Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.20. 18:14:51

salas9 írta:
Gareth Tello írta:Isco, mennyé a Citybe. :mrgreen:
És lehet az lesz :D Spanyol lapok most azt írják, hogy a City kifizeti a kért 25 milliót és Isco is szívesen megy Pellegrini után :D Madridban úgy gondolja sokan (Özil, Modric, Kaká) lennének előtte a sorban :roll:
Vicces lenne az biztos.
Talán pont Pellegrini lehet a mérleg nyelve az ügyben. Ha ő hívja, akkor eldöntheti a kérdést hova fog menni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.06.20. 17:25:06

A Ronaldo témára visszatérve 1-2 éve készítettek vele/róla egy filmet, amiben pont az atlétikai képességeit vizsgálta néhány szakember. Itt lehet megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=vSL-gPMPVXI
Bár inkább mondanám ezt egy reklámfilmnek mint dokumentumfilmnek, de szerintem érdekes dolgok vannak benne, még egy katalán kolléga számára is. :)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.20. 16:16:26

Gareth Tello írta:Isco, mennyé a Citybe. :mrgreen:
És lehet az lesz :D Spanyol lapok most azt írják, hogy a City kifizeti a kért 25 milliót és Isco is szívesen megy Pellegrini után :D Madridban úgy gondolja sokan (Özil, Modric, Kaká) lennének előtte a sorban :roll:
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2013.06.20. 15:44:30

kova4 írta:
visca el barca írta:most olvasom h higu megegyezett az arsenallal :shock:

nem ugy volt h a juveba megy?
ez azért nem jó, mert így az arsenalnak szinte biztos, hogy nem kell Villa
Ez? Ez azért jó, mert nem kell a Juvéban látnom egyrészt, másrészt egy potenciális európai ellenfelet gyengít!
Ennél csak az lenne jobb ha maradt volna...
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.20. 15:04:36

visca el barca írta:most olvasom h higu megegyezett az arsenallal :shock:

nem ugy volt h a juveba megy?
ez azért nem jó, mert így az arsenalnak szinte biztos, hogy nem kell Villa
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.20. 14:24:27

Chino írta:Szerintem a középpályájukra célzott, ami -ha kissé túlzó is- közel áll az igazsághoz. Alonso lassan járókerettel fociik, Khedire hmmm..., Özil idáig egy jónak mondható szezont futott Modric pedig nem rossz, de azért még nem nyújtott olyat, ami miatt le kellene esni a székről. (bár lehet én vagyok a hülye, mert odaát megváltóként tisztelik) A tartalékokról pedig nem is beszéltem (Casemiro & co.). Szóval ha kizárólag középpályájukat tekintjük, nem egy top 3-as csapat.
Ha csak a középpályát vesszük figyelembe, akkor valóban közelebb állnak Laza szavai az igazsághoz, mint ha az egész csapatot nézzük.
Khedirával nem tudom, mi a bajod, szerintem top5 középpályás Európában, attól eltekintve, hogy nem.

Szóval a tunéziai nem egy Madrid-szintű emberke, Xabi sem a régi már, Casemiro meg tehetséges, de a kezdőtagságra még nem érett véleményem szerint. Így nem meglepő, hogy a madridisták többsége szeretne még legalább egy védekező középpályást látni a Realban. :D Kérdés, kit fognak tudni leigazolni, mert például Kondogbia nem rossz játékos (róla is van szó), de Pogba, Verratti vagy Vidal sokkal minőségibb igazolás lenne nekik. Igaz, sokkal drágább is.

Özilt én alapvetően remek játékosnak tartom, az a 13 gólpassz a ligában idén nem rossz, más kérdés, hogy fontos meccseken még fontosabb ziccereket hibázott el. A túloldalon nagyon szeretik. :mrgreen:

Modric pedig egyik személyes kedvencem (zseniális volt a Spursben), igaz, ebben a szezonban még nem sziporkázott annyira (azért a United elleni gólja...), ennél sokkal több van benne, ezt akár bizonyíthatja is jövőre. Csak ne a Clásicókon, ha lehet. :D

Ha Isco a Madridot választja, Özilt ki lehet tenni a jobb oldalra, és
-----Özil-----Isco/Modric------Céerr

Mondjuk most azt olvastam, hogy ha Isco Madridba megy, akkor Modric távozik. :-k Jó kis saga lesz itt is.

