Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.09.02. 15:58:47

zola8787 írta:Skrtel hozott már le lap nélküli meccset? Te jó ég és őt hozták szóba a Barcával... Tipikus tajp.raszt a csávó.
Aggert hozták szóba...


Egyébként azt mondja már meg nekem valaki, hogy mi a büdös francért akar minden kapus kézzel kivédeni egy ilyen labdát? Meg se kellett volna mozdulnia, csak állni egy helyben, és telibetalálta volna a lábát a labda...ehelyett le akar érni kézzel egy ilyen gyors labdára...ilyen közelről, ilyen gyors labda esetében minden századmásodperc számít, és mire leér a kezével, az van vagy 1 tized...sose fogom megérteni, hogy ez mi a francra jó....
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.09.02. 15:57:28

Meg lesz, 2-0 ide :D Cazorla!
Reina for president! 8) :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.09.02. 15:36:47

Skrtel hozott már le lap nélküli meccset? Te jó ég és őt hozták szóba a Barcával... Tipikus tajp.raszt a csávó.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.09.02. 15:26:31

bence-barca írta:Ma úgy döntöttem megnézem ill belenézek a 'pool-Arsnealba.
Egész jó meccs!
Podolski megszerezte első gólját az ágyusoknál, ezzel vezetnek is 1-0ra félidőben.
én is a szezonban először nézek PL meccset.

Suárez nagyon gyenge, labda elpattan tőle, passzok nem jönnek, cselek sem.
A L'Pool balszélső angolja-nem tudom ki-egész jól tolja, bár nincs nehéz dolga Jenkinson mellett, őt nagyon gyengének érzem, bár a végére már kezdi felvenni a ritmust.

Az Arsenal az első két fordulóba is így játszott Csabi? Mert akkor nem tudom miért 2 pontjuk van. Diaby, Chamberlain nagyon jól tolja, Mertesachkernek vannak hülyeségei de nem rossz, illetve Gibbs-ővn balszélen?- is egész jó, sokszor megjátszható de nem nagyon figyelnek rá. Giroud fejét nem tudom miért erőltetik, 6 beívelésből egyszer sem volt pontos. Inkább kiugratni kéne.
Cazorla és Arteta simán lőhetne távolról, a lehetőség megvan rá, Cazorla szimpatikusan játszik.

Nem rossz kis meccs.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.09.02. 15:25:16

daffy írta:
Game90 írta:Hihetetlen, hogy nem igazoltunk senkit sem az utolsó napon, M'Vila, Capoué, Essien, Tioté, Cabaye, Dempsey, mind erősítést jelentett volna. De nem baj, legalább 13 millió pluszban zártuk az átigazolási szezont...

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Cazorla, Arteta, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Giroud, Podolski.
Subs: Martinez, Koscielny, Santos, Ramsey, Coquelin, Gervinho, Walcott.

Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.
Subs: Jones, Carragher, Shelvey, Downing, Henderson, Kelly, Coates.
sahin teljesítményéről írnál nekem egy sort itt a topikban a meccs után?
annyi,hogy az első félidőben igazán,nevét sem lehetett hallani.

én örülök hogy vezet az arsenal :) Santi gólpassz 8)

Giroud igen gyengus,a helyzeténél nem hiába üvöltötte le a fejét Gibbs.
Ismét jó az Arsenal védelem.
Abi & Tito
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.02. 15:22:35

Ma úgy döntöttem megnézem ill belenézek a 'pool-Arsnealba.
Egész jó meccs!
Podolski megszerezte első gólját az ágyusoknál, ezzel vezetnek is 1-0ra félidőben.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.09.02. 14:22:19

Game90 írta:Hihetetlen, hogy nem igazoltunk senkit sem az utolsó napon, M'Vila, Capoué, Essien, Tioté, Cabaye, Dempsey, mind erősítést jelentett volna. De nem baj, legalább 13 millió pluszban zártuk az átigazolási szezont...

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Cazorla, Arteta, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Giroud, Podolski.
Subs: Martinez, Koscielny, Santos, Ramsey, Coquelin, Gervinho, Walcott.

Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.
Subs: Jones, Carragher, Shelvey, Downing, Henderson, Kelly, Coates.
sahin teljesítményéről írnál nekem egy sort itt a topikban a meccs után?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.09.02. 14:18:09

Hihetetlen, hogy nem igazoltunk senkit sem az utolsó napon, M'Vila, Capoué, Essien, Tioté, Cabaye, Dempsey, mind erősítést jelentett volna. De nem baj, legalább 13 millió pluszban zártuk az átigazolási szezont...

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Cazorla, Arteta, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Giroud, Podolski.
Subs: Martinez, Koscielny, Santos, Ramsey, Coquelin, Gervinho, Walcott.

Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.
Subs: Jones, Carragher, Shelvey, Downing, Henderson, Kelly, Coates.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.01. 18:30:43

Tottenham 1-1 Norwich. Dembélé gólt rúgott első meccsén, ami nem rossz ómen, viszont Sigurdsson még nem találja swansea-s formáját...
Huddlestone meg nagyon ügyes, beáll csereként a 82. percben, a 88.-ban meg kiállítják... :oops: :lol:
Viszont a lastminute-igazolásokkal elégedett vagyok, Dempsey már bizonyította tavaly a Fulhamben, hogy remek játékos, van der Vaart (...) pótlását szerintem meg tudja majd oldani, tékápé és csatár egy személyben, ha be tud illeszkedni a csapatba, jó szezonja lesz. Ráadásul még olcsó is volt, az érte kiperkált 6 millió aprópénz képességeihez mérten. (A transfermarkt szerint 15 milka az értéke.)
Llorist szintén nagyszerű igazolásnak tartom, világklasszis kapus, megszokja a PL légkörét, és nem lesz vele különösebb gond. Még csak 25 éves, úgyhogy a 41 éves Friedelhez és társaihoz képest valóságos tinédzser, aki reményeim szerint gondoskodik majd arról, hogy a Spurs jó néhány évig ne küszködjön kapusgondokkal.
A játékosállomány összeségében nézve szerintem nagyon jó, most Villas-Boasra vár a feladat, hogy kovácsoljon belőlük egy topcsapatot. Szigorúan csak a keretet nézve egy 4. hely tűnik reálisnak (United, City, Chelsea mögött), de az eddigi PL-meccsek alapján ez sem lesz könnyű, például a Swansea is igen erősnek tűnik.
És a nyári átigazolási szezonről:
Total spending: £51.5 million
(Sigurdsson, Vertonghen, Adebayor, Dembélé, Lloris, Dempsey)

Total income: £66.5 million
(David Button, Corluka, Bassong, Kranjcar, Pienaar, Modric, van der Vaart, Giovani)

Net: £15 million


szerk.:
lui1698 írta:QPR kezdője nem is rossz:

Zamora, A. Johnson, Park, Faurlin, Granero, Wright-Philips, Fabio, Ferdinand, Nelsen, Bosingwa, Green

Most kezdődik a City-QPR meccs.
City: Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov, Yaya Touré, Rodwell, Silva, Nasri, Tévez, Dzeko.
Sinclair már a padon.
Hajrá QPR! :lol:

szerk. 2.0:
1-0 a Citynek, Yaya.
Seven summer signings are playing for QPR. :shock:
Akkor ezért nem muzsikálnak még valami jól.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.01. 18:27:38

QPR kezdője nem is rossz:

Zamora, A. Johnson, Park, Faurlin, Granero, Wright-Philips, Fabio, Ferdinand, Nelsen, Bosingwa, Green

Most kezdődik a City-QPR meccs.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.30. 14:57:05

Mezner2 írta:
Game90 írta: Bár a héten olvastam Jesús Navas-os pletykákat
Az teljesen kizárt,valami szorongásos betegsége van a srácnak,képtelen elszakadni az otthonától,már az is csoda volt,hogy az EB-t bevállalta.
Anno rengeteg idegenbeli nemzetközi meccset is kihagyott,ezen betegségéből kifolyólag.
Ha jól emlékszem, akkor valahol olvastam, hogy kigyógyult ebből a betegségből.

