Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.25. 14:57:08

Bob_Marley írta:Mourinho személye számomra izgalmas.
de örülünk neki h visszajöttél a nyaralásból :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 14:52:01

Mihu írta:...
Nem veszem személyeskedésnek mert van benne igazság. Például amikor én versenyeztem akkor olyan személyiségem volt a versenypályán mint Ronaldonak. 1 az 1-ben ugyan az. Tehát végül is a személyiségem megegyezik velük kapcsolatban. A pályán kívüli életüket nem tudom, tehát csak a pályán lévő személyiséget tudom hasonlítani. De az megegyezik. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.25. 14:47:53

Nem biztos hogy így van, amit írtál Mihu, sőt.
Én pl magamat nem tartom nagyképű embernek, s pl Mourinho személye számomra izgalmas, s próbálom megérteni az ő pszichológiáját.

És ezerszer leírtam már, amit csinál nem jó, viszont pl iszonyat elismerésre méltó az a céltudatosság amivel rendelkezik, az hogy milyen úton éri el egy dolog, de hogy a célért mindent megtesz számomra pl szimpatikus.

Annyiban egyet értek REMY-vel, hogy pl olyat hogy rohadék, meg patkány meg stb jelzők egy emberre sem tudnék mondani.Mert pl Mihu azt írod gyűlölet, így pl számomra "hiteltelenné" válik a dolog, hogy úgy ítélkezzünk egy emberről hogy közben ugyanolyanok vagyunk.

szerk: ráadásul iszonyat esze és intelligenciája van Mourinhonak ehhez a játékhoz, remekül megtudja szervezni a csapatát
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.08.25. 15:21:00-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.25. 14:40:36

REMY írta:=D>

senkit nm akarok meggyőzni, csak azt nem szeretem amikor átesik valaki a ló túlsó oldalára. Egy normális eszmecserét akarok folytatni. Ez miért baj? mind1.. szerintem eljött megint az idő, hogy ezt a topicot hanyagoljam egy időre.
Elfogult vagy Mourinho-val szemben. Nem akarlak megsérteni, meg személyeskedni, és ezt most szeretném ha tényleg komolyan elhinnéd, mert tényleg ne ez a szándékom. DE!!! A múltkor volt egy hsz-ed amiben leírtad, hogy te szereted a nagyképű játékosokat, edzőket. Ez szerintem azért van, mert az ember csak olyanokkal tud azonosulni, akik hasonló jellemvonásokkal rendelkeznek. Tehát azok szeretik a nagyképű embereket, akik saját maguk is nagyképűek. És mivel itt kevés nagyképű ember van, aki meg az, az nem is törzstag, így nálunk kiveri a biztosítékot az, amin te például röhögsz. Értem ezalatt Mou egy-két nyilatkozatát. És ezért nem érted azt, hogy miért gond az, hogy először közli, hogy a bíró óriásit hibázott, majd egyből azt mondja, hogy de egyébként nem is akarok a bírókkal foglalkozni. Ha nem akar a bírókkal foglalkozni, akkor ne is foglalkozzon velük, tehát ne jegyezze meg előtte hogy mekkorát bakiztak...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 14:31:57

=D>

senkit nm akarok meggyőzni, csak azt nem szeretem amikor átesik valaki a ló túlsó oldalára. Egy normális eszmecserét akarok folytatni. Ez miért baj? mind1.. szerintem eljött megint az idő, hogy ezt a topicot hanyagoljam egy időre.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.25. 13:34:14

Mihu írta:
REMY írta:De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Hallod bátyja, szerintem eltévesztetted a házszámot...ez egy Barca fórum ha eddig nem vetted volna észre. Mourinho majdnem kinyomta a jelenlegi vezetőedzőnk szemét. Állandóan ócsárolja a csapatot, állandóan a bírókra fogja a vereséget, egyszer nyíltan (burkoltan persze, de mindenki számára egyértelmű volt...) csalással vádolta meg a csapatot, plusz minden El Clasico-ra úgy küldi ki a csapatát, hogy törjétek el a lábukat, tapossátok őket földbe...szerencse hogy ezt az utasítást még nem sikerült tökéletesen megvalósítani, bár ők mindent megtesznek érte...Hogy várod el ezek után, hogy egy Barca fórumon Bob-on kívül bárki is a jót keresse abban a rohadékban? És nem is értem, hogy miért próbálsz minket állandó jelleggel meggyőzni arról, hogy Ő egy jó ember, csak mi túlozzuk el legtöbbször a dolgait.