Sajnálnám amúgy, ha fehérbe öltözne a srác, elképesztő, amit tud, és ahová még fejlődhet.
Bárcsak ő lenne nálunk Iniesta utódja...
Thiago-Busquets-Isco...
Na jó, abbahagytam az álmodozást.
Isco, mennyé a Citybe. :mrgreen:
visca el barca írta:most olvasom h higu megegyezett az arsenallal :shock:

nem ugy volt h a juveba megy?
Elvileg a Juve már egy ideje lemondott róla, az ágyúsok viszont már 1-2 hete ráhajtottak, azóta próbálják (próbálták?) megszerezni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.20. 14:13:12

most olvasom h higu megegyezett az arsenallal :shock:

nem ugy volt h a juveba megy?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.20. 13:53:59

Gareth Tello írta:
Laza írta:bale legrosszabb döntése lenne ha nem menne má el egy normális csapatba,nem kell a real...de egy Bayern,Chelsea,Juventus kaliberü csapatban lenne a helye...

isco.. igen hatalmas erősítés lenne nekik,de csak azért mert a real olyan gyenge,mint a.....
nem csak Isco de még Dos Santos is erősítés lenne....ezzel nem leecsülve Isco-t vagy Dos Santos-t...
Miért, a Spurs nem egy normális csapat?... :cry:
Bayern esélytelen, Chelsea sem valószínű, Juve meg pláne nem, szerencsére. Bale a Serie A-ban... Jó is lenne. :lol:

Ja, igazad van, tele van Ronaldo-Modric-féle falábúakkal a Madrid... Nem is értem, hogy nem estek ki idén a La Ligából.
Szerintem a középpályájukra célzott, ami -ha kissé túlzó is- közel áll az igazsághoz. Alonso lassan járókerettel fociik, Khedire hmmm..., Özil idáig egy jónak mondható szezont futott Modric pedig nem rossz, de azért még nem nyújtott olyat, ami miatt le kellene esni a székről. (bár lehet én vagyok a hülye, mert odaát megváltóként tisztelik) A tartalékokról pedig nem is beszéltem (Casemiro & co.). Szóval ha kizárólag középpályájukat tekintjük, nem egy top 3-as csapat.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.20. 12:43:09

Laza írta:bale legrosszabb döntése lenne ha nem menne má el egy normális csapatba,nem kell a real...de egy Bayern,Chelsea,Juventus kaliberü csapatban lenne a helye...

isco.. igen hatalmas erősítés lenne nekik,de csak azért mert a real olyan gyenge,mint a.....
nem csak Isco de még Dos Santos is erősítés lenne....ezzel nem leecsülve Isco-t vagy Dos Santos-t...
Miért, a Spurs nem egy normális csapat?... :cry:
Bayern esélytelen, Chelsea sem valószínű, Juve meg pláne nem, szerencsére. Bale a Serie A-ban... Jó is lenne. :lol:

Ja, igazad van, tele van Ronaldo-Modric-féle falábúakkal a Madrid... Nem is értem, hogy nem estek ki idén a La Ligából.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.20. 12:37:55

Gareth Tello írta:Megegyeztünk az elnökkel, hogy Bale nem hagyja el a klubot mondta André Villas-Boas, aki korábban kijelentette, hogy csak abban az esetben marad a Tottenham edzője, ha Daniel Levy nem engedi el Balet. (madridom)
Jó lenne, ha végül maradna. :)

Bár ez esetben biztos vagyok benne, hogy Iscót megszerezné a Madrid. (Nagy erősítés lenne amúgy a málagai.)
bale legrosszabb döntése lenne ha nem menne má el egy normális csapatba,nem kell a real...de egy Bayern,Chelsea,Juventus kaliberü csapatban lenne a helye...

isco.. igen hatalmas erősítés lenne nekik,de csak azért mert a real olyan gyenge,mint a.....
nem csak Isco de még Dos Santos is erősítés lenne....ezzel nem leecsülve Isco-t vagy Dos Santos-t...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.20. 12:30:24

“Megegyeztünk az elnökkel, hogy Bale nem hagyja el a klubot” – mondta André Villas-Boas, aki korábban kijelentette, hogy csak abban az esetben marad a Tottenham edzője, ha Daniel Levy nem engedi el Balet. (madridom)
Jó lenne, ha végül maradna. :)

Bár ez esetben biztos vagyok benne, hogy Iscót megszerezné a Madrid. (Nagy erősítés lenne amúgy a málagai.)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.18. 23:09:19

visca el barca írta:én is kerestem a hirek között :lol: mekkora pofára esés lenne ha a zarabok nem engednék el :lol:
Nekem az utolsó infóm az, h eszük ágában sincs elengedni. Szakmailag jó szezont futott, pénzük van Párizsban, télen még csak-csak eltüzelik, de most nyáron...

