lesz az első pár hét-hónap-év, de ha tényleg időt és pénzt adnak neki, hogy felépítse a csapatát, abból mindenki csak profitálni fog Manchester vörös felében. Szóval nekem felettébb szimpatikus ez a fajta "bánásmód" a menedzserekkel.

Ami a keretet illeti, tényleg van min fejleszteni, szerintem elsősorban a védelem hagy kívánnivalót maga után. De most olvastam, hogy elvileg januárban 50 millió fontot bocsátanak Moyes rendelkezésére, ennyiből próbálhatja meg megerősíteni a csapatot.
Ander Herrera, Mangala... Ilyen nevek merültek fel a sajtóban, persze egyelőre felesleges ezekkel a pletykákkal foglalkozni, elvégre még van pár hónap a téli átigazolási időszakig.

Ha már United, Januzaj kis gólt vágott a fakóban: http://www.youtube.com/watch?v=cqUaLd_25h8" target="_blank
=D>

Térjünk át a Spursre:
1. Holtby teniszlabdával dekázgat és hülyül: http://www.youtube.com/watch?v=0bm9lKmA-TM" target="_blank
2. Paulinho és Sandro. :lol: http://www.youtube.com/watch?v=wf4qk6imAzw" target="_blank
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.10.01. 09:26:26

A United viszont igencsak gyenge, egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy SAF tartotta össze ott a dolgokat, nélküle pedig összeomlik a kártyavár
Valóban nagyon gyengék vagyunk eddig, de egyértelmű, hogy ennél lesz jobb.

Ez Fergie kerete, kétlem, hogy velük bárki más hasonló eredményeket ért volna el. Rá lett szabva, pedig reálisan nézve elég nagy lyukak vannak a keretben.

Amikor Fergie távozott, ,meg lett mondva, hogy Moyes meg fogja kapni a bizalmat, nem lesz elzavarva. Ő maga is elmondta, hogy idő kell neki, lehet, hogy az egész év rámegy a csapat kialakítására, mert nálunk egyértelmű, hogy a menedzserek nem csak keretet építenek, hanem hierarchiát, komplett rendszert maguk köré. Fergie se egyből lett anno ilyen a csapattal, Moyesnak is megadják az időt. Pont tegnap nyilatkozta Gary Neville, hogy 3-4 évet tuti kap Moyes, nem véletlen őt választotta SAF, az egész klub mögötte áll, hagyják őt kibontakozni. Ez eltarthat egy ideig, de a bizalom megmarad. Nálunk nem szokás egy gyenge év után lapátra tenni az edzőt. :mrgreen:

Kicsit szánalmasnak érzem a Moyes távozását sürgető "szurkolókat". Komolyan végiggondolhatnák, milyen csapatnak szurkolnak...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.01. 06:43:14

Eddig durván jó a PL :D

Kód: Egész kijelölése

1. Arsenal	6	5	–	1	13–7	+6 	15 pont
2. Liverpool	6	4	1	1	8–4	+4 	13
3. Tottenham	6	4	1	1	6–2	+4 	13
4. Everton	6	3	3	–	9–6	+3 	12
5. Chelsea	6	3	2	1	7–3	+4 	11
6. Southampton	6	3	2	1	5–2	+3 	11
7. Manchester City	6	3	1	2	14–7	+7 	10
8. Hull City	6	3	1	2	6–7	–1 	10
9. Aston Villa	6	3	–	3	9–8	+1 	9
10. West Bromwich Albion	6	2	2	2	6–5	+1 	8
11. Cardiff	6	2	2	2	6–7	–1 	8
12. Manchester United	6	2	1	3	8–8	0	7
13. Swansea 6	2	1	3	8–9	–1 	7
Nagyon szorítok sorrendben az Arsenal, Everton, Swansea triónak, eddig nem szerepelnek rosszul, bár jobb lenne, ha a walesi csapat fennébb csúszna, de nem vagyok telhetetlen.

Persze ebből még valós következtetéseket kár levonni, hat forduló ment le, de az utóbbi évek egyik legjobb szezonja indulhatott el :)
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.09.29. 15:02:53

Újabb W, egy olyan ellenfél ellen, aki ellen szerintem mindenki meg fog szenvedni idegenben.

Azért ha összeáll a középpályánk, akkor az lehet, hogy a PL legjobbja lesz. Flamini/Arteta, Ramsey/Wilshere - Walcott, Özil, Cazorla. Viszont a védelemmel még mindig vannak problémák...

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2013.09.29. 11:23:28

Game90 írta:Mi ez a forduló? :shock: :mrgreen:

ManUnited bukó, ManCity bukó.

Tottenham - Chelsea döntetlen is tökéletes.