Fogadd el, hogy a Special Five itt Bob-on kívül mindenkiben mély gyűlöletet kelt, és ez ha 20 évig fogod győzködni a fórumozókat, akkor sem fog változni...
ez így igaz ahogy van kereken... madridistákon kívül szerintem senki sem kedveli... sőt a nagy szaktekintélyek sem... olyan emberek, akik tettek le valamit az asztalra a futball világában... számtalan interjú készült Hitzfeldtől-Capellon át- Hiddinkel bezárólag... s mindenki mélyen elítélte azt ahogyan eléri a céljait... persze ettől még csinálhatja, és csinálja is a dolgokat... itt a mi szemünkben csak egy irigy pökhendi "egyetlen" olyan marad aki a világ egyik legjobb csapatával 5-öt kapott a Campban :twisted:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.25. 13:25:39

REMY írta:De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Hallod bátyja, szerintem eltévesztetted a házszámot...ez egy Barca fórum ha eddig nem vetted volna észre. Mourinho majdnem kinyomta a jelenlegi vezetőedzőnk szemét. Állandóan ócsárolja a csapatot, állandóan a bírókra fogja a vereséget, egyszer nyíltan (burkoltan persze, de mindenki számára egyértelmű volt...) csalással vádolta meg a csapatot, plusz minden El Clasico-ra úgy küldi ki a csapatát, hogy törjétek el a lábukat, tapossátok őket földbe...szerencse hogy ezt az utasítást még nem sikerült tökéletesen megvalósítani, bár ők mindent megtesznek érte...Hogy várod el ezek után, hogy egy Barca fórumon Bob-on kívül bárki is a jót keresse abban a rohadékban? És nem is értem, hogy miért próbálsz minket állandó jelleggel meggyőzni arról, hogy Ő egy jó ember, csak mi túlozzuk el legtöbbször a dolgait.


Fogadd el, hogy a Special Five itt Bob-on kívül mindenkiben mély gyűlöletet kelt, és ez ha 20 évig fogod győzködni a fórumozókat, akkor sem fog változni...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 13:09:22

engem ami meglepett az Piqué játéka volt.

Tavaly év vége felé Puyol volt az, aki többször felment a meccs végén támadni.
Most Piqué tette ezt meg rendre, végig a meccsen többször is. Hol baloldalt vitte el a labdát az alapvonalig, hol középen ő centerezett meglepő módon.
Sőt, volt egy távoli lövése is, ami igaz, hogy elkerülte a kaput, de eléggé meglepő dolog volt. És ez nem csak a Real ellen volt igaz, a bajnokin is előfordult, sőt valamelyik felkészülési meccsen is.

Szóval Tito is húzott valami váratlant, ha lehet ezt mondani.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.25. 12:37:59

Én csak most értem gép elé a meccset követően :)
Hát jó néhányan vártuk, de mégsem letámadással kezdett a Madrid...
így utólag belegondolva ésszerű volt, hiszen így a szezon legelején. fizikálisan, még nincs toppon senki sem...
Alexis: Sajnos gyenge volt nagyon... 1in1 egyszer sem volt meg neki, rendre a Védője nyerte a párharcokat... megkapta a labdát, majd visszagurította... remélem idővel belelendül...
Messit nagyon kivették a játékból, többször a felezővonalig kellett visszalépnie hogy labdához érjen... pedig végig nálunk volt a ballon...
Iniesta (mint általában a Madrid ellen) megint frenetikusan játszott... Adrianoval ketten többször is kapu elöl ugy hozták ki a labdát hogy amikor rájuk rontott egy egy fehér, rendre a lendülettől tovább futott, vagy csak a labda hűlt helyét találta meg... iszonyt labdabiztos, gyors, valami hihetetlen...
Alves játéka volt még figyelmre méltó, komolyan gondolja a bizonyítás tényét... szerencse hogy ő játszott a chilei mellett-mögött...:)
És Sergio is jol pörgött, alakításai voltak megint, viszont legalább annyiszor tűnt fel az ellenfél tizenhatosa előterében mint a sajátján, és rengeteg labdát szerzett, v kontrát folytott el... Víctor hibázott, de ilyen az élet.... most majd Madridban a vv-n, meg lehúzza a rolót:)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.08.25. 11:28:12

REMY írta:De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Egyik oldalon egy pár centis lesnél kijelenti, hogy KOMOLY hibát követett el az asszisztens, majd hogy úgy amúgy nem számít. Ha nem számít, akkor ne mondja előtte, hogy komoly hiba, vagy ha azt mondja akkor utána ne játssza a gáláns megengedő úriembert, mert ez a két tagmondat közvetlenül egymás mellett-mögött nem értelmezhető. A bírói felfogás alapvetően nektek kedvezett jobban, a lapok nélkül vezetek stílus teret engedett a szükségesnél határozottabb belépőknek.

Ez egyébként megintcsak egy szokásos ügyes Mourinho-féle nyilatkozat, amely első mondatával odatesz egyet a Barcának, majd azzal, hogy a második felével nagy megengedően benyögi, hogy "de inkább ne is beszéljünk róla" mintegy kvázi lezárva a témát eltussolja, hogy a javatokra legalább annyi tévedés volt írható mint károtokra.

Aki meg csak azt látja/hallja meg amit meg akar látni/hallani, megint úgy érzi ezután a nyilatkozat után, hogy ezen a meccsen is a Madrid ellen fújtak. Ezen a fajta kommunikáció ellen szerintem jogosan (ám kétségtelenül tök fölöslegesen :D ) emel szót a jóérzésű Barca-drukker.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 11:05:02

De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 11:01:07

REMY írta: Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni belőle.
Nem kéne. De az edzőtök egy kihaénnem kancsó. Tudod ezt Te is, én is, mindenki. Nem tud veszíteni, az Istennek sem. Így lehetett ez gyerekkorában is amikor kártyázott, vagy társasozott, és így van ez most is.
Erről szól ez a történet, nem másról.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.25. 10:52:42

REMY írta: Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni belőle.
Hiányoljuk a sportszerűséget. Ha a csapata ellen hibáznak, akkor szándékosan direkt őt és a csapatát hátráltatják, sőt egy nemzetközi szervezet fog ellene össze. Ha viszont olyan történik, amit a csapatát segítik, akkor érdekes módon elfelejti szidni a bírókat, képmutató...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 10:39:11

Kijelentette, hogy lehet, hogy les volt. De nem foglalkozik a bíróval, mert jól fújt.
Nehogy már ez is baj legyen. :wink: attól még lehet véleménye. Most nem azt mondta, hogy így meg úgy elfújta a meccset stb...


Mit fényezzen még a győzelmeteken? ha tegyük fel nyerünk a következő meccsen és megszerezzük a kupát akkor kitörölhetitek ezzel a győzelemmel ....
Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni belőle.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.25. 09:58:35

K900 írta: Egyébként az "egyetlen" azt nyilatkozta, hogy szerinte az egyik gólunk az les volt. :roll: Valószinűleg sohasem lesz képes az elismerésre mint ismerjük. :?
Előfordulhat, hogy les volt, a felső teste Pedronak sztem előrébb is van pár centivel. De érdekes fazon az Unicum, mert a Valencia elleni meccs után nem rinyált Soldado góljánál, pedig úgy, hogy nem voltunk egy vonalban és a kamera sem váltott egyből, még úgyis egyértelmű volt, hogy nem volt les. Szánalmas, hogy egyszer nem tudja lenyilatkozni, hogy jobb volt az ellenfél, vagy gratulál a győzelemhez. Pep: "Azokból lesznek a legnagyobb győztesek, akik a legjobban tudnak veszíteni". Sztem itt nem a vereségek számára gondolt. Mi gratulálunk, vesztes kupadöntő után megtapsoljuk az ellenfelet a pályán és végignézzük a díjátadót. A túloldalt meg az Unicef, a bírók, a szerencse... Ja és a játékosok rögtön bevonulnak az öltözőbe... Ennyit a respectről...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.24. 18:18:12