Nem vagyok tisztában a következő edzők szerződésével, de akikben gondolkoznék: Klopp, Simeone, Bielsa, Aragonés(?), Benitez, Jorge Jesus, F. de Boer, Wenger. Némelyik kifejezetten jó és alkalmas szakember, nem repdesnék egyikről sem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.18. 22:40:26

én is kerestem a hirek között :lol: mekkora pofára esés lenne ha a zarabok nem engednék el :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.18. 22:29:33

Lemaradtam valamiről?
Ancelotti az új edző?
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.18. 21:11:37

http://www.hatharom.com/2013/06/18/ance ... eal-madrid
Kiváncsi leszek hogy valóban megfogja e lépni az olasz. :lol: :P Érdekes lesz. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.17. 15:24:17

Chino írta:Ez a top3 stb. mert marhaság (már bocs, nem fikázni akarom) abszolut irreleváns, annyit érnek, mint a youtube skill videok.
Ezúttal nem hasraütés-szerű a top3-as besorolás, hanem Bundesliga szavazáson alapszik. Persze nem biztos, hogy így nagyobb a jelentősége, de azért mégiscsak egy egész ország és nem egy szurkolócsoport általi minősítés. :)

Mondhatnánk azt is, hogy másik liga, másik mentalitás, más elvárások, más játékrendszer estébé, de azért csak saját nevelés, nem hiszem, hogy beilleszkedési gondjai lennének, aztán az meg már félsiker.

Szerintem nagy eséllyel minőségi javulást fog hozni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.17. 15:09:19

REMY írta:
Chino írta:...
CR nyaral. Akármennyire is focista, ő is csak ember, így pihennie is kell. Ráér foglalkozni a jövőjével 2-3 hét múlva is.

Carvajal meg az erős átlagon jóval felül volt. Beválasztották a Bundesliga legjobb jobbhátvédjei közé (top3)

ez több, mint egy átlag. Arbeloa meg nagyon gyenge lett idén. Védekezni úgy ahogy, de támadást segíteni 0.
Egy percig sem mondtam, hogy nem lehet ügyes vagy rosszul járna vele a real, csak néha átkukkantok a másik oldalra és az egy dolog, hogy mindenki a kezdőbe rakja, de ódákat zengenek róla, meg, hogy vele ilyen meg olyan veszélyes lesz a jobb oldal etc. Ezért kérdeztem, mit tud, mert kb. 3-4 meccsen ha láttam. Ez a top3 stb. mert marhaság (már bocs, nem fikázni akarom) abszolut irreleváns, annyit érnek, mint a youtube skill videok.
Rubeola pedig hidd el nekem sem a kedvencem amellett, hogy hajmeresztő dolgokat csinál még egy állat is aki Pepevel meg Ramossal mehet kézenfogva az oviba, de azért a rutin és a tapasztalat (és sztem a jelenlegi képességek) mellette szól. Az pedig, hogy Ancelotti mennyit fogja játszatni sztem nagy kérdés, jobban szereti az "öreg" tapasztalt és bebetonozódott emberkéket.
Lehet, hogy Cr. nyaral stb. de már volt szó róla, hogy a Bl után rendezik le, aztán a kupa után, a szezon után, de még mindig semmi. Ezért írtam, hogy nem lehet olyan sima ez az ügy.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.06.17. 14:54:47

looka írta:
Ugyanakkor Carvajal, a "megmentő", annak a Montoya nevű srácnak a cseréje, aki nálunk csak a padot koptatja, ezen kívül volt összesen egy jó szezonja.
ebbe inkább ne menjünk bele mennyire gusztustalanul van öszerakva az a U21-es csapat...
Morata csere volt az első meccsen, beállt, megnyerte a meccset a Spanyoloknak 1-0ra.
Második meccsen csere megint, megint beáll a meccs végére, megint győztes gólt lő, 1-0.
a 3. tétnélküli meccsen kezdő, ő lövi az első gólt és a csapat nyer 3-0ra...

erre az elődöntőben megint csere Morata, beáll a 60. percben és gólpassz+ gólt hozott össze...

ez 4 gól meg egy gólpassz. és lemerném fogadni, hogy a döntőben is csere lesz, miközben például Tello-t rossz nézni és mégis erőltetik és kezdő folyamat.