Jó lenne behúzni a Swansea elleni meccset, de mindig ilyenkor szoktunk szenvedni ill. a Swansea nem egy könnyű ellenfél.

Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Wilshere, Ramsey, Flamini, Ozil, Gnabry, Giroud.
Subs: Fabianski, Vermaelen, Monreal, Jenkinson, Arteta, Ryo, Bendtner.
Csak behúztuk a hattyúk ellen is. Gnabry első gólját lőtte (Ezzel ő a második legfiatalabb, aki az Arsenalban gólt szerzett) és megint Ramsey. Giroud egy állat volt ennél a gólnál, pedig a második passznál már azt hittem túljátszuk:

Kép

Tegnap minden eredmény nekünk kedvezett. Sosem gondoltam volna, hogy 6 forduló után 2 ponttal vezetjük a tabellát. Bár reménykedtem benne, mivel minden "nagycsapatnál" új edző van és ez kedvezhet nekünk. Remélem még jópár forduló eltelik, míg megtalálják a megfelelő embereket/taktikát a riválisok. :mrgreen:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.28. 19:04:37

Igazságos döntetlen született szerintem, az első félidőben sokkal jobbak voltunk, aztán a második 45 percben Mata színt hozott a Chelsea játékába.

Torres megérdemelte a kiállítást, nevetséges volt, amit művelt az egész meccsen Vertonghennel. Persze a Special Five rögtön a belgát kezdte szidni a meccs után. :lol:

A védelmünk többnyire rendben volt, igaz, Terry góljánál nagyon lemaradtunk róla. Paulinho és Dembélé jól szűrt (utóbbi egyébként MOM nálam is), elöl meg Townsend megint remekelt, Eriksen is egész jó volt (főleg az első félidőben), Siggy pedig rúgott egy gólt, aztán sokat dolgozott, neki is jár a pacsi.

AVB viszont ezúttal hibázott a cserékkel szerintem, ugyan az egyértelmű volt, hogy Soldado helyett be kell hozni Defoe-t, ellenben talán bölcsebb döntés lett volna, ha nem Chadli, hanem Lamela jön be Andros helyére, illetve én Eriksent is fent hagytam volna a meccs végéig, és inkább Siggy helyett hoztam volna be Holtbyt.

Na mindegy, az iksz így is jó alapvetően, látatlanban azonnal aláírtam volna ezt az 1-1-et, most kicsit azért keserédes a dolog számomra, mert ebben több volt, nyerhettünk volna, gondoljunk csak Paulinho kapufájára. (Előtte Walker sarkazása... :shock: )

Ja, Llorist még kiemelném, elképesztően magabiztosan védett végig, a gólról meg nem tehetett.
Game90 írta:ManUnited bukó, ManCity bukó.
A Citynél Agüero nagyon hiányzott, egyébként én most őket mondanám a bajnoki cím legnagyobb esélyeseinek.

A United viszont igencsak gyenge, egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy SAF tartotta össze ott a dolgokat, nélküle pedig összeomlik a kártyavár. :-k

A Southampton meg hihetetlen, megint úgy nyertek, hogy nem kaptak gólt, fel is jöttek a tabella negyedik (!) helyére, miközben a United a tizenkettedik. :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.09.28. 18:25:11

Mi ez a forduló? :shock: :mrgreen:

ManUnited bukó, ManCity bukó.

Tottenham - Chelsea döntetlen is tökéletes.

Jó lenne behúzni a Swansea elleni meccset, de mindig ilyenkor szoktunk szenvedni ill. a Swansea nem egy könnyű ellenfél.

Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Wilshere, Ramsey, Flamini, Ozil, Gnabry, Giroud.
Subs: Fabianski, Vermaelen, Monreal, Jenkinson, Arteta, Ryo, Bendtner.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.27. 15:19:43

Közben idegenben 4-0-ra elvertük a Villát a Ligakupában, Holtby laza három gólpasszt osztott ki, nagy formában van a srác.
Defoe meg gólt fejelt, bármennyire is hihetetlenül hangzik:
Kép
Holtby-assziszt. 8)
Chadli megszerezte első gólját, Chiriches végre bemutatkozott, Kane és Fryers is egész hasznosan játszott, mondjuk az kétségtelen, hogy a Villa nagyjából annyira küzdött a továbbjutásért, mint Lamela azért, hogy három öngólt rúgjon a meccsen.

A következő körben jöhet a Hull, nem okozhatnak gondot.
A teljes sorsolás:
Sunderland v Southampton
Leicester City v Fulham
Birmingham City v Stoke City
Manchester United v Norwich City
Burnley v West Ham United
Arsenal v Chelsea
Tottenham v Hull City

Newcastle United v Manchester City

Azért a Senal-Chelsea is szép kis csörte lesz. Október 29-én és 30-án rendezik egyébként ezt a kört.

