Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.16. 19:27:52

Szerintem SIMÁN van Cunciba legalább még 6 jó év. 34 évesen is kinézem belőle, hogy a legjobbak közé fog tartozni, mert nagyon jók a génjei.
Ahogy lassul majd(mert most inkább atléta), ami még jóval odébb van, előtérbe fog jobban helyeződni a technikai tudása.
Egyébként kétlem, hogy 2 évnél tovább Madridba maradjon, talán még fogadnék is erre úgy ahogy Mounál is biztos voltam, hogy az első szerződésében foglalt idejét sem fogja kitölteni.
Sok minden közre játszhat ebben. Egy gyengébb év az új edzővel, esetleg hiányolja majd a sztár igazolásokat maga mellől stb. Valami úgy is lesz ha más nem a pénz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.16. 18:30:13

kanty írta:Azonban nem lepődnék meg, ha lelépne. Akár idén - tudom nincs semmi konkrét - akár jövőre. Benne nincs meg a klubhűség, ő azt akarja, hogy szórja a gólokat, nyerjen és róla szóljon minden.
ha nem nyernek jövőre sem bajnokságot vagy bl-t, ráadásul messi megint elviszi előle az aranylabdát akkor biztos h lelép.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.16. 18:21:11

Mezner2 írta:Arról nem is beszélve, hogy megint felteszik rájuk a bohócnozit ha ingyen elengedik a világ legdrágább játékosát
Ismerek egy csapatot, amelyikre ez jóval jellemzőbb.
Ronaldo 28 éves, legjobb korban van, még 3-4 közel a mostaniakhoz hasonló szezon biztos van benne.
Nem mondanám, hogy egysíkú lett a játéka, sokkal inkább letisztult. Egy atléta lett, egy gólgép. Ebből a szempontból - letisztultság - sokban hasonlít Messire.
Azonban nem lepődnék meg, ha lelépne. Akár idén - tudom nincs semmi konkrét - akár jövőre. Benne nincs meg a klubhűség, ő azt akarja, hogy szórja a gólokat, nyerjen és róla szóljon minden.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.16. 17:24:41

visca el barca írta:én már csak azt várom h zselé is elhuzzon onnan, az lenne csak az igazi mélyütés :D szupersztár nélküli középcsapat :D
Én zselében,bár lehet nagy ökörség,amúgy sem látok már 2jó évnél többet, teljesen egysíkú lett a játéka, csak a testi erejére, a gyorsaságára épít, már lassan elkezdi taposni a 30-at szerintem rá már hosszú távon (értsd: egy 5éves ciklusban) nem számítanék a mindenkori edző helyében, és őt egy játékossal nem lehet pótolni (mintahogy majd Leo-t sem), teljes szerkezeti változás kell balettéknál, márpedig ha nem kezdik el keresgélni az ehhez megfelelő embereket akkor 2 év múlva amikor Roncica esetleg dobbantana lesz majd nagy fejvakarás,hogy akkor, hogyan is tovább...Arról nem is beszélve, hogy megint felteszik rájuk a bohócnozit ha ingyen elengedik a világ legdrágább játékosát :lol: IGAZI MADRIDISTA!!! :lol: AZ HÁT :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.16. 17:12:48

én már csak azt várom h zselé is elhuzzon onnan, az lenne csak az igazi mélyütés :D szupersztár nélküli középcsapat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.16. 17:07:05

Capon írta:
Aviláglegjobbvédője, jaa már nem. Most már lassan egy utolsó senki ahogy olvasom. Hamar változnak a dolgok arrafelé.
No para,jövőre lehoz Varane 3 rossz meccset, vagy Bale ha leigazolják,és akkor őket fogják kiutálni,pont mint most Di Maríat, Higut, Özilt, Khedirát!! Amikor leigazolták őket akkor ők voltak a zistenek, Jo5é dettó, most meg tüzes vassal űznék ki őket a cirkuszból (pardon Bernabeuból) ! Mindig ez volt, mindig ez van, mindig ez lesz náluk... Nem sok értelmes játékos választja MÁR pont ezért őket, nem is baj... :wink:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.16. 16:26:35

Pellegrini és még jó pár másik edző megérdemelt volna legalább!!! fele akkora tiszteletet, megbecsülést és lehetőséget, amit a portugál "barátunk" kapott.
Ráadásul az a fehér balett fedőnevű kontrajáték (és amúgy borzasztó ötlettelen, színtelen támadófoci) még a sokat kritizált Capello-féle játékot sem érte el színvonalban - továbbá még ő sem kapott több időt a megnyert bajnoksága után, hisz rögtön elküldték.

Úgyhogy most igazából nem érheti támadás a Real Madrid politikáját abból a szempontból, hogy ne adott volna türelmet egy edzőnek. Csak épp a rossz edzőnek adta, ez volt a probléma. Persze, még így is sokan rajonganak Mou-ért a tavalyi bajnoki cím miatt - nem törődve a Madrid mutatott játékával, és a madridi múlttal sem.

Ha Ancelotti lesz az új edző, azért nála garantálhatóan kiegyensúlyozott lesz a taktika, és biztos vagyok benne, hogy a madridi közönség szebb meccseket fog látni. Persze, ellenünk biztos marad a jó öreg, bevált módszer - de legalább nem kell majd azt a szégyenteljes produkciót látni tőlük mondjuk egy kis csapat ellen.

Egyébként nagyon örülök, hogy kirúgták a portugál bajkeverőt, pár év után újra a focié lehet a főszerep a klasszikusokon (meg úgy általában is).
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.16. 16:26:12

Mezner2 írta:
visca el barca írta:találtam egy ujabb jo képet kedvenc balettosunktól, ezuttal csk-ként

http://img.trollfesz.net/i/168246.gif

istenemre mondom én nem értem h ennek az embernek ilyenkor mi jár a fejében :shock: :?
Nem véletlen az úriemberek klubja... :lol:
Aviláglegjobbvédője, jaa már nem. Most már lassan egy utolsó senki ahogy olvasom. Hamar változnak a dolgok arrafelé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.06.16. 16:27:43-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.16. 16:01:11

visca el barca írta:találtam egy ujabb jo képet kedvenc balettosunktól, ezuttal csk-ként

http://img.trollfesz.net/i/168246.gif

istenemre mondom én nem értem h ennek az embernek ilyenkor mi jár a fejében :shock: :?
Nem véletlen az úriemberek klubja... :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.16. 15:45:27

találtam egy ujabb jo képet kedvenc balettosunktól, ezuttal csk-ként

http://img.trollfesz.net/i/168246.gif

istenemre mondom én nem értem h ennek az embernek ilyenkor mi jár a fejében :shock: :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.16. 15:35:06

MQuC írta:, egy két év alatt csodát kell tenni, gyönyörű játékkal minden lehetséges kupát megnyerni.
Azért nem értem a publikumuknak ezt a fajta igényességét, mert az elmúlt 4-5 évben akkor láttak jó focit Madridban mikor mi néha megaláztuk őket a pályájukon,amúgy javarészt izzadtságszagú,az első gólig nézhetetlen játékot tesznek le az asztalra évek óta! Ha találnak egyet onnan a szétkontrázásra van esélyük de am felállt védelem ellen ocsmány mód semmi amit játszanak! Ahelyett,hogy valakinek adnának időt a padon mindenkit elüldöznek egy rossz szezon után...Madridban illene felfogni,hogy már egy évtizede nem ők az etalon semmiben,nem véletlen,hogy idén nyáron akárkit szóba hoztak velük senki nem akar odamenni...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.14. 13:47:22

MQuC írta:Én sem vagyok elájulva, sőt le is tojom őket :lol: , csak leírtam, hogy így nem lehet dolgozni. Mourinhonak mindent a keze alá játszottak az eddigi klubjában, itt meg nem nagyon volt szava szerintem. Talán az év eleji kivánságlistájában max.
Azért, hogy nem nagyon volt szava!?
Talán VDB-nek sem adtak ekkora teljhatalmat mint neki. Aki nem tetszett neki azt kirakták, olyan legendákat üldöztek el a kérésére, mint Zidane vagy Valdano, mindenkit megkapott, akit csak kívánt, azt nyilatkozott folyton amit akart, de lehetne még folytatni a sort. Ő sem titkolta, hogy csak úgy megy oda, ha mindenben szabad kezet kap. Kinek engedtek ennyi időt? Pellegrini elkezdett csapatot építeni, nem jött első évben a megváltás, hajították. Jött Mou, 3 év alatt begyűjtött egy bajnokságot, egy kupát meg egy szuperkupát, utolsó évében pedig semmit(!!!!) A "fociról" amit játszatott meg ne is beszéljünk. Ezért mást szó szerint felakasztanak ott, nemhogy ingyen elengedik.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.14. 11:41:50