Tipikusan az a kérdés, amit majd az idő eldönt, de összesen 6,5 millába fájt, nem fognak belehalni, ha nem jön össze a dolog, emberük eddig se volt oda Arbeloan kívül. Ha lesz 5 jó meccse, akkor megvan az aktuális világlegjobbjahátvédjük, ha nem, maximum gyorsan megutálják, és egy év múlva eladják, nem csinálnak arrafelé ügyet az ilyen dolgokból. :mrgreen:
ha jól emlékszem 5millióért vette meg a Castillából a Leverkusen és 1 év múlva a Real visszavette 6,5 millióért... és gondolom Carvajalnak volt fizetése plusz adók, szóval kétlem, hogy vesztett vagy nagyon sokat vesztett volna ezen a Real és Carvajal szerzett egy év tapasztalatot a Bundesligában.

Közrejátszik ebben az is, hogy a madridistákat a hideg rázza Arbeloa-tól. Szerintem úgy vannak vele, hogy ennél a szintnél jobbat tud hozni egy Bundesliga top3-as jobbhátvéd is, és azért valljuk meg, nem állnak távol az igazságtól. Kedves Álvaronk támadásban teljesen fogalmatlan, védekezésben egyáltalán nem életbiztosítás, ráadásul egy alattomos ősparaszt, akiben bármikor benne van egy kiállítás, tizenegyes vagy akármilyen baromság. Igazából a meccsek többségén jobban járnának, ha leszúrnának egy karót a földbe a pálya szélén, az legalább nem csinál sok bajt.
Szebben meg se fogalmazhattad volna.

Arbeloa után már egy faék is felüdülés lenne....
Rossz nézni, hogy egy spanyol nemzeti 11-be befér egy Arbeloa...

talán jövőre már nem lesz a kezdő közelébe se...
van itt Azpilicueta, Montoya, de ha Carvajal kezdő lesz a Realban Arbeloa kárára, akkor talán a válogatottban is az lehet.... azért talán, mert del Bosquénál ezeket nem lehet előre megjósolni...
madridista
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.17. 14:48:24

bence-barca írta:Amúgy a 2 szupertehetség Deu és Jesé miért nincs ott az EB-n?
Mindkettő a saját csapatában kb a legnagyobb tehetség, de most mégsem vannak ott. Persze, korban azért még nőhetnek, de azért kíváncsi vagyok.
U-20-as világbajnokság lesz idén Törökországban, mind a ketten kerettagok lesznek valószínűleg. (Tutira.) Ez volt idén a prioritás. Meg azért az U-21-es csapatot sem kell félteni nélkülük sem, egész jól megvannak elől. :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.17. 14:41:54

Amúgy a 2 szupertehetség Deu és Jesé miért nincs ott az EB-n? :-k
Mindkettő a saját csapatában kb a legnagyobb tehetség, de most mégsem vannak ott. Persze, korban azért még nőhetnek, de azért kíváncsi vagyok. :)
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.17. 14:33:12

Chino írta:Amúgy ezt a Carvajalt mennyire ismeritek. Bevallom nem sok meccsét láttam, de a madridisták a Messiást látják benne. Amit én láttam, az annyi hogy a gyógyszerészeknél hozott egy stabil átlagot, de Arbeola sztem még bőven előtte van.
Közrejátszik ebben az is, hogy a madridistákat a hideg rázza Arbeloa-tól. Szerintem úgy vannak vele, hogy ennél a szintnél jobbat tud hozni egy Bundesliga top3-as jobbhátvéd is, és azért valljuk meg, nem állnak távol az igazságtól. Kedves Álvaronk támadásban teljesen fogalmatlan, védekezésben egyáltalán nem életbiztosítás, ráadásul egy alattomos ősparaszt, akiben bármikor benne van egy kiállítás, tizenegyes vagy akármilyen baromság. Igazából a meccsek többségén jobban járnának, ha leszúrnának egy karót a földbe a pálya szélén, az legalább nem csinál sok bajt.

Ugyanakkor Carvajal, a "megmentő", annak a Montoya nevű srácnak a cseréje, aki nálunk csak a padot koptatja, ezen kívül volt összesen egy jó szezonja.

Tipikusan az a kérdés, amit majd az idő eldönt, de összesen 6,5 millába fájt, nem fognak belehalni, ha nem jön össze a dolog, emberük eddig se volt oda Arbeloan kívül. Ha lesz 5 jó meccse, akkor megvan az aktuális világlegjobbjahátvédjük, ha nem, maximum gyorsan megutálják, és egy év múlva eladják, nem csinálnak arrafelé ügyet az ilyen dolgokból. :mrgreen:
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.06.17. 14:28:12

Chino írta:...
CR nyaral. Akármennyire is focista, ő is csak ember, így pihennie is kell. Ráér foglalkozni a jövőjével 2-3 hét múlva is.