Villas-Boast meg kérdezték Matáról, azt mondta, hogy nagyon meg van lepve, amiért nem játszatja Mourinho a spanyolt, mert nála rendszeresen kezdő volt, kiváló kapcsolatot ápolt vele, és egyébként is nagyszerű játékosnak tartja. Aztán arra a kérdésre, hogy tervezi-e a Spurs, hogy megpróbálja majd megszerezni Matát, nemmel válaszolt.
Pedig nem lenne rossz. :D

Holnap Spurs-Chelsea, nagyon kemény meccs lesz, őszintén szólva simán el tudom képzelni, hogy végig mi fogunk dominálni, José meg egy jókora busszal és kontrataktikával készül ellenünk... Meglátjuk, mindenesetre nagyon jól jönne egy győzelem, de legalábbis egy pontszerzés.
Holtby: "Chelsea is a massive game for us and a positive result can give us the confidence we need for the rest of the season."
"We want to get in the top four. We want to play Champions League. That is the main aim."

Úgy legyen, Lewis!

Előzetes: KATT

Spurs have conceded 1 goal in their last 987 minutes in all competitions.
+
The last three competitive meetings between Spurs and Chelsea have produced a total of 16 goals.
=
Megalázzuk őket. :) :mrgreen:
Game90 írta:1. Ramsey: már tavaly év végén is jól játszott, de amit ebben a szezonban művel idáig, az fantasztikus. Végre kezd beérni.
WhoScored-cikk róla.
Azért az komoly, hogy övé a legtöbb pontos passz az ellenfél térfelén. (Bár Walker papa is ott van a dobogón. 8) )

Bendtner meg... :lol:
KATT
S.Agüero írta:Erős idegzetűeknek...

Kép
Fél évet kell kihagynia elvileg.

Csak most látom, hogy Kagawa lazán bebőrözte Gerrardot:
KATT
:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.25. 16:48:14

Erős idegzetűeknek...

Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.09.25. 02:57:55

Na, Özil-ről még nem is írtam... :oops:

Amikor olvastam, hogy Wenger (!) egy játékosért (!) kiad 50 millió eurót (!), akkor kb. olyan fejet vágtam, mint Özil. Akivel kapcsolatban amúgy vegyes érzéseim voltak:
+ gólpasszgyár
+ killer passok
+ elit CAM
- szerintem nem ér 50 milliót
- ha már ennyi pénzt kiadunk egy játékosért, akkor Suárez-nek jobban örültem volna
- kondi

De amúgy nem panaszkodok, mert végre költöttünk, jövőre meg jön a Puma deal, szóval megint lesz máni.

A szezon meg jól alakul idáig, kivéve az Aston Villa elleni meccset, csak ne lenne ennyi sérültünk már most :? Diaby (bár őt már említenem sem kéne), Rosicky, Cazorla, Podolski, Ox, Walcott, szóval főleg elölről dőlnek ki a játékosaink...

Amúgy kiemelnék 4 játékost:
1. Ramsey: már tavaly év végén is jól játszott, de amit ebben a szezonban művel idáig, az fantasztikus. Végre kezd beérni.
2. Giroud: 5 meccs, 4 gól, csak le ne sérüljön és ne fáradjon ki, mert nélküle hatalmas bajban lennénk.
3. Özil: azért 2 meccs alatt rögtön kiosztott 3 gólpasszt. Vele végre veszélyesek vagyunk pontrúgás után is.
4. Flamini: hatalmas igazolás volt ő is, kb. ugyanazt lehozza ingyen, mint a 20 milliós Cabaye.

Bajnokság meg nagyon jó/kiegyenlített lesz, a családi vagyont nem tenném fel egyik csapatra sem. ManUnited botladozik, ManCity kikapott már az egyik újonctól, Liverpool-t és a Spurs-t valamiért nem érzem esélyesnek, Chelsea nekem nem annyira meggyőző, Arsenal-ban meg bármikor benne van, hogy botlik ill. a sérülések.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.23. 09:01:48

messideco írta:GT: Eriksen a legjobb, a Lamela meg a Paulinho elmegy... A többi egy nagy?
A Krisztiánerikszen a legjobb, az Érikaszőlőlámélá, a Paulinnyó meg a Jánosfertóngen elmegy, a többi egy nagy __________, mondaná Tipszmiksz Csabi, de nem lenne igaza, mert mindenki jól játszott alapvetően, csak Naughton volt gyengébb kicsit.
Initom írta:Azt ki ellen? :mrgreen:
messideco írta:Éééés ki vezeti a PL-t? 8) 8) 8)
A két kérdésre ugyanaz a válasz... Várjatok, a csapat neve most nem jut eszembe, annyit tudok róluk, hogy a játékosaik csak a tévében meg újságokban láttak eddig trófeákat, meg hogy van összesen két jó játékosuk, az Áronremszi meg a Dzsekkvílser. :mrgreen:

Közben Di Caniótól gyorsan meg is vált a Sunderland: KATT
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.09.22. 22:36:02

GT: Eriksen a legjobb, a Lamela meg a Paulinho elmegy... A többi egy nagy?