Egyébként újranéztem tegnap a tavalyi 3-2-es meccset...és borzasztóan szembetűnő dolog volt, hogy a mostani csapatból egy valaki borzasztóan hiányzik: az az elegáns, magabiztos, tökéletesen helyezkedő Abidal...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.24. 18:00:27

mess2009 írta:átnézve néhány video részletet, egy dolog azért még ki "kívánkozik" : C.R. aljas és fruszrált dühből eredő alakítása, ahogy leterítette Messit!! az hogy utánna pofátlanul mutogatja az(..erőtől duzzadó...)válát, csak hab a tortán...
Nyílvános helyen néztem a meccset, és annál a szabálytalanságnál a lassítás után felálltam, és mutogattam a tv-nek a combomat, ahogy ő csinálta tavaly, a következő kommentárral:

"Most mutogasd a combodat hülyegyerek..."

Hangos nevetés volt a jutalmam :D Még a realosok köréből is :D
Kép
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.08.24. 17:59:07

Tegnapi meccsből azt szűrtem le, ezek a srácok túlságosan is kényelmesen fociznak. Előző szezonban is ezért fáztunk rá. A madridi gól után érdekes módon meg tudta rázni magát a csapat, és hintett is három gól. Csak nekem tűnik fel, ha akarnak, szinte akkor rúgnak gól? A madridi gól után sorra jöttek a helyzetek. Ha még lett volna a meccsből pár perc, biztos vagyok benne, hogy szerzünk gólt. Visszavágón bármi megtörténhet, de én bizakodva állok hozzá. Előny nálunk, nem lesz itt gond. Nagyon jól erősítettünk a nyáron. Ha előző szezonban Villa és Pedro nem lettek volna sérültek, állítom, hogy mienk a Liga. Cseresorunk nagy része más csapatokban, még a reálban is kezdő lenne.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.08.24. 17:57:43

Tegnapi meccsből azt szűrtem le, ezek a srácok túlságosan is kényelmesen fociznak. Előző szezonban is ezért fáztunk rá. A madridi gól után érdekes módon meg tudta rázni magát a csapat, és hintett is három gól. Csak nekem tűnik fel, ha akarnak, szinte akkor rúgnak gól? A madridi gól után sorra jöttek a helyzetek. Ha még lett volna a meccsből pár perc, biztos vagyok benne, hogy szerzünk gólt. Visszavágón bármi megtörténhet, de én bizakodva állok hozzá. Előny nálunk, nem lesz itt gond. Nagyon jól erősítettünk a nyáron. Ha előző szezonban Villa és Pedro nem lettek volna sérültek, állítom, hogy mienk a Liga. Cseresorunk nagy része más csapatokban, még a reálban is kezdő lenne.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.08.24. 17:29:32

átnézve néhány video részletet, egy dolog azért még ki "kívánkozik" : C.R. aljas és fruszrált dühből eredő alakítása, ahogy leterítette Messit!! az hogy utánna pofátlanul mutogatja az(..erőtől duzzadó...)válát, csak hab a tortán...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.24. 15:42:33

kurdt írta:Azért Pepe megítélésébe nagyban belejátszik, hogy hatalmas állatkodásait nem a Premier League valamelyik középcsapatában, hanem a Real Madridban láthatjuk szinte hétről-hétre.
A XX. század legjobb csapatában, az Úriemberek klubjában, a Fehér balettben és még sorolhatnám a hangzatos beceneveket, amelyek alapból kizárnának egy Pepe-stílusú játékost, bármennyire is jó hátvéd.
Egyszerűen nem ezt kötné össze az ember a Reallal...

Én 2000 óta vagyok Barça-szurkoló, de nagyon bírtam az akkori Realt, mert amit ők akkoriban csináltak, az tényleg a foci csúcsa volt. Aztán először lelépett Del Bosque, majd szép lassan szétesett ez az egész és a mai, Mourinho-féle Real már nyomokban sem emlékeztet erre az időszakra.