Carvajal meg az erős átlagon jóval felül volt. Beválasztották a Bundesliga legjobb jobbhátvédjei közé (top3)

ez több, mint egy átlag. Arbeloa meg nagyon gyenge lett idén. Védekezni úgy ahogy, de támadást segíteni 0.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.17. 14:05:42

Elég ködös azért ez a Cr-helyzet. Állítólag a MU elég nagy dohányt kínál érte és Moyes + Fergie is győzködi. A hosszabbítása pedig nagyon húzódik. Nem is igazán értem, mert válogatottbeli kötelezettségei sem nagyon vannak, mint a Könföderációs kupa, vagy az U-21-esek, és nyilatkozatok sem hangzanak. Perez próbálja nyugtatni a kedélyeket és sztem komoly fizetésemelést is adna a portugálnak, hogy maradjon.
Azért azt nem hiszem hogy 5-6 évg lenne benne. Nagyon jó a fizikai felépítése stb. és nem valószínű, hogy hirtelen kipukkan, de ezt a szintet 31-32 évesen nem fogja tartani. Gyúrhat agyba-főbe nem ezen múlik, a robbanékonysága folyamatosan kopik. Én ilyen magas szinten 3, maximum 4 évet adok neki. Persze nem lehet a jövőbe látni, lehetséges, hogy 35 évesen ugyanúgy szivatja a védőket, de akár 31 éves korára is kipukkanhat.

Jesére meg Moratára tudtommal nincs olyan hatalmas kereslet, igazolásokba akarják inkább bevonni őket.
Amúgy ezt a Carvajalt mennyire ismeritek. Bevallom nem sok meccsét láttam, de a madridisták a Messiást látják benne. Amit én láttam, az annyi hogy a gyógyszerészeknél hozott egy stabil átlagot, de Arbeola sztem még bőven előtte van. Rendben, hogy fiatal, azonban annyira el vannak tőle ájulva, de nem értem miért. Ezért kérdem, hogy valaki nem követte jobban a Leverkusen meccseit?
Forca Barca!!!!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.16. 23:08:17

Cuncira kíváncsi vagyok én is, de szerintem maradni fog. Egy évet még biztosan. Megnézném amúgy a mostani Madridot nélküle :twisted:

A spanyol La Cope szerint közel a megállapodás a madrid és a Málaga között. 25 milliót fizetnének Isco játékjogáért, de egy évet még Málagában töltene. Ezen felül biztosra veszik, hogy Morata és Jesé a felnőtt keret tagjai lesznek, pedig sok ajánlatot kaptak értük.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.06.16. 21:43:14

Ki fog derülni,hogy CR-nek mennyi esze van. Ha sok, akkor maradni fog, mégpedig azért,mert iszonyat termeli a gólokat a Madridban,és az eddigi legsikeresebb klubban lehet óriási LEGENDA, nem mellesleg még számtalan rekordot megdönthet a Madridra nézve. Ha elmegy én örülnék, kb tényleg esélytelennek érezném a Madridot nélküle pár éven át.

Tudom,h komoly trófeákat is akar,így érthető lenne a távozása, és akkor is nagy figurája lesz a Madridi történelemnek, de én úgy érezném,h vmit félbehagyott (írom még1x, bődületes tempóban halad SZÁMSZERŰLEG afelé,h óriási rekordokat állítson fel ami a Real Madridot illeti) volna ha lelép. Ezért is szeretném ha lelépne :D azt tisztelem benne,h alázatos, és hajt mint az állat, viszont rühellem benne,h egy beképzelt, full unszimpatikus tag a közönség felé, nem véletlen Messiznek neki kb mindenhol a Bernabeut kivéve. Nem szeretném még azt sem,h az általam utált Madridban legyen a top listák élén jó pár éven át.

Arról nem is beszélve,h ha lelép az a Barcának is nagy segítség.

Szerintem sajnos maradni fog, és tovább termeli a gólokat. Kb biztos vagyok benne, ha visszamenne angliába, vagy máshova, akkor közel sem lenne ennyire eredményes, és ezt Ő is tudja. 30-40gólok meglennének szezononként ÖSSZESEN,de nem 55-65. Kiderül,h nála ez jelent e többet (akkor marad), vagy az,h reálisabb esélye legyen a honi bajnoki címekre (mert Blre máshol sem lesz hirtelen nagyobb esélye, mint a Madridnál)

Amúgy meg szerintem is van benne még legalább 4-5 nagyon erős év, viszont a Madridban tudja ezt leginkább gólok képében megmutatni, szóval menjen :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése