Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.26. 20:38:02

Boixos írta:persze, teljesen igaz, h a továbbjutás csak akkor fog eldőlni, amikor a visszavágót is lefújták, de ez a nehogyvisszanyaljonafagyi történet olyannak tűnik, mintha teljesen kihagyná a számításból az ellenfelet. nagyon jó a dortmund és már többször bizonyították, h tudják kezelni a madrid által jelentett problémát. abszolút életszerűtlen szerintem, h egy hét alatt kitörik a lába mondjuk a komplett középpályájuknak, vagy hogy a lengyel gyereket elkezdi zavarni a labda, de ez csak egy vélemény a sok közül. ezzel együtt nagyon erős a dortmund, egyben van a brigád, rendkívűl motiváltak és murinnyonak ebben a szezonban nem igazán volt eddig ellenszere ellenük. és a bayern sajnos még náluk is jobb...
nem közönséges csoda lenne, ha bármelyik most lezakózott brigád tudna vmit keresni, pláne találni a németek ellen.
Nem vontam ki az egyenletből a BVB-t, csak pont azt mondom, h az itt olvasottak alapján kb mindenki kivonja a reált :D Én meg ugyan nem tartom őket olyan sokra, de annyira kevésre sem, h totál esélytelennek meg lefutottnak tartsa már most a párharcot. Valamint a Dortmundról is olyan a véleményem, h elismerésre méltó amit csináltak/nak, de azért óvatosan állnék hozzá a dologhoz, mert nem az a természetes, ami szerdán történt. Mi van ha most kivételesen nem üti be a helyzeteit Lewa és mondjuk megül néhány madridi kontra vagy beakad egy szabi, szöglet utáni helyzet!? Ezen a szinten 3 gól előny nagyon sok, viszont pont az adott csapatok erőssége miatt nem is lehetetlen feladat ledolgozni. Egy meccsen ugyanúgy kijöhet a lépés fordított előjellel, apróbb-nagyobb hibák hátul vagy a játékvezetőktől és máris meccset, továbbjutást befolyásoló változás állhat fent.

És tényleg nagyon fontos tényező lehet az az egy idegenbeli gól.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.26. 19:16:59

Én sem írnám le a Madridot, de rohadt nagy szerencse+bírói segítség kellene a fordításhoz. Ráadásul Zsozé inkább azt tudja, hogyan kell ráülni az eredményre. Ezt meg is próbálta Dortmundban és tavaly Münchenben de mindkétszer visszanyalt a fagyi. Klopp pedig egy nagyon intelligens edző, biztos vagyok benne, hogy mindenre felkészül, így is agyonverte már taktikailag 3x Mout. Ő pedig amúgy is nyílt titok hogy elmegy, a játékosokkal fasírtban van ha hinni lehet a híreknek (már pedig erősítik a nyilatkozatok), így a hatalmas motiváció is necces.
Azt se hiszem, hogy a közönség belehajszolja majd őket a győzelembe, tekintve amit leműveltek a szurkolókkal az "úriemberek". Szóvala Bernabeu atmoszférája nem hiszem hogy sokat segítene. Azt is el tudom képzelni, hogy füttyszóval köszöntik őket.
Ennek ellenére nem lehetetlen a fordítás, de nem csak a 3 gólos hátrányuk szól ellene. Majd kedden kiderül.
ferninho írta: jó azért a Dortmund második meg harmadik gólját is egy eltört lövés előzte meg, egyik se passznak indult...
mondjuk a harmadiknál a "passz"után Lewa gyönyörűen csinálta, de érdekes módon jutott el hozzá a labda.
Azért ezt nem nagyon hangoztatnám, mert Cr góljához is hatalmas mák kellett.
Forca Barca!!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.04.26. 19:02:48

Mikaos írta:Persze, kapuralövés nélkül nem lehet gólt lőni, így teljesen jogosan szenvedtünk vereséget.

Számomra egyik meccs sem ért véget, bár tény, hogy a fővárosiak nagyobb eséllyel indulnak.
Mi már bizonyítottuk egyszer, hogy képesek vagyunk 4-0-ra verni a Bayern-t...
Tudom ajánlani a 2011-es Barca-Arsenal meccset, ahol a mérkőzés végén az Arsenal neve mellett 0 kapuralövés szerepelt, mégis 3-1 lett a végeredmény :lol: :lol: :lol: :lol: (Busi öngólja)

Irigylem az optimizmusodat, csak nem értem, mire fel...A védelmünk átjáróház, a középpályán kiveszik Busit meg Xavit, így Messinek hátra kell jönni labdáért, így a büdös életbe nem jut el a labda a Bayern 16osához. Elég egyszerű taktika, de rendkívül hatásos. Emellett még brutális futómennyiség, és mindegyiknek az élete múlik azon, hogy 4-0-nál a 92. percben elérjen egy labdát...még nehogy itthon is ráhelyezzenek minket a sz.gépre...

A madrid meccs viszont szerintem is nyitott, sőt én több esélyt adok a realnak a továbbjutásra, mint a németeknek. mourinho ezalatt az egy hét alatt el fogja hitetni velük, hogy nincs náluk jobb a világegyetemben, és hogy ha kell, akkor simán rúgnak nekik 3at az első 10 percben. Ezzel a mentalitással, a Bernabéu atmoszférájával meg simán tovább tudnak jutni. Nem mellesleg van egy idegenben rúgott góljuk, ami baromi jól jöhet.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.26. 18:20:44

engem az zavar h minket nagyképűznek le (pedig nekünk még okunk is van rá), holott a sorsolás után nem is a dortmunddal foglalkoztak, hanem azzal h ki lenne a döntőben a jobb ellenfél. nah, ez a nagyképűség. jah, és tették mindezt ugy, hogy a két csoport meccsen egyszer sem verték meg a dortmundot...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.26. 17:41:04

persze, teljesen igaz, h a továbbjutás csak akkor fog eldőlni, amikor a visszavágót is lefújták, de ez a nehogyvisszanyaljonafagyi történet olyannak tűnik, mintha teljesen kihagyná a számításból az ellenfelet. nagyon jó a dortmund és már többször bizonyították, h tudják kezelni a madrid által jelentett problémát. abszolút életszerűtlen szerintem, h egy hét alatt kitörik a lába mondjuk a komplett középpályájuknak, vagy hogy a lengyel gyereket elkezdi zavarni a labda, de ez csak egy vélemény a sok közül. ezzel együtt nagyon erős a dortmund, egyben van a brigád, rendkívűl motiváltak és murinnyonak ebben a szezonban nem igazán volt eddig ellenszere ellenük. és a bayern sajnos még náluk is jobb...
nem közönséges csoda lenne, ha bármelyik most lezakózott brigád tudna vmit keresni, pláne találni a németek ellen.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.26. 17:27:00

miihii írta:...
Valami hasonlót írtam a túloldalon. :)
Én sem írom le még a Madridot, van még esély a blancók döntőbe jutására, elég, ha jön hamar egy tizi és/vagy egy piros, ahogy írtad. De ha nem is, vannak csodák, elég megnézni a Milan elleni visszavágónkat, ami előtt az emberek túlnyomó többsége (köztük néha én is) biztosra vette az olaszok továbbjutását, lesajnálták a Barçát, satöbbi. Azt hiszem, nem kell mondanom, mi kerekedett belőle. :)
Igaz, a Dortmund jóval nehezebb ellenfél, mint a Milan volt, és a Madridnak egy góllal nagyobb hátrányt kell ledolgoznia, de nem lehetetlen küldetésről van szó.
Ezért én próbálom magamban azt erősíteni, hogy még nem dőlt el, nehogy a nagy magabiztosságot nagy meglepetés kövesse. :D

Amúgy Mourinho elvileg megy a Chelsea-be, Abramovics meg elhozza neki Falcaót. A helyére Ancelotti érkezhet Verrattival.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.04.26. 16:41:05

Mikaos írta:
A dortmundi meccsen pedig azért született túlzó eredmény, mert bár a Madrid még azt a játékszintet sem tudta felmutatni, mint mi, de a szokásos, gyakran össze-vissza, koncepció nélkül előrerugdosott labdáik általában (szemszögükből nézve) jó helyekre pattantak, és így egyáltalán nem lett volna meglepő, ha 4-2 vagy 4-3 a vége.
jó azért a Dortmund második meg harmadik gólját is egy eltört lövés előzte meg, egyik se passznak indult...
mondjuk a harmadiknál a "passz"után Lewa gyönyörűen csinálta, de érdekes módon jutott el hozzá a labda.

3-0 a Barca meccsen, meg a Realén a 3-1 sokkal reálisabb lett volna sztem, de az tény, hogy egyik csapatnak se volt sok köze a meccshez... :lol:
nem tagadom én nagyon örültem a keddi után, de megtapasztaltam elég hamar azt az érzést is, amikor nem téged oboáznak, hanem pont fordítva....
madridista
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.26. 16:15:28

Szerintem mindkét meccsen túlzó eredmények születtek.
A mi meccsünkön ugye volt 3 szabálytalan gól is. És amúgy azt a 4 gólt leszámítva a bajoroknak volt még talán 1-2 komoly helyzetük, szóval a 4-0 nem túlságosan tükrözte a meccs képét. Főleg azért nem, mert voltak időszakok, amikor ha nem is mi domináltunk, de nagyon kiegyenlített volt az összkép. Persze, kapuralövés nélkül nem lehet gólt lőni, így teljesen jogosan szenvedtünk vereséget.

A dortmundi meccsen pedig azért született túlzó eredmény, mert bár a Madrid még azt a játékszintet sem tudta felmutatni, mint mi, de a szokásos, gyakran össze-vissza, koncepció nélkül előrerugdosott labdáik általában (szemszögükből nézve) jó helyekre pattantak, és így egyáltalán nem lett volna meglepő, ha 4-2 vagy 4-3 a vége.

Számomra egyik meccs sem ért véget, bár tény, hogy a fővárosiak nagyobb eséllyel indulnak.
Mi már bizonyítottuk egyszer, hogy képesek vagyunk 4-0-ra verni a Bayern-t...de ha nem tettük volna, vagy ez mégsem számít...akkor sem szabad feladni.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.26. 08:42:44

Legkisebbtobi írta: Es akkor a Monaco az olaszoknal Munchen vagy hogy van ez? :D
olaszul monaco --> monte carlo :))))

egyébként münchen "hivatalosan" olaszul ez: monaco di baviera, ahol baviera bajorországot jelenti. így különböztetik meg a két helyet, már ha nem a fociról van szó, mert ott a bayern monaconál senki sem gondol a riviérára. :)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2013.04.26. 08:26:56

Boixos írta:
miihii írta:
Boixos írta: monaco
Matekozok rajta egy ideje, de nem jövök rá. Miért Monaco a BM? :)

mert olaszul a münchen, monaco, és ez annyira bejött, h így használom :D
Es akkor a Monaco az olaszoknal Munchen vagy hogy van ez? :D
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.26. 08:07:09

miihii írta:
Boixos írta: monaco
Matekozok rajta egy ideje, de nem jövök rá. Miért Monaco a BM? :)

mert olaszul a münchen, monaco, és ez annyira bejött, h így használom :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.26. 07:56:14

Boixos írta: monaco
Matekozok rajta egy ideje, de nem jövök rá. Miért Monaco a BM? :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.26. 07:49:57