És sajnos Pepe is ennek a "stílusváltásnak" a jelképe.
Kb erről lenne szó.

Azt a Realt mindenki elismerte, a játékát is!

Ez ahhoz képest tényleg egy otromba munkáscsapat. A keret majdnem fele (sőt) nem egy ilyen bajnoksághoz,és ilyen csapathoz való. És ez csak a teljesítményük alapján, a viselkedésükről inkább nem is írok semmit sem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.24. 15:39:06

mess2009 írta:kívülálló(szurkoló)ként nehéz határozott taktikát felismerni ilyen tét meccseken, de én most meg vagyok győződve róla, hogy taktikai fogás volt Murinho részéről az első félidei biztonsági foci, azzal, hogy majd a másodikban ránk rontanak( legutóbb u ez a meccs elején volt) jórészt meg is történt, hogy nem lett nagyobb baj belőle az a gyors válasz-gól és aza tény, hogy valóban ismerik már egymást a csapatok és mi is jól visszazártunk.
egy-két reakció: hogy lesen lett volna Pedró?! nos nem volt les, ehhez csak annyit, hogy a Madrid a híres mélységi kiugratásai során szinte állandóan hasonló(leshatár) szitukból lövi góljait.
bár Valdes ostobaságot csinált, de szerintem Di Maria fel is lökte, érdekes, hogy ezt senki nem vette észre?! jó néhány bíró le is fujta volna.(szerintem)
Sanchez: sajnos ő soha sehol nem volt gólerős csatár!!! ha nem tudja Tito a stílusának megfelelően játszatni, soha nem is lesz az.
Messi: én már megfigyeltem, ha az első néhány csele, lövése nem megy be sajnos begörcsöl, elkedvetlenedik, vagy ki-tudja? lényeg, hogy tegnap neki sem ment minden de legalább a botlós 11-es rugásból kigyógyult.
Ez van hozzám a legközelebb.

Nem éreztem, hogy huh de lefociztuk őket, első félidőben azért hozzá kell tenni jól működött a Real védekezés, 1 hibapont volt náluk folyamatosan, Messi-Xavi rendre helyet cserélt, s ezt nem követték le, nem emberfogás volt, amit szeret Mourinho alkalmazni, hanem ment a terület védekezés tovább, így viszont Messire sokszor Özil jutott, s ez pl nálam hiba pont is volt részünkről ebből a párharcból már az első félidőben ki kellett volna többet hozni.De nem mentek az utolsó passzok sajnos.
Másodikban meg nagyon kellett ám Pedro gólja, de szerencsére csak szokásosan betette :D Ez meg is fogta őket rendesen, a 3-1 nagyon jó lett volna, iszonyat kár Valdes hibájáért.

Pepes résszel kapcsolatban azért illik megjegyezni, hogy vannak ám neki remek meccsei is.Én sem szeretem, de vele a legnagyobb baj, hogy fejben gyenge, mert képességekre iszonyat rendben van, jó felépítésű, lát is a pályán, remek labdákat tud indítani, jól helyezkedik, csak egyszerűen pszichésen nem tudja elviselni a terhet.Valahol nálam Ronaldo is ilyen, pl úgy is gondolom azért próbál a külvilág felé ilyen arcot kialakítani, hogy ki ha én nem, meg beképzelt vagyok stb, mert pont hogy nem bírja a nyomást, s összeroppan, eltűnik a nagy meccsekre.
Pepere visszatérve, ezt halál komolyan mondom, hogy csodálkozom hogy a Rm-nál pl nem viszik el pszichiáterhez, s ezt egyáltalán nem rosszindulatból meg a demagóg szövegből mondom, hogy mert egy állat stb elfogult vélemény, hanem tényleg a csávó szemmel láthatóan nem tudja kizárni pl a közeget fontos meccseken, nagyon hamar "elszáll" az agya, pedig pl itt volt az EB is a portugálok egyik legjobbja volt, s a RM-ban is sokszor nyújt kiemelkedő meccseket
Kép
Kép
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.24. 14:40:33

Azért Pepe megítélésébe nagyban belejátszik, hogy hatalmas állatkodásait nem a Premier League valamelyik középcsapatában, hanem a Real Madridban láthatjuk szinte hétről-hétre.
A XX. század legjobb csapatában, az Úriemberek klubjában, a Fehér balettben és még sorolhatnám a hangzatos beceneveket, amelyek alapból kizárnának egy Pepe-stílusú játékost, bármennyire is jó hátvéd.
Egyszerűen nem ezt kötné össze az ember a Reallal...

