Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.29. 12:48:12

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... e_id=73215

Többet érdemelt volna madridi részről ez a hatalmas játékos.
socio66

2013.07.29. 11:44:18

Bale azért idén kinőtte magát, ahogy láttam már bőven nem egy kizárólag a sebességére támaszkodó vonalszélső az ember, hanem középen irányít, létszámfölényt teremt, gólokat lő, igazi game changer lett.
Nincs garancia rá hogy beválna, mert azért nem akkora kaliber, mint Ronaldo mondjuk, és a helyét sem látom pontosan a Madridban, de bőven van perspektíva ebben a projektben, persze nem 80-100 milliókért.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.29. 10:41:11

Adná az ég , hogy Bale odaigazoljon! Akkor sülés lesz szegény srác...
Sajnálom , de szerintem maradni fog akkor is és az MU viszi majd el :))
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2013.07.29. 09:36:40

ZBarca írta:Én már igazán kezdek féni a Realtól! Ott van CR, Isco és talán hamarosan Bale is! :evil: Plusz még a többi fiatal igazolás, akiket nem írtam le! Így nagyon nehéz lesz legyőzni őket jövőre! :cry: De nekünk van Messink, Neymarunk és egy-egy Tellonk, meg Alexisünk! Ha mindketten hozzák a Valeranga elleni formájukat, nem lehet baj! De ha nem...Akkor sötét korszakok fognak kezdődni Barcelonában! :(
A sötét korszak már elkezdődött! Csak sajnos a te fejedben...
Ugyanezeket írogattátok ti itt néhányan, amikor Cr, Kaka, meg Benzema félék megérkeztek a blancókhoz. Akkor is sokan be voltak rezelve tőlük, aztán kaptak egy 5-öst Mourinho vezérletével a Nou Campban.
Én nagyon pozitívan látom a helyzetünket:
- Neymar+Messi bolondot fog csinálni mindenkiből, és ezalól a Real sem lesz kivétel. Ezt a madridisták is jól tudják. Középpálya nagyon ott van, és most végre Iniestát is a posztján látom majd nem pedig balszélen. A védelembe kell 1 ember, és megvagyunk. Tata Martino pedig csak akkor fogja gatyába rázni a fiúkat, amikor az szükséges. Ő nem Tito, hogy szótlanul nézi majd azt, hogy Pedro olykor olyan erőtlenül játszik, mint aki meccs előtt hancurozott volna az asszonnyal...

Visca el Barca!
Avatar
kindeR
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.01.21. 19:21:17

2013.07.29. 09:33:32

ZBarca írta:Én már igazán kezdek féni a Realtól! Ott van CR, Isco és talán hamarosan Bale is! :evil: Plusz még a többi fiatal igazolás, akiket nem írtam le! Így nagyon nehéz lesz legyőzni őket jövőre! :cry: De nekünk van Messink, Neymarunk és egy-egy Tellonk, meg Alexisünk! Ha mindketten hozzák a Valeranga elleni formájukat, nem lehet baj! De ha nem...Akkor sötét korszakok fognak kezdődni Barcelonában! :(
cr eddig is ott volt és mellete vagy 5-6 értékes játékos mégsem volt probléma velük csak az idén, nem 2-3 túl értékelt játékos miatt lesz nehéz ellenük.
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.29. 09:19:51

Én már igazán kezdek féni a Realtól! Ott van CR, Isco és talán hamarosan Bale is! :evil: Plusz még a többi fiatal igazolás, akiket nem írtam le! Így nagyon nehéz lesz legyőzni őket jövőre! :cry: De nekünk van Messink, Neymarunk és egy-egy Tellonk, meg Alexisünk! Ha mindketten hozzák a Valeranga elleni formájukat, nem lehet baj! De ha nem...Akkor sötét korszakok fognak kezdődni Barcelonában! :(
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.28. 14:23:02

Rinku írta:

Komikumba illő, hogy milyen jó pénzekért tud megválni a Real a felesleges játékosaitól... :? Pedro 12m, kedves De Laurentiis? :)
Ááá... Pedrot sztem 20 körül is ellehetne nekik passzolni vagy még többért...
De szép is lenne... [-o<
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.07.28. 13:49:56

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... os-2266243

Komikumba illő, hogy milyen jó pénzekért tud megválni a Real a felesleges játékosaitól... :? Pedro 12m, kedves De Laurentiis? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.25. 12:00:32

Kis gól is gól, csak nem szóltak a srácnak :lol:
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.25. 11:34:00

http://www.youtube.com/watch?v=QlflmSa4kC8

Nem kis gólt pöccintett a lyoni srác 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.24. 23:22:17

zola8787 írta:Csúnya összehasonlítás, de Villa 5 milla, Higany meg 40? Most komolyan nem járt volna jobban ha 10ért elviszik Villát? Komolyan mondom nem normálisak.
Villa nem akarta elhagyni Spanyolországot.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.24. 21:30:39

Pavel írta:
Robcsyy írta:A madridi Marca értesülései szerint a Napoli 37+3 eurót fizet majd a Real Madridnak Higanyért :lol: :lol: :lol:
Azt hittem okosabban költik el Cavani árát...
A Madrid csak jól jár a Napolival. Cavani-ért kapott pénzt egy az egyben odaadták nekik.
Csúnya összehasonlítás, de Villa 5 milla, Higany meg 40? Most komolyan nem járt volna jobban ha 10ért elviszik Villát? :D Komolyan mondom nem normálisak.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.24. 20:49:58

Robcsyy írta:A madridi Marca értesülései szerint a Napoli 37+3 eurót fizet majd a Real Madridnak Higanyért :lol: :lol: :lol:
Azt hittem okosabban költik el Cavani árát...
A Madrid csak jól jár a Napolival. Cavani-ért kapott pénzt egy az egyben odaadták nekik.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.07.24. 19:37:42

A madridi Marca értesülései szerint a Napoli 37+3 eurót fizet majd a Real Madridnak Higanyért :lol: :lol: :lol:
Azt hittem okosabban költik el Cavani árát...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.22. 17:16:51

Erxy írta:Csak egy gyenge poén volt, mindegy is.
Amúgy egyetértek, ő mindig odatette magát amikor játszott, nem véletlenül szerették annyira a Bernabeu-ban.
Nem ellenszenv alapján írom és lehet, hogy túlspilázzuk ezt a témát, de az hogy "két tüdeje" van van és hajt nem hiszem, hogy ér 10 millát, mert nem egy ilyen játékos van a B-ben, és inkább Özilék szegénységi bizonyítványa, hogy nem teszik oda magukat, nem hozzájuk kell viszonyítani. Persze hogy szereti a Bernabeu, mivel folyton a címert csókolgatja, ez nem hiszem hogy érv.
De mind1 nem ezen van a hangsúly, csak folyamatosan az megy, hogy mennyire lehúzzák a Realt és mindenki picsog, egy Albiol-Callejon pakk pedig elmegy 22 millióért, most meg 40 milliót kínálnak egy olyan játékosért aki elvágyódik és nincs is igazi kérője, a képességei, teljesítménye pedig, hmmm... (Higuainra gondolok)
Forca Barca!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.21. 23:38:05

Csak egy gyenge poén volt, mindegy is.
Amúgy egyetértek, ő mindig odatette magát amikor játszott, nem véletlenül szerették annyira a Bernabeu-ban.
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.07.21. 23:25:53

Erxy írta:
jenooo írta:Callejon valóban nem egy fenomén, viszont szerintem nagyon hasznos kis játékos: két tüdeje van, több poszton is bevethető, illetve a bl-ben is szépen lövöldözte a gólokat. Albiol már más tészta, de ha ennyiért kelt el, hát ennyiért. :) Higuan pedig bőven megér 30 milliót, ha megnézzük, hogy Negredo, illetve társai milyen árakon keltek el idén...

(Ja és ha valakit érdekel a fő rivális, akkor most játszunk felkészülési meccset. Most van félidő. A tv nem adja, viszont stream-en fellelhető.)
Ez mondjuk annyira nem kiemelkedő tulajdonság... :-k :mrgreen:
Valóban nem, viszont ez nem mindenkiről mondható el még az első csapatból sem (Özil, Benzema). Ezzel csak azt akartam mondai, hogy 10 milliót szerintem igenis megér(t) a srác.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.21. 23:17:19

jenooo írta:Callejon valóban nem egy fenomén, viszont szerintem nagyon hasznos kis játékos: két tüdeje van, több poszton is bevethető, illetve a bl-ben is szépen lövöldözte a gólokat. Albiol már más tészta, de ha ennyiért kelt el, hát ennyiért. :) Higuan pedig bőven megér 30 milliót, ha megnézzük, hogy Negredo, illetve társai milyen árakon keltek el idén...

(Ja és ha valakit érdekel a fő rivális, akkor most játszunk felkészülési meccset. Most van félidő. A tv nem adja, viszont stream-en fellelhető.)
Ez mondjuk annyira nem kiemelkedő tulajdonság... :-k :mrgreen:
Kép
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.07.21. 21:44:13

Callejon valóban nem egy fenomén, viszont szerintem nagyon hasznos kis játékos: két tüdeje van, több poszton is bevethető, illetve a bl-ben is szépen lövöldözte a gólokat. Albiol már más tészta, de ha ennyiért kelt el, hát ennyiért. :) Higuan pedig bőven megér 30 milliót, ha megnézzük, hogy Negredo, illetve társai milyen árakon keltek el idén...