Tarsi88 írta:
Boixos írta:...
Félre ne értsd, nem rád értem majd a következőket.
Ezt a gondolatmenetet szembe állítanám azzal, hogy mindenki azt szajkózza állandóan, ha Messi lehoz egy gyenge meccset, hogy sérült volt, fáradt volt, nem volt kedve játszani...
igen, messivel kapcsolatban mondjuk az a szitu, h általában az ember az ellenfél brigádjával kapcsolatban "élesebben" lát, pikkpakk elsorolja a hibákat, a kedvencei esetében pedig hajlamos pár dolgot nem észrevenni... :)
teljesen igazad van, ha messinek nem megy a bugi, akkor általában nála is azért fordul elő, mert nem hagyják kibontakozni. még szerencse, hogy ez aránylag ritkán jön össze az ellenfeleknek. sajnos a monaconak sikerült összehozni...


mihii, ez mind okés, amit leírtál, csakhát lett volna eddig három lehetősége virítani valamit a madridnak a dortmunddal szemben és egyszer sem jött össze. nehéz elképzelnem, h most fognak fordítani, amikor elég keményen meg lettek ütve... de 1 százalékot azért nekik is adok. na jó, kettőt, mert van egy góljuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2013.04.26. 08:05:51-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.26. 07:45:26

Mezner2 írta:"a hozzászólásaidból inkább az jött le hogy már elkönyvelted a bayernt 2013-mas győztesként.
titeket sem vertünk meg jó sokáig, utána pont egy kupadöntőben szakadt meg ez a sorozat. mourinho majd kitalál valamit."

Azért ez engem igen meglep,még mindig van olyan Real szurkoló akiben még csak lehetséges opcióként sem merül fel az,hogy a Real kiesik? :lol: Hát mi kell ezeknek? A Dortmund 3ból 3szor megalázta a csapatot és Mou-t a játék képe alapján,az MU a 180percből 140-ben futballsulit tartott nekik amíg 11 a 11 ellen tolták,úgy fognak kizúgni,hogy csak pislogni tudnak majd mint hal a szatyorban!!
Mondjuk abban bízhatnak,hogy nem kinyíló csapat ellen rendre nagyszerű teljesítményt hoznak,mondhatni specialitásuk a felállt védelem elleni játék :D Ja,nem is :D Klopp nem sötét,nem fog kinyílni,ez a párharc a Ruhr vidéken 60perc után eldőlt,innentől hajrá BVB a döntőben is !
Én ezt visszafordítom:
lehetséges opcióként senkiben nem merül fel, h a reál esetleg továbbmegy?

Érdekes ahogy hullámzik egy csapat megítélése egy-egy meccs után, szélsőségesen végletekben.

A Dortmund pl. :

Hú, nagyon jók, simán lelépik a Malagát.
...
A 4 között magasan a leggyengébbek, a legkönnyebb ellenfél.
...
A reál simán lelépi őket, már a Malagán is alig vergődtek túl.
...
Fú, akkora hatalmasak, h sansza nincs a reálnak.


Én pl simán kinézem, h otthon ledolgozzák a hátrányt. Itt nem azt kell nézni, h a MU ellen mi volt meg a csoportkört is beleszámolni meg egyebek. Egy meccs fog dönteni, aminek egyetlen kézzelfogható előélete lesz, egy számpár: 1:4. Ahol az az 1-es igen fontos elem lehet. Tegyük a szívünkre a kezünket, ha mi is ütöttünk volna egyet Münchenben, annyira nem tűnne kilátástalannak a visszavágó, nemde? Nem azt mondom, h fú, mekkora esélyesek lennénk, de biztos vagyok benne, h sokkal pozitívabban állnánk hozzá.

Hányszor futottunk már bele abba a késbe, h előre leírtuk az ellenfelet vagy már nagy kárörvendezésbe torkollott a dolog egy adott meccs, párharc kapcsán, aztán meg jött a kopp.

Szóval én nem igazán értek egyet ezzel az elkönyvelt kieséssel. Azért azt a visszavágót még le kell ám játszani, a labda meg még mindig gömbölyű. Mi van ha a 10. percben egy kiállítás+11es kombóval indul a buli?