Én sem vagyok elájulva, sőt le is tojom őket :lol: , csak leírtam, hogy így nem lehet dolgozni. Mourinhonak mindent a keze alá játszottak az eddigi klubjában, itt meg nem nagyon volt szava szerintem. Talán az év eleji kivánságlistájában max.

Emellett pedig tényleg elbaltázott lépés volt a taktikája. Ő maga is elmondta, hogy Ronaldora épitette a stratégiát. De látható, hogy azzal sem ment semmire, hogy benyalt Cének...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.14. 09:22:34

MQuC írta:Persze, hogy nem, nem engedik kibontakozni őket, egy két év alatt csodát kell tenni, gyönyörű játékkal minden lehetséges kupát megnyerni. Ha a mi idei szezonunkat is végül sikeresnek lehetett mondani, akkor a MAdridé sem volt gyatra. Bajnokság második hely (jo mondjuk nagy hátránnyal) kupa döntő és a BL-ben ugyan ott este ki, mint mi. Mégis mindenki szörnyülködik ott is, meg áll a bál. Nem is lehet igy dolgozni.
Az viszont vitathatatlan, hogy játékban a Real minősíthetetlen volt. Ez az ívelgetős, kontrafoci inkább hasonlított egy angol középcsapatra, mint egy "tipikus" Real Madridéra. Aztán az eredményektől nem lennék annyira elájulva. 15 pont úgy lett a bajnokságban, hogy jóval több is lehetett volna. A kupában nagyot mentek, de csak a mi hathatós közreműködésünknek köszönhetően. Madridban simán nyernünk kellett volna, de kihagytunk mindent majd a visszavágót a Milan elleni meccs után játszottuk... Megérdemelték a továbbjutást, de az őszi Barca ellen esélyük sem lett volna. A Bl-ben nem igazán sikerült kiemelkedőt alkotniuk. A MU párharcra emlékszünk, nem akarom megint kivesézni. A Galatat simán elintézték, majd a Dortmundtól csoda, hogy nem égtek oda és vissza. Annyira nem lennék elájulva ettől a meneteléstől.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.14. 08:53:14

Persze, hogy nem, nem engedik kibontakozni őket, egy két év alatt csodát kell tenni, gyönyörű játékkal minden lehetséges kupát megnyerni. Ha a mi idei szezonunkat is végül sikeresnek lehetett mondani, akkor a MAdridé sem volt gyatra. Bajnokság második hely (jo mondjuk nagy hátránnyal) kupa döntő és a BL-ben ugyan ott este ki, mint mi. Mégis mindenki szörnyülködik ott is, meg áll a bál. Nem is lehet igy dolgozni.
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.13. 18:15:26

nem tudom, de valahogy úgy néz ki, hogy senki nem akar a madrid edzője lenni...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.06.13. 18:08:58

visca el barca írta:
laudrup pedig kerek perec lenyilatkozta h jövőre is a szvanszi edzője lesz.

ezért nem fogja a psg elengedni carlot, mert egyszerűen minden épkézláb edző foglalt.
Szerintem Laurent Blanc lesz ebből, de ez már nagyon OFF itt.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.13. 17:56:27

Varatrix írta:
Taibi írta:
Varatrix írta:Carlo Ancelotti egy lépésre a Real Madridtól. A két lehetséges helyettese a PSG-nél: Guus Hiddink, és Michael Laudrup (Le Parisien)
Hiddink biztosan nem, a napokban írt alá újabb egy évet az Anzsinál.
Figyelmetlenség. Így van. Bocsánat!
Mivel Hiddink aláírt, előtérbe került Laudrup mint lehetséges edző.