(Ja és ha valakit érdekel a fő rivális, akkor most játszunk felkészülési meccset. Most van félidő. A tv nem adja, viszont stream-en fellelhető.)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.21. 20:36:50

shutterisland írta:albiol és callejon is reális áron mentek el.
ezek a játékosok attól függetlenül, hogy egy real madridba nem férnek be, még egy erős európai középcsapatban erősítést jelenthetnek.
arról nem beszélve, hogy nem mindegy, hogy minden 4. meccsen játszol 25 percet, vagy alapemberként számolnak veled.
nyilván ez is meghatározza a teljesítményt.

biztos vagyok benne, hogy albiol nem lesz olyan fogalmatlan, mint madridban, callejon pedig jó lehet ott szélen.

a mai piacon ez a 11 és 12 milla nem nagy pénz.
Szerintem messze nem reális áron keltek el. Albiol az utóbbi három évben, Mou regnálása akatt abszolut epizodista volt, ami nagyon visszaveti az árát, még ha képességei alapján több is lenne benne. (ráadásul nem is túl kirívó a tudása) A szerződéséből mondjuk nem tudom mennyi lett volna hátra, azt hiszem 2015-ig szólt, de majd egy madridista kijavít.
Callejon pedig egy tipikus töltelék ember még egy Napoliba is. Annyit szerintem nem bizonyított a Realban (pláne amennyit játszott) hogy a duplájáért adják el mint amennyiért vettek. Nem is egy fiatal tehetség már, akire lehetne mondani, hogy majd behozza az árát.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.21. 15:26:26

bence-barca írta:Ismétlem, menjenek a francba, h így értenek az értékesítéshez ! :D
Úgy inkább pontosabb, hogy mi nem értünk hozzá. :wink: A két klub közti különbség, hogy mi szeretetszolgálat vagyunk. Ott megajánlottak egy olyan árat, ami elég ahhoz, hogy elengedjék ezeket az embereket. Ha Pipita is 30-35-ért megy (ami azért eléggé túlzás, mint ahogy a Callejon 10 millája is...), akkor elengedik a Nápolyba. És nem azt kérdezgetik a játékostól, hogy kihez akar menni, mert akkor 25 körül elengedték volna a Juve/Arsenal egyikébe. Mi meg ahelyett, hogy 2x annyiért elpasszoltuk volna Villát Londonba, inkább elengedtük Madridba, mert oda akart menni. Feel the difference. Ez kőkemény üzlet, ahol nincs helye barátságnak.

Szóval nem ők a nagyon jók, hanem mi vagyunk a világ hülyéi. Azt meg nem mondom, hogy vki észrevette már, hogy a játékosok vagy reális áron, de az utóbbi időben inkább messze ár fölött mennek el? És mi mit csinálunk? Nagyon ritkán elengedjük reális áron őket, leggyakrabban meg mélyen áron alul. De az árukat meg sosem kérjük meg. Meggyőződésem, ha Neymar most nálunk játszott volna és másik csapatba igazol, akkor 20-30 milliónál többet nem hoztunk volna ki a bizniszből... 57-ért jött. Érezzük a különbséget a többi klub vezetése és a Barcelona vezetése között.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.21. 15:12:40

albiol és callejon is reális áron mentek el.
ezek a játékosok attól függetlenül, hogy egy real madridba nem férnek be, még egy erős európai középcsapatban erősítést jelenthetnek.
arról nem beszélve, hogy nem mindegy, hogy minden 4. meccsen játszol 25 percet, vagy alapemberként számolnak veled.
nyilván ez is meghatározza a teljesítményt.

biztos vagyok benne, hogy albiol nem lesz olyan fogalmatlan, mint madridban, callejon pedig jó lehet ott szélen.

a mai piacon ez a 11 és 12 milla nem nagy pénz.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.07.21. 15:07:35

bence-barca írta:Real menjem már a francba... :mrgreen:

Ott nagyon értenek az eladáshoz... mi az, h 12m -ért tudják értékesíteni Albiolt?? Egy 5m lenne kb érte még jó ár. Vmit nagyon értenek... és ha még tényleg Higuaint is eltudják passzolni 30m ért én felkötöm magam... nálunk meg a jószívű vezetőség jelképes összegekért vagy még annyiért se engedi el a játékosokat... Legjobb most itt Villa példája.

Ismétlem, menjenek a francba, h így értenek az értékesítéshez ! :D

(és most senki ne jöjjön azzal, h de vásárlásban meg túlköltekeznek, Illaramendi stb, mert nem erről vt szó)

Az a baj, hogy ez egy kivételes eset :D Mi sem ehhez vagyunk hozzászokva. Amúgy Higu ha megy, akor 35 lesz :D Annyiért viszi a Nápolyi :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.21. 14:52:43

Real menjem már a francba... :mrgreen:

Ott nagyon értenek az eladáshoz... mi az, h 12m -ért tudják értékesíteni Albiolt?? Egy 5m lenne kb érte még jó ár. Vmit nagyon értenek... és ha még tényleg Higuaint is eltudják passzolni 30m ért én felkötöm magam... nálunk meg a jószívű vezetőség jelképes összegekért vagy még annyiért se engedi el a játékosokat... Legjobb most itt Villa példája.

Ismétlem, menjenek a francba, h így értenek az értékesítéshez ! :D

(és most senki ne jöjjön azzal, h de vásárlásban meg túlköltekeznek, Illaramendi stb, mert nem erről vt szó)
Válasz küldése