Mindenkinek a maga dolga eldönteni h áll hozzá, de ennyire magabiztosan kijelenteni dolgokat úgy, h még a fele hátravan, túlzásnak érzem. Főleg, h nem nyeretlen kétévesekről van szó és láthattunk már karón varjút nem egyszer.

Oké, igen nagy a különbség jelen állás szerint, de nincs kizárva, h nem ugyanazt a filmet fűzik be a gépbe, mivel egy új meccs fog kezdődni. Adja az ég, h ott folytassák, ahol abbamaradt, de azért én óvatosságra intenék mindenkit ez ügyben, nehogy a fagyi visszanyaljon :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.26. 07:18:32

"a hozzászólásaidból inkább az jött le hogy már elkönyvelted a bayernt 2013-mas győztesként.
titeket sem vertünk meg jó sokáig, utána pont egy kupadöntőben szakadt meg ez a sorozat. mourinho majd kitalál valamit."

Azért ez engem igen meglep,még mindig van olyan Real szurkoló akiben még csak lehetséges opcióként sem merül fel az,hogy a Real kiesik? :lol: Hát mi kell ezeknek? A Dortmund 3ból 3szor megalázta a csapatot és Mou-t a játék képe alapján,az MU a 180percből 140-ben futballsulit tartott nekik amíg 11 a 11 ellen tolták,úgy fognak kizúgni,hogy csak pislogni tudnak majd mint hal a szatyorban!!
Mondjuk abban bízhatnak,hogy nem kinyíló csapat ellen rendre nagyszerű teljesítményt hoznak,mondhatni specialitásuk a felállt védelem elleni játék :D Ja,nem is :D Klopp nem sötét,nem fog kinyílni,ez a párharc a Ruhr vidéken 60perc után eldőlt,innentől hajrá BVB a döntőben is !
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.26. 07:14:50

Boixos írta:hát... ha cé rossz volt az odavágón, az nagyrészt azért volt, mert annyit hagytak neki
Félre ne értsd, nem rád értem majd a következőket.
Ezt a gondolatmenetet szembe állítanám azzal, hogy mindenki azt szajkózza állandóan, ha Messi lehoz egy gyenge meccset, hogy sérült volt, fáradt volt, nem volt kedve játszani...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.26. 06:15:33

hát... ha cé rossz volt az odavágón, az nagyrészt azért volt, mert annyit hagytak neki, sztem a visszavágón sem fognak eleve feltett kézzel kimenni a dortmundiak. és még az is ott van, hogy - nem akarok linekertől "nyúlni" :) - szóval a dortmund német brigád, némi árnyalattal, de mindenképpen német mentalitással. nagy valószínűséggel tökéletesen megcsinálják majd azt, amivel a klopp kiküldi őket a pályára, nem fognak összeesni.

érdekes, amit a murinnyó jóskáról írtál! ha frankón ez van a dolgok mögött, akkor nagyon mellényúlt, mert semmi sem fog összejönni abból, amit erre az évre betervezett.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.26. 01:16:22

a real szerintem beleszaladt a saját késébe.
vagyis mourinho.

idejött a pali, utálja a barcát, a challenge is megvolt, a barcát le akarja pofozni a trónról, ezért a kezdeti sikertelenség (főleg 5-0 ugye) után fokozatosan egyre jobbak lettek ellenünk, teljesen sikerült a gyengéinkre építenie a madrid taktikáját és felállását, kimondható, hogy ez a csapat a barcelona ellen lett felépítve a jose érában.