Walcott nem hosszabbít, de marad, állítólag boldog a csapatnál, szerintem 85-90k-s fizetésben megegyeznek majd, aztán kész:
http://arsenalfan.hu/hirek/2012/08/29/s ... hosszabbit
Mondjuk az hatalmas cumi lenne, ha mégsem hosszabbítana, aztán jövőre ingyen lelépne...

Én egy M'Vila/Capoué/Yanga Mbiwa/Tioté/Cabaye + Dempsey igazolásokkal kiegyeznék az utolsó napon, más vágyam úgysem lehetne, ide nem fognak Javi Martinez-ek érkezni 40 millióért. Távozokról: Bendtner Olaszországba mehet a Juventus-hoz 5 millió fontért, Chamakh a Besiktas-ba mehet kölcsönbe, Park pedig a Celta Vigo-hoz, Arshavin-ról semmi hír.

Előd, megtaláltam a tökéletes avádat :D :

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.29. 12:57:56

Én Fellainiért mindenképp tennék egy ajánlatot :D
Van egy érzésem, hogy izgalmas pár napja lesz a csapatnak.
"And my heart will leave you never."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.29. 12:45:04

Ha buta, de gyors játékos kell, ott van SWP, úgyis padozik a QPR-ban. :D Nekem is úgy tűnik egyébként, hogy az Arsenal azzal járna a legjobban, ha pénzzé tennék a gyereket, és jönne helyette egy épkézláb focista.

Én mondjuk máshogy indulnék el, mint Wenger, a pálya közepét erősíteném (bár erre Sahin lett volna a tökéletes ember, ha tud még úgy játszani, mint azt Dortmundban tette), Diaby helyére mindenképpen kell valaki, mert időzített bomba az az ember, de egy kreatívabb, védekezni is tudó ember sem ártana. A szélekre meg ott lenne Cazorla/Podolski - OxChambo/Gervinho, plusz Arshavin, ha marad. Csatárnak meg Giroud, Chamakh, Park, Bendtner... :mrgreen: De lehet, hogy az oroszt is ki lehetne ott próbálni, vagy ha marad a 4-2-3-1 (ami azért reálisabb, mint az én 4-3-3-mam :D ) akkor a csatár mögött, és Cazorlát szélen.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.08.29. 12:19:21

Az arsenal helyében így is vettem volna még egy középcsatárt...így még akkor egy szélső is kell.

Giroud és Chamahk középen gyengus lesz szerintem,hoznék oda valakit.

Így akkor Walcott helyett is kellhet valaki. Bár remélem így Oxlade több lehetőséget kap.

Épp írni akartam hogy megvehetnétek Adam Johnsont ,de vitte a Sunderland :roll:
Abi & Tito
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.29. 10:25:23

Game90 írta: Bár a héten olvastam Jesús Navas-os pletykákat
Az teljesen kizárt,valami szorongásos betegsége van a srácnak,képtelen elszakadni az otthonától,már az is csoda volt,hogy az EB-t bevállalta.
Anno rengeteg idegenbeli nemzetközi meccset is kihagyott,ezen betegségéből kifolyólag.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.29. 01:16:22

Sky Sports News ‏@SkySportsNews
Sunderland accept bid from Fulham for Kieran Richardson.
Fulham accept bid from Tottenham for midfielder Moussa Dembele.
bence-barca írta:
S.Agüero írta:Demba Ba-ról cikkeznek, ő lehet Walcott helyettese... :roll:
Remélem nem megy oda.
Amúgy is csatár, nem szélső...
De amúgy Cazorla másik szélen van ezek szerint?
Jaja, majdnem egy poszt a kettő :D

Cazorla idáig középen játszik, mint irányító. Másik szélen Gervinho/Podolski van.
messideco írta:Na FCUK, úgy néz ki, hogy Walcott is megy :evil: Nem tudom ki a felelős a kialakult helyzetért, de egyáltalán nem normális...