Én 2000 óta vagyok Barça-szurkoló, de nagyon bírtam az akkori Realt, mert amit ők akkoriban csináltak, az tényleg a foci csúcsa volt. Aztán először lelépett Del Bosque, majd szép lassan szétesett ez az egész és a mai, Mourinho-féle Real már nyomokban sem emlékeztet erre az időszakra.

És sajnos Pepe is ennek a "stílusváltásnak" a jelképe.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 14:29:51

Pavel írta:
Ez nagyon tetszik. Én még láttam a felsoroltakat játszani. Nem mondom alattomosak és tuskók voltak. De, Pepe-hez képest csak ipari tanulók.
http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWN ... plpp_video
Akkor nézz utána :wink: és nem mondasz ilyet, hogy Pepéhez képest tanulók voltak. :wink:
Összevágni bármit lehet. Igen tuskó Pepe, de túlzás amit vele kapcsolatban csinálnak már. Valdes is jött már ki úgy a kapuból, hogy lerúgott valakit. Ő is tuskó? Totti a fekvő gyerekre ugrott rá páros lábbal. Materazzi, Gattuso stb stb Joey Barton stb ...

Vinnie Jones
érdemes végig nézni. Mondjuk Leeds Unitedes volt, tehát volt hol tanulnia a gyökérséget :D De mint színész bírom :D

Ha azt vesszük, hogy az esetek 99%-ában ha egy csatár már fél méternél közelebb megy egy kapushoz, akkor azonnal szól a síp, mert hát ugye a kapust védeni kell, akkor nem értem, hogy ez miért nem ért egy szabadrúgást kifelé?
Ha nincs a kapus kezében a labda akkor meglehet támadni. Valdes kezében nem volt a labda, úgyhogy ő cseszte el. Ne mondjátok már, hogy el hiszitek azt, hogy DM volt a ludas... rendben, hogy barca meg minden... de... :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.24. 14:29:28

Lehet én vagyok a hülye, meg elfogult is vagyok, meg reménykedtem, hogy nem adják meg a gólt, de én mikor VV elesett, akkor tök nyugodtan vártam hogy jön a szabadrúgás...erre a realosok örülnek, a mieink meg értetlenkednek...


Ha azt vesszük, hogy az esetek 99%-ában ha egy csatár már fél méternél közelebb megy egy kapushoz, akkor azonnal szól a síp, mert hát ugye a kapust védeni kell, akkor nem értem, hogy ez miért nem ért egy szabadrúgást kifelé?

Ettől függetlenül a mocskos pofáját VV-nek, amiért a 84. percben 3-1-es állásnál elkezd cselezgetni a rárontó csatárral szemben...3-1-el csak azért kellett volna elmenni Madridba, hogy átvegyük a kupát...erre ez a szerencsétlen elkezd cselezgetni....Azt mondja Tito, hogy ezt kérik VV-től. Ez jó duma, viszont egy kapusnak még a Barca játékrendszerében sem az a feladata, hogy leálljon cselezgetni a 16-oson belül. Az előző szezonban a Videoton kapusának volt egy óriási potyagólja, mikor két csel után a 16-os szélén odapasszolta középre a csatárnak a labdát...akkor a Sport1-en volt egy régi magyar kapus, már meg nem mondom a nevét, de válogatott volt, amikor még volt magyar foci, és Ő mondta, hogy a kapus azért nem mezőnyjátékos, mert Ő A KAPUS...neki nem az a dolga hogy cselezgessen, hanem az, hogy a csapata ne kapjon gólt. Ilyen helyzetben ha ráront a támadó, akkor bele kell állni, és jobbal kibikázni a francba...És milyen igaza van...
Kép
Válasz küldése