Szerk:közben Roncika: “Minden hír, ami a szerződésem megújításával kapcsolatban megjelent, hamis”
laudrup pedig kerek perec lenyilatkozta h jövőre is a szvanszi edzője lesz.

ezért nem fogja a psg elengedni carlot, mert egyszerűen minden épkézláb edző foglalt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.06.13. 17:35:25

Varatrix írta:Szerk:közben Roncika: “Minden hír, ami a szerződésem megújításával kapcsolatban megjelent, hamis”
Én hogy őszinte legyek, kifejezetten örülnék ha Ronaldo távozna a Madridból. Azért mégiscsak egy nagyon jó játékos. Nem is tudom mi lenne a Madriddal nélküle...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.13. 17:17:16

Taibi írta:
Varatrix írta:Carlo Ancelotti egy lépésre a Real Madridtól. A két lehetséges helyettese a PSG-nél: Guus Hiddink, és Michael Laudrup (Le Parisien)
Hiddink biztosan nem, a napokban írt alá újabb egy évet az Anzsinál.
Figyelmetlenség. Így van. Bocsánat!
Mivel Hiddink aláírt, előtérbe került Laudrup mint lehetséges edző.

Szerk:közben Roncika: “Minden hír, ami a szerződésem megújításával kapcsolatban megjelent, hamis”
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.06.13. 17:13:14

Varatrix írta:Carlo Ancelotti egy lépésre a Real Madridtól. A két lehetséges helyettese a PSG-nél: Guus Hiddink, és Michael Laudrup (Le Parisien)
Hiddink biztosan nem, a napokban írt alá újabb egy évet az Anzsinál.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.13. 17:09:27

Carlo Ancelotti egy lépésre a Real Madridtól. A két lehetséges helyettese a PSG-nél: Guus Hiddink, és Michael Laudrup (Le Parisien)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.12. 17:42:21

bence-barca írta:

Az meg jó kérdés Ancelotti honnan ismeri a klubot... :-k
Biztos sokat FM-ezett szabad idejében. :D De az is lehet, hogy ismerősök facebookon. :D Kicsit kezd komédiába átcsapni, amit Perez leművel. Komolyan mondom nem is igazán Mourinhoval volt itt a baj, hanem az elnökkel. Ha ő kordában tartja a dolgokat, akkor nem így sülnek el a dolgok. Az átigazolási politikát meg már meg sem említem. :D Galaktikusok :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.12. 17:06:02

Mihu írta:
"Az biztos, hogy Zidane edző szeretne lenni. De szerintem inkább egy más jellegű csapatnál kellene kezdenie, nem a Real Madrid első kereténél."

Még isteni szerencse, hogy nálunk annak idején nem így gondolkodtak a górék....Hülye ez az ember...

Ha nem így értetted, akkor tárgytalan amit mondok, ha igen akkor...
az egy dolog, h nálunk bejött ez a fajta elképzelés, de akkor azért még az is Pep mellett szólt, h a B csapatnál már edződött.
Most Zidanenak odaadnák a kispadot semmi tapasztalattal. Lehet legenda, de szerintem kockázatos lenne és biztos nem is lenne hosszabb ideig ott. Szerintem a másodedzőség tökéletes lenne neki és később már fel is léphetne első számúra, ha menesztik az új edzőt (amit úgy jövő nyárra teszek :mrgreen: ).
Szóval attól, h Pepnél bejött ez korántsem biztos, h Zidanenál bejönne. :)

Az meg jó kérdés Ancelotti honnan ismeri a klubot... :-k
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.12. 16:57:16

Florentino:

"Most egy olyan szakemberre van szükségünk, aki ismer minket, és Carlo Ancelotti ilyen edző."

Ancelotti honnan a fészkes fenéből ismerné a realt?



"Az biztos, hogy Zidane edző szeretne lenni. De szerintem inkább egy más jellegű csapatnál kellene kezdenie, nem a Real Madrid első kereténél."

Még isteni szerencse, hogy nálunk annak idején nem így gondolkodtak a górék....Hülye ez az ember...
Kép
Válasz küldése