viszont itt jön a buktató.
KONKRÉTAN a barcelonán keresztül egyetlen egy trófea nyerhető meg, a spanyol szuperkupa, semmi más.
verhetnek ők minket oda-vissza a kupában, a bajnokságban, vagy a bl-ben is, az nem jelent alapjáraton trófeát, maximum esélyt, de nem többet.
persze ha kupa vagy bl döntőben tali, az más téma, viszont odáig is el kell jutni.
és pont ez úgymond a madrid veszte, belőlünk már álmukból felkeltve is jelesre vizsgáznak, és tökéletesen fel vannak készítve a klasszikusokra, viszont ezzel együtt mind a spanyol kiscsapatok, mind pedig az európai erős középcsapatok és nagycsapatok is a kelleténél nagyobb gondot okoznak nekik, holott papíron jobbak náluk, sok esetben fényévekkel.

túlságosan is a barcelona elleni győzelem és taktika volt szerintem a középpontban ennek a csapatnak a felépítésénél, és ezért is megy nehezebben a vártnál sok esetben az egyéb mérkőzéseken nekik.
persze egyéni skillekből (ennek általában 90%-a céronaldo) sokszor sikerül behúzni, de csapatszinten és taktikailag kevesebbszer nőnek az ellenfeleik fölé, mint az szerintem elvárható lenne a királyi gárdától.


a dortmund elleni visszavágójukhoz annyit, hogy esélyt én is adok nekik, nem sokat, de adok, mivel otthon ennél biztos, hogy jobbak lesznek, jobban fognak hajtani és valljuk meg, céronaldo a gólon kívül gyenge volt, meglepne, ha otthon is ennyire szürkén és sok hibával játszana a luzitán.
ellenben a dortmund nem biztos, hogy el fogja bírni a nyomást.
bár úgy tűnik, kloppal az élen fejben erős a team, de ez mégis csak egy bl elődöntő, ahol toronymagas esélyesek, remélhetőleg ez nem hat ki negatívan a teljesítményekre.
ha az első félidőben vezet a madrid 1-0-ra vagy 2-0-ra, még meleg lehet
nekik.
ha viszont gólt rúgnak reusék, ez zsebben van.
5-1-et nem tudok elképzelni, 4-1-el való büntetőpárbajos kiesésre pedig matematikailag sem hiszem, hogy 1-2%-nál több a sansz.

egyelőre persze szinte minden a dortmundnak KLOPPOL, innen egy jó csapat még ha akár necces körülmények között is, de nem esik ki, nagyon jó csapat pedig elviekben gond nélkül tovább megy.
a dortmund utóbbi, de azért óvatosan :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.26. 00:23:59

Sajnos az tuti, hogy a bőrgatyások nem fognak úgy összezavarodni egy 6. percben peszopókázott Messi góltól, mint a Milan.
Szerintem, ha 2-0-ra lépnénk, akkor beindulna a német henger, és szétcincálják ezt a harmatgyenge védelmet.

A Dortmund meg tuti bekkelni fog, és akkor a Real nem fog semmire sem menni az ívelgetésekkel. A németek simán lefejelik őket.

Sem Tito, sem Mou nem tudott taktikailag váltani a meccs közben.
Mou legalább meglépte azt, hogy cserélt. Tito még ezt sem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.26. 00:14:27

gergo9 írta:
...
örök optimistaként még mindig bízok egy sci-fi-ben mert ez az lenne.
Mondjuk egy piros-tizi kombó. :)
Mondjuk mentálisan is brutálisan erős ez a Bayern de láttunk már csodákat hogy egy szr pillanatban bekapott ütés bárkit felboríthat.
United 09döntőben vagy tavaly mi összesítésben vezettünk 4-1re a Madrid ellen és onnan majdnem sikerült itthon kiesni, Milan-Pool stb.
Első 20-25 perc szerintem eldönti hogy megragadjuk e azt az 1%-ot.
igazad van, hagyjuk meg azt az 1 százalékot!
ahogy mondod, 10 perc alatt kettővel megyünk, plusz még az első félidőben 11es-piros kombó és onnantól már frankón meg is lennénk. :)
és ezek után a következő huszonöt évben ezzel a szituval kezdődne a katalán-spanyol-magyar-uniós-afganisztáni-mittudoménmilyen telesport. :D

de sajnos annyira egyben van a monaco, h eszméletlen, ráadásul az is tök mindegy, ha valamelyiküknek nem jön össze a bugi, a többi megcsinálja helyette.... nem nagyon van rés a pajzson. :(
és ugyanez igaz a dortmundra is. :)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.26. 00:12:33