Év elején sajnos voltak baljós jelek, hogy ha Rvp távozik követi őt Song és Walcott is. Valaki hogy tud ennyire fukar lenni a fizetésekkel, vagy egyéb okai vannak.
Én nem könnyezném meg, ha eligazolna. A statjai szépek, de elég csalókák, aki már látta őt játszani, az szerintem tudja, hogy miért gondolom így. A gyorsaságát a csapatok 80%-a ellen nem tudjuk kihasználni, labdát kezelni és cselezni egyáltalán nem tud, technikailag nulla. Komolyan, Sturridge-nak vagy Scott Sinclair-nek jobban örülnék a helyén. Bár a héten olvastam Jesús Navas-os pletykákat is. Vagy ennyi erővel Usain Bolt is játszhatna Walcott helyett.

Egyébként meg 100k-s fizetést akar hetente, ami rohadt sok, annyit én sem adnék neki, akkor inkább vigye el a 'Pool vagy a ManCity 15 millió fontért. Amit az Arsenal ajánl, az a reális, kb. 70-75 körül. Például Cazorla kap 80-at... De azt sem értem, hogy minek kell az utolsó pillanatig várni a hosszabbításával :roll:

Bár idáig csak ilyen Telegraph/Daily Mail hozta le, szóval nem tudom, hogy mennyire hihető.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.28. 23:10:28

S.Agüero írta:Demba Ba-ról cikkeznek, ő lehet Walcott helyettese... :roll:
Remélem nem megy oda.
Amúgy is csatár, nem szélső...
De amúgy Cazorla másik szélen van ezek szerint?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.28. 22:46:17

Demba Ba-ról cikkeznek, ő lehet Walcott helyettese... :roll:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.28. 22:44:09

messideco írta:Na FCUK, úgy néz ki, hogy Walcott is megy :evil: Nem tudom ki a felelős a kialakult helyzetért, de egyáltalán nem normális...

Év elején sajnos voltak baljós jelek, hogy ha Rvp távozik követi őt Song és Walcott is. Valaki hogy tud ennyire fukar lenni a fizetésekkel, vagy egyéb okai nem vannak.

Jövőre távozhat Vermaelen, Sagna és Sczesznyi is, nincs rájuk szükség.
Elnézést, ha rosszul értelmeztem, de nekem úgy tűnik, h most a játékosokat okolod.
Pedig szerintem nem őket kéne, nem ők a hibásak.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.28. 22:39:01

Na FCUK, úgy néz ki, hogy Walcott is megy :evil: Nem tudom ki a felelős a kialakult helyzetért, de egyáltalán nem normális...

Év elején sajnos voltak baljós jelek, hogy ha Rvp távozik követi őt Song és Walcott is. Valaki hogy tud ennyire fukar lenni a fizetésekkel, vagy egyéb okai vannak.

Jövőre távozhat Vermaelen, Sagna és Sczesznyi is, nincs rájuk szükség.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2012.08.28. 22:46:47-kor.
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.28. 16:19:20

Bob_Marley írta:Én nem akarom elkiabálni, de azért na...Emlékszem mennyien leírták, hogy Hazard majd ott lesz de sok vizet nem fog zavarni, meg hogy a lesajnált francia bajnokságban öregapám is jól játszik mankóval....És tessék, én imádom ezt a gyereket, iszonyat esze van ehhez a játékhoz, kár hogy a Chelseabe ment :?
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... -GH-GMp0K4
Ebből még Player of the season is lehet. :D
(Ezért a címért nagyot fog küzdeni Diabyval vagy Skrtellel.)
Ha még Mata is felzárkózna melléjük gólok és gólpasszok terén... A londoni MVP, illletve MTH.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.28. 13:21:53

zola8787 írta:
Ez konkrétan egy középcsapat. Ha Cazorla sem lenne itt, akkor sztem a nemzetközi kupás helyekért sem tudnának harcolni. Sajnálom őket, mert számomra az egyetlen szerethető nagy csapat Angliában, de ez édeskevés.
Emlékszem mikor a Barcelona is harcolt, hogy legalább a 4dik hely meglegyen. Ilyen téren mondhatni, hogy Rivaldoék is középszerűek voltak?
Tavaly is az Arsenal jutott legtovább a Bl-ben, meglett a bronzérem a PL-be. Gyengültek Song és Van Persie révén, de erősödtek Cazorla és Podolski miatt.
Az Arsenal nem lesz bajnok Angliában és akkor mi van? Építeniük kell a csapatot, most legalább a 11 kezdőből nem 7 ember lesz 22 életév alatt. Ha összeszoknak kitudja milyen csapat lesz. Ott a Paris, a nagy sztárokkal eddig képtelenek nyerni, az szerintem sokkal gázabb.

Drukkolok az Arsenalnak, mert nagyon szimpatikus csapat és "középszerű" játékosokkal is megfogják állni a helyüket.
Nálunk akkoriban a csapat volt középszerű,és nem a játékosok,Rivaldoék ha gondoltak egyet és megrázták magukat,bárkit meg tudtak verni 2-3góllal(és akárkitől ki is tudtak kapni ennyivel),ez az Arsenalban nincs benne(mmint,hogy bárki ellen van esélyük),mert egyénileg gyengék,de annyira,hogy le sem tudom írni,Podolski szerintem egy vicc,Kölnből nem tudott kiemelkedni,és egy ilyen játékos kell az emiratesbe ez elgondolkodtató.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.08.28. 13:13:47

Ez konkrétan egy középcsapat. Ha Cazorla sem lenne itt, akkor sztem a nemzetközi kupás helyekért sem tudnának harcolni. Sajnálom őket, mert számomra az egyetlen szerethető nagy csapat Angliában, de ez édeskevés.
Emlékszem mikor a Barcelona is harcolt, hogy legalább a 4dik hely meglegyen. Ilyen téren mondhatni, hogy Rivaldoék is középszerűek voltak?
Tavaly is az Arsenal jutott legtovább a Bl-ben, meglett a bronzérem a PL-be. Gyengültek Song és Van Persie révén, de erősödtek Cazorla és Podolski miatt.
Az Arsenal nem lesz bajnok Angliában és akkor mi van? Építeniük kell a csapatot, most legalább a 11 kezdőből nem 7 ember lesz 22 életév alatt. Ha összeszoknak kitudja milyen csapat lesz. Ott a Paris, a nagy sztárokkal eddig képtelenek nyerni, az szerintem sokkal gázabb.

Drukkolok az Arsenalnak, mert nagyon szimpatikus csapat és "középszerű" játékosokkal is megfogják állni a helyüket.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.28. 13:02:25

Mezner2 írta:
messideco írta: Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Diaby, Cazorla, Gervinho, Podolski, Giroud
Azért ez számomra megdöbbentő,ilyen kezdőt egy Arsenal szintű csapatnál.. siralmasan gyenge,nem vok kifejezetten odaértük,de azok az idők amikor Pires,Henry,Petit,Overmars,Wiltord,Vieira kergette ott a bogyót,na ezek az idők hol vannak már??? csupa fitottak még kategóriás tucat arccal van megtöltve az ágyú ...... sajnálom őket
Ez konkrétan egy középcsapat. Ha Cazorla sem lenne itt, akkor sztem a nemzetközi kupás helyekért sem tudnának harcolni. Sajnálom őket, mert számomra az egyetlen szerethető nagy csapat Angliában, de ez édeskevés.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.28. 13:00:25

messideco írta:Nem szabad a múltban élni :) Ami volt, elmúlt. Az a lényeg, hogy ezek a fiatalok bizonyítsanak. Amúgy Szcesznyi és Sagna sem voltak ott sérülés miatt. :wink:
És mikor bizonyított utoljára bármit az Arsenal,szép-szép a 3.-4.hely de nem tudom elképzelni,hogy az olyan tagok akik a 2000es évek elején szurkoltak már a teamnek,beérnék ennyivel,tartozna mostmár a klub a szurkolóknak egy sikerrel.
Válasz küldése