Éééés ki vezeti a PL-t? 8) 8) 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.09.22. 21:48:12

Gareth Tello írta:
Öt meccsen egy kapott gól eddig, az azért elég szép.

Azt ki ellen? :mrgreen:


Meglepődtem a mai eredményen...4-1 azért csúnya. Nem láttam a meccset...valaki mesélne nekem róla? :)
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 21:32:52

bence-barca írta:EL helyek, you mean :mrgreen:

Csakhogy ne essék félreértés, h az idei EL sorozatra értettem. :wink: :D
Még mindig nem vagy vicces. #-o :mrgreen:

Ja tényleg, az EL-t meg fogjuk nyerni, most, hogy mondod. :mrgreen: (Amúgy tényleg van rá esély.)

Paulinho gólja, ha valaki lemaradt volna róla: KATT :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 21:13:29

Gareth Tello írta:
PL, here we come. 8)
EL helyek, you mean :mrgreen:

Csakhogy ne essék félreértés, haz idei EL sorozatra értettem. :wink: :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bence-barca 2013.09.23. 15:56:08-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 19:05:52

Dr.Dre írta:Mekkora szerencsétek van.. atyaég :lol:
Ott folytatjuk, ahol tavaly abbahagytuk. :lol: Gyönyörű gól volt amúgy Paulinhótól, ráadásul megint Lamela adta a gólpasszt. 8)

Öt meccsen egy kapott gól eddig, az azért elég szép. Támadásban még van hová fejlődni, de Eriksen és Lamela is nagyon biztató, Paulinho is rendre remekül segít be elöl, és eddig Holtby is messze felülmúlja tavalyi önmagát.

PL, here we come. 8)

Jó kis meccs lesz a következő a Chelsea ellen.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.09.22. 19:01:11

Gareth Tello írta:Négy perc ráadás. Gyerünk!

Ilyenkor hiányzik nagyon egy Bale...
Mekkora szerencsétek van.. atyaég :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 18:51:43

Négy perc ráadás. Gyerünk!

Ilyenkor hiányzik nagyon egy Bale...
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.09.22. 18:09:15

City - Mu 4-0 az 50. percben... :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.09.22. 18:08:17

Gareth Tello írta:0-0-ra állunk Cardiffban 37 perc után, de elképesztő mezőnyfölényben játszunk, érik már egy gól.

A kezdő: Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton, Dembele, Paulinho, Townsend, Eriksen, Sigurdsson, Soldado.

Eriksen eddig MOM, de Siggy és a Dembélé-Paulinho páros is tetszik.

Townsendnek meg annyi kapuralövése volt pár meccs alatt a PL-ben, mint tavaly a Spursnek összesen. :lol: De azért jó lenne, ha egyből végre gól is lenne. :lol:

COYS!
Szurkolok most én is. :D
Remélem, mert 70 ezer van rajtuk, és eddig úgy néz ki minden jön, mert 4 jött a másik 4 jövésre állna, ha vezetne már a Tottenham... :D :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.09.22. 17:51:25

Félidőben kettővel megy a City a városi derbin. Jobban játszanak, és a végén volt egy kis mákjuk is Touré góljánál. Viszont Agüero első gólja nem kicsit volt szép.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 17:41:26

0-0-ra állunk Cardiffban 37 perc után, de elképesztő mezőnyfölényben játszunk, érik már egy gól.

A kezdő: Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton, Dembele, Paulinho, Townsend, Eriksen, Sigurdsson, Soldado.

Eriksen eddig MOM, de Siggy és a Dembélé-Paulinho páros is tetszik.

Townsendnek meg annyi kapuralövése volt pár meccs alatt a PL-ben, mint tavaly a Spursnek összesen. :lol: De azért jó lenne, ha egyből végre gól is lenne. :lol:

COYS!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21272
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.09.14. 20:10:02

Alcantara írta:A MU arcpirító tizenegyest kapott ajándékba. Nem túl sűrűn nézem a meccseiket, de valahogy mindig sikerül kifogni egy ilyen "szekértolós" játékvezetői tevékenységet.
A mú az angol Videoton. A büntető meg a kiállítás az ellenféltől alap.
Válasz küldése