Capon írta:
S.Agüero írta: Egyébként meg annak örülhetünk, hogy később esünk ki a BL-ből, mint a Real, 1 nappal. :mrgreen:
Akkor majd lesz miért izgulni mikor a Real a visszavágó első félidejében már 3-0-ra fog menni :)
Jah, ahogy anno a kabarédalban is énekelték:

"Ha Argentina feltámad,
mi megverjük a belgákat,
rúgunk nekik három gólt..."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.25. 23:59:02

zola8787 írta:
Meccsben volt a Real? Pont úgy alázták le őket, mint minket a Bayern. Lehet nem egy meccset néztünk akkor... :roll:
Az lehet, hogy nem voltak meccsbe, de ha a vége felé Varana 1 kicsivel beljebb tud fejelni, akkor 4-2, onnantól meg az a 2 gól "nem nagy cucc" a
Ha-ha-ha-ha..... Ha 1-0-nál ziccerben Messi elől nem ment a védő, ha Bartra rutinosabb, és belövi a két helyzetét....
Ilyeneket mi is tudunk mondani.....
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.04.25. 23:22:22

sztem nem is azzal van a probléma, h a madrid (vagy akár a mi csapatunk) ne tudna feljavulni a mostani teljesítményéhez képest, hanem az, hogy a németeknek olyan szintű formahanyatlást kellene ezzel párhuzamosan bemutatniuk a kieséshez, ami sztem jelenleg lehetetlen.
örök optimistaként még mindig bízok egy sci-fi-ben mert ez az lenne.
Mondjuk egy piros-tizi kombó. :)
Mondjuk mentálisan is brutálisan erős ez a Bayern de láttunk már csodákat hogy egy szr pillanatban bekapott ütés bárkit felboríthat.
United 09döntőben vagy tavaly mi összesítésben vezettünk 4-1re a Madrid ellen és onnan majdnem sikerült itthon kiesni, Milan-Pool stb.
Első 20-25 perc szerintem eldönti hogy megragadjuk e azt az 1%-ot.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.25. 23:21:27

Meccsben volt a Real? Pont úgy alázták le őket, mint minket a Bayern. Lehet nem egy meccset néztünk akkor... :roll:
Az lehet, hogy nem voltak meccsbe, de ha a vége felé Varana 1 kicsivel beljebb tud fejelni, akkor 4-2, onnantól meg az a 2 gól "nem nagy cucc" a Madridnak hazai pályán. Még mindig úgy gondolom, hogy a sztár Hummels röhejes passza miatt még a Madrid reménykedhet, Ronaldo rúg egy mesterhármast ami lássuk be ha jó napot fog ki megtudja csinálni. Mi viszont...

Kb annyi helyzetünk volt, mint amennyit a Real gólt rúgott, ha valaki meg ebbe akar belekötni, hogy a Realnak se volt több helyzete, akkor azzal védekeznék, hogy ők mégis rúgtak 1et... Az már más tészta, hogy milyen szituáció után.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.04.25. 22:42:41

sztem nem is azzal van a probléma, h a madrid (vagy akár a mi csapatunk) ne tudna feljavulni a mostani teljesítményéhez képest, hanem az, hogy a németeknek olyan szintű formahanyatlást kellene ezzel párhuzamosan bemutatniuk a kieséshez, ami sztem jelenleg lehetetlen.
sehol nem volt meccsben a real, a játék képe körülbelül egy dortmund-augsburg meccshez hasonlított.
így van. semmit nem csinált a madrid, ha az a hummelsgyerek nem indítja le a higanyt, ugyanúgy sima négy-nullal mentek volna haza, mint mi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése